1 | #10 | ZOMERFELD PRZEMYSŁAW | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Rolli Speed Team | M 30 30-39 lat |
2 | #200 | NOWIŃSKI JAKUB | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
3 | #1100 | NOWAK IZA | Aleksandrów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | NIEDZIELNE BIEGACZKI | K 45 45-49 lat |
4 | #400 | GROMEK KATARZYNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 50 50-54 lat |
5 | #11 | WASZAK KRZYSZTOF | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Brothers Team | M 20 20-29 lat |
6 | #750 | ZIMIŃSKA JOANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Happyrunners | K 50 50-54 lat |
7 | #12 | GRUDZIŃSKI MACIEJ | Dobierzyn | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 30 30-39 lat |
8 | #13 | KOZUBEK SEBASTIAN | Sieradz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 30 30-39 lat |
9 | #14 | WASZAK SEBASTIAN | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Brothers Team | M 30 30-39 lat |
10 | #15 | KOZUBEK SEWERYN | Sieradz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 20 20-29 lat |
11 | #401 | LEWICKI TOMASZ | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Kutno Biega | M 45 45-49 lat |
12 | #751 | KOMOROWSKI ALEKSANDER | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 75 75+ lat |
13 | | OSTROWSKA DOROTA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
14 | #1101 | GDAŃSKA ANETA | Kowal | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
15 | #1102 | KOZIEŁ JACEK | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 55 55-59 lat |
16 | #402 | MARCZAK SŁAWEK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 70 70-74 lat |
17 | #752 | ŚWIDERSKI JÓZEF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | AQ WIRING SYSTEMS teams | M 60 60-64 lat |
18 | #1103 | LEŚNIAK-GĘBURA AGNIESZKA | Rąbień AB | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | NIEDZIELNE BIEGACZKI | K 45 45-49 lat |
19 | #1104 | MŁYNARSKA MAŁGORZATA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
20 | #16 | SZYMAŃSKI MARCIN | Bobrowniki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 30 30-39 lat |
21 | #403 | BANAŚ DARIUSZ | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Wieluń BIEGA | M 60 60-64 lat |
22 | #17 | BĄKOWICZ KAMIL | Kamieńsk | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Aktywni Kamieńsk | M 30 30-39 lat |
23 | #1105 | JĘDRYCHOWSKA JOANNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
24 | #1106 | GIBALSKA KATARZYNA | Stary Adamów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | NIEDZIELNE BIEGACZKI | K 45 45-49 lat |
25 | #201 | FAJFER ARKADIUSZ | Poddębice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | SNG WILD DUCKS | M 30 30-39 lat |
26 | #1107 | BANASIAK PIOTR | Ozorków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | KRZAL ADVENTURE TEAM | M 55 55-59 lat |
27 | #404 | PODZIŃSKI EDWARD | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
28 | #202 | BURZYŃSKI KRZYSZTOF | Różyce | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
29 | | DONIEC MAREK | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | PKB Endorfina | M 45 45-49 lat |
30 | #753 | STĘPNIAK BOGUSIA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
31 | #18 | ROJEWSKI PAWEŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | EVErRUN | M 30 30-39 lat |
32 | #754 | MICHALAK JANINA | Gieczno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | K 55 55-59 lat |
33 | #405 | LEŚNICZAK MAGDA | Inczew | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30 30-39 lat |
34 | #1108 | JANICKA EWA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
35 | #406 | KOWALSKI Robert | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
36 | #19 | KEMICER IGOR | Płock | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Płock Biega No Age Limit | M 20 20-29 lat |
37 | #20 | WOJNICKI ŁUKASZ | Koło | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
38 | #203 | OLCZKA MARIUSZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
39 | #755 | ROGUT KATARZYNA | Rąbień AB | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | AGB TORFY | K 50 50-54 lat |
40 | #756 | SŁOWINSKA SYLWIA | Tuszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | RS Team | K 45 45-49 lat |
41 | #21 | ŁUBIŃSKI KRZYSZTOF | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 50 50-54 lat |
42 | #22 | MATUSIAK MATEUSZ | Zgierz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | SNG WILD DUCKS | M 30 30-39 lat |
43 | #407 | WOJNICKA JOANNA | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
44 | #204 | URBAŃSKI MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
45 | #23 | KUNECKI DARIUSZ | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 30 30-39 lat |
46 | #24 | JAGODZIŃSKI ADAM | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
47 | #205 | CHUDZIK-WARZECHA JUSTYNA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 30 30-39 lat |
48 | #25 | CZAJKOWSKI NORBERT | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RKS Łódź | M 20 20-29 lat |
49 | #26 | OGIŃSKI NORBERT | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
50 | #27 | PIETRZAK MICHAŁ | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 16 16-19 lat |
51 | | RADOMSKI MARCIN | Płock | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Ultra Pazur Team | M 45 45-49 lat |
52 | #206 | KUBIAK Piotr | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Łódź Kocha Sport | M 40 40-44 lat |
53 | #28 | PETERSON DAMIAN | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
54 | #408 | LEWKOWICZ MARTA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Ślęzak Team | K 30 30-39 lat |
55 | #757 | ŁAPCZYŃSKI STEFAN | Konstantynów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 70 70-74 lat |
56 | #207 | JAKÓBCZAK SYLWIA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Łódź Kocha Sport | K 30 30-39 lat |
57 | #758 | RÓŻAŃSKA IZABELA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | NIEDZIELNE BIEGACZKI | K 45 45-49 lat |
58 | #1109 | GRABARCZYK-ŚLIWKA Iren | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
59 | #29 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 30 30-39 lat |
60 | #208 | ZIEMIAŃSKI ADAM | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | SNG WILD DUCKS | M 30 30-39 lat |
61 | #759 | CHAŁAS MARCIN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
62 | #209 | WYDERKA DARIUSZ | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
63 | | WALCZAK ŁUKASZ | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
64 | #409 | URBANIAK MIROSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | M 45 45-49 lat |
65 | #30 | WÓJCIK MARIUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Politechnika Łódzka | M 55 55-59 lat |
66 | #1110 | ŚLIWKA Marcin | Drzewce | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
67 | #410 | MALISZEWSKI MIROSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | 042 Ultimate Frisbee Łódź | M 40 40-44 lat |
68 | #31 | NOWACKI ARKADIUSZ | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
69 | #411 | WIELGUS JAROSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
70 | #760 | KINDELA MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
71 | #32 | BERNACKI SEBASTIAN | Piotrków trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Piotrkowski klub biegacza endorfina/Piotrkowska grupa rowerowa | M 30 30-39 lat |
72 | #412 | STĘPNIAK MARLENA | Błaszki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30 30-39 lat |
73 | #761 | KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA | Łęczyca | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
74 | #762 | POLCZYŃSKI MARCIN | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
75 | #1111 | OLSZEWSKI TOMASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
76 | #763 | KLUDZINSKI ADAM | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno Biega | M 45 45-49 lat |
77 | #210 | PAWŁOWSKI JAKUB | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | SNG WILD DUCKS | M 30 30-39 lat |
78 | #764 | WÓJCIK DOROTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Politechnika Łódzka | K 65 65-69 lat |
79 | #765 | CHOJNACKI ADAM | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
80 | #766 | WILMAŃSKI DARIUSZ | Włocławek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
81 | #767 | GRZYMALSKA AMANDA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
82 | #33 | KOŁODZIEJCZAK TOMEK | Łagiewniki Nowe | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 20 20-29 lat |
83 | | KWIASOWSKA SANDRA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Warriors Lodz | K 20 20-29 lat |
84 | #768 | CHMIELEWSKI JAROSŁAW | Łask | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
85 | #211 | STANISZEWSKI MARIUSZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
86 | #413 | SIKORA MAGDALENA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
87 | #1112 | TRĄD Żaneta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
88 | #34 | NOWAKOWSKI BARTOSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
89 | #769 | GABRYELCZYK MARTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | K 45 45-49 lat |
90 | #414 | GWARDJAN ARKADIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
91 | #1113 | OSTROWSKA-LENTAS IWONA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Razem Trenujemy Sport | K 45 45-49 lat |
92 | #35 | ANISZEWSKI BARTŁOMIEJ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
93 | #770 | BARAŃSKI KRZYSZTOF | Brzeziny | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ŁKS Brzeziny | M 40 40-44 lat |
94 | #36 | OSMULSKI TOMASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Trucht.com | M 40 40-44 lat |
95 | #1114 | DUDA-ANDRZEJEWSKA ALEKSANDRA | BEŁCHATÓW | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
96 | #37 | KUCHARCZYK TOMASZ | Piątek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 40 40-44 lat |
97 | #212 | ZDONEK BERNARD | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | SNG WILD DUCKS | M 30 30-39 lat |
98 | #38 | SZEWCZYK JAROSŁAW | Nowy Bedoń | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
99 | #213 | WIEWIÓRSKI DOMINIK | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
100 | #771 | KRAKOWIAK MARCIN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
101 | #39 | KLAPENDA MARIUSZ | Łęczyca | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | MARIO TEAM | M 45 45-49 lat |
102 | #415 | STEFANIAK ROBERT | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
103 | #772 | MITROWSKA KATARZYNA | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
104 | | ANDRZEJCZAK ARTUR | Piątek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30 30-39 lat |
105 | #40 | FRĄCZYK SZYMON | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
106 | #416 | SASINOWSKI KRZYSZTOF | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
107 | #417 | CIESIELSKI PIOTR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Tourist Guide Piotr Ciesielski | M 30 30-39 lat |
108 | | GUNTHER MARTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | K 30 30-39 lat |
109 | #773 | GUNTHER KRZYSZTOF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
110 | #41 | KOMINIAK RAFAŁ | Sułkowice Drugie | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30 30-39 lat |
111 | #214 | BARAN KONRAD | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Warriors Lodz | M 20 20-29 lat |
112 | #1115 | SNOPKOWSKA EMILIA | Grodztwo | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
113 | #774 | SZADKOWSKI SEBASTIAN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
114 | #775 | HAJDUK MAŁGORZATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | K 40 40-44 lat |
115 | #215 | GUNTHER DAWID | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 16 16-19 lat |
116 | #776 | CYZMAN BARTOSZ | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 16 16-19 lat |
117 | #777 | STASIAK MAGDALENA | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
118 | #42 | BŁASZCZYK MARIUSZ | Zgierz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | SNG WILD DUCKS | M 30 30-39 lat |
119 | #778 | MOSIŃSKI ROBERT | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | R.S.Team | M 50 50-54 lat |
120 | #418 | SZUBIELSKI PIOTR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
121 | #419 | WITUSIK DARIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 55 55-59 lat |
122 | #420 | KAŃSKI JAKUB | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | SNG WILD DUCKS | M 45 45-49 lat |
123 | | SKRZESZEWSKI SEBASTIAN | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
124 | #421 | KRAWCZYK PIOTR | Bychlew | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Gillette RUN | M 45 45-49 lat |
125 | #779 | ADAMCZYK MACIEJ | Wróblew | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
126 | #43 | BŁASIAK JACEK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ROSSMANN | M 20 20-29 lat |
127 | #216 | PIASECZNY RAFAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
128 | | POKORA MAREK | Seligów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | OSP SELIGÓW | M 20 20-29 lat |
129 | #780 | KWIATKOWSKA MAŁGORZATA | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
130 | #217 | MAŃKA MARCIN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | RYSIOTEAM | M 40 40-44 lat |
131 | #781 | ZAGROSIK WERONIKA | Ksawerów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
132 | #1116 | STASIAK KRZYSZTOF | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
133 | #44 | KOSIŃSKI MICHAŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
134 | #782 | CZERKAWSKA AGATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
135 | #1117 | KOSIŃSKA ANNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 60 60-64 lat |
136 | #783 | KURMAN JACEK | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | M 50 50-54 lat |
137 | #422 | GROCHOWSKI JACEK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
138 | #45 | ZALASA WOJCIECH | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łódź Kocha Sport | M 50 50-54 lat |
139 | #46 | SZTARBALA MICHAL | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ŁódźRunCrew/JAKOtea | M 30 30-39 lat |
140 | #423 | KWAŚNIEWSKI HENRYK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 65 65-69 lat |
141 | #784 | KURMAN MARZENA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 50 50-54 lat |
142 | #424 | ŁUCZAK SEBASTIAN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
143 | #785 | WIERCIOCH RADOSŁAW | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
144 | #218 | PAZUREK PRZEMYSŁAW | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
145 | #1118 | KUŹDUB KATARZYNA | Gąsawy Rządowe | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
146 | #1119 | RZEŹNICKI ZYGMUNT | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | SEZONÓWKA-SKLEP | M 65 65-69 lat |
147 | #786 | SPACZYŃSKI SZYMON | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | M 20 20-29 lat |
148 | #787 | PAWLAK AGNIESZKA | Tuszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
149 | #1120 | WESOŁOWSKA MAGDALENA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | 5 z Księżyca | K 40 40-44 lat |
150 | #425 | SZEWCZYK MARIUSZ | Szadek | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
151 | #426 | ŁUKASIK MARIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
152 | #788 | WIŚNIEWSKA RENATA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 50 50-54 lat |
153 | #219 | JUCHA Michał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RYSIOTEAM | M 40 40-44 lat |
154 | #427 | RAJEWSKI MATEUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | M 40 40-44 lat |
155 | #47 | PESZKO RAFAŁ | Wrocław | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Dąbrowski Team | M 20 20-29 lat |
156 | #1378 | MORAWIEC Daniel | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport DM | M 45 45-49 lat |
157 | #428 | MACIEJEWSKA JOANNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | M-Team | K 50 50-54 lat |
158 | #429 | KABAŁA KONRAD | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
159 | #49 | PASTUSZKA MAREK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Trucht.com | M 30 30-39 lat |
160 | #789 | TORZEWSKA AGNIESZKA | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
161 | #430 | JANISZEWSKI JAKUB | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Sii Running Team | M 30 30-39 lat |
162 | #1336 | KOZAK MARIOLA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 50 50-54 lat |
163 | #431 | URBAŃSKA MARTA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | K 40 40-44 lat |
164 | #790 | TORZEWSKI JANUSZ | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
165 | #791 | KARDAS MARZENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
166 | | KOLOS TOMASZ | Łowicz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Seba Team Łowicz | M 30 30-39 lat |
167 | #50 | RUMUŃSKI KRZYSZTOF | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 50 50-54 lat |
168 | #792 | WŁODARCZYK ARKADIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
169 | #793 | TOMCZYK DOROTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
170 | #432 | WŁUKA ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
171 | #433 | JAROS AGNIESZKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
172 | #794 | LANGE ANDRZEJ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
173 | #795 | FILIPIAK ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
174 | #796 | KOŚMIDER MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
175 | #434 | SOSNOWSKA RENATA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
176 | #797 | BAJERSKI ROBERT | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
177 | #51 | JAGIEŁŁO JOANNA | Milejów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Run Team Milejów | K 40 40-44 lat |
178 | #52 | JAGIEŁŁO KONRAD | Milejów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Run Team Milejów | M 40 40-44 lat |
179 | #435 | KOZDRAJ TOMASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
180 | #220 | ZIABKA ANDRZEJ | Aleksandrow Lodzki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
181 | #436 | OLSZEWSKI MICHAŁ | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
182 | #798 | SIERZPUTOWSKA EWA | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
183 | #799 | TOMASIK PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
184 | #437 | CZARNECKI GRZEGORZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
185 | #1121 | STRUSZCZAK KRZYSZTOF | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 50 50-54 lat |
186 | #438 | OLSZEWSKI BARTŁOMIEJ | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
187 | #221 | DROBIK MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
188 | #800 | SZPLIT AGATA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Korona Pabianice | K 30 30-39 lat |
189 | #53 | UBYCH MARIUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
190 | #439 | AUGUSTOWSKA MONIKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
191 | #54 | RULEWICZ JAKUB | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
192 | | LUBIENIECKI Kamil | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Pan Jagoda Team | M 30 30-39 lat |
193 | #801 | KOWALSKA MAŁGORZATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
194 | #802 | DĘBICKA DOROTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
195 | #440 | MOSKWA MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
196 | #1122 | MUCHA MARCIN | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Portal Danych.pl | M 45 45-49 lat |
197 | #441 | CIEŚLAK ROBERT | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
198 | | ŚWIRSZCZ ANDRZEJ | ZAKRUCZE | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | SKP DIAGNOSTIC RAJ ANAFIZJOTERAPIA | M 30 30-39 lat |
199 | #222 | PASTUSZKA MIROSŁAW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 55 55-59 lat |
200 | #803 | PASTUSZKA JOANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
201 | #223 | ROSIAK SŁAWOMIR | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
202 | | KNAPP ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
203 | #224 | SACHMATA ANNA | Piaseczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Bednarski Tri Team | K 20 20-29 lat |
204 | #442 | ANTONIAK WIESŁAWA MARIA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RYSIOTEAM | K 60 60-64 lat |
205 | #804 | RABĘCKI PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Cyklomaniacy | M 40 40-44 lat |
206 | #225 | KUREK SEBASTIAN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | SNG WILD DUCKS | M 45 45-49 lat |
207 | #805 | RABĘCKA LIDIA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Cyklomaniacy | K 45 45-49 lat |
208 | #806 | GALAR PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TRUCKS BULLS | M 50 50-54 lat |
209 | #807 | TRELA ROMAN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ATLAS Running Team | M 40 40-44 lat |
210 | #443 | WŁODARSKI JACEK | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
211 | | GRZYBIŃSKI DAWID | Zduńska wola | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 30 30-39 lat |
212 | #226 | KAZUBSKI RADOSŁAW | Rawa Mazowiecka | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
213 | #808 | MAJCHER AGNIESZKA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
214 | #444 | RAKOWSKI PAWEŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
215 | #56 | DZIKORSKI PIOTR | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 40 40-44 lat |
216 | | FANDRYCH KRZYSZTOF | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
217 | #57 | TWOROŻYŃSKA EDYTA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 30 30-39 lat |
218 | #1309 | WILIŃSKA Justyna | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Deaf | K 40 40-44 lat |
219 | #809 | ZARYCHTA AGATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
220 | #227 | MIKINA ARTUR | warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | PWPW SA | M 60 60-64 lat |
221 | #810 | ABRAMCZYK KATARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
222 | #445 | CABAŃSKA DOROTA | Łomianki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
223 | #228 | DALGIEWICZ DARIUSZ | Łomianki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 65 65-69 lat |
224 | #446 | NIKODEMIAK PAULINA | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
225 | #58 | FRANKOWSKI MACIEJ | Konstantynów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | M 40 40-44 lat |
226 | #59 | KOLASA PIOTR | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
227 | #811 | ZARYCHTA RADOSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
228 | #1123 | WŁODARSKA WIOLETTA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 50 50-54 lat |
229 | #812 | GIERCZAK MILENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
230 | #813 | CHIŻYŃSKA AGNIESZKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
231 | #1124 | KARASIŃSKA EWA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | 5 z Księżyca | K 45 45-49 lat |
232 | #229 | KANCERSKI KRZYSZTOF | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 60 60-64 lat |
233 | #814 | PAŚNIK JAROSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
234 | | CIEŚLAK MARZENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
235 | #815 | PAŚNIK RENATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
236 | #1125 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
237 | #447 | GĄSIOROWSKI BARTŁOMIEJ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RaggaBomba Team | M 40 40-44 lat |
238 | #230 | HERKT GRZEGORZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | HerktTeam | M 45 45-49 lat |
239 | #231 | ŁĄCKA MARTA | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Wanda Panfil team | K 30 30-39 lat |
240 | #60 | KACPRZAK ADAM | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
241 | #232 | GĄSIOROWSKA AGNIESZKA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | EVErRUN | K 40 40-44 lat |
242 | #233 | PAWELEC ANDRZEJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | HerktTeam | M 60 60-64 lat |
243 | #816 | WALCZAK HALINA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
244 | #817 | KACPRZAK PRZEMYSŁAW | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno Biega | M 30 30-39 lat |
245 | #818 | PRZEWOŹNY KRZYSZTOF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
246 | #448 | SIPA ALEKSANDRA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | EVErRUN | K 40 40-44 lat |
247 | #819 | ŚLEMP ŁUCJA | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Deaf | K 40 40-44 lat |
248 | #234 | GAWROŃSKA BEATA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | K 45 45-49 lat |
249 | #820 | KARWACKI SEBASTIAN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Wataha - Łączy Nas Bieganie | M 45 45-49 lat |
250 | #449 | BORKOWSKA MONIKA | Starowa Góra | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
251 | #821 | JAROS ADAM | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | DRAGOSFERA | M 45 45-49 lat |
252 | #235 | GAWROŃSKI SŁAWOMIR | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
253 | #450 | ŻÓŁTOWSKI TOMASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
254 | #451 | GUZOWSKI KACPER | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
255 | #1126 | ŻUŻNIEW ANNA | Sochaczew | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
256 | #1127 | OLEJNICZAK DOROTA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 50 50-54 lat |
257 | #61 | ZIĄBKA OLIWIER | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | MKS Aleksandrów Łódzki | M 16 16-19 lat |
258 | #62 | TROCIŃSKI KACPER | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RYSIOTEAM | M 16 16-19 lat |
259 | #452 | KARDAS MARTA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
260 | #236 | BORKOWSKI ŁUKASZ | Starowa Góra | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | CyBorki | M 40 40-44 lat |
261 | #822 | PAPKA DANUTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Łódź Kocha Sport | K 30 30-39 lat |
262 | #1128 | ŻUŻNIEW PATRYK | Sochaczew | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
263 | #823 | PRZYTARSKI MICHAŁ | Stryków | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ADA TEAM | M 40 40-44 lat |
264 | #824 | SZCZYSZEK JUSTYNA | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | K 40 40-44 lat |
265 | #453 | NOWAKOWSKI Marek | Turza Mała | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
266 | #1129 | GŁOWACKI SZYMON | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
267 | #63 | SOŚNIERZ TOMASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
268 | #454 | KALINOWSKI CEZARY | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
269 | #825 | GALANT PAULINA | Stryków | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
270 | #64 | JANISZEWSKI ŁUKASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
271 | #65 | WIECHA DOMINIKA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | UKS Orientuś Łódź | K 20 20-29 lat |
272 | #1130 | HERMANOWICZ IZABELA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | NIEDZIELNE BIEGACZKI | K 30 30-39 lat |
273 | #66 | SEKIETA RADOSŁAW | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | TIME4S | M 45 45-49 lat |
274 | #455 | RADKIEWICZ TOMASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | KS ŁZPN | M 45 45-49 lat |
275 | #237 | STASIEWICZ MAREK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Orange Polska | M 45 45-49 lat |
276 | #238 | WRÓBEL MAŁGORZATA | Rawa Mazowiecka | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 30 30-39 lat |
277 | #1131 | ADAMOWICZ ANDRZEJ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 75 75+ lat |
278 | #67 | MORAWSKI ROBERT | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 40 40-44 lat |
279 | #239 | MORAWSKA AGNIESZKA | Włocławek | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 45 45-49 lat |
280 | #826 | BARTOSIK ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Atlas Running Team | K 30 30-39 lat |
281 | #240 | SOBIESZEK RAFAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | RYSIOTEAM | M 45 45-49 lat |
282 | #456 | SZCZEPANIAK RAFAŁ | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | SNG | M 20 20-29 lat |
283 | #68 | BEDNAREK PIOTR | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
284 | | WALĘDZIAK ŁUKASZ | Łowicz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
285 | #827 | HARAJDA-TARNECKA AGNIESZKA | Rosanów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | K 40 40-44 lat |
286 | #457 | STRZELECKI "CIRRUS" JAKUB | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 55 55-59 lat |
287 | #241 | RADOWICZ MARIUSZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
288 | #828 | LENCZEWSKA-MACIĄG DOROTA | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
289 | #458 | SIKORA KATARZYNA | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
290 | #829 | NAGÓRSKI RYSZARD | Ciechocinek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 65 65-69 lat |
291 | #69 | KOPACZEWSKI PAWEŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | TIME4S | M 30 30-39 lat |
292 | #459 | LESIAK-MAŃKA MONIKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RYSIOTEAM | K 45 45-49 lat |
293 | #830 | ZAGÓRSKA AGNIESZKA | Rąbień Ab | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Happyrunners | K 45 45-49 lat |
294 | #70 | KĄCKI PAWEŁ | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Rącze Raciczki | M 45 45-49 lat |
295 | #242 | BOROWSKI JAKUB | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 30 30-39 lat |
296 | #831 | CIEMIENIEWSKI JAROSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Akademia Judo Łódź | M 40 40-44 lat |
297 | #460 | GŁADYSZ AGNIESZKA | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | SNG WILD DUCKS | K 40 40-44 lat |
298 | #461 | UCHWAŁ MARCIN | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Płocki Klub Wesołego Biegacza | M 45 45-49 lat |
299 | #832 | SYKUŁA RAFAŁ | Guzew | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Atlas Running Team | M 30 30-39 lat |
300 | #462 | BOGDAŃSKA KATARZYNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
301 | #71 | SOBCZAK SZYMON | Brzeziny | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
302 | #243 | ADAMCZYK DOROTA | Skronina | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Wanda Panfil team | K 30 30-39 lat |
303 | #833 | SIENKIEWICZ ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Łódź Kocha Sport | K 30 30-39 lat |
304 | #244 | PIETRZAK TOMASZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
305 | #245 | MICOR JOLANTA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Happyrunners | K 30 30-39 lat |
306 | #72 | KŁYS SEBASTIAN | Sieradz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KS Sieradz Biega | M 45 45-49 lat |
307 | #1132 | ROSIŃSKA WIESŁAWA | Kowal | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Parakulos Kowal | K 45 45-49 lat |
308 | #73 | ZAMBRZYCKI BARTŁOMIEJ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
309 | #834 | MADEJ ELZBIETA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 60 60-64 lat |
310 | #463 | KUCZKOWSKI ANDRZEJ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
311 | #835 | KOWALSKI ANTONI | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 60 60-64 lat |
312 | #74 | ZAKRZEWSKI ANDRZEJ | Tomaszów-Maz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Wanda Panfil team | M 60 60-64 lat |
313 | #75 | BUBA PRZEMYSŁAW | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Politechnika Łódzka | M 20 20-29 lat |
314 | #246 | KRÓL JACEK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
315 | #76 | ŁUKOMSKI MACIEJ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Szakale Bałut Łódź/ ŁKW | M 45 45-49 lat |
316 | #464 | WARA-WĄSOWSKI MACIEJ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
317 | #77 | MIKOŁAJCZYK MACIEJ | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 40 40-44 lat |
318 | #836 | GAŃCZAK CEZARY | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TRUCKS BULLS | M 45 45-49 lat |
319 | #1133 | ŻEROMIŃSKA PAULINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
320 | #1134 | SKORZYCKI PRZEMYSŁAW | Koluszki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
321 | #78 | SYCHNIAK AGNIESZKA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | AkademiaBiegacza.pl | K 40 40-44 lat |
322 | #1135 | WILCZEK JUSTYNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
323 | #247 | GRABOWSKA JUSTYNA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | HTF Ludwik Sikorski | K 45 45-49 lat |
324 | #79 | GÓŻAŃSKI JAROSŁAW | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łódź Kocha Sport | M 50 50-54 lat |
325 | #248 | GÓRECKI Maciej | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
326 | #465 | SUSKA KATARZYNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
327 | #466 | BRYKOWSKA TERESA | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Ada Team | K 55 55-59 lat |
328 | #837 | KUROWSKI PRZEMYSŁAW | Żakowice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Ichem-VitaDiet | M 30 30-39 lat |
329 | #838 | BRYKOWSKI ANDRZEJ | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Ada Team | M 60 60-64 lat |
330 | #467 | GAWRYCH EMILIA | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
331 | #1136 | KIELAK MONIKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
332 | #80 | JAGUSIAK MACIEJ | Pabianice | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Pan Jagoda Team | M 40 40-44 lat |
333 | #468 | BATAROWICZ ANNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
334 | #249 | ŁĄCKI JAROSŁAW | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Wanda Panfil team | M 45 45-49 lat |
335 | #469 | FRANKIEWICZ DOROTA | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
336 | #470 | WITKOWSKA AGNIESZKA | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Wanda Panfil team | K 50 50-54 lat |
337 | #250 | BRZOSTOWICZ RAFAŁ | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Wanda Panfil team | M 45 45-49 lat |
338 | #251 | BRZOSTOWICZ EWELINA | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 45 45-49 lat |
339 | #471 | ZGANIACZ PRZEMYSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | GFTRunners | M 50 50-54 lat |
340 | #472 | KSIĘŻYC MICHAŁ | Dłutów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
341 | #473 | KOWALSKI BARTŁOMIEJ | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Rossmann / Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
342 | #252 | PAWLAK PRZEMYSŁAW | Miłonice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
343 | #81 | SOBCZAK ROBERT | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Jestem Borderline | M 40 40-44 lat |
344 | #474 | ANDRZEJEWSKI TOMASZ | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Gillette Run | M 60 60-64 lat |
345 | | MATEREK MARIUSZ | szydłowiec | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
346 | #1137 | ANYSZKA MAŁGORZATA | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Pajace Team | K 30 30-39 lat |
347 | #82 | BARTOSIK MAREK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | M 45 45-49 lat |
348 | #475 | MĘDREK JOANNA | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Pietrzyk Running Team | K 55 55-59 lat |
349 | #476 | NIEWIADOMSKA MAŁGORZATA | Żyrardów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Run de Girard, Trinity Triathlon Unity, Biegający Sąsiedzi | K 30 30-39 lat |
350 | #477 | MĘDREK SARA | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
351 | #83 | TOSIK WITOLD | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 40 40-44 lat |
352 | #1138 | SMOLEC KAROLINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
353 | #253 | MICHALAK MAŁGORZATA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Olej Running Team | K 30 30-39 lat |
354 | #1139 | IDCZAK ARTUR | Łęczyca | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
355 | #478 | WESOŁOWSKI PIOTR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
356 | #254 | GOLIŃSKI PIOTREK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | EVErRUN | M 50 50-54 lat |
357 | #479 | WIECHA MARIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
358 | #480 | JAGIELUK JACEK | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Pajace Team | M 40 40-44 lat |
359 | #481 | WIECHA MAŁGORZATA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 50 50-54 lat |
360 | #84 | PSKIT AGATA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | K 30 30-39 lat |
361 | #255 | DIOWKSZ PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
362 | #256 | WIECZOREK DOROTA | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | WANDA PANFIL TEAM | K 45 45-49 lat |
363 | #482 | STAJUDA MARTA | Łódź, ŁÓDZKIE | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ORT | K 30 30-39 lat |
364 | #483 | ZAJĄC RAFAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Beauty Sport | M 40 40-44 lat |
365 | #484 | BRYŁA ELŻBIETA | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Wieluń BIEGA | K 40 40-44 lat |
366 | #485 | KOPER SEBASTIAN | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Carrefour Running Team | M 45 45-49 lat |
367 | #486 | KOPER SYLWIA | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Gravitan | K 45 45-49 lat |
368 | #85 | SZELEST DARIUSZ | WIŚNIOWA GÓRA | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Pietrzyk Running Team | M 50 50-54 lat |
369 | | SŁADEK PATRYK | Bełk | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Ex Team | M 20 20-29 lat |
370 | #86 | STAWIKOWSKI DARIUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RYSIOTEAM | M 45 45-49 lat |
371 | #839 | KRYCH ROBERT | Rąbień | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
372 | #840 | ZADROŻNY PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
373 | #1140 | FRĄCZKOWSKA PAULINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
374 | #487 | STANISZEWSKI PIOTR | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30 30-39 lat |
375 | #488 | FROMMBERG SŁAWOMIR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
376 | #1141 | KWIATKOWSKA KATARZYNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 60 60-64 lat |
377 | #489 | SOŁTYSIAK ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
378 | #1142 | WIETECHA-DROBIK ALEKSANDRA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Atlas Running Team | K 30 30-39 lat |
379 | #490 | LIPCZYŃSKI TOMASZ | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Aktywnie Uzależniamy | M 30 30-39 lat |
380 | #257 | TRZCIŃSKI PAWEŁ | Rąbień AB | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
381 | #491 | OSTROWSKI RAFAŁ | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Aktywnie-Uzależniamy | M 40 40-44 lat |
382 | #841 | PIOTROWSKA MARTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
383 | | PLICH AGNIESZKA | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Wanda Panfil team | K 45 45-49 lat |
384 | #1143 | STRZELECKA KASIA | Żyrardów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Run de Girard | K 30 30-39 lat |
385 | #492 | DURKOWSKI MAREK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
386 | #493 | SZYMCZAK JAKUB | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
387 | #842 | KLEPACZ KAROLINA | Andrespol | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
388 | #843 | KOPERSKA MILENA | Brzozogaj | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
389 | #844 | BORUCH KATARZYNA | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
390 | #258 | BORUCH ADAM | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 50 50-54 lat |
391 | #87 | SZYMCZAK DOMINIK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
392 | #845 | MARKUSZEWSKI KRZYSZTOF | Międzyborów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Run de Girard | M 30 30-39 lat |
393 | #88 | JĘDRZEJEWSKI DAWID | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 20 20-29 lat |
394 | #1144 | OGOŃCZYK DONATA | Serock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
395 | #846 | KOZŁOWSKI DANIEL | Płock | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Aktywnie Uzależniamy | M 40 40-44 lat |
396 | #494 | JĘDRZEJCZAK MARCIN | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
397 | #847 | SKONIECZNY DAWID | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno Biega | M 30 30-39 lat |
398 | #495 | KARPIESIUK ADAM | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Aktywnie-Uzależniamy | M 45 45-49 lat |
399 | #848 | WAWRZENIAK ROBERT | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
400 | #496 | ADAMCZYK PIOTR | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Kutno Biega | M 45 45-49 lat |
401 | #497 | MAGDY AHMED | Mirosławice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 30 30-39 lat |
402 | #89 | KUJAWSKI MIKOŁAJ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KS ŁZPN | M 20 20-29 lat |
403 | | GRZEGORCZYK NATALIA | Opoczno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Wanda Panfil team | K 20 20-29 lat |
404 | #1145 | WAWRZENIAK ALEKSANDRA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Razem Trenujemy Sport | K 45 45-49 lat |
405 | #1146 | ARTYMIUK OLAF | Legionowo | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
406 | #259 | ZAJFERT ADAM | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ZaręczeniDOZ2019 | M 30 30-39 lat |
407 | #90 | KWIESIELEWICZ GRZEGORZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 45 45-49 lat |
408 | #91 | KRYŚCIAK JACEK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
409 | #1147 | DOBROWOLSKA KAROLINA | DĄBRÓWKA WIELKA | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
410 | #849 | TUTAK MAGDALENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ZaręczeniDOZ2019 | K 30 30-39 lat |
411 | #260 | MIKLAS ALEKSANDRA | Piaseczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 20 20-29 lat |
412 | #1148 | ŚWINIAREK JUSTYNA | Żyrardów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Run de Girard | K 30 30-39 lat |
413 | #498 | KURPIEWSKI JANUSZ | KUTNO | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | UKS KUTNO | M 65 65-69 lat |
414 | #1149 | GÓRALSKA MATYLDA | Rąbień | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
415 | #850 | MALINOWSKA EDYTA | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
416 | #1150 | JARCZEWSKA RENATA | Goleniów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 55 55-59 lat |
417 | #499 | PAKUŁA ANNA | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
418 | #500 | PALUCH SEBASTIAN | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Adidas Runners Warsaw | M 45 45-49 lat |
419 | #501 | PAKUŁA JUSTYNA | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Kutno Biega | K 30 30-39 lat |
420 | #261 | WOŹNIAK SEBASTIAN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Olej Running Team | M 40 40-44 lat |
421 | #262 | RYBUS MACIEK | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Whirlpool Running Team | M 45 45-49 lat |
422 | #92 | POWOLNA ŻANETA | Mirków | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | MKS Siechnice | K 20 20-29 lat |
423 | #502 | PACHNOWSKA MAGDALENA | Ozorków | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
424 | #263 | SKRZEK STANISŁAW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 65 65-69 lat |
425 | #1151 | FURMANEK CZESŁAW | Jasło-Trzcinica | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 65 65-69 lat |
426 | #1152 | WIDYŃSKI DAWID | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 20 20-29 lat |
427 | #851 | PAWŁOWSKI DARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
428 | #1153 | WOŹNIAK MARTA | Tomaszów Mazowiecki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Wanda Panfil team | K 30 30-39 lat |
429 | #1154 | WOŹNIAK MICHAŁ | Tomaszów Mazowiecki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Wanda Panfil team | M 40 40-44 lat |
430 | #503 | DOBROSZ MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Gillette Run | M 40 40-44 lat |
431 | #264 | PALUCH KAMIL | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
432 | #1155 | KREMB MONIKA | Dziektarzew | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 50 50-54 lat |
433 | #729 | OLEJNICZAK Dorota | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
434 | #852 | CICHAL AGATA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Pajace Team | K 30 30-39 lat |
435 | #853 | MARKIEWICZ ANETA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
436 | #854 | ZIÓŁKOWSKA KINGA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Pajace Team | K 45 45-49 lat |
437 | #504 | POPŁAWSKI KAROL | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
438 | #1156 | SZYMAŃSKI RAFAŁ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE | M 40 40-44 lat |
439 | #855 | KUBISZEWSKA KINGA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
440 | #265 | RAKOCZY MICHAŁ | Konstantynów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 45 45-49 lat |
441 | #93 | URBAŃSKI SŁAWOMIR | Łęka Opatowska | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KS GEPARD KĘPNO | M 50 50-54 lat |
442 | #1157 | BARA JACEK | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | HerktTeam | M 50 50-54 lat |
443 | #856 | ZIMECKA BARBARA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 55 55-59 lat |
444 | | STASZEWSKA A NETA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 40 40-44 lat |
445 | #857 | CIACH-FLIGIEL ALEKSANDRA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
446 | #94 | WOŁK MARIUSZ | Rawa Mazowiecka | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | #zaliniametyteam | M 30 30-39 lat |
447 | #858 | WROŃSKI DARIUSZ | Justynów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Mr Crow | M 30 30-39 lat |
448 | #859 | WĄSIEWICZ MAŁGORZATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Mr Crow | K 20 20-29 lat |
449 | #95 | PIELUŻEK PIOTR | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 50 50-54 lat |
450 | #266 | NITA MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
451 | #860 | NAGÓRSKA AGNIESZKA | Ciechocinek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
452 | #505 | PIECYK JACEK | Szadek | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szadkobiegacze | M 45 45-49 lat |
453 | #506 | PRZYWARA PAWEŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Ichem-VitaDiet | M 40 40-44 lat |
454 | #507 | BARCZAK KATARZYNA | Milejów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RUN TEAM MILEJÓW | K 45 45-49 lat |
455 | #508 | SOKOŁOWSKI PAWEŁ | Szadek | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szadkobiegacze | M 40 40-44 lat |
456 | #861 | KOWALSKI MICHAŁ | Konstantynów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 40 40-44 lat |
457 | #862 | GRODZKA MONIKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
458 | #267 | BARCZAK TOMASZ | Milejów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | RUN TEAM MILEJÓW | M 45 45-49 lat |
459 | | PIASECKI DOMINIK | Kutno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
460 | #509 | ZDUŃCZYK ARTUR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
461 | #1158 | PEŁA ANNA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
462 | #1159 | PAJSZCZYK BLANKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
463 | #1160 | SIERADZKA MARIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
464 | #863 | MATUSIAK PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Asseco Active Team | M 30 30-39 lat |
465 | #510 | SOŁTYSIAK MARTA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
466 | #864 | SMOLIŃSKA PAULINA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
467 | #865 | DŁUGOSZ-SAWICKA MARTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Zbój Team | K 40 40-44 lat |
468 | #268 | RUBINKOWSKI MACIEJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
469 | #866 | ANTONIAK MAGDALENA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
470 | | KAPUSTA TOMASZ | Domaniewice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Novartis Running Team Poland | M 50 50-54 lat |
471 | #867 | GAJDA GRZEGORZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Asseco Active Team | M 30 30-39 lat |
472 | #1161 | ŚNIEGULA ANNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Asseco Active Team | K 30 30-39 lat |
473 | #868 | OWCZAREK ANNA | Łask | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Asseco Active Team | K 40 40-44 lat |
474 | #869 | FIDLER DOMINIKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Asseco Active Team | K 30 30-39 lat |
475 | #96 | CZERKAWSKI ARKADIUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Asseco Active Team | M 30 30-39 lat |
476 | #511 | STUSIO MAGDALENA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Atlas Running Team | K 50 50-54 lat |
477 | #870 | PAWLAK JAN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
478 | #269 | GNYSIŃSKI JACEK | Charłupia Mała | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | KS Sieradz Biega | M 60 60-64 lat |
479 | #512 | SIESS JAROSŁAW | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
480 | #270 | SKURCZAK ROBERT | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 50 50-54 lat |
481 | #97 | MATYSIAK ARLETA | Sędziejowice | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RAJSPORT ACTIVE | K 40 40-44 lat |
482 | #98 | PARZONKA SYLWESTER | Mroczeń | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KS GEPARD KĘPNO | M 50 50-54 lat |
483 | #513 | ZAKRZEWSKI MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | SNG WILD DUCKS | M 45 45-49 lat |
484 | #1162 | GRAD JAKUB | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Razem Trenujemy Sport | M 20 20-29 lat |
485 | #514 | RYBIŃSKI KAMIL | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
486 | #515 | RUDZEWICZ MARIUSZ | Świnoujście | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
487 | #271 | SĘKOWSKA KINGA | Końskie | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | EVErRUN | K 30 30-39 lat |
488 | #516 | PALIAKOVA HANNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
489 | #871 | WRONKA WOJCIECH | Zielonka | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
490 | #872 | BANASZEK WRONKA ANNA | Zielonka | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
491 | #272 | NOWACZYK PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 50 50-54 lat |
492 | | WASZCZYK MAŁGORZATA | Sarbice Pierwsze | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Imperactiv | K 45 45-49 lat |
493 | #873 | BROZIŃSKI IRENEUSZ | Bedoń-wieś | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
494 | #874 | PRYCZEK MILENA | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
495 | #99 | CZUPRYŃSKI MARCIN | Łopuszno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łopuszno Active Team | M 30 30-39 lat |
496 | #517 | STAWIŃSKI MICHAŁ | Piątek | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
497 | #875 | SKAŁBANA DOMINIKA | Popielawy | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
498 | #518 | PIETRZAK MARIUSZ | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30 30-39 lat |
499 | | GĘDEK MARZENA | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Goszczycki Team Łowicz | K 45 45-49 lat |
500 | #1163 | SZRAM MONIKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
501 | #519 | LUTOMIRSKA BLANKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
502 | #876 | GOLNIK AGATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
503 | #100 | CZUPRYŃSKI MICHAŁ | Łopuszno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łopuszno Active Team | M 30 30-39 lat |
504 | | WALCZAK JACEK | Brzozów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 55 55-59 lat |
505 | #877 | CIEŚLIK MARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Łódź Kocha Sport | M 40 40-44 lat |
506 | #520 | GNIADZIK MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
507 | #101 | URBANIAK PAWEŁ | Wieluń | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Wieluń Biega | M 30 30-39 lat |
508 | | JANOWSKA MICHALINA | Rybnik | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
509 | #102 | BUŁECZKA PAWEŁ | Zduńska Wola | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | GATTA BIKE-RS / RAJSPORT ACTIVE | M 30 30-39 lat |
510 | #1164 | OSIŃSKA ELŻBIETA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 55 55-59 lat |
511 | #878 | CZEKAJ RAFAŁ | ŁOWICZ | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
512 | #103 | ADAMCZEWSKI SŁAWEK | Brzeziny | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | HerktTeam | M 55 55-59 lat |
513 | #521 | OSIŃSKI STANISŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
514 | | MAŃKO MARCIN | Kazimierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
515 | #273 | BIELAWSKI JAROSŁAW | Ozorków | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
516 | #522 | BRYNKIEWICZ PIOTR | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
517 | #879 | ZAWADZKA EDYTA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
518 | #880 | ZAWADZKA KLAUDIA | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 16 16-19 lat |
519 | #274 | ZABŁOCKI WOJCIECH | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
520 | #1165 | MIERCZYŃSKA WERONIKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
521 | #881 | KOPCZYŃSKA KATARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
522 | #523 | BOBEFF ARTUR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
523 | #882 | SUCHANOWSKA ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
524 | #883 | SUCHANOWSKI KAMIL | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
525 | #524 | JORDAN BEATA | Ozorków | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Geberit Team | K 30 30-39 lat |
526 | #525 | SKWIERCZYŃSKI PRZEMYSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Geberit Team | M 40 40-44 lat |
527 | #884 | RODAK EWELINA | Łęczyca | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Geberit Team | K 30 30-39 lat |
528 | #885 | GORĄCY DANIEL | Piątek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 50 50-54 lat |
529 | #1166 | WRÓBLEWSKI EMIL | Aleksandrów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Geberit Team | M 40 40-44 lat |
530 | #275 | GRUSZCZYŃSKI MARIUSZ | Aleksandrów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ABB | M 30 30-39 lat |
531 | #526 | CYGAN BARBARA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
532 | #527 | RÓŻAŃSKA MAGDALENA | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
533 | #528 | PAWLIKOWSKI BARTOSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
534 | #1167 | CŁAPA DARIUSZ | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 60 60-64 lat |
535 | #1168 | CŁAPA BEATA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 60 60-64 lat |
536 | #529 | JORDAN TOMASZ | Ozorków | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Geberit Team | M 30 30-39 lat |
537 | #886 | WOJDA RAFAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
538 | #104 | SITEK TADEUSZ | Marciszów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 65 65-69 lat |
539 | #276 | KARASIEWICZ KATARZYNA | Kuligów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 50 50-54 lat |
540 | #530 | SZULC KATARZYNA | Ząbki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 50 50-54 lat |
541 | #277 | GOS PATRYK | Łopuszno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
542 | #105 | WOSIAK MAŁGORZATA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | K 30 30-39 lat |
543 | #531 | TREPKA Joanna | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RYSIOTEAM | K 45 45-49 lat |
544 | #1169 | KURPIEWSKI ŁUKASZ | Uniejów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
545 | #106 | BUKOWSKA MARTA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Sportem przez życie | K 30 30-39 lat |
546 | #887 | DABROWSKI RADOSLAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
547 | #888 | CHYBICKI PIOTR | Chruślin | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
548 | #107 | PASTERNAK ROBERT | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 40 40-44 lat |
549 | #889 | SUSKI MACIEJ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 60 60-64 lat |
550 | #890 | BARCZAK HELENA | Milejów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | RUN TEAM MILEJÓW | K 16 16-19 lat |
551 | #532 | RUTKOWSKI MATEUSZ | Zduńska Wola | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Rutkowski Patrol | M 30 30-39 lat |
552 | #891 | PIETRASIK MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
553 | #1170 | GOLCZYŃSKA EMILIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
554 | | GAJEWSKI PAWEŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
555 | #108 | GAJEWSKI PAWEŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
556 | #278 | WIKIŃSKI DANIEL | Piwki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
557 | #892 | ROZWADOWSKA MONIKA | FLORENTYNÓW | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 45 45-49 lat |
558 | #893 | KUCHOWICZ MIROSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 60 60-64 lat |
559 | #109 | KORKOSZ ANDRZEJ | Blizne Jasinskiego | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
560 | #1171 | JANOWSKI KONRAD | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
561 | #533 | DAŁEK MONIKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
562 | #1172 | GAJEK MICHAŁ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
563 | #1405 | KOZA Piotr | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
564 | #535 | DWOJACZNA-CHRAPKOWSKA ANNA | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Iron House Triathlon Włocławek | K 30 30-39 lat |
565 | #110 | CHRAPKOWSKI MARCEL | Włocławek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Iron House Triathlon Włocławek | M 30 30-39 lat |
566 | #279 | GACA LESZEK | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
567 | #536 | JACH ADAM | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
568 | #894 | RUZIK KACPER | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
569 | #537 | MAGDZIAZ ANITA | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
570 | #111 | MAZUR GRZEGORZ | Piotrków Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 55 55-59 lat |
571 | #895 | KRÓLIKOWSKA ALEKSANDRA | Szczawin Duży | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
572 | #280 | ŁANDWIJT MARCIN | Konstantynów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
573 | #538 | ŚWIĄTCZAK ADAM | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
574 | #896 | JAROS MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TomTom Runners | M 30 30-39 lat |
575 | #112 | BUCHTA Maciej | Piotrków Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Śląs - OK | M 30 30-39 lat |
576 | #1173 | MUNDZIA ANNA | Rosanów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 55 55-59 lat |
577 | #113 | SŁOWIK MAREK | Płock | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Aktywnie-Uzależniamy | M 45 45-49 lat |
578 | #897 | BRZEZIECKI ROBERT | Brąszewice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
579 | | DUDKOWIAK DAGMARA | Konin | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
580 | #898 | GORĄCA URSZULA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
581 | #281 | ANTCZAK MAREK | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
582 | #539 | WIŚNIEWSKI REMIGIUSZ | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
583 | #1174 | KUJAWA MARIUSZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
584 | #540 | KNOP DAMIAN | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Geberit Team | M 30 30-39 lat |
585 | #541 | DYJACZENKO GRZEGORZ | Skierniwice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Geberit Team | M 30 30-39 lat |
586 | #899 | KALIŃSKI ADAM | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
587 | #900 | KALIŃSKI BARTŁOMIEJ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
588 | #901 | MATYSIAK RAFAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
589 | #902 | MUSZYŃSKI ŁUKASZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
590 | #903 | KUKUŁA MARCIN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
591 | #542 | CHOJECKI MARIUSZ | Koło | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Chojecki Team | M 45 45-49 lat |
592 | | PODLASIN AGNIESZKA | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno Biega | K 30 30-39 lat |
593 | #904 | UŁAŃSKI BOGUMIŁ | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
594 | #543 | KOZIEŁ JAROSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
595 | #1175 | WIELEMBOREK ZOFIA | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Starzyńskiego Biega Łowicz | K 70 70-74 lat |
596 | #544 | JURGIELANIS KAMILA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
597 | #1176 | ŁASKI KAROL | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | AcroRunners | M 20 20-29 lat |
598 | #1177 | MICHAŁEK MILENA | Konstantynów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | AcroRunners | K 20 20-29 lat |
599 | #282 | HANUSZKIEWICZ JACEK | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 50 50-54 lat |
600 | #905 | JAKUBOWSKA MAGDALENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
601 | #545 | BIZUGA ROBERT | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 50 50-54 lat |
602 | #283 | SZCZEPANIAK ROBERT | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 40 40-44 lat |
603 | #546 | SKOWROŃSKA MAJA | Łódź (Łódź-Polesie) | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
604 | | KAWALEC PAWEŁ | Konstantynów Łódzki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 30 30-39 lat |
605 | #547 | ZASADA KAROLINA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
606 | #114 | SŁUPIANEK GRZEGORZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 30 30-39 lat |
607 | #1178 | KULPA JACEK | Bukowice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 20 20-29 lat |
608 | #1179 | JADWISZCZAK KAROLINA | Siomki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
609 | #548 | BOCIAN JĘDRZEJ | Szczerców | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
610 | #115 | TOPCZEWSKI MACIEJ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Sii Running Team | M 45 45-49 lat |
611 | #284 | KAROWSKI MARCIN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
612 | #549 | WIŚNIEWSKA JUSTYNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Nordea Runners | K 30 30-39 lat |
613 | #285 | DOPIERALA ŁUKASZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | B/S/H Łódź running team | M 40 40-44 lat |
614 | #550 | WASILUK ALEKSANDRA | Żyrardów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Run de Girard | K 45 45-49 lat |
615 | #906 | WALCZAK ŁUKASZ | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
616 | | JAROSZ MARZENNA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 55 55-59 lat |
617 | | JAROSZ MAREK | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 55 55-59 lat |
618 | #286 | CIEŚLIK JACEK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 45 45-49 lat |
619 | #551 | KARBOWNIK BOGUSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | M 65 65-69 lat |
620 | #1180 | PIECHOCKA KATARZYNA | Warszawa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Brutalny Bajk | K 40 40-44 lat |
621 | #552 | CIEŚLA DAWID | Rąbień | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | AGB TORFY | M 45 45-49 lat |
622 | #553 | ZBUDNIEWEK ROMAN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 70 70-74 lat |
623 | #907 | WODYŃSKI GRZEGORZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Sii Running Team | M 30 30-39 lat |
624 | #554 | KARDACKA ANIA | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | KS Sieradz Biega | K 40 40-44 lat |
625 | #287 | ŁUKASIK TOMASZ | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Oknonet Ultra Run Opoczno | M 30 30-39 lat |
626 | #288 | TROJANOWSKI KRZYSZTOF | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
627 | #1181 | TŁOCZEK ŁUKASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
628 | #555 | CHOJECKA WERONIKA | Błaszki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | KS Sieradz Biega | K 30 30-39 lat |
629 | #908 | SADOWSKA-PYRKOSZ DOROTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
630 | #556 | JONCZAK RADOSŁAW | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Aktywnie Uzależniamy | M 45 45-49 lat |
631 | | SPACZYNSKI MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
632 | #557 | WRÓBEL KATARZYNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
633 | #909 | BŁOCH AGNIESZKA | Huta Dłutowska | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | BLOCHS | K 45 45-49 lat |
634 | #116 | BIAŁEK ADAM | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Gepardy z Łodzi | M 50 50-54 lat |
635 | #558 | BŁOCH MARIA | xm.boox@gmail.com | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | BLOCHS | K 16 16-19 lat |
636 | #289 | BIAŁEK KAMILA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Gepardy z Łodzi | K 45 45-49 lat |
637 | #1182 | PIĄTEK MARTA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
638 | #117 | PRZYBYLSKA ALEKSANDRA | Gdynia | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ELITE TEAM | K 50 50-54 lat |
639 | | BŁASZCZYK ROBERT | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Biegam Sobie | M 40 40-44 lat |
640 | #910 | ZAWADZKA BEATA | Zgierz ul. L. Staffa 10 m 33 | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | AGB TORFY | K 50 50-54 lat |
641 | #559 | KACPRZAK SŁAWEK | Justynów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
642 | #911 | MAJCHRZAK KRZYSZTOF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
643 | #290 | MAKOWSKI ARKADIUSZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
644 | #291 | ZIELIŃSKI BARTŁOMIEJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
645 | #118 | OGŁOZA ADRIAN | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Nordea Runners | M 30 30-39 lat |
646 | #912 | MIDERA SZYMON | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
647 | #913 | MIDERA ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
648 | #292 | PIETRUSZEWSKA EWA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Nordea Runners | K 30 30-39 lat |
649 | #293 | ŁASKI RADOSŁAW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Nordea Runners | M 30 30-39 lat |
650 | #1183 | BŁASZCZYK DANIEL | Bobrowiec | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 50 50-54 lat |
651 | | JAKÓBIK KAMILA | Jozefoslaw | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 16 16-19 lat |
652 | #914 | GRYSZANOWICZ ZUZANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | CLARIANT | K 20 20-29 lat |
653 | #1184 | JACKIEWICZ JOANNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | CLARIANT | K 30 30-39 lat |
654 | #915 | JANIK ALEKSANDRA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | CLARIANT | K 20 20-29 lat |
655 | #1185 | PAJĄK KATARZYNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | CLARIANT | K 20 20-29 lat |
656 | #560 | NADROWSKI KAMIL | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
657 | #561 | MIELCZAREK LESZEK | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Nordea Runners | M 30 30-39 lat |
658 | #294 | WLAŹLAK MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
659 | #916 | CHODAK MAGDALENA | Gałków Mały | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Nordea Runners | K 20 20-29 lat |
660 | #1186 | JUSZCZAK PAULINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | 5 z Księżyca | K 30 30-39 lat |
661 | #562 | BEŚKA RAFAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
662 | #119 | SOBECKI BARTŁOMIEJ | Gałków Mały | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ines husky team | M 40 40-44 lat |
663 | #563 | STANIASZCZYK IZABELA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
664 | #564 | MARCZAK JUSTYNA | Konstantynów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
665 | #120 | RESZKE MARCIN | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Szakale Bałut Łódź | M 30 30-39 lat |
666 | #917 | ZABOST JUSTYNA | Goleńsko | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
667 | #918 | NOWAK MARTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
668 | #121 | WIECZOREK MARCIN | Tomaszów Mazowiecki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WANDA PANFIL TEAM | M 40 40-44 lat |
669 | #1187 | DAŁEK MAGDALENA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
670 | #565 | PIETRUSIAK ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
671 | #566 | PISZCZAŁKOWSKI ROBERT | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
672 | #919 | MIKODA STANISŁAW | PRZEŁĘK | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
673 | #920 | URBAN EWA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
674 | #921 | STANEK MAŁGORZATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 60 60-64 lat |
675 | #922 | JANIAK LESZEK | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno Biega | M 30 30-39 lat |
676 | #567 | JAWORSKI MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
677 | #923 | KUŚ EWA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 60 60-64 lat |
678 | #122 | KOPROWSKI ŁUKASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olimpijska Akademia Biegania PK | M 45 45-49 lat |
679 | #924 | KOTLICKA AGNIESZKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | K 45 45-49 lat |
680 | #925 | NIEŚCIORUK OLGA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
681 | #295 | JARZYŃSKI DOMINIK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Nordea Runners | M 40 40-44 lat |
682 | #728 | SZEWCZYK Tadeusz | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | RYSIOTEAM | M 75 75+ lat |
683 | #926 | ZAWADZKI ROBERT | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
684 | #296 | WOSZCZEK MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Bednarski Tri Team | M 45 45-49 lat |
685 | #568 | OWCZAREK WITOLD | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | EVErRUN | M 45 45-49 lat |
686 | #927 | ŚWIĄTKOWSKA ANNA | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
687 | #297 | ŁASZCZYŃSKI WIKTOR | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
688 | #928 | CHRUŚCICKA DOROTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
689 | #298 | JEZIORSKI MARCIN | Błaszki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
690 | #299 | OLENDER-BARTOSIK RENATA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | EVErRUN | K 40 40-44 lat |
691 | #123 | WOLSKA KATARZYNA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | K 30 30-39 lat |
692 | #929 | KUDRA ALEKSANDRA | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Wieluń Biega | K 40 40-44 lat |
693 | #930 | BOROWSKA DOMINIKA | Aleksandrów lodzki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
694 | | KUROPATWA RADOSŁAW | Mianów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 45 45-49 lat |
695 | #931 | BUREK MARTA | Sławsk | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | FAC Rail | K 30 30-39 lat |
696 | #932 | BUREK JĘDRZEJ | Sławsk | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | FAC Rail | M 30 30-39 lat |
697 | #933 | PALUSZAK KAROLINA | Dębowa Góra | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | FAC Rail | K 30 30-39 lat |
698 | #934 | PALUSZAK ROBERT | Dębowa Góra | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | FAC Rail | M 30 30-39 lat |
699 | #569 | OLCZAK TOMASZ | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
700 | #124 | SUKIENNIK ŁUKASZ | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
701 | #935 | SŁOMSKA ALEKSANDRA | Aleksandrów Łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | AGB TORFY | K 40 40-44 lat |
702 | | TALAGA PAWEŁ | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
703 | #936 | PISKORSKA ANNA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
704 | #300 | KRYŚCIAK MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
705 | #570 | GRABARZ PRZEMYSŁAW | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Sii Running Team | M 30 30-39 lat |
706 | #571 | KIDAWSKI MAREK | Kocina, | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
707 | #301 | SIKORSKI PRZEMYSŁAW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 40 40-44 lat |
708 | #937 | KOSTKA JOANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
709 | #572 | KRĘŻLEWSKI MARIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Mpk Łódź | M 40 40-44 lat |
710 | #938 | LEŚNIEWSKI TOMEK | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Bieszczadzkie deserowe | M 45 45-49 lat |
711 | #573 | KOSMA BARTŁOMIEJ | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 40 40-44 lat |
712 | #574 | GAJEK MAGDALENA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Politechnika Łódzka | K 30 30-39 lat |
713 | #939 | WŁODARCZYK MAGDALENA | Sarnów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
714 | #575 | SOBCZAK BARTŁOMIEJ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
715 | #125 | LEWANDOWSKI KRZYSZTOF | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 45 45-49 lat |
716 | #940 | BAJERSKI KAMIL | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
717 | #302 | KOZAK MACIEK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
718 | #303 | MICHALSKI MAREK | Radomsko | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
719 | #126 | GOŹDZIK-ZARĘBA ANETA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łódź Kocha Sport | K 40 40-44 lat |
720 | | WACŁAWIAK MARCIN | Wola Gosławska | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
721 | #576 | BIENIAS JACEK | 99-200 Poddębice Słoneczna 5/8 | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 50 50-54 lat |
722 | #577 | SZOST SANDRA | Ciechanów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Płock Biega No Age Limit | K 30 30-39 lat |
723 | #578 | SUJKA WOJCIECH | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
724 | #579 | CZYŻEWSKI BARTŁOMIEJ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
725 | #941 | ROZPIÓRSKI PAWEŁ | KUTNO | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TRAVELANDRUN | M 50 50-54 lat |
726 | #942 | ŚWIĄTKOWSKA EMILA | Błaszki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
727 | #943 | ADAMCZAK GRZEGORZ | Błonie | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
728 | #944 | RUTKOWSKI MAREK | SIERAKÓW | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 65 65-69 lat |
729 | #304 | WSZELAKI DAMIAN | Zelów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | K.B. Spartakus Bełchatów | M 30 30-39 lat |
730 | #1188 | BESTER KINGA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Szakale Bałut Łódź | K 40 40-44 lat |
731 | | SOBCZAK-WALIŚ MONIKA | Kalisz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
732 | #580 | BESTER PIOTR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szakale Bałut Łódź | M 45 45-49 lat |
733 | #127 | ROSA DARIUSZ | Jamno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 50 50-54 lat |
734 | #581 | KOSIŃSKI TOMASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
735 | #128 | MENDRZYCKI SZYMON | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Szakale Bałut Łódź | M 30 30-39 lat |
736 | #945 | SZCZEPAŃSKA PATRYCJA | Chroboty | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Run de Girard | K 40 40-44 lat |
737 | #946 | SZCZEPAŃSKI PAWEŁ | Chroboty | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Run de Girard | M 40 40-44 lat |
738 | | ŁUCZKA SYLWIA | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Vege Runners | K 30 30-39 lat |
739 | | DOMAŃSKI KRZYSZTOF | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
740 | #1189 | KRZYWNICKA AGATA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
741 | #129 | SOBCZAK KRZYSZTOF | Poddębice | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
742 | #582 | TISSOT PIO | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
743 | #947 | MAĆKÓW AGNIESZKA | NYSA | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
744 | #583 | MAJCHRZAK ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
745 | #948 | MAĆKÓW KLAUDIA | PAKOSŁAWICE | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
746 | #1190 | STĘPNIAK WOJCIECH | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 50 50-54 lat |
747 | #1191 | STĘPNIAK PAULINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
748 | #584 | STĘPNIAK MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
749 | #585 | BRZEZIŃSKI ALEKSANDER | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
750 | #586 | FLORCZAK Sylwia | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szakale Bałut Łódź | K 45 45-49 lat |
751 | #949 | MICHALSKA MARTA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
752 | #1192 | MAZURKIEWICZ IWONA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
753 | #305 | PRZYBYSZ KAMIL | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
754 | #306 | KĄTNIAK PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
755 | #1193 | HAJDUKIEWICZ AGNIESZKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
756 | #307 | WALASZCZYK MARCIN | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Iron Fighters | M 30 30-39 lat |
757 | #587 | PLEWKA KAMILA | ZGIERZ | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
758 | #130 | LISZEWSKI MICHAŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
759 | #1194 | ZYRKA KATARZYNA | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Turbo Team | K 45 45-49 lat |
760 | #131 | WOJTCZAK DOMINIK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Morena Czołowa | M 30 30-39 lat |
761 | #588 | MOLTENI MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Drużyna Pana Michała | M 40 40-44 lat |
762 | #950 | ADAMOWICZ PAWEL | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | B/S/H/ Running Team | M 45 45-49 lat |
763 | #132 | CHABIERA MAREK | Zgierz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
764 | #951 | WRZESZCZ ADRIAN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Adian! Błagam wolniej. | M 45 45-49 lat |
765 | #589 | BARANOWSKI MARIUSZ | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Kutno Biega | M 30 30-39 lat |
766 | #133 | WIKTOROWICZ SZYMON | Opoczno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
767 | #308 | SZKOBEL BARTŁOMIEJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Bednarski Tri Team | M 30 30-39 lat |
768 | #952 | ADAMOWICZ PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | UKS NOWA ŁÓDŹ | M 16 16-19 lat |
769 | #1195 | RASZEWSKA IZABELA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Forma Na Piątkę | K 45 45-49 lat |
770 | #590 | ŁYKO DAMIAN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
771 | #953 | KAŁUŻA Sebastian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
772 | #954 | MALANOWSKI RADOSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
773 | #134 | OWCZAREK JACEK | Piątkowisko | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Dawaj Kałach team | M 50 50-54 lat |
774 | #955 | ŚCIBUT ANNA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
775 | #309 | SARZAŁA TOMASZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
776 | #1196 | ZAWADZKA KAROLINA | Łowicz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
777 | #591 | ROSIAK MARIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szakale Bałut Łódź | M 50 50-54 lat |
778 | #1197 | DZIUBCZYK PAULINA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
779 | #956 | ANDRYSZEK PAWEŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
780 | #135 | MELNYK SVIATOSLAV | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
781 | #1379 | KASZUBSKI Rafał | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
782 | #957 | JAGIEŁŁO PAWEŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
783 | #310 | MADEJ MACIEJ | Opoczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
784 | #958 | BARANOWSKI ROMUALD | Płock | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
785 | #311 | KOZŁOWSKI JACEK | Płock | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | PTT Delta | M 45 45-49 lat |
786 | #1198 | KOZŁOWSKA MAŁGORZATA | Płock | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | PTT DELTA | K 40 40-44 lat |
787 | #592 | GUZOWSKI DARIUSZ | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Ultra Pazur Team | M 55 55-59 lat |
788 | | GRZESZKOWIAK BOGUMIŁA | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
789 | #1199 | WIECZORKOWSKI TOMASZ | Kutno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
790 | #312 | MIŁOSZ MAGDALENA | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | KS Sieradz Biega | K 45 45-49 lat |
791 | #959 | PŁÓCIENNICZAK MAŁGORZATA | BUCZEK | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Bieging Team Zelów | K 45 45-49 lat |
792 | #593 | ANIELAK RAFAŁ | Kutno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Kutno biega | M 30 30-39 lat |
793 | #960 | BOROWSKA IZABELLA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
794 | #961 | PELIAN SYLWIA | Zelów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Bieging Team Zelów | K 45 45-49 lat |
795 | #962 | BOROWSKI PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
796 | #594 | SURMA Dorota | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
797 | #595 | ŚRODEK MARIUSZ | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
798 | #313 | MACHACZ MICHAŁ | Bedoń Przykościelny | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
799 | #314 | DĄBROWSKI FILIP | Głowno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 30 30-39 lat |
800 | #315 | MARCINKIEWICZ MARIUSZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
801 | #963 | DĄBROWSKA KAROLINA | Głowno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 30 30-39 lat |
802 | #596 | ZIELIŃSKA Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
803 | #597 | SPINEK DAMIAN | Brudzewice Kolonia | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | TomTom Runners | M 30 30-39 lat |
804 | #964 | GRABICKI RAFAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
805 | #965 | WANDACHOWICZ MARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
806 | #137 | SKRZYPEK BARTOSZ | Konstantynów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 20 20-29 lat |
807 | #1200 | WANDACHOWICZ EWA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Łódź Kocha Sport | K 30 30-39 lat |
808 | #598 | WARCZYŃSKI MAREK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | HerktTeam | M 30 30-39 lat |
809 | #1201 | WALASIK MACIEJ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
810 | #1202 | BERKOWSKA MARZENA | Zaborów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Luźne Kopytka - Positive Nordic Walking Team | K 45 45-49 lat |
811 | #966 | PIĄTKIEWICZ MAGDALENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Nordea Runners | K 30 30-39 lat |
812 | #967 | PIĄTKIEWICZ ŁUKASZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
813 | #599 | BALCERZAK KRYSIA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szakale Bałut Łódź | K 40 40-44 lat |
814 | #600 | BALCERZAK MARIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szakale Bałut Łódź | M 45 45-49 lat |
815 | #316 | KOCOŃ RAFAŁ | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Emeryci Drink Team | M 30 30-39 lat |
816 | #601 | TARKA TOMEK | ZGIERZ | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
817 | | GAWRYSZCZAK ANNA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 55 55-59 lat |
818 | #317 | STROŃSKI ARTUR | Zawada Górna | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
819 | #1203 | KAŹMIERCZAK TOMASZ | Lusow | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
820 | #968 | BOROWSKI MARCIN | Sieradz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
821 | #602 | PĘDZIWIATR URSZULA | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
822 | #1204 | KULIKOWSKI KONRAD | Kraków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Rozbrykane surykatki z Krakowa-Płaszowa | M 30 30-39 lat |
823 | #603 | GAGATEK-WOŹNIAK ANNA | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Wieluń Biega | K 40 40-44 lat |
824 | #604 | BŁASZAK PIOTR | Włocławek | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
825 | #605 | KĘPIŃSKA ANNA | Burzenin | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
826 | #1205 | POTASZ-KULIKOWSKA KATARZYNA | Kraków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Rozbrykane surykatki z Krakowa-Płaszowa | K 30 30-39 lat |
827 | #969 | BŁASZAK URSZULA | Włocławek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
828 | #970 | KAZIMIERSKI MACIEJ | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno Biega | M 45 45-49 lat |
829 | #606 | SKRZYPEK MARCIN | Kraków | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
830 | #318 | SZUPTARSKI ARKADIUSZ | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
831 | #138 | DRAB SZYMON | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Szakale Bałut Łódź | M 30 30-39 lat |
832 | #319 | MISIURA ADAM | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Szakale Bałut Łódź | M 30 30-39 lat |
833 | #607 | NOLBRZAK MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Szakale Bałut Łódź | M 45 45-49 lat |
834 | #608 | LEŚNIEWSKI KRYSTIAN | Zduńska Wola | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
835 | #1206 | SOKOŁOWSKA MAGDALENA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Drużyna Pana Michała | K 45 45-49 lat |
836 | #320 | DYKTYNSKI JAN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Razem Trenujemy Sport | M 20 20-29 lat |
837 | #971 | KAFLAK MONIKA | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TRI AKTYWNY PIOTRKÓW | K 40 40-44 lat |
838 | #972 | SOKOLOWSKI RAFAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Drużyna Pana Michała | M 45 45-49 lat |
839 | #1207 | SOKOŁOWSKI ANTONI | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Drużyna Pana Michała | M 16 16-19 lat |
840 | #609 | PAWLAK DANIEL | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Napieracze | M 30 30-39 lat |
841 | #973 | KOPA ALEKSANDRA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
842 | #974 | DZIEDZIC KACPER | Brzeźnio | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
843 | #610 | PASZKOWSKA ALEKSANDRA | Zelów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 20 20-29 lat |
844 | #975 | FORZPAŃCZYK AGNIESZKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
845 | #976 | ZBUDNIEWEK ADA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 40 40-44 lat |
846 | #611 | SOSIŃSKI TOMASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Napieracze | M 40 40-44 lat |
847 | #321 | SAZON AGNIESZKA | Wieluń | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Wieluń BIEGA | K 40 40-44 lat |
848 | #612 | FIRAZA ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Napieracze | M 40 40-44 lat |
849 | #613 | KOZA GRZEGORZ | Boczki Chełmońskie | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
850 | #139 | JASION ROBERT | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Sportem przez życie | M 30 30-39 lat |
851 | #322 | SOWAŁA MAREK | Sieradz, Sieradzki, ŁÓDZKIE | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 50 50-54 lat |
852 | #1208 | GAWRZYDEK BARTOSZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
853 | #977 | BIRA DOROTA | Gospodarz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Sportem przez życie | K 40 40-44 lat |
854 | #140 | WALASIK ŁUKASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Sportem przez życie | M 30 30-39 lat |
855 | #1209 | ATTIYA LIDIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | CLARIANT | K 30 30-39 lat |
856 | #323 | SIELECKA GABRIELA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Olej Running Team | K 40 40-44 lat |
857 | #324 | GÓRSKI WOJCIECH | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Nordea Runners | M 30 30-39 lat |
858 | #614 | DOMINIAK JAROSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
859 | #978 | JANICKA ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
860 | #615 | PACZKOWSKI PAWEŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
861 | #616 | POLIT ERNEST | Rogóźno | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
862 | | ŁONDKA MARLENA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 50 50-54 lat |
863 | #979 | ROMANIK OLGA | Wroclaw | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
864 | #325 | FIRLIT RADOSŁAW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | HerktTeam | M 30 30-39 lat |
865 | #617 | ZAWIŚLAK AREK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
866 | #618 | ZAWIŚLAK WALDEMAR | Olsztyn | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | EGGER Biskupiec biega | M 45 45-49 lat |
867 | #619 | BENDINGER KRZYSZTOF | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
868 | #1383 | KOŁODZIEJCZYK Tomek | Zduńska Wola | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 30 30-39 lat |
869 | #141 | MŁOTKIEWICZ WIKTOR | Sieradz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RAJSPORT ACTIVE | M 20 20-29 lat |
870 | #980 | WOJTCZAK KONRAD | Warta | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
871 | #620 | KOPEĆ WALDEMAR | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Bbl | M 50 50-54 lat |
872 | #1210 | KWIATKOWSKA ALEKSANDRA | Stryków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
873 | #142 | PIETRZAK PIOTR | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 50 50-54 lat |
874 | #621 | KEBLOWSKA DOMINIKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
875 | #143 | GAWINSKI TOMASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
876 | #981 | MISZTAL BARTOSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Nordea Runners | M 30 30-39 lat |
877 | #982 | GRUBCZAK AGNIESZKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Nordea Runners | K 30 30-39 lat |
878 | #144 | DRAGAN ALEKSANDER | Kielce | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KKL Kielce | M 30 30-39 lat |
879 | #145 | KULIŃSKI PIOTR | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Iron Fighters | M 30 30-39 lat |
880 | #1211 | OLSZEWSKA EMILIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | CLARIANT | K 40 40-44 lat |
881 | #983 | KURZAWSKI KACPER | Ozorków | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
882 | #984 | ZIÓŁKOWSKI RAFAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
883 | #622 | PTAK MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
884 | #985 | SOCHA OLCZAK KAROLINA | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Tri Aktywny Piotrków | K 40 40-44 lat |
885 | #1212 | SULIŃSKI VEL SULEWSKI PIOTR | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
886 | #986 | OLCZAK PRZEMYSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Nordea Runners | M 30 30-39 lat |
887 | #146 | SZORTYKA RAFAŁ | Siniarzewo | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
888 | #147 | KRZYSZTOFIK KACPER | Piotrków Trybunalski | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | TRI AKTYWNY PIOTRKÓW | M 45 45-49 lat |
889 | #148 | IM ŁUKASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Imedia Road Runners | M 40 40-44 lat |
890 | #326 | MYNC ANGELIKA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Nordea Runners | K 30 30-39 lat |
891 | | KRASKA WLODZIMIERZ | Krakow | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 75 75+ lat |
892 | #623 | ORŁOWSKA WIESŁAWA | Grabów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Olej Running Team | K 65 65-69 lat |
893 | #987 | RUKAT PRZEMYSŁAW | Stachlew | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | M 30 30-39 lat |
894 | #149 | UDUT PRZEMYSŁAW | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Imedia Road Runners | M 40 40-44 lat |
895 | #327 | MONTEFUSCO TESEO | Trento | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | CLARIANT | M 40 40-44 lat |
896 | #328 | BANDEL ADAM | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 30 30-39 lat |
897 | #329 | BŁASIAK PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | CLARIANT | M 30 30-39 lat |
898 | #150 | NIEWIADOMSKI MICHAŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 40 40-44 lat |
899 | #988 | SZCZECIŃSKI PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | TRUCKS BULLS | M 30 30-39 lat |
900 | #989 | SZEWERA KRZYSZTOF | Rąbień AB | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
901 | #330 | ADAMCZYK PATRYK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
902 | #331 | ADAMSKI MARCIN | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
903 | #151 | JANUS MARCIN | Wieluń | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Wieluń Biega | M 30 30-39 lat |
904 | #990 | CHOJA SŁAWOMIR | Poniatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
905 | #991 | MICHALSKI BŁAŻEJ | Ksawerów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
906 | #992 | MĘDASIK ŁUKASZ | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
907 | | STĘPIŃSKI MARCIN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
908 | #1213 | STEFAŃCZYK TERESA | Aleksandrów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | AGB TORFY | K 50 50-54 lat |
909 | #624 | JANUSZEWSKI ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Żandarmeria Wojskowa | M 30 30-39 lat |
910 | #993 | KOCIOŁEK MACIEJ | Konstantynów łódzki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Żandarmeria Wojskowa | M 30 30-39 lat |
911 | | SAJEWSKA KAROLINA | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
912 | #625 | ZRAZEK PIOTR | Łowicz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
913 | #1382 | KUNCE Katarzyna | Woźniki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | RAJSPORT ACTIVE | K 30 30-39 lat |
914 | #994 | MROZOWSKI KRZYSZTOF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
915 | #995 | WOJDALSKA-ŚLEDZIŃSKA AGATA | Kalisz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Nessi Team | K 50 50-54 lat |
916 | #152 | MISIAK ADRIAN | Łęczyca | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 40 40-44 lat |
917 | #996 | KACPRZAK AGNIESZKA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
918 | | ZABOST MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
919 | #626 | RYBUS MAGDALENA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 50 50-54 lat |
920 | #1214 | KOWALCZYK ILONA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
921 | | GŁOWACKA RENATA | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Pantera | K 50 50-54 lat |
922 | #997 | CHABIOR ANNA | Bedoń Przykościelny | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
923 | #998 | CHABIOR PIOTR | Bedoń Przykościelny | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
924 | #333 | FAJFER JACEK | Gruszczyn | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 60 60-64 lat |
925 | #999 | VOVK YEVHENIIA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
926 | #627 | ŻURAWICZ BARTOSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
927 | #1215 | MILTON MONIKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Biega z nami Lewandowski | K 45 45-49 lat |
928 | #1216 | LEWANDOWSKI JERZY | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Biega z nami Lewandowski | M 30 30-39 lat |
929 | #628 | RAPACKA MAGDALENA | Gałków Mały | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Pietrzyk Running Team | K 20 20-29 lat |
930 | #629 | SUT RAFAŁ | Stróża | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Pietrzyk Running Team | M 40 40-44 lat |
931 | | MATILLEK MIŁOSZ | Międzybórz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Międzyborska Grupa Biegowa | M 30 30-39 lat |
932 | #630 | ROGOZIŃSKI KONRAD | Ksawerów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
933 | #1217 | DRÓŻDŻ ŁUKASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Feniks Opoczno | M 30 30-39 lat |
934 | #631 | KIEŁBASA ŁUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
935 | #1218 | WIŚNIEWSKA DOROTA | Aleksandrów Kujawski | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
936 | #1219 | WIŚNIEWSKI KONRAD | Aleksandrów Kujawski | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 16 16-19 lat |
937 | #1220 | WIŚNIEWSKI ROBERT | Aleksandrów Kujawski | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 16 16-19 lat |
938 | #1000 | CHOJA JULITA | PONIATÓW | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 16 16-19 lat |
939 | | ŚLĘZAK ADAM | Elbląg | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | OSP POGRODZIE | M 30 30-39 lat |
940 | #1221 | DA ROS SIMONE | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
941 | #153 | KRZESZEWSKI JAKUB | Kalisz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
942 | #1001 | BOCZEK MICHAŁ | Łowicz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Pelikan | M 65 65-69 lat |
943 | #632 | POZDRAWIAM MARIUSZ | Lomża | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Biegamy dla Zdrowia | M 60 60-64 lat |
944 | #1222 | ZASADA ŁUKASZ | Maszewo Duże | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Parakulos Kowal | M 30 30-39 lat |
945 | | GIL WOJCIECH | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
946 | #1002 | ADAMOWICZ ANNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
947 | #1223 | STĘPIEŃ AGNIESZKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | CLARIANT | K 30 30-39 lat |
948 | #1003 | KOPER KRZYSZTOF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
949 | #1004 | KUNKA ANDRZEJ | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
950 | #334 | MASTALERZ PAWEŁ | Bełchatów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ABB | M 40 40-44 lat |
951 | #1224 | SPYCHALSKI TOMASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
952 | #1005 | ZASADA MARIUSZ | Płock | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Parakulos Kowal | M 40 40-44 lat |
953 | #1006 | METRYCKI DARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Biegacz Nowosolna | M 40 40-44 lat |
954 | #1007 | PAKUŁA-MILNER LIDIA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
955 | #1008 | LITKOWSKI JĘDRZEJ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
956 | #1225 | TRĘBSKA NATALIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
957 | #1009 | BUGAJSKI JAROSŁAW | Zawady | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
958 | #633 | KOWALCZYK MICHAŁ | Lisica | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROZBIEGANI ŻYCHLIN | M 45 45-49 lat |
959 | #1226 | BARTOS TOMASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
960 | #1227 | KRUK MARCIN | Ruda | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Wieluń Biega | M 70 70-74 lat |
961 | #534 | PAŁCZYŃSKI Piotr | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | CLARIANT | M 30 30-39 lat |
962 | #635 | BEDYNEK ADAM | Koluszki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
963 | #1228 | BEDYNEK RENATA | Brzeziny | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
964 | #1229 | WOSZCZYK EMILIA | PABIANICE | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
965 | #335 | SZPANOWSKI MAREK | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Kaj Ta Meta Team | M 50 50-54 lat |
966 | #1010 | KUĆMIN KONRAD | Koluszki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
967 | #1011 | STOPNICKI IGNACY | Ustka | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 75 75+ lat |
968 | #636 | SEKIETA MAREK | Pabianice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Politechnika Łódzka | M 50 50-54 lat |
969 | #1012 | SEKIETA DOROTA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
970 | #637 | MICHNIEWSKA EDYTA | Szymanów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Pietrzyk Running Team | K 30 30-39 lat |
971 | #1230 | NYMANDER PATRYCJA | ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
972 | #1231 | WÓJCIK MAGDALENA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
973 | #1232 | NYMANDER EWA | WOLA GRZYMKOWA | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
974 | #1013 | SIKORSKI PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
975 | #1233 | PIGUŁA KRZYSZTOF | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 60 60-64 lat |
976 | #638 | KROKOCKA JOLANTA | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | K 55 55-59 lat |
977 | #639 | RICHOZ TERESA | Polesie | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | K 60 60-64 lat |
978 | #1234 | DUDKOWSKA EWELINA | Polesie | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Fundacja Biegamy Polesie | K 30 30-39 lat |
979 | #1014 | PĘCHERZEWSKI MARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
980 | | WARSZAWSKI MAREK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 50 50-54 lat |
981 | #640 | HUBAR TOMASZ | Tomaszow Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
982 | #641 | SOŁTYKIEWICZ Małgorzata | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Podisticà Solidarietà | K 40 40-44 lat |
983 | #1015 | CIEŚLICZKO KATARZYNA | Piotrków Trybunalski | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
984 | #642 | DARCZYŃSKA KINGA | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
985 | #1016 | MALINOWSKA KAROLINA | Michałów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
986 | | CHMIEL JACEK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | M 60 60-64 lat |
987 | #1235 | KOWALSKA ELŻBIETA | Polesie | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Fundacja Biegamy Polesie | K 50 50-54 lat |
988 | | CHOJNACKI SZYMON | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | BAC BOURNEMOUTH | M 40 40-44 lat |
989 | #154 | DYDUCH DAMIAN | Kępno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
990 | #1017 | MAĆKÓW MAŁGORZATA | Nysa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
991 | #336 | BISKUPSKI ANDRZEJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Łódeczka | M 40 40-44 lat |
992 | #1282 | PACZKOWSKA ŻANETA | Bełchów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | K 40 40-44 lat |
993 | #1236 | MIZIOŁEK TOMASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Eksoc Runners | M 50 50-54 lat |
994 | #1237 | LISIECKI PIOTR | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
995 | #643 | TOMASZEWSKA KRYSTYNA | Wola Makowska | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | K 45 45-49 lat |
996 | | BLESINSKI ROBERT | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 45 45-49 lat |
997 | #155 | LEWANDOWSKI MICHAŁ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
998 | #644 | STOIŃSKI KAROL | Poznań | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
999 | #645 | STOIŃSKA AGNIESZKA | Poznań | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 50 50-54 lat |
1000 | #646 | MARKIEWICZ SEBASTIAN | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1001 | #647 | WIĘCH AREK | Marki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1002 | #648 | WIĘCH EMIL | Sieraków | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 16 16-19 lat |
1003 | #649 | CIEŚLEWICZ MATEUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1004 | #650 | SITEK KRAKOWIAK ANNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1005 | #651 | KRAWCZYK ARKADIUSZ | Stary Adamów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1006 | #156 | CIECHANSKI ADAM | Bukowiec | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Trucht.com | M 20 20-29 lat |
1007 | #1018 | KOZIOŁ ARKADIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1008 | #652 | SARWA ARKADIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1009 | #1019 | BARTCZAK PAWEŁ | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1010 | #1238 | KOTLICKA KAMILA | Gdańsk | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1011 | #1239 | MIELKE DOROTA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1012 | #1240 | JACHOWICZ ŁUKASZ | Legionowo | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1013 | #1241 | KACZMAREK MARTA | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1014 | #1242 | PATYŃSKA DOMINIKA | Sieradz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1015 | #653 | TOMALA MANUELA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1016 | #1020 | JACHNA-SAWICKA KATARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Drużyna Pana Michała | K 40 40-44 lat |
1017 | #337 | ŚWINIARSKI BARTŁOMIEJ | Sieradz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1018 | #1021 | BĄK ARKADIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1019 | | KORCZYŃSKI STANISŁAW | Stary Redzeń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Pietrzyk Running Team | M 65 65-69 lat |
1020 | #1243 | SZCZEPSKA AGNIESZKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1021 | #1022 | ZIĘBA MAŁGORZATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
1022 | #157 | WŁODARCZYK DAWID | Sójki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Kutno Biega | M 30 30-39 lat |
1023 | #1023 | WILK Sebastian | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1024 | #654 | KARWAT CEZARY | SIELCE PRAWE | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | M 40 40-44 lat |
1025 | #655 | TĘCZAR MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1026 | #656 | PĘKOWSKI KRZYSZTOF | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1027 | #657 | MEKSA PATRYCJA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1028 | #158 | KUBIAK ŁUKASZ | Uniejów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KB Geotermia Uniejów | M 30 30-39 lat |
1029 | #338 | WOJTECKA SYLWIA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Ichem-VitaDiet | K 30 30-39 lat |
1030 | #658 | WIĘCKOWSKI DANIEL | Łęczyca | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | TEMPIO Piątkowski Klub Biegacza | M 30 30-39 lat |
1031 | #659 | KRAŚ GRZEGORZ | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1032 | #339 | PLEBAN PIOTR | Żyrardów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Run de Girard, Trinity Triathlon Unity | M 45 45-49 lat |
1033 | | KOSIOREK DAREK | Poznań | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 55 55-59 lat |
1034 | #660 | SIENKOWICZ-KLIMCZAK KAROLINA | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1035 | #159 | OLEJNIK MICHAŁ | Szklarską Poręba | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 30 30-39 lat |
1036 | #160 | KUŹMIŃSKI PIOTR | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 40 40-44 lat |
1037 | #161 | BOHDANOWICZ KRYSTIAN | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Atlas Running Team | M 40 40-44 lat |
1038 | | CZERNIK SYLWESTER | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1039 | #661 | OLCZAK MAŁGORZATA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1040 | #1024 | KLUSKA KAROLINA | Janówka | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1041 | #1244 | PAWELEC ALDONA | Konstantynów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1042 | #1025 | KOSTKA KATARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1043 | #662 | MASLANKA JOANNA | Drużbice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Turbo Team | K 40 40-44 lat |
1044 | #663 | MASLANKA MIECZYSLAW | Drużbice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Turbo Team | M 40 40-44 lat |
1045 | #664 | PILICHOWSKA KATARZYNA | WARTA | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1046 | #1245 | WIKTOREK JADWIGA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 70 70-74 lat |
1047 | #665 | PAKUŁA TOMASZ | Wodzierady | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1048 | #385 | MIGODZIŃSKA Maria | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 30 30-39 lat |
1049 | #666 | STOLARCZYK PAULINA | Skierniewice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1050 | #667 | BANACH JAREK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1051 | #1026 | NIEDŹWIEDŹ EWA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
1052 | | JANKOWSKI ŁUKASZ | Głowno | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 20 20-29 lat |
1053 | #668 | ANIELAK MATEUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1054 | #669 | DUCH WERONIKA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1055 | #670 | RADECKI MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1056 | #340 | WŁOCHYŃSKI MIKOŁAJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1057 | #1027 | SOWA ALICJA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Żadna Rewelacja | K 40 40-44 lat |
1058 | #1028 | SOCHACKI ADAM | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Żadna Rewelacja | M 30 30-39 lat |
1059 | #341 | KURDUBSKI DANIEL | Włocławek | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | WKB Maratończyk Włocławek | M 40 40-44 lat |
1060 | #1029 | SADZIŃSKA GRAŻYNA | Szadek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Szadkobiegacze | K 40 40-44 lat |
1061 | #1246 | PŁOCKI DARIUSZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1062 | #1030 | SADZIŃSKI ANDRZEJ | Szadek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Szadkobiegacze | M 40 40-44 lat |
1063 | #671 | KRÓL PAWEŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | M 30 30-39 lat |
1064 | #162 | ADAMCZYK JAKUB | Bełchatów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
1065 | #1031 | KOSTRZEWSKI PIOTR | zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1066 | #672 | MAZERANT KAROLINA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Razem Trenujemy Sport | K 30 30-39 lat |
1067 | #1032 | CHOJA KATARZYNA | Poniatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
1068 | #342 | KŁOSIŃSKI PIOTR | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | KB-Adwokaci | M 40 40-44 lat |
1069 | #1033 | KŁOSIŃSKA AGATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | KB-Adwokaci | K 40 40-44 lat |
1070 | #1034 | ZAJĄCZKOWSKA AGNIESZKA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ATLAS Running Team | K 30 30-39 lat |
1071 | #163 | WANTKIEWICZ PIOTR | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 40 40-44 lat |
1072 | #673 | CABAN KAMIL | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | B/S/H/ Running Team | M 40 40-44 lat |
1073 | #1247 | ZARĘBA AGNIESZKA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1074 | #343 | GABRYELCZYK DARIUSZ | Sucha Górna | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1075 | | KOWALSKI Witold | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ABB | M 40 40-44 lat |
1076 | #1035 | WOJNO MAŁGORZATA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Droga Do Ultra | K 30 30-39 lat |
1077 | #1393 | GAWRON Adrian | Ząbki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1078 | #1316 | MAZUREK MARCIN | Praszczyki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1079 | #1248 | CZEKAJEWSKA IZABELA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1080 | #674 | DZIUDA LUKASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1081 | | CHOSCINSKA AGNIESZKA | Toruń | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1082 | #1249 | KLIMCZAK ALICJA | Łask | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 60 60-64 lat |
1083 | #1250 | WOŹNIAK ALINA | Bydgoszcz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 55 55-59 lat |
1084 | #1036 | DĘBOWSKI DANIEL | Opoczno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1085 | #345 | WITKOWSKI MIŁOSZ | Tomaszów Mazowiecki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | WANDA PANFIL TEAM | M 16 16-19 lat |
1086 | | KŁAK WOJCIECH | Piaski | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
1087 | | WALCZAK DYLEIA | Ryn | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1088 | #164 | WALCZAK SYLWIA | Ryn | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1089 | #675 | KALSKA MAGDALENA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Uwolnij energię | K 30 30-39 lat |
1090 | #1037 | KOZŁOWSKA KATARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1091 | #346 | HUNDER RAFAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1092 | #676 | ŁOŚ Michał | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | M 40 40-44 lat |
1093 | | CZEKALAK ANNA | Stare Krasnodęby | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1094 | #165 | SADOWSKI RAFAŁ | Trzciniec | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | K.B. Spartakus Bełchatów | M 30 30-39 lat |
1095 | #166 | WIELA MARIUSZ | Brzeźnio | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KS Sieradz Biega | M 30 30-39 lat |
1096 | #1038 | KRAJEWSKI BARTOSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1097 | #1039 | SZYMAŃSKI JAROSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | 1on1 Team | M 30 30-39 lat |
1098 | #167 | MAZERANT MACIEJ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Pan Jagoda Team | M 40 40-44 lat |
1099 | #1040 | LENARCZYK DANIEL | Baby | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1100 | #677 | KAŹMIERCZAK PAWEŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1101 | #168 | PRZYSTARZ ARTUR | Oborniki Śląskie | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | OBORYGENI | M 50 50-54 lat |
1102 | #347 | SEKUŁA RADOSŁAW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1103 | #169 | DEMBOWSKI MARIUSZ | Lidzbark | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | H+H Polska | M 30 30-39 lat |
1104 | #348 | BUJANOWSKI MARCIN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Jagoda running team | M 40 40-44 lat |
1105 | #678 | PIETRASIAK JACEK | STARE SKOSZEWY | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Beauty Sport | M 55 55-59 lat |
1106 | #349 | STASIAK MARCIN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1107 | #679 | BOŃCZAK RADOSŁAW | Sanie | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1108 | #680 | WOJNO ARKADIUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Droga Do Ultra | M 30 30-39 lat |
1109 | #1251 | STAŃCZYK AGATA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1110 | #1337 | SZYMAŃSKA ALEKSANDRA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Sii Running Team | K 20 20-29 lat |
1111 | #1338 | KOZAKOWSKA NATALIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Sii Running Team | K 30 30-39 lat |
1112 | #1283 | MILER SEWERYN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Sii Running Team | M 30 30-39 lat |
1113 | #350 | LOREK TOMASZ | Pabianice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Gillette Run | M 40 40-44 lat |
1114 | | STERNA KRYSTIAN | Brzeźnio | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Złoczew Team | M 20 20-29 lat |
1115 | #1252 | KAŁAJAK MAREK | Kalisz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 50 50-54 lat |
1116 | #681 | BARANOWSKI BOGUMIŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
1117 | #682 | KIŃSKI KRZYSZTOF | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1118 | #170 | KASPRZYK KAMIL | Kielce | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Hit I Magia | M 40 40-44 lat |
1119 | | GĄSIOROWSKI DARIUSZ | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1120 | #351 | KRUK JAROSLAW | Łódź (Łódź-Górna) | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
1121 | #683 | COLONNA-WALEWSKI KRZYSZTOF | Rąbień | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1122 | | KEPCZYNSKA EWA | Radzanowo | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1123 | #1041 | JANIK PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Teatr Gwiazda Team | M 45 45-49 lat |
1124 | #352 | STANISZEWSKI RAFAŁ | Warszawa | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | TURBODZIKI | M 40 40-44 lat |
1125 | #1042 | CEBULA ŁUKASZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1126 | #1043 | NOWAKOWSKI CZESŁAW | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Ducla Academy Warszawa | M 75 75+ lat |
1127 | | POLOWCZYK PIOTR | Błaszki | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Klub sportowy Sieradz biegs | M 40 40-44 lat |
1128 | | WELM GRZEGORZ | Częstochowa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Zabiegani Częstochowa | M 50 50-54 lat |
1129 | #171 | GOŹDZIK ADRIAN | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1130 | #373 | SZYMALA PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1131 | #1253 | KUBICKA ELŻBIETA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 65 65-69 lat |
1132 | #684 | MĘCZYŃSKI PIOTR | ŁĘCZYCA | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | 5 pułk artylerii Sulechów | M 50 50-54 lat |
1133 | #1254 | GABARA WIOLETA | Bedoń Przykościelny | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1134 | #1339 | RODZOCH DAMIAN | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Castorama Polska | M 20 20-29 lat |
1135 | #685 | BILIŃSKI KAMIL | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | BILIŃSKI TEAM RUN&WALK | M 40 40-44 lat |
1136 | #1255 | ZABUTNENKO VIKTORIIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Provokator Barbershop | K 40 40-44 lat |
1137 | #1317 | NIEMCZYK PAWEŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1138 | | GORACY MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1139 | #374 | SZYMALA TOMASZ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1140 | #172 | TROJANOWSKI ŁUKASZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Razem Trenujemy Sport | M 40 40-44 lat |
1141 | #1256 | PIOTROWSKA-MAŃKO KATARZYNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1142 | #353 | CIEŚLAK CEZARY | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1143 | #1044 | MICHALSKI MARCIN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1144 | #344 | BOROWIECKI Andrzej | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ABB | M 40 40-44 lat |
1145 | #186 | BIELKOWSKI WOJCIECH | Płock | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Ultra Pazur | M 45 45-49 lat |
1146 | #173 | KUJAWSKI ARKADIUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RYSIOTEAM | M 50 50-54 lat |
1147 | #1045 | KUNICKA ALEKSANDRA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1148 | #1046 | SOBALA KONRAD | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1149 | #686 | PANKIEWICZ MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1150 | #174 | ŻYCHLIŃSKI MIŁOSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | HTF Ludwik Sikorski | M 45 45-49 lat |
1151 | #687 | KACZMARSKI JAROSŁAW | Tomaszów mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | W pogoni za duchem | M 45 45-49 lat |
1152 | #1398 | IGNOR Kacper | Łódzkie | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 16 16-19 lat |
1153 | | SZYMCZAK MARLENA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1154 | #354 | NOWAK MIKOŁAJ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1155 | #1284 | KUĆ ADAM | Rączna | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 20 20-29 lat |
1156 | #1047 | WALIGÓRSKA AGATA | Poddębice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 30 30-39 lat |
1157 | #688 | ROSIAK PIOTR | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 40 40-44 lat |
1158 | #1048 | SZYMAŃSKA MARTA | Poddębice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | K 45 45-49 lat |
1159 | | HACHUŁA ANETA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1160 | #689 | HACHULA ANETA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1161 | #375 | NOWOTNIK ANNA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
1162 | #690 | ŁUCZYŃSKI MACIEJ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 55 55-59 lat |
1163 | #1049 | KOZIOŁ PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1164 | #355 | BIELSKI DARIUSZ | plock | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 50 50-54 lat |
1165 | #356 | ŚLUSARCZYK ANDRZEJ | Pruszcz Gdański | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | M 50 50-54 lat |
1166 | #1050 | SWARBUŁA WIKTORIA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | UŁ BiOŚ | K 20 20-29 lat |
1167 | #1051 | GRELA RADOSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Politechnika Łódzka | M 20 20-29 lat |
1168 | #1052 | GRELA ADAM | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
1169 | #691 | ADRJAN DARIUSZ | Oprzeżów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 60 60-64 lat |
1170 | #357 | ZUTEREK WOJTEK | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 16 16-19 lat |
1171 | #175 | KUBIAK DOMINIK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1172 | #1053 | CHARKIEWICZ MONIKA | Straszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1173 | #1257 | SZYBKA WOJCIECH | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | SZYBCY | M 65 65-69 lat |
1174 | #176 | JABŁOŃSKI PRZEMYSŁAW | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Pietrzyk Running Team | M 40 40-44 lat |
1175 | #1054 | NABIT ANNA | Tomaszów Maz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1176 | | ERET MARZENA | Gubin | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Rossmann | K 45 45-49 lat |
1177 | #358 | STAŃCZAK PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
1178 | #359 | KOZIOŁKIEWICZ ŁUKASZ | Mirsk | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1179 | #360 | HOWANIEC AGATA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Łódź Kocha Sport | K 30 30-39 lat |
1180 | #692 | WALIGÓRSKI KAMIL | Poddębice | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Poddębicki Klub Biegacza Zdyszani.pl | M 20 20-29 lat |
1181 | #1258 | WOJCIECHOWSKA GRAŻYNA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | mBank | K 50 50-54 lat |
1182 | #1055 | WOJDYŁA DOMINIK | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1183 | #693 | KOWALCZYK ARKADIUSZ | Sieradz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | KS Sieradz Biega | M 30 30-39 lat |
1184 | | KOZŁOWSKA ANNA | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1185 | #694 | KAMIŃSKI ZBIGNIEW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | AMATOR | M 55 55-59 lat |
1186 | #1056 | WOŹNIAKOWSKI TOMASZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 60 60-64 lat |
1187 | #695 | BINKOWSKI JAKUB | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1188 | #696 | BANASIK ADAM | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1189 | #1340 | ŚNIEŻYŃSKA DOMINIKA | Częstochowa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1190 | #1057 | SKOŁD MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1191 | #697 | WRZESIŃSKI-TWORNICKI PIOTR | Częstochowa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | GAPPAG Team | M 50 50-54 lat |
1192 | #1259 | GONERA WIKTORIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
1193 | #698 | BOGUTCZAK PIOTR | Konstantynów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1194 | #1058 | DUDEK KONRAD | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | BieganiePoGodzinach | M 40 40-44 lat |
1195 | #1260 | RUDOLF KAROLINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 16 16-19 lat |
1196 | #1059 | MUSIAŁ MARGITA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | BieganiePoGodzinach | K 40 40-44 lat |
1197 | #699 | KOSMALSKI ARKADIUSZ KOSMALSKI | Jedlicze A | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | KS GRUCHA | M 50 50-54 lat |
1198 | #187 | CHODOROWICZ MARIUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1199 | #1341 | JABŁOŃSKI BARTŁOMIEJ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1200 | | CICHY MAREK | Lublin | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Ecotech Runners Lublin | M 60 60-64 lat |
1201 | #177 | WYPIJEWSKI JERZY | Wloclawek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | WKB Maratończyk Włocławek | M 45 45-49 lat |
1202 | | BRYL MAGDALENA | Kutno | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Kutno biega | K 30 30-39 lat |
1203 | #700 | SZATANIAK MAREK | Rąbień AB | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1204 | | ZARĘBSKI FILIO | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1205 | #1060 | SULKOWSKA JULIA | Książenice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1206 | #701 | KUCHARSKI TOMASZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
1207 | #178 | ZARĘBSKI FILIP | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1208 | #1261 | NOWAK EWA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 60 60-64 lat |
1209 | #1061 | GOSKA ALINA | Wąwał | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 55 55-59 lat |
1210 | #179 | STOKOWSKI MARCIN | Pobiedziska | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | LKS Atleta Gniezno | M 20 20-29 lat |
1211 | #1262 | SZAŁECKI KRZYSZTOF | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1212 | | CIOSEK DARIUSZ | Płock | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1213 | #702 | CIOSEK DARIUSZ CIOSEK | Mała Wieś | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1214 | #1263 | SŁAWSKA-BONIECKA IZABELA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 40 40-44 lat |
1215 | | HEBDA KAMI | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1216 | #703 | TUROS MAREK | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
1217 | #1264 | MOTKOWSKI MATEUSZ | Szadek | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1218 | #1265 | URBAŃSKA DOMINIKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1219 | | KOŚLA KLAUDIA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1220 | #1062 | FAJKOWSKI HUBERT | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Rossmann | M 20 20-29 lat |
1221 | #1063 | RZEPKOWSKI MARCIN | BABICE 6A | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | STEFAN RUN-TEAM | M 40 40-44 lat |
1222 | #1064 | NUŻ ANIA | Pruszcz Gdański | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1223 | #1395 | WIŚNIEWSKI Radosław | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Beauty Sport | M 50 50-54 lat |
1224 | | URBANEK Krzysztof | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1225 | #1266 | SZELEST MAŁGORZATA | WIŚNIOWA GÓRA | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1226 | | BIELEC ADAM | Skępe | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KcaliKilerzy | M 30 30-39 lat |
1227 | #704 | TIUTIUNIK BARTOSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1228 | | STĘPCZYŃSKA AGNIESZKA | Tomaszów Mazowiecki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1229 | #361 | GRABOWSKI SEBASTIAN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Olej Running Team | M 45 45-49 lat |
1230 | #1304 | WALCZAK Jacek | Brzozów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 55 55-59 lat |
1231 | #705 | FIRYSIUK TOMASZ | Zabki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1232 | #1267 | BARTOSIEWICZ MARTA | Pruszcz Gdański | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1233 | #362 | MADAJ EMIL | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1234 | #706 | FIJAŁKOWSKI PIOTR | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1235 | #180 | PIETRASIAK JANUSZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Beauty Sport | M 55 55-59 lat |
1236 | #1268 | MORAWIEC EWA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 45 45-49 lat |
1237 | | ORŁOWSKI MIROSŁAW | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 50 50-54 lat |
1238 | #181 | BARANOWSKI RADOSŁAW | Opatów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KS GEPARD KĘPNO | M 40 40-44 lat |
1239 | #1065 | SIEDLAREK ARTUR | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1240 | #707 | LESNIAK KAROL | Kozów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Imperactiv | M 30 30-39 lat |
1241 | #1318 | SUCHOWSKI KAMIL | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1242 | #1066 | SZYMANOWSKA EWELINA | Trzymsze | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | KB Geotermia Uniejów | K 20 20-29 lat |
1243 | #182 | PELESHKO ROMAN | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Profielnorm EAST | M 30 30-39 lat |
1244 | #1397 | WICIŃSKA-REUS Dominika | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | PGE Obrót S.A. | K 40 40-44 lat |
1245 | #708 | WIĘCH MARIUSZ | Radzymin | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1246 | #1067 | PACIOREK JAKUB | Polesie | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | FUNDACJA BIEGAMY POLESIE | M 30 30-39 lat |
1247 | | ŚWIDERSKI KONRAD | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | HTF Ludwik Sikorski | M 50 50-54 lat |
1248 | | MODRANKA WALDEK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | 4MTB Immergas | M 40 40-44 lat |
1249 | #709 | GRODECKA AGNIESZKA | Pruszcz Gdański | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | PINGWIN TEAM SHOW MUST GO ON | K 40 40-44 lat |
1250 | #1269 | GALOCH ANNA | Bełchatów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1251 | #363 | KIEŁKIEWICZ ŁUKASZ | Proszenie | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | WKS Proszenie | M 20 20-29 lat |
1252 | | PAJĄK GRZEGORZ | Tomaszów Mazowiecki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1253 | #710 | KOPERTOWSKI MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1254 | #711 | NARUSZEWICZ-KOPERTOWSKA ANNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1255 | #1068 | SIANOS MARIUSZ | Podlubien | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1256 | #1069 | KAPCZYŃSKI PIOTR | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | M 55 55-59 lat |
1257 | #1070 | NOWAKOWSKA EWELINA | Żukczyn | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1258 | #376 | SIANOS KASIA | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1259 | #712 | LIHS TADEUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | MISJONARZE KLARETYNI C.M.F. | M 55 55-59 lat |
1260 | #183 | GOS MATEUSZ | Warka | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
1261 | #184 | KŁAPTOCZ MAREK | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1262 | #713 | KOWALCZYK SADOWSKA ANNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1263 | #1076 | OSTROWSKA MARTA | Pomiechówek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
1264 | #714 | CZUMA ANETA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
1265 | #185 | BŁASZCZYK ROBERT | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1266 | #1075 | AMBROZIAK SEBASTIAN | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1267 | #1270 | PAWELCZYK KAROLINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1268 | #1271 | GRZANEK DOROTA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
1269 | #715 | ŁABĘDŹ ANETA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
1270 | #364 | DOMAŃSKI ZBIGNIEW | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1271 | #365 | DOMAŃSKI KRZYSZTOF | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1272 | #1272 | RUDZIŃSKI MICHAŁ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1273 | #1074 | TAKMCZYK PAWEŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1274 | #716 | GORĄCY MARCIN | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1275 | #366 | KUCHARZ ROBERT | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1276 | #717 | DRYNIAK DOMINIK | Aleksandrow lodzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
1277 | #1077 | ADAMECKA NATALIA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
1278 | #718 | PATURA LESZEK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1279 | #1078 | MADEJ MICHAŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 20 20-29 lat |
1280 | #1079 | PATURA PAULINA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
1281 | #1080 | GORCZYCA PAWEŁ | Ruda Bugaj | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1282 | #719 | SZULC BOGUSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
1283 | #720 | SZULC KATARZYNA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | K 30 30-39 lat |
1284 | #367 | NAWROT MICHAŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1285 | #1081 | SOBCZYŃSKI PAWEŁ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 50 50-54 lat |
1286 | #368 | MICHNIEWICZ Łukasz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
1287 | #1082 | PASTERNAK JUSTYNA | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1288 | #1083 | WĄSOWSKI PRZEMYSŁAW | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1289 | #369 | KAMECKI KRYSTIAN | Zgierz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1290 | #721 | GŁUCH KRYSTIAN | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1291 | #1273 | KLOCEK AGATA | Łask | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
1292 | #1274 | KLOCEK DAMIAN | Łask | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 20 20-29 lat |
1293 | #722 | SERDEŃ PIOTR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1294 | #1275 | KRÓL PIOTR | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1295 | #370 | NOWOTNIK ANNA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
1296 | #723 | JAROCKI ARTUR | Piotrków Trybunalski | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 40 40-44 lat |
1297 | #371 | JAROCKA ANNA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1298 | #1276 | SMĘDZIK SYLWIA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1299 | #1277 | KUNA TOMASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1300 | #1278 | FAJKOWSKA ALEKSANDRA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 20 20-29 lat |
1301 | #1084 | FAJKOWSKI KONRAD | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | ROSSMANN | M 50 50-54 lat |
1302 | #1279 | MAŚLAK MARTA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1303 | #724 | KRAWCZYK RAFAŁ | Aleksandrów Łódzki | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1304 | #1280 | JACHIMOWSKA ALEKSANDRA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1305 | #1281 | JACHIMOWSKI TOMASZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
1306 | #1071 | SZTENDEREWICZ RENATA | Włocławek | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1307 | #1072 | BARAŃSKA Dominika | Skotniki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Tate and Lyle Active Team | K 30 30-39 lat |
1308 | #1073 | MORACKI MARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | EVErRUN | M 50 50-54 lat |
1309 | #725 | WILKOWSKA EWELINA | CIOSNY | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1310 | #1319 | BARAŃSKI RAFAŁ | Skotniki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1311 | #377 | BALCERZAK ROBERT | Pajęczno | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1312 | #1320 | GWAREK TOMASZ | Bełchatów | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1313 | #188 | BARTCZAK ANTONINA | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | UKS Orientuś Łódź | K 16 16-19 lat |
1314 | #1285 | DĘBSKA KATARZYNA | Zgierz | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | K 40 40-44 lat |
1315 | #1342 | KĘDZIERSKA MAGDALENA | Zduńska Wola | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1316 | #1343 | WOJCIECHOWSKA EMILIA | Uniejów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | KB Geotermia Uniejów | K 50 50-54 lat |
1317 | #1321 | CERAN KATARZYNA | Pabianice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Jagoda running team | K 30 30-39 lat |
1318 | #1344 | WITKOWSKI IWO | Konstantynów Łódzki | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
1319 | #378 | DĄBROWSKI MICHAŁ | Skierniewice | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1320 | #1322 | PAWELCZAK IWONA | Skierniewice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1321 | #1323 | HŁADUŃSKI JACEK | Skierniewice | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1322 | #379 | BLIŹNIUK PAWEŁ | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Kocham Łódź | M 30 30-39 lat |
1323 | #1314 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | Warszawa | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 50 50-54 lat |
1324 | #1345 | KAŁUŻYŃSKA MARIOLA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1325 | #1346 | ANIOŁEK-KOWALSKA AGATA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1326 | | KLIMCZUK MARTA | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ŁódźRunCrew/JAKOteam | K 30 30-39 lat |
1327 | #1347 | KAŁUŻYŃSKI JACEK | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 55 55-59 lat |
1328 | #1286 | BISKUP DANIEL | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1329 | #1324 | DAUENHAUER JACEK | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
1330 | #1348 | SOBCZAK TOMASZ | Stryków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1331 | #189 | MOSKA KAMIL | Opatów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1332 | | SKIERSKI HENRYK | Łowicz | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 65 65-69 lat |
1333 | #1287 | RYDZ MICHAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1334 | | MIERZLIKIN NATALIA | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1335 | #1325 | MICHALSKI MARIUSZ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1336 | #1349 | DANIELSKI DAMIAN | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | KB-Adwokaci | M 30 30-39 lat |
1337 | #1326 | FILIPCZAK JUSTYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1338 | #1350 | DANIELSKI PRZEMYSŁAW | Wola Błędowa | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | KB-Adwokaci | M 20 20-29 lat |
1339 | #1327 | ZIĘTALA KLAUDIA | Zdusnka Wola | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1340 | #1288 | ŻÓŁTOWSKI MARIUSZ | PŁOCK | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1341 | #1328 | SAKOWSKI MACIEJ | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1342 | #1351 | STAJUDA ROKSANA | Zgierz | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1343 | #190 | CZARNOTA MAŁGORZATA | Gąsawy Rządowe | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | AZS UJK Kielce/ Nadir Jędrzejów | K 20 20-29 lat |
1344 | #191 | WILK ADAM | OLSZÓWKA | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 20 20-29 lat |
1345 | #1352 | ZIELIŃSKI KAMIL | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1346 | #1289 | WOJCIECHOWSKI KAMIL | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Rekord | M 30 30-39 lat |
1347 | #1290 | DŁUŻEWSKI RAFAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Łódź Kocha Sport | M 30 30-39 lat |
1348 | #192 | WÓJCIK ROBERT | Zgierz | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Razem Trenujemy Sport | M 45 45-49 lat |
1349 | #380 | CECHOWSKI PIOTR | Burzenin | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Bednarski Tri Team | M 40 40-44 lat |
1350 | #1329 | GIEROŃ PAULINA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Brak | K 30 30-39 lat |
1351 | #1291 | SKRABOŃ RADOSŁAW | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1352 | #381 | MICHALAK - MATTAR MAŁGORZATA | Rąbień AB | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Szakale Bałut Łódź/ ŁKW | K 30 30-39 lat |
1353 | #1330 | KUBUS-SALSKA KATARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 40 40-44 lat |
1354 | #1292 | TATARADZIŃSKI KRZYSZTOF | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1355 | #1353 | SNOPEK WITOLD | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 60 60-64 lat |
1356 | #1354 | JANISZEWSKI SYLWERIUSZ | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | ROSSMANN | M 45 45-49 lat |
1357 | #1293 | BEIER ARTUR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | ROSSMANN | M 30 30-39 lat |
1358 | #193 | GRZYB KONRAD | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Olej Running Team | M 30 30-39 lat |
1359 | #1294 | SZYMACHA RAFAŁ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1360 | #1295 | GOŁASZEWSKI JACEK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1361 | #382 | KUŹDUB ROBERT | Gąsawy Rządowe Niwy | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1362 | | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KĘCKIE HARPAGANY | M 45 45-49 lat |
1363 | #194 | GAWRON MAREK | Brzeszcze | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1364 | #1331 | GRABOWSKA KARARZYNA | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1365 | #195 | ZDUNEK GRZEGORZ | Łódź | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Trucht.com | M 30 30-39 lat |
1366 | #196 | SZTENDEREWICZ RAFAŁ | Wloclawek | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
1367 | | SZYMAŃSKI OLIWIER | Aleksandrów Łódzki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 16 16-19 lat |
1368 | #1332 | SZUMIŃSKI PAWEŁ | Ruda Bugaj | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Rossmann | M 50 50-54 lat |
1369 | #1355 | ADAMSKI-HEIN ANDRZEJ | piotrków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | samotny wilk | M 50 50-54 lat |
1370 | #1356 | GARGAS-DZIEDZINA JOANNA | Kraków | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | Clico Team | K 40 40-44 lat |
1371 | #383 | KLIMCZYK MONIKA | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1372 | #1333 | MACZUGA PACIOREK MONIKA | Polesie | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | Fundacja Biegamy Polesie | K 30 30-39 lat |
1373 | #1296 | KLAMUT JANUSZ | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 50 50-54 lat |
1374 | #1357 | SZWED-DOBRZYŃSKA PAULINA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1375 | #1297 | DOBRZYŃSKI IGOR | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 16 16-19 lat |
1376 | #1358 | MESSYASZ KATARZYNA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1377 | #197 | SZCZEPANIAK IGOR | Justynów | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | RKS Łódź | M 16 16-19 lat |
1378 | #198 | WALKOWIAK ŁUKASZ | Wieluń | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 45 45-49 lat |
1379 | #1298 | KAMISIŃSKA-FIC EWA | Wieliczka | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1380 | #1376 | PIETRZYK Krzysztof | Koluszki | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | Pietrzyk Running Team | M 40 40-44 lat |
1381 | #1299 | NIEDŹWIECKI TOMASZ | Wieluń | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Wieluń Biega | M 30 30-39 lat |
1382 | #1300 | RÓŻAŃSKI MARCIN | Warszawa | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | RAJSPORT ACTIVE | M 40 40-44 lat |
1383 | #1301 | RATAJCZAK JACEK | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Atlas Running Team | M 40 40-44 lat |
1384 | #1302 | GAWEŁ TOMASZ | Krzywiec | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Atlas Running Team | M 40 40-44 lat |
1385 | | DOMAGALSKA-GRĘDYS MARTA | tarnów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 50 50-54 lat |
1386 | #1334 | MARASEK KRZYSZTOF | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | RYSIOTEAM | M 40 40-44 lat |
1387 | #1335 | KAROWSKI WAWRZEK | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1388 | #1303 | KUZIEMSKI KRZYSZTOF | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1389 | #1359 | TWARDOWSKA MONIKA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 20 20-29 lat |
1390 | #1404 | SOBIERALSKA Magdalena | Wrocław | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1391 | #384 | MAKOWSKI MARCIN | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1392 | | STASZEWSKA MARTA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1393 | | ZALEGA MAGDALENA | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 40 40-44 lat |
1394 | | SZYMCZYK KALINA | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | K 40 40-44 lat |
1395 | | SZYMCZYK PIOTR | ZGIERZ | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | M 45 45-49 lat |
1396 | #55 | FEDEROWICZ Mariusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Jagoda running team | M 45 45-49 lat |
1397 | #1377 | PŁOSKOŃSKI Piotr | Strzałków | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | KBKS-RADOMSKO | M 55 55-59 lat |
1398 | #1402 | KWAŚNIEWSKA Oliwia | Bełchatów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 20 20-29 lat |
1399 | #1360 | WNUKOWSKI Kamil | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
1400 | #1361 | JACKOWSKI Dawid | Piła | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
1401 | #1362 | ALBIGOWSKA Magdalena | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1402 | #1363 | DOROŻAŁA Natalia | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1403 | #1364 | DOROŻAŁA Lechosław | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 50 50-54 lat |
1404 | #1365 | OLEJNICZAK Piotr | Pabianice | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 50 50-54 lat |
1405 | #1305 | ŚNIADY Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1406 | #1306 | KARBOWNIK Małgorzata | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia Warszawa | K 16 16-19 lat |
1407 | #1388 | WOŹNIAK Paweł | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 55 55-59 lat |
1408 | #1389 | HANISZEWSKA Paulina | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1409 | #1384 | SYGUŁA Mateusz | Warszawa | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | kolarski.eu team | M 40 40-44 lat |
1410 | #1390 | ANTCZAK Dorota | Tuszyn | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | 9 ŁÓDZKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | K 45 45-49 lat |
1411 | #1391 | JASIŃSKI Rafał | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1412 | #386 | GÓRKOWSKI Bartosz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1413 | #1308 | GARNYS Adrian | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1414 | #387 | GÓRKOWSKA Agata | Libiąż | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | K 30 30-39 lat |
1415 | #1307 | JADCZAK Danuta | Tuszyn | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1416 | #388 | ŻURAWSKA Gabriela | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | Olejvita | K 40 40-44 lat |
1417 | | KUCIAPSKI Łukasz | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | M 40 40-44 lat |
1418 | | WILK Sebastian | Florentynów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | EVErRUN | M 40 40-44 lat |
1419 | #731 | GAJEWSKI Marek | Łódź | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | brak | M 40 40-44 lat |
1420 | #1315 | GĄGOROWSKI Rafał | Krzczonów | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | Brak |
1421 | #730 | JENDRYKA Bartłomiej | Tomaszów Mazowiecki | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | WANDA PANFIL TEAM | M 30 30-39 lat |
1422 | #1401 | GRZEJDA Gabriela | 1975 | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1423 | #1400 | BURDUKIEWICZ Błażej | Ostrowy Cukrownia | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 30 30-39 lat |
1424 | #1399 | DUBAS Arkadiusz | Łódź | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1425 | #1381 | FLORCZYK Mateusz | Srock | | brak | M 20 20-29 lat |
1426 | #1313 | KURZAWA Piotr | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1427 | #1367 | STASZEWSKA Marta | Łódź | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 30 30-39 lat |
1428 | #726 | SZYMCZYK Piotr | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | M 45 45-49 lat |
1429 | #1312 | ZYDEL Mariusz | Rawa Mazowiecka | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | Rawa Biega Food Service | M 45 45-49 lat |
1430 | #727 | SZYMCZYK Kamila | Zgierz | IV strefa (kolor niebieski) od 26:01" do 30:00" | SNG WILD DUCKS | K 40 40-44 lat |
1431 | #1311 | KROK` Aleksandra | Łódź | III strefa (kolor czerwony) od 23:01" do 26:00" | brak | K 45 45-49 lat |
1432 | #1394 | ZIEMBA Zbigniew | Piotrków Trybunalski | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 45 45-49 lat |
1433 | #1310 | DOMAGALSKA-GRĘDYS Marta | Tarnów | V strefa (kolor pomarańczowy) powyżej 30 minut | brak | K 50 50-54 lat |
1434 | #1380 | BĄBOL Damian | Piaseczno | I strefa (kolor żółty) - wynik poniżej 21 minut | brak | M 30 30-39 lat |
1435 | #1936 | RUSEK Adam | Plichtów | II strefa (kolor zielony) od 21:01" do 23:00" | brak | M 20 20-29 lat |
1436 | #1403 | PORYSAŁA Piotr | Bełchatów | | brak | M 40 40-44 lat |
1437 | #1411 | PIETRZAK Paulina | Łódź | | brak | K 40 40-44 lat |
1438 | | GALOCH Robert | Aleksandrów Łódzki | | ATLAS Running Team | M 50 50-54 lat |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |