1 | 226 | KALINOWSKI Zbigniew | Piotrków Trybunalski | Jula Jawor Jaworzno | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – Open | 00:13:17 / 3 | 00:12:35 / 1 | 00:25:52 | 00:00:00 |
2 | 167 | KOŃ Piotr | Przedbórz | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – Open | 00:13:14 / 1 | 00:12:56 / 2 | 00:26:11 | 00:00:18 |
3 | 130 | PYTLARZ Adrian | Częstochowa | Darsoft running team | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – Open | 00:13:19 / 4 | 00:13:10 / 3 | 00:26:29 | 00:00:36 |
4 | 177 | MALATYŃSKI_ Marcin | Lindów | Zryw Parzymiechy | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 1 | 00:13:14 / 2 | 00:13:44 / 4 | 00:26:59 | 00:01:06 |
5 | 121 | KRÓL Rafał | Mierzyn | KBKS RADOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 2 | 00:13:38 / 6 | 00:13:42 / 5 | 00:27:20 | 00:01:27 |
6 | 126 | SOCHACKI Artur | Radomsko | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 1 | 00:13:25 / 5 | 00:14:04 / 6 | 00:27:29 | 00:01:36 |
7 | 108 | SZAFERT Marcin | Częstochowa | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 3 | 00:13:39 / 7 | 00:14:05 / 7 | 00:27:44 | 00:01:52 |
8 | 180 | CIEŚLAK Mariusz | Łódź | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 2 | 00:13:55 / 10 | 00:13:59 / 8 | 00:27:55 | 00:02:02 |
9 | 106 | KONIARSKI Sebastian | Radomsko | RUNDOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 4 | 00:13:41 / 8 | 00:14:17 / 9 | 00:27:58 | 00:02:05 |
10 | 143 | GRANECKI Grzegorz | Borki | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 3 | 00:14:07 / 12 | 00:13:51 / 10 | 00:27:59 | 00:02:06 |
11 | 173 | MACH Piotr | Gomunice | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 4 | 00:13:44 / 9 | 00:15:06 / 11 | 00:28:51 | 00:02:58 |
12 | 128 | WARZOCHA Karol | WIERZBICA | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 5 | 00:14:10 / 13 | 00:14:46 / 12 | 00:28:57 | 00:03:04 |
13 | 184 | WIĘCKOWSKI Marcin | Kodrąb | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 5 | 00:14:06 / 11 | 00:15:23 / 13 | 00:29:29 | 00:03:36 |
14 | 114 | PRZERADA Marcin | Radomsko | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 6 | 00:14:27 / 14 | 00:15:40 / 14 | 00:30:08 | 00:04:15 |
15 / 1 | 148 | DWORZYŃSKA Anna | Kamieńsk | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – Open | 00:15:00 / 16 | 00:15:34 / 15 | 00:30:34 | 00:04:41 |
16 | 115 | JANUSIAK Arkadiusz | Radomsko | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 7 | 00:14:55 / 15 | 00:15:54 / 16 | 00:30:50 | 00:04:57 |
17 / 2 | 15 | BRYCH-PAJĄK Ewa | | Jula Jawor Jaworzno | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – Open | 00:15:13 / 17 | 00:16:15 / 17 | 00:31:28 | 00:05:35 |
18 | 117 | GÓRNIK Krzysztof | Radomsko | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 6 | 00:15:36 / 18 | 00:16:12 / 18 | 00:31:48 | 00:05:55 |
19 | 159 | SOBOLEWSKI Tomasz | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 7 | 00:15:50 / 19 | 00:16:06 / 19 | 00:31:56 | 00:06:03 |
20 | 171 | WALDON Robert | Radomsko | KBKS RADOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 8 | 00:15:57 / 21 | 00:16:25 / 20 | 00:32:23 | 00:06:30 |
21 | 147 | WŁUDARA Mateusz | Radomsko | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 8 | 00:15:52 / 20 | 00:17:26 / 21 | 00:33:18 | 00:07:26 |
22 | 158 | ROZPARA Mariusz | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 9 | 00:16:22 / 26 | 00:16:58 / 22 | 00:33:20 | 00:07:27 |
23 / 3 | 137 | MAZUR Magdalena | Częstochowa | Jest Lepiej Run Team | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – Open | 00:16:41 / 30 | 00:16:42 / 23 | 00:33:23 | 00:07:30 |
24 | 161 | SZEWCZYK Krzysztof | Częstochowa | CzewarunTiM | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 10 | 00:16:40 / 28 | 00:16:43 / 24 | 00:33:23 | 00:07:30 |
25 | 124 | PŁOSKOŃSKI Piotr | Strzałków | KBKS RADOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 11 | 00:16:15 / 24 | 00:17:24 / 25 | 00:33:40 | 00:07:47 |
26 | 146 | ZBROJA Marcin | Radomsko | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 9 | 00:16:14 / 22 | 00:17:32 / 26 | 00:33:46 | 00:07:53 |
27 | 183 | JABŁOŃSKI Piotr | Kleszczów | Pozytywnie zabiegani Kleszczów | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 12 | 00:16:14 / 23 | 00:17:39 / 27 | 00:33:53 | 00:08:00 |
28 / 4 | 164 | WOSZCZYK Justyna | Lgota Wielka | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 1 | 00:16:34 / 27 | 00:17:21 / 28 | 00:33:55 | 00:08:02 |
29 | 168 | BOTÓR Remigiusz | Krępa | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 13 | 00:16:21 / 25 | 00:17:44 / 29 | 00:34:05 | 00:08:12 |
30 / 5 | 122 | SROKA Kamila | Radomsko | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 2 | 00:16:52 / 33 | 00:17:17 / 30 | 00:34:09 | 00:08:16 |
31 | 120 | KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej | Wierzbica | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 14 | 00:17:47 / 51 | 00:16:25 / 31 | 00:34:13 | 00:08:20 |
32 | 123 | KOTLICKI Kamil | Radomsko | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 10 | 00:17:09 / 35 | 00:17:08 / 32 | 00:34:18 | 00:08:25 |
33 / 6 | 181 | CIEŚLAK Monika | Łódź | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 3 | 00:17:11 / 36 | 00:17:19 / 33 | 00:34:30 | 00:08:38 |
34 / 7 | 111 | WÓJCIK Marta | Radomsko | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 4 | 00:17:04 / 34 | 00:17:27 / 34 | 00:34:32 | 00:08:39 |
35 | 157 | KUŁAK Marcin | Gorzędów (woj. łódzkie) | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 11 | 00:16:40 / 29 | 00:17:52 / 35 | 00:34:32 | 00:08:39 |
36 | 174 | MACH Rafał | Gomunice | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 15 | 00:17:13 / 39 | 00:17:55 / 36 | 00:35:08 | 00:09:15 |
37 | 152 | CIUPA Paweł | Blok Dobryszyce | BLOK EKIPA | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 16 | 00:17:13 / 38 | 00:18:04 / 37 | 00:35:18 | 00:09:25 |
38 | 190 | BERNACKI Sebastian | Piotrków trybunalski | Ultra Piotrków | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 12 | 00:17:13 / 37 | 00:18:10 / 38 | 00:35:24 | 00:09:31 |
39 / 8 | 113 | JURCZYK Ewa | Kletnia | Aktywni Kamieńsk | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 1 | 00:17:22 / 41 | 00:18:01 / 39 | 00:35:24 | 00:09:31 |
40 | 125 | KOTYNIA Wojciech | Radomsko | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 13 | 00:16:49 / 31 | 00:18:37 / 40 | 00:35:27 | 00:09:34 |
41 / 9 | 119 | STOLARSKA Monika | Radomsko | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 5 | 00:16:51 / 32 | 00:18:36 / 41 | 00:35:28 | 00:09:35 |
42 | 135 | SEWERYNEK Mariusz | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 17 | 00:17:23 / 42 | 00:18:06 / 42 | 00:35:29 | 00:09:36 |
43 | 105 | KARKOSZKA Michał | Radomsko | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 14 | 00:17:29 / 45 | 00:18:01 / 43 | 00:35:30 | 00:09:37 |
44 | 188 | MISIAK Grzegorz | Żaby | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 15 | 00:17:26 / 43 | 00:18:11 / 44 | 00:35:38 | 00:09:45 |
45 | 186 | KAPUŚCIŃSKI Robert | Rędziny | Darsoft running team | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 18 | 00:17:22 / 40 | 00:18:15 / 45 | 00:35:38 | 00:09:45 |
46 | 145 | PATEK Michał | Radomsko | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 16 | 00:17:42 / 47 | 00:18:02 / 46 | 00:35:44 | 00:09:51 |
47 | 178 | WODECKI Tomasz | Radomsko | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 17 | 00:17:38 / 46 | 00:18:11 / 47 | 00:35:50 | 00:09:57 |
48 | 182 | JESKE Dominik | Radomsko | RUNDOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 19 | 00:17:29 / 44 | 00:18:25 / 48 | 00:35:54 | 00:10:01 |
49 | 166 | DOMAGALSKI Ireneusz | Radomsko | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 20 | 00:18:15 / 53 | 00:18:00 / 49 | 00:36:15 | 00:10:22 |
50 | 142 | GOTARTOWSKI Łukasz | Masłowice | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 21 | 00:17:46 / 49 | 00:18:45 / 50 | 00:36:32 | 00:10:39 |
51 / 10 | 112 | OSTOJSKA Amanda | Radomsko | RUNDOMSKO | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 6 | 00:17:47 / 50 | 00:19:04 / 51 | 00:36:52 | 00:10:59 |
52 | 139 | STAWCZYK Szczepan | Radomsko | KBKS RADOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 22 | 00:18:58 / 58 | 00:18:02 / 52 | 00:37:00 | 00:11:07 |
53 | 160 | OLENDER Leszek | Radomsko | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 23 | 00:17:44 / 48 | 00:19:16 / 53 | 00:37:01 | 00:11:08 |
54 / 11 | 131 | WROŃSKA Agata | Ciężkowice | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 7 | 00:18:03 / 52 | 00:19:33 / 54 | 00:37:37 | 00:11:44 |
55 | 136 | WELM Grzegorz | Częstochowa | Zabiegani Częstochowa | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 24 | 00:18:43 / 55 | 00:19:20 / 55 | 00:38:03 | 00:12:10 |
56 / 12 | 110 | WIECZOREK Anna | Radomsko | KBKS Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 8 | 00:18:38 / 54 | 00:19:55 / 56 | 00:38:33 | 00:12:40 |
57 / 13 | 165 | KRAWCZYK Aleksandra | Kamieńsk | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 9 | 00:18:51 / 57 | 00:20:03 / 57 | 00:38:55 | 00:13:02 |
58 | 102 | KUKIEŁKA Remigiusz | Radomsko | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 25 | 00:19:04 / 59 | 00:20:29 / 58 | 00:39:34 | 00:13:41 |
59 | 185 | LIPIŃSKI Rafał | Radomsko | KBKS RADOMSKO | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 26 | 00:18:51 / 56 | 00:21:17 / 59 | 00:40:08 | 00:14:15 |
60 / 14 | 153 | CIUPA Agnieszka | Blok Dobryszyce | BLOK EKIPA | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 2 | 00:19:39 / 60 | 00:20:50 / 60 | 00:40:30 | 00:14:37 |
61 / 15 | 133 | GOS-STACHERSKA Agnieszka | Kleszczów | brak | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 3 | 00:20:05 / 62 | 00:20:39 / 61 | 00:40:44 | 00:14:51 |
62 | 179 | MONETA Jakub | Poniatów | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 18 | 00:19:44 / 61 | 00:21:15 / 62 | 00:41:00 | 00:15:07 |
63 / 16 | 187 | KEMPA Katarzyna | Radomsko | KBKS RADOMSKO | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 10 | 00:20:12 / 63 | 00:20:54 / 63 | 00:41:06 | 00:15:13 |
64 / 17 | 172 | KOTLICKA Beata | Radomsko | Rozbiegajmy Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 11 | 00:21:15 / 66 | 00:20:44 / 64 | 00:41:59 | 00:16:06 |
65 | 191 | KOPEĆ Dariusz | Radomsko | Szansa na 5/ Rozbiegajmy Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 27 | 00:21:15 / 65 | 00:20:45 / 65 | 00:42:00 | 00:16:07 |
66 / 18 | 169 | KULKA Karolina | Gomunice | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 12 | 00:21:23 / 67 | 00:21:36 / 66 | 00:43:00 | 00:17:07 |
67 | 170 | TAZBIR Michał | Kletni | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 19 | 00:21:24 / 68 | 00:21:36 / 67 | 00:43:00 | 00:17:07 |
68 | 156 | BANASZCZYK Bartłomiej | Piotrków Trybunalski | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 28 | 00:20:44 / 64 | 00:22:16 / 68 | 00:43:01 | 00:17:08 |
69 / 19 | 149 | SADOWSKA Paulina | Piotrków Trybunalski | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 13 | 00:21:35 / 71 | 00:21:55 / 69 | 00:43:31 | 00:17:38 |
70 / 20 | 129 | WOLDAN Joanna | Gidle | Rozbiegajmy Radomsko | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 4 | 00:21:27 / 69 | 00:22:46 / 70 | 00:44:14 | 00:18:21 |
71 | 109 | KONOPKA Andrzej | Radomsko | Rozbiegajmy Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 29 | 00:21:27 / 70 | 00:22:46 / 71 | 00:44:14 | 00:18:21 |
72 / 21 | 176 | KOCHANOWSKA Anna | Częstochowa | CzewarunTiM | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 5 | 00:21:54 / 72 | 00:23:29 / 72 | 00:45:24 | 00:19:31 |
73 / 22 | 175 | WOLFIGIEL Aneta | Częstochowa | brak | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 6 | 00:21:54 / 73 | 00:23:30 / 73 | 00:45:24 | 00:19:31 |
74 / 23 | 189 | KAPUŚCIŃSKA Justyna | Nieznane | brak | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 7 | 00:22:09 / 74 | 00:23:23 / 74 | 00:45:32 | 00:19:40 |
75 / 24 | 155 | BANASZCZYK Alina | Piotrków Trybunalski | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 14 | 00:22:36 / 75 | 00:23:41 / 75 | 00:46:18 | 00:20:25 |
76 / 25 | 101 | JĘDRZEJCZYK Dominika | Radomsko | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 15 | 00:22:44 / 76 | 00:23:44 / 76 | 00:46:28 | 00:20:35 |
77 / 26 | 118 | SZYMACZEK Justyna | Radomsko | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 16 | 00:22:44 / 77 | 00:24:11 / 77 | 00:46:55 | 00:21:03 |
78 / 27 | 127 | KLUZA-WIECZOREK Ewa | Radomsko | ESBANK Bank Spółdzielczy i Przyjaciele | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 8 | 00:23:48 / 78 | 00:25:04 / 78 | 00:48:53 | 00:23:00 |
79 / 28 | 100 | KACZMAREK Jolanta | Radomsko | KBKS Radomsko | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 9 | 00:23:48 / 79 | 00:25:04 / 79 | 00:48:53 | 00:23:00 |
80 / 29 | 107 | KRASOWSKA Wiktoria | Górka | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat BIEG – 17 | 00:24:18 / 80 | 00:29:24 / 80 | 00:53:42 | 00:27:49 |
81 | 151 | JASTRZĘBSKI Mateusz | Dąbrowa Górnicza | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat BIEG – 20 | 00:24:18 / 81 | 00:29:24 / 81 | 00:53:42 | 00:27:49 |
82 | 144 | BĄKOWSKI Ireneusz | Radomsko | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej BIEG – 30 | 00:26:30 / 82 | 00:27:57 / 82 | 00:54:27 | 00:28:35 |
83 / 30 | 116 | PIGOŃ Agnieszka | Radomsko | ESBANK Bank Spółdzielczy i Przyjaciele | K2 kobiety 40 – powyżej BIEG – 10 | 00:27:40 / 83 | 00:29:11 / 83 | 00:56:52 | 00:30:59 |