1 / 1 | 43 | SENDKOWSKA Maja | Łódź | Akademia Lekkoatletyki AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 1 | 00:03:10.159 | 17 | 00:00:00 |
2 / 2 | 48 | BĘDKOWSKA Kinga | Łódź | Akademia Lekkoatletyki AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 2 | 00:03:12.961 | 16,8 | 00:00:02 |
3 / 3 | 66 | URBANIAK Nadia | Łódź | KS POLANIK | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 3 | 00:03:13.860 | 16,7 | 00:00:03 |
4 / 4 | 59 | MOLTENI Hanna | Łódź | RUN-FUN | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 4 | 00:03:15.484 | 16,6 | 00:00:05 |
5 / 5 | 37 | ZJAWIONA Victoria | Łódź | Akademia Lekkoatletyki AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 5 | 00:03:24.091 | 15,9 | 00:00:13 |
6 / 6 | 33 | CHLEBNA Łucja | Łódź | Akademia Lekkoatletyki AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 6 | 00:03:24.404 | 15,9 | 00:00:14 |
7 / 7 | 56 | GŁOGOWSKA Maja | Konstantynów Łódzki | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 7 | 00:03:27.095 | 15,6 | 00:00:16 |
8 / 8 | 30 | WOŹNIAK Ala | Niecki | Akademia Lekkoatletyki AZS Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 8 | 00:03:29.853 | 15,4 | 00:00:19 |
9 / 9 | 44 | BAGIŃSKA Aleksandra | Rzgów | RUN-FUN | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 9 | 00:03:30.197 | 15,4 | 00:00:20 |
10 / 10 | 70 | BLESIŃSKA Natalia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 10 | 00:03:31.022 | 15,4 | 00:00:20 |
11 / 11 | 41 | FILIPIAK Pola | Piotrków Trybunalski | KS POLANIK | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 11 | 00:03:31.197 | 15,3 | 00:00:21 |
12 / 12 | 29 | GIEJBA Nicola | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 12 | 00:03:35.337 | 15 | 00:00:25 |
13 / 13 | 40 | JÓŹWIAK Hanna | Łódź | SP34 Łódź | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 13 | 00:03:35.359 | 15 | 00:00:25 |
14 / 14 | 951 | ZARZYCKA Wiktoria | Łódź | Laski z Alaski | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 14 | 00:03:36.240 | 15 | 00:00:26 |
15 / 15 | 914 | SIEMIŃSKA Anna | Koluszki | LKS Koluszki | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 15 | 00:03:40.406 | 14,7 | 00:00:30 |
16 / 16 | 55 | WIKOWSKA Agata | Łódź | SP202 | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 16 | 00:03:42.295 | 14,6 | 00:00:32 |
17 / 17 | 42 | PSKIT Kinga | Zgierz | Pskit Family | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 17 | 00:03:42.352 | 14,6 | 00:00:32 |
18 / 18 | 49 | PIŃKOWSKA Zofia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 18 | 00:03:42.464 | 14,6 | 00:00:32 |
19 / 19 | 51 | KAMIŃSKA Nikola | Piotrków Trybunalski | KS POLANIK | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 19 | 00:03:42.681 | 14,5 | 00:00:32 |
20 / 20 | 46 | KOWALSKA Hanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 20 | 00:03:43.821 | 14,5 | 00:00:33 |
21 / 21 | 35 | KWAŚNY Martyna | Łódź | EL TATKO | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 21 | 00:03:43.916 | 14,5 | 00:00:33 |
22 / 22 | 38 | KOWALSKA Jagoda | Piotrków Trybunalski | KS POLANIK | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 22 | 00:03:44.101 | 14,5 | 00:00:33 |
23 / 23 | 57 | WALKOWIAK Magdalena | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 23 | 00:03:48.000 | 14,2 | 00:00:37 |
24 / 24 | 50 | NIEDZIELSKA Aleksandra | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 24 | 00:03:53.397 | 13,9 | 00:00:43 |
25 / 25 | 47 | GORTAT Lena | Rąbień | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 25 | 00:03:54.729 | 13,8 | 00:00:44 |
26 / 26 | 952 | OGRODOWCZYK Dagmara | Łódź | Laski z Alaski | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 26 | 00:03:54.943 | 13,8 | 00:00:44 |
27 / 27 | 54 | FRYMUS Amelia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 27 | 00:03:57.394 | 13,6 | 00:00:47 |
28 / 28 | 962 | MOLENDA Pola | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 28 | 00:04:00.949 | 13,4 | 00:00:50 |
29 / 29 | 53 | TORCHALSKA Natalia | Piotrków Trybunalski | KS POLANIK | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 29 | 00:04:02.389 | 13,4 | 00:00:52 |
30 / 30 | 954 | ADAMIAK Wiktoria | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 30 | 00:04:02.653 | 13,4 | 00:00:52 |
31 / 31 | 28 | NOWIK Karolina | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 31 | 00:04:04.481 | 13,3 | 00:00:54 |
32 / 32 | 950 | POTOCKA Tamara | Łódź | Laski z Alaski | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 32 | 00:04:04.661 | 13,2 | 00:00:54 |
33 / 33 | 31 | ŚLIWIŃSKA Maja | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 33 | 00:04:05.244 | 13,2 | 00:00:55 |
34 / 34 | 68 | ROBAK Hanna | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 34 | 00:04:10.797 | 12,9 | 00:01:00 |
35 / 35 | 944 | PALUSZKIEWICZ Wiktoria | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 35 | 00:04:11.201 | 12,9 | 00:01:01 |
36 / 36 | 67 | OSTRZYNIEWSKA Laura | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 36 | 00:04:17.047 | 12,6 | 00:01:06 |
37 / 37 | 32 | GRABICKA Sara | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 37 | 00:04:17.268 | 12,6 | 00:01:07 |
38 / 38 | 45 | GAWROŃSKA Joanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 38 | 00:04:22.983 | 12,3 | 00:01:12 |
39 / 39 | 62 | SERAFIN Anna | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 39 | 00:04:23.976 | 12,3 | 00:01:13 |
40 / 40 | 34 | JURDZAK Edyta | Piotrków Trybunalski | KS POLANIK | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 40 | 00:04:24.857 | 12,2 | 00:01:14 |
41 / 41 | 61 | SOWIŃSKA Blanka | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 41 | 00:04:32.873 | 11,9 | 00:01:22 |
42 / 42 | 36 | ANDRZEJCZAK Amelia | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 42 | 00:04:36.385 | 11,7 | 00:01:26 |
43 / 43 | 60 | SZTANDOR Lena | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 43 | 00:04:40.406 | 11,6 | 00:01:30 |
44 / 44 | 63 | DERCZYŃSKA Julia | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 44 | 00:04:40.415 | 11,6 | 00:01:30 |
45 / 45 | 52 | CZWARTOSZ Marta | Łódź | Szkoła Podstawowa im. M. Montessori | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 45 | 00:05:09.943 | 10,5 | 00:01:59 |
46 / 46 | 64 | CICHEWICZ Weronika | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 – 46 | 00:05:59.243 | 9 | 00:02:49 |
47 / 47 | 58 | SOBCZAK Ines | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 | | | |
48 / 48 | 39 | SZCZEPANIAK Hanna | Łódź | brak | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 | | | |
49 / 49 | 65 | ŻAK Aniela | Zgierz | Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Feliksa Parnella | bieg dziewcząt – ur. 2009-2010 | | | |