Zapisanych uczestników | 136 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 47 |
Zapisanych mężczyzn | 89 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 120 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 16 |
Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|
Open Kobiet | Bez ograniczeń | Kobiety | 42 |
Lp | Nr | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|
1 | #700 | CON DAWID | Piotrków Trybunalski | brak |
2 | #701 | MUNDZIA BEATA | Tomaszów Mazowiecki | brak |
3 | STĘPIEŃ KRZYSZTOF | Pabianice | Gillette Run | |
4 | #702 | KULBAT KONRAD | Piotrków Trybunalski | brak |
5 | #703 | LIZAKOWSKI ADRIAN | Piotrków Trybunalski | brak |
6 | #704 | KARBOWIAK MICHAŁ | Wolbórz | WLB |
7 | #705 | ZAWADZKI ANDRZEJ | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | brak |
8 | #706 | BUGAJSKI JAROSŁAW | Bełchatów | brak |
9 | #707 | KULKA KAROLINA | Gomunice | brak |
10 | #708 | ANTONIAK MAGDALENA | Pabianice | brak |
11 | #709 | KORZENIOWSKA- SOBCZUK ANNA | Warszawa | Biegam na Tarchominie/ Ultra Pasterze |
12 | #710 | BERESKA ARTUR | Piotrków Trybunalski | Ja sam |
13 | #711 | SMEJDA MARTA | Wolbórz | Wolbórz team |
14 | #712 | BALIŃSKI KRZYSZTOF | Sulejów | BIŁTUR |
15 | #713 | CIEŚLIK MARCIN | Piotrków Tryb. | PZU Sport Team |
16 | #714 | SŁOWIKOWSKI MACIEJ | Łódź | Słowiki biegają |
17 | #715 | WOJSZ JUSTYNA | Łódź | brak |
18 | #716 | SANKOWSKI ROBERT | TOMASZÓW MAZOWIECKI | brak |
19 | #717 | SANKOWSKA ELŻBIETA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | brak |
20 | #718 | BAGIŃSKI RYSZARD | Podkałek | Tri Aktywny Piotrków |
21 | #719 | TAZBIR MICHAŁ | Kletnia | brak |
22 | #720 | ZJAWIONA AGNIESZKA | Łódź | EverRun |
23 | #721 | KRÓL RAFAŁ | Mierzyn | KBKS Radomsko |
24 | #722 | MEUSZYŃSKI ZDZISŁAW | gielnów | brak |
25 | #723 | OCHOCKA EWA | Łódź | Biegnięte Laski |
26 | KACZMARCZYK DANIEL | Łódź | brak | |
27 | #724 | OGŁOZA KAMIL | Sulejów | TERMOton |
28 | #725 | BALIŃSKI SZYMON | Glastonbury | BIŁTUR |
29 | #726 | BARZYK MARZENA | Piotrkow Trybunalski | brak |
30 | #727 | KOSIŃSKA ANNA | Łódź | brak |
31 | #728 | BUCHTA MACIEJ | Piotrków Trybunalski | brak |
32 | #729 | KACPERSKI DAMIAN | Bełchatów | brak |
33 | SOBCZYK ANNA | Łódź | EverRun | |
34 | JASTRZĄBEK KONRAD | Łódź | EverRun | |
35 | #730 | JASTRZĄBEK AGNIESZKA | Łódź | EverRun |
36 | #731 | BRZESKA SYLWIA | Wiśniowa Góra | brak |
37 | #732 | FATER-DĘBSKA AGATA | Ksawerów | brak |
38 | SĘKOWSKA KINGA | Końskie | EverRun | |
39 | #733 | KOŹBA AGNIESZKA | Łódź | EverRun |
40 | #734 | OCHMAŃSKA EWA | Łódź | EVErRUN |
41 | #735 | KASPRZAK MARIUSZ | Łódź | EVErRUN |
42 | #736 | RZEŹNICKI KAROL | Łódź | EVErRUN |
43 | #737 | WINNICKA MONIKA | Łódź | EverRun |
44 | #738 | SIERADZKA MARTA | Łódź | EVErRUN |
45 | #739 | CIEŚLAK MARIUSZ | Łódź | brak |
46 | WRÓBLEWSKI SEBASTIAN | Łódź | EVErRUN | |
47 | #740 | KĘPIŃSKI MARIUSZ | Piotrków Trybunalski | brak |
48 | #741 | FILIPEK DONATA | Piotrków Trybunalski | brak |
49 | #742 | FILIPEK PAWEŁ | Piotrków Trybunalski | brak |
50 | #743 | MICOR Jolanta | Łódź | EVErRUN |
51 | SYPNIEWSKI RAFAŁ | Łódź | EVErRUN | |
52 | ZDUŃCZYK PAULINA | Łódź | EVErRUN | |
53 | #745 | ZYCH RYSZARD | gielniów | brak |
54 | #746 | SZCZEPAŃSKA IWONA | Inowłódz | brak |
55 | #747 | NAWROCKI PAWEŁ | Piotrków Trybunalski | brak |
56 | #748 | PIELUŻEK ALEKSANDRA | Wilkoszewice | BEMYTURTLE |
57 | #749 | GRYGIEL KAZIMIERZ | Zakościele | brak |
58 | #750 | BIŁEK PATRYK | Piotrków Trybunalski | BIŁTUR |
59 | #751 | ORZECHOWSKA JULIA | Warszawa | BIŁTUR |
60 | #752 | FRONK SZYMON | Koło | BIŁTUR |
61 | #753 | ZIARKOWSKI DAMIAN | Zabrze | brak |
62 | WOJCIECHOWSKI MATEUSZ | Koluszki | brak | |
63 | #754 | FIOŁNA ROBERT | Pabianice | RAJSPORT ACTIVE |
64 | #755 | JASTRZABEK MARIUSZ | Łódź | brak |
65 | #756 | ZYDRA ADRIAN | Ruda Śląska | brak |
66 | #757 | KUCHTA MONIKA | Łódź | Biegnięte Laski |
67 | #758 | RYBACZEK BARBARA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | EPTM |
68 | #759 | RYBACZEK CEZARY | TOMASZÓW MAZOWIECKI | EPTM |
69 | #760 | SOCHA OLCZAK KAROLINA | Piotrków Trybunalski | Tri Aktywny Piotrków |
70 | #761 | RADZISZEWSKI WIKTOR | Piotrkow | brak |
71 | #762 | KAFLAK MONIKA | Piotrków Trybunalski | Tri Aktywny Piotrków |
72 | #763 | BRZOSTOWICZ RAFAŁ | Tomaszów Mazowiecki | Wanda Panfil Team |
73 | SŁOMKA EMILIA | Włodzimierzów | brak | |
74 | #764 | RUTKOWSKA IZA | Tomaszów Mazowiecki | Rutkowski Team |
75 | #765 | RUTKOWSKI ANDRZEJ | Tomaszów Mazowiecki | Rutkowski Team |
76 | #766 | RUTKOWSKI KONRAD | Tomaszów Mazowiecki | Rutkowski Team |
77 | #767 | WOJDYŁO MONIKA | Kraków | brak |
78 | #768 | DYLONG KAMIL | Piotrków Trybunalski | Blue eyes wolves |
79 | #769 | SĘTKOWSKA MAŁGORZATA | Sulejów | Team Hotel Podklasztorze |
80 | #770 | KRASOŃ JOANNA | Sulejów | Team Hotel Podklasztorze |
81 | #771 | KACZMARCZYK DANIEL | Łódź | brak |
82 | ANDRZEJEWSKI PIOTR | Wolbórz | brak | |
83 | #772 | LEBIODA MARTA | Łódź | Morena Czołowa |
84 | #773 | PAŁASZEWSKI KRZYSZTOF | Łódź | brak |
85 | #774 | ŻAK MARCIN | Bełchatów | brak |
86 | #775 | WÓJCIK-KLIŃSKA PAULINA | Sulejów | brak |
87 | #776 | MICHALCZYK PIOTR | Aberdeen | brak |
88 | #777 | SZUPTARSKI ARKADIUSZ | Tomaszów Mazowiecki | brak |
89 | #778 | WIĘCKOWSKI MARCIN | Dmenin | KBKS Radomsko |
90 | #779 | JAWOREK JUSTYNA | TRZCIANY | Biegam na Tarchominie |
91 | #780 | STACHURA SEBASTIAN | Piotrków Trybunalski | brak |
92 | #781 | SZCZEPOCKI MATEUSZ | Ząbki | brak |
93 | #782 | SZCZEPOCKA EWELINA | Ząbki | brak |
94 | #783 | SZYMAŃSKA PATRYCJA | Włodzimierzów | brak |
95 | #784 | JUST MARCIN | Piotrków Trybunalski | brak |
96 | #785 | POLEWCZYK ALEKSANDRA | Komorniki | Wolbórz team |
97 | #786 | ĆWIKŁA MICHAŁ | Sulejów | BIŁTUR |
98 | #787 | MASTALERZ MAREK | Bełchatów | brak |
99 | #788 | OBIDOWSKI DAMIAN | Stróża | Lecę po Whisky |
100 | #789 | NIEWCZAS ROBERT | Wiśniowa Góra | Lecę po Whisky |
101 | #790 | NOWACKI TOMASZ | Andrespol | Lecę po Whisky |
102 | #791 | ANDRZEJEWSKI W. MACIEJ | Silno | Lecę po Whisky |
103 | #792 | LISKIEWICZ GRZEGORZ | Huta Dlutowska | Lecę po Whisky |
104 | #793 | WALASEK PRZEMYSŁAW | Tomaszów Mazowiecki | brak |
105 | #794 | CIECIOROWSKA ALEKSANDRA | Końskie | brak |
106 | #795 | PARADOWSKI MARCIN | Bełchatów | brak |
107 | PARADOWSKA DOROTA | Bełchatów | brak | |
108 | #796 | KLISOWSKA ANNA | Szczęsne | brak |
109 | #797 | DANIELEWICZ JAKUB | Wola Moszczenicka | brak |
110 | #798 | ZAJĄCZKOWSKA AGNIESZKA | Łódź | ATLAS RUNNING TEAM |
111 | #799 | KOSIŃSKI TOMASZ | Łódź | brak |
112 | #800 | OCHNICKI JAKUB | Pabianice | brak |
113 | #801 | MAJCHRZAK BARTŁOMIEJ | Wolbórz | brak |
114 | #802 | JAGIELIŃSKA PIWOWARSKA JOLANTA | Ujazd | brak |
115 | #803 | JASKUŁA WOJCIECH | Tomaszów Mazowiecki | Wanda Panfil Team |
116 | #804 | WNUK KRZYSZTOF | Łódź | Sii Running Team |
117 | #805 | KAZUŁA JAKUB | Piotrków Trybunalski | Kakub z Byznys Soluszyn |
118 | #806 | JACHYMSKA JULIANNA | Piotrków Trybunalski | brak |
119 | #807 | WRONSKI ADRIAN | Bełchatów | brak |
120 | #808 | CIEŚLAK PIOTR | Łódź | brak |
121 | #809 | GUDALA DARIUSZ | Tomaszów Maz | Wanda Panfil Team |
122 | #810 | RAJKOWSKI SŁAWOMIR | Bełchatów | FUDU&CO Sport Team |
123 | #811 | PABICH KRZYSZTOF | Piotrków Trybunalski | PKB Endorfina |
124 | #812 | ROMANSKI PIOTR | Piotrkow Tryb | brak |
125 | #813 | MIKOŁAJCZYK PIOTR | Karlin | brak |
126 | #814 | MIKOŁAJCZYK IGOR | Karlin | brak |
127 | #815 | RASZYK PIOTR | Łódź | brak |
128 | #816 | JASZCZUK ROBERT | Bełchatów | GymCIty Bełchatów |
129 | #699 | WIECZOREK Piotr | Piotrków Tryb | Azymut Team |
130 | #698 | KOWALEWICZ Jarosław | Piekarki | Azymut Team |
131 | #817 | BARZYK Mateusz | Piotrkow Trybunalski | Kuźnia Triathlonu |
132 | #587 | MERK MARIUSZ | Zalesice Kolonia | brak |
133 | #827 | JENDRYKA Bartłomiej | Tomaszów Mazowiecki | brak |
134 | #818 | ADAMIEC Dariusz | Łódź | brak |
135 | #819 | RUDNICKI Radosław | Łódź | brak |
136 | #820 | WIDŁAK Janusz | Warszawa | brak |