Zapisanych uczestników | 123 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 4 |
Zapisanych mężczyzn | 119 |
Wolnych miejsc | 77 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 3 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 120 |
Dystans | Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|---|
Expert | Expert | Bez ograniczeń | Obojętna | 0 |
Junior | Junior | Bez ograniczeń | Obojętna | 0 |
Junior 50 | Junior 50 | Bez ograniczeń | Obojętna | 0 |
Junior 65 | Junior 65 | Bez ograniczeń | Obojętna | 0 |
Junior 85 | Junior 85 | Bez ograniczeń | Obojętna | 1 |
Quad 2K | Quad 2K | Bez ograniczeń | Obojętna | 1 |
Quad 4K | Quad 4K | Bez ograniczeń | Obojętna | 0 |
Quad Junior | Quad Junior | Bez ograniczeń | Obojętna | 1 |
Senior | Senior | Bez ograniczeń | Obojętna | 0 |
Lp | Nr | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Startuję w klasie: | Marka maszyny | Model maszyny | Pojemność | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | #26 | KLIMEK Bartłomiej | Bielsko Biała | Expert | Rr | 300 | brak | |
2 | #15 | CMOK Kacper | Buków | Junior 85 | MRF Pit Bike 140RC | 140 | brak | |
3 | #63 | SEWERYN Szymon | Witam | Quad 4K | polaris | 1000 | QGP | |
4 | #62 | SEWERYN Karolina | Widoma | Quad Junior | outlaw | 110 | QGP | |
5 | #10 | BORYCKI Michał | Kielce | Senior | TE | 250 | Enduro Scyzory | |
6 | #61 | SEWERYN Natalia | Widoma | Quad Junior | Phoenix | Widoma | QGP | |
7 | #20 | GOLONKA Piotr | Limanowa | Senior | FE | 350 | GKM OCHOTNICA | |
8 | #82 | WOJTYNA Kamil | Kielce | Senior | Te | 250 | Enduro Scyzory | |
9 | #263 | KRÒLICKI Robert | Kielce | Senior | Se | 250 | Enduro Scyzory | |
10 | #68 | ŚWIDEREK Mateusz | Kielce | Senior | EC 250 | 250 | SDR | |
11 | #5 | BEŁZ Łukasz | Sitaniec Kolonia 140 | Senior | Crf | 450 | brak | |
12 | #6 | BEŁZ Paweł | Sitaniec Kolonia 140 | Expert | Xc-f | 350 | Km Cross Lublin | |
13 | #48 | MOCHOCKI Bartek | GÓRNO | Senior | CRF | 450 | brak | |
14 | #29 | KOZACZKA Paweł | Dąbrowa Tarnowska | Senior | CR | 250 | brak | |
15 | #41 | ŁYŻWA Dawid | Skarżysko - Kamienna | Junior | RR | 300 | TK MotorsTeam | |
16 | #66 | SMYDA Krystian | Barcice | Junior 85 | Xb 88 | 250 | OKM-Olszana | |
17 | #52 | NIEMCZYK Damian | ZAGÒRZ | Expert | TE | 250 | ENDURO FANATIC | |
18 | #65 | SŁAWEK Wiktor | Wojakowa | Junior | EXC TPI | 150 | OKM-Olszana | |
19 | #76 | WARZAŁA Jan | Łęg Tarnowski | Junior | YZF | 250 | brak | |
20 | #12 | BZDYL Wojciech | Poznachowice | Senior | TPI | 250 | brak | |
21 | #81 | WOJTOŃ Kacper | Rymanów Zdrój | Junior | EXC | 300 | Dariusz and Gabryś and kompany spółka zło | |
22 | #64 | SKOCZEŃ Adrian | Olszana | Junior | EXC | 150 | brak | |
23 | #118 | MAKAR Janusz | Lesko | Senior | EXC-F | 350 | brak | |
24 | #22 | JÓŹWIAK Piotr | Promnice | Senior | EXC | 250 | brak | |
25 | #18 | GAJEWSKI Michał | Sanok | Senior | EXC | 200 | ENDURO FANATIC | |
26 | #32 | KUBAS Paweł | Koniaków | Quad 4K | Scrambler S | 1000 | KUBAS Team | |
27 | #23 | KALEMBA Rafał | Dobczyce | Senior | Exc | 300 | Hard enduro Kamienik | |
28 | #67 | STĘPIEŃ Jan | Smogorzów | Junior | Yzf 250 | 250 | TK MotorsTeam | |
29 | #30 | KRUKAR Marcin | Rymanów | Quad 4K | Sportsman | 1000 | ATV Polska | |
30 | #3 | BEŁTKIEWICZ Patryk | Jasło | Senior | Exc | 450 | brak | |
31 | #285 | BEŁTOWSKI Dariusz | Zakopane | Senior | 300sef | 300 | GKM OCHOTNICA | |
32 | #46 | MIKRUT Michał | Jasło | Senior | FE | 250 | brak | |
33 | #57 | PISKOREK Patryk | Wierzchoniów | Expert | Te | 300 | Motocykle Lublin | |
34 | #77 | WIESZCZEK Szymon | Żyznów | Junior | Sx-f | 250 | brak | |
35 | #49 | MORDARSKI Patrycjusz | Bochnia | Senior | Yzf | 250 | brak | |
36 | #19 | GLUZA Łukasz | ŁODYGOWICE | Senior | Wr250 | 250 | brak | |
37 | #11 | BULANDA Jan | Limanowa | Senior | Te | 300 | brak | |
38 | #56 | PISKOREK Marek | Wierzchoniów | Senior | Te | 300 | Motocykle Lublin | |
39 | #50 | MORDARSKI Patrycjusz | Bochnia | Senior | Yzf | 250 | brak | |
40 | #75 | WALIGÓRA Norbert | Piwniczna Zdrój | Junior | Xcw | 150 | BKFM FLOW | |
41 | #74 | WALIGÓRA Oskar | Piwniczna Zdrój | Junior 85 | Sx | 85 | BKFM FLOW | |
42 | #45 | MICHALEC Adrian | Krakow | Senior | exc | 250 | brak | |
43 | #1 | BANACZKOWSKI Dariusz | Skarżysko-Kamienna | Quad 4K | Outlander XXC | 800 | FA1.PL Racing Team | |
44 | #14 | CIASTEK Tomek | Gorzyce | Junior | Factory | 125 | AMK Gorce Nowy Targ | |
45 | #58 | PRZEWOŹNY Maksymilian | Małecz | Junior 65 | Tc65 | 65 | KM Stryków | |
46 | #33 | KUBERA Staś | Tuszyn | Quad Junior | Ace | 570 | Quadowa Grupa Centrum | |
47 | #9 | BOROWIECKI Tomasz | KAMYK | Quad 4K | Sclambler | 1000 | MKS TRYB CZĘSTOCHOWA | |
48 | #40 | ŁABUDA Adrian | Barcice | Junior 85 | Sx | 85 | brak | |
49 | #83 | WRZOAKIEWICZ Marcin | Niepolomice | Senior | Exc | 200 | brak | |
50 | #8 | BOCHNIAK Wojciech | Kraków | Senior | Exc | 200 | brak | |
51 | #37 | KUPIEC Adrian | Wola Batorska | Senior | EC 250 | 250 | brak | |
52 | #39 | LIPA Tomasz | Rzeszow | Senior | Tx | 300 | MotoPrzygoda | |
53 | #24 | KĘDZIOR Staszek | Lecka | Senior | Sxf | 250 | brak | |
54 | #16 | DZIADKOWIEC Maciej | szaflary | Junior 65 | Yz | 65 | enduro czerwionka | |
55 | #7 | BĘBEN Dariusz | Białka | Senior | Sxf | 250 | brak | |
56 | #60 | ROGOWIEC Adam | Biały Dunajec | Junior 65 | TC65 | 65 | brak | |
57 | #59 | ROGOWIEC Lena | Biały Dunajec | Quad Junior | Benyco | 125cc | brak | |
58 | #55 | PINOCY Szymon | Łazisk Górne | Junior | EXC | 300 | Promil Team | |
59 | #54 | OTREMBA Mateusz | Katowice | Junior | EXC | 250 | PromilTeam | |
60 | #9680292 | FUJAK Michał | Maków Podhalański | Expert | EXC | 250 | MTR-OSIELEC | |
61 | #47 | MILEWSKI Sebastian | Brójce | Quad 4K | Renegade XXC | 1000 | Quadowa Grupa Centrum | |
62 | #86 | ZAWISZA Szymon | Wierzchoniów | Junior 65 | Sx | 65 | brak | |
63 | #84 | WSUŁEK Wiktor | Piekoszów | Quad 2K | Ltz | 400 | brak | |
64 | #73 | ŚWIERKOSZ Szymon | Stryszawa | Junior | Exc | 250 | brak | |
65 | #28 | KORBA Łukasz | Podzamcze | Quad 2K | Raptor | 700 | brak | |
66 | #80 | WOJNOWSKI Mirosław | Drugnia Rządowa 21 | Quad 2K | 525 | 450 | Km Cross Lublin | |
67 | #79 | WOJNOWSKA Nikola | Drugnia Rządowa | Quad Junior | Phoenix | 200 | brak | |
68 | #87 | ZIĘBA Grzegorz | Bratkowice | Senior | Te | 250 | Zięba Team | |
69 | #71 | ŚWIERCZYŃSKI Kuba | Złotniki | Junior 50 | Mrf | 86 MRF | brak | |
70 | #72 | ŚWIERKOSZ Krzysztof | Stryszawa | Junior | exc | 250 | brak | |
71 | #2 | BEDNARCZYK Robert | Oblęgorek | Senior | EXC-f | 250 | KKM Wena | |
72 | #38 | KÁŇA Jonáš | Fulnek | Junior | exc - full gas | 300 | Moc Hard enduro Děrné | |
73 | #92 | CHODAŃ Michał | Skrzyszów | Quad 4K | Renegade | 1000 | brak | |
74 | #53 | NOSTER Dawid | Lutcza | Junior | Sxf | 250 | brak | |
75 | #35 | KUBOVY Matyas | Fulnek | Junior | exc | 450 | Moc Hard enduro Děrné | |
76 | #34 | KUBOVY Tadeas | Fulnek | Junior | exc | 300 | Moc Hard enduro Děrné | |
77 | #27 | KOPACZ Filip | Tarnów | Junior 50 | mrf pitebike | 86 | brak | |
78 | #36 | KUCZYŃSKI Konrad | Kruklanki | Junior | Kxf | 250 | KM Giżycko | |
79 | #70 | ŚWIERCZEWSKI Mateusz | Otwock | Quad Junior | F1 | 110 | Wiktrans Racing | |
80 | #69 | ŚWIERCZEWSKI Sylwester | Otwock | Quad 4K | Scrambler | 1000 | Wiktrans Racing | |
81 | #44 | MAŚLANKA Tomasz | Wola Radziszowska | Senior | EXC | 300 | TF ENDURO | |
82 | #43 | MARCHWICA Michał | Tarnów | Junior 85 | Aprilia Rx | 90 | brak | |
83 | #25 | KIEŁBASA Dariusz | Lecka | Senior | Yz | 250 | brak | |
84 | #21 | GROŃSKI Szczepan | Waksmund | Senior | EC | 300 | brak | |
85 | #85 | ZAMORSKI Sławomir | Kraków | Quad 4K | Outlander XT | 800 | QGP | |
86 | #78 | WOJCIECH Biedron | ŁĘG TARNOWSKI | Quad 4K | scrambler | 1000 | QGP | |
87 | #51 | MRÓZ Krzysztof | Tarnów | Quad 2K | Raptor | 700 | brak | |
88 | #103 | WILWOŁEK Marcin | Jawopmy | Quad 4K | brak | |||
89 | #102 | KRYSIAK Adam | Cz-wa | Quad 4K | MKS TRYB CZĘSTOCHOWA | |||
90 | #101 | JASICZEK Adam | Czermna | Quad 4K | brak | |||
91 | #100 | WALKOWICZ Wiktor | Potok | Quad 2K | brak | |||
92 | #98 | PODRAZK Paweł | Quad 4K | brak | ||||
93 | #97 | KORNAGA Marcin | Krosno | Quad 2K | brak | |||
94 | #96 | ROGALO Kewin | Ropczyce | Quad 4K | brak | |||
95 | #94 | WOŹNIAK Marek | Tarnów | Quad 2K | brak | |||
96 | #95 | KUŚ Kamil | Rdzawka | Quad 4K | brak | |||
97 | #93 | SWOBODA Bartłomiej | Tarnów | Quad 2K | brak | |||
98 | #13 | MIKULSKI Norbert | Krosno | Quad 4K | ATV Polska | |||
99 | #91 | GRZESIK Marek | Jedlicze | Quad 4K | Podkarpacka Grupa Qudaowa | |||
100 | #90 | KĘDZIERSKI Grzegorz | Krosno | Quad 4K | Podkarpacka Grupa Qudaowa | |||
101 | #89 | WIELGOS Robert | Krosno | Quad 4K | Podkarpacka Grupa Qudaowa | |||
102 | #88 | GOJDA Stanisław | Dobrucewo | Quad 4K | Podkarpacka Grupa Qudaowa | |||
103 | #108 | POTOCZNY Krzysztof | Świnna Poręba | Senior | ALKOENDURO | |||
104 | #107 | POTOCZNY Marcin | Świnna Poręba | Senior | ALKOENDURO | |||
105 | #106 | NOWAK Kacper | Piwniczna-Zdrój | Junior | ENDURO TEAM PIWNICZNA | |||
106 | #105 | LASKA Michał | Junior 65 | brak | ||||
107 | #104 | WILKOŁEK Filip | Jawornik | Junior 65 | brak | |||
108 | #112 | KACZMARZYK Jan | Przeworsk | Junior 65 | brak | |||
109 | #111 | PORĘBSKI Kamil | Łekowisko | Expert | Bunga Bunga | |||
110 | #110 | SITARZ Łukasz | Wadowice | Senior | ALKOENDURO | |||
111 | #109 | KUDZIN Mateusz | Świnna Poręba | Senior | ALKOENDURO | |||
112 | #115 | FILIPOWICZ Mikołaj | Grybów | Junior 85 | Enduro Grybów | |||
113 | #113 | STANASZEK Daniel | Senior | brak | ||||
114 | #114 | GOŁYŹNIAK Dominik | Grybów | Senior | brak | |||
115 | #116 | KOLARZ Łukasz | Busko-Zdrój | Senior | Enduro Busko | |||
116 | #117 | KASPRZYCKI Adam | Myślenice | Senior | brak | |||
117 | #119 | OLSZAK Kamil | Kicznia | Junior | brak | |||
118 | #124 | ZIĘBA Jarosław | Stróża | Junior | brak | |||
119 | #123 | JURGOWIEC Jakub | Pcim | Junior | brak | |||
120 | #122 | KOSZYK Marek | Grybów | Senior | brak | |||
121 | #121 | GALICA Rafał | Poronin | Senior | brak | |||
122 | #125 | MAŚLANKA Robert | Expert | GKM OCHOTNICA | ||||
123 | #120 | MAŚLANKA Jakub | Junior | brak | ||||