Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Zapisy na zawody 6 Bieg Trzech Króli Łódź
Minimalny wiek uczestnika 16 lat.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych, podanych w związku ze zgłoszeniem udziału w zawodach, jest Stowarzyszenie Akademia Sport i Zdrowie z siedzibą przy Łódź Ul. 11 Listopada 19/41. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest Pani/Pana zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych), potrzeba kontaktu w sprawie Pani/Pana zgłoszenia i udziału w 6 Bieg Trzech Króli Łódź (art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych) lub prawnie uzasadniony interes "6 Bieg Trzech Króli Łódź" (art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne do zarejestrowania Pani/Pana uczestnictwa i do startu w Zawodach. Pani/Pana dane będą przekazywane podmiotom współpracującym przy organizacji Zawodów, a jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę, także sponsorom i partnerom. Aktualna lista Sponsorów i Partnerów znajduje się pod adresem www.lodzbiegtrzechkroli.pl. Lista będzie podlegać bieżącej aktualizacji, co Pani/Pan przyjmuje do wiadomości wyrażając zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przy czym żądanie usunięcia danych osobowych jest równoznaczne z wykreśleniem Pani/Pana z listy uczestników Zawodów i brakiem możliwości startu w Zawodach.
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu ewentualnego odwołania przez Panią/Pana zgody, a następnie przez okres niezbędny do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń związanych z przetwarzaniem danych.
Pani/Pana Dane osobowe nie będą przetwarzane w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt pod adresem stowarzyszenieasiz@gmail.com.

Proszę zadeklarować przewidywany wynik na mecie i ustawić się na starcie w odpowiedniej strefie.
UWAGA!!!
Ze względu na aktualny stan epidemiczny w kraju, zawody i zapisy są dostępne dla osób zaszczepionych szczepionką przeciw wirusowi SarsCov-2 w ilości 2.500 miejsc oraz dla osób niezaszczepionych w ilości 500 miejsc.
Osoba podczas rejestracji, wypełniając formularz zgłoszeniowy, musi obowiązkowo zgodnie z prawdą zaznaczyć pole jako deklarację swojego zaszczepienia bądź jego braku. Jeśli tego nie dokona zapisanie zgłoszenia nie będzie możliwe.
Podaj nazwę swojej drużyny. Jeżeli wpiszesz nazwę drużyny, która już istnieje, zostaniesz dopisany do składu tej drużyny.
Po zapisaniu się dokonaj płatności!
PrzedCena
2021-11-2860 zł
2021-12-1080 zł
2022-01-02120 zł
Biuro zawodówCena
2022-01-06150 zł
Wpisz dane które podałeś przy rejestracji: (Zwróć uwagę czy zapisując się podałeś imię i nazwisko w dobrej kolejności. Jeśli nie, musisz wpisać tutaj odwrotnie - w imię nazwisko, w nazwisko imię)

Chcesz coś dokupić?

Cena: + 30.00 zł
Cena: + 20.00 zł
Cena za sztukę: + 10.00 zł
sztuk