1 | #1 | STARSZAK Marcin | Osiek nad Notecią | Bieg na 12km | Dębowa Góra RUN! |
2 | #2 | MAKUSZEWSKI Łukasz | Nakło nad Notecią | Bieg na 12km | JRS Kowalewko |
3 | #3 | MĘŻYKOWSKI Krzysztof | Szubin | Bieg na 12km | PROJEKT SZUBIŃSKI BIEGACZ |
4 | #4 | KWAŚNIEWSKI Waldemar | Mrocza | Bieg na 12km | brak |
5 | #5 | SAWIŃSKI Mateusz | Szubin | Bieg na 12km | PROJEKT SZUBIŃSKI BIEGACZ |
6 | #57 | GRZECHNIK Paulina | Królikowo | Bieg na 12km | PROJEKT SZUBIŃSKI BIEGACZ |
7 | #7 | JUREK Szymon | Nakło nad Notecią | Bieg na 12km | brak |
8 | #8 | SIERANT Marian | Bydgoszcz | Półmaraton 21km | brak |
9 | #9 | DERING Tomasz | Bydgoszcz | Bieg na 12km | Bydgoskie Żółwie |
10 | #10 | PASIEKA Magda | Drzewianowo | Bieg na 12km | OSP Nakło nad Notecią |
11 | #11 | PASIEKA Tomasz | Drzewianowo | Bieg na 12km | brak |
12 | #12 | ŁUKASZEWICZ Dawid | Bydgoszcz | Półmaraton 21km | Z górki i pod górkę |
13 | #13 | PATER Ewa | Nakło nad Notecią | Półmaraton 21km | Skra paterek |
14 | #14 | KRZEMIŃSKI Dariusz | Nakło nad Notecią | Bieg na 12km | LUKS START NAKŁO |
15 | #15 | MŁYNAREK Mirosław | Paterek | Bieg na 12km | brak |
16 | #16 | ROSZAK Zbigniew | Gniewkowo | Półmaraton 21km | Wataha łączy nas bieganie |
17 | #17 | PYRKA Radosław | Świecie | Półmaraton 21km | Grupa Ratowniczo - Poszukiwawcza Świecie |
18 | #18 | RYBARCZYK Bartosz | Żnin | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
19 | #19 | PIWOWARCZYK Marcin | toruń | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
20 | #20 | BANASIAK Paweł | Bydgoszcz | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
21 | #21 | CZECZOT Grzegorz | Nowa Ruda | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
22 | #22 | SULARZ Barbara | Krzyżanki | Bieg na 12km | brak |
23 | #23 | DEJEWSKI Arkadiusz | Toruń | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
24 | #24 | KAŹMIERCZAK Julia | Kruszwica | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
25 | #25 | KWIATKOWSKI Michał | Inowrocław | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
26 | #26 | KURANT Tomasz | Inowrocław | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
27 | #27 | NOWAK Łukasz | KCYNIA | Bieg na 12km | TEAM RUN GOŁAŃCZ |
28 | #28 | KONIEC Robert | Kcynia | Bieg na 12km | brak |
29 | #29 | KOSZEWSKI Michal | Bydgoszcz | Bieg na 12km | brak |
30 | #30 | JANUS Dawid | Świecie | Półmaraton 21km | brak |
31 | #31 | NITKA Ireneusz | Nakło nad Not | Bieg na 12km | LUKS START NAKŁO |
32 | #32 | KOBYLARZ Karol | Szubin | Bieg na 12km | brak |
33 | #33 | MŁYNAREK Piotr | Nakło | Bieg na 12km | brak |
34 | #34 | MATEUSZ Puciłowski Mateusz | Karnowo | Bieg na 12km | brak |
35 | #35 | DROŻDŻ Małgorzata | Sadki | Półmaraton 21km | Akademia Mistrzów Sportu |
36 | #36 | BUGALSKI Wojciech | Bydgoszcz | Półmaraton 21km | Akademia Mistrzów Sportu |
37 | #37 | ĆWIKLIŃSKA Anna | Bydgoszcz | Bieg na 12km | Akademia Mistrzów Sportu |
38 | #38 | KWAŚNIK Sławomir | Łodzia | Półmaraton 21km | brak |
39 | #39 | KUREK Stanisław | Szczepanowo | Półmaraton 21km | brak |
40 | #40 | SZYPURA Dariusz | Inowrocław | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
41 | #41 | NAPIERALSKA Marta | Kowalewko | Bieg na 12km | JRS Kowalewko |
42 | #42 | JANKOWSKA Barbara | Poznań | Półmaraton 21km | brak |
43 | #43 | KACZOR Marcin | Święciechowa | Półmaraton 21km | brak |
44 | #44 | STRYCHALSKA RYSZ Danuta | Gołańcz | Półmaraton 21km | TEAM RUN GOŁAŃCZ |
45 | #45 | JUSZKIEWICZ Robert | Wałcz | Bieg na 12km | OCR Cross Team Wałcz |
46 | #46 | KAMIŃSKI Piotr | Toruń | Bieg na 12km | brak |
47 | #47 | PAWŁOWSKI Robert | Bydgoszcz | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
48 | #48 | KLONOWSKA Oliwia | Zbiczno | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
49 | #49 | JANECZKO Marcin | Paulina | Bieg na 12km | brak |
50 | #50 | GRACZYK Dawid | Mogilno | Bieg na 12km | 8 K-PBOT |
51 | #51 | KRYSKE Bartosz | BIAŁE BŁOTA | Bieg na 12km | brak |
52 | #52 | DEJA Michał | Maksymilianowo | Półmaraton 21km | brak |
53 | #53 | KRUSZYNA Adam | Bydgoszcz | Bieg na 12km | brak |
54 | #54 | PAUSZEK Marta | Czerlin | Bieg na 12km | TEAM RUN GOŁAŃCZ |
55 | #56 | GLAZIK Jan | MROCZA | Bieg na 12km | PROJEKT SZUBIŃSKI BIEGACZ |
56 | #55 | LUDA Bartłomej | | Bieg na 12km | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |