1. WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan MICHALCZYK | 29 | 1 | 2 | 25 | 12 | 25 | ||||
Maria AMBROŻKIEWICZ | 36 | 1 | 2 | 25 | 12 | 25 | ||||
Mateusz SZYSZKO | 57 | 1 | 3 | 25 | 26,4 | 25 | ||||
Antonina BIAŁEK | 441 | 1 | 4 | 25 | 70,4 | 25 | ||||
Marianna ŻYLIK | 35 | 1 | 3 | 25 | 26,4 | 25 | ||||
Hanna MAZURKIEWICZ | 149 | 1 | 2 | 25 | 12 | 25 | ||||
Michał STRUZIK | 162 | 1 | 2 | 25 | 12 | 25 | ||||
Patryk RZEPECKI | 167 | 2 | 4 | 20 | 70,4 | 20 | ||||
Liwia MICHALCZYK | 28 | 2 | 2 | 20 | 12 | 20 | ||||
Stefan MANDES | 34 | 2 | 2 | 20 | 12 | 20 | ||||
Maciej JAROSŁAWSKI | 158 | 3 | 3 | 15 | 26,4 | 15 | ||||
Aleksander STRUZIK | 161 | 3 | 2 | 15 | 12 | 15 | ||||
Jan AMBROŻKIEWICZ | 31 | 3 | 4 | 15 | 70,4 | 15 | ||||
Zofia KRYSIK | 60 | 3 | 2 | 15 | 12 | 15 | ||||
Amelia WYSOCKA | 363 | 3 | 2 | 15 | 12 | 15 | ||||
Piotr SZYSZKO | 47 | 4 | 2 | 12 | 12 | 12 | ||||
Maciej ROGALSKI | 201 | 4 | 2 | 12 | 12 | 12 | ||||
Klara MANDES | 84 | 5 | 2 | 11 | 12 | 11 | ||||
Michał DĘBOWSKI | 234 | 6 | 4 | 10 | 70,4 | 10 | ||||
Wojciech WIDUCH | 493 | 6 | 2 | 10 | 12 | 10 | ||||
Bernard GASEK | 66 | 6 | 2 | 10 | 12 | 10 | ||||
Emilia WYSOCKA | 449 | 7 | 2 | 9 | 12 | 9 | ||||
Rafał IDZIKOWSKI | 274 | 14 | 2 | 3 | 12 | 3 | ||||
Suma: |
: 387 |
: |
: |
2. MSR MRĄGOWO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz SAMUL | 39 | 1 | 4 | 25 | 70,4 | 25 | ||||
Małgorzata GŁOGOWSKA | 40 | 1 | 3 | 25 | 26,4 | 25 | ||||
Kacper TARASZKIEWICZ | 45 | 4 | 4 | 12 | 70,4 | 12 | ||||
Maciej PARZYCH | 41 | 5 | 2 | 11 | 12 | 11 | ||||
Aleksander WALINOWICZ | 497 | 5 | 2 | 11 | 12 | 11 | ||||
Marian OPĘCHOWSKI | 496 | 6 | 3 | 10 | 26,4 | 10 | ||||
Suma: |
: 94 |
: |
: |
3. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antoni MROWIŃSKI | 71 | 2 | 2 | 20 | 12 | 20 | ||||
Kamila KLAUS | 495 | 2 | 2 | 20 | 12 | 20 | ||||
Aleksandra DORSZ | 153 | 4 | 2 | 12 | 12 | 12 | ||||
Filip SURDYK | 72 | 4 | 3 | 12 | 26,4 | 12 | ||||
Tymoteusz DUDKOWSKI | 356 | 7 | 2 | 9 | 12 | 9 | ||||
Maciej SURDYK | 261 | 7 | 4 | 9 | 70,4 | 9 | ||||
Suma: |
: 82 |
: |
: |
4. TREZADO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Urszula LUBOIŃSKA | 15 | 1 | 4 | 25 | 70,4 | 25 | ||||
Tomasz KUCZEWSKI | 16 | 2 | 4 | 20 | 70,4 | 20 | ||||
Artur MIODUSZEWSKI | 21 | 4 | 6 | 12 | 158,4 | 12 | ||||
Jacek RZĄDCA | 196 | 27 | 2 | 0 | 52,8 | 0 | ||||
Suma: |
: 57 |
: |
: |
5. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr MAŁEK | 3 | 1 | 4 | 25 | 70,4 | 25 | ||||
Justyna MAŁEK | 2 | 4 | 4 | 12 | 70,4 | 12 | ||||
Filip MAŁEK | 5 | 7 | 3 | 9 | 26,4 | 9 | ||||
Mikołaj MAŁEK | 4 | 10 | 2 | 6 | 12 | 6 | ||||
Aleksander WOŁOSZCZUK | 9 | 13 | 2 | 4 | 12 | 4 | ||||
Suma: |
: 56 |
: |
: |
6. GO SPORT AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Justyna TARNOWSKA | 68 | 2 | 4 | 20 | 70,4 | 20 | ||||
Bartosz WĘGRZYNOWSKI | 51 | 5 | 3 | 11 | 26,4 | 11 | ||||
Cezary CHMIELEWSKI | 264 | 8 | 4 | 8 | 70,4 | 8 | ||||
Mariusz WĘGRZYNOWSKI | 50 | 11 | 4 | 5 | 70,4 | 5 | ||||
Piotr PRZYBYLSKI | 362 | 12 | 6 | 4 | 158,4 | 4 | ||||
Witek PRZYBYLSKI | 358 | 15 | 2 | 3 | 12 | 3 | ||||
Jacek TROINSKI | 477 | 14 | 6 | 3 | 158,4 | 3 | ||||
Robert KRYSIK | 61 | 16 | 6 | 2 | 158,4 | 2 | ||||
Suma: |
: 56 |
: |
: |
7. MCP BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna RADZISZEWSKA | 83 | 3 | 4 | 15 | 70,4 | 15 | ||||
Paweł PAPIS | 285 | 5 | 4 | 11 | 70,4 | 11 | ||||
Dariusz MATYNIA | 139 | 10 | 6 | 6 | 158,4 | 6 | ||||
Wojciech HUNKIEWICZ | 485 | 14 | 4 | 3 | 70,4 | 3 | ||||
Paweł GRABOWSKI | 384 | 17 | 6 | 2 | 158,4 | 2 | ||||
Michał RUCIŃSKI | 177 | 22 | 6 | 0 | 158,4 | 0 | ||||
Marcin KUDLAK | 141 | 26 | 2 | 0 | 52,8 | 0 | ||||
Suma: |
: 37 |
: |
: |
8. ABSOLUTE BIKES TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz GIZIŃSKI | 297 | 2 | 6 | 20 | 158,4 | 20 | ||||
Łukasz GUKIEWICZ | 131 | 3 | 6 | 15 | 158,4 | 15 | ||||
Marcin WYSOCKI | 430 | 17 | 4 | 2 | 70,4 | 2 | ||||
Suma: |
: 37 |
: |
: |
9. RAZ NA WOZIE BRZEZINY MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz GWIAZDA | 62 | 2 | 3 | 20 | 26,4 | 20 | ||||
Dawid GWIAZDA | 303 | 8 | 2 | 8 | 12 | 8 | ||||
Marek PAWEŁCZYK | 85 | 10 | 4 | 6 | 70,4 | 6 | ||||
Suma: |
: 34 |
: |
: |
10. WGR TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil ERBER | 126 | 3 | 6 | 15 | 158,4 | 15 | ||||
Patryk BIAŁEK | 200 | 5 | 6 | 11 | 158,4 | 11 | ||||
Suma: |
: 26 |
: |
: |
11. TRIATHLON SIEDLCE CLUB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łucja WIERZBICKA | 101 | 3 | 3 | 15 | 26,4 | 15 | ||||
Mateusz POWAŁKA | 76 | 5 | 4 | 11 | 70,4 | 11 | ||||
Suma: |
: 26 |
: |
: |
12. ETI LKKG LUBLIN |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adrian WAWER | 117 | 1 | 6 | 25 | 158,4 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
13. COZMOBIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper CACKO | 498 | 1 | 6 | 25 | 158,4 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
14. PATNET TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławomir WYSOCKI | 74 | 1 | 4 | 25 | 70,4 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
15. Timbud Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tadeusz ŚWIDERSKI | 419 | 1 | 4 | 25 | 70,4 | 25 | ||||
Suma: |
: 25 |
: |
: |
16. BRAK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikołaj POŻYCZKA | 67 | 3 | 2 | 15 | 12 | 15 | ||||
Krzysztof LATOSZEK | 128 | 8 | 6 | 8 | 158,4 | 8 | ||||
Michał CHOJECKI | 233 | 18 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 24 |
: |
: |
17. SK LOGO SERVICE STRYKÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Weronika SKRZYŃSKA | 150 | 4 | 2 | 12 | 12 | 12 | ||||
Maciej STEFAŃSKI | 327 | 5 | 2 | 11 | 12 | 11 | ||||
Suma: |
: 23 |
: |
: |
18. Ifonkolarzklub |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcel SOBCZYK | 470 | 2 | 6 | 20 | 158,4 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
19. BARAN CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klaudia CICHACKA | 106 | 2 | 4 | 20 | 70,4 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
20. STARZYNSKI.COACH |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam STARZYŃSKI | 440 | 2 | 4 | 20 | 70,4 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
21. MYBIKE. PL |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz KUCHNIEWSKI | 103 | 2 | 4 | 20 | 70,4 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
22. ampuks viktoria radzymin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Malwina KRZYCZKOWSKA | 386 | 2 | 3 | 20 | 26,4 | 20 | ||||
Suma: |
: 20 |
: |
: |
23. KOMOBIKE SCOTT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mirosław JAWNIK | 188 | 3 | 4 | 15 | 70,4 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
24. CYKLOZA.COM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna EBERT | 466 | 3 | 4 | 15 | 70,4 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
25. BIKE CONCEPT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr HILCZER | 454 | 3 | 4 | 15 | 70,4 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
26. ONBIKES SPORT TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valeriy BURLYAY | 120 | 4 | 4 | 12 | 70,4 | 12 | ||||
Jacek PLISZKA | 225 | 25 | 6 | 0 | 158,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
27. BIKE KONCEPT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz STRUZIK | 160 | 4 | 4 | 12 | 70,4 | 12 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
28. SKK SOKÓŁ |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mariusz NADANY | 504 | 6 | 6 | 10 | 158,4 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
29. t-mobile sport team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz SKRZYNIARZ | 463 | 6 | 4 | 10 | 70,4 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
30. Pro Family Sport Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adrianna BADER-STRZAŁA | 224 | 6 | 2 | 10 | 12 | 10 | ||||
Suma: |
: 10 |
: |
: |
31. POLSKI KLUB MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadiusz ZIELIŃSKI | 27 | 7 | 6 | 9 | 158,4 | 9 | ||||
Suma: |
: 9 |
: |
: |
32. Team PKO Bank Polski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymon PERSCHKE | 489 | 8 | 3 | 8 | 26,4 | 8 | ||||
Kacper PERSCHKE | 482 | 23 | 4 | 0 | 70,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
33. TMS BROKERS |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub ZAGÓRSKI | 73 | 9 | 4 | 7 | 70,4 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
34. KK Legia 1928 Intercars |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antoni DOBOSZ | 275 | 9 | 2 | 7 | 12 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
35. CLEAR BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał MORAWSKI | 100 | 9 | 6 | 7 | 158,4 | 7 | ||||
Suma: |
: 7 |
: |
: |
36. ORSINO AKD |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanisław STELMASZCZYK | 492 | 11 | 2 | 5 | 12 | 5 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
37. Bikeholic team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rafał CHARUCKI | 505 | 11 | 6 | 5 | 158,4 | 5 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
38. May Day Team Lublin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz BUDNY | 491 | 13 | 6 | 4 | 158,4 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
39. SKLEPBICYKL.PL-PERFECT SOURCE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin FICA | 480 | 15 | 6 | 3 | 158,4 | 3 | ||||
Suma: |
: 3 |
: |
: |
40. Crazy Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz RADOŃ | 422 | 22 | 4 | 0 | 70,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
41. RC03 Ibenstadt |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Steffen SCHRÖDER | 487 | 21 | 4 | 0 | 70,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
42. AK-SPED TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz ŁUKASIAK | 333 | 21 | 6 | 0 | 158,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
43. PROBIS BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz PTASZYŃSKI | 272 | 23 | 6 | 0 | 158,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
44. TEAM PKO BP |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej WALCZAK | 502 | 28 | 1 | 0 | 26,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
45. KK cyklon |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr WRONA | 421 | 25 | 2 | 0 | 35,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |