Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Wyniki drużynowe z edycji

Mała Liga XC #7 FINAŁ - Celestynów

1.  Warszawski Klub Kolarski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał STRUZIK 174 1 1 Kids C1 chłopcy 2007 i młodsi 25
Mateusz SZYSZKO 19 2 2 Młodzik – 2003-2004 20
Aleksander STRUZIK 173 2 1 Kids C2 chłopcy 2005-2006 20
Jan AMBROŻKIEWICZ 181 3 3 Młodzik – 2003-2004 15
Maciej JAROSŁAWSKI 26 4 4 Młodzik – 2003-2004 12
Punkty:92

2.  Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mateusz GWIAZDA 32 1 1 Młodzik – 2003-2004 25
Dawid KRAWCZYK 353 10 8 Młodzik – 2003-2004 6
Weronika SKRZYŃSKA 4 11 4 Kids D2 dziewczynki 2005-2006 5
Dawid GWIAZDA 320 14 9 Kids C2 chłopcy 2005-2006 3
Marek PAWEŁCZYK 36 21 12 Masters II 1977- 1968 – 12 0
Punkty:39

3.  Kamyk Radzymin MTB Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał GRUCA 13 3 2 Kids C2 chłopcy 2005-2006 15
Antoni MROWIŃSKI 276 4 3 Kids C2 chłopcy 2005-2006 12
Alicja SURDYK 274 10 3 Kids D2 dziewczynki 2005-2006 6
Maciej SURDYK 364 15 9 Masters II 1977- 1968 – 9 0
Punkty:33

4.  Trezado BikeTires.pl

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Cyprian ŚWIDERSKI 247 5 5 Młodzik – 2003-2004 11
Antoni ŚWIDERSKI 9 7 7 Młodzik – 2003-2004 9
Ignacy ŚWIDERSKI 324 8 6 Kids C2 chłopcy 2005-2006 8
Konstanty ŚWIDERSKI 11 12 7 Kids C2 chłopcy 2005-2006 4
Zdzisław TRYBUŁA 307 5 4 Masters II 1977- 1968 – 4 0
Punkty:32

5.  WKK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Szymon LECHONICZ 357 6 6 Młodzik – 2003-2004 10
Punkty:10

6.  Atlas Sport

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Natalia DOBRZYŃSKA 354 9 2 Kids D2 dziewczynki 2005-2006 7
Punkty:7

7.  DYNAMIK-ALGORYTM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Katarzyna PRASZCZAŁEK 284 9 2 Młodziczka – 2003-2004 7
Punkty:7

8.  AMP VICTORIA RADZYMIN

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Ola GAJEWSKA 168 16 1 Kids D1 dziewczynki 2007 i młodsze 2
Punkty:2

9.  KK CYKLON WARSZAWA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mikołaj MAŁEK 27 17 10 Kids C2 chłopcy 2005-2006 2
Justyna MAŁEK 30 25 3 Ladies 1987 i starsze – 3 0
Piotr MAŁEK 29 1 1 Masters II 1977- 1968 – 1 0
Punkty:2

10.  Orsino AKD

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Stanisław STELMASZCZYK 355 19 2 Kids C1 chłopcy 2007 i młodsi 1
Punkty:1

11.  Wysportowani Racing Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Paweł SZEWCZYK 352 42 21 Masters II 1977- 1968 – 21 0
Punkty:0

12.  SMCT

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof JEZIORSKI 63 27 3 Masters IV – 1962 i starsi – 3 0
Punkty:0

13.  PATNET Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Sławomir WYSOCKI 132 13 1 Masters IV – 1962 i starsi – 1 0
Punkty:0

14.  BikeConcept

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr HILCLER 380 43 7 Masters III 1967- 1963 – 7 0
Punkty:0

15.  Super Drop Bike Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dariusz WOŹNICA 245 28 4 Masters III 1967- 1963 – 4 0
Andrzej WITKOWSKI 372 22 2 Masters IV – 1962 i starsi – 2 0
Punkty:0

16.  TIMBUDTEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Sławomir KĄKOL 370 10 3 Masters III 1967- 1963 – 3 0
Punkty:0

17.  Crazy Racing Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dariusz NAGÓRSKI 222 46 22 Masters II 1977- 1968 – 22 0
Rafał CHOJNACKI 243 35 5 Masters III 1967- 1963 – 5 0
Punkty:0

18.  Sąsiedzi Racing

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Przemek BRONIKOWSKI 244 23 13 Masters II 1977- 1968 – 13 0
Punkty:0

19.  Adiostry Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kacper KUBISAK 365 41 20 Masters II 1977- 1968 – 20 0
Punkty:0

20.  TS Meran

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Vadim SZEWCZENKO 348 30 16 Masters II 1977- 1968 – 16 0
Punkty:0

21.  R1DE43team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin ROGALA 366 8 6 Masters II 1977- 1968 – 6 0
Punkty:0

22.  ProCycling

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz STRUZIK 172 2 2 Masters II 1977- 1968 – 2 0
Punkty:0

23.  Goggle Pro Active Eywear

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dorota SLECIEL 373 48 7 Ladies 1987 i starsze – 7 0
Jerzy STĘKIEL 45 6 2 Masters III 1967- 1963 – 2 0
Punkty:0

24.  HUMAX POLAND

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Anna PLICH 358 40 6 Ladies 1987 i starsze – 6 0
Punkty:0

25.  ABSOLUTE BIKES REDINGO TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kasia SKURA 49 38 5 Ladies 1987 i starsze – 5 0
Jacek JANOWSKI 258 17 10 Masters II 1977- 1968 – 10 0
Punkty:0

26.  Klinika Rowerów

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Joanna SOBCZUK 369 31 4 Ladies 1987 i starsze – 4 0
Zbigniew MACIEJEWSKI 175 24 14 Masters II 1977- 1968 – 14 0
Jarosław MITAS 187 4 1 Masters III 1967- 1963 – 1 0
Punkty:0

27.  MyBike.pl

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krystyna ŻYŻYŃSKA-GRLEŃSKA 378 19 2 Ladies 1987 i starsze – 2 0
Piotr ŚLĄZAK 367 20 11 Masters II 1977- 1968 – 11 0
Tomasz KUCHNIEWSKI 309 36 6 Masters III 1967- 1963 – 6 0
Punkty:0

28.  IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Zofia CZYŻ 1 18 1 Ladies 1987 i starsze – 1 0
Aleksander WOŁOSZCZUK 159 21 11 Kids C2 chłopcy 2005-2006 0
Punkty:0

29.  Triathlon Siedlce Club

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz RĘKAWEK 157 34 5 Junior Młodszy 2001-2002 – 5 0
Mateusz POWAŁKA 329 39 6 Junior Młodszy 2001-2002 – 6 0
Natalia BUCZEK 164 45 1 Juniorka – 1999-2000 – 1 0
Punkty:0

30.  sklepbicykl.pl-perfectsouce

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Laura FIC 356 23 3 Kids D1 dziewczynki 2007 i młodsze 0
Punkty:0