Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Wyniki drużynowe z edycji

Mała Liga Maraton 2018

1.  GO SPORT AK-SPED TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Justyna TARNOWSKA 68 1 1 Ladies 1988 i starsze – 1 25
Bartosz WĘGRZYNOWSKI 51 2 2 Młodzik – 2004-2005 – 2 20
Barbara KLECZAJ 424 2 2 Ladies 1988 i starsze – 2 20
Piotr PRZYBYLSKI 362 5 2 Masters I 1988-1979 – 2 11
Michał BUJAN 314 6 1 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 1 10
Punkty:86

2.  WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mateusz SZYSZKO 57 1 1 Młodzik – 2004-2005 – 1 25
Piotr SZYSZKO 47 6 1 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 1 10
Maciej ROGALSKI 201 7 1 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 1 9
Liwia MICHALCZYK 28 8 2 Kids D1 dziewczynki 2008 i młodsze – 2 8
Zofia KRYSIK 60 9 2 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 2 7
Punkty:59

3.  ABSOLUTE BIKES TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr WORACH 429 1 1 Masters II 1978-1969 – 1 25
Adrian KUCZYŃSKI 367 2 2 Masters I 1988-1979 – 2 20
Sylwester CIEŚLAK 407 7 7 Masters I 1988-1979 – 7 9
Marcin WYSOCKI 430 23 12 Masters II 1978-1969 – 12 0
Punkty:54

4.  MCP Bike Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Katarzyna RADZISZEWSKA 83 1 1 ELITA Kobiet – 1989-1999 – 1 25
Paweł PAPIS 285 3 3 Masters II 1978-1969 – 3 15
Dariusz MATYNIA 139 11 11 Masters I 1988-1979 – 11 5
Marcin LAMOWSKI 431 14 3 Masters I 1988-1979 – 3 3
Punkty:48

5.  Crazy Racing Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Rafał CHOJNACKI 396 1 1 Masters III 1968-1964 – 1 25
Marcin BĄKOWSKI 278 7 7 Masters II 1978-1969 – 7 9
Mariusz KOLIŃSKI 242 13 13 Masters II 1978-1969 – 13 4
Seweryn KĘPCZYŃSKI 453 14 14 Masters I 1988-1979 – 14 3
Dariusz NAGÓRSKI 222 14 14 Masters II 1978-1969 – 14 3
Punkty:44

6.  AMPUKS Victoria Radzymin

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Malwina KRZYCZKOWSKA 386 1 1 Juniorka Młodsza 2002-2003 – 1 25
Julia GAJEWSKA 374 4 1 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 1 12
Aleksandra GAJEWSKA 375 11 3 Kids D1 dziewczynki 2008 i młodsze – 3 5
Karol GAJEWSKI 373 28 8 Masters I 1988-1979 – 8 0
Punkty:42

7.  Peugeot Niedziółka Bike Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Andrzej KRUPA 393 1 1 Masters IV – 1963 i starsi – 1 25
Emil KRUPA 391 3 1 Masters I 1988-1979 – 1 15
Dariusz AUGUSTYNIAK 383 27 7 Masters I 1988-1979 – 7 0
Punkty:40

8.  Trezado

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Artur MIODUSZEWSKI 21 1 1 Masters II 1978-1969 – 1 25
Jacek RZADCA 196 3 3 Masters I 1988-1979 – 3 15
Punkty:40

9.  Warszawski Klub Kolarski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jan AMBROŻKIEWICZ 31 4 1 Junior Młodszy 2002-2003 – 1 12
Maria AMBROŻKIEWICZ 36 5 1 Kids D1 dziewczynki 2008 i młodsze – 1 11
Bernard GASEK 66 10 2 Kids C2 chłopcy 2006-2007 – 2 6
Amelia WYSOCKA 363 17 5 Kids D1 dziewczynki 2008 i młodsze – 5 2
Punkty:31

10.  COZMOBIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dariusz DYREK 332 2 2 Masters IV – 1963 i starsi – 2 20
Maciej KARCZMAREK 379 9 2 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 2 7
Punkty:27

11.  Świat Rowerów Merida Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kamil KARWAT 313 1 1 Masters I 1988-1979 – 1 25
Punkty:25

12.  TS MERAN Otwock

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tomasz KASPRZAK 427 2 2 Masters III 1968-1964 – 2 20
Sebastian SZUCHNIK 398 15 4 Masters I 1988-1979 – 4 3
Przemysław CIAŚ 428 16 8 Masters II 1978-1969 – 8 2
Punkty:25

13.  IGT MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dariusz SOMOW 92 3 3 Masters IV – 1963 i starsi – 3 15
Jan SOBKOWIAK 415 10 10 Masters I 1988-1979 – 10 6
Agnieszka SOBKOWIAK 423 37 1 Ladies 1988 i starsze – 1 0
Punkty:21

14.  T4B Bike Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Radosław KAMIŃSKI 168 2 2 Masters II 1978-1969 – 2 20
Punkty:20

15.  Polonia Warszawa MTB

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof SKWARK 400 5 5 Masters I 1988-1979 – 5 11
Łukasz KOZIŃSKI 397 7 4 Masters II 1978-1969 – 4 9
Punkty:20

16.  Jakoobcycles BKK Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Andrzej PIETRZAK 108 2 2 Masters II 1978-1969 – 2 20
Punkty:20

17.  MCP BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Magdalena KOSKO 185 3 3 Ladies 1988 i starsze – 3 15
Punkty:15

18.  Beps Racing Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Robert ŚMIECHURSKI 382 3 3 Masters III 1968-1964 – 3 15
Punkty:15

19.  RAMA NA RAMIE

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr PRÓCHNICKI 394 6 6 Masters II 1978-1969 – 6 10
Bartosz ANDRYS 306 12 6 Masters II 1978-1969 – 6 4
Punkty:14

20.  KHOZMO

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Arek KALLAS 273 4 4 Masters II 1978-1969 – 4 12
Punkty:12

21.  OŚKA WARSZAWA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz SOBCZAK 147 4 4 Masters I 1988-1979 – 4 12
Punkty:12

22.  IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Robert LORENC 6 5 5 Masters II 1978-1969 – 5 11
Robert NGUYEN 350 53 7 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 7 0
Punkty:11

23.  AK-SPED TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Łukasz ŁUKASIAK 333 6 6 Masters I 1988-1979 – 6 10
Punkty:10

24.  KAMYK RADZYMIN MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tymoteusz DUDKOWSKI 356 12 2 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 2 4
Jacek DORSZ 376 15 15 Masters I 1988-1979 – 15 3
Aleksandra DORSZ 153 19 3 Kids D2 dziewczynki 2006-2007 – 3 1
Leonard DUDKOWSKI 355 18 5 Kids C1 chłopcy 2008 i młodsi – 5 1
Katarzyna KRAMSKA-DORSZ 377 38 2 Ladies 1988 i starsze – 2 0
Punkty:9

25.  Team LRP Poland

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Sławomir NICIŃSKI 280 8 8 Masters II 1978-1969 – 8 8
Punkty:8

26.  CROSS MTB TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Filip STANIEC 231 8 1 Junior – 2000-2001 – 1 8
Punkty:8

27.  BIKE CONCEPT

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr HILCZER 454 9 1 Masters III 1968-1964 – 1 7
Punkty:7

28.  UKS KOLARZ NADARZYN

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Przemek KLIMKIEWICZ 409 9 9 Masters II 1978-1969 – 9 7
Punkty:7

29.  Piotrkowskie Kolarstwo Szosowe

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Damian TRACZYK 360 10 3 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 3 6
Punkty:6

30.  Jasienica Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Michał JEDNOROWSKI 365 11 5 Masters II 1978-1969 – 5 5
Punkty:5

31.  MIŃSKA GRUPA ROWEROWA

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Adam PYTLAK 88 11 11 Masters II 1978-1969 – 11 5
Paweł KOPEĆ 378 35 14 Masters II 1978-1969 – 14 0
Cezary ROZWADOWSKI 411 26 3 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 3 0
Punkty:5

32.  MYBIKE. PL

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Grzegorz ŚLESICKI 310 13 7 Masters II 1978-1969 – 7 4
Punkty:4

33.  STANWEX II

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Wojciech ŚWIDERSKI 444 12 12 Masters I 1988-1979 – 12 4
Punkty:4

34.  TWT Automatyka

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Przemysław TURSKI 404 12 12 Masters II 1978-1969 – 12 4
Punkty:4

35.  Sport Tour

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tomasz DEMIAŃCZUK 414 16 16 Masters I 1988-1979 – 16 2
Punkty:2

36.  PROBIS BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz PTASZYŃSKI 272 18 18 Masters I 1988-1979 – 18 1
Jakub BŁAŻEJEWSKI 315 56 8 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 8 0
Punkty:1

37.  Marco Polo

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marek STEMPIEŃ 412 18 10 Masters II 1978-1969 – 10 1
Punkty:1

38.  Niebieska Baszta Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kamil JANKOWSKI 446 20 5 Masters I 1988-1979 – 5 1
Punkty:1

39.  Epoka Nordica Łódz

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Damian SMUS 380 34 4 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 4 0
Punkty:0

40.  Szwagrower

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tomasz MĄCZKA 405 32 9 Masters I 1988-1979 – 9 0
Punkty:0

41.  ONBIKES SPORT TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maciej TEODORCZYK 250 29 5 ELITA Mężczyzn – 1989-1999 – 5 0
Punkty:0

42.  KK Cyklon

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Adam GRABEK 343 33 2 Masters III 1968-1964 – 2 0
Punkty:0

43.  MKB Dreptak

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof WYCISŁOWSKI 416 36 1 Masters IV – 1963 i starsi – 1 0
Punkty:0

44.  KK Legia 1928 Intercars

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Mariusz STANIAK 417 35 2 Junior – 2000-2001 – 2 0
Punkty:0

45.  Rowerowy Wołomin

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Krzysztof TLAGA 320 21 21 Masters I 1988-1979 – 21 0
Punkty:0