Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Wyniki drużynowe z edycji

Mała Liga XC #2 - Otwock

1.  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Liwia MICHALCZYK 28 1 1 Kids D1 dziewczynki 2008 i młodsze – 1 25
Hanna MAZURKIEWICZ 149 1 1 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 1 25
Konrad CZABOK 170 1 1 Junior – 2000-2001 – 1 25
Klaudia CZABOK 171 1 1 ELITA Kobiet – 1989-1999 – 1 25
Michał STRUZIK 162 1 1 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 1 25
Punkty:125

2.  TREZADO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Urszula LUBOIŃSKA 15 1 1 Ladies 1988 i starsze – 1 25
Artur MIODUSZEWSKI 21 1 1 Masters I 1988-1979 – 1 25
Daniel PEPLA 13 1 1 Masters II 1978-1969 – 1 25
Marcelina ŚWIDERSKA 12 2 2 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 2 20
Antoni ŚWIDERSKI 11 2 2 Młodzik – 2004-2005 – 2 20
Punkty:115

3.  KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Antoni MROWIŃSKI 71 2 2 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 2 20
Aleksandra DORSZ 153 3 3 Kids D1 dziewczynki 2008 i młodsze – 3 15
Filip SURDYK 72 3 3 Młodzik – 2004-2005 – 3 15
Michał GRUCA 70 5 5 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 5 11
Alicja SURDYK 152 5 5 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 5 11
Punkty:72

4.  MSR MRĄGOWO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maciej GŁOGOWSKI 37 1 1 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 1 25
Antoni STANKIEWICZ 46 3 3 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 3 15
Maciej PARZYCH 41 7 7 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 7 9
Wiktor JAKUBIAK 38 9 9 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 9 7
Małgorzata GŁOGOWSKA 40 9 1 Juniorka Młodsza 2002-2003 – 1 7
Punkty:63

5.  RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mateusz GWIAZDA 62 1 1 Młodzik – 2004-2005 – 1 25
Piotr DZIEDZIC 63 2 2 Masters III 1968-1964 – 2 20
Dawid GWIAZDA 59 8 8 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 8 8
Wojtek KRAWCZYK 104 9 9 Masters II 1978-1969 – 9 7
Marek PAWEŁCZYK 85 15 15 Masters II 1978-1969 – 15 3
Punkty:63

6.  MYBIKE. PL

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof MROŻEWSKI 65 1 1 Masters IV – 1963 i starsi – 1 25
Tomasz KUCHNIEWSKI 103 4 4 Masters III 1968-1964 – 4 12
Wojciech WÓDKA 191 17 17 Masters II 1978-1969 – 17 2
Piotr SZLĄZAK 277 19 19 Masters II 1978-1969 – 19 1
Punkty:40

7.  BRAK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mikołaj POŻYCZKA 67 4 4 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 4 12
Robert CYRANOWICZ 123 6 6 Masters II 1978-1969 – 6 10
Krzysztof LATOSZEK 128 8 8 Masters I 1988-1979 – 8 8
Antoni POTENTAS 32 12 12 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 12 4
Tomasz BARTOSIAK 189 26 26 Masters I 1988-1979 – 26 0
Punkty:34

8.  GO SPORT AK-SPED TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Justyna TARNOWSKA 68 2 2 Ladies 1988 i starsze – 2 20
Bartosz WĘGRZYNOWSKI 51 7 6 Młodzik – 2004-2005 – 6 9
Punkty:29

9.  OŚKA WARSZAWA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mateusz CHOJECKI 110 3 3 Masters II 1978-1969 – 3 15
Bartosz SOBCZAK 147 6 6 Masters I 1988-1979 – 6 10
Punkty:25

10.  KILINIKA ROWERÓW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jarosław MITAS 113 1 1 Masters III 1968-1964 – 1 25
Punkty:25

11.  SK LOGO SERVICE STRYKÓW

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Weronika SKRZYŃSKA 150 3 3 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 3 15
Maciej STEFAŃSKI 58 7 7 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 7 9
Punkty:24

12.  WGR TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Anna SAWICKA 122 4 4 Ladies 1988 i starsze – 4 12
Kamil ERBER 126 5 5 Junior – 2000-2001 – 5 11
Punkty:23

13.  MOVLINK Bike Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr GAJEWSKI 181 2 2 Masters II 1978-1969 – 2 20
Punkty:20

14.  IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Zofia CZYŻ 1 3 3 Ladies 1988 i starsze – 3 15
Aleksander WOŁOSZCZUK 9 11 11 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 11 5
Piotr DEMIANIUK 7 25 25 Masters I 1988-1979 – 25 0
Punkty:20

15.  SKAN BIKE TEAM OPOCZNO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Adrianna STĘPNIEWSKA 159 2 2 ELITA Kobiet – 1989-1999 – 2 20
Punkty:20

16.  KOMOBIKE SCOTT

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Sławek BANASIK 26 4 4 Masters I 1988-1979 – 4 12
Marcin WOLSKI 133 10 10 Masters I 1988-1979 – 10 6
Mirosław JAWNIK 188 27 27 Masters II 1978-1969 – 27 0
Punkty:18

17.  ŚWIAT ROWERÓW MERIDA TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kamil KARWAT 313 3 3 Masters I 1988-1979 – 3 15
Punkty:15

18.  SMCT Jeziorski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof JEZIORSKI 164 3 3 Masters IV – 1963 i starsi – 3 15
Punkty:15

19.  TRYBIK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Grzegorz KULIGOWSKI 206 3 3 Masters III 1968-1964 – 3 15
Punkty:15

20.  BARAN CYCLING TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Klaudia CICHACKA 106 3 3 ELITA Kobiet – 1989-1999 – 3 15
Punkty:15

21.  MCP BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Magdalena KOSKO 185 5 5 Ladies 1988 i starsze – 5 11
Dariusz MATYNIA 139 14 14 Masters I 1988-1979 – 14 3
Tomasz KLUZ 192 24 24 Masters II 1978-1969 – 24 0
Punkty:14

22.  ONBIKES SPORT TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Valeriy BURLYAY 120 5 5 Masters III 1968-1964 – 5 11
Jacek PLISZKA 121 20 20 Masters I 1988-1979 – 20 1
Filip RACZKOWSKI 180 28 28 Masters I 1988-1979 – 28 0
Punkty:12

23.  COMPAS BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bogusław LIPOWIECKI 190 4 4 Masters IV – 1963 i starsi – 4 12
Punkty:12

24.  RAFBIKE.PL SKLEP ROWEROWY

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marta BAZAŃSKA 79 5 5 ELITA Kobiet – 1989-1999 – 5 11
Punkty:11

25.  BIKE KONCEPT

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz STRUZIK 160 5 5 Masters II 1978-1969 – 5 11
Punkty:11

26.  COZMOBIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Arkadiusz OLESZKIEWICZ 214 5 5 Masters I 1988-1979 – 5 11
Punkty:11

27.  KS Energia Kozienice

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Paweł WYCZÓŁKOWSKI 194 6 6 Junior – 2000-2001 – 6 10
Punkty:10

28.  RAMA NA RAMIE

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Przemysław BARANOWSKI 218 7 7 Masters I 1988-1979 – 7 9
Punkty:9

29.  ABSOLUTE BIKES TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maciej KUBICZ 172 7 7 Masters II 1978-1969 – 7 9
Punkty:9

30.  BIKE STORE

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartłomiej LEWANDOWSKI 173 8 8 Masters II 1978-1969 – 8 8
Punkty:8

31.  SKK SOKÓŁ

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jan KAŹMIEROWSKI 30 8 8 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 8 8
Punkty:8

32.  POLSKI KLUB MTB

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Arkadiusz ZIELIŃSKI 27 9 9 Masters I 1988-1979 – 9 7
Marcin BORKOWSKI 186 18 18 Masters I 1988-1979 – 18 1
Punkty:8

33.  ALLTOP STAG TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Stanisław LANGER 156 10 10 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 10 6
Punkty:6

34.  R1DE43TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin ROGALA 43 10 10 Masters II 1978-1969 – 10 6
Punkty:6

35.  TRYBIK TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał BARANOWSKI 199 11 11 Masters I 1988-1979 – 11 5
Punkty:5

36.  CLEAR BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał MORAWSKI 100 12 12 Masters I 1988-1979 – 12 4
Punkty:4

37.  ASD Consulting

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krystian ŁOPATKA 197 13 13 Masters I 1988-1979 – 13 4
Punkty:4

38.  LANGUSTA NA PALMIE

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mariusz POMORSKI 94 13 13 Masters II 1978-1969 – 13 4
Punkty:4

39.  TMS BROKERS

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jakub ZAGÓRSKI 73 12 12 Masters II 1978-1969 – 12 4
Punkty:4

40.  Jakoobcycles.com BKK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Andrzej PIETRZAK 108 14 14 Masters II 1978-1969 – 14 3
Punkty:3

41.  AK-SPED TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Łukasz ŁUKASIAK 333 15 15 Masters I 1988-1979 – 15 3
Punkty:3

42.  loco-ontheway.pl

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin JASIŃSKI 207 17 17 Masters I 1988-1979 – 17 2
Punkty:2

43.  OBEL TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin OBEL 187 19 19 Masters I 1988-1979 – 19 1
Punkty:1

44.  KS ENERGIA KOZIENICE

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Wojciech WÓJTOWICZ 193 29 29 Masters I 1988-1979 – 29 0
Punkty:0

45.  Allianz Partners MTB

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Patryk KUBICKI 204 23 23 Masters I 1988-1979 – 23 0
Punkty:0

46.  IMPERIUM TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Łukasz SZCZYPEK 300 22 22 Masters I 1988-1979 – 22 0
Punkty:0

47.  T4B BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Radosław KAMIŃSKI 168 26 26 Masters II 1978-1969 – 26 0
Punkty:0