Zapisanych uczestników | 71 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 34 |
Zapisanych mężczyzn | 37 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 53 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 18 |
Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|
1-6 lat dziewczynki | 2018 - 2023 | Kobiety | 9 |
1-6 lat chłopcy | 2018 - 2023 | Mężczyzni | 12 |
7-9 lat dziewczynki | 2015 - 2017 | Kobiety | 5 |
7-9 lat chlopcy | 2015 - 2017 | Mężczyzni | 10 |
10-12 lat dziewczynki | 2012 - 2014 | Kobiety | 7 |
10-12 lat chłopcy | 2012 - 2014 | Mężczyzni | 10 |
Lp | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna | Kategoria |
---|---|---|---|---|
1 | BANIA Mateusz | Łódź | Bańka Team | 10-12 lat chłopcy |
2 | BANIA Krzysztof | Łódź | Bańka Team | 10-12 lat chłopcy |
3 | NAGLIK Wiktor | Babiczki | Malichateam | 1-6 lat chłopcy |
4 | PAWLINA Dominik | Lutomiersk | Morsy Kanzas | 10-12 lat chłopcy |
5 | TOKAJ Karol | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | 7-9 lat chlopcy |
6 | WANDACHOWICZ Laura | Łódź | Łódź Kocha Sport | 7-9 lat dziewczynki |
7 | WANDACHOWICZ Natalia | Łódź | Łódź Kocha Sport | 7-9 lat dziewczynki |
8 | HANC Nela | Leśnica | brak | 1-6 lat dziewczynki |
9 | SUKIENNIK Anna | Łask | brak | 10-12 lat dziewczynki |
10 | SUKIENNIK Filip | Łask | brak | 10-12 lat chłopcy |
11 | BROZIŃSKI Krzysztof | Bedoń-wieś | brak | 7-9 lat chlopcy |
12 | ANTONIAK Marcel | Pabianice | brak | 7-9 lat chlopcy |
13 | ANTONIAK Malwina | Pabianice | brak | 1-6 lat dziewczynki |
14 | SKIBIŃSKA Amelia | Zapolice | BBL Zduńska Wola | 10-12 lat dziewczynki |
15 | ANTOSIAK Marcel | Łódź | A-TEAM | 7-9 lat chlopcy |
16 | ANTOSIAK Dominik | Łódź | A-TEAM | 7-9 lat chlopcy |
17 | GÓŻAŃSKA Marta | Łódź | Łódź Kocha Sport | 7-9 lat dziewczynki |
18 | BADYLAK Maria | Łódź | brak | 7-9 lat dziewczynki |
19 | WITOŃSKA Lena | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | 7-9 lat dziewczynki |
20 | GRABICKA Sara | Łódź | brak | 10-12 lat dziewczynki |
21 | GŁOGOWSKI Stanisław | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | 10-12 lat chłopcy |
22 | KUNIKOWSKI Jakub | Łódź | brak | 1-6 lat chłopcy |
23 | WASIELA Julia | Łódź | Akademia lekkoatletyki Łódź | 1-6 lat dziewczynki |
24 | HANC Stanisław | Leśnica | brak | 1-6 lat chłopcy |
25 | SADOWSKI Adam | Poddębice | brak | 1-6 lat chłopcy |
26 | ZIÓŁKOWSKI Aleksander | Łódź | Sii Running Team | 7-9 lat chlopcy |
27 | ZIÓŁKOWSKI Tomasz | Łódź | Sii Running Team | 1-6 lat chłopcy |
28 | WOJCIECHOWSKA Ina | Rąbień Ab | brak | 7-9 lat dziewczynki |
29 | PŁOCKI Jan | Łódź | brak | 10-12 lat chłopcy |
30 | PŁOCKI Konstanty | Łódź | brak | 1-6 lat chłopcy |
31 | RYCHLIŃSKI Adrian | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | 1-6 lat chłopcy |
32 | DZIEDZIC Amelia | Łódź | Business Support Solution | 1-6 lat dziewczynki |
33 | SOBCZAK Patryk | Poddębice | brak | 7-9 lat chlopcy |
34 | KIMNES Igor | Łódź | brak | 10-12 lat chłopcy |
35 | KUBIAK Alicja | Łódź | brak | 1-6 lat dziewczynki |
36 | DĄBROWSKI Igor | Łódź | brak | 1-6 lat chłopcy |
37 | DĄBROWSKA Iga | Łódź | brak | 1-6 lat dziewczynki |
38 | PACOCHA Julia | Aleksandrów Łódzki | brak | 10-12 lat chłopcy |
39 | PACOCHA Lena | Aleksandrów Łódzki | brak | 7-9 lat dziewczynki |
40 | ZABOROWSKI Filip | Płock | Rajsport Active | 1-6 lat chłopcy |
41 | SZEWCZYK Hanna | Zduńska Wola | BBL Zduńska Wola | 10-12 lat dziewczynki |
42 | KĘDZIA Apolonia | Wieluń | brak | 10-12 lat dziewczynki |
43 | CHMIELECKA Zofia | Łódź | UKS Orientuś Łódź | 1-6 lat dziewczynki |
44 | FILIPCZAK Wojciech | Łódź | brak | 7-9 lat chlopcy |
45 | WIZGIER Aleksander | Łódź | brak | 1-6 lat chłopcy |
46 | PAWLAK Franciszek | Chropy | brak | 1-6 lat chłopcy |
47 | STEFANIAK Adam | Łódź | brak | 1-6 lat chłopcy |
48 | KĘDZIA Lena | Sieradz | brak | 10-12 lat dziewczynki |
49 | CICHOCKI Oliwier | Radom | brak | 7-9 lat chlopcy |
50 | CICHOCKI Aleksander | Radom | brak | 10-12 lat chłopcy |
51 | GWÓŹDŹ Patryk | Płock | brak | 10-12 lat chłopcy |
52 | TOMASZEWSKI Bartosz | Płock | brak | 7-9 lat chlopcy |
53 | TOMASZEWSKA Paula | Płock | brak | 1-6 lat dziewczynki |
54 | ADAMCZEWSKA Barbara | Leśnica | brak | 1-6 lat dziewczynki |
55 | LUTOMIRSKA Rozalia | Łódź | XXV LO Runners | 10-12 lat dziewczynki |
56 | MŁYNARCZYK Marika | Konstantynów Łódzki | brak | 7-9 lat dziewczynki |
57 | ŁYCZEK Iga | Łódź | brak | 7-9 lat dziewczynki |
58 | MIELCZAREK Estera | Łódź | brak | 7-9 lat dziewczynki |
59 | MICHALSKI Maksymilian | Łódź | brak | 10-12 lat chłopcy |
60 | MAJEWSKA Marta | Łódź | brak | Brak |
61 | BRÓDKA Gabriela | Domaniewice | brak | 10-12 lat dziewczynki |
62 | PĘCZKOWSKI Karol | Domaniewice | brak | 7-9 lat chlopcy |
63 | BRÓDKA Amelia | Domaniewice | brak | 7-9 lat dziewczynki |
64 | PERAJ Antonina | Góra Bałdychowska | brak | 7-9 lat dziewczynki |
65 | WIŚNIEWSKI Mateusz | Zgierz | brak | 7-9 lat chlopcy |
66 | PIECH Nina | Łódź | brak | 1-6 lat dziewczynki |
67 | BRZOZOWSKI Filip | Łódź | brak | 1-6 lat chłopcy |
68 | PIETRZAK Antonina | Łódź | brak | 10-12 lat dziewczynki |
69 | SZWABA Kalina | Łódź | brak | 10-12 lat dziewczynki |
70 | PIECHOTA Maria | Łódź | brak | 1-6 lat dziewczynki |
71 | SOWAŁA Szymon | Kalinowa | brak | 7-9 lat chlopcy |