Marina Puławy,21-03-2015

Bieg Zielonych Sznurowadeł

Wyniki M 31-50 5km

MiejsceNrNazwisko / ImięNarodowośćMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.Vśr
Nie wystartowało 46 uczestników
DNS*13Adamczyk ŁukaszPolskaPodsuliszkaAmbasador PROGRAMU KARIERAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*149Adamczyk DariuszPOLSKAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*21Bachan KrzysztofPolskaPuławyChemik Noxy PuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*129Belowski ŁukaszPolskaPuławyNatural Born Runners TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*32Dołba ArekPolskaLublinDołba TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*58Dyguś FilipPolskaLublinTEAM 666M 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*169Dyjak DanielPolskaRzeszówM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*2Dębski SławomirPOLSKAGŁOWNOM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*156Filewicz PawełPolskaWarszawaLENIWCEM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*90Golba TomaszPolskaPuławyniezrzeszonyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*27Grochal NorbertPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*121Grudek WiesławpolskawarszawaGrudkiM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*122Iwanek SebastianPolskaRykibiegusiem.plM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*45Jeliński MariuszPolskaPionkiM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*124Joński EmilPolskaBaranówM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*119Kowalik SławomirPolskaPulawyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*151Kowalik PiotrPOLSKAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*75Krukowski MarekPOLSKAMIĘDZYRZEC PODLASKIM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*71Księżak BartłomiejPolskaPuławyBieg Szlak TrafiM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*117Kubak KrzysztofPolskaRykibiegusiem pl.M 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*10Kubicz MikołajPolskaWarszawaENTRE.PL TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*152Kępka ZbigniewPOLSKAPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*41Łopuszyński RobertPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*31Łoza AdamPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*34Nadolski MichałPOLSKAPUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*7Olek ArturPolskaRykibiegusiem.plM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*142Orzeł MichałPolskaENTRE.PL TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*133Orłowski MarcinPOLSKAZwoleńM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*146Pazera JacekPOLSKASZYDŁOWIECENDORFINAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*145Pazera PiotrPOLSKASZYDŁOWIECENDORFINAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*104Pałyska JakubPolskaGarwolinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*85Pieńkosz RobertPolskaPuławy-M 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*163Podlipny MarekPolskaWesołówkal.w.bogdankaM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*64Poznański KrzysztofPolskaPolskaM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*144Szeremeta PawelpolskalublinTrinityClubM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*116Ścibior RobertPolskaKlementowiceM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*16Tarabasz KrzysztofPolskaCerekiewM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*101Tomczyk DawidPolskaLublinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*159Urbanek RobertPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*82Wojda SylwesterPolskaŻelechówE.S.K.M. ŻELECHÓWM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*157Wrzochal SławomirPolskaAnusinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*17Wrzochal JarosławPolskaAnusinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*108Wydra KamilPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*40Włudarczyk DamianPolskaPuławyChemik Noxy PuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*97Zbiciak AdamPolskaLubartówM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*
DNS*78Ziółkowski PawełPolskaGóra KalwariaCSEM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował