Zapisanych uczestników | 46 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 16 |
Zapisanych mężczyzn | 30 |
Dystans | Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|---|
MINI – 30 km | K1 do19lat | 2005 - 2014 | Kobiety | 0 |
MINI – 30 km | M1 do19lat | 2005 - 2014 | Mężczyzni | 0 |
MINI – 30 km | K2 20-30lat | 1994 - 2004 | Kobiety | 0 |
MINI – 30 km | M2 20-30lat | 1994 - 2004 | Mężczyzni | 0 |
MINI – 30 km | K3 31-40lat | 1984 - 1993 | Kobiety | 0 |
MINI – 30 km | M3 31-40lat | 1984 - 1993 | Mężczyzni | 0 |
MINI – 30 km | K4 41-50lat | 1974 - 1983 | Kobiety | 0 |
MINI – 30 km | M4 41-50lat | 1974 - 1983 | Mężczyzni | 0 |
MINI – 30 km | K5 51+ | 1924 - 1973 | Kobiety | 0 |
MINI – 30 km | M5 51+ | 1924 - 1973 | Mężczyzni | 0 |
PROFI - 60 km | M1 17-30lat | 1994 - 2007 | Mężczyzni | 0 |
PROFI - 60 km | K1 19-30lat | 1994 - 2005 | Kobiety | 0 |
PROFI - 60 km | K2 31-40lat | 1984 - 1993 | Kobiety | 0 |
PROFI - 60 km | M2 31-40lat | 1984 - 1993 | Mężczyzni | 0 |
PROFI - 60 km | K3 41-50lat | 1974 - 1983 | Kobiety | 0 |
PROFI - 60 km | M3 41-50lat | 1974 - 1983 | Mężczyzni | 0 |
PROFI - 60 km | K4 51+ | 1924 - 1973 | Kobiety | 0 |
PROFI - 60 km | M4 51+ | 1924 - 1973 | Mężczyzni | 0 |
Wyścigi dla dzieci | Dzieci 6-9 lat | 2015 - 2020 | Obojętna | 0 |
Wyścigi dla dzieci | Dzieci 10-12 lat | 2012 - 2014 | Obojętna | 0 |
Lp | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna | Dystans |
---|---|---|---|---|
1 | KALINOWSKI Kryspin | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
2 | KALINOWSKI Korneliusz | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
3 | MALINOWSKI Mateusz | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
4 | GRZEGORZYK Aleksander | Kraśnik | Erkado Racing Team Kraśnik | Wyścigi dla dzieci |
5 | ABRAMEK Lena | Niedrzwica Duża | brak | Wyścigi dla dzieci |
6 | WÓJCIK Aleksandra | Świdnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
7 | DOBROWOLSKI Brunon | Kraśnik | Ludzka Stonoga | Wyścigi dla dzieci |
8 | DOBROWOLSKI Leon | Kraśnik | Ludzka Stonoga | Wyścigi dla dzieci |
9 | MRÓZ Szymon | Chełm | brak | Wyścigi dla dzieci |
10 | GAJEC Anna | Poniatowa | brak | Wyścigi dla dzieci |
11 | SIELSKA Julia | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
12 | LEZIAK Wojciech | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
13 | LEZIAK Emilia | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
14 | WĘGRZYN Maja | Krępiec | Warsztat rowerowy | Wyścigi dla dzieci |
15 | DUTKIEWICZ Oskar | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
16 | TURKIEWICZ Dominik | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
17 | WÓJCIK Julia | LUBLIN | Bike Boys | Wyścigi dla dzieci |
18 | PYZIK Alicja | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
19 | TARNOWSKI Mateusz | Wilczopole | brak | Wyścigi dla dzieci |
20 | SARZYŃSKI Bartłomiej | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
21 | STAWICKI Tymoteusz | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
22 | STAWICKI Witold | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
23 | LIPIEC Filip | Świdnik | Warsztat rowerowy | Wyścigi dla dzieci |
24 | CUDZIŁO Sandra | Biłgoraj | brak | Wyścigi dla dzieci |
25 | KRET Antoni | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
26 | KRET Karolina | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
27 | OGONOWSKI Antoni | Kraśnik | Ludzka Stonoga | Wyścigi dla dzieci |
28 | OGONOWSKA Klara | Kraśnik | Ludzka Stonoga | Wyścigi dla dzieci |
29 | KULIK Wojciech | Kraśnik | Ludzka Stonoga | Wyścigi dla dzieci |
30 | LIPA Ewa | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
31 | BIAŁOCH Szymon | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
32 | NIZIO Paweł | Szczebrzeszyn | brak | Wyścigi dla dzieci |
33 | RYJEWSKI Erwin | brak | ||
34 | SUBIK Michał | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
35 | SUBIK Łucja | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
36 | SUBIK Weronika | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
37 | SUBIK Maria | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
38 | WÓJCIK Julia | Lublin | brak | Wyścigi dla dzieci |
39 | SAGAN Zofia | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
40 | SAGAN Stanisław | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
41 | SAGAN Kazimierz | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
42 | KUŹMIUK Leon | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
43 | JABŁOŃSKI Adam | Kraśnik | brak | Wyścigi dla dzieci |
44 | PIIJANOWSKI Oskar | brak | Wyścigi dla dzieci | |
45 | PIJANOWSKI Filip | brak | Wyścigi dla dzieci | |
46 | WASILEWSKI Oskar | brak | Wyścigi dla dzieci | |