1 | #2203 | STYCZEŃ PIOTR | CHĘCINY | BIEG DŁUGI +20km | CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAM |
2 | #2190 | KORNOBIS MONIKA | MIECHÓW | BIEG DŁUGI +20km | AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA |
3 | #2306 | BRUDKIEWICZ-PAŹDZIORA ANETA | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
4 | #2320 | KUPISZ Robert | | BIEG ŚREDNI +10km | EKIPA Z TARNOWA |
5 | #2318 | KIEŁBASA MIROSŁAW | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
6 | #2264 | KOSMAN PIOTR | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
7 | #2299 | GLEISNER TOMASZ | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
8 | #2288 | MRÓZ RAFAŁ | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
9 | #2273 | RAJSKI MIROSŁAW | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
10 | #607 | NOWAK NATALIA | | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
11 | #75 | LIPIŃSKA Marta | | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | EKIPA Z TARNOWA |
12 | #380 | SARNA KRZYSZTOF | BIEŃKÓWKA | BIEG DŁUGI +20km | MOCNI POMOCNI |
13 | #127 | KRAJEWSKI BARTEK | KATOWICE | BIEG DŁUGI +20km | |
14 | #2263 | PAJĄK WOJCIECH | BIEŃKÓWKA | BIEG DŁUGI +20km | MOCNI POMOCNI |
15 | #2185 | ŁUKASIK ANDRZEJ | LUBLIN | BIEG DŁUGI +20km | |
16 | #174 | NOWAK IRENEUSZ | DĘBICA | BIEG DŁUGI +20km | WAGI DĘBICA |
17 | #42 | MIĘTKA KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
18 | #1260 | BEDNARZ MARTA | | BIEG DŁUGI +20km | |
19 | #2089 | SZYMAŃSKI JACEK W. | WARSZAWA | BIEG DŁUGI +20km | |
20 | #171 | WAGNER KAROL | KOŚCIELISKO | BIEG DŁUGI +20km | |
21 | #2084 | JABŁOŃSKI KAZIMIERZ | PRĄDY | BIEG DŁUGI +20km | |
22 | #2055 | DROZD OLA | JÓZEFÓW | BIEG DŁUGI +20km | FREEDOMINPROGRESS.PL |
23 | #327 | KOPIEĆ RAFAŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
24 | #2132 | KOPIEĆ KAMIL | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | ITMBW KRAKÓW |
25 | #2085 | PIĄTEK RAFAŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | BEFIT24TEAM |
26 | #2275 | FURMAŃSKI PIOTR | KOSZYCE WIELKIE | BIEG DŁUGI +20km | ZDROWY PROJEKT |
27 | #2168 | KSIĄŻCZYK PATRYK | TARNÓW | BIEG DŁUGI +20km | ZDROWY PROJEKT |
28 | #671 | RAŁ-KULIŃSKA DOROTA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | RODZINA |
29 | #103 | KULINSKI MACIEJ | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | RODZINA |
30 | #1248 | PANEK AGATA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | GRUPA JURA.PL |
31 | #473 | KALUZNY JACEK | PABIANICE | BIEG DŁUGI +20km | |
32 | #439 | SZEWCZYK MICHAŁ | ZDUŃSKA WOLA | BIEG DŁUGI +20km | |
33 | #1203 | SERWICKA EMILIA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | |
34 | #2290 | MIRECKI ADAM | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
35 | #1270 | SZOSTAK AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | LEMON TEAM |
36 | #2179 | MULTAN MICHAŁ | RZEZAWA | BIEG DŁUGI +20km | SALT RUNNERS BOCHNIA |
37 | #1266 | SĘKOWSKI DAMIAN | TYCHY | BIEG DŁUGI +20km | MOER GARD |
38 | #256 | GANCARZ PIOTR | TARNÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
39 | #548 | MROZIK DARIUSZ | BOJSZOWY | BIEG DŁUGI +20km | |
40 | #240 | SIĘKA JAKUB | NOWY TARG | BIEG DŁUGI +20km | |
41 | #703 | DOBOSZ DARIUSZ | MYŚLENICE | BIEG DŁUGI +20km | NIGHT RUNNERS |
42 | #2323 | MUCHA MAREK | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | APOSTLES OF STARS |
43 | #2329 | ŁAGAN KAROLINA | LĘDZINY | BIEG DŁUGI +20km | IRONS |
44 | #264 | KACZMARCZYK KRZYSZTOF | BOCHNIA | BIEG DŁUGI +20km | ŻUBRY BOCHNIA |
45 | #2148 | ZIUZIAŃSKI ROMAN | DĄBROWA GÓRNICZA | BIEG DŁUGI +20km | |
46 | #673 | BIENIEK ŁUKASZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM |
47 | #1245 | SŁABOŃ-SIKORA ANETA | SOSNOWIEC | BIEG DŁUGI +20km | STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA |
48 | #2025 | SIKORA ZBIGNIEW | JAWORZNO | BIEG DŁUGI +20km | STOWARZYSZENIE POGORIA BIEGA |
49 | #142 | BURAS MICHAL | KIELCE | BIEG DŁUGI +20km | |
50 | #2145 | JANICKI TOMASZ | JAROSŁAW | BIEG DŁUGI +20km | 21DAPLOT |
51 | #2030 | FRĄCKIEWICZ KAROL | ZĄBKI | BIEG DŁUGI +20km | |
52 | #710 | MUŁKA TADEUSZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | BODY MAX TRAINING |
53 | #2207 | GRANDA PAWEŁ | ZARZECZE | BIEG DŁUGI +20km | 21 DAPLOT JAROSŁAW |
54 | #2225 | MARKIEWICZ FILIP | PRUSZKÓW | BIEG DŁUGI +20km | NEVER GIVE UP |
55 | #878 | WOJTAS KAMIL | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | KKB DYSTANS |
56 | #1216 | ŁACH MACIEJ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | DRUŻYNA CYBORGA |
57 | #2234 | FARON MARCIN | BOCHNIA | BIEG DŁUGI +20km | SALT RUNNERS BOCHNIA |
58 | #1000 | ŁĄCZ MAŁGORZATA | MIELEC | BIEG DŁUGI +20km | RUN FOR FUN |
59 | #763 | WĘGRZYNEK TOMASZ | DĘBLIN | BIEG DŁUGI +20km | FUNDACJA NA RATUNEK |
60 | #160 | PRĘDKI MARCIN | WARSZAWA | BIEG DŁUGI +20km | |
61 | #2239 | WIŚNIEWSKA MARTA | WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA) | BIEG DŁUGI +20km | |
62 | #717 | GRODZKA AGNIESZKA | SKAWINA | BIEG DŁUGI +20km | |
63 | #2024 | LATAŁA KRZYSZTOF | PAWŁÓW | BIEG DŁUGI +20km | APTIV RUNNING TEAM |
64 | #1316 | SZYGULSKA ROMUALDA | MIEDARY | BIEG DŁUGI +20km | |
65 | #1221 | NOSAL TOMASZ | ZAKOPANE | BIEG DŁUGI +20km | |
66 | #2020 | GŁOMBIOWSKA ZUZANNA | GDYNIA | BIEG DŁUGI +20km | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM |
67 | #1089 | MATUSZCZAK WITOLD | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
68 | #795 | CHAJA ANDRZEJ | SUCHA BESKIDZKA | BIEG DŁUGI +20km | NIEZRZESZONY |
69 | #1148 | CABAŁA TOMASZ | PRZYSZOWA | BIEG DŁUGI +20km | PRZYSZOWA |
70 | #1101 | ZDUNEK WALDEMAR | WOŁOMIN | BIEG DŁUGI +20km | BÓBR TŁUSZCZ |
71 | #629 | SZCZEPANIK MICHAŁ | SOSNOWIEC | BIEG DŁUGI +20km | DRUŻYNA CYBORGA |
72 | #974 | SURLAS PAWEŁ | ZAKOPANE | BIEG DŁUGI +20km | |
73 | #2059 | PALUCH IRENEUSZ | NIELEPICE | BIEG DŁUGI +20km | DRUŻYNA CYBORGA |
74 | #2076 | RUSEK DARIUSZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | AKB CRACOVIA |
75 | #688 | SYPNIOWSKI SZYMON | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | SPINVEST NIERUCHOMOŚCI |
76 | #257 | NIZAR WIOLETTA | TARNOWSKIE GÓRY | BIEG DŁUGI +20km | CSC ADVENTURE ACADEMY |
77 | #232 | MACIĄG MONIKA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | |
78 | #1003 | MACIĄG GRZEGORZ | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | ZAWIERCIE BIEGA |
79 | #788 | NEMŚ ARKADIUSZ | STASZÓW | BIEG DŁUGI +20km | BBL STASZÓW |
80 | #2238 | TOKARCZYK WŁODZIMIERZ | MUSZYNA | BIEG DŁUGI +20km | |
81 | #1076 | WÓJCIK JUSTYNA | BRZESZCZE | BIEG DŁUGI +20km | |
82 | #2213 | PRZYBYŁA MATEUSZ | CZERWIONKA-LESZCZYNY | BIEG DŁUGI +20km | LUXTORPEDA CZERWIONKA |
83 | #2270 | BROŻEK ŁUKASZ | GORENICE | BIEG DŁUGI +20km | LILA TEAM |
84 | #416 | KRÓL WŁODZIMIERZ | PROSZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | SRTG PROSZOWICE |
85 | #726 | NOWAK MARIUSZ | KARKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
86 | #1159 | KAWIK ANNA | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
87 | #2260 | GRZEGORCZYK PAWEL | KRAKOW | BIEG DŁUGI +20km | NOKIA KRAKÓW |
88 | #1253 | ŚPIEWAKOWSKI ARKADIUSZ | POZNAN | BIEG DŁUGI +20km | ARKADIUSZ ŚPIEWAKOWSKI |
89 | #2277 | BOCHENEK Michał | PROSZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | INFINITY GYM |
90 | #2165 | SZATKO MARIUSZ | LISIA GÓRA | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
91 | #238 | BIŃCZYCKI JAREK | OWCZARY | BIEG DŁUGI +20km | LEŚNY TIM |
92 | #241 | ANTOSZ Michał | BIERUŃ | BIEG ŚREDNI +10km | TTA BIERUN |
93 | #1045 | WOŁEK DAMIAN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
94 | #2119 | CIENIAWSKA EWA | BYTOM | BIEG DŁUGI +20km | |
95 | #2289 | ZAJĄC AGNIESZKA | KRZESZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | |
96 | #2241 | SMUDA RYSZARD | TYCHY | BIEG DŁUGI +20km | |
97 | #2208 | KOBYLAŃSKI KRYSTIAN | ZAKOPANE | BIEG DŁUGI +20km | TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ |
98 | #2307 | GRODZKI SEBASTIAN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
99 | #635 | ZAJĄC SŁAWOMIR | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
100 | #136 | NOWAK JORDAN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | ALIOR RUNNING TEAM |
101 | #969 | DOMIŃCZYK RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | BIEG DŁUGI +20km | ZAWIERCIE BIEGA |
102 | #353 | SKOTNICKA MAGDALENA | TRZEBINIA | BIEG DŁUGI +20km | |
103 | #276 | KOSMALA PRZEMEK | KRAKOW | BIEG DŁUGI +20km | |
104 | #1272 | WIĘCEK ARTUR | BOCHNIA | BIEG DŁUGI +20km | SALT RUNNERS BOCHNIA |
105 | #2237 | ONUSZKO JAN | PRADNIK | BIEG DŁUGI +20km | |
106 | #2233 | SAJNÓG SEBASTIAN KAMIL | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | DRUŻYNA CYBORGA |
107 | #114 | SAWICKI KRZYSZTOF | SZCZECIN | BIEG DŁUGI +20km | DRUŻYNA SZPIKU |
108 | #892 | KACZMAREK AGATA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | GRUPA JURA.PL |
109 | #2255 | GURGUL MATEUSZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | AROMAT NÓG |
110 | #2328 | ZARĘBSKA EWA | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | WEBCON RUNNERS |
111 | #2201 | PIĘTA ŁUKASZ | PROSZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | SRTG PROSZOWICE |
112 | #708 | TOUCHAIS GUILLAUME | WARSAW | BIEG DŁUGI +20km | |
113 | #1235 | SIEDLOK DAMIAN | ŻORY | BIEG DŁUGI +20km | MKS ŻORY |
114 | #255 | GUT MARZENA | BOREK | BIEG DŁUGI +20km | SALT RUNNERS BOCHNIA |
115 | #484 | KOZIK LESZEK | KRAKOW | BIEG DŁUGI +20km | NIEZRZESZONY |
116 | | FALISZEWSKI Sebastian | ŁÓDŹ | BIEG DŁUGI +20km | brak |
117 | #2049 | KREKORA ŁUKASZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
118 | #537 | NOWAKOWSKI DARIUSZ | JODŁÓWKA | BIEG DŁUGI +20km | |
119 | #2065 | WŁODARCZYK MARIUSZ | RYBNIK | BIEG DŁUGI +20km | RADLINIOKI W BIEGU |
120 | #2176 | STRZALKA MAREK | ZORY | BIEG DŁUGI +20km | |
121 | #1125 | BUJAKOWSKI PATRYK | PROSZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | SRTG PROSZOWICE |
122 | #251 | MACIEJOWSKI KONRAD | PODŁĘŻE | BIEG DŁUGI +20km | SRTG NIEPOŁOMICE |
123 | #2122 | KASPRZYK KRZYSZTOF | TARNÓW | BIEG DŁUGI +20km | EKIPA Z TARNOWA |
124 | #1174 | RYBARZ WITOLD | BRZESZCZE | BIEG DŁUGI +20km | OŚWIĘCIMSKI KLUB KARATE |
125 | #2144 | NALEPA MACIEJ | NOWY SACZ | BIEG DŁUGI +20km | DEXTERS TEAM |
126 | #806 | WALCZAK JAN | ZAKOPANE | BIEG DŁUGI +20km | |
127 | #689 | JARACZEWSKI PIOTR | PROSZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | BRAK |
128 | #845 | KMIEĆ WOJCIECH | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
129 | #2050 | WILK KATARZYNA | PLEŚNA | BIEG DŁUGI +20km | |
130 | #434 | WAWRZYNIUK MARCIN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
131 | #78 | WRÓBEL JUSTYNA | BOCHNIA | BIEG DŁUGI +20km | SALT RUNNERS BOCHNIA |
132 | #2321 | CAŁKA GRZEGORZ | RADZYMIN | BIEG DŁUGI +20km | RADZYMIN RUN TEAM |
133 | #1192 | CAŁKA AGNIESZKA | RADZYMIN | BIEG DŁUGI +20km | RADZYMIN RUN TEAM |
134 | #189 | DYLĄG ANDRZEJ | TYMBARK | BIEG DŁUGI +20km | KS LIMANOWA FORREST |
135 | #2123 | KMIECIK MARIA | CHORZÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
136 | #2257 | KOZERSKA-STANEK ANNA | PROSZOWICE | BIEG DŁUGI +20km | |
137 | #1165 | KONRAD DZIEWOŃSKI | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
138 | #2152 | MACZKA MARTYNA | KRAKOW | BIEG DŁUGI +20km | |
139 | #893 | PASEK MAGDALENA | WIELICZKA | BIEG DŁUGI +20km | SRTG NIEPOŁOMICE |
140 | #2124 | PAWŁOWSKI PAWEŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | PODHALAŃSKI VERSACE TEAM |
141 | #495 | BOCHEŃSKI RAFAŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | KKM KALORYFER |
142 | #2293 | KLECHA RAFAŁ | ZAKOPANE | BIEG DŁUGI +20km | DACZA TURYSTY I BIEGACZA |
143 | #2170 | GURECKI GRZEGORZ | RACIBÓRZ | BIEG DŁUGI +20km | |
144 | #2101 | PRUCNAL ZBIGNIEW | JASŁO | BIEG DŁUGI +20km | ELKO24.PL |
145 | #815 | PYRCZAK PAWEŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
146 | #2133 | MIGDAŁ ADRIAN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
147 | #207 | WZOREK EWA | WILKÓW | BIEG DŁUGI +20km | BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ |
148 | #971 | TOKARSKI RAFAŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
149 | #890 | CHMIELEWSKI ROBERT | JAWORZNO | BIEG DŁUGI +20km | KB MCKIS JAWORZNO |
150 | #2001 | MACIOŁ SEBASTIAN | BIERUŃ | BIEG DŁUGI +20km | TTA BIERUŃ |
151 | #2187 | NIEDŹWIEDŹ KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
152 | #375 | DZIEŻOK BOGUSŁAW | GLIWICE | BIEG DŁUGI +20km | |
153 | #1166 | MOSKALIK TOMASZ | SZCZAWNICA | BIEG DŁUGI +20km | KW KRAKÓW/ TG SOKÓŁ ZAKOPANE |
154 | #131 | REICHEL MARCIN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
155 | #164 | PIWOWARCZYK PIOTR | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | RODZINA BIEGA |
156 | #742 | PERCIK Artur | WIŚNIOWA | BIEG ŚREDNI +10km | MIRAZ RACE TEAM |
157 | #278 | GŁUSZAK NICOLE | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
158 | #2158 | RIABKOW PAVLO | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | HUSARIA RACE TEAM |
159 | #762 | KONIK JAROSŁAW | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | BIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓW |
160 | #201 | TRZOS Robert | | BIEG ŚREDNI +10km | KTPU KRAKÓW |
161 | #123 | KLIPP PAUL | | BIEG DŁUGI +20km | |
162 | #852 | DYLĄG ZBIGNIEW | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
163 | #2005 | KOSTELA PIOTR | NOWY TARG | BIEG DŁUGI +20km | WATAHA |
164 | #472 | SOWA KRZYSZTOF | MICHAŁOWICE | BIEG DŁUGI +20km | #SPORTOWASOWA |
165 | #72 | KWIECIEŃ TOMEK | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | ESKADRA KRAKÓW |
166 | #2075 | ZAJĄC PAWEŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
167 | #84 | CYGAN ŁUKASZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | KLUB SPORTOWY HAJIME |
168 | #2105 | MIGACZ JACEK | ZIELONKI | BIEG DŁUGI +20km | TRAIL RUN KRAKÓW |
169 | #1227 | WAŁĘGA MONIKA | DĘBICA | BIEG DŁUGI +20km | |
170 | #2107 | GOŁĘBIOWSKI MACIEJ | WIELICZKA | BIEG DŁUGI +20km | |
171 | #2088 | FILIPEK PRZEMYSŁAW | JAWORZNO | BIEG DŁUGI +20km | KB MCKIS JAWORZNO |
172 | #2256 | KUDŁA GRZEGORZ | WIELICZKA | BIEG DŁUGI +20km | |
173 | #1234 | MORAWA MATEUSZ | GOŁUCHOWICE | BIEG DŁUGI +20km | LACHO TEAM |
174 | #1170 | GRYGIEL MAREK | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | JACEKBIEGA RUNNING TEAM |
175 | #2149 | PIETRZOK WOJCIECH | ZABRZE | BIEG DŁUGI +20km | NIGHT RUNNERS ZABRZE |
176 | #707 | KNAPIŃSKI MICHAŁ | | BIEG DŁUGI +20km | |
177 | #15 | KAWIORSKI BARTOSZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
178 | #812 | DULĘBA TOMASZ | RZESZÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
179 | #1196 | PARSZEWSKA ALEKSANDRA | BYTOM | BIEG DŁUGI +20km | BTM RUNNERS |
180 | #182 | MIŚTALSKI DAMIAN | BYTOM | BIEG DŁUGI +20km | BTM RUNNERS |
181 | #1230 | KOWAL DARIUSZ | OLKUSZ | BIEG DŁUGI +20km | SAINT-GOBAIN SQUAD |
182 | #963 | SZCZYGIEŁ KRZYSZTOF | BIELSKO-BIAŁA | BIEG DŁUGI +20km | BENERUNNER |
183 | #2246 | ZAJĄC PIOTR | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
184 | #1306 | CZUPKIEWICZ MICHAŁ | OPOLE | BIEG DŁUGI +20km | RAJSPORT ACTIVE |
185 | #2026 | SMARDUCH MATEUSZ | NOWY TARG | BIEG DŁUGI +20km | WATAHA |
186 | #3 | NOWAK DOMINIK | ZIELONKI | BIEG DŁUGI +20km | |
187 | #228 | KOBIAŁKA IREK | | BIEG DŁUGI +20km | |
188 | #2282 | TARNAWSKI JAKUB | | BIEG DŁUGI +20km | KKB DYSTANS |
189 | #1220 | KOSMALA PIOTR | CZECHOWICE DZIEDZICE | BIEG DŁUGI +20km | GÓRSKA GRUPA BIEGOWA/ QUADYBIELSKO.PL |
190 | #2104 | WALERJAN-RUSEK AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
191 | #1022 | CHROMNIAK MARCIN | LUSINA | BIEG DŁUGI +20km | LUSINA PROJEKT |
192 | #2140 | WADAS GRZEGORZ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
193 | #563 | TORÓJ PAWEŁ | WĘGRZCE WIELKIE | BIEG DŁUGI +20km | KW KOTŁOWNIA |
194 | #1008 | WAŁEK PIOTR | WARSZAWA | BIEG DŁUGI +20km | RUNNERS TEAM QUIBL |
195 | #2028 | FALANDYSZ PIOTR | | BIEG DŁUGI +20km | |
196 | #2240 | RUFFENACH JEREMY | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | GNIJĘ W ŁÓŻKU |
197 | #22 | JERMAK MACIEJ | KOSZYCE WIELKIE | BIEG DŁUGI +20km | ZDROWY PROJEKT |
198 | #855 | PARUCH PAULINA | | BIEG DŁUGI +20km | |
199 | #652 | ŻĘDZIAN OLGA | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | DRUŻYNA SZPIKU |
200 | #2155 | LECH WOJCIECH | WIELICZKA | BIEG DŁUGI +20km | |
201 | #381 | FRANCUZ ANNA | KORZKIEW | BIEG ŚREDNI +10km | ITMBW KRAKÓW |
202 | #1104 | RODRIGUES MACHADO ADRIANA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | ESKADRA KRAKÓW |
203 | #2174 | SEREMET PIOTR | | BIEG ŚREDNI +10km | EKIPA Z TARNOWA |
204 | #169 | KOTAPKA CELINA | | BIEG ŚREDNI +10km | |
205 | #1201 | WAŁĘGA-ROSTEK MAŁGORZATA | | BIEG ŚREDNI +10km | EKIPA Z TARNOWA |
206 | #1209 | BALIŃSKA-SANOCKA ANETA | ZABRZE | BIEG ŚREDNI +10km | |
207 | #2294 | GABARSKI MACIEJ | WARSZAWA | BIEG ŚREDNI +10km | |
208 | #936 | WYPYCH AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | ZAJACTEAM |
209 | #246 | GOLEC ŁUKASZ | RZESZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
210 | #585 | MŁYNARSKI GRZEGORZ | WARSZAWA | BIEG ŚREDNI +10km | S360 |
211 | #608 | TATARCZUK ALEKSANDRA | GDANSK | BIEG ŚREDNI +10km | |
212 | #1031 | PRZYGODA MARCIN | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | KROSS TEAM |
213 | #468 | ŚWIDER ANDRZEJ | RABKA-ZDRÓJ | BIEG ŚREDNI +10km | AN-REN TEAM |
214 | #2103 | JAMKA Wiesław | SKAWINA | BIEG KRÓTKI +5km | INDYWIDUALNIE |
215 | #2161 | PAW MAREK | BEŁCHATÓW | BIEG ŚREDNI +10km | KB SPARTAKUS BEŁCHATÓW |
216 | #224 | MRUK PAWEŁ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
217 | #1153 | GUZIAK IRENA | NOWY TARG | BIEG ŚREDNI +10km | |
218 | #2010 | KITA MARCIN | LIMANOWA | BIEG ŚREDNI +10km | |
219 | #1136 | ZOŃ OLGA | WIELICZKA | BIEG ŚREDNI +10km | |
220 | #843 | KUŚ TOMASZ | ŚWIĘTOCHŁOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | MIRAZ RACE TEAM |
221 | #2167 | MATUSZCZYK MICHAŁ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | APTIV RUNNING TEAM |
222 | #2195 | PŁUCIENNIK KATARZYNA | PABIANICE | BIEG ŚREDNI +10km | |
223 | #455 | RADWAŃSKI JERZY MICHAŁ | ŁAPSZE NIŻNE | BIEG ŚREDNI +10km | GRUPA SPOD BRANISKA |
224 | #112 | MISIOŁEK SYLWIA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
225 | #959 | WÓJCIK ADAM | CHOCZNIA | BIEG ŚREDNI +10km | ANDRYCHÓW RUNNING |
226 | #150 | JAGIEŁA-KURTYKA RENATA | RADWANOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | |
227 | #92 | STARK SEBASTIAN | OPOLE | BIEG ŚREDNI +10km | |
228 | #116 | JOŃCZYK MARCIN | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | KLUB SPORTOWY HAJIME |
229 | #298 | SANOCKA DOROTA | ZABRZE | BIEG ŚREDNI +10km | |
230 | #2053 | LISZKOWSKI ARTUR | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
231 | #960 | ZAJĄC KATARZYNA | KARNIOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | CF KRAKÓW |
232 | #2292 | POLAK AGNIESZKA | KRAKOW | BIEG ŚREDNI +10km | |
233 | #2002 | STASIK BEATA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
234 | #1151 | JANIAK MARIUSZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
235 | #459 | GOLDA-RZEPKA MARIOLA | OLEŚNICA | BIEG ŚREDNI +10km | |
236 | #2074 | SUCHANEK RADOSŁAW | KŁOBUCK | BIEG ŚREDNI +10km | |
237 | #942 | PAWŁOWICZ ANNA | WIELICZKA | BIEG ŚREDNI +10km | OKNOPLAST RUNNING TEAM |
238 | #505 | WERETA ROBERT | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
239 | #640 | KIWIOR IZABELA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
240 | #1155 | KNAPIK PRZEMYSLAW | KRAKOW / MASZYCE | BIEG ŚREDNI +10km | |
241 | #343 | WILK WIKTORIA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | WILKI |
242 | #1304 | DE ANNA | ALWERNIA | BIEG ŚREDNI +10km | |
243 | #515 | ZABRZAŃSKI ALFRED | CHRZANÓW | BIEG ŚREDNI +10km | PARKRUN CHRZANÓW |
244 | #1302 | FRĄCZYSTA KATARZYNA | KOŚCIELISKO | BIEG ŚREDNI +10km | |
245 | #1329 | MALON BARTOSZ | LUBLIN | BIEG ŚREDNI +10km | CHOCHOŁOWSKIE TERMY |
246 | #1075 | STOPA GRZEGORZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | APTIV RUNNING TEAM |
247 | #2032 | MARKIEWICZ ANDRZEJ | PRUSZKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | NEVER GIVE UP |
248 | #2314 | ZDEB BARBARA | ZABRZE | BIEG ŚREDNI +10km | NIGHT RUNNERS ZABRZE |
249 | #2135 | PODSIADŁO RAFAŁ | NIEPOŁOMICE | BIEG ŚREDNI +10km | IRON RUNNERS |
250 | #787 | ŚCIEŻKA MICHAŁ | ZAKOPANE | BIEG ŚREDNI +10km | |
251 | #1226 | ŚCIEŻKA MART | ZAKOPANE | BIEG ŚREDNI +10km | |
252 | #2205 | SKOWRON MICHAŁ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | DO6CIU/POZYTYWNIE ZAKRĘCENI |
253 | #738 | SOBCZAK DOROTA | KLUCZE | BIEG ŚREDNI +10km | OLKUSZBIEGA.PL |
254 | #1012 | SMOLARCZYK DOMINIK | GLIWICE | BIEG ŚREDNI +10km | DJANGO 2 |
255 | #2271 | BIEGAJ JACEK | LUBLIN | BIEG ŚREDNI +10km | BIEGAM Z ABS |
256 | #178 | TYMBOROWSKA-WIEDRO MAŁGORZATA | ZAGNAŃSK | BIEG ŚREDNI +10km | WOŹNIAK RUNNING TEAM |
257 | #427 | OPAŁA PRZEMYSŁAW | STRZESZEWO | BIEG ŚREDNI +10km | AKS POLONIA WARSZAWA |
258 | #1020 | WOWKONOWICZ WOJCIECH | WROCŁAW | BIEG ŚREDNI +10km | BBL WROCŁAW |
259 | #2248 | HILDEBRANDT KATARZYNA | WROCŁAW | BIEG ŚREDNI +10km | BBL WROCŁAW |
260 | #598 | OGÓRKA TOMASZ | BRZEZIE | BIEG ŚREDNI +10km | SRTG NIEPOŁOMICE |
261 | #2222 | KORBUT ANNA | LIBIĄŻ | BIEG ŚREDNI +10km | CHRZANÓW BIEGA |
262 | #95 | JUDASZ RAFAŁ | RUDNIK | BIEG ŚREDNI +10km | |
263 | #159 | CHUDZIK PIOTR | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
264 | #2044 | BARTULA JAN | LIBIĄŻ | BIEG ŚREDNI +10km | PARKRUN CHRZANÓW |
265 | #2199 | KAMYSZ ROBERT | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | BRAK |
266 | #80 | MACHNIK GRZEGORZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
267 | #109 | SZOJDA PAULINA | TYCHY | BIEG ŚREDNI +10km | VIKING TRAINIG CENTER |
268 | #1252 | IŻYKOWICZ PAULINA | SŁUPSK | BIEG ŚREDNI +10km | |
269 | #2118 | SZĘSZOŁ MARCIN | GAJ | BIEG ŚREDNI +10km | |
270 | #551 | NAWROT KATARZYNA | NIEPOŁOMICE | BIEG ŚREDNI +10km | SRTG NIEPOŁOMICE |
271 | #158 | ŚMIGIELSKA-STASICKA MONIKA | OŚWIĘCIM - PORĘBA WIELKA | BIEG ŚREDNI +10km | |
272 | #384 | POPIELSKA-NEMŚ DOROTA | STASZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | STARIS STASZÓW |
273 | #793 | NALEPA PAWEŁ | BIAŁA NIŻNA | BIEG ŚREDNI +10km | CHILLOUT CREW |
274 | #2310 | KACZOR ŁUKASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
275 | #2244 | BURNUS BEATA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | NIGHT RUNNERS |
276 | #1210 | GIERCZAK WOJCIECH | SROGÓW GÓRNY | BIEG ŚREDNI +10km | |
277 | #2054 | FULTYN DAREK | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
278 | #2047 | SŁONINA KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
279 | #321 | SOBCZAK GABRIELA | JEDLICZE | BIEG ŚREDNI +10km | |
280 | #141 | DARŁAK ARTUR | MICHAŁOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | LEŚNY TIM |
281 | #2317 | MĄCZKA KATARZYNA | STASZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | BBL STASZÓW |
282 | #235 | LESZCZYŃSKI ALEKSANDER | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
283 | #686 | PAWŁOWSKI CZESŁAW | NOWY SĄCZ | BIEG ŚREDNI +10km | |
284 | #1190 | LEDWOŃ JAKUB | GLIWICE | BIEG ŚREDNI +10km | NIGHT RUNNERS GLIWICE |
285 | #2252 | KMIECIK ANNA | SOSNOWIEC | BIEG ŚREDNI +10km | |
286 | #2308 | MADEJ TOMASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | FIZJOTERAPIA - FIZJOPUNKT |
287 | #1274 | IDZIOR TOMASZ | BRZEZINY | BIEG ŚREDNI +10km | |
288 | #2069 | BRODOWSKI JAN | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
289 | #165 | MARKOWSKI MATEUSZ | SOSNOWIEC | BIEG ŚREDNI +10km | |
290 | #140 | MRÓZ IWONA | KOCMYRZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
291 | #786 | WILK KATARZYNA | KRAKOW | BIEG ŚREDNI +10km | BEFIT24TEAM |
292 | #2003 | BUJAK OLAF | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
293 | #379 | SKONIECZNY MARIUSZ | GOSZCZA | BIEG ŚREDNI +10km | SKONIKI |
294 | #2013 | KOKOSZKA TADEUSZ | TARNÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
295 | #270 | WINCENTY-CICHA GRAŻYNA | POZNAŃ | BIEG ŚREDNI +10km | |
296 | #2083 | CICHY JACEK | POZNAŃ | BIEG ŚREDNI +10km | |
297 | #1321 | SZYMALAK MICHAŁ | ŁÓDŹ | BIEG ŚREDNI +10km | |
298 | #2136 | JOP DOROTA | SKAWINA | BIEG ŚREDNI +10km | |
299 | #477 | KOZIOŁ SYLWESTER | KROSNO | BIEG ŚREDNI +10km | |
300 | #670 | WINIARSKI KAMIL | KLECZA GÓRNA | BIEG ŚREDNI +10km | |
301 | #2066 | WILK KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | WILKI :) |
302 | #572 | STRÓŻYK PIOTR | BIECZ | BIEG ŚREDNI +10km | |
303 | #2019 | SPOREK ŁUKASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | HOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEI |
304 | #1300 | KASPRZYK MIŁOSZ | ŚLESIN | BIEG ŚREDNI +10km | ZIEMNIAKI |
305 | #2235 | OLSZEWSKA ADRIANNA | MROCZA | BIEG ŚREDNI +10km | ZIEMNIAKI |
306 | #126 | MIZERA KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
307 | #765 | STAŃCZYK EWELINA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
308 | #1066 | GAJOWSKA MAJA | | BIEG ŚREDNI +10km | |
309 | #2164 | PLUTA MARIUSZ | BIERUŃ | BIEG ŚREDNI +10km | |
310 | #1312 | GŁOWACKA KAROLINA | ZADROŻE | BIEG ŚREDNI +10km | |
311 | #1200 | GRZESINA ARKADIUSZ | OŚWIĘCIM | BIEG ŚREDNI +10km | |
312 | #926 | SŁOTA PIOTR | PIŃCZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | EUROCASH |
313 | #2330 | RUSIN-ŚLUSARCZYK HELENA | SZARÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
314 | #1326 | PĘKALSKA ANNA | NIEPORĘT | BIEG ŚREDNI +10km | SGS POLSKA TEAM |
315 | #2057 | CZOSNYKA ADRIAN | TARNÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
316 | #2209 | PODGÓRSKI KRZYSZTOF | ZEMBRZYCE | BIEG ŚREDNI +10km | ZEMBRZYCE TEAM |
317 | #2125 | WOJTASZEK MALWINA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
318 | #98 | PRZYBYLSKI MICHAŁ | STRZAŁKOWO | BIEG ŚREDNI +10km | |
319 | #144 | GARWACKA ZUZANNA | NIEPORĘT | BIEG ŚREDNI +10km | |
320 | #2139 | GARWACKA BEATA | NIEPORĘT | BIEG ŚREDNI +10km | |
321 | #102 | BĄCZEK KRZYSZTOF | ZAWIERCIE | BIEG ŚREDNI +10km | GRUPA JURA.PL |
322 | #315 | STANISZEWSKI ARTUR | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | KRAKÓW AIRPORT RUNNING TEAM |
323 | #1202 | STELMACH PIOTR | NIEPOŁOMICE | BIEG ŚREDNI +10km | IRON RUNNERS |
324 | #741 | WOJTANOWICZ MONIKA | WĘGRZCE | BIEG ŚREDNI +10km | RUNONLINE.PL TEAM |
325 | #1179 | SANECKA KATARZYNA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | BEFIT24TEAM |
326 | #927 | FRĄCZYSTA WERONIKA | KOŚCIELISKO | BIEG ŚREDNI +10km | |
327 | #504 | LENART-CABAŁA SYLWIA | NOWY SĄCZ | BIEG ŚREDNI +10km | |
328 | #2211 | SZYMANIAK EMIL | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | KW LUBLIN |
329 | #1319 | SASIN MARLENA | MILANÓWEK | BIEG ŚREDNI +10km | BRACTWO BIEGOWE BGK |
330 | #616 | KUPISZ KONRAD | GRODZISK MAZOWIECKI | BIEG ŚREDNI +10km | |
331 | #66 | BEAUDUCEL FABIEN | WROCLAW | BIEG ŚREDNI +10km | |
332 | #814 | WIŚNIOWSKA DOROTA | MASZKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | LOS PANTALONES ROJOS |
333 | #128 | KOŁATA JÓZEF | ZEMBRZYCE | BIEG ŚREDNI +10km | ZEMBRZYCE TEAM |
334 | #693 | BIGAJ IREK | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
335 | #328 | SOBCZAK ADAM | KLUCZE | BIEG ŚREDNI +10km | LISY PUSTYNI |
336 | #646 | CEBO AGNIESZKA | BYTOM | BIEG ŚREDNI +10km | MIRAZ RACE TEAM |
337 | #2287 | ŁĘŻNIAK ARKADIUSZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | PKP S.A. |
338 | #156 | MACINA DARIUSZ | PODŁĘŻE | BIEG ŚREDNI +10km | PKP S.A. |
339 | #764 | GUZIK EWELINA | SKAWINA | BIEG ŚREDNI +10km | SRTG NIEPOŁOMICE |
340 | #13 | ŻUKOW JAROSŁAW | BYTOM | BIEG ŚREDNI +10km | BTM RUNNERS |
341 | #619 | TUREK TOMASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
342 | #312 | SENDEK SYLWIA | KOSZYCE | BIEG ŚREDNI +10km | |
343 | #2087 | ZIOMEK RAFAŁ | SEROCK | BIEG ŚREDNI +10km | |
344 | #1211 | BABICZ WOJCIECH | SZCZECIN | BIEG ŚREDNI +10km | BRIDGESTONE STARGARD |
345 | #1194 | PAŁCZYŃSKI JAKUB | WARSZAWA | BIEG ŚREDNI +10km | |
346 | #2021 | WYWROT TOMASZ | SOSNOWIEC | BIEG ŚREDNI +10km | |
347 | #2175 | LISZKA ADAM | LIMANOWA | BIEG ŚREDNI +10km | GOLISZKI |
348 | #508 | MOLONG URSZULA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
349 | #2221 | SMOLARCZYK AGNIESZKA | GLIWICE | BIEG ŚREDNI +10km | |
350 | #2206 | SMOLARCZYK MICHAŁ | GLIWICE | BIEG ŚREDNI +10km | |
351 | #269 | PAŁKA ŁUKASZ | LIMANOWA | BIEG ŚREDNI +10km | |
352 | #1046 | MARSZAŁEK-KŁODA GRAŻYNA | JORDANÓW | BIEG ŚREDNI +10km | RUN&FUN |
353 | #2008 | WOJCIECH WCISEŁ | LUBLIN | BIEG ŚREDNI +10km | DOGONIĆ ŻÓŁWIA TEAM |
354 | #2141 | PALUCH TOMASZ | BALICE | BIEG ŚREDNI +10km | ZABIERZÓW BIEGA |
355 | #2011 | LATOS MARCIN | WĘGRZCE WIELKIE | BIEG ŚREDNI +10km | EUROCLEAR RUNNING TEAM |
356 | #146 | WOJTOŃ SŁAWOMIR | WOŁOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | EUROCLEAR RUNNING TEAM |
357 | #16 | NIEMCZYK DOMINIK | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | EUROCLEAR RUNNING TEAM |
358 | #967 | SKOTNICZNY MICHAŁ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | EUROCLEAR RUNNING TEAM |
359 | #2137 | STYCZEŃ EWELINA | CHĘCINY | BIEG ŚREDNI +10km | CKBABCIE/WOŹNIAKRUNNINGTEAM |
360 | #1183 | SMOLAREK ARTUR | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | BRAK |
361 | #170 | BOGUMIŁ GÓRKA | SZAFLARY | BIEG ŚREDNI +10km | GÓRKA TEAM |
362 | #2043 | MOLO JOANNA | MORAWICA | BIEG ŚREDNI +10km | ELMO SKŁAD |
363 | #2120 | PŁAZA BARTŁOMIEJ | KORCZYNA | BIEG ŚREDNI +10km | |
364 | #373 | SEREDYŃSKA ALDONA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
365 | #2091 | KRASIŃSKI MARCIN | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | WOODWARD RUNNERS |
366 | #1289 | ZDZIEBŁO ADAM | ŻORY | BIEG ŚREDNI +10km | |
367 | #840 | CHMURA JACEK | BUKOWNO | BIEG ŚREDNI +10km | |
368 | #2242 | CHMURA JAROSŁAW | BUKOWNO | BIEG ŚREDNI +10km | |
369 | #1133 | WIECZOREK WOJCIECH | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
370 | #899 | MAGNUSZEWSKA IZABELA | KNURÓW | BIEG ŚREDNI +10km | MIRAZ RACE TEAM |
371 | #2331 | JAGLARZ KALINA | WILKOWISKO | BIEG ŚREDNI +10km | SAVE THE BEES |
372 | #819 | ZELAZKO KASIA | NOWY TARG | BIEG ŚREDNI +10km | KOMBINAT TRENINGU |
373 | #732 | KAWA JAROSŁAW | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | COFFEE TEAM |
374 | #851 | MATOGA LUCYNA | SIEPRAW | BIEG ŚREDNI +10km | |
375 | #2042 | BODURKA ADAM | ZAKOPANE | BIEG ŚREDNI +10km | |
376 | #2279 | KAŹMIERCZAK MICHAŁ | ŁÓDŹ | BIEG ŚREDNI +10km | |
377 | #2315 | GACEK ALICJA | NOWY TARG | BIEG ŚREDNI +10km | KOMBINAT TRENINGU |
378 | #865 | KRUPA ANNA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | HUSARIA RACE TEAM |
379 | #320 | ZYCH RAFAŁ | WARSZAWA | BIEG ŚREDNI +10km | |
380 | #2129 | TRELA Bartłomiej | ZGŁOBICE | BIEG KRÓTKI +5km | POKONAJASTME.PL |
381 | #1275 | PIWOWARCZYK JUSTYNA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | RODZINA BIEGA |
382 | #1030 | CZUPTA HIREK | WARSZAWA | BIEG ŚREDNI +10km | SKARYSZEWSKIE CIACHA |
383 | #2067 | BULICZ-KASPRZAK KASIA | SULEJÓWEK | BIEG ŚREDNI +10km | |
384 | #326 | SEREDA OLEG | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | SEREDA |
385 | #2142 | ŚWIERCZYŃSKA GABRIELA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
386 | #2305 | KUCHARSKA ALEKSANDRA | WARSZAWA | BIEG ŚREDNI +10km | DREAM RUN |
387 | #638 | WĘGRZYNOWSKI MARCIN | JEDLNIA-LETNISKO | BIEG ŚREDNI +10km | |
388 | #501 | SKOWRONEK MACIEJ | MYŚLENICE | BIEG ŚREDNI +10km | RADIO KRAKÓW |
389 | #2147 | BABIŃSKI TOMASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
390 | #297 | STRAŻ MACIEJ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | KRAKÓW AIRPORT |
391 | #1255 | BARAN LUCJAN | DĘBNO | BIEG ŚREDNI +10km | |
392 | #875 | OSTRĘGA ŁUKASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | HOSPICJUM DLA DZIECI ALMA SPEI |
393 | #860 | STAWINOGA KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | LYNX |
394 | #2143 | RUMIŃSKI PIOTR | WIELICZKA | BIEG ŚREDNI +10km | |
395 | #2127 | MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW | ZABRZE | BIEG ŚREDNI +10km | MIRAZ RACE TEAM |
396 | #194 | SZKLANA ANITA | WIEPRZEC | BIEG ŚREDNI +10km | |
397 | #1217 | TYNUS GRZEGORZ | FRYDMAN | BIEG ŚREDNI +10km | ELTYN |
398 | #2126 | WÓJCIK KAMILA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | LACHO TEAM |
399 | #37 | ŁASKOWSKI PIOTR | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | BEFIT24TEAM |
400 | #2094 | ŻĄDŁO DARIUSZ | MYŚLENICE | BIEG ŚREDNI +10km | TKKF UKLEJNA MYŚLENICE |
401 | #895 | CZERNECKI ADAM | MYŚLENICE | BIEG ŚREDNI +10km | TKKF UKLEJNA MYŚLENICE |
402 | #884 | ROSA KAROL | MYŚLENICE | BIEG ŚREDNI +10km | TROLU BIEGA! |
403 | #172 | KRĘCZYŃSKI JACEK | GLIWICE | BIEG ŚREDNI +10km | |
404 | #2210 | ROSA BARTŁOMIEJ | MYŚLENICE | BIEG ŚREDNI +10km | BARTKO BIEGA! |
405 | #948 | SMEREKA KRZYSZTOF | | BIEG ŚREDNI +10km | |
406 | #2070 | SMEREKA MAGDALENA | | BIEG ŚREDNI +10km | |
407 | #829 | SKRZYPCZAK MIROSŁAW | KNURÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
408 | #2261 | JURKOWSKA ANNA | OLSZOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA |
409 | #2181 | MICHALEWSKI MATEUSZ | OLSZOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA |
410 | #2302 | WYSOCKA MARTA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA |
411 | #1313 | ILAVSKY IGOR | POPRAD | BIEG ŚREDNI +10km | |
412 | #138 | KOZIEŁ JAN | | BIEG ŚREDNI +10km | |
413 | #2156 | OSTROWSKI PAWEŁ | | BIEG ŚREDNI +10km | |
414 | #729 | SITKO SYLWESTER | PRECZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
415 | #809 | PALUCH DANIEL | DĄBROWA GÓRNICZA | BIEG ŚREDNI +10km | |
416 | #2077 | KOMOROWSKA TOMASZ | RZESZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
417 | #828 | KOMOROWSKA SYLWIA | RZESZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
418 | #173 | PLOCH PAWEŁ | KATOWICE | BIEG ŚREDNI +10km | |
419 | #2099 | JERMAK KAROLINA | KOSZYCE WIELKIE | BIEG ŚREDNI +10km | ZDROWY PROJEKT |
420 | #2204 | GRZEGORZAK WOJCIECH | NIEPOŁOMICE | BIEG ŚREDNI +10km | GRUBSON BIEGA |
421 | #1041 | PIOTROWSKI PATRYK | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
422 | #2223 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
423 | #2072 | ULIŃSKA DOMINIKA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
424 | #1296 | WILKOSZ AUGUSTYN | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA |
425 | #2281 | WRÓBEL DANIEL | ZABRZE | BIEG ŚREDNI +10km | |
426 | #396 | LEŚKÓW JOANNA | CIESZYN | BIEG ŚREDNI +10km | |
427 | #413 | STARZEC JANUSZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
428 | #847 | STARZEC JOANNA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
429 | #766 | NOWACKI BARTOSZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
430 | #578 | KRAJEWSKA-PALUCH EWA | DĄBROWA GÓRNICZA | BIEG ŚREDNI +10km | |
431 | #30 | DORULA ŁUKASZ | ZAKOPANE | BIEG ŚREDNI +10km | EJANOSIK.PL |
432 | #2324 | KAMYKOWSKA EWA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
433 | #2018 | MICHALIK ZYGMUNT | PODŁĘŻE | BIEG KRÓTKI +5km | |
434 | #2228 | SKAWIŃSKA MAGDALENA | TRZEBINIA-SIERSZA | BIEG KRÓTKI +5km | SIERSZANIE |
435 | #2171 | SKAWIŃSKI KRZYSZTOF | TRZEBINIA | BIEG KRÓTKI +5km | SIERSZANIE |
436 | #236 | SKAWIŃSKI PAWEŁ | TRZEBINIA | BIEG KRÓTKI +5km | SIERSZANIE |
437 | #2162 | WYPYCH URSZULA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ZAJACTEAM |
438 | #2251 | SZPOTON ARTUR | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
439 | #2041 | SZYMAŃSKI SYLWESTER | WIELICZKA | BIEG KRÓTKI +5km | |
440 | #2194 | SIENCZYŁO MARCIN | NIEPOŁOMICE | BIEG KRÓTKI +5km | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ |
441 | #2092 | ŚWIDER NORBERT | RABKA-ZDRÓJ | BIEG KRÓTKI +5km | AN-REN TEAM |
442 | #2297 | JANAS PATRYCJA | ZABRZE | BIEG KRÓTKI +5km | |
443 | #2040 | KŁODZIŃSKA BARBARA | TARNÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ULTRAMĘKI |
444 | #239 | URBANIAK ANNA | KRZYWACZKA | BIEG KRÓTKI +5km | AMP TEAM |
445 | #2078 | STANISŁAWSKI PIOTR | PABIANICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
446 | #876 | KUKUŁA Sławomir | ANDRYCHÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ANDRYCHÓW RUNNING |
447 | #83 | BIERNACKA TERESA | MIKOŁÓW | BIEG KRÓTKI +5km | MIRAZ RACE TEAM |
448 | #129 | RADWAŃSKI JACEK MŚCISŁAW | ŁAPSZE NIŻNE | BIEG KRÓTKI +5km | GRUPA SPOD BRANISKA |
449 | #1212 | MIKOŁAJEK BARBARA | ANDRYCHÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
450 | #2052 | KURTYKA JOANNA | RADWANOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | V LO KRAKÓW |
451 | #2180 | LASKA GRZEGORZ | CZARNY DUNAJEC | BIEG KRÓTKI +5km | S-Z-N PODHALE |
452 | #2313 | JOŃCZYK JOANNA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | KLUB SPORTOWY HAJIME |
453 | #163 | URBANIAK IZABELLA | | BIEG KRÓTKI +5km | |
454 | #2217 | KAWECKA NATALIA | KAZIMIERZA WIELKA | BIEG KRÓTKI +5km | |
455 | #862 | HRYC MARTYNA | GRYWAŁD | BIEG KRÓTKI +5km | |
456 | #2196 | SIKORSKA-PODYMA KAMILA | POZNAŃ | BIEG KRÓTKI +5km | UAM POZNAŃ |
457 | #2333 | PRZEWOŹNIK ADAM | ŁUCZYCE | BIEG KRÓTKI +5km | |
458 | #217 | PRZEWOŹNIK TYMOTEUSZ | ŁUCZYCE | BIEG KRÓTKI +5km | |
459 | #2291 | PRZEWOŹNIK MAURYCY | ŁUCZYCE | BIEG KRÓTKI +5km | |
460 | #2215 | GAWĘDA BEATA | WIELICZKA | BIEG KRÓTKI +5km | MAŁOKOŹMICCY BIEGACZE |
461 | #2182 | MACHNIK KAROLINA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
462 | #2301 | GACEK TADEUSZ | | BIEG KRÓTKI +5km | PSZCZÓŁKA |
463 | #133 | GACEK GRZEGORZ | | BIEG KRÓTKI +5km | PSZCZÓŁKA |
464 | #2197 | BURZEJ JANUSZ | ANDRYCHÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ANDRYCHÓW RUNNING |
465 | #219 | ZDUNEK EDYTA | WOŁOMIN | BIEG KRÓTKI +5km | BÓBR TŁUSZCZ |
466 | #749 | KLĘSK KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
467 | #499 | PIASECKA-WSZOŁA ANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | BIEG KRÓTKI +5km | SAINT-GOBAIN SQUAD |
468 | #1086 | WSZOŁA BARTOSZ | DĄBROWA GÓRNICZA | BIEG KRÓTKI +5km | SAINT-GOBAIN SQUAD |
469 | #739 | SMAGA GRZEGORZ | DOBRA | BIEG KRÓTKI +5km | |
470 | #2022 | SIENCZYŁO JAN | NIEPOŁOMICE | BIEG KRÓTKI +5km | NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ |
471 | #110 | WŁODARCZYK DAWID | KATOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | MURCKI TEAM |
472 | #2061 | KULIGOWSKA AGATA | ŻORY | BIEG KRÓTKI +5km | MIRAZ RACE TEAM |
473 | #378 | MARECIK GRZEGORZ | LIPNICA MUROWANA | BIEG KRÓTKI +5km | |
474 | #2045 | SZKUDLAREK ARTUR | ANDRYCHÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ANDRYCHÓW RUNNING |
475 | #2000 | ŚWIĘCH Marcin | KRAKOW | BIEG KRÓTKI +5km | brak |
476 | #2058 | BIZOŃ TOMASZ | ANDRYCHÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ANDRYCHÓW RUNNING |
477 | #2216 | GOLONKA PIOTR | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
478 | #2262 | ANNA ZAJĄC | ZEBRZYDOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
479 | #191 | MALUŚKA KATARZYNA | MIKOŁÓW | BIEG KRÓTKI +5km | MIRAZ RACE TEAM |
480 | #2191 | MUNIAK ALDONA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
481 | #2086 | SKONIECZNY MARCEL | GOSZCZA | BIEG KRÓTKI +5km | SKONIKI |
482 | #2006 | BUJAK AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
483 | #1318 | ZAJĄC DOROTA | LISZKI | BIEG KRÓTKI +5km | |
484 | #2183 | BUCZEK ALEKSANDRA | NOWY TARG | BIEG KRÓTKI +5km | COMMANDOBIUTI |
485 | #1323 | GACEK ALINA | JORDANÓW | BIEG KRÓTKI +5km | PSZCZÓŁKA |
486 | #2130 | MAKSYM JOANNA | KRAKOW | BIEG KRÓTKI +5km | |
487 | #2200 | MISZTAL RAFAŁ | CHRZANÓW | BIEG KRÓTKI +5km | LOS PANTALONES ROJOS |
488 | #2131 | BRUZGIELEWICZ PIOTR | OŚWIĘCIM | BIEG KRÓTKI +5km | #ADAMCZERWIŃSKITEAM |
489 | #2166 | FENDRYK ZENON | GORLICE | BIEG KRÓTKI +5km | LEXUS TEAM |
490 | #118 | JAKUBCZYK WIKTOR | PIEKOSZÓW | BIEG KRÓTKI +5km | WOZNIAK RUNNING TEAM |
491 | #119 | JAKUBCZYK DARIUSZ | KIELCE | BIEG KRÓTKI +5km | CKBABCIE / WOŹNIAK RUNING TEAM |
492 | #1324 | TYNUS WIKTOR | FRYDMAN | BIEG KRÓTKI +5km | ELTYN |
493 | #2231 | TYNUS RADOSŁAW | FRYDMAN | BIEG KRÓTKI +5km | ELTYN |
494 | #2178 | TYNUS MARCIN | FRYDMAN | BIEG KRÓTKI +5km | ELTYN |
495 | #777 | TOKARSKI TOMASZ | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
496 | #2150 | DOMAŃSKI JACEK | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
497 | #2095 | PAWLIK KAROLINA | LIMANOWA | BIEG KRÓTKI +5km | |
498 | #2121 | PRZYGODA MAGDALENA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
499 | #2160 | SATŁAWA TADEUSZ | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
500 | #2073 | KUBICA IWONA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
501 | #2232 | KRUPA PAWEŁ | NIEPOŁOMICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
502 | #2284 | URGACZ PIOTR | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | HUSARIA RACE TEAM |
503 | #2106 | BIGAJ ANETTA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | BIGEYE TEAM |
504 | #2316 | BOŻEK KATARZYNA | SOSNOWIEC | BIEG KRÓTKI +5km | |
505 | #2285 | KUFLIK MIROSŁAW | NAWOJOWA GÓRA | BIEG KRÓTKI +5km | MIROSŁAW KUFLIK KUFEL |
506 | #2227 | KOPTA JERZY | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | CWAŁUJĄCE DZIADKI |
507 | #2219 | KOWALSKA KAROLINA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
508 | #2245 | KOWALSKI NATAN | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
509 | #153 | SKÓRA ANNA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | PKP S.A. |
510 | #1068 | KUKLA KACPER | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | PKP S.A. |
511 | #2016 | PLIŚ JOANNA | ŁAŃCUT | BIEG KRÓTKI +5km | |
512 | #1025 | KLEPACZ NOEMI | ZAKOPANE | BIEG KRÓTKI +5km | COMMANDOBIUTI |
513 | #2193 | ZAJĄC SYLWESTER | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
514 | #1021 | WAP SONJA | WARSZAWA | BIEG KRÓTKI +5km | |
515 | #928 | LISZKA GRZEGORZ | LIMANOWA | BIEG KRÓTKI +5km | GOLISZKI |
516 | #1161 | GACOŃ MACIEJ | NIEPOŁOMICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
517 | #430 | WITKOWSKA- GACOŃ DANUTA | NIEPOŁOMICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
518 | #50 | WĘDZICHA AGNIESZKA | KRAPKOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
519 | #2159 | WĘDZICHA AGNIESZKA | BĘBŁO | BIEG KRÓTKI +5km | 82091614423 |
520 | #2 | ROSIEK DANIEL | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | ESKADRA KRAKÓW |
521 | #71 | RAJCA KATARZYNA | CHMIELNIK | BIEG KRÓTKI +5km | |
522 | #2212 | WESOŁOWSKI ŁUKASZ | CHMIELNIK | BIEG KRÓTKI +5km | RUN TEAM CHMIELNIK |
523 | #1149 | BUJAK FRANEK | WARSZAWA | BIEG KRÓTKI +5km | |
524 | #1322 | BUJAK BARTEK | WARSZAWA | BIEG KRÓTKI +5km | |
525 | #2258 | SURUS ARTUR | TARNÓW | BIEG KRÓTKI +5km | HUSARIA RACE TEAM |
526 | #87 | PRZYGODA MACIEJ | STALOWA WOLA | BIEG KRÓTKI +5km | KROSS TEAM |
527 | #2267 | PIECHA ALICJA | KATOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
528 | #292 | KURPIEL KLAUDIA | SKAWA | BIEG KRÓTKI +5km | COMMANDOBIUTI |
529 | #648 | PIWOWARCZYK FILIP | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | RODZINA BIEGA |
530 | #1195 | FIREK PIOTR | JORDANÓW | BIEG KRÓTKI +5km | UKS DELTA JORDANÓW |
531 | #838 | LENART ROBERT | JORDANÓW | BIEG KRÓTKI +5km | UKS DELTA JORDANÓW |
532 | #964 | BIAŁOŃSKA KINGA | JORDANÓW | BIEG KRÓTKI +5km | UKS DELTA JORDANÓW |
533 | #900 | KOLANIAK JOLA | SIDZINA | BIEG KRÓTKI +5km | UKS DELTA JORDANÓW |
534 | #479 | KWATER MONIKA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
535 | #556 | NADKAŃSKA NATALIA | | BIEG KRÓTKI +5km | |
536 | #139 | SZAFRANEK MAŁGORZATA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
537 | #1240 | GORZAŁEK JOANNA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
538 | #73 | PRYMULA STANISŁAW | KROŚCIENKO N/D | BIEG KRÓTKI +5km | KROŚCIENKO N/D |
539 | #2220 | KARCZYŃSKI MARCIN | OPOLE | BIEG KRÓTKI +5km | RAJSPORT ACTIVE |
540 | #85 | MIKOŁAJCZYK MAŁGORZATA | ZABRZE | BIEG KRÓTKI +5km | MIRAZ RACE TEAM |
541 | #82 | WRONA DANIEL | GOLKOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
542 | #2309 | RZEPECKI KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
543 | #2280 | TYNUS KASIA | FRYDMAN | BIEG KRÓTKI +5km | ELTYN |
544 | #1043 | GAMROT FILIP | NOWY SĄCZ | BIEG KRÓTKI +5km | |
545 | #2236 | ZAJĄC MONIKA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
546 | #2186 | PAWĘZKA MIROSŁAW | LUBLIN | BIEG KRÓTKI +5km | STAY INSANE |
547 | #1287 | PUTIATYCKA OLGA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
548 | #1182 | BAŁAZY SYLWIA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | BIEGACTWO! |
549 | #586 | NYCZ MAREK | | BIEG KRÓTKI +5km | |
550 | #1264 | KASPERLIK KLAUDYNA | BRENNA | BIEG KRÓTKI +5km | BIEGACTWO! |
551 | #744 | KIEŁTYKA MARCIN | MODLNICA | BIEG KRÓTKI +5km | |
552 | #36 | PĘGIEL ANNA | PRZEGINIA | BIEG KRÓTKI +5km | |
553 | #2327 | WĘGRZYN EWELINA | SUŁKOWICE | BIEG KRÓTKI +5km | |
554 | #2090 | CZARNY TOMASZ | PRZEWORSK | BIEG KRÓTKI +5km | BIEGAM BO BIEGAM |
555 | #2304 | ELŻBIECIAK ŁUKASZ | LACHOWICE | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | MOCNI POMOCNI |
556 | #41 | MIŚ LILIANNA | BYTOM | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | CSC NORDIC ACADEMY |
557 | #901 | HABURA MARIA | KRAKÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
558 | #111 | CHŁOPIK ANNA | KRAKOW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
559 | #2048 | WOJTOŃ BARBARA | KRAKÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
560 | #176 | GRZYWOCZ IRENA | MOSINA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
561 | #715 | GRZYWOCZ BERNARD | MOSINA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
562 | #1121 | JASIAK DANUTA | ANDRYCHÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
563 | #2102 | LASEK SYLWIA | ZUBRZYCA GÓRNA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
564 | #2146 | GRODZKA BARBARA | SKAWINA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
565 | #1267 | WRÓBEL PAWEŁ | ORZESZE | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | GRZMIĄCE KIJE |
566 | #2157 | CHAJA ZUZANNA | SUCHA BESKIDZKA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | NIEZRZESZONA |
567 | #341 | MISINIEC BOGDAN | PSZCZÓŁKA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
568 | #665 | BARTOSIK KRZYSZTOF | KRAKÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
569 | #100 | SKONIECZNA JOANNA | GOSZCZA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | SKONIKI |
570 | #229 | DUDEK ANDRZEJ | MIECHÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
571 | #908 | SULKA WIOLETTA | STRYSZAWA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
572 | #962 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | MOCNI POMOCNI |
573 | #25 | JUDZIŃSKA OLGA | STASZÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
574 | #86 | ŁYCZAK JOLANTA | SOSNOWIEC | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | NIEZRZESZONA |
575 | #2312 | SALA ANDRZEJ | JUSZCZYN | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | PODBABIOGÓRSKIE NORDIC WALKING |
576 | #679 | FUGLEWICZ EWA | WOLBROM | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | WOLBROM TEAM |
577 | #660 | DYRDA JUSTYNA | KRAKÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | MIRMARK |
578 | #371 | PERLIK WIESŁAW | ZIELONKA | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | TADMAX |
579 | #6 | STĘPIEŃ MICHAŁ | KRAKÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | UKS SIEDLESZCZANY |
580 | #305 | SMARDUCH MAŁGORZATA | NOWY TARG | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | WATAHA |
581 | #844 | GÓRNIAK ADAM | SOSNOWIEC | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | HARPAGAN SOSNOWIEC |
582 | #20 | ORDZOWIAŁY PIOTR | OSIELEC | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | MOCNI POMOCNI |
583 | #1040 | MAROŃSKA MONIKA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
584 | #2276 | BICZ PIOTR | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
585 | #1156 | SZOSTAK JOLANTA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | LEMON TEAM |
586 | #211 | RADWAŃSKA DOMINIKA JOANA | BIELAWA | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | GRUPA SPOD BRANISKA |
587 | #937 | GĘBSKA ELŻBIETA | BĘDZIN | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | KIJE W DOBRYCH RĘKACH |
588 | #272 | RADZISZEWSKI SŁAWOMIR | ZAKOPANE | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | ZAKOPANE |
589 | #873 | JANICKI RYSZARD | KOCMYRZÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | PORANNY PATROL |
590 | #1070 | SZYMAŃSKA MISIA | WARSZAWA | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
591 | #1199 | JANICKA BARBARA | KOCMYRZÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | PORANNY PATROL |
592 | #1060 | FENDRYK MAGDALENA | GORLICE | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | LEXUS TEAM |
593 | #1084 | SOŁTYSIAK GRAZYNA | TYCHY | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | TYCHY |
594 | #918 | SOŁTYSIAK PIOTR | TYCHY | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | TYCHY |
595 | #1237 | SOŁTYSIAK JULIA | TYCHY | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | TYCHY |
596 | #1063 | HOŁOJDA JAKUB | TYCHY | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | TYCHY |
597 | #1142 | CHUDZIK NATALIA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
598 | #1213 | SZYMAŃSKI MATEUSZ | WARSZAWA | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
599 | #595 | SZYMAŃSKA MARYSIA | WARSZAWA | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
600 | #1229 | CHUDZIK MARTA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
601 | #425 | GUZ JAN | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | GUZIKI |
602 | #309 | GUZ MAJA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | GUZIKI |
603 | #205 | GUZ HUBERT | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | GUZIKI |
604 | #968 | SZEWCZYK-GUZ IZABELA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | GUZIKI |
605 | #760 | KRUSZYNA DOMINIKA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | KIJOWE ŁAZIKI |
606 | #1263 | PUSKARZ ANGELIKA | BALICE | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | KIJOWE ŁAZIKI |
607 | #904 | MARCHEWKA MARIA | CZERNICHÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
608 | #288 | MARCHEWKA KRZYSZTOF | CZERNICHÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
609 | #976 | FARON KRYSTYNA | LIMANOWA | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
610 | #668 | FARON ADAM | LIMANOWA | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
611 | #190 | SURZYN MAŁGORZATA | MIECHÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
612 | #67 | DUSZA ANNA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | PKP S.A. |
613 | #524 | SKOREK MIROSŁAW | GOSTYŃ | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
614 | #94 | WILGOCKA TERESA | SIEPRAW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
615 | #284 | BARTOSINSKA IRENA | CHEŁMNO | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | COFFEE TEAM |
616 | #620 | BARTOSIŃSKI MARIUSZ | CHEŁMNO | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | COFFEE TEAM |
617 | #510 | BUKOWSKA DOROTA | NOWY TARG | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
618 | #1250 | TYCZEWSKI JACEK | GLIWICE | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
619 | #650 | FELUŚ IWONA | | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
620 | #618 | CHYLIŃSKI TOMASZ | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
621 | #1244 | MIGDAŁ PAULINA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
622 | #325 | CHYLIŃSKA INGA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
623 | #268 | KOPEĆ MIROSŁAW | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | MIRMARK |
624 | #216 | KULCZYCKI JAN | GDAŃSK | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | |
625 | #302 | WALITZA ANDRZEJ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
626 | #76 | SKRZYŃSKI WOJCIECH | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
627 | #755 | KAŁUZIŃSKI BOGDAN | MUSZYNA | BIEG DŁUGI +20km | UKS JASTRZĄB JASTRZĘBIK |
628 | #322 | CIEPAK KRYSTIAN | PORĘBA | BIEG DŁUGI +20km | |
629 | #448 | CIEPAK ADAM | PORĘBA | BIEG DŁUGI +20km | |
630 | #662 | MICHNIEWSKI PIOTR | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | |
631 | #954 | WRÓBLEWSKA KATARZYNA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | |
632 | #386 | SOCHACKI SŁAWOMIR | | BIEG DŁUGI +20km | |
633 | #471 | JAROSZ RAFAŁ | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
634 | #678 | BOCHENEK MARIA | SKOCZÓW | BIEG DŁUGI +20km | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY |
635 | #1067 | BOCHENEK JACEK | SKOCZÓW | BIEG DŁUGI +20km | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY |
636 | #157 | DOMAGAŁA AGNIESZKA | ZAWIERCIE | BIEG DŁUGI +20km | GRUPA JURA.PL - ZAWIERCIE BIEGA |
637 | #700 | TRAFISZ Katarzyna | LUBLIN | BIEG ŚREDNI +10km | DIET BY KATE |
638 | #998 | SZOSTAK AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | |
639 | #1010 | BŁACHNO MARCIN | KRAKÓW | BIEG DŁUGI +20km | ANIOŁKI CHARLIEGO |
640 | #972 | GAWIN KRZYSZTOF | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | BEFIT24TEAM |
641 | #993 | PIERZCHAŁA ANNA | JAWORZNO | BIEG ŚREDNI +10km | KB MCKIS JAWORZNO / JAWORZNO RUNNERS |
642 | #5 | MARONKA AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
643 | #721 | MICHAŁEK JAROSŁAW | | BIEG ŚREDNI +10km | |
644 | #1116 | REICHEL TOMASZ | KRAKÓW | BIEG ŚREDNI +10km | |
645 | #1011 | MARTINI AGNIESZKA | | BIEG ŚREDNI +10km | KTPU KRAKÓW |
646 | #147 | ŚLAGA Dariusz | Kościelisko | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
647 | #1074 | WISNIOWSKA AGNIESZKA | KRAKÓW | BIEG KRÓTKI +5km | |
648 | #750 | REJMAK MARCIN | | BIEG KRÓTKI +5km | |
649 | #1262 | KOSMAL PAWEŁ | | BIEG KRÓTKI +5km | |
650 | #941 | BOCZKAJA KRZYSZTOF | | BIEG KRÓTKI +5km | |
651 | #324 | WĄTOR PIOTR | | BIEG KRÓTKI +5km | |
652 | #518 | BRZYSKA MONIKA | KRAKÓW | NORDIC WALKING ŚREDNI +10km | |
653 | #922 | BŁACHNO BEATA | KRAKÓW | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | ANIOŁKI CHARLIEGO |
654 | #552 | OBROCHTA Zbigniew | Dzianisz | BIEG DŁUGI +20km | brak |
655 | #830 | GWIŻDŻ Tomasz | Targanice | BIEG DŁUGI +20km | brak |
656 | #789 | PADURA Janusz | Zbylitowska Góra | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
657 | #757 | MICHALEC Aleksandra | Kraków | BIEG DŁUGI +20km | brak |
658 | #783 | GIERULA Robert | Kraków | BIEG DŁUGI +20km | brak |
659 | #853 | GRACZ Bogusław | Ząb | BIEG DŁUGI +20km | brak |
660 | #357 | MIELCZAREK Anna | Kraków | BIEG DŁUGI +20km | brak |
661 | #879 | DYLĄG Andrzej | Piekiełko | BIEG DŁUGI +20km | brak |
662 | #1096 | SKUPIEŃ Tomasz | Skawinki | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
663 | #374 | ZDON Jakub | Strzyżów | BIEG DŁUGI +20km | brak |
664 | #761 | JAREK Tomasz | Ruda Śląska | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
665 | #779 | MIKOŁAJCZYK Dominika | Zabrze | BIEG KRÓTKI +5km | MIRAZ RACE TEAM |
666 | #45 | KISOWSKA Kamila | Zabrze | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
667 | #1180 | SZCZUREK Michał | Mogilany | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
668 | #96 | GRADEK Dariusz | Kraków | BIEG DŁUGI +20km | brak |
669 | #912 | MIZERA Dawid | Zakopane | BIEG KRÓTKI +5km | brak |
670 | #831 | KRZEMIŃSKI Robert | Libertów | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
671 | #1080 | GROCHOWSKA Elżbieta | Warszawa | NORDIC WALKING KRÓTKI +5km | brak |
672 | #1228 | WAUER Mateusz | Czerwionka-Leszczyny | BIEG DŁUGI +20km | brak |
673 | #49 | POLACZEK Tomasz | Bojszowy | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
674 | #444 | PIRÓG Tomasz | katowice | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
675 | #115 | ZIĘTEK Sebastian | Katowice | BIEG DŁUGI +20km | brak |
676 | #1147 | FRĄCZEK Michał | Kraków | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
677 | #682 | FRĄCZEK Paulina | Kraków | BIEG KRÓTKI +5km | brak |
678 | #225 | SKRZYŃSKA Katarzyna | Kraków | BIEG KRÓTKI +5km | brak |
679 | #162 | GŁÓWCZYK Piotr | Grybów | BIEG DŁUGI +20km | brak |
680 | #43 | ŚWIDER Renata | Rdzawka | BIEG ŚREDNI +10km | brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |