Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Kraśnik 2015-06-28

Nutrend Cross Duathlon 2015 - Kraśnik

Wyniki Open

MscNrNazwiskoImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Czas sum.Miejsce w kat.Różnica
133KomornikMarekPodborczeBSK Miód KozackiM4 – od 41 do 50 – 100:22:52 / 4 00:48:47 / 1 00:10:49 / 1 01:22:29100:00:00
221SawiczTomaszLublinETI LKKG LUBLINM3 – od 31 do 40 – 100:24:40 / 11 00:47:01 / 2 00:11:15 / 2 01:22:57100:00:27
320BigorajMarcinLublinbrakM2 – od 21 do 30 – 100:22:53 / 5 00:49:36 / 3 00:10:39 / 3 01:23:09100:00:39
423LechMichałWarszawaPilkaNaHali.plM3 – od 31 do 40 – 200:22:49 / 1 00:51:09 / 5 00:10:28 / 4 01:24:27200:01:57
510GrzywaKarolKraśnikbrakM2 – od 21 do 30 – 200:22:49 / 3 00:51:18 / 6 00:10:20 / 5 01:24:28200:01:59
66BosakSławomirBiłgorajBSK Miód KozackiM4 – od 41 do 50 – 200:23:46 / 7 00:49:45 / 4 00:11:27 / 6 01:24:59200:02:29
73GrucaKrzysztofLublinCEWAR Lubelska Grupa TriathlonuM5 – od 51 do 60 – 100:22:56 / 6 00:51:17 / 7 00:11:28 / 7 01:25:42100:03:12
813AntoniukArturKraśnikEKO Team KraśnikM3 – od 31 do 40 – 300:26:03 / 23 00:50:11 / 9 00:11:01 / 8 01:27:15300:04:45
942RóżalskiKamilLublinSklep rowerowy Bike BoysM3 – od 31 do 40 – 400:25:13 / 16 00:49:20 / 8 00:12:43 / 9 01:27:16400:04:46
1014BukalskiArkadiuszChełmChełmska Grupa TriathlonuM4 – od 41 do 50 – 300:25:13 / 17 00:51:03 / 10 00:11:32 / 10 01:27:50300:05:20
1116MrózWojciechChełmChełmska Grupa TriathlonuM4 – od 41 do 50 – 400:24:46 / 12 00:52:28 / 11 00:11:28 / 11 01:28:44400:06:14
1219KowalczykDamianLUBLINETI LKKG LUBLINM2 – od 21 do 30 – 300:24:59 / 13 00:52:23 / 12 00:11:52 / 12 01:29:15300:06:45
1330PtasznikGrzegorzStalowa WolaPZU Sport TeamM4 – od 41 do 50 – 500:24:15 / 8 00:54:05 / 14 00:10:57 / 13 01:29:18500:06:48
1436FeledynMichałKraśnikERKADO RT KraśnikM2 – od 21 do 30 – 400:25:38 / 20 00:52:27 / 13 00:12:11 / 14 01:30:17400:07:47
1522KwietniewskiPiotrKraśnikbrakM3 – od 31 do 40 – 500:22:49 / 2 00:57:13 / 19 00:10:17 / 15 01:30:20500:07:50
1634KnapikTomaszŻelebskoBSK Miód KozackiM3 – od 31 do 40 – 600:25:27 / 19 00:52:58 / 15 00:12:15 / 16 01:30:42600:08:12
1748SobiesiakSławomirLUBLINbrakM3 – od 31 do 40 – 700:26:29 / 25 00:52:32 / 17 00:11:55 / 17 01:30:57700:08:27
1843WróbelMariuszLublinbrakM3 – od 31 do 40 – 800:27:16 / 29 00:51:44 / 16 00:12:33 / 18 01:31:34800:09:04
1912JachymekArkadiuszLublinbrakM3 – od 31 do 40 – 900:25:22 / 18 00:53:40 / 18 00:13:00 / 19 01:32:04900:09:34
2035BazanTadeuszSokołów MałopolskiGB Na ZdrowieM5 – od 51 do 60 – 200:24:36 / 10 00:56:39 / 21 00:10:48 / 20 01:32:04200:09:34
2127WęgierMikołajLublinBaran Cycling TeamM3 – od 31 do 40 – 1000:26:43 / 26 00:54:13 / 20 00:12:47 / 21 01:33:441000:11:14
22 / 19WasilewskaJoannaBiłgorajBSK Miód KozackiK3 – od 31 do 40 – 100:24:16 / 9 01:00:00 / 26 00:10:52 / 22 01:35:09100:12:39
2328GrądekDariuszKraśnikStrefa Triathlonu KraśnikM5 – od 51 do 60 – 300:26:05 / 24 00:58:00 / 25 00:11:26 / 23 01:35:33300:13:03
245GrządkaMateuszOlbięcinbrakM2 – od 21 do 30 – 500:25:12 / 15 00:59:05 / 27 00:11:31 / 24 01:35:48500:13:19
2549WójcikMarcinLublinbrakM4 – od 41 do 50 – 600:29:01 / 34 00:53:20 / 22 00:13:27 / 25 01:35:49600:13:19
26 / 232BazanKingaSokołów MałopolskiGB Na ZdrowieK2 – od 21 do 30 – 100:26:02 / 22 00:59:51 / 30 00:10:33 / 26 01:36:27100:13:57
2724LipkaJacekLublinBaran Cycling TeamM4 – od 41 do 50 – 700:28:48 / 32 00:54:36 / 23 00:13:08 / 27 01:36:33700:14:03
2811JastrzębskiMichał AdamLublinbrakM3 – od 31 do 40 – 1100:25:55 / 21 00:57:45 / 24 00:13:00 / 28 01:36:401100:14:10
2918OszustMarcinZagrodaChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40 – 1200:27:17 / 30 00:58:02 / 29 00:11:52 / 29 01:37:121200:14:42
302MareckiDariuszKraśnikbrakM5 – od 51 do 60 – 400:25:01 / 14 01:00:07 / 28 00:12:22 / 30 01:37:32400:15:02
3140KotułaRafałKraśnikERKADO RT KraśnikM4 – od 41 do 50 – 800:29:07 / 35 00:56:54 / 31 00:13:17 / 31 01:39:20800:16:50
3231KotułaMichałKraśnik brakM4 – od 41 do 50 – 900:28:28 / 31 01:00:11 / 32 00:13:35 / 32 01:42:15900:19:45
3345BieleckiRadosławKrasnikERKADO RT KraśnikM4 – od 41 do 50 – 1000:26:55 / 27 01:03:30 / 33 00:12:19 / 33 01:42:451000:20:15
3439MatuszakMariuszLublinlubelska grupa triathlonuM2 – od 21 do 30 – 600:26:59 / 28 01:03:36 / 34 00:12:20 / 34 01:42:56600:20:27
35 / 338KochaniecKarolinaLublinlubelska grupa triathlonuK3 – od 31 do 40 – 200:28:53 / 33 01:02:30 / 36 00:12:36 / 35 01:44:01200:21:31
36 / 415KędraAnnaK raśniczynChełmska Grupa TriathlonuK4 – od 41 do 50 – 100:29:51 / 36 01:01:09 / 35 00:13:42 / 36 01:44:43100:22:13
37 / 546SkibaAgnieszkaStalowa WolabrakK2 – od 21 do 30 – 200:30:24 / 40 01:03:38 / 37 00:14:35 / 37 01:48:38200:26:08
38 / 68ZającElżbietaBiłgorajBSK Miód KozackiK5 – od 51 do 60 – 100:30:24 / 39 01:05:52 / 38 00:13:31 / 38 01:49:48100:27:18
3947KubikTymoteuszKraśnikbrakM3 – od 31 do 40 – 1300:30:15 / 37 01:06:36 / 39 00:15:06 / 39 01:51:581300:29:28
40 / 741KajdaWeronikaKraśnikBaran Cycling TeamK2 – od 21 do 30 – 300:34:06 / 41 01:03:03 / 40 00:15:00 / 40 01:52:10300:29:40
4137BrzyskiRadosławStalowa WolabrakM4 – od 41 do 50 – 1100:30:21 / 38 01:07:05 / 41 00:16:16 / 41 01:53:431100:31:13
4244KonarskiWłodzimierzKraśnikbrakM5 – od 51 do 60 – 500:34:51 / 42 01:06:19 / 42 00:15:06 / 42 01:56:16500:33:46
437FilinŁukaszKraśnikbrakM4 – od 41 do 50 – 1200:36:25 / 43 01:13:01 / 43 00:19:10 / 43 02:08:371200:46:08
DNF*26PaszczykAnnaLublinBaran Cycling TeamK3 – od 31 do 40 – DNF*DNF*DNF*DNF*

*DNF - nie ukończył