1 | #1 | NITA Michał | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
2 | | KOCZAKOWSKI Bartłomiej | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
3 | #2 | FILIPCZAK Monika | Łódź | FIT FABRIC | Bieg główny na 5km |
4 | | PRZYCKI Gabriel | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
5 | | WIERASZKA Filip | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
6 | | WIERASZKA Oliwia | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
7 | | WIERASZKA Mikołaj | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
8 | #133 | WIŚNIEWSKA Paulina | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
9 | #4 | SZTARBALA Michal | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
10 | | WIŚNIEWSKI Oliwier | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
11 | | RZATKIEWICZ Henryk | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
12 | #5 | MUCHA Rafał | Częstochowa | brak | Bieg główny na 5km |
13 | #6 | SARAMAK Aurelia | Czajków Południowy | brak | Bieg główny na 5km |
14 | | WIŚNIEWSKI Filip | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
15 | | WILK Artur | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
16 | | WILK Alicja | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
17 | #7 | GUTENPLAN Jacek | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
18 | #8 | JEDLICKA-TUTAJ Anna | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
19 | | TUTAJ Alicja | Łódź | brak | Bieg na 200m |
20 | | TUTAJ Konrad | Łódź | brak | Bieg na 200m |
21 | | TUTAJ Aleksandra | Łódź | brak | Bieg na 200m |
22 | #9 | NOWAK Ewa | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
23 | | LEWANDOWSKI Szymon | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
24 | #10 | LACHOWSKA Magdalena | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
25 | | LACHOWSKI Mikołaj | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
26 | | PACHULSKI Aleksander | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
27 | | ŁUCZAK Maja | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
28 | | BARTŁOMIEJCZYK Maria | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
29 | #11 | SYCH Monika | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
30 | #12 | ADAMKIEWICZ Michał | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
31 | | ADAMKIEWICZ Antoni | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
32 | | ADAMKIEWICZ Marianna | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
33 | #13 | ADAMKIEWICZ Natalia | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
34 | #14 | JANOWSKA Agnieszka | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
35 | | KOP Aleksander | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
36 | | KOP Antosia | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
37 | #15 | SŁAWSKA-BONIECKA Izabela | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
38 | #16 | BOBROWSKA Anna | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
39 | | ŁOJEWSKA Nikoletta | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
40 | | SZCZEŚNIAK Antoni | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
41 | | KUBIAK Tomasz | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
42 | #17 | STASIAK Jakub | Konstantynów Łódzki | brak | Bieg główny na 5km |
43 | #18 | OCHOCKA Ewa | Łódź | Biegnięte Laski | Bieg główny na 5km |
44 | #19 | SZCZEPANIAK Robert | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
45 | #20 | OWCZAREK Jacek | Piątkowisko | brak | Bieg główny na 5km |
46 | #21 | KORYCKA-KORZENIOWSKA Magdalena | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
47 | | NAWROT Amelia | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
48 | | NAWROT Bruno | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
49 | #22 | SOCIK Ania | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
50 | | BRYNDEL Antosia | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
51 | | BRYNDEL Staś | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
52 | #23 | BRYNDEL Michał | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
53 | #24 | GORTAT Karol | Charbice Górne | Konsport | Bieg główny na 5km |
54 | | DWORZYNSKA Agata | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
55 | | DWORZYNSKA Jan | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
56 | #125 | GOSŁAWSKA Agata | Wrząca | Konsport | Bieg główny na 5km |
57 | #26 | KORZENIOWSKA Natalia | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
58 | | CZYŻNIELEWSKA Nela | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
59 | | CZYŻNIELEWSKI Robert | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
60 | #27 | PLECH Sebastian | Wrząca | Konsport | Bieg główny na 5km |
61 | #28 | ŁUCZAK Anna | Łódź | Blond Squad | Bieg główny na 5km |
62 | #29 | ŁOMŻA Katarzyna | Łódź | Blond Squad | Bieg główny na 5km |
63 | #30 | ŁOMŻA Anna | Łódź | Blond Squad | Bieg główny na 5km |
64 | #31 | KRAJEWSKA Katarzyna | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
65 | #123 | GUTENPLAN Patryk | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
66 | #33 | CHYBOWSKA Karolina | Łódź | Blond Squad | Bieg główny na 5km |
67 | | JASZCZURA Martyna | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
68 | #124 | SALAMON Bartłomiej | Łódź | Konsport | Bieg główny na 5km |
69 | #35 | KUBIAK Dominik | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
70 | | URBANIAK Liliana | Smolice | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
71 | | URBANIAK Szymon | Smolice 59b | Urbaniak Smolice | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
72 | | URBANIAK Julian | Smolice 59b | Urbaniak Smolice | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
73 | | URBANIAK Mariusz | Smolice 59b | Urbaniak Smolice | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
74 | | STOLARCZYK Marcelina | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
75 | | SOBIŃSKI Jan | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
76 | #36 | BORKOWSKA Marta | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
77 | | BORKOWSKA Helena | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
78 | | BORKOWSKA Barbara | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
79 | #37 | KWIATKOWSKI Paweł | Lichawa Parcela 11/2 | Konsport | Bieg główny na 5km |
80 | #38 | GORTAT Agnieszka | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
81 | #39 | STĘPNIEWSKI Michał | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
82 | | STĘPNIEWSKI Leon | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
83 | | STĘPNIEWSKI Ludwik | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
84 | #40 | MICHALSKA Marta | Łódź (Łódź-Górna) | brak | Bieg główny na 5km |
85 | #41 | GRZELAK Jarosław | Konstantynów Łódzki | Konsport | Bieg główny na 5km |
86 | #42 | KOSIŃSKI Krzysztof | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
87 | | KOSIŃSKI Aleksander | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
88 | #43 | BUJNOWICZ Przemysław | Lutomiersk | Konsport | Bieg główny na 5km |
89 | #44 | STOPARCZYK Justyna | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
90 | | MROCZEK Ryszard | Kamieniec Wrocławski | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
91 | | MROCZEK Maria | Kamieniec Wrocławski | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
92 | #45 | SADZA Radosław | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
93 | #46 | KWIATKOWSKI Piotr | Rzepiszew | Konsport | Bieg główny na 5km |
94 | #47 | TYSZKIEWICZ Izabela | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
95 | #48 | SOBCZAK Adam | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
96 | #49 | ZAJDEL-SOBCZAK Zuzanna | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
97 | #50 | SZABELSKI Karol | Łódź | Konsport | Bieg główny na 5km |
98 | | PLECH Anna | Wrząca | Konsport | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
99 | | PLECH Wojciech | Wrząca | Konsport | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
100 | #51 | ŚWIT Przemysław | Małyń | Konsport | Bieg główny na 5km |
101 | #52 | NIEWADZIŁ Marcin | LUTOMIERSK | Konsport | Bieg główny na 5km |
102 | | KARCZEWSKI Jakub | Łódź | Warriorslodz | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
103 | | KARCZEWSKI Jan | Łódź | Warriorslodz | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
104 | | KOWALCZYK Maciek | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
105 | | CZYŃSKI Paweł | Łódź | Fundacja Hippocampus | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
106 | | KAŹMIERCZAK Amelia | Kazimierz | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
107 | #53 | KAŹMIERCZAK Jan | Kazimierz | Konsport | Bieg główny na 5km |
108 | | BŁASZCZYŃSKI Michał | Marki | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
109 | | BŁASZCZYŃSKA Małgorzata | Marki | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
110 | | PULWER Antoni | Lutomiersk | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
111 | #54 | PACHULSKA Anna | Łódź | Blond Squad | Bieg główny na 5km |
112 | | PULWER Franciszek | Lutomiersk | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
113 | #55 | DĘBOWSKA Patrycja | Zgierz | brak | Bieg główny na 5km |
114 | #56 | DĘBOWSKI Artur | Zgierz | brak | Bieg główny na 5km |
115 | #57 | KRASOŃ Beata | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
116 | #58 | STAŃCZYK Agata | Zgierz | brak | Bieg główny na 5km |
117 | #59 | SUWA Paweł | Mianów | Konsport | Bieg główny na 5km |
118 | | LITOROWICZ Adam | Konstantynów Łódzki | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
119 | | SOBIŃSKA Marysia | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
120 | | WOLNICKA Pola | Łódź | ALREC JUNIOR | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
121 | | WOLNICKA Helena | Łódź | ALREC JUNIOR | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
122 | #60 | WIŚNIEWSKA Dominika | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
123 | #61 | WOLNICKI Tomasz | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
124 | #62 | WOJCIECHOWSKI Damian | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
125 | #63 | WIŚNIEWSKA Maja | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
126 | #64 | KULIŃSKI Robert | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
127 | #65 | KULIŃSKA Agata | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
128 | #66 | KULIŃSKI Grześ | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
129 | #67 | ZIENTALAK Adam | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
130 | | BALCEROWSKI Jakub | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
131 | #68 | BARTKOWIAK Bartosz | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
132 | #69 | KAPCZYŃSKI Piotr | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
133 | | WIŚNIEWSKI Eryk | Łódź | ALREC JUNIOR | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
134 | | WIŚNIEWSKI Bruno | Łódź | ALREC JUNIOR | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
135 | | SYROKA Tymoteusz | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
136 | | SYROKA Szymon | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
137 | #70 | CIEŚLIK Jacek | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
138 | #71 | ZNYK Patrycja | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
139 | #72 | ŚWITAŁA Dawid | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
140 | | WOJCIECHOWSKA Ina | Rąbień Ab | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
141 | #73 | ZAGÓRSKA Agnieszka | Rąbień Ab | Happyrunners | Bieg główny na 5km |
142 | #74 | ZAPOLSKA Martyna | Łódź | Droga wolna | Bieg główny na 5km |
143 | #75 | SZWARCER Mateusz | Łódź | Droga wolna | Bieg główny na 5km |
144 | | CHACHUŁA Rafał | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
145 | | CHACHUŁA Hubert | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
146 | #76 | STARZYŃSKI Marcin | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
147 | | STARZYŃSKA Karina | Konstantynów Łódzki | ALREC JUNIOR | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
148 | #77 | GAJEC Małgorzata | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
149 | | WOJCIECHOWSKA Natalia | Łódź | ALREC JUNIOR | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
150 | #78 | OGŁOZA Adrian | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
151 | #79 | ZAŁĘSKA Marta | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
152 | #80 | TOMASIK Piotr | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
153 | | GIELECIŃSKI Wiktor | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
154 | | MATEJA Zofia | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
155 | #81 | KOSTECKI Łukasz | Szadek | Konsport | Bieg główny na 5km |
156 | #82 | ZAWADZKI Grzegorz | Lutomiersk | Konsport | Bieg główny na 5km |
157 | #83 | CIEPLOWSKI Dominik | Boczki Parcela | Konsport | Bieg główny na 5km |
158 | #84 | STANIEWICZ Lena | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
159 | #85 | STANIEWICZ Monika | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
160 | | OCHOCKA Natalia | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
161 | | OCHOCKI Miłosz | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
162 | #86 | OCHOCKI Łukasz | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
163 | #87 | KUZIORA Daniel | Łódź | Konsport | Bieg główny na 5km |
164 | | GAJEC Hugo | Konstantynów Łódzki | ALREC JUNIOR | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
165 | #88 | GAJEC Rafał | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
166 | #89 | WIŚNIEWSKI Eryk | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
167 | #90 | PRZYCKI Miłosz | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
168 | #91 | NAJDEREK Maciej | Łódź | NAJDERKI4 | Bieg główny na 5km |
169 | | NAJDEREK Helena | Łódź | NAJDERKI4 | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
170 | | NAJDEREK Hanna | Łódź | NAJDERKI4 | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
171 | #92 | CHUDERSKI Damian | Szadek | Konsport | Bieg główny na 5km |
172 | #93 | RADZIKOWSKI Jacek | Łódź | KEZ.XXIV.LO.ŁÓDŹ | Bieg główny na 5km |
173 | #94 | RADZIKOWSKI Jarosław | Łódź | run-log.com | Bieg główny na 5km |
174 | #95 | SARNA Joanna | Łódź | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
175 | | SARNA Michał | Łódź | KATOLIK | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
176 | | SARNA Alicja | Łódź | KATOLIK | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
177 | | PILICHOWSKA Alicja | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
178 | | GĄSOWSKI Karol | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
179 | #96 | GIELECIŃSKA Anna | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
180 | #97 | RUTA Maciej | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
181 | | HAJCZYK Maja | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
182 | #98 | JAMIOŁ Michał | Kielce | brak | Bieg główny na 5km |
183 | #99 | SZKUP Mateusz | Konstantynów Łódzki | ALREC | Bieg główny na 5km |
184 | | HERMAN Antoni | Lutomiersk | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
185 | #100 | PRZEPIÓRKOWSKA Julia | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
186 | #101 | GŁOWACKA - PRZEPIÓRKOWSKA Aleksandra | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
187 | #102 | PRZEPIÓRKOWSKI Aleksander | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
188 | | POTIOPA Apolonia | Łódź | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
189 | | POTIOPA Tymoteusz | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
190 | | PRZEPIÓRKOWSKI Jakub | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
191 | | GĄSOWSKI Mikołaj | Rąbień AB | 105 | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
192 | #103 | GĄSOWSKI Filip | Rąbień AB | 105 | Bieg główny na 5km |
193 | | PASIK Amelia | Łódź | KATOLIK | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
194 | #104 | PASIK Sławomir | Łódź | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
195 | #105 | OGIŃSKA Paulina | Aleksandrów Łódzki | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
196 | #106 | OGIŃSKA Małgorzata | Antoniew | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
197 | #107 | OGIŃSKA Antonina | Antoniew | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
198 | | WYSOCZYŃSKI Antoni | Łódź | KATOLIK | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
199 | #130 | DE LA CABEZA Jacek | Aleksandrów Łódzki | Run'em Down | Bieg główny na 5km |
200 | | DE LA CABEZA Emilia | Aleksandrów Łódzki | Run'em Down | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
201 | | PELC Emil | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
202 | | DE LA CABEZA Natalia | Aleksandrów Łódzki | Run'em Down | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
203 | | PELC Daniel | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
204 | | MICHALAK Ignacy | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
205 | | OCHOCKA Aleksandra | Łódź | 105 | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
206 | #108 | OCHOCKI Bartosz | Łódź | 105 | Bieg główny na 5km |
207 | | ZAWADZKA Hanna | Łódź | RYSIE | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
208 | | ZAWADZKI Filip | Łódź | RYSIE | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
209 | #109 | ZAWADZKI Jakub | Łódź | RYSIE | Bieg główny na 5km |
210 | | ZIELENIEWSKI-JASTRZĘBSKI Krzysztof | Łódź | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
211 | #110 | JASTRZEMBSKI Piotr Leon | Zgierz | brak | Bieg główny na 5km |
212 | #111 | JASTRZEMBSKA Zofia | Zgierz | brak | Bieg główny na 5km |
213 | #112 | JASTRZEMBSKI Piotr | Zgierz | brak | Bieg główny na 5km |
214 | | JASTRZEMBSKI Piotr Leon | Łódź | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
215 | | JASTRZEMBSKA Zofia | Zgierz | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
216 | | POLA Wolnicka | Łódź | ALREC JUNIOR | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
217 | #113 | DERCZYŃSKI Marcin | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
218 | #114 | OLEJNIK Joanna | Bełchatów | brak | Bieg główny na 5km |
219 | #115 | MIDEK Zbigniew | Łobódź | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
220 | #116 | MIDEK Jan | Łobódź | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
221 | | WOLAŃSKI Antoni | Mirosławice | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
222 | | SZYMACHA Filip | Łódź | KATOLIK | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
223 | #117 | SZYMACHA Rafał | Łódź | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
224 | | MIDEK Jan | Łobódź | KATOLIK | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
225 | #118 | BREWIŃSKA Zofia | Łódź | KATOLIK | Bieg główny na 5km |
226 | #119 | ZAMOJSKA Ewa | Wrząca | brak | Bieg główny na 5km |
227 | #120 | ZAMOJSKI Michał | Wrząca | brak | Bieg główny na 5km |
228 | | ZAMOJSKI Marek | Wrząca | brak | Bieg na 300m rocznik 2016-2013 |
229 | | ZAMOJSKI Jędrzej | Wrząca | brak | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
230 | #121 | GOSPODARCZYK Natalia | Radom | brak | Bieg główny na 5km |
231 | #122 | MILCZAREK Adam | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
232 | | MŁYŃSKI Antek | Rąbień | KATOLIK | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
233 | | CZEKALAK Mikołaj | Stare Krasnodęby | brak | Bieg na 200m rocznik 2022-2017 |
234 | | SZYMACHA Kacper | Łódź | KATOLIK | Bieg na 400m rocznik 2012-2008 |
235 | #126 | JANISZEWSKA Anita | Łódź | ZSK | Bieg główny na 5km |
236 | #127 | WIŚNIEWSKI Konrad | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
237 | #128 | WIELEC Zuzanna | Łódź | brak | Bieg główny na 5km |
238 | #131 | DOMAGAŁA Michał | Łódź | OLMED | Bieg główny na 5km |
239 | #138 | RYNIECKA Joanna | Łódź | ŁódźRunCrew/JAKOteam | Bieg główny na 5km |
240 | #137 | KLIMCZAK Patryk | Łódź | OLMED | Bieg główny na 5km |
241 | #132 | GABRYCH Maciej | Rzgów | OLMED | Bieg główny na 5km |
242 | #129 | GOSŁAWSKA Agata | Wrząca | Konsport | Bieg główny na 5km |
243 | #140 | WINNICKI Bartosz | | brak | Bieg główny na 5km |
244 | #139 | WINNICKI Wojciech | | brak | Bieg główny na 5km |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |