1 | NOWACKA Agata | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | K30-39 |
2 | ZAWISTOWSKI Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia | OSTRÓW BIEGA | | NIE | M40-49 |
3 | ZAWISTOWSKI ZIEMOWIT | STARSZAK 400 m | Małkinia | brak | | Nie | Starszaki 400m |
4 | ZAWISTOWSKI MIŁOSZ | PRZEDSZKOLAK 100 m | Małkinia | brak | | Nie | Brak |
5 | BARZAŁ Artur | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
6 | NOWACKA Lena | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | NIE | Przeszkolaki |
7 | KOŁODZIEJCZYK MARTA | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | Nordic Walking |
8 | KALUPA Kamil | STARSZAK 400 m | Małkinia | brak | | TAK | Starszaki 400m |
9 | KALUPA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Małkinia | brak | | TAK | Nordic Walking |
10 | BLACHOWICZ Jędrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | TAK | M30-39 |
11 | BLACHOWICZ ALEKSANDER | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | brak | | TAK | Przeszkolaki |
12 | SANDOMIERSKI KACPER | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | Nie | Przeszkolaki |
13 | WIETRZYŃSKI Maciej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Wojskowa Akademia Techniczna | Tak | TAK | M16-29 |
14 | BLACHOWICZ Wiesław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | TAK | M60+ |
15 | STEFANIUK Roman | BIEG GŁÓWNY 10 km | Siedlce | brak | | TAK | M50-59 |
16 | KOŁODZIEJSKI Arkadiusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M30-39 |
17 | RZEPECKI Sławomir | NORDIC WALKING 5 km | Maków Mazowiecki | brak | Tak | TAK | Nordic Walking |
18 | KONOWALSKI Bartosz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | brak | | TAK | M40-49 |
19 | BARZAŁ Kacper | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | NIE | Przeszkolaki |
20 | ROMEJKO Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
21 | PASIAK Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Podborze | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
22 | ROSTEK Olga | NORDIC WALKING 5 km | Węgrów | Aktywni Węgrów | | TAK | Nordic Walking |
23 | POLKOWSKI Dawid | STARSZAK 400 m | Węgrów | Aktywni Węgrów | | NIE | Starszaki 400m |
24 | MASIUK-PLONA Małgorzata | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łomża | brak | | TAK | K40-49 |
25 | JĘDRZEJEWSKI Andrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | brak | | TAK | M50-59 |
26 | KONRAD Marek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
27 | ŁABĄDŹ Krzysztof | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | Nie | M40-49 |
28 | RUSIŁOWICZ Kornelia | STARSZAK 400 m | Ostrołęka | SP nr 5 w Ostrołęce | | Nie | Starszaki 400m |
29 | KRUPIŃSKI Marek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | DĄBROWSKI TEAM | Tak | TAK | M16-29 |
30 | SZYDLIK Paweł | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
31 | SZYDLIK Piotr | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
32 | SKURIAT Iwo | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
33 | SKURIAT Borys | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
34 | CICH Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | KOMOROWO | OSTRÓW BIEGA | Tak | TAK | M30-39 |
35 | GRABOWSKA Wioleta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Stara Grabownica | brak | | TAK | K30-39 |
36 | SYREK Marta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | K30-39 |
37 | KOWALCZYK Roman | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Biegamy dla Zdrowia | | TAK | M60+ |
38 | WARSZAWIK Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrolęka | AmatorSportu | Tak | Nie | M40-49 |
39 | RUCIŃSKI Mateusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | TAK | M16-29 |
40 | NOWAK Olga | BIEG GŁÓWNY 10 km | Podborze | brak | Tak | TAK | K30-39 |
41 | MALIK Magdalena | BIEG GŁÓWNY 10 km | Podborze | brak | | TAK | K16-29 |
42 | WÓJTOWICZ Robert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Zakład Karny w Przytułach Starych | Tak | TAK | M40-49 |
43 | BORKOWSKI Leszek | NORDIC WALKING 5 km | Grabianów | NoWi Siedlce - NW Wschód | | TAK | Nordic Walking |
44 | GUMKOWSKI Andrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | | TAK | M60+ |
45 | BIEŃKOWSKI Kazimierz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | 22 WOK | Tak | TAK | M50-59 |
46 | WÓJTOWICZ Przemysław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | PODWODNIK Szkoła Ratownictwa Sportów Wodnych i Obronnych | | TAK | M40-49 |
47 | WÓJTOWICZ Nina | STARSZAK 400 m | Warszawa | PODWODNIK Szkoła Ratownictwa Sportów Wodnych i Obronnych | | TAK | Starszaki 400m |
48 | FILOCHOWSKA Marta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Szczytno | brak | Tak | TAK | K16-29 |
49 | SIELECKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | 07-310 | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
50 | OGRODNIK Daniel | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | Nie | M30-39 |
51 | JASTRZĘBSKI Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
52 | JASTRZĘBSKA Oliwia | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
53 | JASTRZĘBSKA Gabriela | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | NIE | Brak |
54 | DZIENISZEWSKA Alina | NORDIC WALKING 5 km | MAŁKINIA | brak | | TAK | Nordic Walking |
55 | MICHAŁOWSKA Małgorzata | NORDIC WALKING 5 km | Gąsiorowo | brak | | TAK | Nordic Walking |
56 | KOLATOR Julia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Przeszkolaki |
57 | KOLATOR Witold | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | M30-39 |
58 | SAPRYK Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Węgrów | Aktywni Węgrów | | TAK | M40-49 |
59 | SYREK Ewa | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Nordic Walking |
60 | BAJOREK Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | Markowi Biegacze | | Nie | M40-49 |
61 | SZYMCZUK Eliza | NORDIC WALKING 5 km | żabikowo prywatne | sportteam zambrów | | TAK | Nordic Walking |
62 | SZYMCZUK Małgorzata | BIEG GŁÓWNY 10 km | żabikowo prywatne | sportteam zambrów | | TAK | K40-49 |
63 | PRUSIK Dominik | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
64 | SPINEK Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | KOMOROWO | OSTRÓW BIEGA | Tak | TAK | M40-49 |
65 | DZIEPAK Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wola Mrokowska | 1. BLTr | Tak | TAK | M40-49 |
66 | ŚWIERCZEWSKI Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Sieraków | brak | | Nie | M30-39 |
67 | ORZYŁOWSKA Lena | PRZEDSZKOLAK 100 m | Warszawa | brak | | Nie | Przeszkolaki |
68 | ZDANOWICZ Arkadiusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Mińsk Mazowiecki | Następny Krok Team | | TAK | M40-49 |
69 | DZIEPAK Ewa | PRZEDSZKOLAK 100 m | Wola Mrokowska | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | | TAK | Przeszkolaki |
70 | ZARZYCKI Maciej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Żółwin | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | | TAK | M30-39 |
71 | KOCHMAN Iwona | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Vege Runners | | TAK | K50-59 |
72 | ŚLEDZIEWSKA Katarzyna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Stary Lubotyń | SC Polonia Hannover | | NIE | K30-39 |
73 | KLEWEK Konrad | BIEG GŁÓWNY 10 km | Otwock | brak | | TAK | M30-39 |
74 | PONICHTERA Daniel | BIEG GŁÓWNY 10 km | Białebłoto-Kobyla | brak | | NIE | M16-29 |
75 | KRYSIAK Jan | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Ostrów Biega | Tak | TAK | M40-49 |
76 | SĘDEK Agata | NORDIC WALKING 5 km | Sojkówek | Wicher Sadowne | | NIE | Nordic Walking |
77 | HRYCIUK Waldemar | NORDIC WALKING 5 km | Biała Podlaska | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | | TAK | Nordic Walking |
78 | SKOLIMOWSKA Ewa | NORDIC WALKING 5 km | Węgrów | Aktywni Węgrów | | TAK | Nordic Walking |
79 | STARUCH Andrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Dębe Wielkie | brak | | TAK | M60+ |
80 | KĘPIŃSKI Rafał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | NIE | M30-39 |
81 | WAŚKO Mirosław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łapy | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | | TAK | M50-59 |
82 | WAŚKO Barbara | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łapy | ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGO | | TAK | K60+ |
83 | RADOMSKI Marcin | NORDIC WALKING 5 km | Płock | NW CZŁAPSKI TEAM | | NIE | Nordic Walking |
84 | HRYCIUK Teresa | NORDIC WALKING 5 km | Biała Podlaska | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | | TAK | Nordic Walking |
85 | KRAWCZYK Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | Tak | TAK | M40-49 |
86 | BORYS Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | KOMOROWO | brak | | TAK | M30-39 |
87 | DUDA Łukasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | TAK | M16-29 |
88 | ROMEJKO Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | OSTRÓW BIEGA | Tak | TAK | M40-49 |
89 | NAPIÓRKOWSKA Ania | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | brak | | NIE | K40-49 |
90 | DUDA Jan | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | brak | | NIE | Przeszkolaki |
91 | JEZIERSKA Karina | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | 12tri.pl | | NIE | K40-49 |
92 | PIEŃKOWSKA Elwira | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zastawie | Ostrów Biega | | NIE | K40-49 |
93 | NASKRĘT Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | RACOR | brak | Tak | NIE | M40-49 |
94 | ROMEJKO Nikodem | STARSZAK 400 m | KOMOROWO | brak | | TAK | Starszaki 400m |
95 | ROMEJKO Kornelia | PRZEDSZKOLAK 100 m | KOMOROWO | brak | | TAK | Przeszkolaki |
96 | NIEMIRA Kamil | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zambrów | brak | Tak | NIE | M30-39 |
97 | BARTCZAK Robert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | | TAK | M50-59 |
98 | RELUGA Arkadiusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak | NIE | M30-39 |
99 | JASZCZUK Jagoda | NORDIC WALKING 5 km | Warszawa | brak | Tak | TAK | Nordic Walking |
100 | MORAWSKA Julia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Sielc | brak | | NIE | Przeszkolaki |
101 | MORAWSKA Ada | PRZEDSZKOLAK 100 m | Sielc | brak | | NIE | Przeszkolaki |
102 | BISZEWSKI Leszek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | TAK | M30-39 |
103 | PECURA Paweł | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M30-39 |
104 | SKOWROŃSKI Jakub | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | M30-39 |
105 | CHRZCZONOWSKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Stare Lubiejewo | brak | | TAK | Nordic Walking |
106 | KULESZA Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | | TAK | M40-49 |
107 | KOWALCZYK Mirosław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Jabłonna | PWPW | | TAK | M40-49 |
108 | KOWALCZYK Mateusz | PRZEDSZKOLAK 100 m | Jabłonna | Najszybsze Szkraby | | TAK | Przeszkolaki |
109 | JAGIELSKA Anita | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Maz | brak | | TAK | K40-49 |
110 | BIEDKA Robert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Run CREW Ostrołęka | | TAK | M40-49 |
111 | MATUSIAK Norbert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak | NIE | M30-39 |
112 | PEROŃCZYK Sylwia | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | | TAK | K30-39 |
113 | KMIECIK Arkadiusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | | TAK | M40-49 |
114 | KMIECIK Wiktoria | STARSZAK 400 m | Warszawa | brak | | TAK | Starszaki 400m |
115 | KMIECIK Cezary | STARSZAK 400 m | Warszawa | brak | | TAK | Starszaki 400m |
116 | SIULKOWSKI Tomek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Maz | brak | | TAK | M16-29 |
117 | KARCZMARCZYK Jakub | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Run CREW Ostrołęka | Tak | TAK | M30-39 |
118 | BIERNACKA Agnieszka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Siedlce | Yulo Run Team Siedlce | | TAK | K30-39 |
119 | JĘDRZEJCZYK Jarosław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Run CREW Ostrołęka | | TAK | M30-39 |
120 | KOSSAKOWSKA Bogumiła | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Run CREW Ostrołęka | | TAK | K40-49 |
121 | WILCZYŃSKI Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
122 | BUJALSKI Konrad | BIEG GŁÓWNY 10 km | Jakubiki | brak | | TAK | M16-29 |
123 | WRZESIŃSKI Zdzisław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Białystok | osk SzAŁ | | TAK | M50-59 |
124 | GUZDEK Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | TAK | M40-49 |
125 | STAŃCZUK Leszek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Chodów | Yulo Run Team Siedlce | | NIE | M50-59 |
126 | BORKOWSKI Arek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Następny Krok Team | Tak | TAK | M16-29 |
127 | JASTRZĘBSKI Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Króle Duże | brak | | NIE | M16-29 |
128 | KIETLIŃSKA Małgorzata | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Nordic Walking |
129 | KURBIEKO Katarzyna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | Forma na Ostro | | TAK | Nordic Walking |
130 | JASIŃSKA Aneta | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | Forma na Ostro | | TAK | Nordic Walking |
131 | KURBIEKO Tymon | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | Forma na Ostro | | TAK | Przeszkolaki |
132 | MALEC Filip | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | Forma na Ostro | | TAK | Starszaki 400m |
133 | BIELSKA Blanka | PRZEDSZKOLAK 100 m | Warszawa | brak | | TAK | Przeszkolaki |
134 | WILEŃSKI Bartosz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kromorowo | 52. batalion lekkiej piechoty | Tak | TAK | M16-29 |
135 | GUDANIS Izabela | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | KB WYSZKÓW | | TAK | K40-49 |
136 | BARANOWSKA Marta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków/ Leszczydół Nowiny | Klub Biegających Leśników | Tak | TAK | K30-39 |
137 | NIENAŁTOWSKA Małgorzata | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Nordic Walking |
138 | GOŁASZEWSKI Sebastian | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | Tak | NIE | M30-39 |
139 | WRZOSEK Iwona | BIEG GŁÓWNY 10 km | Siedlce | Morsy Siedlce | | NIE | K40-49 |
140 | GUTOWSKI Krystian | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | DĄBROWSKI TEAM | | NIE | M40-49 |
141 | SKOLIMOWSKI Kamil | STARSZAK 400 m | Krypy | Aktywni Węgrów | | TAK | Starszaki 400m |
142 | SKOLIMOWSKI Patryk | STARSZAK 400 m | Krypy | Aktywni Węgrów | | TAK | Starszaki 400m |
143 | KLUSEK Jolanta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | | NIE | K50-59 |
144 | PUDEŁKO Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
145 | DĄBROWSKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | M30-39 |
146 | MUSZKIET Dawid | BIEG GŁÓWNY 10 km | Dobre | Aktywni Węgrów | | TAK | M40-49 |
147 | GRABOWSKA Marzena | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | Nordic Walking |
148 | KRZYWICKI Mateusz | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
149 | KRZYWICKI Maciej | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Przeszkolaki |
150 | SKRZECZ Monika | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | Forma na Ostro | | TAK | Nordic Walking |
151 | WOJTKOWSKI Piotr | NORDIC WALKING 5 km | Kobyłka | brak | | TAK | Nordic Walking |
152 | CZERNIAWSKI Romuald | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kobyłka | Zabiegany Wołomin | | TAK | M50-59 |
153 | PASIAK Anna | PRZEDSZKOLAK 100 m | Podborze | Ostrów Biega | | TAK | Brak |
154 | SUCHTA Mariola | NORDIC WALKING 5 km | Wyszków | brak | | TAK | Nordic Walking |
155 | PARYS Oliwia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | brak | | TAK | Przeszkolaki |
156 | FADEREWSKA-KULESZA Monika | NORDIC WALKING 5 km | Warszawa | brak | | TAK | Nordic Walking |
157 | SZYSZKA Magdalena | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Maz | brak | | TAK | Nordic Walking |
158 | SZYSZKA Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Maz | brak | | TAK | M40-49 |
159 | WOJTKOWSKI Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | brak | | TAK | M40-49 |
160 | BREJNAK Ryszard | BIEG GŁÓWNY 10 km | Żakowice k. Koluszek | brak | Tak | TAK | M50-59 |
161 | SKŁODOWSKI Henryk | BIEG GŁÓWNY 10 km | DĄBROWA | Roch Jasienica | | TAK | M50-59 |
162 | GAWKOWSKI Artur | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M30-39 |
163 | GŁOSEK Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M30-39 |
164 | GŁOSEK Antoni | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | OSTRÓW BIEGA | | TAK | Brak |
165 | GŁOSEK Seweryn | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Ostrów Biega | | TAK | Brak |
166 | KUCZEWSKI Krzysztof | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | M30-39 |
167 | MICHALSKI Robert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Zabiegany Wołomin | | TAK | M30-39 |
168 | SMOLIŃSKO Rafał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Przasnysz | KS Przaśnik Przasnysz | Tak | NIE | M30-39 |
169 | FILIPOWICZ Albert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostróda | Ostrów Biega | | TAK | M40-49 |
170 | KORZEB Anna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | Pozytywnie Zachodzeni | | TAK | Nordic Walking |
171 | PRZEWOŹNY Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Stok | brak | | TAK | M30-39 |
172 | ZAWISTOWSKI Mateusz | STARSZAK 400 m | Małkinia Górna | MKB Team | | TAK | Brak |
173 | ZAWISTOWSKI Szymon | STARSZAK 400 m | Małkinia Górna | MKB Team | | TAK | Starszaki 400m |
174 | ZAWISTOWSKA Maria | PRZEDSZKOLAK 100 m | Małkinia Górna | MKB Team | | TAK | Przeszkolaki |
175 | ZAWISTOWSKI Maricin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | MKB Team | | NIE | M30-39 |
176 | MIKOŁAJCZYK Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łomża | brak | | TAK | M40-49 |
177 | RZEWNICKI Marek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Czerwin | Nadlśnictwo Ostrołęka | Tak | TAK | M40-49 |
178 | DELUGA Magdalena | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | KB WYSZKÓW | | TAK | K30-39 |
179 | BREWCZYŃSKI Marcin | NORDIC WALKING 5 km | Łyse | #Morsy Łyse | Tak | TAK | Nordic Walking |
180 | SZULBORSKI Andrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Czyżew | brak | | TAK | M40-49 |
181 | BREWCZYŃSKA Milena | NORDIC WALKING 5 km | Łyse | #Morsy Łyse | | TAK | Nordic Walking |
182 | TOMCZAK Joanna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | brak | | TAK | K30-39 |
183 | RAK Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Olsztyn | Pszczółkowski Team | | TAK | M40-49 |
184 | ŚWIDERSKA Halina | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | AmatorSportu | | TAK | Nordic Walking |
185 | BRZOZOWSKA Ewa | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | Pozytywnie Zachodzeni | | TAK | Nordic Walking |
186 | WUJKOWSKI Robert | NORDIC WALKING 5 km | Rogóźnia | Pozytywnie Zachodzeni | Tak | TAK | Nordic Walking |
187 | HAN Wojciech | BIEG GŁÓWNY 10 km | Króle Duże | brak | | NIE | M30-39 |
188 | ŚLEDZIEWSKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | KijAnki Komorowo | | TAK | Nordic Walking |
189 | BIAŁKOWSKA Marta | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | KijAnki Komorowo | | TAK | Nordic Walking |
190 | JACKIEWICZ Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Ostrów Biega | | TAK | M50-59 |
191 | OGONOWSKA Renata | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | Ostrów Biega | | TAK | K40-49 |
192 | ZYSKOWSKA Maja | PRZEDSZKOLAK 100 m | Podborze | brak | | TAK | Przeszkolaki |
193 | DĄBKOWSKA Klara | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
194 | DĄBKOWSKA Karolinka | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
195 | BORYS Adrian | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | brak | | NIE | Przeszkolaki |
196 | WIERZBICKI Julek | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | Akademia Gorila | | NIE | Starszaki 400m |
197 | TABĘDZKA Katarzyna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Srebrny Borek | brak | | TAK | K30-39 |
198 | FIDURA Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | brak | | TAK | M40-49 |
199 | KULIK Adam | NORDIC WALKING 5 km | Łuków | brak | Tak | NIE | Nordic Walking |
200 | STRZEŻYSZ Aleksandra | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrołęka | brak | | NIE | Przeszkolaki |
201 | ROGALSKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | brak | | TAK | Nordic Walking |
202 | BRZOSTEK Dawid | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | brak | | NIE | Przeszkolaki |
203 | PROSIŃSKA Magdalena | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | brak | | TAK | K30-39 |
204 | PROSIŃSKA Małgorzata | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrołęka | brak | | NIE | Przeszkolaki |
205 | GREGOREK Adam | STARSZAK 400 m | Warszawa | brak | | NIE | Starszaki 400m |
206 | NOWAKOWSKI Czesław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Ducla Academy warszawa | | TAK | M60+ |
207 | BAKUŁA Jerzy | BIEG GŁÓWNY 10 km | Laskowiec | brak | | TAK | M60+ |
208 | SAWICKI Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M30-39 |
209 | WRÓBLEWSKA Anna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | brak | | TAK | K30-39 |
210 | WRÓBLEWSKA Klaudia | STARSZAK 400 m | Ostrołęka | brak | | TAK | Starszaki 400m |
211 | WRÓBLEWSKA Julia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrołęka | brak | | NIE | Przeszkolaki |
212 | ZAŁĘCKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Nowogród | LOTOS Team | | TAK | M30-39 |
213 | KIL Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zambrów | 3T Białystok | Tak | TAK | M40-49 |
214 | KUCZYŃSKI Łukasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | Tak | TAK | M30-39 |
215 | KOSSOWSKI Aleksander | STARSZAK 400 m | Komorowo | brak | | TAK | Starszaki 400m |
216 | BAZYDŁO Kuba | STARSZAK 400 m | Komorowo | brak | | NIE | Starszaki 400m |
217 | BAZYDŁO Filip | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | brak | | NIE | Przeszkolaki |
218 | GRYGO Krzysztof | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łomza | Akademia Sportu Medyk | Tak | TAK | M60+ |
219 | SĘDEK Agata | NORDIC WALKING 5 km | Sojkówek | Forma na Ostro | | NIE | Nordic Walking |
220 | MAREK Henryk | BIEG GŁÓWNY 10 km | warszawa | brak | | TAK | M60+ |
221 | WILK Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kazimierów | PODWODNIK Szkoła Ratownictwa Sportów Wodnych i Obronnych | | TAK | M40-49 |
222 | WELSH Nick | BIEG GŁÓWNY 10 km | Londyn | PODWODNIK Szkoła Ratownictwa Sportów Wodnych i Obronnych | | TAK | M50-59 |
223 | WILK Izabela | NORDIC WALKING 5 km | Kazimierów | PODWODNIK Szkoła Ratownictwa Sportów Wodnych i Obronnych | | TAK | Nordic Walking |
224 | WILK Barbara | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | brak | | TAK | Nordic Walking |
225 | RAKOWSKI Jakub | STARSZAK 400 m | Olsztyn | brak | | NIE | Starszaki 400m |
226 | RAKOWSKA Maja | PRZEDSZKOLAK 100 m | Olsztyn | brak | | NIE | Przeszkolaki |
227 | WIERZCHOŁOWSKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrówek | brak | | TAK | Nordic Walking |
228 | KURBIEKO Marcin | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | NIE | Nordic Walking |
229 | GAŁĄZKA Jan | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | brak | | NIE | Brak |
230 | GAŁĄZKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | brak | | NIE | Nordic Walking |
231 | GAŁĄZKA Hanna | STARSZAK 400 m | Komorowo | brak | | NIE | Starszaki 400m |
232 | JUNIEWICZ Daniel | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | NIE | M40-49 |
233 | WASIL Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ugniewo | OSTRÓW BIEGA | | TAK | M40-49 |
234 | SKWIOT Mateusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | brak | | NIE | M16-29 |
235 | SZWAGULIŃSKA Jolanta | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | Forma na Ostro | | NIE | Nordic Walking |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |