O firmie

Pomiar czasu to usługa którą świadczymy od 2011 roku.

Zebrane przez 5 lat doświadczenia pozwoliły nam przystosować się do wymagań organizatorów zawodów i przygotować lepszą ofertę na rok 2024.

Działamy również w Łódzkim Stowarzyszeniu CykloManiak, sami organizujemy zawody rowerowe od 2005 roku i możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, którym możemy się podzielić. Współorganizowaliśmy 3 edycje Mazovia MTB Marathon Cezarego Zamany, organizujemy swój cykl zawodów rowerowych cross-country Junior-Cup oraz inne zawody np. Wyścig Niepodległości 11 listopada. Dzięki temu dobrze znamy wymagania organizatorów i zawodników w stosunku do pomiaru czasu i robimy wszystko, by pomiar był jak najlepszy, najprostszy i najtańszy.

Ciągle udoskonalamy nasz sprzęt, oprogramowanie i panel administracyjny. Wkładamy w swoją pracę dużo czasu i serca, aby każdy nasz klient był zadowolony z naszych usług.

Postawiliśmy na jakość — dlatego zakupiliśmy najlepszy sprzęt do pomiaru czasu na świecie holenderskiej firmy MyLaps. Sprzęt ten jest używany na największych i najbardziej prestiżowych imprezach sportowych, np. na New York Marathon gdzie startuje 120.000 osób. Był również używany podczas Olimpiady w Londynie w ubiegłym roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: www.mylaps.com

Jesteśmy firmą z Łodzi, dzięki siedzibie w centrum Polski nie stanowi dla nas problemu szybkie dotarcie nawet w odległe miejsca w kraju.

Zapraszamy do współpracy, mamy jeszcze wolne terminy w bieżącym sezonie 2024.