1 | BREWCZYŃSKI Marcin | NORDIC WALKING 5 km | Łyse | Tak | #MorsyŁyse | TAK | Nordic Walking |
2 | BLACHOWICZ Jędrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M30-39 |
3 | BISZEWSKI Leszek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M30-39 |
4 | BISZEWSKI Kacper | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
5 | ROMEJKO Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
6 | BLACHOWICZ Aleksander | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
7 | NIENAŁTOWSKA Małgorzata | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | Goodsteps Pozytwynie zachodzeni | TAK | Nordic Walking |
8 | JARY Agata | BIEG GŁÓWNY 10 km | Stare Lubiejewo | | Ostrów Biega | TAK | K30-39 |
9 | DUDA Łukasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M30-39 |
10 | KOSAKOWSKI Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | NIE | M16-29 |
11 | BORYS Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M30-39 |
12 | PECURA Paweł | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | M30-39 |
13 | ANDRZEJEWSKA Monika | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | | brak | NIE | K30-39 |
14 | KALUPA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Małkinia | | Ostrów Biega | TAK | Nordic Walking |
15 | KALUPA Kamil | NORDIC WALKING 5 km | Małkinia | | Ostrów Biega | TAK | Nordic Walking |
16 | BLACHOWICZ Wiesław | BIEG GŁÓWNY 10 km | KOMOROWO | | brak | TAK | M60+ |
17 | BARZAŁ Kacper | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Przeszkolaki |
18 | LEWANDOWSKA Anna | BIEG GŁÓWNY 10 km | MROZY | | brak | TAK | K40-49 |
19 | RAFALIK Kamil | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kalinowo | | brak | TAK | M16-29 |
20 | BARTCZAK Robert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | | brak | TAK | M50-59 |
21 | RADZIKOWSKI Franek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Chrosla | | brak | NIE | M50-59 |
22 | ŚCISŁOWSKI Norbert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warka | | KS Start Pułaski Warka | TAK | M40-49 |
23 | FIDURA Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Kańkowo | | brak | NIE | M40-49 |
24 | KIETLIŃSKA Małgorzata | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | Forma na Ostro | TAK | Nordic Walking |
25 | BUJALSKI Konrad | BIEG GŁÓWNY 10 km | Jakubiki | | Tachimetr Warszawa | TAK | M16-29 |
26 | SĘDEK Agata | NORDIC WALKING 5 km | Sadowne | | Forma na Ostro | TAK | Nordic Walking |
27 | FURTAK Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Śrem | Tak | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego | TAK | M30-39 |
28 | SMOSARSKI Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | 31 Baza Lotnictwa Taktycznego | TAK | M30-39 |
29 | CHARUBIN Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Pisz/Łupki | | Narodowe Siły Zbrojne NSZ | TAK | M40-49 |
30 | PECURA Krzysztof | BIEG GŁÓWNY 10 km | Pęchratka Polska | | Narodowe Siły Zbrojne NSZ | TAK | M16-29 |
31 | KMIECIK Arkadiusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | | Skórzec Biega / Yulo Run Team | NIE | M40-49 |
32 | PĘDZICH Marianna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Szafarczyska | | Kurpie Szafarczyska | NIE | K50-59 |
33 | LISZEWSKA Anna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Rzekuń | | brak | NIE | K30-39 |
34 | SACZUK Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Sterdyń | | brak | NIE | M40-49 |
35 | WARSZAWIK Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Tak | brak | NIE | M40-49 |
36 | ROMEJKO Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
37 | SPINEK Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | KOMOROWO | Tak | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
38 | SZYMCZUK Małgorzata | BIEG GŁÓWNY 10 km | Żabikowo prywatne | | brak | TAK | K40-49 |
39 | STEFANIUK Roman | BIEG GŁÓWNY 10 km | SIEDLCE | | Skórzec Biega / Yulo Run Team | TAK | M60+ |
40 | BUDNIAK Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Władysławowo | Tak | Runners Team/ 5 MBOT | NIE | M40-49 |
41 | KURBIEKO Katarzyna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | Forma na Ostro | TAK | Nordic Walking |
42 | KURBIEKO Tymon | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | Forma na Ostro | TAK | Przeszkolaki |
43 | JASIŃSKA Aneta | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | Forma na Ostro | TAK | Nordic Walking |
44 | BIERNACKA Agnieszka | BIEG GŁÓWNY 10 km | Siedlce | | Yulo Run Team Siedlce | NIE | K40-49 |
45 | GRZYBOWSKI Paweł | BIEG GŁÓWNY 10 km | Przasnysz | Tak | brak | TAK | M40-49 |
46 | KOZŁOWSKA Marta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Sierakowo | Tak | KS Przaśnik Przasnysz | TAK | M16-29 |
47 | OKUNIEWSKI Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Mińsk Mazowiecki | | Alior Running Team | NIE | M40-49 |
48 | KOMORZYCKI Janusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Mińsk Mazowiecki | | Orange Polska | TAK | M40-49 |
49 | KOMORZYCKA Laura | STARSZAK 400 m | Mińsk Mazowiecki | | Race Fighter Junior | TAK | Starszaki 400m |
50 | KOMORZYCKA Julia | STARSZAK 400 m | Mińsk Mazowiecki | | brak | TAK | Starszaki 400m |
51 | KRYSIAK Jan | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
52 | SYREK Ewa | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Nordic Walking |
53 | BARZAŁ Artur | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | brak | TAK | Nordic Walking |
54 | SMOLIŃSKI Rafał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Przasnysz | Tak | KS Przaśnik Przasnysz | NIE | M30-39 |
55 | ROMEJKO Kornelia | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
56 | ROMEJKO Nikodem | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
57 | ROPIAK Ryszard | BIEG GŁÓWNY 10 km | Myszyniec | | KURPIE Myszyniec | TAK | M60+ |
58 | CICH Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Konorowo | Tak | Ostrów Biega | TAK | M30-39 |
59 | WĘGRZYN Paweł | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łochów | | Łochowska Grupa Biegowa | TAK | M40-49 |
60 | WĘGRZYN Patryk | PRZEDSZKOLAK 100 m | Łochów | | brak | TAK | Przeszkolaki |
61 | OWCZAREK Stanisław | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
62 | OWCZAREK Aneta | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | K30-39 |
63 | DUDA Jan | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
64 | CHMIELEWSKI Bartosz | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
65 | CHMIELEWSKI Jakub | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
66 | NOWOSIELSKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | PUŁTUSK | | brak | TAK | M40-49 |
67 | WILCZYŃSKI Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | M40-49 |
68 | MATUSIAK Norbert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | TAK | M30-39 |
69 | GUZDEK Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów mazowiecka | | 52 BLP | TAK | M40-49 |
70 | WARACKI Kamil | BIEG GŁÓWNY 10 km | OSTRÓW MAZOWIECKA | | brak | TAK | M16-29 |
71 | KULESZA Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | | brak | TAK | M40-49 |
72 | FADEREWSKA-KULESZA Monika | NORDIC WALKING 5 km | Warszawa | | brak | TAK | Nordic Walking |
73 | PISIŃSKI Łukasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | TAK | M30-39 |
74 | PISIŃSKA Łucja | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
75 | JOACHIMCZYK Patryk | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | TAK | M30-39 |
76 | JOACHIMCZYK Malwina | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
77 | ZIEMAK Hubert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | | Ostrów Biega | TAK | M16-29 |
78 | ŁOJEK Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | Ostrów Biega | TAK | M30-39 |
79 | RYPIŃSKA Dominika | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | K16-29 |
80 | CHROSTOWSKI Ludwik | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowa | | brak | TAK | M60+ |
81 | KULIK Adam | NORDIC WALKING 5 km | Łuków | Tak | brak | TAK | Nordic Walking |
82 | REGULSKI Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | RUMET Ostrołęka | NIE | M50-59 |
83 | KOWALCZYK Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | PUŁTUSK | | brak | TAK | M40-49 |
84 | WASZKIEWICZ Magdalena | BIEG GŁÓWNY 10 km | JACKOWO GÓRNE | | brak | TAK | K30-39 |
85 | ZDANOWICZ Arkadiusz | NORDIC WALKING 5 km | Stanisławów | | brak | TAK | Nordic Walking |
86 | SZEMPRUCH Patryk | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | TAK | M16-29 |
87 | KOCHANOWSKI Jerzy | BIEG GŁÓWNY 10 km | ostrów mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | M50-59 |
88 | KOCHANOWSKA Grażyna | BIEG GŁÓWNY 10 km | ostrów mazowiecka | | brak | TAK | K50-59 |
89 | KOCHANOWSKI Kacper | PRZEDSZKOLAK 100 m | ostrów mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
90 | KOZŁOWSKI Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ziomek | | brak | TAK | M40-49 |
91 | WRZESIŃSKI Zdzisław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Białystok | | brak | TAK | M50-59 |
92 | WOJTKOWSKI Dariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | | brak | NIE | M40-49 |
93 | FREJTAG Dawid | BIEG GŁÓWNY 10 km | Giżycko | Tak | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | M30-39 |
94 | FREJTAG Mikołaj | PRZEDSZKOLAK 100 m | Giżycko | | brak | TAK | Przeszkolaki |
95 | DZIKOWSKI Krzysztof | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Maz | | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
96 | IWANSKI Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Debienica | | brak | NIE | M40-49 |
97 | CHRZCZONOWSKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Maz. | | brak | TAK | Nordic Walking |
98 | RZEPECKI Sławomir | NORDIC WALKING 5 km | MAKÓW MAZOWIECKI | Tak | brak | TAK | Nordic Walking |
99 | FILIPOWICZ Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ząbki | Tak | SP SONDA | TAK | M30-39 |
100 | JĘDRZEJCZYK Jarosław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Run Crew Ostrołęka | NIE | M40-49 |
101 | PIEŃKOWSKA Elwira | BIEG GŁÓWNY 10 km | Zastawie | | Ostrów Biega | TAK | K40-49 |
102 | SKŁODOWSKI Henryk | BIEG GŁÓWNY 10 km | Dąbrowa | | Roch Jasienica | TAK | M50-59 |
103 | WRÓBLEWSKI Marcel | PRZEDSZKOLAK 100 m | ostrów mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
104 | NICIEJEWSKI Szymon | STARSZAK 400 m | Ostrów | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
105 | NICIEJEWSKA Maja | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
106 | POPIOŁEK Błażej | PRZEDSZKOLAK 100 m | Podborze | | brak | TAK | Przeszkolaki |
107 | POPIOŁEK Bianka | STARSZAK 400 m | Podborze | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
108 | RZEWNICKI Marek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Czerwin | Tak | Nadleśnictwo Ostrołęka | TAK | M40-49 |
109 | SPALTABAKA Daria | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
110 | SPALTABAKA Olga | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
111 | WESOŁKOWSKA Alicja | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
112 | KULESZO Karol | BIEG GŁÓWNY 10 km | Suwałki | | POGRANICZE POLSKO - LITEWSKIE | NIE | M30-39 |
113 | PIENDYK Antoni | STARSZAK 400 m | KOMOROWO | | brak | TAK | Starszaki 400m |
114 | PIENDYK Zofia | PRZEDSZKOLAK 100 m | KOMOROWO | | brak | TAK | Przeszkolaki |
115 | WYRZYKOWSKA Zofia | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
116 | SKONIECZNA Julka | STARSZAK 400 m | Ostrów mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
117 | KORZEB Dawid | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
118 | WAGNER Julia | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
119 | SADOWSKA Maja | STARSZAK 400 m | Ostrow Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
120 | WYSOCKA Daria | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
121 | DĄBROWSKA Wiktoria | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
122 | PIASECKI Igor | STARSZAK 400 m | Ostrów mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
123 | KRAJZA Zuzanna | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
124 | PRZYBOROWSKA Agata | STARSZAK 400 m | Komorowo | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
125 | WĘGLIŃSKI Paweł | STARSZAK 400 m | Mińsk Mazowiecki | | KS Barakuda Mińsk Mazowiecki | TAK | Starszaki 400m |
126 | ZAKRZEWSKI Dawid | STARSZAK 400 m | Ostrów mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
127 | SIELECKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
128 | SIELECKI Jan | STARSZAK 400 m | Komorowo | | OKKK | TAK | Starszaki 400m |
129 | SIELECKA Aleksandra | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | Ostrów Biega | TAK | Przeszkolaki |
130 | SZCZAPA Maciej | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
131 | SKARPETOWSKI Jakub | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
132 | MAŚLANKO Paulina | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
133 | MAŚLANKO Filip | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
134 | BUBNOVA Anhelina | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
135 | KOZŁOWSKI Jakub | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Przeszkolaki |
136 | JUNIEWICZ Nikola | STARSZAK 400 m | ostrow mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
137 | WULTANSKI Wiktor | STARSZAK 400 m | Ostrów mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
138 | PIÓRKOWSKI Jakub | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
139 | GRZĄDKOWSKI Seweryn | BIEG GŁÓWNY 10 km | Władysławowo | Tak | Mazovia Proactiv Ciechanów | TAK | M40-49 |
140 | GRODZKA Amelia | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
141 | GRODZKI Patryk | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
142 | MICHALSKI Igor | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
143 | WALCZAK Fabian | STARSZAK 400 m | Ostrów mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
144 | ZAŁĘCKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | | Psiejak Team | TAK | M40-49 |
145 | ZAŁĘCKI Antoni | STARSZAK 400 m | Warszawa | | Psiejak Team | TAK | Brak |
146 | ZAŁĘCKI Kacper | STARSZAK 400 m | Warszawa | | Psiejak Team | TAK | Starszaki 400m |
147 | NICIEJEWSKI Igor | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
148 | NICIEJEWSKI Daniel | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Brak |
149 | MŁYNARCZYK Bruno | PRZEDSZKOLAK 100 m | Małkinia Górna | | brak | TAK | Przeszkolaki |
150 | CHMIELEWSKI Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Nowogród | | Psiejak Team | TAK | M40-49 |
151 | STRZEŻYSZ Aleksandra | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrołęka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
152 | RADGOWSKA Maja | STARSZAK 400 m | Komorowo | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
153 | SKOPIŃSKI Zbigniew | BIEG GŁÓWNY 10 km | Strzelniki | | Podwodnik | TAK | M50-59 |
154 | KULESZA Lena | STARSZAK 400 m | Komorowo | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
155 | ZYSKOWSKA Maja | PRZEDSZKOLAK 100 m | Podborze | | brak | TAK | Przeszkolaki |
156 | ZYSKOWSKA Pola | PRZEDSZKOLAK 100 m | Podborze | | brak | TAK | Przeszkolaki |
157 | LESZCZYŃSKA Magdalena | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | K30-39 |
158 | KURZĄTKOWSKI Cezary | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ełk | Tak | Podwodnik | TAK | M16-29 |
159 | KRZYWICKI Maciek | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowieckia | | brak | TAK | Przeszkolaki |
160 | KRZYWICKI Mateusz | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
161 | SUCHORA Gabriela | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
162 | SKOPIŃSKA Joanna | NORDIC WALKING 5 km | Strzelniki | | Podwodnik | TAK | Nordic Walking |
163 | RUBIN Karol | BIEG GŁÓWNY 10 km | Orzysz | | Podwodnik | TAK | M16-29 |
164 | OGONOWSKI Tymoteusz | PRZEDSZKOLAK 100 m | Małkinia | | brak | TAK | Przeszkolaki |
165 | OGONOWSKI Igor | PRZEDSZKOLAK 100 m | Małkinia | | brak | TAK | Przeszkolaki |
166 | ZAKRZEWSKA Lena | PRZEDSZKOLAK 100 m | Małkinia | | brak | TAK | Przeszkolaki |
167 | ŚLEDZIEWSKA Anna | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | KijAnki | TAK | Nordic Walking |
168 | GAWKOWSKI Artur | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | M30-39 |
169 | MORAWSKA Julia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Sielc | | brak | TAK | Przeszkolaki |
170 | MORAWSKA Ada | PRZEDSZKOLAK 100 m | Sielc | | brak | TAK | Przeszkolaki |
171 | BRZOSTEK Piotr | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
172 | ŁUKASZEK Kacper | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
173 | KOTWICKI Cezary | STARSZAK 400 m | Ożarów Mazowiecki | | brak | TAK | Starszaki 400m |
174 | BACZEWSKA Klaudia | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK | K30-39 |
175 | RADOMSKI Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Małkinia Górna | | brak | TAK | M40-49 |
176 | STEPNOWSKI Jakub | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrołęka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
177 | PECIO Mariusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Tak | Szkoła Główna Służby Pożarniczej | TAK | M40-49 |
178 | SKWIOT Mateusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów mazowiecka | | brak | NIE | M16-29 |
179 | IWAŃSKI Artur | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | M30-39 |
180 | KOLATOR Witold | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | M30-39 |
181 | KOLATOR Julia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
182 | BLAUT Aleksandra | PRZEDSZKOLAK 100 m | Świętochłowice | | brak | TAK | Przeszkolaki |
183 | BLAUT Zuzanna | STARSZAK 400 m | Świętochłowice | | brak | TAK | Starszaki 400m |
184 | BEDNARCZYK Bożena | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | NIE | K30-39 |
185 | SZYDLAK Marysia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
186 | LASKOWSKI Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Janczewo 4 | | brak | TAK | M30-39 |
187 | KORZEB Jakub | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
188 | SZCZUBEŁEK Waldemar | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Kurpie Ostrołęka | TAK | M30-39 |
189 | MĄKA Sławomir | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | Tak | Księgowi WGM | TAK | M50-59 |
190 | GRELEWSKI Tymoteusz | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
191 | PARYS Oliwia | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
192 | LENDZIOSZEK Alan | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
193 | PRZYBOROWSKA Karolina | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
194 | SYREK Marta | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Nordic Walking |
195 | NOWACKA Lena | STARSZAK 400 m | Stare Lubiejewo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
196 | KULESZA Marek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Baranowo | | brak | TAK | M40-49 |
197 | FĄK Marcelina | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrołęka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
198 | KUKWA Jan | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
199 | KUKWA Tymon | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
200 | BRZOSTEK Dawid | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
201 | JARY Oliwia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Sielc | | brak | TAK | Przeszkolaki |
202 | KOWALCZYK Grażyna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów mazowiecka | | brak | TAK | K50-59 |
203 | KOWALCZYK Sławomir | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów mazowiecka | | brak | TAK | Nordic Walking |
204 | RUCIŃSKI Mateusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | brak | TAK | M16-29 |
205 | TYMIŃSKI Bartosz | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
206 | PUDEŁKO Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | M40-49 |
207 | PUDEŁKO Maksymilian | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Starszaki 400m |
208 | RELUGA Michalina | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Starszaki 400m |
209 | RELUGA Kajetan | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Starszaki 400m |
210 | KALUPA Kamil | STARSZAK 400 m | Małkinia | | brak | TAK | Starszaki 400m |
211 | BIAŁOBRZESKI Witold | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK | M60+ |
212 | RELUGA Dorota | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Nordic Walking |
213 | WUJKOWSKI Robert | NORDIC WALKING 5 km | Rogóźnia | | Goodsteps Pozytwynie zachodzeni | TAK | Nordic Walking |
214 | JUTRZENKA Michał | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
215 | JUTRZENKA Kamil | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
216 | JUTRZENKA Filip | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
217 | CHOJNOWSKI Sebastian | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M40-49 |
218 | WIERZBICKI Julian | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
219 | WIERZBICKI Jakub | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
220 | BAKUŁA Jerzy | BIEG GŁÓWNY 10 km | Laskowiec | | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK | M60+ |
221 | CIEŚLUK Konrad | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
222 | RYBAKIEWICZ Amelia | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
223 | ŚLEDZIEWSKA Katarzyna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Stary Lubotyń | | brak | TAK | K30-39 |
224 | BORYS Adrian | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
225 | SZYSZKA Piotr | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | M40-49 |
226 | AKONOM Amelia | STARSZAK 400 m | Ostrow mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
227 | AKONOM Julian | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
228 | SZYSZKA Magdalena | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Nordic Walking |
229 | SZYSZKA Adrianna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Nordic Walking |
230 | GRUCZELSKI Dawid | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
231 | GRUCZELSKI Aleksander | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
232 | SZWARC Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | OSTRÓW MAZOWIECKA | | brak | TAK | M40-49 |
233 | MATUSIK Katarzyna | NORDIC WALKING 5 km | Ostrówek | | WŁÓCZYKIJE Ostrówek | TAK | Nordic Walking |
234 | TOMCZAK Marcin | NORDIC WALKING 5 km | Ciechanów | | Koci Pazur | TAK | Nordic Walking |
235 | MATUSIK Lena | STARSZAK 400 m | Ostrówek | | WŁÓCZYKIJE Ostrówek | TAK | Starszaki 400m |
236 | REJCH VEL RAŃSKA Zuzanna | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
237 | REJCH VEL RAŃSKA Agata | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
238 | KWAPISZ-CICHOWSKA Katarzyna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | brak | NIE | K40-49 |
239 | JASTRZĘBSKI Jacek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Krole Duże | | Roch Jasienica | NIE | M16-29 |
240 | WARACKI Mateusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | Canexpol | TAK | M16-29 |
241 | GRZYMAŁA Andrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | | brak | TAK | M50-59 |
242 | SIWEK Gabriela | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
243 | GRABOWSKI Mateusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | M16-29 |
244 | SKŁODOWSKI Karol | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | M30-39 |
245 | SARNACKI Łukasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | M30-39 |
246 | OSTROWSKA Karolina | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | M30-39 |
247 | WILEŃSKI Bartosz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | M16-29 |
248 | WASIL Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | M40-49 |
249 | KĘPISTY Norbert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Andrzejewo | | ZSCKR w Starym Lubiejewie | TAK | M16-29 |
250 | KĘDZIORA Monika | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łochów | Tak | Łochowska Grupa Biegowa | TAK | K40-49 |
251 | GROCHOWSKI Antoni | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
252 | DELUGA Magdalena | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | | KB Wyszków | TAK | K30-39 |
253 | SAWICKI Adam | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | Ostrów Biega | TAK | M30-39 |
254 | KACPRZYK Urszula | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | Ostrów Biega | TAK | K30-39 |
255 | SAWICKA Nela | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
256 | KACPRZYK Julia | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
257 | WOŹNA Nikola | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Brak |
258 | WOŹNY Oliwier | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
259 | SIELECKI Jan | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | Canexpol | TAK | Nordic Walking |
260 | SIELECKA Krystyna | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | Canexpol | TAK | Nordic Walking |
261 | UŚCIŃSKI Marcin | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | TAK | M30-39 |
262 | KILIŚ Tymoteusz | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
263 | LEWANDOWSKI Cezary | STARSZAK 400 m | Mrozy | | brak | TAK | Starszaki 400m |
264 | JASZCZUK Jagoda | NORDIC WALKING 5 km | Warszawa | Tak | brak | TAK | Nordic Walking |
265 | BIELSKI Bruno | PRZEDSZKOLAK 100 m | Warszawa | | brak | TAK | Przeszkolaki |
266 | BIELSKA Blanka | PRZEDSZKOLAK 100 m | Warszawa | | brak | TAK | Przeszkolaki |
267 | KOŁACZ Adam | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
268 | KOŁACZ Wojciech | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
269 | JASIŃSKA Marianna | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
270 | BRONIEK Wojciech | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Księgowi WGM | TAK | M50-59 |
271 | GUDANIS Izabela | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | | KB Wyszków | TAK | K40-49 |
272 | ŚWIĄTKOWSKA Barbara | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | KijAnki | TAK | Nordic Walking |
273 | BIAŁKOWSKA Marta | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | KijAnki | TAK | Nordic Walking |
274 | ADAMIAK Robert | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ciechanów | | Curtis | TAK | M50-59 |
275 | ADAMIAK Arkadiusz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ciechanów | Tak | 5MBOT | TAK | M16-29 |
276 | KOŁOTA Małgorzata | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | KijAnki | TAK | Nordic Walking |
277 | ZVARYCHUK Vitalii | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | Canexpol | TAK | M16-29 |
278 | ŁUCZKOWSKA Zifia | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
279 | GŁOSEK Grzegorz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M30-39 |
280 | SOBIESZEK Marek | BIEG GŁÓWNY 10 km | Sulbiny | | brak | NIE | M60+ |
281 | GŁOSEK Seweryn | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | Brak |
282 | GŁOSEK Antoni | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | Brak |
283 | GŁOSEK Maksymilian | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
284 | STRYJEK Laura | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrówek | | brak | TAK | Przeszkolaki |
285 | STRYJEK Klaudia | STARSZAK 400 m | Ostrówek | | brak | TAK | Starszaki 400m |
286 | STRYJEK Martyna | STARSZAK 400 m | Ostrówek | | brak | TAK | Starszaki 400m |
287 | STRYJEK Daniel | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrówek | | Łochowska Grupa Biegowa | NIE | M40-49 |
288 | WOŁOSZ Wiktor | STARSZAK 400 m | Szwendrowy Most | | DĄBROWSKI TEAM | TAK | Brak |
289 | JUNIEWICZ Daniel | BIEG GŁÓWNY 10 km | ostrow mazowiecka | | brak | NIE | M40-49 |
290 | GAŁĄZKA Anna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | NIE | K40-49 |
291 | GAŁĄZKA Andrzej | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | M30-39 |
292 | GAŁĄZKA Jan | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | Brak |
293 | GAŁĄZKA Maria | PRZEDSZKOLAK 100 m | Komorowo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
294 | GAŁĄZKA Hanna | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
295 | ADAMSKI Stanisław | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
296 | DZIĘGIELEWSKI Rafał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Wyszków | | KB Wyszków | TAK | M40-49 |
297 | OLENDER Wojciech | PRZEDSZKOLAK 100 m | Warszawa | | brak | TAK | Przeszkolaki |
298 | OLENDER Jakub | STARSZAK 400 m | Warszawa | | brak | TAK | Starszaki 400m |
299 | SKURIAT Borys | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | SP2 /MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
300 | DĄBROWSKI Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | | Następny Krok Team | TAK | M30-39 |
301 | ZACH Kamil | BIEG GŁÓWNY 10 km | Łomża | | brak | NIE | M30-39 |
302 | LAJTER Jolanta | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | KijAnki | TAK | Nordic Walking |
303 | HAŁYS Michał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | Brak |
304 | KOWALSKI Waldemar | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | Tak | 52 BLP | TAK | Brak |
305 | UŚCINSKA Wiktoria | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Przeszkolaki |
306 | CZARNECKI Aleksander | PRZEDSZKOLAK 100 m | Nagoszewo | | brak | TAK | Przeszkolaki |
307 | SZYDŁO Piotr | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Brak |
308 | SZYDŁO Krystian | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | Ostrów Biega | TAK | Brak |
309 | JONIK Jakub | BIEG GŁÓWNY 10 km | Komorowo | | brak | TAK | Brak |
310 | KĄDZIELA Rafał | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Tak | AKB Lidzbark Warmiński | TAK | M40-49 |
311 | KOZŁOWSKA Aleksandra | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | MKS OSTROWIANKA | TAK | Starszaki 400m |
312 | AKSAMIT Jakub | BIEG GŁÓWNY 10 km | Sochaczew | | Rowerowy Biegacz | NIE | M30-39 |
313 | STULBO Halina | NORDIC WALKING 5 km | Strzelniki | | Podwodnik | TAK | Nordic Walking |
314 | WOŹNIECKI Przemysław | BIEG GŁÓWNY 10 km | Warszawa | Tak | brak | TAK | M40-49 |
315 | SKISOVA Viktoria | NORDIC WALKING 5 km | Strzelniki | | Podwodnik | TAK | Nordic Walking |
316 | STOLARCZYK Joanna | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | NIE | K40-49 |
317 | STOLARCZYK Tomasz | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrołęka | | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | NIE | M40-49 |
318 | ADAMIAK Pola | PRZEDSZKOLAK 100 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Przeszkolaki |
319 | ADAMIAK Tymon | STARSZAK 400 m | Ostrów Mazowiecka | | brak | TAK | Starszaki 400m |
320 | SAWICKA Bożena | NORDIC WALKING 5 km | Komorowo | | brak | TAK | Nordic Walking |
321 | ZAWŁOCKI Aleksander | STARSZAK 400 m | Komorowo | | brak | TAK | Starszaki 400m |
322 | PODBIELSKA Emilia | BIEG GŁÓWNY 10 km | Ostrów Mazowiecka | Tak | brak | NIE | K30-39 |
323 | TYL Remigiusz | PRZEDSZKOLAK 100 m | | | brak | TAK | Brak |
324 | TYL Tymoteusz | PRZEDSZKOLAK 100 m | | | brak | TAK | Brak |
325 | JONIK Piotr | PRZEDSZKOLAK 100 m | | | brak | TAK | Brak |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |