Maków Podhalański, 23-05-2015

XXIII MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ

Wyniki Oficjalne Open 10 km

MiejsceNrNazwisko / Surname / Imię / NameMiejscowość / CityKlub/Drużyna / TeamKategoriaCzas sum.Miejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 113 uczestników
DNS*136Antolec JanM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100Bala PatrykRaba Wyżna 554AORKAN RABA WYŻNA M 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29Baran MariolaKrakówniezrzeszonaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74Behounek LeszekZakopaneFlow ZakopaneM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92Bisklup WaldemarBYTOMniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83Bochnak MaciejRABA WYŻNA ORKAN RABA WYŻNA M 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Bogdan PatryjKraków8BltrM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87Boryczko EwaKrakówTvn wszędzieK 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96Brych- Pająk EwaCzęstochowaBudowlani CzęstochowaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80Bulik WitoldGilowicePKs Olimpijczyk GilowiceM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128Celak DariuszSucha BeskidzkaM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Ceremuga JacekMaków PodhalańskiM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3Cholewa JanSucha BeskidzkaniezrzeszonyM 60 (1955 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54Cichocki ŁukaszStanowiceLuxtorpeda CzerwionkaM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71Czapek AnnaGliwiceSalsa cubana GliwiceK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70Czapek MarekGliwiceSalsa cubana GliwiceM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86Czerwiński AdamKrakówWKS WawelM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61Derbenov EvgeniyWinnicaAchilles LesznoM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*94Didovodiuk DmytroIwano- FrankovskLKB RUDNIKM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5Dyrcz MagdalenaZawojaniezrzeszonaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Dyrlaga StanisławWęgierska GórkaKS Halny Węgierska GórkaM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Dziewior MarekMiasteczko ŚląskieM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11Elzbieciak MichalLachowiceniezrzeszonyM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Elżbieciak MateuszLachowice niezrzeszonyM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76Firek PiotrJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20Firek AleksandraJordanówUKS DELTA JORDANÓWK 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48Fojcik BożenaSTANOWICELuxtorpeda CzerwionkaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Gawroński ZbigniewBielsko-BiałaniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Gigoń TomaszBiałkaM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133Golec PaulinaKrakówKS AZS AWF KRAKÓWK 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122Grajny PiotrLachowiceUKS LachowiceM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107Grajny PrzemysławLachowiceniezrzeszonyM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25Góra BartłomiejKrzyżowaniezrzeszonyM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*90Góralczyk PawełCHOCZNIA/WADOWICEKS AZS AWF KRAKÓWM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57Janisiewicz WojciechCZERWIONKA-LESZCZYNYLuxtorpeda CzerwionkaM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*131Jeleń RemiMaków PodhalańskiBestiaM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*119Jeleń JanuszMaków PodhalańskiM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37Jędrzkiewicz AndrzejŻywiecniezrzeszonyM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30Karpeta JanuszKrakówniezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73Kastelik WacławRychwałdekniezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72Knużyński MarcinMaków PodhalańskiniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64Korzusznik PiotrCzerwionka-LeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63Korzusznik WojciechCzerwionka-LeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Kramarz StanisławSucha BeskidzkaM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4Kucharczyk AdamMAKÓW PODHALAŃSKIniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79Kudzia BarbaraMarcowkaniezrzeszonaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102Kulpa MichałŚwiecieSport Zdrowie KondycjaM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Kulpa PaulinaŚwiecieSport Zdrowie KondycjaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69Kłeczek RadosławKrakówwww.radekkleczek.plM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14Labziuk OleksandrWinnicaAchilles LesznoM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Lachowski AndrzejKrakówLACHO TEAMM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22Lany GrzegorzKatowiceniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75Lasik MateuszStryszawaniezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95Łach AgnieszkaŁysokanieniezrzeszonaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*35Macioł AndrzejKrakowESKADRA MASTERSM 60 (1955 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98Majcher PiotrKrakówESKADRA MASTERSM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141Majkrzak MariuszSucha BeskidzkaPOLNI SUCHAM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26Majkrzak MariuszSUCHA BESKIDZKAPOLNI SUCHAM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47Menżyk UrszulaSTANOWICELuxtorpeda CzerwionkaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16Menżyk MarcinStanowiceLuxtorpeda CzerwionkaM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*140Miśkowiec TomaszMaków PodhalańskiM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55Nagirnjak WiktorWinnicaAchilles LesznoM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56Nagirnjak NataliaWinnicaAchilles LesznoK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32Nieciąg AleksandraGrzechynianiezrzeszonyK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6Nowak JustynaJordanówUKS Delta JordanówK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2Nędza SławomiraKrakówniezrzeszonaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15Oleksiuk MarcinLeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89Ordzowiały PiotrOSIELECTEAM RAPACZM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88Pająk StanisławBiałkaniezrzeszonyM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10Pająk WojciechBieńkówkaniezrzeszonyM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24Pastor RafałZywiecniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*84Pieczara DominikaMAKÓW PODHALAŃSKIniezrzeszonaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99Pierzynka ZbigniewKrakówOlimpijczyk Moskwa i Los AngelesM 60 (1955 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106Przemek MętelMaków PodhalańskiniezrzeszonyM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*60Przybylska- Toman DorotaStanowiceLuxtorpeda CzerwionkaK 50 (1965 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137Pęczek BartłomiejMaków PodhalańskiM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77Radczak AndrzejKrakówTEAM ASA Biegiem po ZdrowieM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*52Radkowska- Repko MonikaCZERWIONKA-LESZCZYNYLuxtorpeda CzerwionkaK 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Radwan MichałGrzechyniaWKS WawelM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40Romanowski RobertGilowiceniezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*85Rusin GrzegorzJuszczyn niezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Rybak SergiiVIINNITSALKB RUDNIKM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7Rybarz ArturBRZESZCZEJakoś LeciM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23Ryś WacławMysleniceniezrzeszonyM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144Sabatowski MaciejSucha BeskidzkaM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45Sala- Tlałka MagdalenaMarcówkaniezrzeszonaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*97Savchuk RuslanKolomyjaAchilles LesznoM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82Sałapatek WitoldSKAWICAniezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49Skorupa IwonaCzerwionka LeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaK 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51Stabla KasiaStanowiceLuxtorpeda CzerwionkaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Stabla JarekStanowiceLuxtorpeda CzerwionkaM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91Stanek TomaszRacibórzniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34Stanek AndrzejSucha BeskidzkaniezrzeszonyM 60 (1955 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17Szarawara StanisławRabka-ZdrójniezrzeszonyM 60 (1955 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*67Szklana AnitaWieprzecniezrzeszonaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78Tatoń DorotaSucha BeskidzkaniezrzeszonaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Timashov VolodymyrDonieckAchilles LesznoM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145Tkacz TamaraMaków PodhalańskiK 50 (1965 i starsi) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53Toman MichałCzerwionka- LeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66Toman MałgorzataCzerwionkaLuxtorpeda CzerwionkaK 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Twaróg KamilToporzyskoUKS DELTA JORDANÓWM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*19Ucher- Holona IzabelaRYBNIKLuxtorpeda CzerwionkaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68Urbaniec AndrzejSUCHA BESKIDZKAniezrzeszonyM 50 (1965-1956) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Veretskij PavloDonetskLKB RUDNIKM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121Wawer MateuszCzerwionka-LeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44Weber MaciejKrakówniezrzeszonyM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58Wilk DamianTychyniezrzeszonyM 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59Wilk BarbaraTychyniezrzeszonaK 40 (1975-1966) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Wolczko GrzegorzMaków PodhalańskiMakówM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*117Wybraniec WojciechSucha BeskidzkaOfiary Jedzenia KoltletówM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81Zalewski PiotrMaków PodhalańskiPMKWM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28Zaręba-głód EmanuelBaczynMikeszTeamM 20 (1999-1986) – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46Żak RafałLeszczynyLuxtorpeda CzerwionkaM 30 (1985-1976) – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował