1. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan MICHALCZYK | 5 | 1 | 2 | 25 | 6,8 | 25 | ||||
Marianna ŻYLIK | 25 | 1 | 2 | 25 | 14,8 | 25 | ||||
Stefan MANDES | 8 | 2 | 2 | 20 | 6,8 | 20 | ||||
Jan OWCZAREK | 40 | 2 | 2 | 20 | 14,8 | 20 | ||||
Kacper GAWLIK | 16 | 3 | 2 | 15 | 6,8 | 15 | ||||
Mateusz SZYSZKO | 19 | 3 | 2 | 15 | 14,8 | 15 | ||||
Cezary NIGOT | 128 | 5 | 2 | 11 | 14,8 | 11 | ||||
Maciej JAROSŁAWSKI | 26 | 6 | 2 | 10 | 14,8 | 10 | ||||
Maksymilian SNOPCZYŃSKI | 250 | 8 | 1 | 8 | 7,4 | 8 | ||||
Mateusz DUDMAN | 62 | 10 | 4 | 0 | 59,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 149 |
: |
: |
2. Trezado BikeTires.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antoni ŚWIDERSKI | 9 | 1 | 2 | 25 | 14,8 | 25 | ||||
Jacek RZĄDCA | 100 | 3 | 6 | 15 | 133,2 | 15 | ||||
Cyprian ŚWIDERSKI | 247 | 4 | 2 | 12 | 14,8 | 12 | ||||
Michał ŚWIDERSKI | 248 | 4 | 4 | 12 | 59,2 | 12 | ||||
Roman ABRAMCZYK | 120 | 7 | 6 | 9 | 133,2 | 9 | ||||
Suma: |
: 73 |
: |
: |
3. KK CYKLON WARSZAWA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Justyna MAŁEK | 30 | 1 | 4 | 25 | 51,2 | 25 | ||||
Piotr MAŁEK | 29 | 2 | 4 | 20 | 59,2 | 20 | ||||
Filip MAŁEK | 28 | 4 | 2 | 12 | 6,8 | 12 | ||||
Piotr WRONA | 147 | 17 | 4 | 2 | 59,2 | 2 | ||||
Suma: |
: 59 |
: |
: |
4. ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper WINIARSKI | 99 | 1 | 6 | 25 | 133,2 | 25 | ||||
Kasia SKURA | 49 | 2 | 4 | 20 | 51,2 | 20 | ||||
Paweł WASIŁEK | 119 | 16 | 6 | 2 | 133,2 | 2 | ||||
Suma: |
: 47 |
: |
: |
5. Crazy Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zbigniew KOMOROWSKI | 135 | 2 | 4 | 20 | 51,2 | 20 | ||||
Rafał CHOJNACKI | 243 | 2 | 4 | 20 | 51,2 | 20 | ||||
Dariusz NAGÓRSKI | 222 | 16 | 4 | 2 | 59,2 | 2 | ||||
Suma: |
: 42 |
: |
: |
6. KOMOBIKE Scott Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr TRUSZCZYŃSKI | 230 | 1 | 6 | 25 | 133,2 | 25 | ||||
Janek CZAPLIŃSKI | 138 | 5 | 6 | 11 | 133,2 | 11 | ||||
Suma: |
: 36 |
: |
: |
7. Adiostry Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam OSTROWSKI | 145 | 1 | 4 | 25 | 59,2 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
8. Goggle Pro Active Eywear |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jerzy STĘKIEL | 45 | 1 | 4 | 25 | 51,2 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
9. PATNET Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławomir WYSOCKI | 132 | 1 | 4 | 25 | 51,2 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
10. TRW Cloudware Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adrian JUSIŃSKI | 103 | 2 | 6 | 20 | 133,2 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
11. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zofia CZYŻ | 1 | 3 | 4 | 15 | 51,2 | 15 | ||||
Robert LORENC | 2017 | 12 | 4 | 4 | 59,2 | 4 | ||||
Suma: |
: 19 |
: |
: |
12. OnBikes Sport Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valeriy BURLYAY | 75 | 3 | 4 | 15 | 51,2 | 15 | ||||
Filip RACZKOWSKI | 179 | 17 | 6 | 2 | 133,2 | 2 | ||||
Suma: |
: 17 |
: |
: |
13. RoweryLady.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil KARWAT | 71 | 4 | 6 | 12 | 133,2 | 12 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
14. Tripassion |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcelina MARKIEWICZ | 130 | 5 | 4 | 11 | 51,2 | 11 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
15. ARTIS GROUP CYCLE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Joanna DEUTRYK | 141 | 9 | 4 | 7 | 51,2 | 7 | ||||
Paweł MAŁECKI | 313 | 13 | 4 | 4 | 59,2 | 4 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
16. ODRI Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz ŻYLIK | 148 | 5 | 4 | 11 | 59,2 | 11 | ||||
Suma: |
: 11 |
: |
: |
17. Polski Klub MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin BORKOWSKI | 54 | 6 | 4 | 10 | 59,2 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
18. Ośka Warszawa |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz SOBCZAK | 123 | 6 | 6 | 10 | 133,2 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
19. Kamyk Radzymin MTB Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej DĄBROWSKI | 129 | 8 | 4 | 8 | 59,2 | 8 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
20. My Bike |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej PŁOŃCZYK | 67 | 9 | 4 | 7 | 59,2 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
21. Xbox Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojciech WOLNY | 52 | 9 | 6 | 7 | 133,2 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
22. TS Meran |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vadim SZEWCZENKO | 348 | 10 | 4 | 6 | 59,2 | 6 | ||||
Suma: |
: 6 |
: |
: |
23. Dimension Data |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr ANTONIUK | 155 | 10 | 6 | 6 | 133,2 | 6 | ||||
Suma: |
: 6 |
: |
: |
24. Imperium team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz SZCZYPEK | 92 | 19 | 6 | 1 | 133,2 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
25. RowerowySquad Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał RUCIŃSKI | 114 | 21 | 6 | 0 | 133,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
26. Dziurawe Skarpetki |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz NIEGOWSKI | 234 | 22 | 6 | 0 | 133,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
27. aksped.eu |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz ŁUKASIAK | 240 | 23 | 5 | 0 | 111 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
28. Sąsiedzi Racing |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin LAMOWSKI | 249 | 24 | 5 | 0 | 111 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |