1 | #11 | GUNTHER Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 30-39 lat |
2 | #12 | WŁODARCZYK Magdalena | Sarnów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
3 | #13 | DUSZKIEWICZ Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
4 | #14 | GRZEGORCZYK Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
5 | #267 | JAGUSIAK Zbigniew | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
6 | #15 | PIETRZAK Jan | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 16-19 lat |
7 | #16 | STAŃ Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
8 | #18 | PATEK Kasia | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
9 | #17 | STODULNY Rafał | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
10 | #20 | LEMIESZEWSKA Izabela | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
11 | #676 | JAROSZ Małgorzata | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Jaroszki | K 20-29 lat |
12 | #40 | WÓDZ Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
13 | #19 | PIETRZAK Piotr | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 50-59 lat |
14 | #22 | GABRYELCZYK Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
15 | #340 | ANDRZEJCZAK Artur | Stare Orenice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Tempio-piątkowski klub biegacza | M 30-39 lat |
16 | #100 | SOKOLOWSKA Elżbieta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 60-69 lat |
17 | #677 | JAROSZ Marzenna | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Jaroszki | K 50-59 lat |
18 | #23 | GOLĘDZINOWSKA Marzena | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #HappyRunners | K 30-39 lat |
19 | #21 | KOSIŃSKI Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Ericsson Run++ | M 30-39 lat |
20 | #678 | JAROSZ Marek | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Jaroszki | M 50-59 lat |
21 | #30 | MAJDA Michał | Kutno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Kutno Biega | M 30-39 lat |
22 | #24 | LUTOMIRSKA Blanka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
23 | | KOSIŃSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
24 | #25 | GÓRCZAK Justyna | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
25 | #26 | GOLĘDZINOWSKI Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #HappyRunners | M 30-39 lat |
26 | #27 | SYCHNIAK Agnieszka | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 40-49 lat |
27 | #29 | JANUSZEWSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Żandarmeria Wojskowa | M 30-39 lat |
28 | #28 | KOSIŃSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 60-69 lat |
29 | #34 | WASZAK Mariusz | Nowy Zbrachlin | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Brothersteam | M 40-49 lat |
30 | #35 | ZAGÓRSKA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
31 | #31 | SZULECKA Kamila | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
32 | #290 | KACZMAREK Krzysztof | Kalisz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | K2 | M 40-49 lat |
33 | #32 | NOWAK Tomasz | Łowicz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | M 30-39 lat |
34 | #33 | PUDEŁKO Jakub | Piaseczno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
35 | #38 | KABAŁA Konrad | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Beauty Sport | M 50-59 lat |
36 | #289 | KACZMAREK Katarzyna | Kalisz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | K2 | K 40-49 lat |
37 | | RZEPKA Tomasz | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | HTF Ludwik Sikorski | M 40-49 lat |
38 | #46 | JANIK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
39 | #36 | MAJDA Maksymilian | Kutno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Kutno Biega | M 16-19 lat |
40 | #37 | WÓJCIK Patryk | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
41 | | KULAK Żaneta | Szadek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 20-29 lat |
42 | #39 | ROGUT Katarzyna | RĄBIEŃ AB | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | AGB TORFY | K 40-49 lat |
43 | #41 | DUBIŃSKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
44 | #49 | OSTROWSKA-LENTAS Iwona | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | B/S/H/ Running Team | K 40-49 lat |
45 | #42 | JOŃCZYK Konrad | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Dell Running Team | M 30-39 lat |
46 | #331 | HAJDUK Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
47 | #43 | KRAKOWIAK Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
48 | #44 | ŚNIEGOSKA Sandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
49 | #530 | POTARGOWICZ Bogumiła | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 30-39 lat |
50 | #549 | ZIMIŃSKA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 40-49 lat |
51 | #48 | SURMA Dorota | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
52 | #45 | BARANOWSKI Mariusz | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
53 | #47 | SIPA Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
54 | #51 | ANUSZCZYK Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
55 | #50 | MIKOŁAJCZYK Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
56 | #53 | GREZEL Marzena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 30-39 lat |
57 | #52 | USTABOROWICZ Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
58 | #54 | MARKOWSKA Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
59 | #55 | MAMCZAREK Krzysztof | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rozbiegani Żychlin | M 40-49 lat |
60 | #57 | ŚWIDERSKI Józef | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
61 | #56 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
62 | #102 | KUCHARCZYK Tomasz | Piątek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Tempio-piątkowski klub biegacza | M 40-49 lat |
63 | #58 | KIĘPISTY Patryk | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Move Factory | M 20-29 lat |
64 | #2290 | TOMCZYK Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
65 | #60 | MAKUCKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wkurw_team | M 30-39 lat |
66 | #59 | KURIATA Kamila | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
67 | #61 | KWIATKOWSKA Katarzyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
68 | #62 | URBANIAK Paweł | Wieluń | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Wieluń Biega | M 30-39 lat |
69 | #785 | KOZAK Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
70 | #454 | GRZEGORCZYK Dariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
71 | #64 | SKOWROŃSKA Maja | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Craftware Running Team | K 30-39 lat |
72 | #63 | KOWALSKA Monika | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
73 | #545 | MICHALAK Janina | Gieczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | K 50-59 lat |
74 | #490 | PRZYGOCKA-WYPYCH Magdalena | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
75 | #66 | KUCHTA Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
76 | #68 | PAŁUBA Filip | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
77 | #65 | KOWALSKI Robert | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
78 | #67 | PŁOMIŃSKI Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
79 | #69 | PIASECKA Marta | Kutno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rozbiegani Żychlin | K 30-39 lat |
80 | #73 | MADALIŃSKI Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
81 | #288 | KRUK Ola | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Beauty Sport | K 40-49 lat |
82 | #76 | GNIADZIK Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
83 | #71 | FRĄC Bartłomiej | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
84 | #72 | SKONKA Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Droga Do Ultra | M 30-39 lat |
85 | #74 | PERKA Agnieszka | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | K 30-39 lat |
86 | #78 | CHMIELARZ Sebastian | Kruszwica | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | CHMIELARZ TEAM | M 30-39 lat |
87 | #75 | KOMOROWSKI Aleksander | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 70+ |
88 | #210 | GÓRALSKI Jarosław | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 50-59 lat |
89 | #77 | TROCIŃSKI Kacper | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RYSIOTEAM | M 16-19 lat |
90 | #79 | KAMIŃSKA Róża | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | K 30-39 lat |
91 | #80 | UBYCH Mariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA | M 30-39 lat |
92 | #81 | KORNACKA Monika | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
93 | #82 | SZTARBAŁA Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
94 | #83 | KORC Anna | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
95 | #84 | STRUSZCZAK Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
96 | #86 | MICOR Jolanta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #HappyRunners | K 20-29 lat |
97 | #85 | BIERNACKA Danuta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
98 | #89 | RAKOWSKI Mariusz | Justynów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Move Factory | M 40-49 lat |
99 | #87 | LASOCKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rysie | M 30-39 lat |
100 | #88 | WOŹNIAK Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Motointegrator Running Team | M 40-49 lat |
101 | #90 | MALINOWSKA Edyta | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
102 | #188 | DUDZIŃSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
103 | #225 | KACPRZAK Bogumiła | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
104 | #91 | TURKIEWICZ Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | K 30-39 lat |
105 | #95 | BUCZYŃSKI Dawid | Szczukwin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TSN Runners | M 30-39 lat |
106 | #92 | KAWALEC Michał | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | M 40-49 lat |
107 | #94 | LEWKOWICZ Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
108 | #93 | KRAJEWSKI Michał Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
109 | #96 | DUBLAŃSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
110 | #97 | BOCIĄGA Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rodzinna Grupa Rowerowa | M 40-49 lat |
111 | #98 | KAMIŃSKI Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #chemicalrun | M 30-39 lat |
112 | #99 | CHYBICKI Piotr | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
113 | #504 | BARAŃSKI Krzysztof | Brzeziny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
114 | #105 | GIL Wojciech | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
115 | #101 | FRĄCZKOWSKA Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
116 | #103 | BARTOSIK Marek | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
117 | #104 | SUCHANOWSKI Kamil | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
118 | #2016 | WALCZAK Jacek | Brzozów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Tempio-piątkowski klub biegacza | M 50-59 lat |
119 | #203 | PAWLAK Przemysław | Miłonice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
120 | #106 | KARWASZ Paulina | Lubiewo | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CHMIELARZ TEAM | K 20-29 lat |
121 | #107 | KUNCE Ryszard | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
122 | #108 | OCHRYTKOW Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
123 | #110 | KUBUS Sandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
124 | #109 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sportera OCR | M 30-39 lat |
125 | #111 | STĘPLEWSKA Kinga | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
126 | #113 | BROSZCZYK Klaudia | Opoczno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
127 | #112 | NIEPSUJ Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
128 | #2158 | TOMCZYK Jolanta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rysie | K 30-39 lat |
129 | #115 | GŁOWACKI Szymon | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
130 | #114 | ROJEWSKI Paweł | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | EVErRUN | M 30-39 lat |
131 | #116 | INDRYS Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
132 | #118 | CIEŚLIK Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
133 | #121 | KRUK Jarosław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | M 50-59 lat |
134 | #117 | SROKA Magdalena | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
135 | #119 | WILIŃSKA Justyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
136 | #120 | KLUDZINSKI Adam | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
137 | | BANASIAK Krystyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
138 | #124 | TOMCZAK Wioleta | Bedlno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
139 | #122 | BIAŁECKA Sylwia | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
140 | #316 | NIKODEMIAK Paulina | Bedlno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
141 | #123 | KOZŁOWSKI Oskar | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
142 | #134 | K RÓLIKOWSKI Roman | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
143 | #125 | LISIŃSKI Andrzej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | OLMED | M 50-59 lat |
144 | #128 | FRANKOWSKI Maciej | Konstantynów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Beauty Sport | M 40-49 lat |
145 | #127 | GUNTHER Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
146 | #129 | ANYSZKA Małgorzata | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
147 | #130 | CIEPLUCHA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
148 | #131 | ZARYCHTA Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
149 | #132 | KAZIMIERSKI Maciej | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
150 | | DĄBROWSKA Ewelina | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | K 30-39 lat |
151 | #133 | GWARDJAN Arkadiusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
152 | #135 | STASIAK Magdalena | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
153 | #136 | KOZIEŁ Jacek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
154 | | CYZMAN Bartosz | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
155 | #138 | TRELA Roman | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TRUCKS BULLS | M 40-49 lat |
156 | #140 | KAMIŃSKI Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | HTF Ludwik Sikorski | M 20-29 lat |
157 | #139 | TOMASZEWICZ Aleksandra | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 50-59 lat |
158 | #141 | ADAMCZYK Kuba | Krynica-Zdrój | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #HappyRunners | M 30-39 lat |
159 | #142 | KŁYSIAK Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 30-39 lat |
160 | #143 | HUBAR Tomasz | Tomaszów Maz. | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
161 | #144 | SZYMCZAK Dominik | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
162 | #146 | ŁASZCZUK Iza | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WATAHA | K 30-39 lat |
163 | #145 | DARCZYŃSKA Kinga | Smardzewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | 7dlot | K 30-39 lat |
164 | #522 | RAKOWSKI Paweł | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
165 | #147 | WALISZEK Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WATAHA | M 30-39 lat |
166 | #148 | CZYŻNIELEWSKI Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
167 | #150 | TABAKA Zbigniew | Goszczanów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Sieradzbiega.pl | M 30-39 lat |
168 | #149 | CIESIELSKI Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
169 | #151 | MATUSIAK Mateusz | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
170 | #152 | WYPYCH Zbigniew | Aleksandrów Łodzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WATAHA | M 30-39 lat |
171 | #153 | JAGODA Łukasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | NBP | M 30-39 lat |
172 | #154 | BŁAŻAŁEK Anna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SuperTEAM | K 40-49 lat |
173 | #169 | ANTCZAK Borys | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WATAHA | M 20-29 lat |
174 | #155 | GÓRSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WATAHA | M 20-29 lat |
175 | | SUCHOCKI Robert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | WATAHA | M 20-29 lat |
176 | #156 | JANKOWSKI Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Running Team | M 30-39 lat |
177 | #157 | ZAKRZEWSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 40-49 lat |
178 | #158 | SŁAWSKA-BONIECKA Izabela | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
179 | #159 | CHIŻYŃSKA Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
180 | #160 | DURKOWSKI Marek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
181 | | MALINOWSKI Jarosław | Żyrardów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Nie ma, że boli! | M 30-39 lat |
182 | #162 | DUDEK Mirosław | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
183 | #161 | OLSZEWSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
184 | #163 | MASIŃSKI Robert | Czaplinek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | M 40-49 lat |
185 | #165 | AUGUSTOWSKA Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
186 | #166 | TRZEWIKOWSKA Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
187 | #167 | BARTOSIK Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Atlas Running Team | K 30-39 lat |
188 | #378 | ZABAWA Weronika | Lódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
189 | #168 | PIOTROWSKA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
190 | #170 | SKURCZAK Robert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
191 | #171 | STOLIŃSKI Adrian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #HappyRunners | M 20-29 lat |
192 | #172 | SZULOWSKI Tomasz | TOMASZÓW MAZOWIECKI | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | WANDA PANFIL TEAM | M 40-49 lat |
193 | #173 | TALAGA Paweł | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
194 | | BRYTAN Patryk | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Reebok Run Crew Skierniewice | M 30-39 lat |
195 | #174 | ABRAMCZYK Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
196 | #175 | ADAMCZYK Julita | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
197 | #284 | KOBIERSKA Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
198 | #177 | PAWLAK Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
199 | #176 | MAJCHER Agnieszka | Sochaczew | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
200 | #178 | SIENKIEWICZ Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
201 | #179 | HAREMZA Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
202 | #332 | ROKICKA Paulina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha - łączy nas bieganie | K 30-39 lat |
203 | #2961 | PIETRUSZKA Magdalena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
204 | #330 | KACPROWICZ Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
205 | #180 | KOLCZYŃSKA Małgorzata | STAROWA Góra | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
206 | #181 | BAUER Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
207 | #182 | ZJAWIONA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
208 | #183 | WEREMCZUK Magdalena | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 30-39 lat |
209 | #185 | KACZANOWSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
210 | #186 | SACHMATA Anna | Piaseczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kuźnia triathlonu | K 20-29 lat |
211 | #187 | PASZKOWSKA Aleksandra | Zelów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 20-29 lat |
212 | #2293 | CIEŚLAK Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
213 | | DROBIK Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Handball Plener | M 30-39 lat |
214 | #189 | KANCIK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
215 | #190 | URBAŃSKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
216 | #191 | ŚWIĄDER Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
217 | #192 | LENCZEWSKA-MACIĄG Dorota | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
218 | #193 | MIKLAS Aleksandra | Józefosław | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
219 | #194 | SOSZYŃSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
220 | #195 | SUCHANOWSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
221 | #718 | MATUSIAK Kacper | KUTNO | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 16-19 lat |
222 | #196 | HAJDUKIEWICZ Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
223 | #197 | JĘDRZEJCZYK Kamil | Piątek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30-39 lat |
224 | #206 | DĄBROWSKA Karolina | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
225 | #719 | MATUSIAK Artur | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
226 | #198 | KRAWIECKI Adrian | Piaseczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
227 | #199 | ZALASA Wojciech | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Łódź Kocha Sport | M 50-59 lat |
228 | #200 | KARWACKI Sebastian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
229 | #201 | KARBOWNIK Bogusław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 60-69 lat |
230 | #262 | WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA Agata | Kalisz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Nessi Team | K 50-59 lat |
231 | #202 | GOLIŃSKI Piotrek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
232 | #204 | PIETRZAK GMEREK Iwona | krośniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 30-39 lat |
233 | #205 | GĘBICKA Izabela | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
234 | #1278 | WALĘDZIAK Łukasz | Łowicz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ELC Team | M 30-39 lat |
235 | #207 | KWIESIELEWICZ Grzegorz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
236 | #208 | DĄBROWSKI Filip | Głowno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
237 | #209 | BOROWSKI Jakub | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
238 | #211 | NOWAK Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Heron | M 40-49 lat |
239 | #212 | GRABARZ Przemysław | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sii Running Team | M 30-39 lat |
240 | #2634 | LISZEWSKI Adam | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Suwalska Emigracja | M 40-49 lat |
241 | | GLOWACKA Malwina | Łodz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | DHL RUN CLUB | K 30-39 lat |
242 | #213 | TWARDOWSKI Piotr | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
243 | #214 | LISKE Dorota | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
244 | #215 | JACKOWSKI Jakub | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
245 | #216 | WIĘCKOWSKI Daniel | Piątek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30-39 lat |
246 | #217 | RACZYŃSKI Ireneusz | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TIGERS TEAM | M 60-69 lat |
247 | #218 | RACZYŃSKA Anna | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
248 | #219 | PIETRUSZEWSKA Ewa | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RYSIOTEAM | K 30-39 lat |
249 | #220 | MITROWSKA Katarzyna | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
250 | #221 | KUL Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RYSIOTEAM | K 40-49 lat |
251 | #222 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MABIONowe El Quattro | K 20-29 lat |
252 | #223 | PICIŃSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MABIONowe El Quattro | K 20-29 lat |
253 | #224 | FREMEL Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
254 | #268 | GLAPIŃSKI Remigiusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
255 | #226 | RUBINKOWSKI Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
256 | #227 | FRĄCZYK Szymon | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
257 | #228 | PIETRZAK Anna | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
258 | #229 | CISZEWSKA Karolina | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Turbo Team | K 30-39 lat |
259 | #234 | PAW Marek | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Spartakus Bełchatów | M 50-59 lat |
260 | #230 | WIŚNIEWSKI Piotr | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 20-29 lat |
261 | #233 | PAJSZCZYK Blanka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
262 | #231 | KUCHARSKI Dakian | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Turbo Team | M 30-39 lat |
263 | #232 | BORUCH Katarzyna | zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Hernik Team | K 40-49 lat |
264 | #235 | BORUCH Adam | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AGB TORFY | M 40-49 lat |
265 | #237 | KUBISZEWSKA Kinga | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
266 | #236 | TOMASZEWSKA Agnieszka | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Turbo Team | K 30-39 lat |
267 | #238 | KAŃSKI Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | M 40-49 lat |
268 | #239 | KOWALCZYK Ilona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Mamy-Biegamy | K 30-39 lat |
269 | | SADOWSKA Agnieszka | Kolonia bruzyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #HappyRunners | K 40-49 lat |
270 | #240 | SIERADZKA Maria | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
271 | #241 | JAGODA Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
272 | #242 | PAJOR Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 20-29 lat |
273 | #243 | GRODZICKI Sebastian Grodzicki | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AGB TORFY | M 40-49 lat |
274 | #244 | DUCZEK Bartosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
275 | #245 | SZYMAŃSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sportera OCR | M 40-49 lat |
276 | #247 | WÓJCIK Dorota | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 60-69 lat |
277 | #248 | LASKOWSKA Dorota | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
278 | #246 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Sportera OCR | K 20-29 lat |
279 | #249 | RATAJCZYK Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
280 | #250 | NOWAK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #BBKTS Biegam bo kocham ten stan | M 40-49 lat |
281 | #251 | GRAD Jakub | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
282 | #253 | WÓJCIK Mariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 50-59 lat |
283 | #252 | TOMASZEWSKI Mateusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
284 | #255 | KOWALSKI Bartłomiej | Poddębice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport / Rossmann | M 30-39 lat |
285 | #254 | HERMANOWICZ Izabela | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Wataha - łączy nas bieganie | K 30-39 lat |
286 | #256 | BORKOWSKA Monika | Starowa Góra | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CyBorki | K 40-49 lat |
287 | #257 | BORKOWSKI Łukasz | Starowa Góra | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | CyBorki | M 40-49 lat |
288 | #258 | JACHNA-SAWICKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Drużyna Pana Michała | K 40-49 lat |
289 | #259 | KAŁUŻA Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
290 | #260 | JUREK Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
291 | #261 | HARAJDA-TARNCKA Agnieszka | Rosanów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 30-39 lat |
292 | #752 | BRATEK Magdalena | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Jeżozwierze | K 30-39 lat |
293 | #263 | STRZECHOWSKI Dariusz | Bedoń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
294 | #344 | ZAWADZKA Beata | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | AGB TORFY | K 40-49 lat |
295 | #264 | SZUBERT Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 30-39 lat |
296 | #714 | KARLIKOWSKA-ANTOSIAK Małgorzata | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kobiety w Biegu | K 40-49 lat |
297 | #1939 | ANTOSIAK Zbigniew | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
298 | #265 | GAWŁOWSKA Paulina | Kościelna Wieś 62-811 | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
299 | #266 | PRZYCHODZEŃ Małgorzata | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
300 | #269 | CHMIELEWSKI Jarosław | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
301 | #270 | BENDINGER Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
302 | #271 | BENDINGER Krystian | Wola Grzymkowa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
303 | #742 | MATUSIAK Iwona | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
304 | #659 | KĘPA Patryk | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
305 | #272 | OLCZAK Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
306 | #273 | RAJEWSKI Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
307 | | ZYTKE Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
308 | #274 | DEDEW Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
309 | #275 | HANYSZ-WORACH Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
310 | #276 | WESZKA Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
311 | #2190 | PODLASIN Agnieszka | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fitness Kutno | K 30-39 lat |
312 | #277 | WALAK Łukasz | Struków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
313 | #278 | JAKUBCZYK Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PKP ENERGETYKA | M 30-39 lat |
314 | #279 | KOPACZEWSKI Paweł | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
315 | #280 | ŚWIATŁOWSKA Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
316 | #281 | ŁASKI Radosław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Nordea Runners | M 30-39 lat |
317 | #282 | WYŻYKOWSKI Krzysztof | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Narodowy Bank Polski | M 40-49 lat |
318 | #283 | SYKUŁA Rafał | Guzew | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TRUCKS BULLS | M 30-39 lat |
319 | #666 | PEŁKA Wioletta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
320 | #667 | OPALSKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
321 | #285 | KARPIŃSKA Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Drużyna Pana Michała | K 30-39 lat |
322 | #286 | KARPIŃSKI Łukasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Drużyna Pana Michała | M 30-39 lat |
323 | #287 | BEDYK Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Drużyna Pana Michała | M 40-49 lat |
324 | #2006 | JACKOWSKI Marek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
325 | #2023 | LACHOWICZ Kamila | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
326 | #313 | WĄSIEWICZ Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Mr Crow | K 20-29 lat |
327 | #291 | KĘPIŃSKA Monika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sportera OCR | K 20-29 lat |
328 | #294 | DUDAS Wiesław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Atlas Running Team | M 50-59 lat |
329 | #292 | DOPIERAŁA Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Running Team | M 30-39 lat |
330 | #293 | WARSZAWSKI Patryk | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Crazy Runnerfuckers | M 20-29 lat |
331 | #2160 | OLKUSZ Adam | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 40-49 lat |
332 | #295 | SIESS Jarosław | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
333 | #296 | PIETRASIAK Jacek | stare skoszewy | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | biegacz Nowosolna | M 50-59 lat |
334 | #300 | WARSZAWSKI Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
335 | #397 | ZIĄBKA Andrzej | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
336 | #297 | ZDONEK Bernard | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
337 | #298 | WÓJCIK Robert | Nowy Dwór Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
338 | #299 | WÓJCIK Agnieszka | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
339 | #301 | MOLTENI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Drużyna Pana Michała | M 40-49 lat |
340 | #2858 | PIETRUSZ Małgorzata | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
341 | #302 | MATUSIAK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
342 | #303 | JAGIEŁŁO Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
343 | #304 | KOPKA Elżbieta | Kolonia Brużyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | AGB TORFY | K 40-49 lat |
344 | #305 | KOPKA Tomasz | Kolonia Brużyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | AGB TORFY | M 50-59 lat |
345 | #306 | BORWIN Jan | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | M 30-39 lat |
346 | #307 | PIETRZAK-ŁĘŻAK Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
347 | #308 | BUDZYŃSKA Monika | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Jeżozwierze | K 40-49 lat |
348 | #309 | BUDZYŃSKI Piotr | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Jeżozwierze | M 40-49 lat |
349 | #310 | WANDACHOWICZ Ewa | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
350 | #311 | WANDACHOWICZ Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
351 | #312 | GRZECH Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
352 | | MARIUSX Janusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
353 | | BLESINSKI Robert | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
354 | #314 | MARCZYŃSKI Paweł | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
355 | #315 | ROZWADOWSKA Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
356 | #319 | WÓJCIAK Ewelina | Rawa Mazowiecka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
357 | #317 | PRYKOWSKI Tomasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | xRunners | M 20-29 lat |
358 | #318 | SAŁDAN Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
359 | #518 | SZEWCZYK Jarosław | Nowy Bedoń | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
360 | #320 | SAŁDAN Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
361 | #321 | WIŚNIEWSKA Renata | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 40-49 lat |
362 | #322 | OBERSKI Jakub | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Crazy Runnerfuckers | M 40-49 lat |
363 | #323 | TRZEPAŁKOWSKI Artur | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
364 | #324 | TRZEPAŁKOWSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
365 | #325 | KOLASA Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
366 | #326 | KRUK Patrycja | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
367 | #327 | DŁUGOSZ-SAWICKA Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
368 | #2741 | KRUK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
369 | #328 | K RÓLIKOWSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
370 | #329 | SIKORSKI Przemysław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
371 | #333 | RADECKI Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
372 | #334 | KUŚ Konrad | Konopnica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
373 | #335 | BERNACIK Jacek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | WS ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
374 | #336 | KOŁOWACIK Magdalena | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
375 | #337 | SPACZYŃSKI Szymon | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | PGE Obrót Run | M 20-29 lat |
376 | #338 | WICIŃSKA-REUS Dominika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PGE Obrót Run | K 40-49 lat |
377 | #339 | JABŁOŃSKI Marek | Żychlin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
378 | #371 | WĘGRZYN Izabela | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
379 | #372 | WĘGRZYN Krzysztof | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
380 | #341 | GALAR Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TRUCKS BULLS | M 40-49 lat |
381 | #342 | KUCHARZ Robert | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | M 30-39 lat |
382 | #343 | ŁAPCZYŃSKI Stefan | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 70+ |
383 | | GUNTHER Dawid | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 16-19 lat |
384 | #345 | SZYMAŃSKI Sławomir | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Turbo Team | M 50-59 lat |
385 | #346 | KORPACKI Robert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 2B biega! | M 40-49 lat |
386 | #390 | JASIELEC Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PGE Obrót Run | M 30-39 lat |
387 | #347 | LERKA Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
388 | #368 | ROZPIÓRSKI Paweł | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
389 | | WIETECHA-DROBIK Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Atlas Running Team | K 30-39 lat |
390 | #349 | ZGANIACZ Przemysław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #GFTLodzRunners | M 40-49 lat |
391 | #350 | GŁOWACKA Agata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
392 | #352 | SZCZEPSKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
393 | #351 | MIELCAREK Agnieszka | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
394 | #353 | MIELCAREK Krzysztof | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
395 | | PĘCHERZEWSKI18. Mariusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Crazy Runnerfuckers | M 40-49 lat |
396 | #354 | PĘCHERZEWSKI Mariusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Crazy Runnerfuckers | M 40-49 lat |
397 | #462 | PĄSIEK Magdalena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
398 | #355 | PĘCHERZEWSKA Marzena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Crazy Runnerfuckers | K 40-49 lat |
399 | #456 | PAWLAK Przemysław | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | R-Team Łowicz | M 20-29 lat |
400 | #356 | WŁODARCZYK Joanna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Wataha - łączy nas bieganie | K 30-39 lat |
401 | #357 | SNOPEK Witek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
402 | #358 | KWINTKIEWICZ Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
403 | #359 | GAWRYCH Emilia | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
404 | #360 | BANASIAK Piotr | OZORKÓW | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | KRZAL ADVENTURE TEAM | M 50-59 lat |
405 | #361 | KOWALCZYK Michał | Lisica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rozbiegani Żychlin | M 40-49 lat |
406 | #362 | FORYŚ Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
407 | #363 | FORYŚ Fryderyk | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SMS Marcina Gortata | M 16-19 lat |
408 | #364 | SPYCHALSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
409 | #365 | STAJUDA Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
410 | #366 | KOMAROVA Uliana | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
411 | | ŚWIRSZCZ Andrzej | Zakrucze | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AnaFizioterapia/Unia Małogoszcz | M 30-39 lat |
412 | #367 | SOŚNIERZ Tomasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
413 | #369 | SZCZOT Krzysztof | Kępno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gepard Kępno | M 50-59 lat |
414 | #370 | BLADOWSKI Zdzisław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Epoka Nordica Łódź | M 70+ |
415 | #559 | JANUSZ Tadeusz | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | PKB Endorfina | M 60-69 lat |
416 | #373 | JANIAK Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
417 | #395 | KOWALSKA Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
418 | #374 | WŁODAREK Mateusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Handball Plener | M 30-39 lat |
419 | #375 | KUCIŃSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
420 | #698 | PARADOWSKI Zbigniew | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | PKB Endorfina | M 50-59 lat |
421 | #376 | MUCHA Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Portal Danych.pl | M 40-49 lat |
422 | #377 | MORAWIEC Daniel | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Beauty Sport | M 40-49 lat |
423 | #379 | LOUW Katarzyna | Poznań | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Klinika Kwiatek | K 30-39 lat |
424 | #380 | SOBIESZEK Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | M 40-49 lat |
425 | | TARNAS Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
426 | #381 | STĘPNIAK Wojciech | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
427 | #382 | STOLARSKA Danuta | Włocławek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Parkrun Słodowo Włocławek | K 60-69 lat |
428 | #383 | STOLARSKI Janusz | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Parkrun Słodowo Włocławek | M 60-69 lat |
429 | #384 | KAŹMIERCZAK Grzegorz | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RunFlyTeam | M 40-49 lat |
430 | #385 | WIECZOREK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RUN FLY TEAM | M 40-49 lat |
431 | #10 | GRZEGORCZYK Natalia | Opoczno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Wanda Panfil Team /AZS AWF Warszawa | K 20-29 lat |
432 | #386 | SUSKI Maciej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 50-59 lat |
433 | #387 | SUSKA Katarzyna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
434 | #388 | KAROWSKI Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
435 | #389 | ZYGMUNCIAK Wioleta | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FLEX ŁÓDŹ | K 30-39 lat |
436 | #391 | LESIEWICZ Jarek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
437 | #392 | ULASZEWSKA Agnieszka | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 40-49 lat |
438 | #393 | WYMYSŁOWSKI Marcin | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
439 | #394 | MARUSIK Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
440 | #396 | GÓŻAŃSKI Jarosław | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Łódź Kocha Sport | M 50-59 lat |
441 | #1030 | GAGATEK-WOŹNIAK Anna | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | K 40-49 lat |
442 | #398 | MARDOFEL Arkadiusz | Piątek | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30-39 lat |
443 | #399 | WOICKA Ewa | TOMASZÓW MAZOWIECKI | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
444 | #400 | ROBASZEK Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Do Roboty | M 20-29 lat |
445 | #401 | BUJAKOWSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Do Roboty | M 30-39 lat |
446 | #402 | TABOREK Agata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Do Roboty | K 30-39 lat |
447 | #403 | KUJAWSKI Mikołaj | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WS ŁÓDŹ | M 20-29 lat |
448 | #404 | SZAŁKUCKA Karolina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #GFTLodzRunners | K 20-29 lat |
449 | #405 | MARKIEWICZ Aneta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wkurw_team | K 30-39 lat |
450 | #660 | WILCZYŃSKA Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
451 | | KOZIOROWSKI Adam | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Hernik Team | M 40-49 lat |
452 | #406 | SERAFICKI Sebastian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rysie | M 40-49 lat |
453 | #407 | BIERNACKI Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 70+ |
454 | #408 | GROMEK Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
455 | #409 | KOSMALSKI Arkadiusz | Jedlicze A | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
456 | #410 | MIKINA Artur | warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | pwpw sa | M 60-69 lat |
457 | #411 | KWAŚNIEWSKI Henryk | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
458 | #412 | KOLASA Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
459 | #565 | GNYSIŃSKI Jacek | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sieradzbiega.pl | M 60-69 lat |
460 | #413 | ŁUCAK Piotr | Łochów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Ostrów Biega | M 30-39 lat |
461 | #414 | ŁUCAK Marzena | Łochów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
462 | #520 | SKONIECZNY Dawid | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
463 | #415 | HERKT Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | HerktTeam | M 40-49 lat |
464 | #416 | ZIMECKA Barbara | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 50-59 lat |
465 | #417 | MATACHOWSKI Mariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Dell Running Team | M 30-39 lat |
466 | #418 | MUSIAŁ Paweł | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
467 | | SARNOWIAK Przemysław | Tuszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | PUMA | M 20-29 lat |
468 | #420 | DUDKIEWICZ Sylwester | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
469 | #421 | ŁYKO Damian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 30-39 lat |
470 | #422 | FRICKERT Karol | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
471 | #423 | KUCHARCZYK Mariusz | PIOTRKÓW TRYB | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
472 | #424 | ZIOŁA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Siebie Warte | K 30-39 lat |
473 | #425 | POPIELARCZYK Patryk | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
474 | #519 | SELIGA Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
475 | #426 | NOWAK Tomasz | Głowno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
476 | #427 | RUZIK Kacper | Prudnik | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
477 | | KWIATKOWSKA Oliwia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
478 | #428 | JEZIORSKI Szymon | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 20-29 lat |
479 | #429 | SZMIGIELSKI Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Vexus | M 40-49 lat |
480 | #430 | CHOJNACKA Jola | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
481 | #432 | RADKIEWICZ Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | KS ŁZPN | M 40-49 lat |
482 | #431 | KRAJDA Mateusz | Zelów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Bieging Team Zelów | M 20-29 lat |
483 | #433 | KASZUBSKI Rafał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | KASZUBrun | M 30-39 lat |
484 | #434 | KRUSZEWSKI Łukasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
485 | #435 | STANEK Dominik | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #HappyRunners | M 30-39 lat |
486 | #436 | MAŁOLEPSZY Zdzisław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Jednoosobowy Team | M 50-59 lat |
487 | #437 | SKRZESZEWSKI Sebastian | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
488 | #712 | BŁASZCZYK Mariusz | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
489 | #438 | SZYMCZAK Jacek | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
490 | #439 | MROZOWSKI Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Klub byłych żołnierzy WPD czerwone berety | M 40-49 lat |
491 | #440 | ANTONIAK Wiesława | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 60-69 lat |
492 | #441 | STOKOWSKA-SKŁADANEK Dagmara | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
493 | #442 | STANISZEWSKI Dariusz | rabien | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
494 | #443 | KŁOS Filip | Buczek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Bieging Team Zelów | M 30-39 lat |
495 | #444 | KŁOS Ewelina | Buczek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Bieging Team Zelów | K 30-39 lat |
496 | #445 | PAPUGA Krzysztof | Zelów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Bieging Team Zelów | M 30-39 lat |
497 | #446 | TYLUŚ Paulina | Zelów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Bieging Team Zelów | K 20-29 lat |
498 | #447 | KWIASOWSKA Sandra | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
499 | #588 | SOKÓŁ Michał | Głowno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
500 | #448 | FAMULSKI Maciej | Nowa Wieś | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
501 | #2305 | BANASIAK Anna | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
502 | #449 | KREMB Monika | Dziektarzew | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
503 | #459 | KOŹMIŃSKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
504 | #460 | KOŹMIŃSKI Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Publiczne L.O. UŁ | M 16-19 lat |
505 | #450 | DUDA Jacek | Pruszków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
506 | #451 | ROZWADOWSKI Tomasz | Brzeg | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Autoliv Run Team Oława | M 40-49 lat |
507 | #452 | KUCHOWICZ Mirosław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
508 | #453 | MARCZAK Sławomir | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
509 | #764 | MATILLEK Miłosz | Międzybórz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Międzyborska Grupa Biegowa | M 30-39 lat |
510 | #455 | NERGA Agata | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Jeżozwierze | K 30-39 lat |
511 | #457 | PAWLAK Marek | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | R-Team Łowicz | M 50-59 lat |
512 | #1249 | BRYL Magdalena | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
513 | #506 | KOŚCIELSKI Patryk | Legionowo | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | M 40-49 lat |
514 | #523 | KOŚCIELSKA Agnieszka | Legionowo | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | K 40-49 lat |
515 | #458 | BAJER Tomasz | Gąsiorówek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Siła Masa Piękno | M 30-39 lat |
516 | #461 | RZEŹNICKI Zygmunt | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Sezonówka sklep | M 60-69 lat |
517 | #497 | KOŹMIŃSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
518 | #463 | WOJCIECHOWSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
519 | #464 | DAŁEK Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
520 | #465 | KOWALCZYK Ewa | ŁĘCZYCA | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
521 | #467 | MADEJ Elżbieta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 60-69 lat |
522 | #466 | MĄDRY Marcin | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Siła Masa Piękno | M 30-39 lat |
523 | #468 | SOKOŁOWSKI Rafał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Drużyna Pana Michała | M 40-49 lat |
524 | #469 | SOKOŁOWSKA Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Drużyna Pana Michała | K 40-49 lat |
525 | | ROSZKOWSKI Tomasz | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
526 | #564 | ADAMSKI Marcin | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
527 | #470 | CZARNECKI Grzegorz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
528 | #471 | CHMIEL Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | PULS TRI TEAM | K 30-39 lat |
529 | #472 | NOWIK Sebastian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | NAKRĘCENI BIEGANIEM | M 40-49 lat |
530 | #473 | NOWIK Tatiana | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | NAKRĘCENI BIEGANIEM | K 40-49 lat |
531 | #474 | TĘCZAR Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | MABIONowe El Quattro | M 20-29 lat |
532 | #521 | ROSZKOWSKI Tomasz Michał | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Biega "Ku realizacji celów" | M 30-39 lat |
533 | #475 | KNAPP Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
534 | #476 | MICHALAK Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
535 | #477 | GOGOLEWSKA Daria | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
536 | #478 | KLATE Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Droga Do Ultra | M 40-49 lat |
537 | #479 | ŚWIERCZYŃSKI Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Biegiem po Piwo | M 20-29 lat |
538 | #480 | KUDEŃ Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
539 | #481 | SOBIERAŃSKI Krzysztof | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
540 | #509 | KRAWCZYK Przemysław | Tuszynek Majoracki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
541 | #484 | ŚWITOŃ Marian | Bukownica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 60-69 lat |
542 | #482 | ROGOZINSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RUN FLY TEAM | K 30-39 lat |
543 | #483 | MANDAT Janek | Oleśnica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Lupus Oleśnica | M 60-69 lat |
544 | #485 | JACHNIK Anna | Koło | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
545 | #493 | BŁOŃSKI Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
546 | #486 | PATOWSKI Dariusz | ZGIERZ | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | VEOLIA | M 50-59 lat |
547 | #487 | BŁOŃSKA Jolanta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
548 | #488 | RUTKOWSKI Mateusz | Zduńska Wola | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rutkowski Patrol | M 30-39 lat |
549 | #489 | KIEŁBASA Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Adrian Danilewicz Group | M 30-39 lat |
550 | #491 | ZIMNICKA Martyna | Gałkówek | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
551 | #492 | PIASECKA Karolina | Gałków Mały | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
552 | #494 | WOJTACKI Sebastian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | STG Łódź | M 30-39 lat |
553 | #496 | BRONKOWSKI Marcin | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40-49 lat |
554 | #495 | KUSTER-BRONKOWSKA Anna | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
555 | #498 | PIGUŁA Krzysztof | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
556 | #499 | SAKOWSKI Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
557 | #500 | KLIMCZAK Alicja | Łask | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 60-69 lat |
558 | #501 | WOŁK Mariusz | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
559 | #2597 | STANISZEWSKI Piotr | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30-39 lat |
560 | #502 | SOŁTYSIAK Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
561 | #503 | DUPLA Konrad | Wrocław | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
562 | #505 | CHMIELEWSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
563 | #507 | BALCERAK Łukasz | Przanowice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
564 | #508 | STRUSZCZYK Krystian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Jeżozwierze | M 40-49 lat |
565 | #510 | STACHURSKA Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
566 | #511 | KAMIŃSKI Radek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
567 | #512 | WIECZOREK Piotr | Oleśnica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Cała Oleśnica Biega | M 50-59 lat |
568 | #513 | FIZEK Anna | Sochaczew | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
569 | #514 | NOWAK Maja | Sochaczew | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 30-39 lat |
570 | #515 | KUBIAK Robert | Wartkowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 30-39 lat |
571 | #516 | ŻYCHLIŃSKI Miłosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | HTF Ludwik Sikorski | M 40-49 lat |
572 | #517 | JAKÓBCZAK Sylwia | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
573 | #524 | OLCZYK Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Dabex-Bolt | K 30-39 lat |
574 | #525 | KRZEMIŃSKI Michał | KOLONIA BRUŻYCA | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
575 | #526 | WORACH Tomasz | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 40-49 lat |
576 | #527 | JAROS Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Dragosfera | M 40-49 lat |
577 | #528 | PRZYGODZKI Tadeusz | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | PKB Endorfina | M 70+ |
578 | #529 | SZPOTAŃSKA Urszula | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #GFTLodzRunners | K 30-39 lat |
579 | #531 | WOŁYŃSKI Kacper | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | #GFTLodzRunners | M 30-39 lat |
580 | #532 | SOCHA Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Ericsson Run++ | M 30-39 lat |
581 | #753 | CHOJECKA Weronika | Błaszki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sieradzbiega.pl | K 30-39 lat |
582 | #533 | KACPRZAK Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Groch Team | K 30-39 lat |
583 | #534 | WĄGROWSKA Jolanta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Groch Team | K 30-39 lat |
584 | #535 | MAZERSKI Jarosław | Toruń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
585 | #536 | POLOWCZYK Piotr | Błaszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
586 | #537 | KOKOT Andrzej | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Klub Biegaczy JYSK | M 40-49 lat |
587 | #538 | DYBAŁA Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
588 | #539 | BACHOR Tomasz | Buczek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
589 | #540 | MICHALSKA Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
590 | #542 | MAZURKIEWICZ Iwona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
591 | #541 | CIACH-FLIGIEL Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | VEOLIA | K 40-49 lat |
592 | #543 | CHWALBORSKI Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
593 | #544 | ZOMERFELD Przemysław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
594 | #546 | GRĄCKA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
595 | #547 | CHAŁAS Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
596 | #548 | CHOJNACKI Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
597 | #550 | KUNECKI Dariusz | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 30-39 lat |
598 | #551 | PIETRZAK Michał | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | LKS Vectra Włocławek | M 16-19 lat |
599 | #552 | STUSIO Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Atlas Running Team | K 50-59 lat |
600 | #553 | WOŹNIAK Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
601 | #554 | KIRCUŃ Paweł | Wrocław | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Dziś mam urodziny :) | M 40-49 lat |
602 | #555 | SZCZEPANIAK Mieszko | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 30-39 lat |
603 | #556 | ŁAGODZIŃSKA-SZCZEPANIAK Agnieszka | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 30-39 lat |
604 | #557 | KUŁAGA Iwona | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
605 | #558 | KĄCKI Paweł | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rącze Raciczki | M 40-49 lat |
606 | #560 | GOŹDZIK-ZARĘBA Aneta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | K 40-49 lat |
607 | #561 | LIPIŃSKI Mikołaj | Zelów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Ambys Płocka | M 20-29 lat |
608 | #562 | JUCHA Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RYSIOTEAM | M 40-49 lat |
609 | #563 | OLEJNICZAK Dorota | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 50-59 lat |
610 | #594 | MARKIEWICZ Sebastian | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Szwadron Wilczków Alfa | M 30-39 lat |
611 | #566 | KOWALSKI Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
612 | #567 | POŚPIESZYŃSKI Jacek | Boczki Stare | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Szadkobiegacze | M 40-49 lat |
613 | #568 | PIETRASIAK Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | DRUŻYNA BSS | K 20-29 lat |
614 | #569 | PŁOSZAJSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | DRUŻYNA BSS | M 30-39 lat |
615 | #570 | JĘDRZEJCZAK Marcin | ZGIERZ | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
616 | #571 | ARTYMIUK Olaf | Legionowo | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
617 | #572 | JACHOWICZ Łukasz | Legionowo | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
618 | #573 | DONIAK Monika | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
619 | #574 | SOBCZYŃSKA Wioletta | MALOGOSZCZ | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MKS Wierna Małogoszcz Sekcja biegowa | K 40-49 lat |
620 | #575 | DONIAK Kamil | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
621 | #576 | SOBCZYŃSKI Grzegorz | Wrzosówka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | MKS Wierna Małogoszcz Sekcja biegowa | M 40-49 lat |
622 | #577 | SOBCZYŃSKI Patryk | Wrzosówka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | MKS Wierna Małogoszcz Sekcja biegowa | M 16-19 lat |
623 | #578 | PIECYK Jacek | Szadek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Szadkobiegacze | M 40-49 lat |
624 | #579 | MARCINIAK Piotr | Kiełmina | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
625 | #585 | BARTNIK Zygfryd | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 1 Batalion Kawalerii Powietrznej | M 30-39 lat |
626 | #580 | NOWAK Iza | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | mBank | K 40-49 lat |
627 | #581 | WOJCIECHOWSKA Grazyna | pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | mBank | K 40-49 lat |
628 | #582 | KANICKI Łukasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
629 | #583 | SZYMCZAK Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
630 | #584 | KLINK Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
631 | #586 | FILIPIAK Danuta | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 50-59 lat |
632 | #587 | MAZERANT Karolina | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 30-39 lat |
633 | #597 | OLEJNICZAK Paulina Helena | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 20-29 lat |
634 | #589 | LATOSIEWICZ Kacper | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Jeżozwierze | M 20-29 lat |
635 | #590 | UCIŃSKI Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
636 | #690 | SKOWROŃSKA Ewa | Kępiny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
637 | #691 | JURCZAK Agnieszka | Kępiny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
638 | #689 | JURCZAK Damian | Kępiny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
639 | #591 | MIELCZAREK Michał | Babice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
640 | #592 | JANUS Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
641 | #593 | JANUS Justyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
642 | #595 | KOMINIAK Rafał | Piątek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | TEMPIO Piątkowski Klub Bie | M 30-39 lat |
643 | #596 | EFIMENKO Przemysław | Piła | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
644 | #598 | SPINEK Damian | Brudzewice Kolonia | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TOMTOM RUNNERS | M 20-29 lat |
645 | #599 | BRACICHOWICZ Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
646 | #600 | BRACICHOWICZ Maja | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 16-19 lat |
647 | #601 | STASZEWSKA Małgorzata | Nieborów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 40-49 lat |
648 | #602 | FLORCZAK Sylwia | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Heron | K 40-49 lat |
649 | #603 | BARTCZAK Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
650 | #604 | TROJAK Agnieszka | Sieradz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
651 | #605 | MAJEWSKI Michał | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
652 | #606 | BUGAŁA Małgorzata | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
653 | #1178 | MĘDREK Joanna | Koluszki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Pietrzyk Running Team | K 50-59 lat |
654 | #607 | LIHS Tadeusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Misjonarze Klaretyni Cmf. | M 50-59 lat |
655 | #608 | GRODZKA Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
656 | #609 | WASIELA Weronika | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
657 | #610 | FILIPKOWSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
658 | #2268 | ŚWIĄTEK Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
659 | #611 | SYKUŁA Zofia | Lipianki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
660 | #612 | SYKUŁA Łukasz | Lipianki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
661 | #632 | STEFANIAK Sylwia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
662 | #614 | GIELEC Sławomir | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WANDA PANFIL TEAM | M 40-49 lat |
663 | #615 | DEKA Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
664 | #617 | ŁUKASIK Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
665 | #616 | DEKA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
666 | #618 | PISOWŁODZKA Dagmara | Dąbrowa Górnicza | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
667 | #619 | WRZESINSKI Piotr | Czestochowa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | GAPPAG Team | M 40-49 lat |
668 | #620 | KOZIOŁKIEWICZ Paweł | Jelenia Góra | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Misjonarze Klaretyni Cmf. | M 40-49 lat |
669 | #622 | MUNDZIA Anna | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
670 | #621 | KOZIOŁKIEWICZ Łukasz | Mirsk | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Misjonarze Klaretyni Cmf. | M 30-39 lat |
671 | #623 | PIECHOTA Edyta | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
672 | #624 | KMIECIK Agnieszka | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
673 | #627 | PIECHOTA Natalia | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
674 | | LORENC Sebastian | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
675 | #625 | STAŃCZYK Przemysław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SZAKALE BAŁUT | M 40-49 lat |
676 | #628 | WIŚNIEWSKI Remigiusz | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | M 50-59 lat |
677 | #669 | PARZONKA Sylwester | Mroczen | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gepard Kępno | M 50-59 lat |
678 | #629 | OKUŃSKA-WEJDMAN Aneta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
679 | #630 | WEJDMAN Dariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | M 40-49 lat |
680 | #631 | WIECHA Dominika | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UKS Orientuś Łódź | K 20-29 lat |
681 | #633 | HENC Damian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
682 | | WIKTOROWSKA Anna | GAŁKÓW DUŻY | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
683 | #635 | ADAMIAK-GÓRKA Paulina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
684 | #636 | STRZELECKI "CIRRUS" Jakub | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 50-59 lat |
685 | #637 | TRUCHAN Łukasz | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
686 | #638 | LEWICKI Tomasz | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
687 | #639 | TRUCHAN Paulina | Twarda | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
688 | #662 | GAJEK Zuzanna | MAŁOGOSZCZ | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | MKS Wierna Małogoszcz Sekcja biegowa | K 30-39 lat |
689 | #2372 | ZASADA Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
690 | #640 | KACZMAREK Włodzimierz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Epoka Nordica Łódź | M 60-69 lat |
691 | #641 | ADAMOWICZ Andrzej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 70+ |
692 | #642 | PAKUŁA Justyna | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
693 | #643 | STRZELECKA Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
694 | #644 | KURMAN Jacek | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | M 50-59 lat |
695 | #645 | KURMAN Marzena | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 50-59 lat |
696 | #646 | CHWIAŁKOWSKA Anna Maria | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sieradzbiega.pl | K 20-29 lat |
697 | #647 | SZOST Sandra | Płock | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
698 | #648 | OLCZAK Tomasz | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | niezrzeszony | M 30-39 lat |
699 | #649 | KOLASIŃSKA Katarzyna | ŁASK | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Adrian Danilewicz Group | K 40-49 lat |
700 | #650 | OLEJNICZAK Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PGE Obrót Run | M 40-49 lat |
701 | #651 | SIMON Krzysztof | Gałków Mały | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Pietrzyk Running Team | M 40-49 lat |
702 | #652 | SIKORA Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
703 | #653 | KOSIOREK Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
704 | #654 | DWORNIAK - PRYCA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Grupa Sąsiedzka | K 30-39 lat |
705 | #655 | PRYCA Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Grupa Sąsiedzka | M 40-49 lat |
706 | #656 | SARWA Arkadiusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Groch Team | M 30-39 lat |
707 | #657 | WIECHA Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
708 | #658 | WIECHA Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
709 | #661 | ADAMCZYK Piotr | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 40-49 lat |
710 | | WIĘTCZAK Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
711 | #663 | ZAJFERT Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KROTOSKI Łódź | M 30-39 lat |
712 | #664 | SZCZEPAŃSKI Wojciech | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
713 | #665 | FILIPIAK Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
714 | #668 | PIETRUSZKA Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
715 | #670 | DYBOWSKA Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | GRUPA SĄSIEDZKA | K 40-49 lat |
716 | #671 | DYBOWSKI Adam | Łódź (Łódź-Bałuty) | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Grupa Sąsiedzka | M 40-49 lat |
717 | #672 | KUŚ Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | K 40-49 lat |
718 | #673 | BECK Alicja | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
719 | #674 | WESOŁOWSKA Magdalena | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegamy w Zgierzu | K 40-49 lat |
720 | #675 | KALETA Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
721 | #679 | MISZTAL Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
722 | #818 | ŚWIATŁOWSKA Beata | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CelIronman | K 20-29 lat |
723 | #735 | DONIEC Marek | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PKB Endorfina | M 40-49 lat |
724 | #680 | ORCZYKOWSKI Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
725 | #681 | MARKIEWICZ Paulina | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Szwadron Wilczków Alfa | K 30-39 lat |
726 | #682 | KAŁAJAK Marek | Kalisz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
727 | #683 | KAZUBSKI Radosław | Rawa Mazowiecka | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
728 | #684 | PIASECZNY Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
729 | #685 | BŁASZCZYK Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
730 | #686 | BIAŁEK Grażyna | PABIANICE | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 40-49 lat |
731 | #687 | HOWANIEC Agata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
732 | #846 | OLEJNICZAK Dominika | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 20-29 lat |
733 | #688 | NAPORA Marcin | Radom | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
734 | | WRĘCZYCKI Łukasz | Lubliniec | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 5 Pułk Chemiczny | M 30-39 lat |
735 | #692 | FRĄCHOWICZ Agnieszka | Brzeziny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
736 | #942 | DZIKORSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Harman Running Team | M 40-49 lat |
737 | #693 | ZYRKA Katarzyna | Bełchatóiw | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Turbo Team | K 40-49 lat |
738 | #706 | GŁOWACKA Renata | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
739 | #694 | ZYRKA Wiktoria | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Turbo Team | K 16-19 lat |
740 | #1576 | LEWANDOWSKA Emilia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
741 | #695 | BUKOWSKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
742 | #696 | GUZOWSKI Kacper | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
743 | #697 | RYKOWSKI Arkadiusz | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
744 | #699 | KUBIAK Piotr | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
745 | #700 | KRAWIEC Angelika | Stare Krasnodęby Podgórna 20D | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
746 | #701 | KIDAWSKI Marek | Kocina | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
747 | #702 | ADAMCZYK Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
748 | #703 | JANOWSKA Paulina | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | VERTISSteam | K 30-39 lat |
749 | #705 | NOWIŃSKI Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
750 | #704 | KĘDZIORA Marcin | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | VERTISSteam | M 30-39 lat |
751 | #707 | STASIAK Marcin | Konstantynów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
752 | #709 | ZADROŻNY Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
753 | #708 | GĄSIOROWSKA Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 30-39 lat |
754 | #710 | STASIAK Anna | Konstantynów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | K 40-49 lat |
755 | | WALESKI Bartłomiej | Koluszki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | przed_linią_mety | M 20-29 lat |
756 | #711 | GNIADZIK Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
757 | #713 | GORĄCA Urszula | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
758 | #796 | KRASNODĘBSKI Radosław | Łodż | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
759 | #754 | ŻYŁA Adam | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 40-49 lat |
760 | #715 | WROŃSKI Dariusz | Justynów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Mr Crow | M 20-29 lat |
761 | #716 | DOMAŃSKI Zbigniew | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
762 | #717 | DOMAŃSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
763 | #720 | SZUSTAK Mariusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
764 | #721 | GOLNIK Agata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
765 | #722 | GAWROŃSKI Kamil | Zelów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Bieging Team Zelów | M 20-29 lat |
766 | #723 | PAPKA Danuta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
767 | #724 | DYLIK Sylwester | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 20-29 lat |
768 | #725 | WOJTASIK Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RYSIOTEAM | M 60-69 lat |
769 | #726 | MICHALSKA-HASIAK Katarzyna | Nysa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #biegam bo lubię | K 50-59 lat |
770 | #727 | HASIAK Aleksander | Nysa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #biegam bo lubię | M 50-59 lat |
771 | #728 | JASTRZĄBEK Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 30-39 lat |
772 | #729 | GMAJ Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
773 | #1232 | GAPYS Dorota | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | K 30-39 lat |
774 | #730 | GŁADYSZ Agnieszka | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegamy w Zgierzu | K 40-49 lat |
775 | #731 | KIEŁBOWICZ Ewa | Piła | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
776 | #732 | ZDUŃCZYK Zbyszek | Aleksandrów ł | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
777 | #733 | GAPYS Dominika | Jastrząb | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | K 20-29 lat |
778 | #734 | DRĄŻEK Monika | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
779 | #736 | SOBCZAK Krzysztof | Poddębice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
780 | #737 | COLONNA-WALEWSKI Krzysztof | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Szwadron Wilczków Alfa | M 30-39 lat |
781 | #738 | ŁANDWIJT Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
782 | #741 | MOSTOWY Marian | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 50-59 lat |
783 | #739 | WOJNICKA Joanna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
784 | #740 | WOJNICKI Łukasz | Kutno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
785 | #743 | BUKOWSKI Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
786 | #744 | BUKOWSKA Ewelina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
787 | #745 | CHMIELECKI Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | mBank | M 40-49 lat |
788 | #746 | JAKUBOWSKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
789 | #747 | WALASZCZYK Marcin | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Iron Fighters | M 30-39 lat |
790 | #748 | CIESIELSKA Joanna | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 30-39 lat |
791 | #749 | WOLIŃSKA Agnieszka | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | K 40-49 lat |
792 | #750 | PTAK Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
793 | #751 | LEDZION Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | UKS Orientuś Łódź | M 40-49 lat |
794 | #757 | GRABOSZ Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
795 | #755 | WÓJCIK Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
796 | #756 | TELAŻKA Jarosław | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Iron Fighters | M 30-39 lat |
797 | #759 | ZBUDNIEWEK Roman | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
798 | #758 | WOŹNY Michał | Kurowice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
799 | #760 | CIEŚLAK Justyna | Buczek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ICHEM- VITADIET | K 20-29 lat |
800 | #70 | ŚWINIARSKA Ewa | Aleksandrów łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | HTF Ludwik Sikorski | K 40-49 lat |
801 | #761 | KMIEĆ Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
802 | #762 | MŁYNARSKA Małgorzata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
803 | #765 | OLSZEWSKI Arkadiusz | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ŁKS FC ALEKSANDRÓW | M 30-39 lat |
804 | #763 | SZCZERBAKOWICZ Rafał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
805 | #777 | SKÓRKA Karolina | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 16-19 lat |
806 | #766 | MOSTOWA-MAŁECKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
807 | #779 | SKÓRKA Katarzyna | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
808 | #776 | SKÓRKA Krzysztof | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40-49 lat |
809 | #767 | DESZCZ Stanisław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MKS Metalowiec Łódź | M 50-59 lat |
810 | #768 | LEDZION Piotr | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UKS Orientuś Łódź | M 16-19 lat |
811 | #769 | DESZCZ Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MKS Metalowiec Łódź | M 16-19 lat |
812 | #770 | WOJTCZAK-LUTER Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MKS Metalowiec Łódź | K 40-49 lat |
813 | #771 | LUTER Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MKS Metalowiec Łódź | M 16-19 lat |
814 | #772 | PUCHALSKI Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
815 | #773 | CHABASIŃSKA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
816 | #774 | SOSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
817 | #775 | SMIT Maciek | Konstantynów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
818 | #778 | JĘDRASZEK Damian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
819 | #780 | ZARZYCKI Mariusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
820 | #781 | ZARZYCKA Ewelina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
821 | #782 | KADZIDŁOWSKA Aleksandra | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
822 | | KUROWSKA Aneta | Osiedle Niewiadów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 30-39 lat |
823 | #783 | PIEPRZ Anna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 30-39 lat |
824 | #784 | STACHOWSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | M 40-49 lat |
825 | #1769 | GROMADZKI Arkadiusz | Poddębice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
826 | #786 | CZEKALAK Anna | Stare Krasnodęby | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
827 | | TREPKA Joanna Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | K 40-49 lat |
828 | #787 | MATYJASIK Edyta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
829 | | MATYJASIK Martyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 16-19 lat |
830 | #789 | KRATA Adam | Zelów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Bieging Team Zelów | M 30-39 lat |
831 | #790 | DUDAS Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Atlas Running Team | M 20-29 lat |
832 | #791 | CIECHAŃSKI Adam | Bukowiec | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Pietrzyk Running Team | M 50-59 lat |
833 | #792 | BANDEL Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
834 | #793 | SIEWIERSKI Miroslaw | PIOTRKOW TRYBUNALSKI | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | MIREWA TEAM | M 60-69 lat |
835 | #794 | BARANOWSKI Krzysztof | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 50-59 lat |
836 | #795 | TREPKA Joanna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | K 40-49 lat |
837 | #797 | WĄGROWSKA Klaudia | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 20-29 lat |
838 | #2086 | SIELECKA Gabriela | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Fujitsu Running Team | K 30-39 lat |
839 | #798 | WĄGROWSKA Izabela | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 50-59 lat |
840 | #799 | JAMROZIAK Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
841 | #2081 | PALUSZKIEWICZ Damian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fujitsu Running Team | M 40-49 lat |
842 | #2072 | KOSECKI Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
843 | #2089 | ŚWIĄTKOWSKI-OKOŃSKI Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
844 | #800 | WAŚNIEWSKA Ania | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
845 | #2079 | OKOŃSKA-ŚWIĄTKOWSKA Lidia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | K 30-39 lat |
846 | #801 | DZIAKOŃSKA Małgorzata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | K 40-49 lat |
847 | #806 | JACHNIK Włodzimierz | Koło | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
848 | #802 | BALCERZAK Krysia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
849 | #803 | BALCERZAK Mariusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
850 | #804 | RĘBACZ Piotr | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
851 | #805 | CHYLIWSKA Agnieszka | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Beauty Sport | K 30-39 lat |
852 | #808 | JANICKI Mariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
853 | #807 | RATAJCZYK Katarzyna | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 30-39 lat |
854 | #809 | MAJCHRZAK Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
855 | #872 | OSTOJSKA Katarzyna | Zelów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Bieging Team Zelów | K 20-29 lat |
856 | #810 | BANASZKIEWICZ Aneta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | PGE Obrót Run | K 40-49 lat |
857 | #2071 | DĄBROWSKI Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Fujitsu Running Team | M 40-49 lat |
858 | #1062 | KMIECIAK Piotr | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ŁódzkiBiegacz | M 30-39 lat |
859 | #811 | PIECZYKOLAN Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia | M 30-39 lat |
860 | #1064 | SOWIŃSKI Mariusz | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Active Run Łask | M 40-49 lat |
861 | #1063 | DĄBROWSKA Izabela | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ŁódzkiBiegacz | K 30-39 lat |
862 | #812 | KULIŃSKI Piotr | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Iron Fighters | M 30-39 lat |
863 | #820 | BEDNAREK Piotr | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
864 | #813 | JANOWSKA Angelika | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Iron Fighters | K 20-29 lat |
865 | #814 | NIEWIADOMSKI Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Olej Running Team | M 40-49 lat |
866 | #816 | ANIELAK Rafał | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
867 | #1034 | MISIAK Agnieszka | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 40-49 lat |
868 | #815 | DRĄŻEK Michał | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
869 | | SWIATCZAK Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
870 | #817 | ŚWIĄTCZAK Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
871 | #819 | WYLĘGA Dominik | Łęka Mroczeńska | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gepard Kępno | M 30-39 lat |
872 | #821 | DĄBROWICZ Andrzej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
873 | #824 | ROSA Dariusz | Jamno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 50-59 lat |
874 | #822 | WESOŁOWSKA Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
875 | #823 | WESOŁOWSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
876 | #1618 | SIERANT Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
877 | #826 | KACPRZAK Beata | Oporów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
878 | #825 | SZYMAŃSKA Agnieszka | Kutnoa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
879 | #827 | KOZIEŁ Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | mBank | M 30-39 lat |
880 | #828 | GRALEWSKA Adriana | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
881 | #829 | TATARADZIŃSKA Natalia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
882 | #830 | STĘPIEŃ Piotr | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | 7dlot | M 30-39 lat |
883 | #831 | BEDNARSKI Tomasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Beauty Sport | M 40-49 lat |
884 | #832 | KAMIŃSKA Sylwia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #chemicalrun | K 30-39 lat |
885 | #844 | RASZYK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 60-69 lat |
886 | #833 | RASZYK Anna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 60-69 lat |
887 | #834 | BORWIN Franciszek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
888 | #842 | PAWEŁCZYK Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
889 | #835 | SEKIETA Dorota | Panianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | mBank | K 50-59 lat |
890 | #836 | OLCZAK Małgorzata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
891 | #837 | JAGIEŁŁO Joanna | Milejów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
892 | #838 | SEKIETA Marek | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Politechnika Łódzka | M 50-59 lat |
893 | #839 | JAGIEŁŁO Konrad | Milejów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
894 | #841 | OLEJNICZAK Piotr | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | M 50-59 lat |
895 | #840 | TOBERA Mariusz | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Biegamy w Zgierzu | M 40-49 lat |
896 | #843 | TOBERA Sylwia | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegamy w Zgierzu | K 30-39 lat |
897 | #845 | NOWAK Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | UKS Orientuś Łódź | M 40-49 lat |
898 | #898 | OSIŃSKA Elżbieta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
899 | #847 | NOWAK Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UKS Orientuś Łódź | M 16-19 lat |
900 | #849 | ZYGMANOWSKI Maciej | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
901 | #848 | CHABIOR Anna | Bedoń Przykoscielny ul. Bliżniacza 5 95-020 Andrespol | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | BERNCOR | K 40-49 lat |
902 | #850 | CHABIOR Piotr | Bedoń Przykoscielny ul. Bliżniacza 5 95-020 Andrespol | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BERNCOR | M 40-49 lat |
903 | #851 | SMOLIŃSKA Paulina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
904 | #852 | SMOLIŃSKI Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
905 | #853 | STRASZYŃSKA Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
906 | #854 | JAWORSKI Krzysztof | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | EVErRUN | M 40-49 lat |
907 | #855 | KRAJEWSKI Bartosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
908 | #856 | RÓŻAŃSKA Izabela | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 40-49 lat |
909 | #1065 | OSIŃSKI Stanisław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
910 | #857 | MIELCZAREK Patrycja | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
911 | #858 | BOROWSKI Marcin | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
912 | #859 | BOROWSKI Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
913 | #860 | PECYNA Marek | Budzisław Stary | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | NO NAME TEAM | M 30-39 lat |
914 | #861 | KURZAWA Paweł | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
915 | #862 | BOROWSKA Izabella | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
916 | #863 | WALCZAK-PECYNA Michalina | Budzisław Stary | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | NO NAME TEAM | K 30-39 lat |
917 | #865 | PASZYŃSKI Piotr | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UKS Orientuś Łódź | M 30-39 lat |
918 | #864 | KIELAN Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
919 | #866 | ANTCZAK Anna | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegamy w Zgierzu | K 40-49 lat |
920 | #871 | OGIŃSKI Norbert | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
921 | #867 | ZBUDNIEWEK Ada | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 40-49 lat |
922 | #874 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Flying Rose | K 20-29 lat |
923 | #869 | MAZURKIEWICZ Jadwiga | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CelIronman | K 60-69 lat |
924 | #868 | REJMONCZYK Wojtek | Buczek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Bieging Team Zelów | M 30-39 lat |
925 | #870 | REJMONCZYK Paulina | Buczek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
926 | #2088 | SZYMAŃSKI Jarosław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
927 | #873 | ŚNIADY Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
928 | #2082 | PILARSKI Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
929 | | WRÓBEL Natalia | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | mBank | K 30-39 lat |
930 | | WRÓBEL Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
931 | #875 | SOBIESZCZYK Piotr | Swędów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
932 | #876 | OSTROWSKA Dorota | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 50-59 lat |
933 | #877 | KĘBŁOWSKI Henryk | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 70+ |
934 | #878 | PASTUSZKA Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
935 | #879 | PASTUSZKA Miroslaw | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
936 | #880 | LESIAK Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RYSIOTEAM | M 60-69 lat |
937 | #2083 | PRZYBYSZ Konrad | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
938 | #881 | PAŚNIK Przemysław | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
939 | #882 | MROCZEK Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
940 | #883 | PASTERNAK Krzysztof | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
941 | #884 | KUSZYŃSKI Piotr | Biała | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | M 30-39 lat |
942 | #885 | ŁUBIŃSKI Kacper | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Nie ma, że boli! | M 20-29 lat |
943 | #886 | KUSZYŃSKA Agnieszka | Biała | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | K 30-39 lat |
944 | #887 | KANTOREK Piotr | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
945 | | KOWALSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
946 | | MATUSZEWSKA Elżbieta | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
947 | #889 | GIERCZAK Milena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
948 | #888 | KOSMALSKA Agnieszka | Jedlicze A | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
949 | #890 | ŁOCHOWSKA Barbara | Konstantynów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
950 | #891 | ŁOCHOWSKI Mariusz | Konstantynów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
951 | #1766 | STRZAŁKOWSKI Dariusz | Ner | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
952 | | TŁOCZEK Magdalena | Rąbień AB | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FLEX ŁÓDŹ | K 30-39 lat |
953 | #893 | SZATANIAK Marek | Rąbień AB | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | MSD Running Club | M 40-49 lat |
954 | #894 | CHABIOR Lidia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | BERNCOR | K 16-19 lat |
955 | #895 | KOWALSKA Roksana | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Razem Trenujemy Sport / Rossmann | K 20-29 lat |
956 | #896 | BOROWSKA Dominika | Aleksandrów lodzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
957 | #1493 | SŁOMSKA Aleksandra | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | AGB TORFY | K 40-49 lat |
958 | #897 | WENDLER Przemysław | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | P.W.001 | M 40-49 lat |
959 | #973 | KOSIOREK Darek | Poznań | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
960 | #2078 | OCIEPA Radosław | Andrespol | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
961 | #904 | PAŚNIK Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
962 | #2080 | OKROJEK Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | K 30-39 lat |
963 | #899 | KOPROWSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Olimpijska Akademia Biegania Piotr Kędzia | M 40-49 lat |
964 | #2101 | BŁASIAK Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CLARIANT | M 20-29 lat |
965 | #2102 | CIEŚLAK Krzysztof | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | CLARIANT | M 40-49 lat |
966 | #940 | JANKOWSKI Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TuŁódź.pl | M 20-29 lat |
967 | #2091 | ZIOMEK Diana | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | K 30-39 lat |
968 | #938 | MALINOWSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TuŁódź.pl | M 30-39 lat |
969 | #901 | SENDERECKI Radosław | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
970 | #902 | RODZIEWICZ Rafał | Wiśniowa Góra | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
971 | #903 | PACZUSZKA Paulina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
972 | #905 | SKWARNECKI Damian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
973 | #906 | SZKLAREK Aleksandra | Gomunice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aktywni Kamieńsk | K 30-39 lat |
974 | #2032 | ZATKE Dorota | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | K 40-49 lat |
975 | #907 | MARCINIAK Agata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
976 | #908 | MARCINIAK Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
977 | #909 | ŁUCHNIAK Kuba | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Droga Do Ultra | M 20-29 lat |
978 | #910 | CZAPNIK Krzysztof | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
979 | #1054 | KABAT Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Inowrocław biega | M 40-49 lat |
980 | #911 | DUDA Maciej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
981 | #912 | KWASIBORSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Biosfera | M 30-39 lat |
982 | | KACPRZAK Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Klub byłych żołnierzy WPD czerwone berety | K 40-49 lat |
983 | #2118 | BOGDAŃSKA Katarzyna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
984 | #914 | BĄKOWICZ Kamil | Barczkowice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Aktywni Kamieńsk | M 30-39 lat |
985 | #1499 | BANASZCZAK Karina | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
986 | | WANDACHOWICZ Roksana Miranda | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | #biegam bo lubię | K 20-29 lat |
987 | #913 | GŁOWIŃSKI Damian | Zagłówki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Bieging Team Zelów | M 30-39 lat |
988 | #916 | WOJCIECHOWSKA Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
989 | #915 | KUŹMIŃSKI Piotr | Aleksandrów łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AGB TORFY | M 30-39 lat |
990 | #917 | SOBIESKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
991 | #1111 | TOMASZKIEWICZ Łukasz | Łowicz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Just Hero Team | M 30-39 lat |
992 | #918 | ŚMIGIELSKA Jagoda | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
993 | | KIESZKOWSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
994 | | MOSIŃSKI Kamil | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
995 | #919 | STANIOS Kamil | Radom | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
996 | #1051 | KIERZEK Ewa | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
997 | #921 | ANTCZAK Dorota | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | B/S/H/ Running Team | K 40-49 lat |
998 | #922 | ADAMCZYK Maciej | Wróblew | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
999 | #923 | KOŚMIDER Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1000 | #924 | FILIPIAK Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1001 | #2816 | GIEJBA Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | K 30-39 lat |
1002 | #925 | PRZYGODA Ula | ŁOWICZ | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Just Hero Team | K 30-39 lat |
1003 | #926 | PIRA Aneta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1004 | #927 | BIEŃKOWSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Dzik Komando | M 30-39 lat |
1005 | #928 | JAŚKOWSKA Renata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1006 | #929 | KRÓL Ewa | Ozorków | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FAC Rail | K 60-69 lat |
1007 | #2954 | FASTYN Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1008 | #930 | CABAN Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Running Team | M 40-49 lat |
1009 | | KACZOROWSKA Ewa | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1010 | #944 | PIETRZAK Paulina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1011 | #931 | WASIELEWSKI Mateusz | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1012 | | JANICKI Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1013 | #1721 | KOLOS Tomasz | Łowicz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | SebaTeam Łowicz | M 30-39 lat |
1014 | #932 | MACHACZ Michał | Bedoń Przykościelny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1015 | | KRUPIŃSKI Maciej | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AGB TORFY | M 30-39 lat |
1016 | #933 | TARGOWSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Drużyna Pana Michała | M 30-39 lat |
1017 | | LUBOCKA Patrycja | Toruń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | parkrun Toruń | K 16-19 lat |
1018 | #934 | KRAKOWIAK Bartłomiej | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1019 | #935 | NITA Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1020 | #1052 | RECH Andrzej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Running Team | M 60-69 lat |
1021 | #2068 | PIOTROWSKI Ireneusz | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1022 | #1056 | SOBCZAK Krzysztof | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 50-59 lat |
1023 | #1053 | NASKRĘT Mariusz | RACOT | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1024 | #1055 | WENC Sylwia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Mediluks Loves Running | K 40-49 lat |
1025 | #1067 | BANASIK Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1026 | #1057 | BARZYK Mateusz | Piotrkow Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Fudu&Co Sport Team | M 40-49 lat |
1027 | #1058 | PIETRUSZKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
1028 | #1059 | PESZKO Rafał | Wrocław | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Dąbrowski Team | M 20-29 lat |
1029 | #1910 | ZIÓŁKOWSKI Maciej | Tomaszow mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WANDA PANFIL TEAM | M 40-49 lat |
1030 | #945 | PETRYSZYN Ula | Jelcz Laskowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1031 | #1060 | POLA Magdalena | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 40-49 lat |
1032 | #1061 | BERCZAK Michał | Stryków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wkurw_team | M 20-29 lat |
1033 | #1205 | KOPCZYŃSKI Tomasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1034 | #1066 | SYSKA Izabela | Gawrony | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1035 | #1068 | BŁASZCZYK Agnieszka | Aleksandrów łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1036 | #1069 | KAMOCKA Joanna | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1037 | #1070 | SPRUSIŃSKI Sebastian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1038 | #1071 | CHOJA Sławomir | Poniatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
1039 | | NOWAK Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | M 30-39 lat |
1040 | #1072 | RĄTCZAK Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Deloitte Adventure Team | K 30-39 lat |
1041 | #1073 | ŚMIGIELSKA Kinga | Drużbice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1042 | #1551 | BOJARCZUK Waldemar | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WANDA PANFIL TEAM | M 60-69 lat |
1043 | #1074 | DZIĘGIELEWSKA Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1044 | #1075 | ZAKRZEWSKI Stanisław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1045 | #1076 | CZARNECKA Daria | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #teamGrażynki | K 30-39 lat |
1046 | #1077 | GUZIŃSKA Krysia | Piotrków Tryb | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1047 | #1078 | PIECHURA Justyna | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #teamGrażynki | K 40-49 lat |
1048 | #1080 | ZIENOWICZ Roksana | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Mediluks Loves Running | K 20-29 lat |
1049 | #1081 | SOKOŁOWSKA Barbara | Namysłów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | DIEHL RUNNING | K 40-49 lat |
1050 | #1082 | KACZMAREK Jacek | Namysłów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1051 | #1083 | SIENKOWICZ-KLIMCZAK Karolina | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
1052 | #1084 | CISZEWSKI Paweł | Wrocław | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1053 | #937 | MALINOWSKI Szymon | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TuŁódź.pl | M 30-39 lat |
1054 | #1085 | BIEGAŃSKA Renata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1055 | #1414 | KOŁODZIEJCZAK Tomasz | Skotniki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1056 | #1086 | GREFKOWICZ Natalia | Sochaczew | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1057 | #2073 | KRYDA Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fujitsu Running Team | M 20-29 lat |
1058 | | ZAGŁOBA Agnieszka | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 40-49 lat |
1059 | #1087 | KAMIŃSKA Małgorzata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | VEOLIA | K 30-39 lat |
1060 | #1088 | BEJDA Sławomir | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1061 | #1089 | KOZŁOWSKA Anna | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1062 | #1090 | ŻÓŁKIEWICZ Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1063 | #1091 | MILER Dominika | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1064 | #1092 | PETRYSZN Ula | Jelcz Laskowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1065 | #1093 | DYRKACZ Sylwia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1066 | #1094 | KOSTRZEWSKI Piotr | zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1067 | #1109 | PAWELEC Aldona | Konstantynów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1068 | #1095 | SOBALA Bartosz | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
1069 | #1096 | GOŁDYN Robert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
1070 | #1097 | SAROWSKA Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
1071 | #1098 | MAJDECKI Paweł | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Active Run Łask | M 40-49 lat |
1072 | | STOLIŃSKA Klaudia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1073 | #1099 | RUTKOWSKA Angelika | PABIANICE | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1074 | #1188 | TOMCZYŃSKI Tomasz | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1075 | #1100 | KONARCZAK Kacper | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CERI INTERNATIONAL | M 20-29 lat |
1076 | #1101 | CHMIELEWSKI Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1077 | #1102 | PIOTROWSKI Radek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #GFTLodzRunners | M 30-39 lat |
1078 | #1103 | MARCINIAK-PIOTROWSKA Ola | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | biegacz Nowosolna | K 40-49 lat |
1079 | #1166 | SZELEST Dariusz | WIŚNIOWA GÓRA | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Pietrzyk Running Team | M 50-59 lat |
1080 | #1104 | FRIEZE Tatiana | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Droga Do Ultra | K 40-49 lat |
1081 | | MROZIŃSKA Renata | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1082 | | MROZIŃSKI Albert | Aleksnadrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1083 | #1105 | KACPRZAK Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1084 | #1106 | ZIĘBA Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | K 30-39 lat |
1085 | #1107 | BRYKOWSKA Paulina | WROCŁAW | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Ada Team | K 30-39 lat |
1086 | #1108 | BRYKOWSKA Teresa | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Ada Team | K 50-59 lat |
1087 | #1110 | GŁOWACKI Dariusz | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1088 | #1214 | KALINOWSKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SuperTEAM | K 40-49 lat |
1089 | #1112 | KARASIŃSKI Michał | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1090 | #1113 | MAZURKIEWICZ Jarosław | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KS Grucha | M 30-39 lat |
1091 | #1708 | KAŁUŻNA Milena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1092 | #1114 | PAWLACZEK Ewelina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1093 | #1115 | BUJAK Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1094 | #1116 | TWORUS Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Globitel | M 50-59 lat |
1095 | #1117 | TWORUS Filip | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Globitel | M 16-19 lat |
1096 | #1118 | KWIATKOWSKI Michał | Bratoszewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1097 | #1119 | PIECZARA Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TME Runners | M 40-49 lat |
1098 | #1222 | SZTENDEL Michał | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
1099 | #1120 | MIKSA Patrycja | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1100 | #1121 | PRZYBYSZ Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1101 | #1122 | KACZOROWSKA Beata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1102 | #1123 | NOWAK Roman | SIERADZ | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SCANFIL | M 40-49 lat |
1103 | #1124 | IM Łukasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Imedia Road Runners | M 40-49 lat |
1104 | #1125 | RADCZYC Maciej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Pietrzyk Running Team | M 40-49 lat |
1105 | #1126 | RZEPKOWSKI Marcin | BABICE | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | STEFAN RUN-TEAM | M 40-49 lat |
1106 | #1127 | PRZYTARSKI Michał | Kolczyglowy | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Ada Team | M 40-49 lat |
1107 | #1128 | OWCZAREK Jolanta | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | O CO BIEGA | K 30-39 lat |
1108 | #1129 | ZDUŃCZYK Sylwia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Biosfera | K 30-39 lat |
1109 | #1130 | KARCZEWSKA-SZUFLIŃSKA Beata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
1110 | #1131 | KACZMAREK-FLIS Małgorzata | Konstantynów łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1111 | #1132 | FLIS Marek | Konstantynów łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1112 | #1133 | SZCZYGIEŁ Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Move Factory | M 30-39 lat |
1113 | #1134 | PIETRZENIUK Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GLOBCOLOR :-) | K 40-49 lat |
1114 | | JOŃCZYK Maciej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
1115 | #1135 | KWIATKOWSKI Paweł | Łask | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 40-49 lat |
1116 | #2446 | PASIERB Waldemar | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Exactly Team | M 40-49 lat |
1117 | #1136 | HUNDER Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1118 | | MIKULSKI Tomek | kampinos | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UKS Filipides Teresin | M 20-29 lat |
1119 | #943 | KRYŚCIAK Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Harman Running Team | M 30-39 lat |
1120 | #1138 | TORZEWSKI Janusz | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WAT | M 40-49 lat |
1121 | #1137 | BALCERAK-KOLASA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Epoka Nordica Łódź | K 40-49 lat |
1122 | #1141 | ROMANOWSKI Aleksander | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
1123 | #1152 | KIESZKOWSKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
1124 | #1928 | KLEPACZ Karolina | Bedon | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1125 | | WĄSOWSKA Sandra | Płock | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #biegam bo lubię | K 30-39 lat |
1126 | #1265 | NAWROCKI Mariusz | Lututów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1127 | #1139 | TORZEWSKA Agnieszka | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1128 | #1140 | KAMIŃSKI Zbigniew | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
1129 | #1474 | KLUSEK Jolanta | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Yola Yolanda | K 50-59 lat |
1130 | #1142 | MUCHA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Portal Danych.pl | K 40-49 lat |
1131 | #1143 | LESZCZYŃSKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1132 | #1151 | JANUSIK Natalia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1133 | #1144 | SOBCZAK Bartłomiej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
1134 | #1262 | FANDRYCH Krzysztof | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1135 | #1145 | FAGAS Daniel | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 1DLot | M 30-39 lat |
1136 | #1146 | CZEKAJ Rafał | ŁOWICZ | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1137 | #1147 | HARTWIK Ewa | CZERNO | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1138 | #1148 | WROŃSKI-TUSIK Mateusz | Limanowa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MKS Limanovia | M 40-49 lat |
1139 | #1149 | MIŚKIEWICZ Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
1140 | | KOWALCZYK Paweł | KĘTY | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | KĘCKIE HARPAGANY | M 40-49 lat |
1141 | #1150 | FRĄTCZAK Kamil | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1142 | #1361 | OWCZAREK Jacek | Piątkowisko | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | O CO BIEGA | M 40-49 lat |
1143 | #1153 | WIECHA Sebastian | Chudoba | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1144 | #1154 | KOLASA Wojciech | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Kolasa Power Walk | M 40-49 lat |
1145 | #1155 | CZERSKI Krzysztof | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Kolasa Power Walk | M 40-49 lat |
1146 | #1156 | SKONIECZNA Wioleta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Kolasa Power Walk | K 40-49 lat |
1147 | #1157 | LEPKA Arkadiusz | Kleszczów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
1148 | #1158 | WIECZOREK Monika | Trębaczew | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1149 | #1159 | PIETRZAK Daria | Dzierżązna | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | GLOBCOLOR :-) | K 20-29 lat |
1150 | #2909 | STAŃCZYK Artur | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
1151 | #1160 | BARTKIEWICZ Beata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1152 | | TOPOREK Rafał | Przodkowo | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Polipack | M 40-49 lat |
1153 | | KRAKOWIAN Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1154 | #1261 | WYTYKOWSKI Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1155 | #1168 | JASTRZĘBOWSKI Grzegorz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1156 | #1162 | LIS Marcin | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fox Team Aleksandrów | M 30-39 lat |
1157 | | GORZAŁKA Mateusz | Częstochowa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1158 | #1163 | KOPER Sebastian | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Carrefour Running Team | M 40-49 lat |
1159 | #1164 | PASZYŃSKI Józef | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | UKS Orientuś Łódź | M 60-69 lat |
1160 | #1165 | KOZŁOWSKI Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1161 | #1201 | KOZA Piotr | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1162 | #1167 | KOZŁOWSKI Jakub | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 16-19 lat |
1163 | #1755 | MANKA Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1164 | #1169 | MEKSA Tomasz | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KS Grucha | M 30-39 lat |
1165 | #1170 | KRZYWNICKA Agata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
1166 | | BADEK Jaroslaw | Wolbórz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1167 | #1171 | LAUK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GLOBCOLOR :-) | M 50-59 lat |
1168 | #1172 | MIKOŁAJCZYK Wioletta | Konstantynów łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Trzy wieże | K 40-49 lat |
1169 | #1174 | MIKOŁAJCZYK Karolina | Konstantynów łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Trzy wieże | K 16-19 lat |
1170 | #2604 | PLUTA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Sportera OCR | K 30-39 lat |
1171 | #1173 | BISKUP Daniel | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1172 | #1175 | MIKOŁAJCZYK Natalia | Konstantynów łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Trzy wieże | K 16-19 lat |
1173 | | KUBICKI Mariusz | Kluczbork | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1174 | #1176 | SZYMCZAK Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | sTRIpons/MZK | M 40-49 lat |
1175 | | SYPKO-KUBICKA Katarzyna | Kluczbork | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1176 | #1177 | URBAŃSKA Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
1177 | #1179 | SOBCZAK Szymon | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1178 | #1422 | GOSZCZYŃSKA Janina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Kolasa Power Walk | K 70+ |
1179 | #1180 | GUZEK Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sportera OCR | M 20-29 lat |
1180 | | SOSNOWSKI Włodzimierz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 60-69 lat |
1181 | #1181 | PRZEGRODA Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1182 | #1182 | FORZPAŃCZYK Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1183 | #1183 | ZIĘBICKA Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Śnieżynki | K 20-29 lat |
1184 | #1375 | DOMAŃSKA Magdalena | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Śnieżynki | K 20-29 lat |
1185 | #1184 | OLSZEWSKA Liliana | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Śnieżynki | K 20-29 lat |
1186 | #1185 | SADOWSKA-PYRKOSZ Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1187 | | WYPIJEWSKI Jerzy | Włocławek | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 40-49 lat |
1188 | #1236 | ZYCH Joanna | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1189 | #1186 | WALASEK Maciej | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
1190 | #1187 | ZAJĄC Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Ślęzak team | M 40-49 lat |
1191 | #1266 | ADRJAN Dariusz | Oprzężów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Biegnące Wieprze | M 60-69 lat |
1192 | | PLEWCZYŃSKA Paulina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1193 | #990 | KRAWCZYŃSKA Joanna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | BIEGNĘ DALEJ...! | K 50-59 lat |
1194 | #1189 | WOJCIECHOWSKA Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1195 | #1347 | JANCZAK Rafał | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | #biegam bo lubię | M 20-29 lat |
1196 | #1244 | DEMONTOWICZ Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
1197 | #1190 | BUŁECZKA Paweł | Zduńska Wola | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
1198 | #1191 | MADEJ Maciej | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1199 | #1192 | KOPCZYŃSKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1200 | #1193 | SKRZEK Stanisław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 60-69 lat |
1201 | #1194 | SUKIENNIK Arkadiusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | #biegam bo lubię | M 50-59 lat |
1202 | #1195 | STACHERSKI Łukasz | Przedbórz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1203 | | ZAWIASA Dorota | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
1204 | #1196 | PĘKOWSKI Bartosz | Łęczyca | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1205 | #1197 | SUKIENNIK Tomasz | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1206 | #1198 | PĘKOWSKA Ewa | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1207 | #1199 | KALAS Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
1208 | #1200 | BRYŁA Elżbieta | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | K 40-49 lat |
1209 | #2425 | DĄBROWSKI Michał | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1210 | #1202 | KOŁACZ Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Słucha Reggae | M 30-39 lat |
1211 | #1203 | ŁUKASIK Tomasz | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Oknonet Ultra Run Opoczno | M 20-29 lat |
1212 | #1204 | TROJANOWSKI Krzysztof | Opoczno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1213 | | SZAJKOWSKA Anna | Częstochowa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1214 | #1206 | WRZOS Sławomir | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rysie | M 40-49 lat |
1215 | #2944 | ROMANSKI Piotr | Piotrkow Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
1216 | #1207 | PŁÓCIENNIK Grzegorz | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1217 | #1208 | RADZIKOWSKI Jacek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1218 | #1209 | OSTROWSKI Rafał | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1219 | #1210 | JĘDRZEJEWSKI Rafał | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1220 | #1211 | SOŁTYSIAK Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1221 | #1212 | BOŻYK Kamila | Zduńska Wola | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | BBL Zduńska Wola | K 40-49 lat |
1222 | #1213 | BARASIŃSKA Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1223 | #1215 | ZYBERT Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Dabex-Bolt | M 30-39 lat |
1224 | #1216 | SZCZERKOWSKI Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FC Zdrowie | M 30-39 lat |
1225 | #1217 | WOJCIECHOWSKI Maciej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1226 | #1218 | WOJCIECHOWSKA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1227 | | POPŁAWSKA Ewelina | Świebodzin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1228 | #1219 | PORZEŻYŃSKA Angelika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1229 | #1220 | PORZEŻYŃSKI Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1230 | #1221 | RADZIKOWSKI Jarosław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
1231 | #1223 | BOGUS Agnieszka | Burzenin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 50-59 lat |
1232 | #1224 | BEDNAREK Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Globitel | K 30-39 lat |
1233 | #1263 | WEDER Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Forever Young Łódź | M 40-49 lat |
1234 | #1225 | BUJAK Arkadiusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Globitel | M 50-59 lat |
1235 | | KOPKA Justyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1236 | #1226 | KAŁUZIŃSKA Jadwiga | Podlesie | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FIT Radoszyce | K 50-59 lat |
1237 | #1264 | NOWAK Ewa | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1238 | #1227 | KAWNIK Krzysztof | Wola Moszczenicka | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Moszczenica BIEGA ® | M 40-49 lat |
1239 | #1228 | HADRYSIAK Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Napieracze | M 30-39 lat |
1240 | #1229 | GORTAR Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1241 | #1230 | WASIAK Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
1242 | #1231 | ZIÓŁKOWSKI Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
1243 | #1597 | CIEMIENIEWSKI Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Akademia Judo Łódź | M 30-39 lat |
1244 | | WRONISZEWSKI Łukasz | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1245 | #1233 | KORNETA-ŻOŁEK Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1246 | #1234 | MĘKWIŃSKA Magdalena | Kamieńsk | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1247 | #1235 | MĘKWIŃSKA-OZGA Hanna | Kamieńsk | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1248 | #1927 | RYBAK Bogdan | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1249 | #1237 | KWAŚNIEWSKI Mateusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1250 | #1238 | MIKOŁAJCZYK Maciej | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | MOCNO GROCHÓW | M 40-49 lat |
1251 | #941 | RONDIO Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Harman Running Team | K 30-39 lat |
1252 | #1239 | WAWRZYŃCZAK Klaudia | Sokolniki- Las | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1253 | #1240 | BAZYLAK Marcin | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1254 | #1241 | WLAŹLAK Radosław | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1255 | #1242 | ZAMBRZYCKI Bartłomiej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1256 | #1243 | SMYREK Joanna | Trzcinica | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1257 | #1245 | KUŻAJSKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1258 | | JASIŃSKA Klaudia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 16-19 lat |
1259 | #1246 | SARNA Szymon | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1260 | #1247 | SĘKOWSKA Kinga | Końskie | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | K 20-29 lat |
1261 | #1248 | LELITO Daria | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1262 | #1390 | SITEK Tadeusz | Marciszów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 60-69 lat |
1263 | #1250 | UDUT Przemysław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Imedia Road Runners | M 40-49 lat |
1264 | #1251 | POKROPIŃSKA Weronika | Gostynin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1265 | #1252 | PAWŁOWSKA Lilianna | Gostynin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1266 | #1253 | KAŁUŻA Weronika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Łódź Kocha Sport | K 40-49 lat |
1267 | #1254 | TONDYS Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Samotny wilk | M 40-49 lat |
1268 | #1255 | ANTCZAK Szymon | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TriAktywny Piotrków | M 30-39 lat |
1269 | #1257 | PODGRODZKI Grzegorz | Zduńska Wola | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | BBL Zduńska Wola | M 50-59 lat |
1270 | #1256 | LISOWSKA Katarzyna | Konstantynów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 20-29 lat |
1271 | #1258 | MAKOWSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha - łączy nas bieganie | K 40-49 lat |
1272 | #1259 | HAŁACZKIEWICZ Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | M 30-39 lat |
1273 | #1260 | GRUSZCZYŃSKA Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1274 | #1267 | WYPYSIŃSKA Anna | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Gąbin Biega | K 30-39 lat |
1275 | #1268 | JAGUSIAK Maciej | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Pan Jagoda Team | M 30-39 lat |
1276 | #1269 | JANUS Monika | Radoszyce | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FIT Radoszyce | K 40-49 lat |
1277 | #1506 | BALCERZAK Robert | Pajęczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Klub Biegacza WARTA | M 40-49 lat |
1278 | #1270 | SMĘTKOWSKA Karolina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1279 | #1271 | POPIS Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CERI INTERNATIONAL | K 40-49 lat |
1280 | #1272 | GRABSKI Adrian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1281 | #1273 | ŚWIERCZ Anna | Radoszyce | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FIT Radoszyce | K 30-39 lat |
1282 | #1290 | FLORCZAK Adam | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
1283 | #1294 | WARA-WĄSOWSKI Maciej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1284 | #1277 | STĘPIEŃ Małgorzata | Plenna | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FIT Radoszyce | K 30-39 lat |
1285 | #1274 | PALUSZAK Robert | Skierniewice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FAC Rail | M 30-39 lat |
1286 | #1275 | WYPYSIŃSKI Rafał | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Gąbin Biega | M 40-49 lat |
1287 | #2076 | LIPOWSKI Mikołaj | Łask | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
1288 | #1276 | ARENTOWICZ Janusz | Polska | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1289 | | KOPKA Justyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1290 | #1279 | DEGNER Damian | PŁOCK | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Active Runners Płock | M 20-29 lat |
1291 | #936 | KLUCZYŃSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TuŁódź.pl | M 30-39 lat |
1292 | #1280 | BARTOSZEK Miłosz | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1293 | #1281 | JANISZEWSKI Jakub | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sii Running Team | M 30-39 lat |
1294 | #1282 | SOWA Alicja | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Żadna Rewelacja | K 40-49 lat |
1295 | #1283 | SOCHACKI Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Żadna Rewelacja | M 30-39 lat |
1296 | #1284 | WITKOWSKA Agnieszka | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 40-49 lat |
1297 | #1285 | BUKOWSKA Barbara | Konstantynów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1298 | #1286 | KOLCZYNSKI Dariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
1299 | #1287 | NOWAK-KOLCZYŃSKA Czesława | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 50-59 lat |
1300 | #1288 | WOJCIECHOWSKI Kamil | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1301 | | BINIEWICZ Monika | Gostynin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1302 | #1289 | MARKS Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1303 | #1329 | JAGIEŁŁO Małgorzata | Koluszki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Pietrzyk Running Team | K 50-59 lat |
1304 | #1291 | STEFANIAK Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1305 | #920 | NOWOCIEN Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CYTRYNKI | M 30-39 lat |
1306 | #1292 | SZEWCZYK Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | M 30-39 lat |
1307 | #1293 | PLICH Agnieszka | Tomaszów Maz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 40-49 lat |
1308 | #1295 | KOWALCZYK Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Pan Jagoda Team | M 40-49 lat |
1309 | #1296 | GÓRALCZYK Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1310 | #1297 | DYMECKI Krystian | Gajkowice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1311 | #1298 | SERAFIN Klaudia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #teamGrażynki | K 40-49 lat |
1312 | #1299 | RACZKOWSKA Dorota | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Bractwo biegowe BGK | K 40-49 lat |
1313 | #1300 | SIECH Rafał | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | WS ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1314 | #2316 | BŁASIAK Jacek | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 20-29 lat |
1315 | #1301 | RABĘCKI Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Cyklomaniacy | M 40-49 lat |
1316 | #1302 | RABĘCKA Lidia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Cyklomaniacy | K 40-49 lat |
1317 | #2677 | KOŁOMAŃSKI Daniel | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WS ŁÓDŹ | M 16-19 lat |
1318 | #1303 | GORĄCY Daniel | Piątek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 50-59 lat |
1319 | #1304 | BYCZKOWSKI Łukasz | KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1320 | #1305 | FRĄK Wojciech | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1321 | #1306 | MARCZYK Marzena | Brzeziny | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 20-29 lat |
1322 | #1307 | KUKIEŁA Krzysztof | Domaniewice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
1323 | #1308 | MARCZYK Małgorzata | Brzeziny | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 50-59 lat |
1324 | #1309 | MAKUCH Tomasz | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wataha - łączy nas bieganie | M 30-39 lat |
1325 | #1310 | LEWANDOWSKI Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1326 | #1816 | SZEWCZYK Tadeusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RYSIOTEAM | M 70+ |
1327 | | KOSECKI Kosa | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | KB Geotermia Uniejów | M 40-49 lat |
1328 | | MIŁKOWSKI Paweł | Sulejówek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1329 | #1311 | MŁOTKIEWICZ Wiktor | Wola Zadąbrowska Stara | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 20-29 lat |
1330 | #2313 | WYDERKA Dariusz | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1331 | #2622 | MAZERSKI Kacper | Łysomice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1332 | | DĄBROWSKI Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1333 | #2865 | CZECZOTT Katarzyna | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1334 | #1312 | DOLEGA Karol | Radom | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1335 | #1313 | ARASZKIEWICZ Michał | Krzywiec | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AGB TORFY | M 40-49 lat |
1336 | #1314 | OLEJNICZAK Maciej | Radomsko | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | KBKS Radomsko | M 40-49 lat |
1337 | #1315 | KŁOSOWSKI Mateusz | Międzybórz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Międzyborska Grupa Biegowa | M 30-39 lat |
1338 | #1316 | BARTCZAK Aleksandra | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Reebok Run Crew Skierniewice | K 20-29 lat |
1339 | #1317 | CHRUŚCIELEWSKI Rafał | Brzeziny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Klub Biegacza Brzezińskie Dziki | M 20-29 lat |
1340 | #1318 | ŁYSIAK Bogdan | Lućmierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1341 | #1319 | JACHOWSKI Łukasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1342 | #1320 | CHMIELECKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1343 | #1321 | WYDERKA Marcin | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1344 | | MATAŚKA Rafał | Aleksandrów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
1345 | #1322 | BUREK Jędrzej | Sławsk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FAC Rail | M 30-39 lat |
1346 | #1323 | KRYŚCIAK Jacek | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1347 | #1324 | BUREK Marta | Sławsk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FAC Rail | K 30-39 lat |
1348 | #1667 | KOVALCHUK Vladyslav | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1349 | #2029 | SZYMAŃSKI Rafał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha - łączy nas bieganie | M 40-49 lat |
1350 | #1325 | MACHTAŁOWICZ Szymon | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1351 | #1326 | MACHTAŁOWICZ Beata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1352 | #1332 | LEŚNICZAK Magda | Inczew | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
1353 | #1327 | KAPUSTA Paweł | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1354 | #1328 | KAPUSTA Agata | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
1355 | #2391 | KACZMARZYK Katarzyna | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 30-39 lat |
1356 | #1330 | ZRAZEK Piotr | Łowicz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1357 | #1331 | SOKOŁOWSKI Paweł | SZADEK | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Szadkobiegacze | M 40-49 lat |
1358 | #1333 | PACHNOWSKA Magdalena | Ozorków | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1359 | #1334 | BARCZAK Katarzyna | Milejów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RUN TEAM MILEJÓW | K 40-49 lat |
1360 | #1335 | BARCZAK Tomasz | Milejów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RUN TEAM MILEJÓW | M 40-49 lat |
1361 | #1336 | RYBUS Kamil | Bocheń | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1362 | | PTASZYŃSKI Piotr | Leźnica Wielka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | 1DLot | M 30-39 lat |
1363 | #1337 | BIELECKA-DZIEKAŃSKA Ania | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Siebie Warte | K 30-39 lat |
1364 | #1338 | PIECHURA Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1365 | #1339 | PIECHURA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1366 | #1863 | OLEJNICZAK Elwira | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BiegoFile UŁ | K 30-39 lat |
1367 | #1495 | JARZĘBOWSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1368 | | SZKARŁAT Anna | Dąbrowa Górnicza | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ADS Masna | K 30-39 lat |
1369 | #1340 | KUBACKI Dariusz | WARSZAWA | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
1370 | #1341 | KUBACKA Katarzyna | GROTNIKI | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
1371 | #1342 | ŁUBIŃSKI Krzysztof | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1372 | #1343 | WOŹNICA Urszula | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 60-69 lat |
1373 | #1344 | JACHIMOWSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | niezrzeszony | M 40-49 lat |
1374 | #1345 | GAJEWSKA Weronika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1375 | #1346 | JĘDRZEJEWSKI Dawid | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
1376 | #1348 | MALICKI Łukasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1377 | #1349 | GRABOWSKA Magdalena | Rąbień | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1378 | #1350 | TOKARZ Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RUN EUFORIA | K 50-59 lat |
1379 | #1351 | PIĄTKOWSKI Jarosław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RUN EUFORIA | M 50-59 lat |
1380 | #1352 | METO Dorota | Tomaszow Maz. | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1381 | #1353 | OWCZAREK Iga | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Semper active | K 20-29 lat |
1382 | #1354 | GALOCH Jakub | Parzęczew | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1383 | #1355 | ŻAK Jakub | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | MABIONowe El Quattro | M 20-29 lat |
1384 | #1356 | SOBIŃSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1385 | | WAWRZYNIAK Kamil | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1386 | #1357 | ZALEGA Luiza | Rąbień | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | AGB TORFY | K 40-49 lat |
1387 | #1358 | MURCZAK Anna | Jelenia Góra | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 20-29 lat |
1388 | #1359 | TOKARZ Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RUN EUFORIA | M 30-39 lat |
1389 | #1362 | JASION Robert | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Only You | M 20-29 lat |
1390 | #2198 | SZYMCZYK Piotr | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | WS ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
1391 | #2199 | SZYMCZYK Kalina | ZGIERZ | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
1392 | #1397 | PODDĘBNIAK Justyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1393 | #1360 | STARZEC Łukasz | Skierniewice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #biegam bo lubię | M 30-39 lat |
1394 | #1363 | WIERZBICKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1395 | #1364 | NOWAK-WIERZBICKA Joanna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1396 | #1365 | FIRAZA Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Napieracze | M 30-39 lat |
1397 | #1366 | SOSIŃSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Napieracze | M 30-39 lat |
1398 | #2315 | DRYNIAK Dominik | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1399 | | KOŁODZIEJEK Robert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1400 | #1367 | WYSOCKI Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1401 | #1368 | JACH Filip | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1402 | #1370 | BŁOCH Agnieszka | Huta Dłutowska | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1403 | #1369 | PANKIEWICZ Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1404 | #1371 | BŁOCH Maria | Huta Dłutowska | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 16-19 lat |
1405 | #1372 | WĘŻYK Kamila | Bedoń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1406 | #1373 | MAJEWSKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1407 | #1374 | KRYGIER Krzysztof | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Spieszsiepowoli.pl | M 20-29 lat |
1408 | #1376 | GAŁKA Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1409 | #1377 | GAŁKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1410 | | RZEŹNIK Karolina | Opoczno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1411 | #1379 | RATAJCZYK Waldemar | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 30-39 lat |
1412 | #1378 | KUŹDUB Katarzyna | Gąsawy Rządowe | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
1413 | #1380 | KOŁATA Zbigniew | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 30-39 lat |
1414 | #1419 | SAWICKI Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1415 | #1381 | WIKIŃSKI Daniel | Piwki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 1 Batalion Kawalerii Powietrznej | M 30-39 lat |
1416 | #1382 | SOBALCZYK Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1417 | #1383 | PAZUREK Przemysław | Antoniów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1418 | #1547 | WOYSŁAW Hanna | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
1419 | #1412 | MACIEJEWSKI Adam | Konin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1420 | #1384 | OLCZAK Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | OLMED | M 30-39 lat |
1421 | #1385 | BRYKOWSKI Andrzej | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Ada Team | M 50-59 lat |
1422 | #1386 | GAŁKA Aleksandra | Tomaszów Maz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1423 | #1387 | WEBER Andrzej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UMED Łódź | M 20-29 lat |
1424 | #2274 | WOJTASZEK Milena | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1425 | #1388 | KALINOWSKI Cezary | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1426 | #1389 | BREWIŃSKI Sylwester | Władysławow Bielawski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1427 | | PIETRUCHA Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ABB | M 30-39 lat |
1428 | #1391 | KUCIŃSKA Emilia | Głowno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1429 | #1392 | IGNACZAK Weronika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
1430 | #1393 | CHOLEWIŃSKI Marcin | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1431 | | MAŁAGOCKI Jarosław | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1432 | #2730 | WACŁAWIAK Marcin | Wola Gosławska | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1433 | #1394 | MICHALAK Wiktor | Łanięta | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
1434 | #1395 | BUKOWSKA Marta | Tomaszów Mazowiecki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 20-29 lat |
1435 | #1396 | TATARADZIŃSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PwC | M 30-39 lat |
1436 | | FOTEK Radosław | Płock | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | M 20-29 lat |
1437 | #939 | KAWIŃSKI Kazimierz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TuŁódź.pl | M 20-29 lat |
1438 | #1398 | HAUPT Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PwC | M 20-29 lat |
1439 | #1399 | PETERSON Damian | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UMED Łódź | M 20-29 lat |
1440 | #1400 | CHMIELARZ Krzysztof | Kruszwica | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | CHMIELARZ TEAM | M 20-29 lat |
1441 | #1401 | PRZYBYŁ Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
1442 | #1402 | CZARNECKI Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #teamGrażynki | M 30-39 lat |
1443 | #1405 | LISOWIEC Ewa | Siechnice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1444 | #1403 | IDZIKOWSKI Mariusz | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1445 | #1404 | BARTKOWIAK Bartosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1446 | #1406 | PIENIĄŻEK Katarzyna | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 40-49 lat |
1447 | #1407 | RYBAK Bartosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
1448 | #1408 | KOŁAKOWSKI Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1449 | #1409 | WASIAK Bartłomiej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wąscy | M 30-39 lat |
1450 | #1410 | DZIEDZIŃSKI Roman | Bedoń Przykościelny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1451 | #1411 | WASIAK Dominika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wąscy | K 30-39 lat |
1452 | #1413 | MACIEJKO Magdalena | Tarnobrzeg | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | OstroBiec | K 30-39 lat |
1453 | #1415 | STROŃSKI Artur | Zawada Górna | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łeczycy | M 40-49 lat |
1454 | #1417 | KRAWCZYK Marek | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1455 | #1416 | ZARZECZNY Damian | Aleksandrów łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1456 | #1418 | WÓJCIK-URBAŃSKA Izabella | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 40-49 lat |
1457 | #1420 | CHMURSKI Zbigniew | Gospodarz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1458 | #1421 | OLCZYK Marta | Ładzice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KBKS Radomsko | K 16-19 lat |
1459 | #1638 | ŻÓŁTOWSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1460 | #1423 | ŻÓŁTEK Piotr | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1461 | #1424 | RYDZ Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sii Running Team | M 20-29 lat |
1462 | #1436 | PODZIŃSKI Edward | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1463 | | SWACZYNA Norbert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
1464 | #1425 | KOZIOŁ Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1465 | #1426 | WOCHNA Waldemar | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1466 | #1427 | GĘBICKA Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1467 | #1428 | CZARNIAK Bartosz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1468 | #1429 | WÓJCIK Kinga | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1469 | | AVILA Maria | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1470 | #1434 | FRANKIEWICZ Dorota | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1471 | #1430 | BORKOWSKA Katarzyna | DMOSIN | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1472 | #1431 | SZWEBS Wioletta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1473 | #1432 | PABIAŃSKA Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Noa | K 30-39 lat |
1474 | #1433 | JANIAK Michał | Aleksandrów Lodzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | JANIS TEAM | M 20-29 lat |
1475 | #1435 | OLEJNICZAK Izabela | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | JANIS TEAM | K 20-29 lat |
1476 | #1437 | POŁUDNIKIEWICZ Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | DeBeściaki | M 40-49 lat |
1477 | #1438 | MICHALSKA Monika | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 20-29 lat |
1478 | #1439 | KOLOS Wiktor | Sierżniki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1479 | #1440 | SOBCZAK Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
1480 | #1441 | ZAJDEL-SOBCZAK Zuzanna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
1481 | #2037 | ŁUKOMSKI Maciej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SZAKALE BAŁUT | M 40-49 lat |
1482 | #1445 | KOWALCZYK Bogdan | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1483 | #2038 | CEPA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1484 | #1442 | MAJCHROWSKI Kamil | Błaszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1485 | #1443 | MAŚLAK Marcin | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sieradzbiega.pl | M 40-49 lat |
1486 | #1444 | PIOTROWICZ Michał | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 40-49 lat |
1487 | #2795 | WOJNO Małgorzata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Droga Do Ultra | K 30-39 lat |
1488 | #1686 | PRZYBYLIŃSKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1489 | #1446 | PTASZYŃSKA Agnieszka | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1490 | #1695 | GARNCAREK Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | EVErRUN | K 30-39 lat |
1491 | #947 | NAGÓRSKI Ryszard | Ciechocinek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
1492 | #1447 | GONTARSKI Adrian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1493 | #1448 | PIETRUSZCZAK Agnieszka | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 50-59 lat |
1494 | | OWCZAREK Dariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
1495 | #1449 | ANTOSIAK Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | reebokruncrewldz | K 30-39 lat |
1496 | #1450 | JAGIEŁŁO Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
1497 | #1452 | JASIONOWSKA Małgorzata | Gdańsk | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1498 | #1451 | KARDA Tomasz | Nieborów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Reebok Run Crew Skierniewice | M 40-49 lat |
1499 | #1719 | KELLER Izabela | Gwizdałki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | K 30-39 lat |
1500 | #974 | POBŁOCKA Lucyna | Tczew | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1501 | #1453 | TOMASZEWSKA Mariola | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha - łączy nas bieganie | K 50-59 lat |
1502 | #1454 | MYNC Angelika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | K 20-29 lat |
1503 | #1455 | MICHNIEWICZ Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
1504 | #1456 | MAJCHEREK Marcin | Krzętów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Press Glass Biegamy i Wspieramy | M 20-29 lat |
1505 | #1458 | RYBUS Maciej | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Whirlpool Running Team | M 40-49 lat |
1506 | #1457 | MATUSZEWSKI Piotr | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Tomaszów Run Team | M 30-39 lat |
1507 | #1459 | SKŁADANEK Sebastian | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Tomaszów Run Team | M 40-49 lat |
1508 | #1460 | PIETRZAK Ewelina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | DeBeściaki | K 40-49 lat |
1509 | #1461 | STRUSZCZYK Karina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Jeżozwierze | K 30-39 lat |
1510 | #1462 | JACHYM Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1511 | #1722 | KELLER Tomasz | Gwizdałki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 40-49 lat |
1512 | #1464 | BUCZYŃSKI Bartłomiej | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Tomaszów Run Team | M 30-39 lat |
1513 | | DĄBROWICZ Agnieszka | Gdańsk | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1514 | #1945 | STAWSKI Paweł | Płock | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Active Runners Płock | M 30-39 lat |
1515 | | TURKOWSKA Iwona | Wągrowiec | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Biegający Wągrowiec | K 50-59 lat |
1516 | #1620 | SĘTKOWSKA Martyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1517 | #1465 | SOBCZYK Grzesiu | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 30-39 lat |
1518 | | PALUSZKIEWICZ Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1519 | #1035 | STĘPIEŃ Paweł | Smyków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | IMPERACTIVE | M 40-49 lat |
1520 | #1466 | WINIARSKI Robert | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1521 | #1467 | KUREK Agata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1522 | #1468 | OLEJNICZAK Kamil | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1523 | #1469 | MAĆKOWIAK Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
1524 | #1470 | FRYZEŁ Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1525 | #1471 | MATUSIAK Renata | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1526 | #977 | WÓJCIK Rafał | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Tate & Lyle Active Team | M 30-39 lat |
1527 | #2794 | SIKORA Katarzyna | Lowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1528 | #1472 | MATUSIAK Tomasz | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1529 | #1473 | MATUSIAK Szymon | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
1530 | #1607 | ZARYCHTA Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1531 | #976 | BOŃCZAK Monika | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1532 | #972 | SZAFLIK Mariusz | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1533 | #1475 | SZPAKOWSKA Dominika | Poznań | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FAC Rail | K 30-39 lat |
1534 | #1476 | MIZIELIŃSKA Anna | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1535 | #957 | MICHALAK Karolina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1536 | #1477 | KROMER Grzegorz | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1537 | #1478 | KRAWCZYK Mateusz | Częstochowa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1538 | #1668 | DREIMANIS Ivo | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | BJJ Husaria Łódź | M 40-49 lat |
1539 | #1479 | MALEŃCZUK Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CyBorki | M 30-39 lat |
1540 | #1480 | FRĄTCZAK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1541 | | KRZYSIAK Anna | OWCZARNIA | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1542 | #2616 | WOJTECKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1543 | #1481 | SZCZEGIELNIAK Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1544 | #2735 | LEWANDOWSKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1545 | #2736 | LEWANDOWSKI Dawid | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
1546 | #2738 | LEWANDOWSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1547 | #1482 | WASZAK Sebastian | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Brothersteam | M 30-39 lat |
1548 | #1483 | MICHALSKI Łukasz | Głowno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1549 | #2790 | URBAŃSKI Sławomir | Łęka Opatowska | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gepard Kępno | M 40-49 lat |
1550 | #1484 | PIETRZYK Marcin | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1551 | | MŁYNARCZYK Elżbieta | Brzeg | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
1552 | #1485 | PANUŚ Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PULS TRI TEAM | M 40-49 lat |
1553 | | JAKUBOWSKA Anna | Piaseczno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wataha - łączy nas bieganie | K 40-49 lat |
1554 | #1486 | SOWIŃSKA Katarzyna | Łęczyca | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Nordea Runners | K 30-39 lat |
1555 | #2205 | HAŁKA Małgorzata | WROCŁAW | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | JACHU | K 40-49 lat |
1556 | #1487 | FIGURA Wojciech | Brzezinka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | M 30-39 lat |
1557 | #2206 | HAŁKA Jan | WROCŁAW | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | JACHU | M 40-49 lat |
1558 | #2725 | JÓŹWIAK Dominik | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
1559 | | KROL Marek | Kalisz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1560 | #1488 | BIENIAS Jacek | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40-49 lat |
1561 | #1489 | PŁACZKIEWICZ Robert | Bydgoszcz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KS Polonia Bydgoszcz | M 40-49 lat |
1562 | #1490 | SADOWSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Nuras Team | M 30-39 lat |
1563 | #1491 | MĘDREK Sara | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1564 | #1492 | HAWEL Rafał | ZDUŃSKA WOLA | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1565 | #1494 | ANTOSIAK Anna | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | KB Spartakus Bełchatów | K 40-49 lat |
1566 | #1552 | KWIATKOWSKA Małgorzata | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1567 | #1496 | SZYMCZAK Dawid | Skierniewice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1568 | #975 | KACPRZAK Beata | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Kobiety na rowery | K 40-49 lat |
1569 | #1497 | BARANOWSKI Romuald | Płock | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegam za Romkiem | M 50-59 lat |
1570 | #1812 | MAŚLANKA Joanna | Głupice Parcela | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Turbo Team | K 40-49 lat |
1571 | #1500 | KRÓL Rafał | Mierzyn | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1572 | #965 | WASZCZYK Małgorzata | Sarbice Pierwsze | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FIT Radoszyce | K 40-49 lat |
1573 | #1513 | DANKA Aneta | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1574 | #1501 | ZDUŃCZYK Paulina | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | EVErRUN | K 30-39 lat |
1575 | #1502 | DYCHTO Michał | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Jola z mężem TEAM | M 40-49 lat |
1576 | #1503 | DYCHTO Jolanta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Jola z mężem TEAM | K 40-49 lat |
1577 | #1504 | LEWICKA Anna | Galkow Maly | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1578 | #955 | LUKOWSKI Grzegorz | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rodzinny Team Środkowa | M 40-49 lat |
1579 | #1512 | MINIAS Aleksandra | Dobroń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1580 | #971 | MUSZYŃSKA Renata | Dobroń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1581 | #1505 | MAJ Dariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Beauty Sport | M 50-59 lat |
1582 | #1507 | SOWAŁA Mateusz | Zelów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | PwC | M 20-29 lat |
1583 | #1508 | PAWLAK Daniel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Napieracze | M 30-39 lat |
1584 | #1509 | ŻDANUK Wojciech | Tomaszow Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1585 | #1510 | PODPORA Klaudia | Tomaszow Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1586 | | ŁUCZKOWSKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | CyBorki | K 30-39 lat |
1587 | #1511 | ROSIŃSKA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1588 | #1514 | POŁAĆ Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegam, bo muszę | K 30-39 lat |
1589 | #1515 | SZWARCER Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Droga wolna | M 40-49 lat |
1590 | #1516 | DOBROWOLSKA Natalia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1591 | #1517 | MROCZKOWSKI Janusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Epoka Nordica Łódź | M 60-69 lat |
1592 | #1518 | SZCZAWIŃSKI Robert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1593 | #1519 | KASPRZAK Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | M 40-49 lat |
1594 | #1520 | JEŻYŃSKA Anna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1595 | #1521 | HARLEJCZYK Patrycja | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1596 | #1522 | KOSTKA Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1597 | #1523 | FELDMAN Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | RAJSPORT ACTIVE | K 40-49 lat |
1598 | #1524 | OSIŃSKI Krzysztof | Zakrzewo | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #BBKTS Biegam bo kocham ten stan | M 30-39 lat |
1599 | #1525 | SZYMCZAK Agnieszka | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Jeżozwierze | K 40-49 lat |
1600 | #946 | SZYMCZAK Dariusz | ZGIERZ | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Jeżozwierze | M 40-49 lat |
1601 | #2343 | RUDZIŃSKI Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1602 | #948 | FLANK Paweł | Siechnice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1603 | #949 | SWĘDRAK Zbigniew | RUSIEC | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
1604 | #985 | SEWERYNEK Mariusz | Kamieńsk | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aktywni Kamieńsk | M 40-49 lat |
1605 | #950 | MAJCHRZAK Łukasz | Swędów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RADEK KŁĘCZEK TEAM | M 20-29 lat |
1606 | #951 | KUDRA Aleksandra | wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | K 30-39 lat |
1607 | #952 | KUREK Bartłomiej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1608 | #953 | WIĘCŁAWEK Ewelina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Decathlon CAR Łódź | K 30-39 lat |
1609 | #954 | KUREK Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1610 | #956 | TRUCHTA Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1611 | #958 | GOSKA Alina | Wąwał | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
1612 | #960 | KRÓL Rafał | Radom | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1613 | #959 | LUKOWSKA Anna | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rodzinny Team Środkowa | K 40-49 lat |
1614 | | STARGECKA Ludmiła | Wrocław | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 60-69 lat |
1615 | #961 | ŚRUTOWSKI Robert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Atlas Running Team | M 40-49 lat |
1616 | | SABACIŃSKI Piotr | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1617 | #962 | KACZMAREK Emilia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Atlas Running Team | K 30-39 lat |
1618 | #963 | KĄPIELSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
1619 | #964 | WIELEMBOREK Zofia | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 60-69 lat |
1620 | #966 | GARCZYŃSKA Marzena | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | PiGar | K 40-49 lat |
1621 | #967 | GÓRECKA Żaneta | Baborów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1622 | #968 | KOWALCZYK Przemysław | Głubczyce | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1623 | #969 | KOŁODZIEJCZYK Agnieszka | Kamień | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Tomaszów Run Team | K 30-39 lat |
1624 | | SUCHOWSKI Kamil | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1625 | #970 | BOCHENEK Anna | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 30-39 lat |
1626 | | KOLOWSKA Anna | Szczecinek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha | K 40-49 lat |
1627 | #1623 | CHARUSTA Mariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1628 | #978 | PIOTROWSKA-MAŃKO Katarzyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | :autorsky.pl | K 40-49 lat |
1629 | #2050 | BORYCZKA Kamila | Uszyce | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | K 30-39 lat |
1630 | #979 | JÓŹWIAK Sylwester | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1631 | #980 | RYL Adrian | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | OLMED | M 20-29 lat |
1632 | #2333 | HORDYŃSKA Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1633 | | SICIŃSKA Sonia | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | K 20-29 lat |
1634 | #981 | KRZYCZMANIK Justyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1635 | #983 | TOMASIK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1636 | #982 | WIŚNIEWSKA Anna | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1637 | #2282 | PASTERNAK Justyna | Łomianki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
1638 | #984 | KRÓL Jacek | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
1639 | #995 | SZCZEPOCKA Aneta | Gomunice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Aktywni Kamieńsk | K 40-49 lat |
1640 | #2344 | SZYMALA Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1641 | #1009 | JURCZYK Ewa | Kletnia | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aktywni Kamieńsk | K 40-49 lat |
1642 | #986 | LOREK Tomasz | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gillette Run | M 30-39 lat |
1643 | #987 | MOSIŃSKI Robert | Łółdź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | R.S team | M 50-59 lat |
1644 | #988 | SŁOWIŃSKA Sylwia | Tuszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | R.S Team | K 40-49 lat |
1645 | #989 | WALASIK Wiesław | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rodzinny Team Środkowa | M 60-69 lat |
1646 | #1554 | KAPUSTA Tomasz | domaniewice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Novartis Running Team | M 40-49 lat |
1647 | #2302 | GRZYMALSKA Amanda | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1648 | #2297 | GUSTA Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1649 | #2303 | CZUMA Aneta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1650 | #991 | CHOŁOTA Marek | Piła | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Biegowy Świat | M 40-49 lat |
1651 | | NOWACKA Magda | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1652 | #2338 | TADEUSIAK Olga | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1653 | #892 | BOROŃCZYK Marzena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FLEX ŁÓDŹ | K 40-49 lat |
1654 | #992 | WŁODARCZYK Dawid | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | M 30-39 lat |
1655 | #2319 | WIELGUS Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1656 | #993 | ZAJĄC Waldemar | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Novartis Running Team | M 40-49 lat |
1657 | #994 | DOBROWOLSKA Karolina | Dabrowka wielka | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1658 | #996 | WALCZAK Sebastian | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
1659 | #997 | WOSIAK Małgorzata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #GFTLodzRunners | K 30-39 lat |
1660 | #998 | WOJCIECHOWSKI Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1661 | | CHOJNACKI Hubert | Rawa Mazowiecka | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
1662 | #999 | GAWROŃSKA Beata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 40-49 lat |
1663 | #2288 | NIEMCZYK Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1664 | #1000 | GAWROŃSKI Sławomir | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
1665 | #1001 | JARCZEWSKA Renata | Goleniów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
1666 | #1002 | LOGUE William | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1667 | #2310 | BURCZYŃSKA Beata | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
1668 | #2320 | BUDEK Joanna | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
1669 | #1950 | KEPCZYNSKA Ewa | Borowiczki-Pieńki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | WIĘCKOWSKI TEAM | K 30-39 lat |
1670 | #2345 | GIEROWSKI Mateusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1671 | #1040 | MAKOWSKI Robert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha - łączy nas bieganie | M 40-49 lat |
1672 | #1015 | SOKALSKI Paweł | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
1673 | #1003 | STAŃCZAK Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1674 | #2273 | FELCENLOBEN Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1675 | #1004 | LECHAŃSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1676 | #1005 | GŁOWACKI Artur | Helenów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | BIEGNĘ DALEJ...! | M 40-49 lat |
1677 | #1006 | GŁOWACKA Anna | Helenów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | BIEGNĘ DALEJ...! | K 40-49 lat |
1678 | #1532 | SZWARC Daniel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1679 | #2346 | OSTROWSKA Marta | Pomiechówek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1680 | #2294 | CIEŚLAK Marzena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1681 | #1007 | GAJEWSKI Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Lafiryndy i Gamonie | M 50-59 lat |
1682 | #1008 | GAJEWSKA Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Lafiryndy i Gamonie | K 40-49 lat |
1683 | #1569 | RAPACZ Damian | Skotniki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1684 | #1568 | PYĆ Bogusia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MPK ŁÓDŹ | K 30-39 lat |
1685 | #1566 | MENCEL Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1686 | #1560 | BECHT Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1687 | #1563 | KAMASSA Paweł | Szadek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | MPK ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
1688 | #1562 | KACZMAREK Krzysztof | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MPK ŁÓDŹ | M 50-59 lat |
1689 | #1010 | SZKUDLAREK Honorata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1690 | | DUTKIEWICZ Dariusz | aleksandrów ł | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1691 | #1564 | KIN Tomasz | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
1692 | | PIETRZAK Piotr | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1693 | #1011 | BARAŃSKI Remigiusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Narodowy Bank Polski | M 30-39 lat |
1694 | #1012 | SOBCZYK Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Novartis Running Team | M 30-39 lat |
1695 | #1013 | CIESLIK-WOLSKI Bartosz | Rąbień AB | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1696 | #1014 | GADUŁKA Piotr | Srock | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1697 | #1683 | CZOSNEK Tomasz | Kraków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1698 | #1016 | SOBIŃSKA Malwina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1699 | #1017 | KOZŁOWSKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1700 | #1018 | TRZCIŃSKI Paweł | Rąbień AB | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1701 | #1019 | MATUSIAK Bartek | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Natalion Medalion | M 30-39 lat |
1702 | #1567 | OSTAFIN Zbigniew | ZGIERZ | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | MPK ŁÓDŹ | M 50-59 lat |
1703 | #1020 | BOCHEŃSKI Klaudiusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #biegam bo lubię | M 16-19 lat |
1704 | #1021 | CHMIEL Andrzej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | PULS TRI TEAM | M 60-69 lat |
1705 | #1022 | CHMIELARZ Justyna | Kruszwica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CHMIELARZ TEAM | K 30-39 lat |
1706 | #1023 | PAKUŁA Włodzimierz | GŁOWNO | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1707 | #1024 | WAŁOWSKA Justyna | KOŁO | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | NO NAME TEAM | K 30-39 lat |
1708 | #1025 | WENECKI Konrad | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódzki Klub Kajakowy "Albatros" | M 30-39 lat |
1709 | #1026 | ZAPIERACZYŃSKI Mateusz | Rzgów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1710 | #1027 | ŁUKASIK Łukasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Pietrzyk Running Team | M 40-49 lat |
1711 | #1028 | KAMIŃSKA Joanna | Łagiewniki Nowe | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1712 | #1029 | MACIEJEWSKA Katarzyna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1713 | #1031 | FELIŃSKI Jarosław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
1714 | #1032 | DZWONKOWSKI Dominik | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Novartis Running Team | M 30-39 lat |
1715 | #1720 | WOJTERA Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Globitel | M 30-39 lat |
1716 | #1033 | LEŚNIEWSKI Tomek | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Lafiryndy i Gamonie | M 40-49 lat |
1717 | #2796 | KOŁODZIEJCZAK Jakub | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Novartis Running Team | M 30-39 lat |
1718 | #2269 | TOMICKI Sylwester | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1719 | #2270 | TOMICKA Marlena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1720 | #2271 | TOMICKA Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 16-19 lat |
1721 | #1036 | PAKUŁA Marta | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1722 | #2396 | BRYZGALSKI Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Novartis Running Team | M 30-39 lat |
1723 | #1636 | FIJAŁKOWSKI Przemysław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Novartis Running Team | M 30-39 lat |
1724 | #2304 | PRZESMYCKA Aneta | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1725 | #1773 | SZORTYKA Rafał | Siniarzewo | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1726 | #2347 | BINEK Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1727 | #2348 | GAŁKIEWICZ Patryk | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1728 | #2314 | JURGA Dawid | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1729 | #2103 | BASTANTE CARRASCO Sergio | Valdepeñas | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CLARIANT | M 30-39 lat |
1730 | #1037 | ANDRZEJEWSKI Tomasz | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gillette Run | M 50-59 lat |
1731 | | DĄBSKI Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
1732 | #2325 | KLIMCZAK Klaudia | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1733 | #2336 | FRĄTCZAK Rafał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1734 | #1561 | CZESTKOWSKI Dawid | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1735 | #2334 | SZUMIŃSKA Małgorzata | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
1736 | #2335 | JASTRZĘBSKI Michał | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1737 | #1038 | LAUK Jan | Wiśniowa Góra | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
1738 | #1039 | KRAWCZYK Piotr | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Gillette Run | M 40-49 lat |
1739 | #2306 | KIERZKOWSKA Anna | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1740 | #2312 | SZUSTAK Darek | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 50-59 lat |
1741 | #2337 | AMBROZIAK Sebastian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1742 | #2298 | SKÓRA Agnieszka | Rawa Mazowiecka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1743 | #1041 | BOGACKI Adam | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 40-49 lat |
1744 | #1042 | BOGACKA Aleksandra | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 40-49 lat |
1745 | #1044 | BOROWSKI Robert | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Kompanieros Emerytos | M 50-59 lat |
1746 | #1043 | WYSOCKA Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
1747 | #1045 | WYSOCKI Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1748 | #1046 | SNOPKOWSKA Weronika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | LA Trener | K 30-39 lat |
1749 | #1921 | PACHULSKA Ewa | Ujazd | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FLEX ŁÓDŹ | K 30-39 lat |
1750 | #164 | CHOJNACKI Szymon | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1751 | | LIBUDA Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Sportera OCR | M 20-29 lat |
1752 | #1047 | WIKTOROWICZ Szymon | Opoczno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
1753 | #1534 | OKRASKA Adam | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40-49 lat |
1754 | #2299 | SKOCZYLAS Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1755 | #1048 | BREJNAK Ryszard | Żakowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
1756 | #2349 | SZUMIŃSKI Paweł | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1757 | #1587 | SOBECKI Bartłomiej | Gałków Mały | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ines husky team/trucht.com | M 40-49 lat |
1758 | #1050 | KRAWENTEK Waldemar | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | WALDI BUS | M 50-59 lat |
1759 | #1463 | MAJCHRZAK Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1760 | #1527 | GRZEGOREK Monika | Śliwniki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1761 | #2332 | TURSKI Łukasz | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1762 | #1526 | MAJCHRZAK Sylwia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1763 | #1528 | GRZEGOREK Piotr | Śliwniki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1764 | #1529 | GRZEGOREK Cyprian | Śliwniki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
1765 | | SZKOBEL Malgorzata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1766 | #1530 | STAWORZYŃSKI Arek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1767 | | IGNACZAK Marek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 1on1Team | M 30-39 lat |
1768 | #1531 | STAWIKOWSKI Dariusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RYSIOTEAM | M 40-49 lat |
1769 | #1533 | BREYNKIEWICZ Piotr | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1770 | #2307 | NOWICKA Anna | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1771 | #1535 | PAWLIKOWSKI Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1772 | #1536 | KOZŁOWSKA Renata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1773 | #1537 | ZARĘBSKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
1774 | #2327 | PATURA Leszek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1775 | #2350 | PATURA Paulina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1776 | #1538 | KAROLAK Karina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1777 | #1539 | PIETRZAK Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
1778 | #1540 | MARKIEWICZ Edyta | Dąbie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1779 | #1541 | GAWRZYDEK Bartosz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
1780 | #1596 | WRÓBEL Małgorzata | Rawa Mazowiecka | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1781 | | STĘPNIAK Piotr | Słubice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1782 | #1542 | FRONCZALA Kamila | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | KUPONIKI.COM | K 30-39 lat |
1783 | #1543 | FRONCZALA Marcin | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | KUPONIKI.COM | M 30-39 lat |
1784 | #2324 | WYPCHŁO Katarzyna | Starowa Góra | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1785 | #2351 | DRĄŻEK Paweł | CHEŁMNO | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1786 | #2352 | JAKUBOWSKI Wiktor | CHEŁMNO | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1787 | #1545 | RAJEWSKA Malwina | Brąszewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
1788 | #2301 | ŻABA Aleksandra | Warszawa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | K 20-29 lat |
1789 | #2321 | STRADOMSKA Julia | Warszawa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | K 30-39 lat |
1790 | #1546 | NOWACKI Arkadiusz | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1791 | | CZECH Dorota | PABIANICE | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | O CO BIEGA | K 40-49 lat |
1792 | #1548 | STELMACH Maciej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1793 | #1549 | SZCZEŚNIAK Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1794 | #1550 | OWCZAREK Anna | Piątkowisko | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 40-49 lat |
1795 | #1553 | SZYBKA Wojciech | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SZYBCY | M 60-69 lat |
1796 | | KOSTRZEWA Przemysław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | 7dlot | M 30-39 lat |
1797 | #1565 | ŁYJAK Mirosław | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 60-69 lat |
1798 | #1555 | BŁASZCZYK Bartłomiej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | SuperTEAM | M 30-39 lat |
1799 | #1617 | JAGODZIŃSKA Alina | Gniezno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1800 | #1556 | KOZUBEK Seweryn | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 20-29 lat |
1801 | #2458 | MATEREK Mariusz | Szydłowiec | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1802 | #1557 | KOZUBEK Sebastian | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
1803 | #1558 | STĘPNIAK Marlena | Błaszki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
1804 | #1559 | KARDAS Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1805 | #1630 | KRÓL Ryszard | Brzostówiec | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Stowarzyszenie Zwykłe Kompania Braci | M 40-49 lat |
1806 | #1570 | KOZIRÓG Dagmara | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1807 | #1571 | WIATRZYK Adriana | Zamość | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1808 | #1637 | STASIAK Łukasz | Szydłowiec | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1809 | #1575 | DZIEDZIŃSKI Bartosz | Bedoń Przykościelny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
1810 | #1572 | ROWIŃSKI Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1811 | #2065 | DUK Janusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Labosport Team | M 50-59 lat |
1812 | #1574 | TALARCZYK Tomasz | toruń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1813 | #2296 | ROSIAK Agnieszka | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
1814 | #1610 | PRZEDPEŁSKI Michał | Toruń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1815 | #2272 | SKONECZNY Jacek | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1816 | #2340 | ROSIAK Marcin | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1817 | #2341 | DOBROWOLSKI Wojciech | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
1818 | #2311 | JANECZEK Beata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1819 | #1577 | SAJDUDA Łukasz | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1820 | #1578 | GERWATOWSKA Iwona | Lipno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
1821 | #1579 | KUBIAK Dariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Piechotą po schodach | M 30-39 lat |
1822 | #1580 | ŚLIWIŃSKI Mateusz | Lublin | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | LUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM | M 20-29 lat |
1823 | #1968 | PRZYWARA Paweł | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ICHEM- VITADIET | M 40-49 lat |
1824 | #1601 | SKRZYDŁOWSKI Rafał | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
1825 | #1581 | WŁODARCZYK Krystian | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
1826 | #1765 | SOBCZYK Krzysztof | KUTNO | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1827 | #1582 | JOŃCZYK Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1828 | #1583 | GALLUS Maria | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
1829 | #2353 | BINEK Sylwia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1830 | #2289 | KRAWCZYK Rafał | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1831 | #1584 | RÓŻAŃSKA Magdalena | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1832 | #1585 | RÓŻAŃSKI Robert | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
1833 | #1586 | RÓŻAŃSKA Zofia | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 16-19 lat |
1834 | #2354 | SZYMALA Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1835 | #1588 | SOWIŃSKA Anetta | Gorzów Wielkopolski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | BBL GORZÓW WLKP | K 40-49 lat |
1836 | #1589 | SAWICKI Bartosz | Gorzów Wielkopolski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BBL GORZÓW WLKP. | M 20-29 lat |
1837 | #1590 | KOLEJ Monika | Gorzow Wlkp. | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | BBL GORZÓW WLKP | K 40-49 lat |
1838 | #1591 | STAWINOGA Jacek | Lubartów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1839 | #1600 | DĄBROWSKI Robert | Gorzów Wlkp. | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | BBL GORZÓW WLKP. | M 40-49 lat |
1840 | #1592 | HOVHANNISYAN Natalia | Antoniew 11 | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 16-19 lat |
1841 | #1593 | RUTKOWSKI Jakub | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | KB Spartakus Bełchatów | M 50-59 lat |
1842 | #1594 | CHUMAKOV Dmytro | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
1843 | #1595 | JUREK Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Biegam, bo muszę | M 30-39 lat |
1844 | #1616 | KUPIS Marian | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | KB Arturówek | M 70+ |
1845 | #1629 | DĘBICKA Martyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegam, bo muszę | K 30-39 lat |
1846 | #1598 | STĘPNIAK Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1847 | #1599 | BRZEZIŃSKI Aleksander | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1848 | #1602 | BIRSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1849 | #1603 | CIEŚLAK BIRSKA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1850 | #1604 | TOMASZEWSKI Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TOMTOM RUNNERS | M 30-39 lat |
1851 | #2292 | HRABSKI Piotr | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1852 | #2084 | PSKIT Paweł | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Fujitsu Running Team | M 40-49 lat |
1853 | #2355 | MARCZAK Maria | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | K 20-29 lat |
1854 | #2356 | BEDNARCZYK Rafał | Dobroń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1855 | #2069 | KULECZKA Łukasz | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fujitsu Running Team | M 20-29 lat |
1856 | #1605 | KŁODOWSKA Edyta | Gdańsk | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
1857 | #1606 | NOWAK Monika | Gdańsk | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1858 | #1611 | KLIMEK Hanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1859 | #1608 | WALIGÓRSKA Agata | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 30-39 lat |
1860 | #1609 | ADAMKIEWICZ Natalia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
1861 | #2583 | TABOROWSKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1862 | #2104 | STASIAK Sylwia | Bełdów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CLARIANT | K 30-39 lat |
1863 | #1612 | STASIAK Jakub | Bełdów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
1864 | #1049 | MAZURKIEWICZ Dorota | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1865 | #2287 | GLOR Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1866 | #1613 | KOLBUCH Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1867 | #1614 | ŻMUDZIŃSKI Emanuel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1868 | #1615 | CHMIELARSKI Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1869 | #1619 | KINDELA Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1870 | #1621 | SĘTKOWSKA Małgosia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1871 | #1847 | KRUKOWSKA Małgorzata | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
1872 | #1634 | KUŹBA Karolina | Siniarzewo | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1873 | #1622 | TOKARSKA Mariola | Jastrzębie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ACTIVRUN NAMYSŁÓW | K 40-49 lat |
1874 | #1680 | KARDAS Marzena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1875 | #2291 | SZULC Bogusław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1876 | #1624 | CIEŚLIK Antonina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
1877 | #1625 | BARTOSIK Artur | Turkowice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1878 | #1626 | GOLA Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1879 | #1674 | LEBIODA Marta | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1880 | #1627 | KARAŚ Aleksandra | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | K 50-59 lat |
1881 | #1628 | KARAŚ Witold | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | M 50-59 lat |
1882 | #2275 | POLAK Michal | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1883 | #2277 | LEWANDOWSKA Agnieszka | Legionowo | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
1884 | #2276 | KULISZEWSKI Maciej | Grodzisk Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
1885 | #2278 | LACHOWSKI Robert | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 30-39 lat |
1886 | #1631 | PIEKARSKI Wojciech | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1887 | #1632 | SOBCZAK-WALIŚ Monika | Lisków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1888 | #2309 | ANISZEWSKI Bartłomiej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 20-29 lat |
1889 | #1633 | BIAŁEK Aleksandra | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Siebie Warte | K 30-39 lat |
1890 | #1635 | WELM Grzegorz | Częstochowa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Zabiegani Częstochowa | M 50-59 lat |
1891 | #1916 | TRZECIAK Przemysław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 20-29 lat |
1892 | #1912 | GRODEK Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1893 | #1915 | CIEŚLIK Jacek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
1894 | #1730 | PALUSIAK Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | 2B biega! | K 40-49 lat |
1895 | #1639 | SOBAŃSKA-LEDZION Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Atlas Running Team | K 40-49 lat |
1896 | #1640 | LEDZION Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Atlas Running Team | M 40-49 lat |
1897 | #1641 | BANASIAK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | WS ŁÓDŹ | M 50-59 lat |
1898 | | JANUSZKIEWICZ Olgierd | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | 2B biega! | M 40-49 lat |
1899 | #1642 | WITEK Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | 2B biega! | K 40-49 lat |
1900 | #1922 | ŚWIRKO Daniel | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
1901 | #1643 | WIKTOREK Jadwiga | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 70+ |
1902 | #1846 | SZCZEPANIAK Urszula | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1903 | #1644 | MAZOWIIECKI Radosław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
1904 | #1645 | MAZOWIECKA Monika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Łódź Kocha Sport | K 40-49 lat |
1905 | #1646 | NOWASTOWSKA Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1906 | #1647 | PIOTROWSKI Jacek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1907 | #2993 | KUROPATWA Radosław | Mianów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40-49 lat |
1908 | #2286 | AUGUSTYNIAK Rafał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 20-29 lat |
1909 | #1923 | KORNAFEL Bartłomiej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 20-29 lat |
1910 | #1648 | KACZMARSKI Jarosław | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | W pogoni za duchem | M 40-49 lat |
1911 | #1790 | KUCEJKO Mateusz | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | SEF running team | M 16-19 lat |
1912 | #1650 | SWARBUŁA Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1913 | #1649 | WIŚNIEWSKI Jakub | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
1914 | #2284 | MAŚLAK Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
1915 | #2285 | MAŚLAK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
1916 | #1791 | MENDEL Michał | Alesandrow | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
1917 | | DURYS Jarosław | ŻYCHLIN | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rozbiegani Żychlin | M 40-49 lat |
1918 | #1651 | SITKOWSKI Grzegorz | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
1919 | #1652 | KOWALCZYK Kamil | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1920 | #1653 | DURYS Jarosław | ŻYCHLIN WOLA POPOWA UL.ŻEROMSKIEGO 15 | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rozbiegani Żychlin | M 40-49 lat |
1921 | #1654 | WIJACIŃSKI Sylwester | Piotrków Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
1922 | #1655 | K RÓLIKIEWICZ Dagmara | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
1923 | #1656 | GRACZ Maria | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | 2B biega! | K 40-49 lat |
1924 | #1657 | DYLIK Marcin | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | HTF Ludwik Sikorski | M 30-39 lat |
1925 | #1658 | SOŃTA-SOBIESIAK Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rysie | K 30-39 lat |
1926 | #1659 | SOŃTA Urszula | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
1927 | #1660 | KRUSZYŃSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1928 | #1662 | BANAŚ Dariusz | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | M 50-59 lat |
1929 | #1661 | WŁASINOWICZ Sebastian | Łomianki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Obłuski Running Team Łomianki | M 30-39 lat |
1930 | #1663 | ZBŁOWSKI Filip | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1931 | #1664 | JĘDRZEJCZAK Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1932 | #1665 | JÓŹWIK Martyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
1933 | #1666 | K RÓLIKOWSKA Aleksandra | Szczawin Duży | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1934 | #2960 | KĘDZIERSKA Magdalena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | #GFTLodzRunners | K 30-39 lat |
1935 | | MICHALAK Przemysław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
1936 | #1669 | WROTNIAK Sylwia | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
1937 | #1670 | BARANOWSKI Bogumił | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 60-69 lat |
1938 | #1671 | WALASZCZYK Anna | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Iron Fighters | K 30-39 lat |
1939 | #1672 | BIAŁEK Adam | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gepardy z Łodzi | M 40-49 lat |
1940 | #1673 | BIAŁEK Kamila | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gepardy z Łodzi | K 40-49 lat |
1941 | #1676 | RAJKOWSKI Andrzej | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FUDU&CO Sport Team | M 40-49 lat |
1942 | #1675 | KRÓL Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
1943 | #2326 | KAMECKI Krystian | Zgierz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 30-39 lat |
1944 | #1677 | KLIMEK-TOKARCZYK Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1945 | #1678 | BANDURSKI Michał | Belchatow | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1946 | #1679 | GŁODEK Marcin | Łask | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Bieging Team Zelów | M 40-49 lat |
1947 | #1681 | RICHTER Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Gwiazda Betlejemska | M 30-39 lat |
1948 | #1682 | FROMMBERG Sławomir | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | O CO BIEGA | M 40-49 lat |
1949 | #1684 | GRABARCZYK Łukasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
1950 | #1685 | SZYMANIAK Kamil | Pełch | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | K(r)opka Team | M 30-39 lat |
1951 | #1687 | LOTKA Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 20-29 lat |
1952 | #1688 | WITKOWSKI Miłosz | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WANDA PANFIL TEAM | M 16-19 lat |
1953 | #1690 | ZAWADZKI Sławek | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
1954 | #1741 | RABIEGA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1955 | #1689 | KOZIELSKI Ryszard | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 60-69 lat |
1956 | #1691 | PAWLIKOWSKA Ilona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1957 | #1692 | ZAPIERACZYŃSKI Jan | Rzgów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
1958 | | KUCHAROWSKA Oliwia | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1959 | | STASZEWSKA Karolina | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #BBKTS Biegam bo kocham ten stan | K 30-39 lat |
1960 | #1693 | BARDZEL Justyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | EVErRUN | K 30-39 lat |
1961 | #1694 | SZMIDEL Zdzislaw | Tomaszow Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Time4Running/Waldi Bus | M 50-59 lat |
1962 | #1696 | HETMAN Maciej | Kleszczów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
1963 | #1697 | WACŁAWIAK Dominika | Emilianòw | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1964 | #1699 | KOŁACZ Wiola | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Lafiryndy i Gamonie | K 40-49 lat |
1965 | #1698 | SŁOMA Dawid | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Lafiryndy i Gamonie | M 20-29 lat |
1966 | #1700 | KOŁACZ Iga | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Lafiryndy i Gamonie | K 20-29 lat |
1967 | #1701 | KOŁACZ Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Lafiryndy i Gamonie | M 50-59 lat |
1968 | | HAŁACZKIEWICZ Sylwia | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 30-39 lat |
1969 | #1702 | LACHOWSKI Patryk | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
1970 | #1703 | STRZELCZYK Ryszard | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1971 | #1707 | SŁOMA Katarzyna | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
1972 | #1704 | WYPYSIŃSKI Paweł | Czermno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gąbin Biega | M 30-39 lat |
1973 | #1705 | LUBECKA Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1974 | #1706 | WYPYSIŃSKA Ewa | Czermno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gąbin Biega | K 30-39 lat |
1975 | #1709 | ZAWODNIAK Dorota | Konin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1976 | #1710 | ZAWODNIAK Wojciech | Konin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
1977 | #1711 | WROŃSKA Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1978 | #1712 | KOPYTOWSKI Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Only You | M 20-29 lat |
1979 | #1713 | ANDRZEJEWSKA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1980 | #1714 | KUCHAROWSKA Oliwia | Piotrków trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
1981 | #1715 | JANUS Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Janus Team | K 30-39 lat |
1982 | #1716 | KUBICKA Elżbieta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 60-69 lat |
1983 | #1717 | KACZYŃSKI Jacek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
1984 | #1718 | JANUS Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | AQ Wiring Systems team | M 30-39 lat |
1985 | #1723 | MIZIOŁEK Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Eksoc biega | M 40-49 lat |
1986 | #1740 | BISKUPSKI Waldemar | Kostrzyn | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
1987 | #1724 | KWAPISIEWICZ Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
1988 | #1725 | KWAPISIEWICZ Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
1989 | #1726 | PATURA Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
1990 | #1727 | GŁUCHOWSKA Dagmara | Budy Wolskie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
1991 | #1728 | CZAJKA Artur | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | WKB Maratończyk Włocławek | M 40-49 lat |
1992 | #1947 | KARASIŃSKA Ewa | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1993 | #1729 | LISIECKA Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
1994 | #2280 | FELCENLOBEN Agata | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
1995 | #2279 | KLOCEK Damian | Łask | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 20-29 lat |
1996 | #1731 | ZIĘTEK Alicja | Klonowiec Stary | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
1997 | #1732 | CYGAŃSKI Adam | Suchodębie | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
1998 | #1735 | CZERWIŃSKI Tomasz | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
1999 | #1734 | WAJSZCZYK Tomasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
2000 | #1733 | NOWIŃSKI Paweł | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
2001 | #1736 | ANIOŁEK-KOWALSKA Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SKS 137 Delfin-Łódź | K 40-49 lat |
2002 | #1737 | KEMPKA Marcin | Zduńska Wola | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
2003 | #1738 | DZIKOWSKI Wojciech | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2004 | #1739 | BISTUŁA Artur | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | O CO BIEGA | M 20-29 lat |
2005 | #1742 | BUĆKO Michał | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2006 | | CZEKALSKI Tomasz | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2007 | #1743 | MIKŁA Robert | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2008 | #1744 | WASYLIK Barbara | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2009 | #1745 | PFANHAUSER Monika | Złoty Stok | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2010 | #1746 | LABUS Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #twinteam | M 30-39 lat |
2011 | #1747 | LABUS Anna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #twinteam | K 30-39 lat |
2012 | | GARBACZ Łukasz | Będzin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | fRUNiemy | M 30-39 lat |
2013 | | CHOJNICKA Agnieszka | Ruda Śląska | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | fRUNiemy | K 30-39 lat |
2014 | #1748 | ZIĘBA Monika | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2015 | #1849 | GEMBALSKA Adrianna | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2016 | #1749 | ZAKRZEWSKI Andrzej | Tomaszów-Maz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | WANDA PANFIL TEAM | M 60-69 lat |
2017 | #2030 | MASLANKA Mieczyslaw | Glupice Parcela | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Turbo Team | M 40-49 lat |
2018 | #1750 | DRÓŻDŻ Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Feniks Opoczno | M 30-39 lat |
2019 | #1834 | ROZY Nina | Rybnik | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | K 30-39 lat |
2020 | #1751 | JASIŃSKI Artur | Wieluń | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Wieluń Biega | M 40-49 lat |
2021 | #1752 | JARZĄBEK Bartosz | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Turbo Team | M 30-39 lat |
2022 | | LESIAK-MAŃKA Monika | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RYSIOTEAM | K 40-49 lat |
2023 | #1754 | SAFULERA Łukasz | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2024 | #1753 | GABRYJANCZYK Bartosz | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2025 | #1756 | GABRYJANCZYK Małgorzata | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2026 | #1757 | SAFULERA Justyna | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2027 | #1758 | GRABOWSKI Dariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2028 | #1759 | TALARCZYK Dorota | Toruń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2029 | #1760 | LASZCZYK Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2030 | #1761 | SIBELSKA Karolina | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2031 | #2666 | PIETRZAK Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Powstaniec Dobra | M 30-39 lat |
2032 | #1762 | CIOLEK Tomasz | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SIERADZ | M 50-59 lat |
2033 | #1763 | KWASEK Mateusz | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2034 | | PIORUN Ewelina | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Parkrun Skierniewice | K 40-49 lat |
2035 | #1764 | CHOJECKI Mariusz | Koło | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #biegam bo lubię | M 40-49 lat |
2036 | #1767 | WITKOWSKI Hubert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 30-39 lat |
2037 | #1768 | KAŹMIERCZAK Katarzyna | Poddębice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 30-39 lat |
2038 | #2357 | GAŁKIEWICZ Sylwia | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
2039 | #1770 | KRUPIŃSKA Karolina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 30-39 lat |
2040 | #1771 | METRYCKI Dariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | biegacz Nowosolna | M 40-49 lat |
2041 | #1772 | JAROSZ Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2042 | #1850 | KNOP Damian | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Geberit Team | M 30-39 lat |
2043 | #1962 | KONIECZNY Tomasz | Ksawerów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TAKEDA Running Team | M 30-39 lat |
2044 | #1967 | RÓZGA Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TAKEDA Running Team | M 20-29 lat |
2045 | #1963 | ROGALSKA Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TAKEDA Running Team | K 30-39 lat |
2046 | #1774 | KONIECZNY Łukasz | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2047 | #1964 | MERINO BAENA Juan Francisco | Hiszpania | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TAKEDA Running Team | M 20-29 lat |
2048 | #1775 | OLSZEWSKI Mariusz | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2049 | | KUNCE Katarzyna | Woźniki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
2050 | #1776 | GORTATOWICZ Dariusz | Anielin Swędowski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
2051 | | GRABARCZYK Ewelina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2052 | #2358 | SERDEŃ Piotr | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 30-39 lat |
2053 | #1777 | WASZAK Krzysztof | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
2054 | #1778 | STRZELECKI Rafał | Toruń | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2055 | #1779 | UCIECHOWSKA Bożena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CLARIANT | K 40-49 lat |
2056 | #1780 | WOJTKIEWICZ Wioleta | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2057 | #1781 | STACHURSKA Monika | KOBYŁKI | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
2058 | #2478 | GUZOWSKI Dariusz | Płock | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 50-59 lat |
2059 | #1782 | STACHURSKI Daniel | KOBYŁKI | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2060 | #1783 | MADAJ Emil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | DrimTim | M 40-49 lat |
2061 | #2536 | GDAŃSKA Aneta | Kowal | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2062 | #2479 | NOLBRZAK Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2063 | | SOBCZYŃSKI Bogumił | Bydgoszcz, pow. Bydgoszcz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2064 | #1784 | KONOPKA Andrzej | Poddębice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2065 | #1785 | KOPERTOWSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Dell Running Team | M 30-39 lat |
2066 | #1786 | ZYCHOWICZ Maciej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Novartis Running Team | M 30-39 lat |
2067 | #2318 | WILAMEK Jakub | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2068 | #1787 | KREFT Łukasz | Elbląg | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2069 | #1788 | ADAMIAK Paweł | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2070 | #1789 | ŚWIAT Anna | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2071 | #1792 | KONARSKI Maciej | Podkowa Leśna | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Batimex | M 40-49 lat |
2072 | #1793 | POPIELARCZYK Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RYSIOTEAM | K 40-49 lat |
2073 | #1972 | WÓJCIK Adrian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | M 30-39 lat |
2074 | #1973 | OLCZYK Weronika | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | K 20-29 lat |
2075 | #1974 | KNAP Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | M 30-39 lat |
2076 | #1975 | ŁUCZAK Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SOLAR TEAM | K 30-39 lat |
2077 | #2359 | WAWRZENIAK Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2078 | #2300 | WAWRZENIAK Aleksandra | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | K 40-49 lat |
2079 | #1976 | ŁASKA Artur | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SOLAR TEAM | M 30-39 lat |
2080 | #1794 | TRYBULSKA Marika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kłosiński Bulesowski Adwokaci | K 30-39 lat |
2081 | #1795 | BULESOWSKI Michał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kłosiński Bulesowski Adwokaci | M 30-39 lat |
2082 | #1796 | KŁOSIŃSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kłosiński Bulesowski Adwokaci | M 30-39 lat |
2083 | #1797 | ZIĘBA Sylwia | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kłosiński Bulesowski Adwokaci | K 30-39 lat |
2084 | #1798 | MARCZAK Justyna | Konstantynów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2085 | #1977 | KARP Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | M 20-29 lat |
2086 | #1799 | DANIA Sebastian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Investa Running Team | M 30-39 lat |
2087 | #1918 | ERNST Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
2088 | #1978 | BIADASIEWICZ Andrzej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | M 50-59 lat |
2089 | #1924 | DAŁEK Krzysztof | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FLEX ŁÓDŹ | M 30-39 lat |
2090 | #2308 | WIŚNIEWSKI Artur | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2091 | #1979 | GABARA Wioleta | Bedoń Przykościelny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SOLAR TEAM | K 30-39 lat |
2092 | #2017 | SASINOWSKI Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2093 | #1800 | ZALEWSKI Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2094 | #1801 | BUDA Waldemar | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2095 | #1802 | POSELT Przemysław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2096 | #2217 | STANIASZCZYK Izabela | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2097 | #1803 | CICHAL Agata | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 30-39 lat |
2098 | #1804 | STAWIANY Mariusz | Czarnocin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #BBKTS Biegam bo kocham ten stan | M 20-29 lat |
2099 | #1805 | SZCZEPKOWSKI Paweł | warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Artequipment | M 60-69 lat |
2100 | #2176 | GOLANOWSKI Rafał | Kalisz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2101 | #2175 | GOLANOWSKA Patrycja | Kalisz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2102 | #2174 | GOLANOWSKA Iga | Kalisz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 16-19 lat |
2103 | #1806 | SEKLECKA Natalia | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2104 | #1807 | SOWAŁA Marek | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 40-49 lat |
2105 | #1808 | WOJNA Magda | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2106 | #2727 | CEBULSKI Paweł | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Epoka Nordica Łódź | M 50-59 lat |
2107 | #1980 | DYMEK Adam | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | M 40-49 lat |
2108 | #1809 | BIZUGA Robert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2109 | #2480 | MORGA Bogdan | Bedlno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2110 | #1810 | ŚCIBUT Łukasz | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2111 | #1811 | AUGUSTYNIAK Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2112 | #2360 | POPŁAWSKI Krzysztof | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2113 | #2834 | GRUSZCZYŃSKI Mariusz | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | ABB | M 30-39 lat |
2114 | #1813 | PĘDZIWIATR Urszula | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2115 | #1857 | KOZAK Maciej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2116 | #1814 | STROŻEK Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Piechotą po schodach | M 30-39 lat |
2117 | #1815 | ŚWIĄTKOWSKA Emilia | Błaszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2118 | #2481 | JANKOWSKI Sebastian | Radzymin | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Coke Runners | M 30-39 lat |
2119 | #2482 | SKALSKI Rafał | Gniezno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2120 | #1817 | MELKA Olaf | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2121 | #2483 | BECK Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2122 | #1914 | MARKUS Sara | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FLEX ŁÓDŹ | K 20-29 lat |
2123 | #1818 | POLAK Bożena | TOMASZÓW MAZOWIECKI | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2124 | #2200 | WIŚNIEWSKI Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TuŁódź.pl | M 30-39 lat |
2125 | #2105 | ŻAK Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | CLARIANT | K 40-49 lat |
2126 | #1819 | MAZUR Grzegorz | Piotrków Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 50-59 lat |
2127 | | SZYMCZAK Michał | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2128 | #1836 | OZGA Marcin | Kamieńsk | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aktywni Kamieńsk | M 30-39 lat |
2129 | #1820 | KLIMCZUK Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2130 | #1821 | BOROWIK Remigiusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2131 | #1981 | PASTUSIAK Przemyslaw | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SOLAR TEAM | M 30-39 lat |
2132 | #2227 | CŁAPA Dariusz | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Biegamy w Zgierzu | M 50-59 lat |
2133 | #1822 | FRĄCALA Adam | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2134 | #2484 | HIRSZ Sławomir | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2135 | #2281 | JANASZ Rafał | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2136 | #1824 | PĘŚKO Artur | Konary | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2137 | #1823 | MAJEWSKI Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2138 | #1825 | KRYCH Robert | Rąbień | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
2139 | #1917 | BOLARCZYK Stanisław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
2140 | #1826 | ANDRZEJCZAK Joanna | Łęczyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2141 | #2106 | DOMINIAK Mateusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | CLARIANT | M 30-39 lat |
2142 | #1827 | KOZŁOWSKI Daniel | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2143 | | KHAN Yusuf | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2144 | #1829 | POLIT Aleksandra | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2145 | #1828 | POLIT Bartosz | Stryków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2146 | #1830 | MOSTOWSKI Daniel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Software_Lovers | M 20-29 lat |
2147 | #1832 | PUŁACZEWSKI Andrzej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 50-59 lat |
2148 | #1831 | ZIÓŁKOWSKA Kinga | Zduny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 40-49 lat |
2149 | #1909 | KONIECZNA Agnieszka | Nowe Kozuby | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2150 | #1833 | BAK Michał | Lututów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2151 | #1920 | STASIAK Kamila | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FLEX ŁÓDŹ | K 30-39 lat |
2152 | #1835 | ROSTAJEWSKA - KUKIEŁA Beata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2153 | #137 | KOTLAREK Alicja | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Biegnę, bo chcę | K 30-39 lat |
2154 | #1837 | ZAWIERUCHA Marta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2155 | #1913 | PEĆKA Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FLEX ŁÓDŹ | K 30-39 lat |
2156 | #2485 | GRYGLEWSKI Łukasz | Radomsko | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 20-29 lat |
2157 | #1838 | GRALAK Michał | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2158 | #1965 | BZOWSKA Ewelina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TAKEDA Running Team | K 30-39 lat |
2159 | #1970 | ŻAKOWSKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ICHEM- VITADIET | M 40-49 lat |
2160 | #1919 | KRZYSZTOFIK Michał | Kraśnica | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | FLEX ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
2161 | #1839 | SUJAK Weronika | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
2162 | #2361 | WÓJCIK Wojciech | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2163 | #1840 | WDOWIAK Monika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #teamGrażynki | K 40-49 lat |
2164 | #2728 | CEBULSKA Magdalena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Epoka Nordica Łódź | K 40-49 lat |
2165 | | KLIMCZAK Łukasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2166 | | SYROKA Mariusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2167 | #1841 | GOLEŃ Mirosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | M 50-59 lat |
2168 | #1982 | BOROWSKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SOLAR TEAM | K 30-39 lat |
2169 | #2266 | KRAJDA Klaudia | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
2170 | #2432 | KUKIEŁA Robert | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2171 | #2431 | SKAŁA Katarzyna | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2172 | #1842 | WOŹNIAK Katarzyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2173 | #1843 | WACŁAW Maria | Sosnowiec | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2174 | #1844 | GABRYELCZYK Dariusz | Sucha Górna | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 1DLot | M 40-49 lat |
2175 | | PATEREK Daniel | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2176 | #1983 | URBAŃSKA Magdalena | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SOLAR TEAM | K 30-39 lat |
2177 | #1845 | PACZKOWSKI Adrian | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 20-29 lat |
2178 | #1848 | KWAŚNIAK Maciej | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2179 | #634 | KOPERSKA Milena | Słupca | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2180 | #1852 | KORCZYNSKI Stanislaw | Stary Redzeń 14 | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Pietrzyk Running Team | M 60-69 lat |
2181 | #1851 | WRÓBEL Radosław | Julianów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40-49 lat |
2182 | #1853 | ADAMCZYK Monika | Panaszew | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2183 | #1854 | PRZESPOLEWSKA Lucyna | Poddębice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
2184 | #1855 | STEMPIEŃ Agnieszka | Poddębice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
2185 | #1856 | STEMPIEŃ Marta | Poddębice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2186 | #1985 | WIŚNIEWSKI Jarosław | Ozorków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Geberit Team | M 40-49 lat |
2187 | #1992 | URBASZEK Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Geberit Team | K 20-29 lat |
2188 | #1858 | SZTEJKA Joanna | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
2189 | #1859 | MRÓZ Sebastian | Komorów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2190 | #1860 | GROCHOCKI Michał | Żychlin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rozbiegani Żychlin | M 30-39 lat |
2191 | #2295 | SWOBODA Łukasz | Gubin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2192 | #2317 | WANKOWICZ Ewelina | Gubin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2193 | #2362 | PETRUS Paweł | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2194 | #2433 | MICHAŚ Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2195 | #2486 | GOŁĘBIEWSKI Marcin | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2196 | #1861 | BOBEFF Artur | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
2197 | #1862 | KRAWIEC Wioletta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2198 | #1986 | JORDAN Beata | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Geberit Team | K 30-39 lat |
2199 | #1864 | BARAŃSKI Łukasz | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2200 | #1865 | BARAŃSKA Adriana | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2201 | #2216 | MACIASZCZYK Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RYSIOTEAM | M 40-49 lat |
2202 | #1866 | MAJEK Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2203 | #1867 | PIECHOCKA Kasia | Tuszyn | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2204 | #1926 | KIELISZEK Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2205 | #1868 | SOSNÓWKA Magdalena | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2206 | #1869 | CYWIŃSKI Marek | ZGIERZ | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gabinet Psychologiczny Martyna Kochanek | M 20-29 lat |
2207 | #1870 | MACIASZEK Justyna | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Trzy Wieże | K 40-49 lat |
2208 | #1987 | JORDAN Tomasz | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Geberit Team | M 30-39 lat |
2209 | #1871 | STANEK Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 60-69 lat |
2210 | #1872 | OLCZYK Katarzyna | Nowa Iwiczna | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | pwpw sa | K 50-59 lat |
2211 | #1873 | TARASZEWSKA Paulina | Ostroleka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2212 | #1874 | WALCZAK Halina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
2213 | #1875 | MIERCZYŃSKA Weronika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2214 | #1876 | OWCZAREK Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2215 | #1877 | GONCIARZ Weronika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2216 | #1878 | SZEWCZYK Mariusz | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
2217 | #1971 | KUROWSKI Przemysław | Żakowice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ICHEM- VITADIET | M 20-29 lat |
2218 | #1879 | LISICKI Marek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 60-69 lat |
2219 | #1969 | KOZUBSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ICHEM- VITADIET | M 30-39 lat |
2220 | #1880 | PIETRASIK Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2221 | #1881 | PAKUŁA-MILNER Lidia | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2222 | #1882 | SUDRA Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2223 | | DZIŚNIEŃSKA Renata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2224 | #1883 | DZIŚNIEŃSKA Renata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2225 | #1884 | WŁODARCZYK Tomasz | Zduńska Wola | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BBL Zduńska Wola | M 40-49 lat |
2226 | #1885 | WODZIAK Hubert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2227 | #1886 | ADAMCZEWSKI Sławomir | Moskwa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | HerktTeam | M 50-59 lat |
2228 | #2563 | SINGH Marzena | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2229 | #2566 | SINGH Kuldeep | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2230 | #1887 | ANDRYSIAK Mariusz | Orzechów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2231 | #1888 | WIDYŃSKI Dawid | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2232 | #1889 | GABRYSIAK Mariusz | wielun | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 40-49 lat |
2233 | #1890 | SKOWRONEK Dorota | wielun | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wieluń Biega | K 30-39 lat |
2234 | #1891 | SKRĘTA Krzysztof | Mokra Lewa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Parkrun Skierniewice | M 30-39 lat |
2235 | #1892 | METRYCKI Jacek | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2236 | #1893 | STEMPNIK Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2237 | #1894 | SAWICKA Dorota | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
2238 | #1895 | OSIŃSKA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2239 | #1896 | SKOTNICKA Małgorzata | Sędziejowice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2240 | #1897 | KOZELA Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2241 | #1898 | GOLIŃSKI Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
2242 | | URBAŃSKI Kamil | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
2243 | #1899 | SERWIK Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
2244 | #1900 | ANTOSIAK Jakub | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
2245 | #1901 | PRASOL Szczepan | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2246 | | STAŃCZYK Agata | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
2247 | #1902 | WOŹNIAK Adrian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | STG Łódź | M 30-39 lat |
2248 | #2012 | BAJERSKI Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
2249 | #1903 | DUCH Weronika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Decathlon CAR Łódź | K 20-29 lat |
2250 | #1904 | PALUSZAK Karolina | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FAC Rail | K 30-39 lat |
2251 | #1905 | FIJAŁKOWSKI Piotr | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2252 | #1906 | FIAŁKOWSKI Robert | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2253 | #1907 | TAUSZ Agata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
2254 | #1908 | HAŁADAJ Wojciech | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2255 | #1988 | ZWIERZCHOWSKA Jolanta | Kielce | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Geberit Team | K 30-39 lat |
2256 | #1990 | LEŚNIEWSKI Marcin | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Geberit Team | M 30-39 lat |
2257 | #1966 | GARCIA-ALVARADO Gerardo | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TAKEDA Running Team | M 30-39 lat |
2258 | #2005 | OLEJNIK Michał | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Olej Running Team | M 20-29 lat |
2259 | #1911 | OLEJNIK Agata | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Olej Running Team | K 20-29 lat |
2260 | #1925 | GRABOWSKI Mariusz | Rąbień | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2261 | #1929 | MIKINKA Aleksandra | Dłutów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2262 | #2107 | WINKLER Izabela | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | CLARIANT | K 30-39 lat |
2263 | #1984 | DOMAGAŁA Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SOLAR TEAM | M 30-39 lat |
2264 | #2108 | ATTIYA Lidia | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | CLARIANT | K 30-39 lat |
2265 | #1930 | PARADOWSKI Marcin | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2266 | #1931 | SOWIŃSKA Joanna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2267 | #1934 | BAŁABUCH Agnieszka | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
2268 | #1932 | KONECKI Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2269 | #1933 | WALCZAK Tomasz Wojciech | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2270 | #1989 | SKWIERCZYŃSKI Przemysław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Geberit Team | M 30-39 lat |
2271 | #2044 | GAWLIK Kinga | Łęczyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2272 | #2045 | GAWLIK Jacek | Łęczyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2273 | #1935 | ŻEROMIŃSKA Paulina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2274 | #1936 | KUREK Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 40-49 lat |
2275 | #1941 | WILCZEK Justyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2276 | #2841 | STANISŁAWSKI Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | SNG WILD DUCKS | M 40-49 lat |
2277 | #2842 | STANISŁAWSKA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
2278 | #1937 | OLEJNICZAK Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2279 | #2542 | KONASZEWICZ Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2280 | #1938 | SUJKA Wojciech | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #ZaLiniaMety Team | M 40-49 lat |
2281 | #2283 | JANISZEWSKI Sylweriusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2282 | #1940 | PAWLAK Agnieszka | Tuszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2283 | #1942 | APTACY Patryk | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
2284 | #1943 | SIEDLAREK Artur | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2285 | #1944 | MAZUR Jolanta | inowrocław | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 60-69 lat |
2286 | #1946 | MITEK Bartłomiej | Łowicz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2287 | #1948 | SIKORSKA Wioleta | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2288 | #1991 | POLIT Andrzej | Płock | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2289 | #1949 | KULIŃSKA Ilona | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 30-39 lat |
2290 | #2556 | MARANOWSKA Jolanta | Radzanowo | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2291 | #1951 | SKIERSKI Adrian | Łowicz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2292 | #1952 | MARKIEWICZ Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
2293 | #1953 | GŁOGOWSKI Jakub | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2294 | #1954 | ZAWIŚLAK Arkadiusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2295 | #1955 | KOWALSKI Jarosław | KAMIEŃSK | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aktywni Kamieńsk | M 40-49 lat |
2296 | #1957 | MICHALSKI Mariusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2297 | #1956 | KOWALSKA Anna | Kamieńsk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aktywni Kamieńsk | K 40-49 lat |
2298 | #1958 | MAJCHROWSKI Robert | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 40-49 lat |
2299 | #1959 | MAJCHROWSKA Edyta | Zawiercie | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wieluń Biega | K 40-49 lat |
2300 | #1960 | KOPER Marta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2301 | #1961 | WACHULEC Beata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2302 | #1993 | KOŁATEK Kamil | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2303 | #1994 | KOŁATEK Marta | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2304 | #1995 | STRUMIAN Daniel | Brzeziny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Whirlpool Running Team | M 30-39 lat |
2305 | #1996 | KOSZELA Renata | Zalasewo | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2306 | #1997 | JANIAK Inez | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2307 | #2120 | DYMEK Dariusz | Ząbki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2308 | #1998 | GRĄDZKI Marcin | Zduńska Wola | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2309 | #1999 | BOCZKOWSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Infosys Run | M 30-39 lat |
2310 | #2886 | PTASZEK-ZIELIŃSKA Iwona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Krwinka po zdrowie | K 30-39 lat |
2311 | #2000 | RAJEWSKI Maciej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2312 | #2001 | BŁASZCZYK Anita | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2313 | #2002 | RZEŹNICKI Karol | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | EVErRUN | M 50-59 lat |
2314 | #2003 | CIEŚLAK Cezary | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2315 | #2004 | OMONKOWSKI Mikołaj | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2316 | #2008 | WOJCIECHOWSKA Dorota | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2317 | #2546 | RAPACKA Magdalena | Gałków Mały | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
2318 | #2007 | NOWICKI Łukasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2319 | | GTOBELNY Marcin | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2320 | #2009 | KIZEWETER Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
2321 | #2010 | GROBELNY Marcin | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2322 | #2011 | WIKTOROWICZ Olga | Konstantynów Łodzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2323 | #2013 | KUŚMIERSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2324 | #2014 | KOCH Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Atlas Running Team | M 40-49 lat |
2325 | #2015 | DRZAZGA-KOCH Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aflofarm Active Team | K 40-49 lat |
2326 | #2041 | URBANIAK Robert | Stary Besk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2327 | #2630 | TARKA Tomek | ZGIERZ | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2328 | #2018 | MAJCHRZAK Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2329 | #2019 | KRYSTERA Monika | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | O CO BIEGA | K 40-49 lat |
2330 | #2020 | RADWAŃSKA Justyna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2331 | #2021 | ZAWIŚLAK Waldemar | Łęczyca | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2332 | #2022 | ZAWIŚLAK Artur | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
2333 | #2024 | KUNKA Andrzej | Koluszki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
2334 | #2025 | PIWNIK Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2335 | #2026 | PĘKOWSKI Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2336 | #2027 | BORKOWSKA Anna | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2337 | #2028 | KLIMASZEWSKI Jacek | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2338 | #2109 | WAWRZYNIAK Ilona | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CLARIANT | K 30-39 lat |
2339 | #2062 | GRZESZCZAKOWSKI Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2340 | #2087 | SURMA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | K 30-39 lat |
2341 | #2090 | WĄSIK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
2342 | #2031 | PIEKUTOWSKI Ireneusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Decathlon CAR Łódź | M 20-29 lat |
2343 | #2033 | KIELIK Monika | Toruń | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2344 | #2034 | LEWANDOWICZ Łukasz | Gostynin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2345 | #2039 | KAMECKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | AQ Wiring Systems team | M 30-39 lat |
2346 | #2035 | KANCERSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Beauty Sport | M 50-59 lat |
2347 | #2036 | SZYMACHA Rafał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2348 | #2040 | WOZNIAK Robert | Strupiny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Bieging Team Zelów | M 20-29 lat |
2349 | #2042 | ZIELINSKI Sylwek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2350 | #2884 | KUDAJ Kinga | Szwejki Małe 34 | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Krwinka po zdrowie | K 20-29 lat |
2351 | #2885 | STĘPNIAK Karolina | Porady Gorne 5 | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Krwinka po zdrowie | K 20-29 lat |
2352 | #2043 | SEKUŁA Radosław | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2353 | #2046 | BĄK Aneta | Rąbień | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2354 | #2085 | SCHERBAUM Thomas | Offenbach / Germany | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | M 30-39 lat |
2355 | #2047 | WEGNER Patryk | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
2356 | #2847 | SZYMCZAK Marlena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2357 | | OSTROWSKA Roksana | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2358 | #2048 | SKOCZEK Michał | Otwock | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2359 | #2049 | SKIBIŃSKA Małgorzata | Wrocław | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2360 | #2051 | MISIAK Adrian | Łęczyca | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
2361 | #2053 | KUBICKA Sylwia | Kamieńsk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2362 | #2063 | POWOLNA Żaneta | Mirków | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | SNG WILD DUCKS | K 20-29 lat |
2363 | #2052 | KUBICKI Michał | Kamieńsk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2364 | #2054 | PAWLAK Jarek | PODDĘBICE | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2365 | #2055 | SZTENDEREWICZ Renata | Włocławek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2366 | #2699 | JANIK Karolina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | DRUŻYNA SZPIKU | K 30-39 lat |
2367 | #2056 | KANIEWSKI Maciej | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2368 | #2057 | SZYSZKA Mirosław | WARSZAWA | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FCS SUPERSZYCHA | M 60-69 lat |
2369 | #2110 | PAŁCZYŃSKI Piotr | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | CLARIANT | M 30-39 lat |
2370 | #2058 | SERWIK Henryk | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2371 | #2059 | STROJKOWSKI Bartosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2372 | #2060 | SIUDZIŃSKI Łukasz | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2373 | #2061 | ŁAGODZIŃSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2374 | #2064 | WITYCH Bogdan | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #biegam bo lubię | M 60-69 lat |
2375 | #2339 | KRUPIŃSKI Marcin | zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | M 30-39 lat |
2376 | #2201 | BIAŁKOWSKI Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Napieracze | M 30-39 lat |
2377 | | KOZIK Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #biegam bo lubię | M 30-39 lat |
2378 | #2066 | OWCZAREK Wiktoria | Jadwinin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | O CO BIEGA | K 16-19 lat |
2379 | #2067 | ŻÓŁTEK Kacper | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2380 | #2191 | MARCINIAK Piotr | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2381 | #2074 | GÓRECKA Marta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Fujitsu Running Team | K 40-49 lat |
2382 | #2075 | LESZCZYŃSKI Paweł | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Fujitsu Running Team | M 20-29 lat |
2383 | #2077 | MICHALAK Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | K 30-39 lat |
2384 | #2070 | BETKE Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Fujitsu Running Team | K 40-49 lat |
2385 | #2092 | KUCZKOWSKI Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2386 | #2093 | WIEWIÓRSKI Dominik | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2387 | #2094 | SIEDLECKI Rudolf | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2388 | #2095 | DZIEDZICZAK Kinga | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2389 | #2096 | WESTFAL Agata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | HTF Ludwik Sikorski | K 40-49 lat |
2390 | #2097 | MICHALSKI Paweł | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2391 | #2098 | PLISIECKA Dominika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2392 | #2322 | ŁABĘDZKI Kacper | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2393 | #2099 | KOZŁOWSKA Magda | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Bez Napinki | K 30-39 lat |
2394 | #2434 | DORYŃ Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2395 | #2218 | ŁUKASIAK Adam | Chorki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łeczycy | M 20-29 lat |
2396 | #2100 | PORYZAŁA Piotr | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2397 | #2219 | ŁUKASIAK Klaudia | Chorki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łeczycy | K 20-29 lat |
2398 | | TRZONEK Magdalena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2399 | #2111 | PRZYBYLSKA Aleksandra | Gdynia | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Elite Team | K 50-59 lat |
2400 | #2112 | HANUSZKIEWICZ Jacek | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2401 | #2113 | THOMAS Szczepan | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego | M 50-59 lat |
2402 | | ADAMOWICZ Pawel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | M 40-49 lat |
2403 | #2740 | WYMAZAŁA Marek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2404 | #2114 | MANISTA Konrad | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | 25.bdow | M 30-39 lat |
2405 | #2115 | DĄBROWSKI Robert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2406 | #2116 | MAGDALENA Trzonek | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2407 | #2117 | TROJANOWSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
2408 | #2119 | KLIMCZYK Sławomir | Piotrków Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Runner Run | M 40-49 lat |
2409 | #2121 | MALINOWSKI Paweł | Szczawin Duży | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | MPK ŁÓDŹ | M 40-49 lat |
2410 | #2122 | RACHWAŁ Danuta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Bez Napinki | K 30-39 lat |
2411 | #2123 | MALINOWSKA Katarzyna | Szczawin Duży | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | MPK ŁÓDŹ | K 40-49 lat |
2412 | #2124 | WŁOCHYŃSKI Mikołaj | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Droga Do Ultra | M 20-29 lat |
2413 | #2815 | OGŁOZA Mateusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2414 | #2125 | PAWLAK Justyna | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2415 | #2126 | MAŁOWSKA Monika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2416 | #2159 | SKOCZEK Jakub | Otwock | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2417 | #2127 | BĘBENISTA Błażej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2418 | #2132 | PIETRZAK Eliza | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 20-29 lat |
2419 | #2128 | ADAMUS Dariusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 30-39 lat |
2420 | #2129 | ADAMUS Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 30-39 lat |
2421 | #2131 | WYPYCH Mateusz | Borowa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2422 | #2130 | WYPYCH Jarosław | Borowa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2423 | #2133 | ŁUCZYŃSKI Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2424 | #2134 | KLYS Sebastian | Sieradz | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Sieradzbiega.pl | M 40-49 lat |
2425 | #2964 | HARCEJ Magdalena | Anielin Swędowski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Novartis Running Team | K 30-39 lat |
2426 | #2135 | PIETRASIAK Janusz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Beauty Sport | M 50-59 lat |
2427 | | BORECKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Krwinka po zdrowie | K 20-29 lat |
2428 | #2487 | KOSSAKOWSKI Damian | Radzymin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Coke Runners | M 20-29 lat |
2429 | #2488 | POWAŁA Anna | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | K 30-39 lat |
2430 | #2489 | PAWŁOWSKA Agnieszka | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | K 40-49 lat |
2431 | #2490 | GŁÓD Katarzyna | Radom | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | K 30-39 lat |
2432 | #2491 | BANACH Marcin | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2433 | #2492 | JAŃCZAK Anna | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Coke Runners | K 30-39 lat |
2434 | #2493 | WIĘCH Grzegorz | Wołomin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2435 | #2494 | WROCZYŃSKI Adam | Białystok | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2436 | #2706 | LAUK Klaudia | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2437 | #2136 | SIBILSKA Ola | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | UMED Łódź | K 20-29 lat |
2438 | #2395 | PASTERNAK Robert | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 40-49 lat |
2439 | #2137 | MARYNIACZYK Joanna | Ostrów Wielkopolski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wataha - łączy nas bieganie | K 30-39 lat |
2440 | #2138 | BURZYŃSKI Bartłomiej | poznań | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2441 | #2183 | PŁUSZKA Małgorzata | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Running Polesie | K 30-39 lat |
2442 | #2142 | GALA Dawid | Sielce Prawe | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Running Polesie | M 20-29 lat |
2443 | #2140 | FRĄK Dorota | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2444 | | CYWIŃSKI Maciej | Aleksandrów łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | 1 Batalion Kawalerii Powietrznej | M 30-39 lat |
2445 | #2139 | MIECZNIKOWSKA Anna | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2446 | #2141 | KALISZ-WIŚNIEWSKA Diana | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2447 | #2143 | CZEKALIK Arkadiusz | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 20-29 lat |
2448 | #2144 | CZAJKOWSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
2449 | #2145 | CZAJKOWSKA Sylwia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | K 40-49 lat |
2450 | #2146 | WAWROCKI Sebastian | Ostrów Wielkopolski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2451 | #2147 | BARAN Konrad | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2452 | #2701 | PACZKOWSKA Żaneta | Belchów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
2453 | #2148 | BEDNAREK Tomasz | Maków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2454 | #2149 | RZEŹNICKI Sławomir | Brzeziny | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Klub Biegacza Brzezińskie Dziki | M 40-49 lat |
2455 | #2150 | KRAWCZYK Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2456 | #2404 | TOMCZAK Michał | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2457 | #2151 | KOMPA Tomasz | Gałków Mały | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Dell Team | M 40-49 lat |
2458 | #2152 | WOŹNIAKOWSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2459 | #2153 | JURKIEWICZ Tadeusz | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 9. Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej | M 50-59 lat |
2460 | #2154 | GROCHOWSKI Bartłomiej | Radzymin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Powerade | M 30-39 lat |
2461 | #2155 | CIEPŁOCH Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Bez Napinki | K 30-39 lat |
2462 | #2156 | DOMERADZKA Katarzyna | Polesie | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2463 | #2157 | RICHOZ Teresa | Lozanna | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Running Polesie | K 60-69 lat |
2464 | #2220 | ANTOS Dawid | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2465 | #2221 | KOWALCZYK Jakub | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2466 | #2265 | SZCZEPANIAK Rafał | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2467 | #2161 | SOBCZAK Sebastian | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2468 | #2162 | NOWAK Dariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2469 | #2163 | ERIKSEN Breanne | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2470 | #2164 | JANIAK Leszek | Kutno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Fitness Kutno | M 30-39 lat |
2471 | #2810 | CIESLAK Sylwia | Bełchów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Running Osp Polesie | K 20-29 lat |
2472 | #2177 | SROKA Ryszard | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | BIEGNĘ DALEJ...! | M 50-59 lat |
2473 | #2165 | EFIMIENKO Edward | PIŁA | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Lokator Piła | M 50-59 lat |
2474 | | ZUBEL Michał | Oświęcim | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Zadyszka Oświęcim | M 40-49 lat |
2475 | | RABĘDA Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
2476 | #2166 | TOPCZEWSKI Maciej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Sii Running Team | M 40-49 lat |
2477 | #2363 | GABARA Piotr | Brzeziny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2478 | #2167 | DĄBROWSKI Jacek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2479 | #2168 | BUKOWICKI Przemysław | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ZNAK ORŁA | M 30-39 lat |
2480 | #2169 | LEWANDOWSKI Paweł | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Toyota Team | M 30-39 lat |
2481 | #2170 | LEWANDOWSKA Agnieszka | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Toyota Team | K 30-39 lat |
2482 | #2171 | LEWANDOWSKA Natalia | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Toyota Team | K 16-19 lat |
2483 | #2172 | MODRAK Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2484 | #2173 | ZDZIARSKI Marcin | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | KTW | M 30-39 lat |
2485 | #2178 | RAJKOWSKI Sławomir | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | FUDU&CO Sport Team | M 30-39 lat |
2486 | #2179 | KWIECIEŃ-LIPIŃSKA Kamila | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TIGERS TEAM | K 40-49 lat |
2487 | #2180 | KAŹMIERCZAK Przemysław | Kutno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2488 | #2495 | CZARNECKI Karol | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Coke Runners | M 30-39 lat |
2489 | #2181 | KARPIŃSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2490 | #2182 | MATYSIAK Arleta | Sędziejowice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
2491 | #2184 | GRUSZKA Jacek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | AQ Wiring Systems team | M 40-49 lat |
2492 | #2185 | CECHULSKA Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2493 | #2672 | WIĘCKOWSKI Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Morena Czołowa | M 30-39 lat |
2494 | #2186 | ZAORSKI Adam | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2495 | #2187 | MEJSNER Olga | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2496 | #2367 | GRUDZIŃSKI Maciej | Sokołowo Parcele | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 30-39 lat |
2497 | #2188 | MATYS Maja | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2498 | #2189 | KLOTOWSKA-LESIAK Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2499 | #2192 | PECYNA Dariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2500 | #2193 | JANUS Marcin | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 30-39 lat |
2501 | #2194 | FABIJAŃSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2502 | #2195 | KUBIEŃ Krzysztof | Andrychów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
2503 | #2196 | WRÓBEL Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2504 | #2364 | RÓŻEWSKI Paweł | Brzeziny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2505 | #2197 | OGIŃSKI Szymon | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2506 | #2202 | MYDLAND Anetta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
2507 | #2203 | KOCZBERSKI Tomasz | Katowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2508 | #2209 | RZESZUTEK Marysia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2509 | #2204 | KNAP Mariola | Wroclaw | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | JACHU | K 40-49 lat |
2510 | #2207 | PIETRASIAK Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2511 | #2267 | RÓŻEWSKA Agnieszka | Brzeziny | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2512 | #2208 | SZYMCZAK Daria | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Bez Napinki | K 20-29 lat |
2513 | #2210 | KUŹDUB Robert | Gąsawy Rządowe Niwy | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2514 | | GÓRALSKI Albert | Piotrkow trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2515 | #2211 | WŁOCZEWSKI Krzysztof | Kruszyn | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Brothersteam | M 40-49 lat |
2516 | #2212 | SYSIO Mateusz | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
2517 | #2213 | SZYMAŃSKI Mateusz | Gostynin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Morsie jaja | M 30-39 lat |
2518 | #2214 | CZYHIN Igor | Lębork | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Dzikie Koty Running Team | M 30-39 lat |
2519 | #2951 | FELIGA Ewelina | Janów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2520 | #2936 | ORLIŃSKI Marcin | Bronisin Dworski | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2521 | #2215 | JERZYK Anna | Drołtowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Międzyborska Grupa Biegowa | K 20-29 lat |
2522 | #2222 | KULCZYCKI Łukasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Atlas Running Team | M 40-49 lat |
2523 | | STOLINSKI Łukasz | Ktery | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2524 | #2223 | GRABARCZYK Sebastian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2525 | #2224 | LAUDAN Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2526 | #2225 | KUMOR Weronika | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2527 | #2226 | SOBALA-KAWCZYŃSKA Ewa | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2528 | #2229 | ROSIŃSKI Marcin | Oleśnica | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wesoły Bus :) | M 30-39 lat |
2529 | #2228 | ŚLUSARCZYK Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Atlas Running Team | M 30-39 lat |
2530 | #2407 | OGOŃCZYK Donata | Legionowo | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2531 | #2230 | JAKUBOWSKA Małgorzata | Parzęczew | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | PwC | K 30-39 lat |
2532 | #2231 | LAUDAN Renata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
2533 | #2232 | BRZUCHALSKI Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | PwC | M 20-29 lat |
2534 | #2263 | PASTWA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | CLARIANT | K 30-39 lat |
2535 | #2264 | JASSO Adrian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CLARIANT | M 20-29 lat |
2536 | #2233 | LEWIAK Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | TRUCHT.COM | M 30-39 lat |
2537 | #2234 | GORĄCA Natalia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Meyra Speed Team | K 20-29 lat |
2538 | #2235 | SOBCZAK Łukasz | Łęczyca | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2539 | #2236 | KRÓL Dariusz | Wołomin | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Zabiegany Wołomin | M 50-59 lat |
2540 | #2374 | PRZYBYSZ Rafał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 70+ |
2541 | #2237 | JASZCZAK Julia | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 16-19 lat |
2542 | #2238 | FIJAŁKOWSKA Marta | Andrespol | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2543 | #2239 | MONETA Emil | Stryków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2544 | #2240 | KIEŁKIEWICZ Łukasz | Proszenie | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WKS Proszenie | M 20-29 lat |
2545 | #2241 | GŁUSZEK Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2546 | #2242 | SZAJ-PAWŁOWSKA Kamila | Międzybórz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Międzyborska Grupa Biegowa | K 30-39 lat |
2547 | | ANIELAK Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2548 | #2243 | KĘDZIERSKI Sebastian | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2549 | #2244 | WOJTKOWSKI Piotr | Kobyłka | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Zabiegany Wołomin | M 30-39 lat |
2550 | #2245 | JEZIORSKA Kamila | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Kutno Biega | K 30-39 lat |
2551 | #2246 | DYMOWSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2552 | #2703 | SIECIŃSKA Maja | Warszawa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2553 | #2247 | RYBAK Damian | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2554 | #2248 | KABZIŃSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2555 | #2249 | KANIOWSKI Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2556 | #2250 | KARASIEWICZ Katarzyna | Kuligów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
2557 | #2251 | MACHNICKI Paweł | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2558 | #2252 | NIEDŹWIECKI Tomasz | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | M 20-29 lat |
2559 | #2330 | PAJĄK Łukasz | Nowe Miasto Nad Pilicą | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2560 | #2331 | PAJĄK Małgorzata | Radom | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 50-59 lat |
2561 | #2400 | MAŁKIEWICZ Beata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
2562 | #2253 | ADAMCZYK-MAJDA Ania | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2563 | #2254 | KOTALA Ewa | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | K 40-49 lat |
2564 | #2255 | WOJTASIK Andrzej | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź | M 40-49 lat |
2565 | #2256 | SZULC Katarzyna | Ząbki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2566 | #2435 | BERNACIAK Monika | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
2567 | #2257 | URBAŃSKA Joanna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2568 | #2393 | NIEDŹWIEDŹ Ewa | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
2569 | #2258 | WIETESKA Amadeusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | tkanfarb.pl | M 30-39 lat |
2570 | #2259 | NAWROTEK Adam | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2571 | #2260 | KOPERKIEWICZ Michał | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2572 | #2261 | KOPER Sylwia | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Gravitan | K 40-49 lat |
2573 | #2262 | SARZAŁA Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2574 | #2388 | PERZYNA Wojciech | TARCZYN | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2575 | #2328 | MĘCZYŃSKI Piotr | Łęczyca | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | 5pa Sulechów | M 50-59 lat |
2576 | #2365 | WALCZAK-DĘBOWSKA Iwona | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | K 40-49 lat |
2577 | #2329 | ROGALA Katarzyna | PABIANICE | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aflofarm Active Team | K 30-39 lat |
2578 | #2804 | DUSZYŃSKI Sebastian | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2579 | #2342 | SNOCHOWSKI Leszek | Lgota Wielka | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | LESZEK TEAM | M 60-69 lat |
2580 | #2366 | SZALEK Paweł | Hanulin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2581 | #2368 | CHARAPUTA Dariusz | Kępno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Runners Team Kępno | M 30-39 lat |
2582 | #2369 | KUBIK Jacek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2583 | #2370 | DUCHNICZ Klaudia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2584 | #2371 | OWCZAREK Witold | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2585 | #2373 | MOLĘCKI Daniel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2586 | #2426 | JÓZEFACIUK Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2587 | #2695 | GAJEWSKA Paulina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
2588 | #2430 | WLAZŁO Gabriel | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2589 | #2390 | STĘPIEŃ Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2590 | #2375 | SOBIESIAK Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rysie | M 30-39 lat |
2591 | #2376 | HAJDUKIEWICZ Basia | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2592 | #2377 | GRZELAK Adam | Łask | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2593 | #2378 | OLEŚ Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2594 | #2379 | FORTUNIAK Weronika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | UKS Orientuś Łódź | K 20-29 lat |
2595 | #2380 | STEMBOROWSKI Bartłomiej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2596 | #2381 | PUPAR Arkadiusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | BIEGAM 4 FUN | M 40-49 lat |
2597 | #2382 | KUĆMIN Konrad | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2598 | #2383 | PUPAR Tadeusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BIEGAM 4 FUN | M 20-29 lat |
2599 | #2428 | SAMBORSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2600 | #2384 | WALASIK Łukasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Only You | M 30-39 lat |
2601 | #2385 | GRABOWSKI Michał | Aleksandrów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2602 | #2386 | ALBINIAK Artur | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Klub Posiadaczy Kałduna Taktycznego | M 20-29 lat |
2603 | #2387 | BUCZEK Natalia | Tarczyn | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2604 | #2389 | POLAŃSKI Sebastian | Wrocław | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2605 | #2429 | NIEWIADOMSKI Bartłomiej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2606 | #2392 | WIECZOREK Dorota | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 40-49 lat |
2607 | #2394 | SKORUPA Kamil | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | UKS Filipides Teresin | M 20-29 lat |
2608 | #2397 | PAWLAK Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2609 | #2406 | BIELAK Rafał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | PwC | M 20-29 lat |
2610 | #2398 | TRZECIAK Edyta | Janówka | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2611 | | ANTCZAK Dorota | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | B/S/H/Running Team | K 40-49 lat |
2612 | #2399 | CZERKAWSKI Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | F*ck Cancer | M 30-39 lat |
2613 | #2401 | SKORZYCKI Przemysław | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2614 | | FILIPCZAK Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | K 16-19 lat |
2615 | #2402 | CZARNECKA Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | K 30-39 lat |
2616 | #2403 | JAROS Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | TOMTOM RUNNERS | M 30-39 lat |
2617 | #2405 | WALCZAK Agata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Arturówek | K 40-49 lat |
2618 | #2408 | TOMCZYK Inga | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2619 | #2409 | TOMCZYK Artur | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2620 | #2410 | KOWALSKA Emilia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FLEX ŁÓDŹ | K 20-29 lat |
2621 | #2412 | PATYŃSKA Dominika | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2622 | #2411 | KACZMAREK Marta | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2623 | #2413 | CHENCHECI Alexandru | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2624 | #2414 | PASZKIEWICZ Olgierd | Bratoszewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PWPW | M 40-49 lat |
2625 | #2415 | GRUCHOT Dominik | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | OSP ŁÓDŹ-MIKOŁAJEW | M 30-39 lat |
2626 | #2416 | KAŁUŻYŃSKA Mariola | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2627 | #2417 | KAŁUŻYŃSKI Jacek | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
2628 | #2418 | ZDZIARSKI Damian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2629 | #2419 | JEŻAK Konrad | Czarnocin | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2630 | #2420 | SEREDA Jakub | Uszyce | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2631 | #2421 | MARSZAŁEK Eugeniusz | Konstantynów łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 50-59 lat |
2632 | #2422 | PAWELEC Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | HerktTeam | M 60-69 lat |
2633 | #2423 | GRZYB Artur | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2634 | #2424 | BUSZKO Daniel | Wodzierady | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2635 | #2427 | SKOWROŃSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2636 | #2436 | FRELIK Karol | Sosnowica | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | LKS Osuchow | M 20-29 lat |
2637 | | KILANOWSKA Agnieszka | Radomsko | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rozbiegajmy Radomsko | K 30-39 lat |
2638 | #2437 | JANIK Dariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2639 | #2438 | WOJTCZAK Katarzyna | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Decathlon CAR Łódź | K 20-29 lat |
2640 | #2439 | RELUGA Grzegorz | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
2641 | #2440 | RELUGA Małgorzata | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 50-59 lat |
2642 | #2441 | MAJEWSKI Jacek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2643 | #2442 | KAŁUŻYŃSKI Mirosław | Piaseczno | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
2644 | | DOMINICZAK Kinga | Pieńsk | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2645 | #2466 | ZUTEREK Wojciech | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 16-19 lat |
2646 | #2443 | JAGIELUK Jacek | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | M 30-39 lat |
2647 | #2444 | WIECH Magdalena | Skarbimierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2648 | #2500 | DĘBICKA Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | EVErRUN | K 40-49 lat |
2649 | #2445 | TOMASZEWSKI Tobiasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2650 | #2447 | WLAŹLIK Dariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2651 | | KOCHELSKA Kamila | Osiedle Niewiadów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | K 40-49 lat |
2652 | #2448 | WABIŃSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2653 | #2449 | WABIŃSKA Dorota | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2654 | #2450 | MADEJ Rafał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2655 | #2451 | MĄCZKA Sebastian | Wilcza | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2656 | #2452 | KĘDZIORA Agnieszka | Dzierzgówek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Running Polesie | K 40-49 lat |
2657 | #2453 | KĘDZIORA Mariusz | Dzierzgówek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Running Polesie | M 40-49 lat |
2658 | #2454 | CICHAL Anna | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Running Polesie | K 40-49 lat |
2659 | #2455 | WRONKA Anna | Zielonka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2660 | #2456 | OWCZAREK Tomasz | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2661 | #2513 | KUNA Tomasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2662 | #2514 | PIECHOWIAK Maja | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2663 | #2457 | WŁODARCZYK Kuba | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2664 | #2469 | ROSIAK Sławomir | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2665 | #2515 | CIEPLUCHA Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aflofarm Active Team | K 30-39 lat |
2666 | #2516 | MICHALAK Łukasz | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Aflofarm Active Team | M 30-39 lat |
2667 | #2459 | CIEŚLEWICZ Sonia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2668 | #2460 | STĘPNIEWSKI Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2669 | #2461 | WŁODARCZYK Tomasz | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2670 | #2462 | ŻARNOTAL Artur | Żagań | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Orkiestra Wojskowa Żagań | M 20-29 lat |
2671 | #2517 | MISZCZAK Anna | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aflofarm Active Team | K 20-29 lat |
2672 | #2518 | KĘSICKI Andrzej | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aflofarm Active Team | M 40-49 lat |
2673 | #2463 | BUCZKOWSKI Robert | Łask/Dublin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Polish Runners Club Ireland | M 40-49 lat |
2674 | #2464 | CHMIELECKA-RUTKOWSKA Jolanta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2675 | #2465 | JAGUSIAK Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2676 | | GIELEC Zuzanna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | UKS Orientuś Łódź | K 16-19 lat |
2677 | #2467 | CIEŚLEWICZ Mateusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2678 | #2468 | MIKOŁAJCZYK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2679 | #2519 | SZAMOL Sebastian | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Aflofarm Active Team | M 40-49 lat |
2680 | #2470 | MILLER Aleksandra | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 16-19 lat |
2681 | #2471 | SZLAKOWICZ Ewa | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2682 | #2472 | MALEWSKI Tomasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2683 | #2473 | MICHALCZYK Wiktor | Belchatow | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2684 | #2 | DRELICH Michał | Gdynia | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | SE Group | M 30-39 lat |
2685 | | WARDZIŃSKI M8chał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2686 | #2474 | WARDZIŃSKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2687 | #2475 | MAGDZIARZ Anita | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2688 | #2525 | BEJMERT Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2689 | #2477 | OKROJEK Leszek | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2690 | #2476 | CZERKAWSKA Agata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2691 | #2524 | KOSIUK Gabriela | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2692 | #2523 | KOLEC Justyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2693 | #2540 | KOWALKOWSKA Magdalena | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Biegam za Romkiem | K 40-49 lat |
2694 | #2522 | KRÓL Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | M 30-39 lat |
2695 | #2521 | BŁASZCZYK Robert | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Rossmann | M 40-49 lat |
2696 | #2496 | KULIGOWSKA Marzena | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2697 | #2497 | CIERPLIKOWSKA Izabela | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 50-59 lat |
2698 | #2498 | KOŁAKOWSKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Shumee | M 20-29 lat |
2699 | #2499 | OWCZAREK Damian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Shumee | M 20-29 lat |
2700 | #2501 | GUTENPLAN Jacek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2701 | | MACHURA Arkadiusz | Wola Jedlińska | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2702 | #2511 | LIS Szymon | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | UMED Łódź | M 20-29 lat |
2703 | #2503 | ZIÓŁEK Magdalena | Józefosław | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Olej Running Team | K 40-49 lat |
2704 | | KACZMAREK Małgorzata | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2705 | #2678 | DĘBOWSKI Daniel | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Coke Runners | M 40-49 lat |
2706 | #2679 | DĘBOWSKA Urszula | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Coke Runners | K 40-49 lat |
2707 | #2504 | PIATKOWSKA Hanna | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Coke Runners | K 30-39 lat |
2708 | #2505 | WOJTASZCZYK Stanisław | Żytowice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 60-69 lat |
2709 | #2520 | VENTURA Stefania | Wolsztyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2710 | #2506 | PIETRUCHA Ewa | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2711 | #2507 | SZUBIELSKI Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
2712 | | GRUSZCZYNSKA Karolina | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2713 | #2508 | ZALEWSKI Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
2714 | #2509 | MOSZCZYŃSKA Ola | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | mBank | K 40-49 lat |
2715 | #2510 | MOSZCZYŃSKI Grzegorz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | mBank | M 50-59 lat |
2716 | #2526 | SZABRAŃSKI Piotr | Słupno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2717 | #2512 | CENTKOWSKI Łukasz | Lutkówka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | LKS Osuchow | M 16-19 lat |
2718 | #2680 | JACKOWSKA Izabela | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Coke Runners | K 40-49 lat |
2719 | #2600 | ŁODKOWSKI Andrzej | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2720 | #2601 | ŁODKOWSKA Justyna | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2721 | #2527 | LIWOCZ Jakub | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | OTSOBIEGA? | M 20-29 lat |
2722 | #2528 | KABAT Marcin | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2723 | #2530 | SZYMAŃSKI Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
2724 | #2529 | KALIŃSKI Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2725 | #2531 | NIEDŹWIEDŹ Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2726 | #2777 | SAKOWSKI Wojciech | Łodzi | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 60-69 lat |
2727 | #2532 | URBANEK Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2728 | #2681 | DEBOWSKI Tomasz | Opoczno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Coke Runners | M 30-39 lat |
2729 | #2534 | SZCZAP Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2730 | #2533 | KUŹNICKI Kuba | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2731 | #2535 | SZADKOWSKI Piotr | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | WS Zgierz | M 20-29 lat |
2732 | #2537 | SKRZYDLEWSKI Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2733 | #2538 | NAJDER Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2734 | #2545 | MICHNIEWSKA Edyta | Szymanów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2735 | #2539 | FUSIK Weronika | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Biegam za Romkiem | K 30-39 lat |
2736 | #2541 | ADAMCZYK Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2737 | | MARUSZEWSKI Arkadiusz | Nieczuj | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ULKS MOSiR Sieradz/Wosiek Team | M 20-29 lat |
2738 | #2543 | KUBIAK Dominik | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
2739 | #2549 | SUT Rafał | Stróża | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2740 | #2548 | MICHNIEWSKI Błażej | Szymanów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2741 | #2544 | POPŁAWSKI Karol | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 60-69 lat |
2742 | #2547 | STAŃCZAK Aleksandra | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 16-19 lat |
2743 | #2550 | RAPACKA Renata | Gałków Mały | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2744 | #2551 | WIADERNY Damian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
2745 | #2552 | WYCISZKIEWICZ Stanisław | Dłutów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 70+ |
2746 | #2553 | FRANKENBERG Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | biegacz Nowosolna | K 60-69 lat |
2747 | #2578 | MIDERA Szymon | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2748 | #2577 | MIDERA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
2749 | #2554 | WYSZOMIERSKA Gabriela | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2750 | #2555 | IBERHAN Piotr | Ostrów Wielkopolski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2751 | #2588 | PAWLAK Jakub | Turek | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | #BBKTS Biegam bo kocham ten stan | M 40-49 lat |
2752 | #348 | BOHDANOWICZ Krystian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Atlas Running Team | M 40-49 lat |
2753 | #2557 | BOHDANOWICZ Maja | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Atlas Running Team | K 16-19 lat |
2754 | #2558 | LEWANDOWSKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2755 | #2559 | WALCZAK Piotr | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2756 | #2560 | SZADKOWSKI Sebastian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2757 | #2561 | TUREK Paweł | Piaseczno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2758 | #2562 | DYBOWSKA Agata | Gdynia | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2759 | #2565 | SADZIŃSKA Grażyna | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Szadkobiegacze | K 30-39 lat |
2760 | #2564 | SADZIŃSKI Andrzej | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Szadkobiegacze | M 40-49 lat |
2761 | #2648 | NOCKOWSKI Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2762 | #2567 | GUTENPLAN Patryk | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2763 | | SYSKA Izabela | Gawrony 83 | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2764 | #2568 | JACHNIK Marta | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2765 | #2569 | LEDZION-POLEWACZ Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2766 | #2570 | BOCZEK Krzysztof | Mysłaków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2767 | #2941 | KOZDRAJ Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2768 | #2932 | JAROS Agnieszka | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
2769 | #2571 | KOZŁOWSKI Radosław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2770 | #2572 | PŁACHTA Daniel | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2771 | #2573 | KUCHARSKA Marlena | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | K 40-49 lat |
2772 | #2574 | SOBCZAK Aneta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2773 | #2575 | KREBS Marcin | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
2774 | #2943 | MALARZ Martyna | Braniewo | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2775 | #2655 | GRZEJDA Gabriela | Łódź, ŁÓDZKIE | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2776 | #2576 | PILICHOWSKA Katarzyna | Warta | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2777 | | PIKULSKI Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #biegam bo lubię | M 30-39 lat |
2778 | #2579 | GÓRKOWSKI Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2779 | | HALIŻAK Norbert | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wieluń Biega | M 40-49 lat |
2780 | #2580 | SKUBISZEWSKI Rafał | Uniejów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2781 | #2682 | BIELKOWSKI Wojciech | Płock | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Coke Runners | M 40-49 lat |
2782 | #2581 | WITCZAK Marta | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 20-29 lat |
2783 | #2582 | PRZYBYSZ Anna | Kutno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2784 | #2584 | SZKOBEL Bartłomiej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PULS TRI TEAM | M 30-39 lat |
2785 | #2590 | PAWLAK Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
2786 | #2585 | TOPOLSKI Paweł | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Shumee | M 20-29 lat |
2787 | #2586 | BŁASZCZYK Iwona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SuperTEAM | K 30-39 lat |
2788 | #2587 | JASIACZEK Daria | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2789 | #2589 | LEWICKI Marcin | Wódka | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Atlas Running Team | M 40-49 lat |
2790 | #2675 | KWIATEK Małgorzata | Toruń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2791 | #2591 | ŁAZUK Sylwia | Białystok | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2792 | #2592 | SZLASKI Igor | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 30-39 lat |
2793 | #2593 | WÓJCIK Magdalena | Kleszczów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Pozytywnie Zabiegani Omega Kleszczów | K 20-29 lat |
2794 | #2594 | BOROWIECKI Filip | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2795 | #2595 | WASILEWSKI Aleksander | Torun | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Nestle Fitness | M 40-49 lat |
2796 | | KOZAK Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2797 | #2846 | IGNOR Kacper | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 16-19 lat |
2798 | #2596 | WALKOWICZ Hubert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2799 | #2598 | PIĄTEK Hubert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2800 | #2611 | GOS Mateusz | Warka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | KS START PUŁASKI WARKA | M 16-19 lat |
2801 | #2599 | CUPER Bartłomiej | Elbląg | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2802 | #2602 | WUJKOWSKA Agata | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2803 | #2603 | GRZELAK Sylwia | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2804 | | GAWRONSKA Anna | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2805 | #2747 | POKORA Marek | Seligów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2806 | #2605 | BARANOWICZ Grzegorz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2807 | #2606 | BARANOWICZ Adam | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
2808 | #2607 | WIELGOPOLAN Natalia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2809 | #2952 | RADOMSKI Przemyslaw | Mönchengladbach | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 40-49 lat |
2810 | #2693 | JAROCKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 30-39 lat |
2811 | #2692 | JAROCKI Artur | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2812 | #2608 | KIERZKOWSKA Małgorzata | Kamieńsk | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aktywni Kamieńsk | K 40-49 lat |
2813 | #2609 | KIERZKOWSKI Marek | Kamieńsk | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Aktywni Kamieńsk | M 40-49 lat |
2814 | #2610 | CZĘSTOCHOWSKA Iga | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2815 | #2612 | CHOŚCIŃSKA Agnieszka | Toruń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2816 | #2613 | MICHALSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2817 | #2989 | DURASIK Bartlomiej | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Atlas Running Team | M 30-39 lat |
2818 | #2994 | DURASIK Paula | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Atlas Running Team | K 30-39 lat |
2819 | | MARUSZCZAK Mikołaj | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2820 | #2614 | GRABOWSKI Sebastian | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Olej Running Team | M 40-49 lat |
2821 | #2615 | PACZESNY Janusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2822 | #2617 | KOLEC Dariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2823 | #2618 | TUMIDAJEWICZ Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Infosys Run | K 40-49 lat |
2824 | #2619 | ZABŁOCKI Wojtek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2825 | #2620 | MAŃKO Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2826 | #2621 | JANICKI Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2827 | #2623 | SURLEJEWSKA-CIEŚLIK Joanna | Rąbień AB | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2828 | #2624 | ZIELIŃSKI Bartłomiej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2829 | #2625 | SŁOWIŃSKI Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2830 | #2626 | BARCKI Paweł | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2831 | #2627 | KRĄŻYŃSKA Angelika | Kalisz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2832 | #2628 | SKIBA Katarzyna | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2833 | #2629 | OWCZAREK Paweł | Jadwinin | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | O co biwga | M 40-49 lat |
2834 | | STEFAŃSKI Mateusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Saints Łódź | M 20-29 lat |
2835 | #2631 | RACZKOWSKA Ewa | Toruń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2836 | #2632 | WILKOWSKA Ewelina | CIOSNY | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2837 | #2633 | JANIAK Norbert | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 20-29 lat |
2838 | #2640 | KOTLICKA Aga | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SNG WILD DUCKS | K 40-49 lat |
2839 | #2635 | RÓŻYCKA Magdalena | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
2840 | #2636 | FLIS Bartłomiej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SKN Inwestor | M 20-29 lat |
2841 | #2637 | STĘPIEŃ Zbigniew | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2842 | #2690 | MICHALSKA Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
2843 | #2691 | ANDRZEJEWSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
2844 | #2689 | KONIECZNY Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 30-39 lat |
2845 | #2638 | BOGACIUK Magdalena | Ciechocinek | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2846 | #2639 | SKUDLARSKI Michał | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2847 | #2641 | BANACH Iwona | ROKICINY- KOLONIA | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2848 | #2645 | TRUSZKOWSKA Agnieszka | Legionowo | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2849 | #2642 | KSIĘŻNIK Wojciech | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2850 | #2643 | KAŹMIERCZAK Krzysztof | Płock | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
2851 | #2644 | STEGLIŃSKA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2852 | | JAROSIŃSKI Artur | Radomsko | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rozbiegajmy Radomsko | M 50-59 lat |
2853 | #2646 | KAWECKA Anna | Maków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2854 | #2676 | KACZMAREK Iwona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2855 | #2647 | PODGORSKI Grzegorz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2856 | #2976 | KOWALSKI Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2857 | #2649 | LENARCZYK Daniel | Baby | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2858 | #2650 | DZIESZKO Maciej | Bielewo | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2859 | | BORYN-HANSEN Kinga | Kalonka | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2860 | #2651 | MARKOWSKI Marcin | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 40-49 lat |
2861 | #2652 | BANASIAK Jarosław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2862 | #2653 | LIBISZOWSKA-JEZIERSKA Anna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2863 | #2654 | CIĄCIO Maks | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 16-19 lat |
2864 | #2656 | WOJCIECHOWSKI Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2865 | #2657 | LEONARCZYK Patrycja | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2866 | #2658 | RADOSIEWICZ Dagmara | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2867 | #2659 | DŁUGOSZ Marek | Wartkowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Geotermia Uniejów | M 50-59 lat |
2868 | #2660 | AUGUSTOWSKA Izabela | Wartkowice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KB Geotermia Uniejów | K 40-49 lat |
2869 | #2683 | KUBAS Łukasz | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Olej Running Team | M 30-39 lat |
2870 | #2661 | MARCINKIEWICZ Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | PKP ENERGETYKA | M 40-49 lat |
2871 | #2662 | LESIEŃ Adam | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
2872 | #2663 | SMOLEC Karolina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2873 | #2664 | KAMIŃSKA Paulina | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2874 | #2665 | BIŃKOWSKA - BOCIAN Iwona | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2875 | #2667 | RZEŹNIK Marta | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
2876 | #2668 | ŻEBRACKI Wojtek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2877 | #2669 | MARCHEL Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | F*ck Cancer | M 30-39 lat |
2878 | #2670 | JAKUBOWSKI Jacek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2879 | #2904 | GRADOMSKI Dominik | Konstantynów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | KaPeWu | M 30-39 lat |
2880 | #2671 | GÓRALSKA Matylda | Rąbień | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
2881 | #2673 | SOWIŃSKI Edmund | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TKKF Płock | M 70+ |
2882 | #2674 | BŁOCH Marek | Huta Dłutowska | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
2883 | #2684 | KRAKOWIAK Robert | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2884 | #2685 | OGŁOZA Kamil | Sulejów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | TERMOton | M 30-39 lat |
2885 | #2686 | MALESA Edyta | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2886 | #2687 | KOTYNIA Jacek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2887 | #2688 | ŻURAWICZ Bartosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2888 | #2694 | SMOLEC Radosław | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | JASZPOL RUNNERS | M 40-49 lat |
2889 | #2696 | ŚNIEG Mariola | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2890 | #2739 | KOBYŁECKI Rafał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rysie | M 30-39 lat |
2891 | #2697 | SNOPEK Paweł | Aleksandrów Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | JASZPOL RUNNERS | M 40-49 lat |
2892 | #2698 | CIESIELSKI Jerzy | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Epoka Nordica Łódź | M 60-69 lat |
2893 | #2700 | SZEWCZYK Michał | Zduńska Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | BBL Zduńska Wola | M 30-39 lat |
2894 | #2970 | SYNDER-TAMBORSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2895 | #2702 | WARDENGA Piotr | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2896 | #2729 | FRĄCKOWIAK Maciej | Poznań | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | FAC Rail | M 30-39 lat |
2897 | #2704 | NIEWIADOMSKA Małgorzata | Żyrardów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2898 | #2705 | TAMBORSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2899 | #2707 | LUŚTAK Andrzej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Beauty Sport | M 50-59 lat |
2900 | #2708 | ANYSZEWSKI Kamil | POLESIE102A | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Running Osp Polesie | M 30-39 lat |
2901 | #2709 | FEDEROWICZ Łukasz | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Cyrkiel team | M 30-39 lat |
2902 | #2710 | BADURSKA Agnieszka | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2903 | #2711 | GIERAGA Paweł | Ozorków | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Cyrkiel team | M 16-19 lat |
2904 | #2844 | LUŚTAK Iwona | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Beauty Sport | K 40-49 lat |
2905 | #2712 | DZIWOTA Ewelina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2906 | #2713 | ADAMKIEWICZ Magdalena | Zduńska Wola | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | BBL Zduńska Wola | K 20-29 lat |
2907 | #2714 | JACH Adam | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2908 | #2715 | SZTENDEREWICZ Rafał | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Sportevo | M 40-49 lat |
2909 | | PACHOLICKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
2910 | #2716 | CZARNECKI Łukasz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2911 | #2717 | RYBIŃSKI Kamil | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2912 | #2718 | MICHALAK Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2913 | #2871 | SZCZEGÓLSKI Sebastian | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Razem Trenujemy Sport | M 30-39 lat |
2914 | #2720 | CIEĆWIERZ Sławek | Gdynia | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AZYMUT45GDYNIA | M 40-49 lat |
2915 | | KOŚLA Klaudia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
2916 | #2719 | KMIECIK Jakub | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | #biegam bo lubię | M 20-29 lat |
2917 | | MICHALSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2918 | #2721 | ZAWADZKI Damian | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | M 30-39 lat |
2919 | #2723 | PACOCHA Igor | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
2920 | #2722 | CHOJNACKA Joanna | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2921 | #2726 | GRZYB Konrad | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Morena Czołowa | M 30-39 lat |
2922 | #2724 | PALUSZKIEWICZ Karolina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
2923 | #2743 | KUBICKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2924 | #2731 | KUCHARCZYK Konrad | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | #biegam bo lubię | M 16-19 lat |
2925 | #2732 | DOROŻAŁA Natalia | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Team Szybkie Nogi | K 30-39 lat |
2926 | #2733 | DOROŻAŁA Lechosław | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Team Szybkie Nogi | M 40-49 lat |
2927 | #2734 | ADAMSKI-HEIN Andrzej | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2928 | #2737 | WRONKA Wojciech | Zielonka | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
2929 | | KACZMAREK Tomasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
2930 | #2887 | SZWAJKOWSKI Przemysław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Krwinka po zdrowie | M 30-39 lat |
2931 | #2742 | TURKIEWICZ Tomasz | łódzkie | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | GOŃ SIĘ! Running Team | M 30-39 lat |
2932 | #2872 | KAMIŃSKI Patryk | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
2933 | #2744 | ZAWADOWSKA Marta | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | K 30-39 lat |
2934 | #2745 | WRONKA Tomasz | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2935 | #2746 | ŚMIETAŃSKA Agnieszka | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
2936 | #2959 | GRYGLEWSKA Anna | Radomsko | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Coke Runners | K 40-49 lat |
2937 | #2968 | RAJKOWSKI Przemysław | Czapury | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 50-59 lat |
2938 | #2748 | KLUSKA Jan | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | KS ŁZPN | M 20-29 lat |
2939 | #2749 | KARCZ Kacper | Ksawerów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
2940 | #2750 | JAROSIŃSKI Marek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Łódzkie Hospicjum dla Dzieci | M 40-49 lat |
2941 | #2751 | SZUSTOWSKI Tomek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 60-69 lat |
2942 | | METRYCKA Ania | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
2943 | #2752 | CHOMIK Marcin | Włodawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2944 | #2753 | METRYCKA Anna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | biegacz Nowosolna | K 40-49 lat |
2945 | #2754 | METRYCKI Franciszek | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | biegacz Nowosolna | M 20-29 lat |
2946 | #2755 | REMBA Izabela | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Wdowiak | K 30-39 lat |
2947 | #2756 | WDOWIAK Lukasz | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Wdowiak | M 30-39 lat |
2948 | #2869 | SZALA Mariusz | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Warach Rowery | M 30-39 lat |
2949 | #2757 | WASIELEWSKI Michał | Kutno | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | OCRland | M 40-49 lat |
2950 | #2758 | STOLINSKI Łukasz | Ktery | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2951 | #2759 | KUBIAK Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 40-49 lat |
2952 | #2760 | SADOWSKI Mariusz | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | edc.team | M 30-39 lat |
2953 | #2863 | WARACH Daniel | Belcgatów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Warach Rowery | M 40-49 lat |
2954 | | WOJTCZAK Piotr | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
2955 | #2761 | KUBIAK Michał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2956 | | MATUSZEWICZ Jakub | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | #HappyRunners | M 20-29 lat |
2957 | #2762 | ŁAWRENIN Anna | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 20-29 lat |
2958 | #2763 | ZIELIŃSKI Krzysztof | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 60-69 lat |
2959 | #2764 | ZIELIŃSKI Kamil | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
2960 | #2765 | WÓJCIK Kamil | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
2961 | #1573 | KUNCE Kasieńka | Woźniki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
2962 | #2766 | ZAWADZKA Edyta | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2963 | #2767 | WOŹNIAK Alina | Bydgoszcz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 50-59 lat |
2964 | #2768 | KIŃSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2965 | | PYTEL Jerzy | Belchatow | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2966 | #2799 | CHAJDYS Maciej | Stare Skoszewy | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Skoszewy Runners | M 40-49 lat |
2967 | #2779 | KACPRZYK Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
2968 | #2769 | KUCZEWSKI Paweł | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
2969 | #2770 | NOWAK Michał | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EUROGLAS POLSKA | M 40-49 lat |
2970 | #2771 | KOWALSKI Łukasz | Józefów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
2971 | #2772 | PACIOREK Jakub | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Running Osp Polesie | M 30-39 lat |
2972 | #2773 | NOWAK-GÓRECKA Anna | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2973 | #2774 | PALUCH Sebastian | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
2974 | #2775 | PALUCH Anna | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2975 | #2776 | DOMINIAK Jarosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
2976 | #2817 | ŁOŃSKI Tomasz | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2977 | | PACIOREK Jakub | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Running Osp Polesie | M 30-39 lat |
2978 | #2778 | KUTERMANKIEWICZ Grzegorz | Bełchów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Running Osp Polesie | M 30-39 lat |
2979 | #2780 | KOWALCZYK Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40-49 lat |
2980 | #2781 | GRUSZA - KOWALCZYK Donata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
2981 | #2782 | OBAL Joanna | Bełchów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
2982 | #2783 | KAŁUŻA Milena | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | KB Spartakus Bełchatów | K 30-39 lat |
2983 | | GOŁDYN Sebastian | Ostrzeszów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Aktywny Ostrzeszów | M 30-39 lat |
2984 | #2784 | SZAŁWIŃSKA Ewa | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | KB Spartakus Bełchatów | K 50-59 lat |
2985 | | ZŁOTNIK Paweł | Szczecin | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2986 | #2925 | WACHOWIEC Jaroslaw | Rokiciny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
2987 | #2785 | KRAWĘTEK Agnieszka | BEŁCHATÓW | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | SPARTAKUS BEŁCHATÓW | K 40-49 lat |
2988 | #2786 | SZYMAŃSKA Anna | Łódź (Łódź-Polesie) | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
2989 | #2787 | ANTCZAK Maciej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
2990 | #2870 | ZARĘBA Mateusz | sochaczew | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | #HappyRunners | M 16-19 lat |
2991 | #2813 | GARDIAS Renata | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 30-39 lat |
2992 | #2788 | KUZIEMSKI Krzysztof | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2993 | #2789 | ODROBINA Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2994 | #2791 | PAWŁOWSKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | TOMTOM RUNNERS | K 30-39 lat |
2995 | #2792 | MARKOWIAK Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | HTF Ludwik Sikorski | M 40-49 lat |
2996 | #2793 | SZABŁOWSKI Krzysztof | Rosanów | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | SNG WILD DUCKS | M 40-49 lat |
2997 | #2797 | ŻUK Grzegorz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Wataha - łączy nas bieganie | M 40-49 lat |
2998 | #2798 | KOŁODZIEJCZAK Mateusz | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
2999 | | WYSOCKA Daria | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 16-19 lat |
3000 | #2800 | ZDUNEK Grzegorz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | TRUCHT.COM | M 30-39 lat |
3001 | #2801 | PODRAŻKA Jagoda | Mysłaków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
3002 | | CYGANEK Mateusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3003 | #2802 | PRASAL Artur | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
3004 | #2803 | KUBŚ Jakub | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3005 | #2805 | SAŁADAJCZYK Radosław | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | AQ Wiring Systems team | M 40-49 lat |
3006 | #2806 | SAŁADAJCZYK Ewelina | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
3007 | #2807 | WOJEWÒDKA Anna | Wieluń | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
3008 | #2862 | DUDEK Jacek | Stachlew | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
3009 | #2808 | SAŁADAJCZYK Malwina | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | UKS Azymut Pabianice | K 16-19 lat |
3010 | #2809 | JAROSZCZAK Konrad | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
3011 | #2811 | ZIENTALA Anna | Zduńska Wola | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BBL Zduńska Wola | K 40-49 lat |
3012 | #2914 | DIOWKSZ Paweł | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
3013 | #2812 | ADAMOWICZ Pawel | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | B/S/H/ Łódź Running Team | M 40-49 lat |
3014 | #2814 | SOBACZYŃSKI Mateusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30-39 lat |
3015 | #2818 | DOBRYSIEWICZ Mariusz | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
3016 | #2819 | KŁUCJASZ Małgorzata | pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 40-49 lat |
3017 | #2820 | KŁUCJASZ Maja | pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | FORMA NA PIĄTKĘ NW | K 16-19 lat |
3018 | #2821 | WIĘCH Arkadiusz | Marki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3019 | | DĘBSKA Katarzyna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
3020 | #2822 | PIĄTKIEWICZ Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3021 | #2823 | SUJKA Grażyna | WIELUŃ | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Wieluń Biega | K 50-59 lat |
3022 | #2824 | HENDRYKOWSKI Krzysztof | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Warach Rowery | M 50-59 lat |
3023 | #2825 | SOBOCIŃSKA Iwona | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Biegam za Romkiem | K 40-49 lat |
3024 | #2826 | SKOWROŃSKI Andrzej | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
3025 | #2828 | GLOS Lucyna | Łozina | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3026 | #2827 | PAWŁOWSKI Maciej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
3027 | #2829 | JONCZYK Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
3028 | #2830 | SZYMALAK Monika | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
3029 | #2831 | LESZCZYŃSKI Piotr | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Biegam za Romkiem | M 50-59 lat |
3030 | #2953 | KLEMBA Andrzej | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3031 | #2832 | GRĘBOWSKA Dagmara | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | K 30-39 lat |
3032 | #2833 | OLEJNICZAK Paulina | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3033 | #2835 | WDOWIAK Witold | Czaplinek | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3034 | #2836 | PINTERA Łukasz | Łódź, Polska | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3035 | #2837 | WYSOCKI Arkadiusz | Rabien | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | TOMTOM RUNNERS | M 40-49 lat |
3036 | #2838 | PUTA Łucja | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 16-19 lat |
3037 | #2840 | MACANDER Jakub | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 20-29 lat |
3038 | #2839 | BEŚKA Rafał | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3039 | #2843 | MIŁASZEWSKI Kamil | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3040 | | BABANIN Oleksii | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3041 | #2845 | LENART Tomasz | Głoeno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | ReebokRunCrew LDZ | M 30-39 lat |
3042 | #2848 | ZIÓŁKOWSKI Marek | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | EVErRUN | M 30-39 lat |
3043 | #2880 | BIAŁAS Maja | Zbąszyń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
3044 | #2879 | SZAFRAŃSKA Sandra | Zbąszyń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
3045 | #2849 | RODAK Zbigniew | WARSZAWA | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 50-59 lat |
3046 | #2850 | LENART Anna | Głowno | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
3047 | #2911 | MAJCHER Elżbieta | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | LUKS Boguszyce | K 30-39 lat |
3048 | #2852 | FIRAZA Agnieszka | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | LA Trener | K 30-39 lat |
3049 | #2851 | MROZOWSKI Filip | | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | | M 30-39 lat |
3050 | #2878 | PIETRZKOWSKA Patrycja | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 20-29 lat |
3051 | #2882 | JAWORSKA Agnieszka | Toruń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
3052 | #2877 | DZIAŁDOWSKI Adam | Toruń | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
3053 | #2853 | MUSIAŁOWICZ Adam | | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3054 | #2875 | FOKS Damian | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | M 20-29 lat |
3055 | #2854 | NIEWCZAS Karina | | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
3056 | #2874 | KRÓL Daria | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Rossmann | K 30-39 lat |
3057 | #2855 | NIEWCZAS Robert | | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3058 | #2856 | CIBORSKI Jakub | | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3059 | #2912 | KAROLCZUK Aleksandra | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | LUKS Boguszyce / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka | K 16-19 lat |
3060 | #2857 | NIENADOWSKA Beata | | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 50-59 lat |
3061 | #2859 | KACZMARCZYK Daniel | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 40-49 lat |
3062 | #2860 | KOŹMIŃSKA Grażyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | Atlas Running Team | K 30-39 lat |
3063 | #2861 | KARWAT Cezary | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3064 | #2864 | WÓJKOWSKI Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAZEM TRENUJEMY SPORT | M 40-49 lat |
3065 | #2873 | WŁODARCZYK Anna | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
3066 | #2866 | WRONKA Miłosz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3067 | #2963 | BRZOZOWSKA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
3068 | #2868 | GIŻEWSKI Grzegorz | Głowno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3069 | #2893 | WIERCIOCH Izabela | Bełchów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3070 | #2876 | CHAŁAS Agnieszka | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3071 | #2958 | SROCZYŃSKI Adrian | Błaszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3072 | #2888 | SZOSTEK Katarzyna | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Pietrzyk Running Team | K 50-59 lat |
3073 | | WALEWSKI Łukasz | Stachlew | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Running Polesie | M 20-29 lat |
3074 | #2889 | WÓJCIK Marcin | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40-49 lat |
3075 | #2894 | ROKITA Paweł | Mińsk Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | M 30-39 lat |
3076 | #2890 | PIETRUSIŃSKI Robert | Antoniew | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 50-59 lat |
3077 | #2891 | FERENC Łukasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3078 | #2892 | MICHALAK Bartłomiej | Oleśnica | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | DEBESTO.COM/JOINUS | M 30-39 lat |
3079 | #2895 | SZUBERT Marcin | Mińsk Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. | M 40-49 lat |
3080 | #2896 | CONER Dawid | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
3081 | #2898 | BOGUSIAK Radosław | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3082 | #2897 | GRABOWSKA Katarzyna | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 40-49 lat |
3083 | #2899 | ŚWIĘTOSŁAWSKI Arkadiusz | Sobień | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
3084 | #2906 | ILSKI Wojciech | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Forever Young | M 70+ |
3085 | #2900 | KOCOŃ Rafał | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3086 | #2901 | GRABOWSKA Olga | Konstantynow lodzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
3087 | #2903 | JAWORNIK Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3088 | | MINIAK Katarzyna | Inowłódz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
3089 | #2902 | SZUSTOWSKI Jan | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
3090 | | PODGORSKI Marcin | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
3091 | #2905 | BUDZIŃSKI Michał | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
3092 | #2907 | BANASZKIEWICZ Maciej | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
3093 | | LEFIK Bartosz | Bełdów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 16-19 lat |
3094 | #2908 | KĘBŁOWSKA-WOSZCZEK Dominika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gaia | K 40-49 lat |
3095 | #2962 | PASENNIK Michał | warszawa | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3096 | #2910 | GAWINSKI Tomasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Gaia | M 40-49 lat |
3097 | #2913 | JANICKI Kamil | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 20-29 lat |
3098 | #2935 | KUTERMANKIEWICZ Waldek | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3099 | #2502 | KOWALIK Dorota | Rędziny | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | K 40-49 lat |
3100 | #2915 | CZARNECKA Kinga | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
3101 | #2916 | CZARNECKA Paulina | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 30-39 lat |
3102 | #2917 | CHAŁUBEK Paweł | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3103 | #2918 | JURKOWSKI Adrian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3104 | #1 | OSMULSKI Tomasz | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | TRUCHT.COM | M 30-39 lat |
3105 | #2919 | JAWORSKA Magdalena | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 20-29 lat |
3106 | #2922 | JOZEFACIUK Wiesław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 60-69 lat |
3107 | #2921 | KAROLCZUK Martyna | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka | K 16-19 lat |
3108 | | JANISZEWSKI Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3109 | #2920 | JANISZEWSKI Mateusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3110 | | MORAWSKA Barbara | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 20-29 lat |
3111 | #2923 | GABRYSIAK Łukasz | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Wieluń Biega | M 30-39 lat |
3112 | #2924 | KACPRZAK Sławek | Justynów | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40-49 lat |
3113 | #2927 | ZWIERZYŃSKA Paulina | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 40-49 lat |
3114 | #2926 | NOWAK Przemysław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 30-39 lat |
3115 | #2928 | ZWIERZYŃSKI Mateusz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 20-29 lat |
3116 | | PIERZYŃSKI Artur | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | brak | M 40-49 lat |
3117 | #2946 | SIEROŃ Sławomir | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
3118 | #2929 | GIZOWSKI Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3119 | #2930 | ŻAK Andrzej | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | WATAHA | M 40-49 lat |
3120 | | JĘDRZEJCZAK Artur | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Ninka Runing Team | M 30-39 lat |
3121 | #2931 | PLOSZKA Aldona | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3122 | #2933 | JABŁOŃSKI Przemysław | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik do 20 minut | Pietrzyk Running Team | M 40-49 lat |
3123 | #2934 | JÓŹWIAKOWSKI Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3124 | #2937 | STANISZEWSKI Mariusz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3125 | #2942 | BURZYŃSKI Krzysztof | RÓŻYCE | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3126 | #2938 | AMSOLIK Agata | Łęczyca | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | KulaTeam | K 20-29 lat |
3127 | #1161 | GĄSIOROWSKI Dariusz | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 30-39 lat |
3128 | #2939 | GRABAREK Krzysztof | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 30-39 lat |
3129 | #2986 | WICIŃSKI Piotr | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rossmann | M 40-49 lat |
3130 | #2940 | SKOCZYŃSKI Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 30-39 lat |
3131 | #2985 | BARTOSIEWICZ Małgorzata | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Rossmann | K 40-49 lat |
3132 | | STRZOPA Jarosław | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3133 | #2945 | KOŁACZ Kaja | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | K 20-29 lat |
3134 | #2947 | KAMIŃSKI Marceli | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 20-29 lat |
3135 | #2948 | HOFFMANN Sebastian | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3136 | | BARGIEŁ Konrad | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Łódź Kocha Sport | M 20-29 lat |
3137 | #2949 | TRENKLER Miłosz | Kalisz | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | Husaria Kalisz Rugby Klub | M 30-39 lat |
3138 | #2950 | KEMPA Filip | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Łódź Kocha Sport | M 30-39 lat |
3139 | #900 | BROLA Krzysztof | Opoczno | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3140 | #2955 | TUMILOWICZ Przemysław | | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 40-49 lat |
3141 | #2956 | JELIŃSKA Moniika | | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | K 30-39 lat |
3142 | #2957 | JELIŃSKI-JANKOWSKI Tymoteusz | | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 33 minut | brak | M 16-19 lat |
3143 | | | | | brak | Brak |
3144 | | | | | brak | Brak |
3145 | | | | | brak | Brak |
3146 | #2999 | KACZMAREK Tomasz | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 40-49 lat |
3147 | #2998 | KACZMAREK Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 30-39 lat |
3148 | #2997 | PŁÓCIENNICZAK Piotr | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 30-39 lat |
3149 | #2323 | ZALEWSKI Hubert | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 28:01" do 33:00" | brak | M 16-19 lat |
3150 | #419 | NOWACKA Magda | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
3151 | #2883 | OLENDER-BARTOSIK Renata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | Krwinka po zdrowie | K 30-39 lat |
3152 | #788 | MATYJASIK Radek | Lewin Brzeski | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | brak | M 50-59 lat |
3153 | #3001 | ZYDEL Mariusz | Rawa Mazowiecka | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | Rawa Biega, Food Service | M 40-49 lat |
3154 | #3004 | ŚLĄSKI Paweł | Mrągowo | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | CYTRYNKI | M 30-39 lat |
3155 | #2881 | MATUSZEWICZ Kuba | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | M 20-29 lat |
3156 | #626 | WITOŃSKI Marcin | Zduńska Wola | II strefa (kolor zielony) od 20:01" do 24:00" | BBL Zduńska Wola | M 40-49 lat |
3157 | #1079 | ROCZEK Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 24:01" do 28:00" | brak | K 40-49 lat |
3158 | #2984 | CIEŚLAK Tomasz | Łódź | | Rossmann | M 40-49 lat |
3159 | #2983 | CIEŚLAK Marta | Łódź | | Rossmann | K 30-39 lat |
3160 | #2996 | KROCHMAL Paweł | Koszalin | | brak | M 50-59 lat |
3161 | #2981 | KOFTAN Michał | Łódź | | brak | M 40-49 lat |
3162 | #2982 | KAFTAN Dariusz | Łódź | | brak | M 16-19 lat |
3163 | #2995 | SIKORSKI Jacek | | | brak | M 70+ |
3164 | #2992 | BISKUPSKI Michał | Pabianice | | brak | M 40-49 lat |
3165 | #2991 | BALICKI Jacek | Łódź | | brak | M 50-59 lat |
3166 | #2978 | ZIMKA Łukasz | Łódź | | brak | M 30-39 lat |
3167 | #3002 | PONITKA Paweł | Ostrzeszów | | brak | M 30-39 lat |
3168 | #3003 | GOŁDYN Sebastian | Ostrzeszów | | Aktywny Ostrzeszów | M 30-39 lat |
3169 | #2980 | WACŁAW Katarzyna | Sosnowiec | | brak | K 20-29 lat |
3170 | #2988 | MAJCHER Maciej | Skierniewice | | brak | M 20-29 lat |
3171 | #2987 | GŁAZ Elżbieta | Sieradz | | RAJSPORT ACTIVE | K 30-39 lat |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |