1. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł AUGUSTYNOWICZ | 165 | 2 | 2 | 221.28 | 44 | 221.28 | ||||
Oliwier KIELECKI | 25 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Maciej ROGALSKI | 46 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Zofia KRYSIK | 40 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Antonina ŻYLIK | 265 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Bernard GASEK | 36 | 2 | 1 | 144.16 | 11,4 | 144.16 | ||||
Amelia WYSOCKA | 35 | 2 | 1 | 140.71 | 11,4 | 140.71 | ||||
Emilia WYSOCKA | 213 | 3 | 1 | 134.75 | 11,4 | 134.75 | ||||
Antoni DOBOSZ | 300 | 2 | 1 | 128.35 | 11,4 | 128.35 | ||||
Rafał IDZIKOWSKI | 24 | 3 | 1 | 119.15 | 11,4 | 119.15 | ||||
Adam WYSZOMIERSKI | 75 | 5 | 1 | 116.48 | 11,4 | 116.48 | ||||
Joachim KAWALEC | 212 | 5 | 1 | 107.43 | 11,4 | 107.43 | ||||
Suma: |
: 1712,31 |
: |
: |
2. IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz SZCZEPAŃSKI | 10 | 14 | 2 | 394.17 | 88 | 394.17 | ||||
Piotr MAŁEK | 4 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Michał MORAWSKI | 7 | 11 | 3 | 243.04 | 132 | 243.04 | ||||
Robert NGUYEN | 11 | 3 | 3 | 218.84 | 132 | 218.84 | ||||
Filip MAŁEK | 5 | 1 | 1 | 150.00 | 11,4 | 150.00 | ||||
Mikołaj MAŁEK | 6 | 3 | 1 | 130.85 | 11,4 | 130.85 | ||||
Aleksander WOŁOSZCZUK | 1 | 5 | 1 | 118.21 | 11,4 | 118.21 | ||||
Suma: |
: 1555,11 |
: |
: |
3. Geodetic Dobry Kurs Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dominik LIPIEC | 240 | 2 | 3 | 279.11 | 132 | 279.11 | ||||
Krzysztof SOBCZAK | 104 | 3 | 3 | 278.73 | 132 | 278.73 | ||||
Kamil PAŁYSKA | 292 | 4 | 3 | 278.68 | 132 | 278.68 | ||||
Marek BAKUŁA | 64 | 3 | 3 | 270.83 | 132 | 270.83 | ||||
Mikołaj ALBRYCHT | 305 | 10 | 3 | 245.05 | 132 | 245.05 | ||||
Jacek LIPIEC | 307 | 2 | 2 | 188.28 | 56 | 188.28 | ||||
Suma: |
: 1540,68 |
: |
: |
4. Bike Salon Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robert KRYSIK | 60 | 9 | 3 | 250.51 | 132 | 250.51 | ||||
Agnieszka CZERSKA-KRYSIK | 50 | 2 | 2 | 238.29 | 44 | 238.29 | ||||
Michał KLEPS | 167 | 3 | 2 | 237.75 | 56 | 237.75 | ||||
Piotr KĘDZIOREK | 164 | 4 | 2 | 228.32 | 56 | 228.32 | ||||
Mariusz WĘGRZYNOWSKI | 141 | 5 | 2 | 224.64 | 44 | 224.64 | ||||
Jacek TROINSKI | 54 | 6 | 2 | 224.38 | 44 | 224.38 | ||||
Tymoteusz TROINSKI | 53 | 7 | 1 | 97.41 | 11,4 | 97.41 | ||||
Suma: |
: 1501,3 |
: |
: |
5. MCP Bike Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł CYGAŃSKI | 306 | 13 | 2 | 403.68 | 88 | 403.68 | ||||
Marcin KUDLAK | 23 | 2 | 3 | 282.58 | 132 | 282.58 | ||||
Artur SKÓRA | 86 | 2 | 2 | 247.37 | 56 | 247.37 | ||||
Tomasz KLICKI | 111 | 5 | 3 | 244.62 | 132 | 244.62 | ||||
Przemysław BRONIKOWSKI | 294 | 2 | 2 | 243.47 | 44 | 243.47 | ||||
Suma: |
: 1421,72 |
: |
: |
6. KS Barakuda Mińsk Mazowiecki |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz RADOMIŃSKI | 204 | 10 | 2 | 209.32 | 44 | 209.32 | ||||
Kacper PAŹDZIOCH | 125 | 2 | 1 | 149.91 | 11,4 | 149.91 | ||||
Przemysław ROJEK | 127 | 3 | 1 | 130.35 | 11,4 | 130.35 | ||||
Mateusz PIÓRO | 126 | 4 | 1 | 128.31 | 11,4 | 128.31 | ||||
Martyna ŻEBEREK | 203 | 3 | 1 | 126.00 | 11,4 | 126.00 | ||||
Anna SZYLBERG | 133 | 4 | 1 | 122.86 | 11,4 | 122.86 | ||||
Kamil KOSIŃSKI | 129 | 4 | 1 | 120.01 | 11,4 | 120.01 | ||||
Zosia PROCZEK | 94 | 4 | 1 | 115.92 | 11,4 | 115.92 | ||||
Fabian KOSIŃSKI | 128 | 6 | 1 | 108.93 | 11,4 | 108.93 | ||||
Emilia KAŁOWSKA | 123 | 5 | 1 | 104.34 | 11,4 | 104.34 | ||||
Alicja STASKA | 205 | 6 | 1 | 104.04 | 11,4 | 104.04 | ||||
Suma: |
: 1419,99 |
: |
: |
7. Mińska Grupa Rowerowa |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nina WAWRYSZUK | 191 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Rafał NOWICKI | 173 | 1 | 2 | 250.00 | 56 | 250.00 | ||||
Adam PYTLAK | 267 | 8 | 2 | 222.48 | 44 | 222.48 | ||||
Arkadiusz BRZEŚKIEWICZ | 279 | 6 | 2 | 205.54 | 56 | 205.54 | ||||
Paweł KOPEĆ | 189 | 12 | 2 | 184.19 | 44 | 184.19 | ||||
Suma: |
: 1162,21 |
: |
: |
8. mybike.pl |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grażyna PUŹ | 278 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Karol ZDUNIAK | 155 | 8 | 3 | 257.76 | 132 | 257.76 | ||||
Sylwia ZDUNIAK | 347 | 1 | 2 | 250.00 | 44 | 250.00 | ||||
Suma: |
: 807,76 |
: |
: |
9. PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Robert ŚMICHURSKI | 68 | 2 | 3 | 278.87 | 132 | 278.87 | ||||
Dariusz AUGUSTYNIAK | 79 | 8 | 3 | 226.52 | 132 | 226.52 | ||||
Marcin ADAMCZUK | 304 | 14 | 2 | 140.34 | 44 | 140.34 | ||||
Suma: |
: 645,73 |
: |
: |
10. TREZADO WOLFPACK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Urszula LUBOIŃSKA | 51 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Sławomir MAZUREK | 136 | 3 | 2 | 243.23 | 44 | 243.23 | ||||
Suma: |
: 543,23 |
: |
: |
11. DABARTI / PIE3CKI TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz PIETRZYCKI | 275 | 1 | 2 | 250.00 | 44 | 250.00 | ||||
Bartosz SAMBORSKI | 274 | 1 | 2 | 250.00 | 56 | 250.00 | ||||
Suma: |
: 500 |
: |
: |
12. OnBikes Sport team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Valeriy BURLYAY | 120 | 3 | 3 | 250.44 | 132 | 250.44 | ||||
Katarzyna BRYŁKA | 171 | 6 | 2 | 209.29 | 44 | 209.29 | ||||
Suma: |
: 459,73 |
: |
: |
13. SERWIS BAJKA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz REJCH | 200 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Elena REJCH | 303 | 5 | 1 | 69.35 | 11,4 | 69.35 | ||||
Suma: |
: 369,35 |
: |
: |
14. ALLTOP STAG TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Monika GRUDNA | 270 | 5 | 2 | 219.53 | 44 | 219.53 | ||||
Zuzanna GRUDNA | 269 | 2 | 1 | 126.32 | 11,4 | 126.32 | ||||
Suma: |
: 345,85 |
: |
: |
15. Cozmobike team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dariusz DYREK | 330 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Suma: |
: 300 |
: |
: |
16. Świat Rowerów Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kamil KARWAT | 182 | 1 | 3 | 300.00 | 132 | 300.00 | ||||
Suma: |
: 300 |
: |
: |
17. RMF FM HEG |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał CĄPAŁA | 65 | 2 | 3 | 279.01 | 132 | 279.01 | ||||
Suma: |
: 279,01 |
: |
: |
18. SUPERDRÓB BIKE TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof KLIMIUK | 286 | 5 | 3 | 275.48 | 132 | 275.48 | ||||
Suma: |
: 275,48 |
: |
: |
19. Ośka Warszawa |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin SZEWCZYK | 187 | 7 | 3 | 258.97 | 132 | 258.97 | ||||
Suma: |
: 258,97 |
: |
: |
20. Polski Klub MTB |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Izabela KURMANOWSKA | 162 | 1 | 2 | 250.00 | 56 | 250.00 | ||||
Suma: |
: 250 |
: |
: |
21. Bike Concept |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr HILCZER | 301 | 1 | 2 | 250.00 | 44 | 250.00 | ||||
Suma: |
: 250 |
: |
: |
22. S.N.Klasyk |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bogusław GRZESZCZAK | 281 | 1 | 2 | 250.00 | 56 | 250.00 | ||||
Suma: |
: 250 |
: |
: |
23. Daj w łapę MTB team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojciech BUJAK | 277 | 4 | 2 | 232.43 | 44 | 232.43 | ||||
Suma: |
: 232,43 |
: |
: |
24. Kross Staff Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Marcin PRZĘZAK | 280 | 12 | 3 | 229.56 | 132 | 229.56 | ||||
Suma: |
: 229,56 |
: |
: |
25. Sportgang Wysportowani Racing Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł SZEWCZYK | 77 | 7 | 3 | 229.64 | 132 | 229.64 | ||||
Suma: |
: 229,64 |
: |
: |
26. AK - SPED |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna JĘDRZEJCZYK | 289 | 2 | 2 | 229.17 | 56 | 229.17 | ||||
Suma: |
: 229,17 |
: |
: |
27. Kamyk Radzymin MTB Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leo DUDKOWSKI | 266 | 4 | 1 | 117.05 | 11,4 | 117.05 | ||||
Maksymilian STASKA | 206 | 6 | 1 | 107.57 | 11,4 | 107.57 | ||||
Suma: |
: 224,62 |
: |
: |
28. TS MERAN OTWOCK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sebastian SZUCHNIK | 142 | 5 | 2 | 206.59 | 56 | 206.59 | ||||
Suma: |
: 206,59 |
: |
: |
29. RC03LEBENSTADT |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Steffen SCHRODER | 226 | 11 | 2 | 191.72 | 44 | 191.72 | ||||
Suma: |
: 191,72 |
: |
: |
30. KK Cyklon |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr WRONA | 243 | 13 | 2 | 177.30 | 44 | 177.30 | ||||
Suma: |
: 177,3 |
: |
: |