Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Zapisy na zawody [4. Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie]

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, podanych w związku ze zgłoszeniem udziału w zawodach, jest STOWARZYSZENIE OSTRÓW BIEGA z siedzibą przy 07-310 Komorowo, Cegielniana 90A/37. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych), potrzeba kontaktu w sprawie Pani/Pana zgłoszenia i udziału w 4 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie (art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) lub prawnie uzasadniony interes "4 Bieg Pamięci Absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie" (art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do zarejestrowania Pani/Pana uczestnictwa i do startu w Zawodach. Pani/Pana dane będą przekazywane podmiotom współpracującym przy organizacji Zawodów, a jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę, także sponsorom i partnerom. Aktualna lista Sponsorów i Partnerów znajduje się pod adresem www.facebook.com/events/862492110787931. Lista będzie podlegać bieżącej aktualizacji, co Pani/Pan przyjmuje do wiadomości wyrażając zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przy czym żądanie usunięcia danych osobowych jest równoznaczne z wykreśleniem Pani/Pana z listy uczestników Zawodów i brakiem możliwości startu w Zawodach.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
Pani/Pana Dane osobowe nie będą przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem lofx@poczta.onet.pl.

Podaj nazwę swojej drużyny. Jeżeli wpiszesz nazwę drużyny, która już istnieje, zostaniesz dopisany do składu tej drużyny.
Jesteś pracownikiem służb mundurowych - zaznacz TAK
Jesteś Weteranem Poszkodowanym - wybierz TAK
Dotyczy dorosłych - rozmiarówka w wydarzeniu
Po zapisaniu się dokonaj płatności!
PrzedCena starszychCena młodszych
2020-04-1545 zł10 zł
2020-05-1550 zł10 zł
2020-05-3060 zł10 zł
Opłata dla młodszych obowiązuje dla wieku 15 lat i młodszego.
Biuro zawodówCena starszychCena młodszych
2020-05-3060 zł20 zł
Wpisz dane które podałeś przy rejestracji: (Zwróć uwagę czy zapisując się podałeś imię i nazwisko w dobrej kolejności. Jeśli nie, musisz wpisać tutaj odwrotnie - w imię nazwisko, w nazwisko imię)