Zapisanych uczestników | 130 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 60 |
Zapisanych mężczyzn | 70 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 119 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 11 |
Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|
Open | Bez ograniczeń | Obojętna | 119 |
Lp | Nr | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Nazwa Drużyny |
---|---|---|---|---|
1 | #82 | KOŁODYŃSKI Andrzej | Zielonki | Rodzina Kołodyńskich |
2 | #3 | ANDRZEJEWSKI Jacek | Krakow | Andrzejewski team |
3 | #100 | STASZEK Anna | Zielonki | Staszki |
4 | JACOBS Felix | Trojanowice | Jacobsy | |
5 | SIWEK Krzysztof | Zakrzów | Siwki | |
6 | #23 | CHRZĄSZCZ Tomek | Brzozówka Korzkiewska | DeTe - Desto Team |
7 | #24 | KWASEK Kazek | Bibice | ESKADRA KRAKÓW |
8 | #8 | KUŚMIERCZYK Justyna | Zielonki | Bancova team |
9 | #44 | MAŁECKA Paulina | Kraków | Kuba i mama |
10 | #54 | SADOWSKI Adam | BIBICE | Misiaki |
11 | #35 | KANIA Mateusz | Ratajów | Kaniuszki |
12 | #41 | KRZTOŃ Agnieszka | Zielonki | Krztońcy |
13 | #113 | BORUCH Paweł | Kraków | Żabiniec Rulez |
14 | #39 | KOMISAREK Wojciech | Zielonki | Komisarkowie |
15 | #111 | ERECHEMLA Jolanta | Zielonki | TymTeam |
16 | #116 | DUDA Krzysztof | Zielonki | michal-duda.pl #YoloTeamKrk |
17 | #93 | OWCA Kinga | Czernichów | ShipTEAM |
18 | #46 | MACIEJAS Marcin | Koniusza | LOL |
19 | #6 | BAIKALOVA Kateryna | Krakow | Baikalova |
20 | #70 | BIEŃKOWSKI Maciek | Kraków | Pędziwiatry |
21 | #30 | GAŻA Anna | Owczary | Gaziki |
22 | #33 | HADAŁA Elżbieta | Zielonki | Hadałowie |
23 | #61 | MROWIEC Paweł | Bibice | Mrówki |
24 | #80 | TOMASZEWSKI Daniel | Kraków | Piszponty |
25 | #62 | NIEMIEC Krzysztof | Zielonki | Niemcy Team |
26 | #17 | CIASTOŃ Andrzej | Zielonki | Ciastońcy |
27 | MIKOŁAJCZYK Szymon | Kraków | Mikołajczykowie | |
28 | MIKOŁAJCZYK Bartosz | Kraków | Mikołajczykowie | |
29 | #51 | BIEŃKOWSKI Mikołaj | Kraków | MI-KA-TOM |
30 | #104 | ŚWIĄĆ Andrzej | Bibice | Świątkowie |
31 | #95 | SIWEK Grzegorz | Zielonki | Siwkowie |
32 | #71 | BROŻEK Aleksander | Pekowice | Pękwickie żółwie |
33 | #75 | PIECHOWSKA Ula | Boleń | Piechy |
34 | #12 | BUDZIŃSKA Ola | Mogilany | Budziki |
35 | #88 | SŁOWAKIEWICZ Wiktor | Dziekanowice | SŁOWIK_TEAM |
36 | #106 | TKACZYK Przemek | Krakow | Tkaczykowie |
37 | #1 | ANDRZEJEWSKI Aleksander | Krakow | Andrzejewski team |
38 | #2 | ANDRZEJEWSKA Malgorzata | Krakow | Andrzejewski team |
39 | #4 | ANDRZEJEWSKI Kacper | Krakow | Andrzejewski team |
40 | #9 | KUŚMIERCZYK Paweł | Zielonki | Bancova team |
41 | #10 | KUŚMIERCZYK Joanna | Zielonki | Bancova team |
42 | #7 | KUŚMIERCZYK Jakub | Zielonki | Bancova team |
43 | #11 | BUDZIŃSKI Radek | Mogilany | Budziki |
44 | #13 | BUDZIŃSKA Zuzia | Mogilany | Budziki |
45 | #14 | BUDZIŃSKI Franek | Mogilany | Budziki |
46 | #19 | STODULSKA Anna | Brzozówka Korzkiewska | DeTe - Desto Team |
47 | #20 | CHRZĄSZCZ Matylda | Brzozówka Korzkiewska | DeTe - Desto Team |
48 | #21 | CHRZĄSZCZ Dominika | Brzozówka Korzkiewska | DeTe - Desto Team |
49 | #22 | CHRZĄSZCZ Aleksandra | Brzozówka Korzkiewska | DeTe - Desto Team |
50 | #25 | RADOSZ-KWASEK Agata | Bibice | ESKADRA KRAKÓW |
51 | #26 | KWASEK Helena | Bibice | ESKADRA KRAKÓW |
52 | #27 | KWASEK Adam | Bibice | ESKADRA KRAKÓW |
53 | #28 | GAŻA Łukasz | Owczary | Gaziki |
54 | #29 | GAŻA Jakub | Owczary | Gaziki |
55 | JACOBS Esmee | Trojanowice | Jacobsy | |
56 | JACOBS Lodewijk | Trojanowice | Jacobsy | |
57 | WOJCIK-JACOBS Agnieszka | Trojanowice | Jacobsy | |
58 | #36 | KANIA Anna | Ratajów | Kaniuszki |
59 | #38 | KANIA Amelia | Ratajów | Kaniuszki |
60 | #37 | KANIA Laura | Ratajów | Kaniuszki |
61 | #45 | LEWALD Kuba | Kraków | Kuba i mama |
62 | #48 | MACIEJAS Wioletta | Koniusza | LOL |
63 | #47 | MACIEJAS Wiktoria | Koniusza | LOL |
64 | #50 | BIEŃKOWSKA Karolina | Kraków | MI-KA-TOM |
65 | #49 | BIEŃKOWSKI Tomasz | Kraków | MI-KA-TOM |
66 | #57 | SADOWSKA Lena | BIBICE | Misiaki |
67 | #56 | SADOWSKA Emilia | BIBICE | Misiaki |
68 | #55 | SADOWSKA Alicja | BIBICE | Misiaki |
69 | #60 | MROWIEC Maja | Bibice | Mrówki |
70 | #58 | MROWIEC Mikołaj | Bibice | Mrówki |
71 | #59 | MROWIEC Anna | Bibice | Mrówki |
72 | #63 | NIEMIEC Szymon | Zielonki | Niemcy Team |
73 | #64 | NIEMIEC Jan | Zielonki | Niemcy Team |
74 | #65 | GULBA Jakub | Kraków | PENTEL |
75 | #66 | GULBA Marzena | Kraków | PENTEL |
76 | #69 | BIEŃKOWSKA Julia | Kraków | Pędziwiatry |
77 | #68 | BIEŃKOWSKI Olek | Kraków | Pędziwiatry |
78 | #67 | BIEŃKOWSKA Kasia | Kraków | Pędziwiatry |
79 | #72 | BROŻEK Anna | Pekowice | Pękwickie żółwie |
80 | #73 | BROŻEK Amelia | Pekowice | Pękwickie żółwie |
81 | #74 | BROŻEK Zuzanna | Pekowice | Pękwickie żółwie |
82 | #77 | PIECHOWSKA Olek | Boleń | Piechy |
83 | #76 | PIECHOWSKA Julek | Boleń | Piechy |
84 | #78 | TOMASZEWSKA Magdalena | Kraków | Piszponty |
85 | #79 | TOMASZEWSKI Stanisław | Kraków | Piszponty |
86 | #84 | KOŁODYŃSKA Agata | Zielonki | Rodzina Kołodyńskich |
87 | #83 | KOŁODYŃSKI Karol | Zielonki | Rodzina Kołodyńskich |
88 | #81 | KOŁODYŃSKI Jacek | Zielonki | Rodzina Kołodyńskich |
89 | #85 | SŁOWAKIEWICZ Ania | Dziekanowice | SŁOWIK_TEAM |
90 | #86 | SŁOWAKIEWICZ Oliwia | Dziekanowice | SŁOWIK_TEAM |
91 | #87 | SŁOWAKIEWICZ Julia | Dziekanowice | SŁOWIK_TEAM |
92 | #89 | OWCA Katarzyna | Czernichów | ShipTEAM |
93 | #90 | OWCA Hubert | Czernichów | ShipTEAM |
94 | #91 | OWCA Barbara | Czernichów | ShipTEAM |
95 | #92 | OWCA Wacław | Czernichów | ShipTEAM |
96 | GUTOWSKA-SIWEK Judyta | Zakrzów | Siwki | |
97 | SIWEK Aleksander | Zakrzów | Siwki | |
98 | SIWEK Filip | Zakrzów | Siwki | |
99 | #99 | STASZEK Igor | Zielonki | Staszki |
100 | #98 | STASZEK Łukasz | Zielonki | Staszki |
101 | #110 | ERECHEMLA Tymon | Zielonki | TymTeam |
102 | #109 | ZAJĄCZKOWSKA Krystyna | Zielonki | TymTeam |
103 | #115 | BORUCH Magdalena | Kraków | Żabiniec Rulez |
104 | #114 | BORUCH Mikołaj | Kraków | Żabiniec Rulez |
105 | #112 | BORUCH Filip | Kraków | Żabiniec Rulez |
106 | #94 | SIWEK Monika | Zielonki | Siwkowie |
107 | #97 | SIWEK Tomasz | Zielonki | Siwkowie |
108 | #96 | SIWEK Szymon | Zielonki | Siwkowie |
109 | #101 | ŚWIĄĆ Iwona | Bibice | Świątkowie |
110 | #102 | ŚWIĄĆ Arkadiusz | Bibice | Świątkowie |
111 | #103 | ŚWIĄĆ Natasza | Bibice | Świątkowie |
112 | #5 | PODOBIEDOV Andrzej | Krakow | Baikalova |
113 | #16 | CIASTOŃ Edyta | Zielonki | Ciastońcy |
114 | #18 | CIASTOŃ Piotr | Zielonki | Ciastońcy |
115 | #15 | CIASTOŃ Mikołaj | Zielonki | Ciastońcy |
116 | #32 | HADAŁA Przemysław | Zielonki | Hadałowie |
117 | #31 | HADAŁA Emilia | Zielonki | Hadałowie |
118 | #34 | HADAŁA Anna | Zielonki | Hadałowie |
119 | #40 | KOMISAREK Paweł | Zielonki | Komisarkowie |
120 | #42 | KRZTOŃ Oliwier | Zielonki | Krztońcy |
121 | #43 | KRZTOŃ Marlena | Zielonki | Krztońcy |
122 | #108 | PANKOWSKA Joanna | Krakow | Tkaczykowie |
123 | #107 | TKACZYK Jan | Krakow | Tkaczykowie |
124 | #105 | TKACZYK Leon | Krakow | Tkaczykowie |
125 | #117 | DUDA Ewa | Zielonki | michal-duda.pl #YoloTeamKrk |
126 | #118 | DUDA Michał | Zielonki | michal-duda.pl #YoloTeamKrk |
127 | #273 | PŁÓCIENNICZAK Agata | Płócienniczak | |
128 | #53 | SKNUPSKI Szymon | Sknupscy | |
129 | #52 | SKNUPSKI Bartosz | Sknupscy | |
130 | #267 | ŁUKASIK Ewa | Szarlotki | |