1. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał DĘBOWSKI | 108 | 1 | 6 | 30 | 133,2 | 30 | ||||
Aleksander STRUZIK | 43 | 1 | 2 | 20 | 6 | 20 | ||||
Michał STRUZIK | 44 | 1 | 2 | 20 | 6 | 20 | ||||
Anna WALĘCKA | 31 | 1 | 2 | 20 | 6 | 20 | ||||
Liwia MICHALCZYK | 17 | 2 | 2 | 17,6 | 6 | 17,6 | ||||
Wiktoria ROGALSKA | 49 | 2 | 2 | 17,6 | 6 | 17,6 | ||||
Maciej ROGALSKI | 46 | 2 | 2 | 17,6 | 6 | 17,6 | ||||
Jakub MATKOWSKI | 118 | 6 | 7 | 18 | 184,8 | 18 | ||||
Adam WYSZOMIERSKI | 75 | 3 | 2 | 16 | 17,6 | 16 | ||||
Amelia WYSOCKA | 35 | 3 | 2 | 16 | 6 | 16 | ||||
Bernard GASEK | 36 | 3 | 2 | 16 | 6 | 16 | ||||
Szymon WOŹNIAK | 37 | 3 | 2 | 16 | 6 | 16 | ||||
Zofia KRYSIK | 40 | 3 | 2 | 16 | 6 | 16 | ||||
Kornel SKÓRKA | 95 | 10 | 6 | 13,2 | 158,4 | 13,2 | ||||
Oliwier KIELECKI | 25 | 6 | 2 | 12 | 6 | 12 | ||||
Klara MANDES | 13 | 5 | 2 | 12,8 | 6 | 12,8 | ||||
Rafał IDZIKOWSKI | 24 | 5 | 2 | 12,8 | 6 | 12,8 | ||||
Suma: |
: 291,6 |
: |
: |
2. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Justyna MAŁEK | 3 | 2 | 4 | 26,4 | 70,4 | 26,4 | ||||
Michał CIEŚLAK | 12 | 7 | 6 | 16,8 | 158,4 | 16,8 | ||||
Filip MAŁEK | 5 | 2 | 2 | 17,6 | 17,6 | 17,6 | ||||
Piotr MAŁEK | 4 | 1 | 5 | 15 | 88 | 15 | ||||
Mikołaj MAŁEK | 6 | 5 | 2 | 12,8 | 6 | 12,8 | ||||
Aleksander WOŁOSZCZUK | 1 | 7 | 2 | 11,2 | 6 | 11,2 | ||||
Robert NGUYEN | 11 | 11 | 5 | 12 | 132 | 12 | ||||
Daniel RUTKOWSKI | 2 | 12 | 5 | 10,8 | 132 | 10,8 | ||||
Michał MORAWSKI | 7 | 14 | 6 | 8,4 | 158,4 | 8,4 | ||||
Tomasz SZCZEPAŃSKI | 10 | 20 | 5 | 1,2 | 132 | 1,2 | ||||
Suma: |
: 132,2 |
: |
: |
3. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksandra DORSZ | 21 | 1 | 2 | 20 | 6 | 20 | ||||
Karol SKRZYŃSKI | 22 | 2 | 2 | 17,6 | 6 | 17,6 | ||||
Katarzyna KRAMSKA-DORSZ | 18 | 6 | 3 | 18 | 52,8 | 18 | ||||
Tymoteusz DUDKOWSKI | 20 | 4 | 2 | 14,4 | 6 | 14,4 | ||||
Julianna KRAMSKA | 19 | 4 | 2 | 14,4 | 6 | 14,4 | ||||
Marcin PIETRAK | 115 | 11 | 6 | 12 | 158,4 | 12 | ||||
Suma: |
: 96,4 |
: |
: |
4. Geodetic Dobry Kurs Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin CHRUŚLAK | 96 | 2 | 7 | 26,4 | 184,8 | 26,4 | ||||
Jarosław BOŻEŃ | 103 | 3 | 7 | 24 | 184,8 | 24 | ||||
Rafał RYCHLICKI | 97 | 4 | 7 | 21,6 | 184,8 | 21,6 | ||||
Krzysztof SOBCZAK | 104 | 7 | 6 | 16,8 | 158,4 | 16,8 | ||||
Marek BAKUŁA | 64 | 14 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Marcin JAKUBCZYK | 100 | 23 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 90,8 |
: |
: |
5. Bike Salon Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agnieszka CZERSKA-KRYSIK | 50 | 5 | 3 | 19,2 | 52,8 | 19,2 | ||||
Bartosz WĘGRZYNOWSKI | 67 | 1 | 2 | 20 | 17,6 | 20 | ||||
Cezary CHMIELEWSKI | 73 | 1 | 5 | 15 | 60 | 15 | ||||
Robert KRYSIK | 60 | 19 | 6 | 2,4 | 158,4 | 2,4 | ||||
Jacek TROINSKI | 54 | 18 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Łukasz ŁUKASIAK | 202 | 21 | 5 | 0 | 132 | 0 | ||||
Suma: |
: 57,6 |
: |
: |
6. Świat Rowerów Team. |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jacek RZADCA | 85 | 1 | 7 | 30 | 184,8 | 30 | ||||
Arkadiusz JUSIŃSKI | 81 | 2 | 7 | 26,4 | 184,8 | 26,4 | ||||
Suma: |
: 56,4 |
: |
: |
7. TREZADO WOLFPACK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Urszula LUBOIŃSKA | 51 | 1 | 4 | 30 | 70,4 | 30 | ||||
Tomasz KUCZEWSKI | 52 | 2 | 4 | 12 | 60 | 12 | ||||
Daniel PEPLA | 58 | 2 | 5 | 12 | 88 | 12 | ||||
Suma: |
: 54 |
: |
: |
8. MCP Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna RADZISZEWSKA | 63 | 2 | 4 | 26,4 | 0 | 26,4 | ||||
Artur SKÓRA | 86 | 8 | 6 | 15,6 | 158,4 | 15,6 | ||||
Marcin KUDLAK | 23 | 3 | 5 | 9 | 88 | 9 | ||||
Paweł PAPIS | 99 | 12 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Kacper KUBISIAK | 72 | 22 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Tomasz KLICKI | 111 | 24 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 54 |
: |
: |
9. Serwis Bajka |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz REJCH | 200 | 1 | 7 | 30 | 184,8 | 30 | ||||
Suma: |
: 30 |
: |
: |
10. metrobikes.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klaudia CICHACKA | 42 | 1 | 4 | 30 | 0 | 30 | ||||
Suma: |
: 30 |
: |
: |
11. SK LOGO SERVICE STRYKÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Weronika SKRZYŃSKA | 47 | 4 | 2 | 14,4 | 6 | 14,4 | ||||
Maciej STEFAŃSKI | 48 | 4 | 2 | 14,4 | 6 | 14,4 | ||||
Suma: |
: 28,8 |
: |
: |
12. RMF FM HEG |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał CĄPAŁA | 65 | 3 | 7 | 24 | 184,8 | 24 | ||||
Suma: |
: 24 |
: |
: |
13. Szamal Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej SZCZYGŁO | 114 | 13 | 5 | 9,6 | 132 | 9,6 | ||||
Patryk VADIĆ | 137 | 15 | 5 | 7,2 | 132 | 7,2 | ||||
Mateusz LEWANDOWSKI | 82 | 16 | 5 | 6 | 132 | 6 | ||||
Suma: |
: 22,8 |
: |
: |
14. GOLDENSUBMARINE RACING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolina GRUCA | 16 | 4 | 3 | 21,6 | 52,8 | 21,6 | ||||
Suma: |
: 21,6 |
: |
: |
15. Pyrkiewicz |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Stanisław PYRKA | 112 | 4 | 7 | 21,6 | 184,8 | 21,6 | ||||
Suma: |
: 21,6 |
: |
: |
16. KROSS STAFF TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leszek PYRKA | 116 | 5 | 7 | 19,2 | 184,8 | 19,2 | ||||
Suma: |
: 19,2 |
: |
: |
17. Ośka Warszawa |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin SZEWCZYK | 187 | 12 | 6 | 10,8 | 158,4 | 10,8 | ||||
Mateusz CHOJECKI | 76 | 4 | 5 | 7 | 88 | 7 | ||||
Suma: |
: 17,8 |
: |
: |
18. Paweł Wachnik - Sports Development |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł WACHNIK | 14 | 8 | 6 | 15,6 | 158,4 | 15,6 | ||||
Suma: |
: 15,6 |
: |
: |
19. T-BIKE RACING team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej KWAPISZ | 83 | 9 | 6 | 14,4 | 158,4 | 14,4 | ||||
Suma: |
: 14,4 |
: |
: |
20. mybike.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof MROŻEWSKI | 38 | 1 | 5 | 15 | 75 | 15 | ||||
Suma: |
: 15 |
: |
: |
21. PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robert ŚMIECHURSKI | 68 | 2 | 4 | 12 | 48 | 12 | ||||
Dariusz AUGUSTYNIAK | 79 | 28 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 13 |
: |
: |
22. ADIOSTRY Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał BARANOWSKI | 89 | 10 | 6 | 13,2 | 158,4 | 13,2 | ||||
Suma: |
: 13,2 |
: |
: |
23. loco-ontheway.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin JASIŃSKI | 84 | 13 | 6 | 9,6 | 158,4 | 9,6 | ||||
Suma: |
: 9,6 |
: |
: |
24. COMPAS BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bogusław LIPOWIECKI | 66 | 3 | 4 | 9 | 60 | 9 | ||||
Suma: |
: 9 |
: |
: |
25. OnBikes Sport Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valeriy BURLYAY | 120 | 3 | 4 | 9 | 48 | 9 | ||||
Pliszka JACEK | 121 | 22 | 5 | 0 | 132 | 0 | ||||
Suma: |
: 9 |
: |
: |
26. KOMOBIKE SCOTT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sławek BANASIK | 90 | 5 | 5 | 6 | 88 | 6 | ||||
Mirosław JAWNIK | 78 | 9 | 5 | 2 | 88 | 2 | ||||
Suma: |
: 8 |
: |
: |
27. Damovo Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał KORZEB | 87 | 15 | 6 | 7,2 | 158,4 | 7,2 | ||||
Suma: |
: 7,2 |
: |
: |
28. XC MI SIĘ CHCE! |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł ZIĘTARA | 106 | 16 | 6 | 6 | 158,4 | 6 | ||||
Suma: |
: 6 |
: |
: |
29. BIKE STORE |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej LEWANDOWSKI | 61 | 6 | 5 | 5 | 88 | 5 | ||||
Suma: |
: 5 |
: |
: |
30. MOVLINK BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr GAJEWSKI | 33 | 7 | 5 | 4 | 88 | 4 | ||||
Suma: |
: 4 |
: |
: |
31. Bike Concept |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz STRUZIK | 41 | 8 | 5 | 3 | 88 | 3 | ||||
Suma: |
: 3 |
: |
: |
32. AbsoluteBikes.pl Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej KUBICZ | 28 | 19 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Marcin WYSOCKI | 34 | 29 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 2 |
: |
: |
33. pundit.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej CIECIERA | 62 | 13 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
34. Dimension Data |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr ANTONIUK | 69 | 15 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
35. Polski Klub MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadiusz ZIELIŃSKI | 71 | 11 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
36. Ramę Na Ramię |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr PRÓCHNICKI | 59 | 31 | 2 | 1 | 35,2 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
37. XBOX Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzegorz KĘPKA | 55 | 21 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
38. Płocki Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dariusz SIBIŃSKI | 57 | 17 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
39. Jakoobcycles BKK Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej PIETRZAK | 101 | 16 | 5 | 1 | 88 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |
40. Sportgang Wysportowani Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł SZEWCZYK | 77 | 26 | 4 | 1 | 70,4 | 1 | ||||
Suma: |
: 1 |
: |
: |