Annopol 2015-09-27

Nutrend Cross Duathlon 2015 - Annopol

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 39 uczestników
DNS*56Antoniuk ArturKraśnikEKO Team KraśnikM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*35Bazan TadeuszSokółów MałopolskiGB Na ZdrowieM5 – od 51 do 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95Bigoraj MarcinLublin.....M2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Bosak SławomirBiłgorajMiód Kozacki BiłgorajM4 – od 41 do 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Bukalski ArkadiuszChełmChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100Gruca KrzysztofLublinCEWAR Lubelska Grupa TriathlonuM5 – od 51 do 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Kiełbasa RobertŚwidnikM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Knapik TomaszBiłgorajMiód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121Kochaniec KarolinaLublinLubelska Grupa TriathlonuK2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Komornik MarekPodborczeMiód Kozacki BiłgorajM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*94Kotuła MichałKraśnik --M3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53Kraska ArkadiuszPuławyPuławianin PuławyM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113Krawczyk PrzemysławNiemceBaran Cycling TeamM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*97Kubik TymoteuszKraśnikBaran Cycling TeamM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Kwiatek MałgorzataToruń.....K2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23Lech MichałWarszawaPilkaNaHali.plM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136Lipka JacekLublinBaran Cycling TeamM4 – od 41 do 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Łopąg JerzyChełmChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*117Marek BuryBiłgoraj--M4 – od 41 do 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*119Matuszak MariuszLublinLubelska Grupa TriathlonuM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133Mazur GrzegorzLublinwww.RowerowyLublin.orgM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106Michał BarabaszJózefówTS Meran OtwockM1 – od 16 do 20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128Mróz WojciechChełmChełmska Grupa TriathlonuM4 – od 41 do 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Mróz ElżbietaChełmChełmska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Oszust MarcinZagrodaChełmska Grupa TriathlonuM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112Paszczyk AnnaLublinBaran Cycling TeamK3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Pytel MariaStarachowiceTriathlon StarachowiceK2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96Rafał KotułaKraśnikERKADO Racing Team KraśnikM3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*110Różalski KamilLublinSklep rowerowy Bike BoysM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137Spólnicka ElżbietaLublinLubelska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139Stanisławek KingaLublinLubelska Grupa TriathlonuK3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99Szot IwonaLublinLubelska Grupa TriathlonuK4 – od 41 do 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Szymanowski PrzemysławKońskieTriathlon StarachowiceM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2Wasilewska JoannaBIŁGORAJMiód Kozacki BiłgorajK3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98Wasilewski RadosławBiłgorajMiód Kozacki BiłgorajM2 – od 21 do 30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115Wrona JerzyLublinLubelska Grupa TriathlonuM5 – od 51 do 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Wróbel MariuszLublin.....M3 – od 31 do 40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51Zając ElżbietaBigorajMiód Kozacki BiłgorajK4 – od 41 do 50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Zając ZbigniewBigorajMiód Kozacki BiłgorajM5 – od 51 do 60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował