Wyniki drużynowe z edycji

Mała Liga Maraton 2019 #3

1.  IBOX MAŁA LIGA CYCLING TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Jarosław MITAS 113 1 1 Masters III 1969-1965 – 1 300
Piotr MAŁEK 4 3 3 Masters II 1979-1970 – 3 295,47
Justyna MAŁEK 3 2 2 Ladies II 1979-1970 – 2 288,58
Michał CIEŚLAK 12 2 2 ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 2 264,1
Robert NGUYEN 11 3 3 ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 3 231,07
Punkty:1379,22

2.  Bike Salon Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Barbara KLECZAJ 366 1 1 Ladies I - 1989- 1980 – 1 300
Łukasz ŁUKASIAK 202 8 8 Masters I 1989-1980 – 8 266,76
Robert KRYSIK 60 10 10 Masters I 1989-1980 – 10 262,56
Krzysztof ŁABANOWSKI 225 3 3 Masters III 1969-1965 – 3 254,18
Cezary CHMIELEWSKI 73 1 1 Masters III 1969-1965 – 1 250
Punkty:1333,5

3.  MCP Bike Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin KUDLAK 23 2 2 Masters II 1979-1970 – 2 295,54
Artur SKÓRA 375 1 1 ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1 250
Łukasz KĘDZIERSKI 358 13 13 Masters I 1989-1980 – 13 246,55
Tomasz KLICKI 111 9 9 Masters II 1979-1970 – 9 224,6
Paweł CYGAŃSKI 306 15 15 Masters I 1989-1980 – 15 223,65
Punkty:1240,34

4.  TREZADO WOLFPACK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Urszula LUBOIŃSKA 318 1 1 Ladies II 1979-1970 – 1 300
Tomasz KUCZEWSKI 52 1 1 Masters IV – 1964 i starsi – 1 250
Sławomir MAZUREK 136 3 3 Masters II 1979-1970 – 3 237,59
Cyprian ŚWIDERSKI 376 2 2 Junior Młodszy 2003-2004 – 2 179,77
Michał ŚWIDERSKI 146 11 11 Masters II 1979-1970 – 11 0
Punkty:967,36

5.  Polski Klub MTB

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Artur ZIĘBAKOWSKI 179 12 12 Masters I 1989-1980 – 12 253,23
Izabela KURMANOWSKA 162 1 1 ELITA Kobiet – 1990-2000 – 1 250
Zofia MAJOREK 185 6 6 Ladies I - 1989- 1980 – 6 216,73
Sławomir MISZCZAK 169 5 5 Masters I 1989-1980 – 5 210,42
Punkty:930,38

6.  Warszawski Klub Kolarski

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maciej JAROSŁAWSKI 371 1 1 Junior Młodszy 2003-2004 – 1 250
Paweł AUGUSTYNOWICZ 165 3 3 Masters III 1969-1965 – 3 197,53
Oliwier KIELECKI 25 1 1 Kids C2 chłopcy 2007-2008 – 1 150
Szymon WOŹNIAK 37 1 1 Kids C1 chłopcy 2009 i młodsi – 1 150
Zofia KRYSIK 40 1 1 Kids D2 dziewczynki 2007-2008 – 1 150
Punkty:897,53

7.  OnBikes Sport team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Maciej PUŹ 364 1 1 Masters I 1989-1980 – 1 250
Valeriy BURLYAY 120 5 5 Masters III 1969-1965 – 5 219,91
Katarzyna BRYŁKA 171 5 5 Ladies I - 1989- 1980 – 5 216,84
Jacek PLISZKA 121 8 8 Masters I 1989-1980 – 8 199,95
Punkty:886,7

8.  mybike.pl

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Karol ZDUNIAK 155 11 11 Masters I 1989-1980 – 11 262,53
Sylwia ZDUNIAK 347 1 1 Ladies I - 1989- 1980 – 1 250
Tomasz KUCHNIEWSKI 175 4 4 Masters III 1969-1965 – 4 236,75
Punkty:749,28

9.  PROGRESSTRAINING.PL

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Łukasz WOŹNICA 368 1 1 ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 1 300
Artur MIODUSZEWSKI 249 1 1 Masters II 1979-1970 – 1 300
Punkty:600

10.  KS Barakuda Mińsk Mazowiecki

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kacper PAŹDZIOCH 125 4 4 Młodzik – 2005-2006 – 4 139,89
Przemysław ROJEK 127 6 6 Młodzik – 2005-2006 – 6 124,65
Anna SZYLBERG 133 2 2 Kids D2 dziewczynki 2007-2008 – 2 111,91
Zosia PROCZEK 94 5 5 Kids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 5 109,39
Emilia KAŁOWSKA 123 3 3 Kids D2 dziewczynki 2007-2008 – 3 88,45
Punkty:574,29

11.  TS MERAN OTWOCK

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Sebastian SZUCHNIK 142 9 9 Masters I 1989-1980 – 9 199,67
Przemysław CIAŚ 166 9 9 Masters II 1979-1970 – 9 196,45
Maciej POPIS 372 14 14 Masters II 1979-1970 – 14 173,64
Punkty:569,76

12.  Kamyk Radzymin MTB Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin PIETRAK 115 6 6 Masters I 1989-1980 – 6 269,87
Karol SKRZYŃSKI 22 2 2 Kids C2 chłopcy 2007-2008 – 2 149,81
Aleksandra DORSZ 21 2 2 Kids D1 dziewczynki 2009 i młodsze – 2 143,27
Punkty:562,95

13.  Świat Rowerów Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Kamil KARWAT 182 1 1 Masters I 1989-1980 – 1 300
Punkty:300

14.  Catena Wyszków

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Adrian KUCZYŃSKI 377 2 2 Masters I 1989-1980 – 2 298,68
Punkty:298,68

15.  SUPERDRÓB BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Dariusz WOŹNICA 361 2 2 Masters III 1969-1965 – 2 294,62
Punkty:294,62

16.  EROE RACING CLUB

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz SOBCZAK 380 3 3 Masters I 1989-1980 – 3 283,48
Punkty:283,48

17.  ALLTOP STAG TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartłomiej GRUDNY 271 4 4 Masters II 1979-1970 – 4 275,81
Punkty:275,81

18.  PZU Sport Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Przemysław GRZĄDKA 381 5 5 Masters II 1979-1970 – 5 271,12
Punkty:271,12

19.  Ośka Warszawa

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin SZEWCZYK 187 9 9 Masters I 1989-1980 – 9 266,39
Punkty:266,39

20.  Geodetic Dobry Kurs Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marek BAKUŁA 382 7 7 Masters II 1979-1970 – 7 255,21
Marcin JAKUBCZYK 100 13 13 Masters II 1979-1970 – 13 0
Punkty:255,21

21.  Jakoobcycles BKK Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Andrzej PIETRZAK 101 8 8 Masters II 1979-1970 – 8 253,18
Punkty:253,18

22.  Mińska Grupa Rowerowa

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Rafał NOWICKI 173 1 1 Junior – 2001-2002 – 1 250
Punkty:250

23.  Bike Store

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartłomiej LEWANDOWSKI 61 1 1 Masters II 1979-1970 – 1 250
Punkty:250

24.  Pruszyński Cycling Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tomasz POSADZY 359 2 2 Masters II 1979-1970 – 2 246,11
Punkty:246,11

25.  TYMBUD

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Tadeusz ŚWIDERSKI 374 2 2 Masters III 1969-1965 – 2 237,86
Punkty:237,86

26.  AK - SPED

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Bartosz KORZENIEWSKI 373 3 3 ELITA Mężczyzn – 1990-2000 – 3 228,11
Punkty:228,11

27.  E-POINT BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Piotr WOLNY 367 6 6 Masters I 1989-1980 – 6 208,96
Punkty:208,96

28.  Sportgang Wysportowani Racing Team

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Paweł SZEWCZYK 77 10 10 Masters II 1979-1970 – 10 189,38
Punkty:189,38

29.  PEUGEOT NIEDZIÓŁKA BIKE TEAM

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Marcin ADAMCZUK 304 12 12 Masters II 1979-1970 – 12 187,51
Robert ŚMICHURSKI 68 6 6 Masters III 1969-1965 – 6 0
Dariusz AUGUSTYNIAK 79 15 15 Masters II 1979-1970 – 15 0
Punkty:187,51

30.  V-MAX

Imię i nazwisko Numer Miejsce Miejsce w kategorii Kategoria Punkty
Fryderyk WĘGRZYN 353 2 2 Młodzik – 2005-2006 – 2 145,48
Punkty:145,48