1 | #1 | Krzemiński Daniel | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Spinbike |
2 | #2 | Kawucha Mirosław | EXTEME OFROAD MTB | GDYNIA | CENTRUM TECHNIKI NURKOWEJ DANIEL PIÓREWICZ |
3 | #3 | Bernacki Jacek | EXTEME OFROAD MTB | Połchowo | MIRO TEAM |
4 | #4 | Buszka Remigiusz | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Spinbike |
5 | | Kozłowski Marek | EXTEME OFROAD MTB | Żnin | AMF Żnin |
6 | #6 | Łamek Sebastian | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
7 | | Krawisz Maciej | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
8 | #8 | Olech Jacek | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
9 | #9 | Czerwiński Robert | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
10 | | Pepliński Daniel | EXTEME OFROAD MTB | ŚWIECIE | Black Ram Team |
11 | #11 | Kwaśniewski Krzysztof | EXTEME OFROAD MTB | Skarszewo | brak |
12 | #12 | Reinholz Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Terespol Pomorski, Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
13 | #13 | Dryll Marek | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
14 | #14 | Dargacz Michał | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | Renault Team |
15 | #15 | Wiśniewski Maciej | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | The Runners Świecie |
16 | #16 | Gronowski Michał | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | The Runners Świecie |
17 | #17 | Piechna Jarosław | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
18 | #18 | Pawlak Radosław | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
19 | #19 | Ciesielski Michał | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
20 | #20 | Ziemba Michał | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Cyklo Bydgoszcz |
21 | #21 | Osmański Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | brak |
22 | #22 | Sobek Andrzej | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Hades Team |
23 | #23 | Strugielski Joachim | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Cyklo Bydgoszcz |
24 | #24 | Rompalski Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
25 | #25 | Piór Robert | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
26 | #26 | Kensik Rafał | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
27 | #27 | Marchlewski Paweł | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | O.I.O. |
28 | #28 | Sarnecki Błażej | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszz | brak |
29 | #29 | Rydzewski Sławomir | EXTEME OFROAD MTB | Nowa Wieś Wielka | brak |
30 | #30 | Bejm Joanna | EXTEME OFROAD MTB | Gdynia | brak |
31 | #31 | Wojnowski Cezary | EXTEME OFROAD MTB | Dolna Grupa | Wheel Brothers |
32 | #32 | Tomaszewski Piotr | EXTEME OFROAD MTB | Kwidzyn | brak |
33 | #33 | Kuczewski Mateusz | EXTEME OFROAD MTB | Kruszyn Krajeński | brak |
34 | #34 | Belt Kacper | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
35 | | Jokiel Radosław | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | brak |
36 | #36 | Bojkowski Łukasz | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
37 | #37 | Modzelewski Grzegorz | EXTEME OFROAD MTB | Chojnice | brak |
38 | #38 | Jurczak Piotr | EXTEME OFROAD MTB | Grudziądz | KU AZS WSG Bydgoszcz |
39 | #39 | Kozłowski Andrzej | EXTEME OFROAD MTB | Korzeniewo | brak |
40 | #40 | Orzędowski Dominik | EXTEME OFROAD MTB | Kwidzyn | Kwidzyn Bike Racing Team |
41 | #41 | Matuszak Ewelina | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | SISU-OWB team |
42 | #42 | Szram Michał | EXTEME OFROAD MTB | Jabłonowo Pomorskie | brak |
43 | #43 | Gajda Wiktor | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
44 | #44 | Kurek Artur | EXTEME OFROAD MTB | Kwidzyn | Kwidzyn Bike Racing Team |
45 | #45 | Heidrich Tadeusz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
46 | #115 | Mantycki Paweł | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | BikeBoys CadMario Team |
47 | #46 | Olszewski Kamil | EXTEME OFROAD MTB | Grudziądz | brak |
48 | #47 | Tecław Radek | EXTEME OFROAD MTB | Osielsko | www.rowertour.com - Sklep rowerowy |
49 | #48 | Figaj Andrzej | EXTEME OFROAD MTB | Poznań | www.rowerowaholandia.pl |
50 | #49 | Jackowski Rafał | EXTEME OFROAD MTB | Nowe | Wheel Brothers |
51 | #50 | Suchomski Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
52 | #51 | Błażko Paweł | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
53 | | Jezierski Leszek | EXTEME OFROAD MTB | Grudziądz | Klub kolarski Wda Świecie |
54 | #53 | Krzyżelewska - Suś Anna | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydzia Power Bike Team |
55 | | Horakowski Andrzej | EXTEME OFROAD MTB | ŚWIECIE | HAS team |
56 | | Gogulski Grzegorz | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | brak |
57 | #56 | Papierowski Damian | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | Black Ram Team |
58 | | Lobocka Marlena | EXTEME OFROAD MTB | Swiecie | brak |
59 | | Mazurkiewicz Marek | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Shut up legs! |
60 | #59 | Weber Marek | EXTEME OFROAD MTB | Grudziądz | Wheel Brothers |
61 | | Janowski Krzysztof | EXTEME OFROAD MTB | Kruszyn | brak |
62 | #61 | Manikowski Artur | EXTEME OFROAD MTB | Sulnowo | Klub kolarski Wda Świecie |
63 | | Żukotyński Tomir | EXTEME OFROAD MTB | Grupa | Wheel Brothers |
64 | | Brąszkowski Damian | EXTEME OFROAD MTB | Grudziadz | Wheel Brothers |
65 | #64 | Trzciński Waldemar | EXTEME OFROAD MTB | Karsin | GardenFlora pl. MTB Team |
66 | #65 | Jarząbek Bartłomiej | EXTEME OFROAD MTB | Karsin | GardenFlora pl. MTB Team |
67 | | Fausek Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | brak |
68 | #67 | Małkowski Łukasz | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Spinbike |
69 | | Wójcik Janusz | EXTEME OFROAD MTB | ŚWIECIE | Klub kolarski Wda Świecie |
70 | | Modlińska Beata | EXTEME OFROAD MTB | Rumia | brak |
71 | #70 | Jasiński Arkadiusz | EXTEME OFROAD MTB | świecie | brak |
72 | #71 | Piotrowski Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
73 | | Łoboda Piotr | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | JW1515 Bydgoszcz |
74 | | Wizner Krzysztof | EXTEME OFROAD MTB | koronowo | brak |
75 | | Tomaszewski Tomasz | EXTEME OFROAD MTB | Słupsk | brak |
76 | | Gajewski Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Grudziądz | brak |
77 | #76 | Sień Dawid | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
78 | #77 | Janik Mariusz | EXTEME OFROAD MTB | Morąg | brak |
79 | #78 | Damski Łukasz | EXTEME OFROAD MTB | Tryszczyn | GardenFlora pl. MTB Team |
80 | #79 | Piotrowski Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | GardenFlora pl. MTB Team |
81 | #80 | Suś Arkadiusz | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydzia Power Bike Team |
82 | #81 | Janik Tomasz | EXTEME OFROAD MTB | Elbląg | brak |
83 | | Kurek Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
84 | #83 | Śliwiński Krzysztof | EXTEME OFROAD MTB | Sulnówko | brak |
85 | #84 | Sucharski Rafał | EXTEME OFROAD MTB | Łochowo | brak |
86 | #85 | Cenkier Julian | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
87 | #86 | Szymański Piotr | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | team.ase.com.pl |
88 | #87 | Grochowska Katarzyna | EXTEME OFROAD MTB | KOŚCIELNA JANIA | GK STG |
89 | | Kadłuboiwski Mateusz | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Rescue Bike MTB |
90 | | Jankowski Michał | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Rescue Bike MTB |
91 | | Świgoński Robert | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Rescue Bike MTB |
92 | | Iwicki Rafał | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | Rescue Bike MTB |
93 | | Osmanński Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | brak |
94 | #93 | Konieczny Robert | EXTEME OFROAD MTB | Gdynia | brak |
95 | #94 | Gołębicki Paweł | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | Torus Team Gdańsk |
96 | #95 | Jarząbek Alina | EXTEME OFROAD MTB | Karsin | GardenFlora MTB Team |
97 | #96 | Justka Mariusz | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Cyklo Bydgoszcz |
98 | #97 | Kulczyk Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
99 | #98 | Reiss Szczepan | EXTEME OFROAD MTB | Kolbudy | OLD SCHOOL MTB GDAŃSK |
100 | #99 | Najdowski Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Polski konopat | brak |
101 | #100 | Rutkowski Mariusz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | The Runners Świecie |
102 | #101 | Ignaszak Robert | EXTEME OFROAD MTB | ŚWIECIE | Klub kolarski Wda Świecie |
103 | #102 | Kielich Jakub | EXTEME OFROAD MTB | Więcbork | brak |
104 | #103 | Walentyn Łukasz | EXTEME OFROAD MTB | Niemcz | brak |
105 | #104 | Wiśniewski Marcin | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
106 | #105 | Porożyński Arkadiusz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie n/Wisłą | The Runners Świecie |
107 | #106 | Niemierza Adam | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | GardenFlora MTB Team |
108 | #107 | Aleksiński Paweł | EXTEME OFROAD MTB | Włocławek | brak |
109 | | Truszczyński Mateusz | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | VO2max MTB Team |
110 | #109 | Andrejczuk Adam | EXTEME OFROAD MTB | Chojnice | brak |
111 | | Maciejewski Szymon | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | BikeBoys CadMario Team |
112 | #111 | Dera Piotr | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | brak |
113 | | Nawrocki Dariusz | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | OPEN PL |
114 | | Orzedowski Dominik | EXTEME OFROAD MTB | Kwidzyn | Kwidzyn Bike Racing Team |
115 | | Romanowski Mateusz | EXTEME OFROAD MTB | Stare Pole | GK STG |
116 | #116 | Pieniążek Dawid | EXTEME OFROAD MTB | Folgowo | brak |
117 | #117 | Górski Zbigniew | EXTEME OFROAD MTB | Bydgoszcz | Euro Bike Kaczmarek Electric Team |
118 | | Kuc Łukasz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
119 | #119 | Siniło Marek | EXTEME OFROAD MTB | Tuchola | MW Soft Tuchola |
120 | #120 | Grabowski Robert | EXTEME OFROAD MTB | Tuchola | robertgrabowski.pl |
121 | | Lenz Michał | EXTEME OFROAD MTB | Gdańsk | EGA Lenz Team |
122 | | Bednarek Tomasz | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
123 | | Bednarek Weronika | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
124 | | Lipkowski Zygmunt | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
125 | | Lipkowski Wojciech | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
126 | | Zieliński Leszek | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
127 | | Zielińska Małgorzata | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
128 | | Zieliński Filip | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
129 | | Zieliński Kamil | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
130 | | Miloch Agnieszka | FAMILY OFROAD MTB | Pruszcz | brak |
131 | | Miloch Krzysztof | FAMILY OFROAD MTB | Pruszcz | brak |
132 | | Konrad Konrad | FAMILY OFROAD MTB | Pruszcz | brak |
133 | | Nowicki Sławomir | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
134 | | Laskowska-Nowicka Justyna | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
135 | | Lipkowska Paulina | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
136 | | Michalak Marianna | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
137 | | Zaostrowcew Bartosz | FAMILY OFROAD MTB | Golub-Dobrzyń | Team Golub-Dobrzyń |
138 | | Warczak Kacper | FAMILY OFROAD MTB | Sulnowo | brak |
139 | | Warczak Arkadiusz | FAMILY OFROAD MTB | Sulnowo | brak |
140 | | Kochańska Magdalena | FAMILY OFROAD MTB | BYDGOSZCZ | GHB |
141 | | Kochański Dariusz | FAMILY OFROAD MTB | BYDGOSZCZ | GHB |
142 | | Nowicka Tatiana | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
143 | | Nowicki Andrzej | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
144 | | Górny Bartłomiej | FAMILY OFROAD MTB | Malbork | brak |
145 | | Kuchta Jacek | FAMILY OFROAD MTB | Solec Kujawski | JakNieJedzieszToStoisz |
146 | | Kwolek Kamil | FAMILY OFROAD MTB | Sulnówko | brak |
147 | | Grom - Zaostrowcew Paweł | FAMILY OFROAD MTB | Golub-Dobrzyń | Team Golub-Dobrzyń |
148 | | Żółtowski Maciej | FAMILY OFROAD MTB | Brodnica | brak |
149 | | Kraśnicki Adam | FAMILY OFROAD MTB | Toruń | brak |
150 | | Andrzejewski Adam | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
151 | | Klasa-Lewandowska Magdalena | FAMILY OFROAD MTB | Toruń | MOTO-SPEC Toruń |
152 | | Miloch Bartosz | FAMILY OFROAD MTB | Pruszcz | brak |
153 | | Gogulska Wanda | FAMILY OFROAD MTB | Toruń | brak |
154 | | Foigt Marek | FAMILY OFROAD MTB | Dzikowo | brak |
155 | | Wieczorek Jacek | FAMILY OFROAD MTB | Sławno | brak |
156 | | Kellas Tomasz | FAMILY OFROAD MTB | Grudziadz | brak |
157 | | Kozłowska Anna | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
158 | | Maj Jakuub | FAMILY OFROAD MTB | ŚWIECIE | brak |
159 | | Zieliński Marian | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
160 | | Jaworska Lucyna | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
161 | | Jaworski Szymon | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
162 | | Suś Cyprian | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydzia Power Bike Team |
163 | | Suś Igor | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydzia Power Bike Team |
164 | | Suś Adam | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydzia Power Bike Team |
165 | | Suchomski Szymon | FAMILY OFROAD MTB | Sulnowo | Klub kolarski Wda Świecie |
166 | | Suchomska Magdalena | FAMILY OFROAD MTB | Sulnowo | Klub kolarski Wda Świecie |
167 | | Zdrojewski Marcin | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
168 | | Ratkowski Marcin | FAMILY OFROAD MTB | ŚWIECIE | O.I.O. |
169 | | Sługocki Michał | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
170 | | Krzysztof Kriger | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
171 | | Malczewski Mateusz | FAMILY OFROAD MTB | Terespol Pomorski | OIO |
172 | | Dembek Michał | FAMILY OFROAD MTB | ŚWIECIE | brak |
173 | | Szlachcikowska Katarzyna | FAMILY OFROAD MTB | Bukowiec | brak |
174 | | Szlachcikowski Kamil | FAMILY OFROAD MTB | Bukowiec | brak |
175 | | Reinholz Tomasz | FAMILY OFROAD MTB | Terespol Pomorski | brak |
176 | | Krause Mariusz | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
177 | | Nabakowski Dawid | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
178 | | Sobieski Remigiusz | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
179 | | Sobieski Mariusz | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
180 | | Czajor Sebastian | FAMILY OFROAD MTB | Toruń | JakNieJedzieszToStoisz |
181 | | Kotkowski Kamil | FAMILY OFROAD MTB | Solec Kujawski | JakNieJedzieszToStoisz |
182 | | Wysocki Maciej | FAMILY OFROAD MTB | Solec Kujawski | JakNieJedzieszToStoisz |
183 | | Kubiczek Grzegorz | FAMILY OFROAD MTB | Solec Kujawski | JakNieJedzieszToStoisz |
184 | | Suchomski Marek | FAMILY OFROAD MTB | ŚWIEKATOWO | OPENTAX24.PL |
185 | | Suchomski Damian | FAMILY OFROAD MTB | ŚWIEKATOWO | OPENTAX24.PL |
186 | | Bogdan Jacek | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
187 | | Ciesielska Daria | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
188 | | Matuszewska Sylwia | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | Black Ram Team |
189 | | Matuszewska Anna | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | Black Ram Team |
190 | | Matuszewski Adrian | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | Black Ram Team |
191 | | Brodowski Waldemar | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
192 | | Gaca Jan | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
193 | | Kochański Dariusz | FAMILY OFROAD MTB | Bukowiec | brak |
194 | | Owczyński Jakub | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
195 | | Mallek Tomasz | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
196 | | Mallek Patryk | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
197 | | Zieliński Radosław | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydgoska Masa Krytyczna |
198 | | Grabska Sylwia | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | Bydgoska Masa Krytyczna |
199 | | Maj Jakub | FAMILY OFROAD MTB | ŚWIECIE | brak |
200 | | Grubski Rafał | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | GardenFlora MTB Team |
201 | | Orłowski Kamil | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | Klub kolarski Wda Świecie |
202 | | Olszewski Bogusław | FAMILY OFROAD MTB | Kwidzyn | Cyklo Kwidzyn |
203 | | Matia Konrad | FAMILY OFROAD MTB | polski konopat | brak |
204 | | Ratkowski Krystian | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
205 | | Ratkowski Tymoteusz | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
206 | | Mannteufel Bartłomiej | FAMILY OFROAD MTB | Grudziądz | brak |
207 | | Wołowicz Roman | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
208 | | Adrych Maciej | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
209 | | Rak Olaf | FAMILY OFROAD MTB | Sulnówko | brak |
210 | | Lubińska Aleksandra | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
211 | | Kitkiewicz Michał | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
212 | | Raywer Anna | FAMILY OFROAD MTB | Świecie | brak |
213 | | Jasiński Arkadiusz | FAMILY OFROAD MTB | Bydgoszcz | brak |
214 | #121 | Śmigowski Piotr | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
215 | #122 | Jesionowski Mariusz | EXTEME OFROAD MTB | Świecie | brak |
216 | #127 | Furmanek Sławomir | EXTEME OFROAD MTB | Tczew | brak |
217 | #126 | Buklewski Janusz | EXTEME OFROAD MTB | kwidzyń | Cyklo Kwidzyn |
218 | #123 | Oszwałdowski Robert | EXTEME OFROAD MTB | Toruń | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |