Marina Puławy,21-03-2015

Bieg Zielonych Sznurowadeł

Wyniki OPEN 5km

MiejsceNrNazwisko / ImięNarodowośćMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.
Nie wystartowało 163 uczestników
DNS*13Adamczyk ŁukaszPolskaPodsuliszkaAmbasador PROGRAMU KARIERAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149Adamczyk DariuszPOLSKAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24Adamczyk MałgorzataPolskaNowy Dwór MazowieckiSerock Biega z Hotelem NarvilK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Ambroziak AnettaPolskaPuławyCentrum Medyczne InternusK 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21Bachan KrzysztofPolskaPuławyChemik Noxy PuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20Bachan DorotaPolskaPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*109Belowska GrazynaPolskaPUŁAWYPUŁAWYK 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Belowski ŁukaszPolskaPuławyNatural Born Runners TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*110Belowski LeszekPolskaPUŁAWYChemik NOXY PuławyM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93Bordzoł JanPOLSKALubartówLUBARTÓWM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*9Borkowska AnnaPolskaWarszawaLENIWCEK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69Borkowska KarolinaPolskaGóra KalwariaLeniwce BiegająK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*140Bradtke AleksandraPolskaDęblinWSOS DęblinK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61Capała mieczysławPolskaPuławyind.M 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51Ceberak BartoszPolskaLubartówlubartówbiega.plM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100Celej KamilaPolskaStare ZadybieKB V-MAX ADAMÓWK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79Chabros TomaszPolskaWitowiceM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91Chmielewska BarbaraPolskaKozieniceK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127Chmurzyńska MartynaPolskaZwoleńK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138Cięciara DorotaPolskaPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*154Cyngot JacekPolskaKozieniceUKS Olimp KozieniceM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57Czarnecka MałgorzataPOLSKAPUŁAWYSIŁOWNIA JOKER PUŁAWYK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54Daniel KamilPolskaLublinM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53Daniel MonikaPolskaLublinK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107Dec BartoszPolskaWilgaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56Dobiecka AgnieszkaPOLSKAPUŁAWYSIŁOWNIA JOKER PUŁAWYK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47Dobrowolski MichałPolskaLublin--M 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32Dołba ArekPolskaLublinDołba TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*115Drążyk AgnieszkaPOLSKAPUŁAWYK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12Dworniczak KatarzynaPolskaPuławyK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58Dyguś FilipPolskaLublinTEAM 666M 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*169Dyjak DanielPolskaRzeszówM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*3Dębska DorotaPolskaGłownoK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*2Dębski SławomirPOLSKAGŁOWNOM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*156Filewicz PawełPolskaWarszawaLENIWCEM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Gawryjołek KamilPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113Gałasiewicz KubaPolskaRadomUKS TechnikM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*60Gnieciak MonikaPolskaGóra PuławskaK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*90Golba TomaszPolskaPuławyniezrzeszonyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59Graj ArkadiuszPolskaŚwidnikM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27Grochal NorbertPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121Grudek WiesławpolskawarszawaGrudkiM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120Grudek BarbaraPolskawarszawagrudkiK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Głowacki LeszekPolskaLublinP.U.E. i H. Elto sp. z o. o.M 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25Hajbos KarolPolskaRomaszkiKU AZS UP LUBLINM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122Iwanek SebastianPolskaRykibiegusiem.plM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72Jankowski EugeniuszPolskaPulawyOPEC -PulawyM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45Jeliński MariuszPolskaPionkiM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Jońska KatarzynaPolskaMesznoK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Joński EmilPolskaBaranówM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15Kielewicz KazimierzPolskaRadomM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62Kluziak KarolPolskaPuławyUKS "Maratończyk"M 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68Kluziak TomaszPolskaPuławyUKS "Maratończyk"M 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*52Knurek JakubPolskaBeskoM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*141Kondracki PawełPolskaGóra PuławskaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43Kopińska KarolinaPlNałęczówK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114Kowalczyk JanuszPolskaRadomBiegiem Radom!M 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112Kowalczyk MichałPolskaRadomJacekBiega Running TeamM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151Kowalik PiotrPOLSKAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*119Kowalik SławomirPolskaPulawyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Kowalski KamilPolskaWilgaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*118Kozak KacperPolskaPuławyBrakM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139Końka JakubPolskaDęblinM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28Krawczyk ElżbietaPolskaPuławyK 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75Krukowski MarekPOLSKAMIĘDZYRZEC PODLASKIM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167Krzosek DamianPolskaRadomRLTL- ZTE - RadomM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*71Księżak BartłomiejPolskaPuławyBieg Szlak TrafiM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*117Kubak KrzysztofPolskaRykibiegusiem pl.M 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10Kubicz MikołajPolskaWarszawaENTRE.PL TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137Kutyła JoannaPolskaPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152Kępka ZbigniewPOLSKAPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63Laska MałgorzataPolskaZawichostZawichost BiegaK 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Latańska IwonaPolskaPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143Łaziuk TomaszPolskaMiędzyrzec PodlaskiKW MagnoliaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41Łopuszyński RobertPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*31Łoza AdamPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Matejek DianaPolskaPuławyCentrum Medyczne InternusK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11Matraszek DamianPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*168Mazurek IrminaPolskaPuławyFizjoactivK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106Małkiewicz KacperPolskaWilgaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4Michalski MateuszPolskaGóra PuławskaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*150Miduch RyszardPOLSKAPuławyM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6Mikołajczyk MartynsPolskaPuławyK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89Moskalik IwonaPolskaPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*35Murat MichałPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*148Muszyńska MariolaPolskaPuławyCentrum Medyczne InternusK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*147Nacarz ŁukaszPOLSKASobieszynM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34Nadolski MichałPOLSKAPUŁAWYCHEMIK NOXY PUŁAWYM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Ogłoza AleksandraPolskaWarszawaNatural Born Runners TeamK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7Olek ArturPolskaRykibiegusiem.plM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*142Orzeł MichałPolskaENTRE.PL TeamM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133Orłowski MarcinPOLSKAZwoleńM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158Osełka PrzemysławPOLSKAENTRE.PL TeamM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*73Osiak ArturPolskaGołąbM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*155Ostapowicz JustynaPolskaOpole LubelskieK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*161Pawlak GrzegorzPolskaŁęcznal.w.bogdankaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*146Pazera JacekPOLSKASZYDŁOWIECENDORFINAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145Pazera PiotrPOLSKASZYDŁOWIECENDORFINAM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Pałyska JakubPolskaGarwolinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55Piesio JagodaPolskaBobrownikiK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*85Pieńkosz RobertPolskaPuławy-M 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74Piskorek KazimierzPolskaM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5Piskorski MarcinPolskaRykiM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39Pitura ElizaPolskaLublinK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*67Podleśna AleksandraPolskaKurówK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*163Podlipny MarekPolskaWesołówkal.w.bogdankaM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64Poznański KrzysztofPolskaPolskaM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14Prażmo RomanPolskaSAMOKLĘSKIM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Prygoń KatarzynaPolskaLublinK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92Pudło BarbaraPolskaLublinLubelska Grupa TriathlonuK 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111Płatos EwelinaPolskaRadomUKS TechnikK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37Radzikowski PrzemysławPolskaLublinM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81Rak PaulinaPolskaDęblinK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30Rodzoch PiotrPolskaPuławyPuławy24RunningM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70Ruciński PrzemekPolskaWólka GołębskaM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76Rucka KatarzynaPolskaGóra KalwariaCSEK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*131Ruta DamianPolskaWarszawaKU AZS WUMM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46Sak AnetaPOLSKAPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87Samcik MichałPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65Saran AlbertPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36Sieńczyk KarolPolskaPuławyUKS "Maratończyk"M 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23Sitkiewicz MałgorzataPolskawarszawaBiegam na TarchominieK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Smyrgała KarolinaPolskaPuławyK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48Socha SylwiaPolskaDęblinK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88Soczyński KrystianPolskaZwoleńBrakM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103Sot JoannaPolskaPuławyK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102Sot MartaPolskaPuławyK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*94Starzyk MarzenaPolskaKozieniceUKS Olimp KozieniceK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*164Starzynski AndrzejPolskaKlementowiceCHEMIK NOXY PUŁAWYM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*84Staśkiewicz AdamPolskaSerockM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44Suszek MichałPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29Szajowski StanisławPolskaPuławyniestowarzyszonyM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*144Szeremeta PawelpolskalublinTrinityClubM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26Sztejmiec JerzyPolskaPuławyniezrzeszonyM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49Szwarc AleksandraPolskaDęblinK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116Ścibior RobertPolskaKlementowiceM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16Tarabasz KrzysztofPolskaCerekiewM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Tatar DominikPolskaZwoleńM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Tomczyk DawidPolskaLublinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*19Turak JoannaPolskaPuławyK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153Tuźnik AgnieszkaPolskaPuławynieK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159Urbanek RobertPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165Vesely MateuszPOLSKASZYDŁÓWEKM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86Wargacka AngelikaPolskaZwoleńKPB_PionkiK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80Wenerski WojciechPolskaLublinLubelskie Stowarzyszenie BiegoweM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*42Wielgosz MariaPolskaGarwolinK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82Wojda SylwesterPolskaŻelechówE.S.K.M. ŻELECHÓWM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166Woszczek DanutaPolskaGołąbUKS OLIMP KozieniceK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66Woźniak ŻanetaPolskaRadomK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160Woźnicki OlafPolskaZakopaneTG Sokół ZakopaneM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99Wrona JerzyPolskaKrężnica Jarazpd stolmarM 51 > 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77Wroniewicz MarcinPolskaCzerskCSEM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157Wrzochal SławomirPolskaAnusinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17Wrzochal JarosławPolskaAnusinM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98Wydra KamilPolskaPuławyM 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Wydra KamilPolskaPuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95Wólczyńska RenataPolskaZwoleńK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96Wólczyńska WiktoriaPolskaZwoleńK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128Węglińśka MartynaPolskaZwoleńK 16-30 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40Włudarczyk DamianPolskaPuławyChemik Noxy PuławyM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*97Zbiciak AdamPolskaLubartówM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22Zielińska BarbaraPolskaParchatkabrakK 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78Ziółkowski PawełPolskaGóra KalwariaCSEM 31-50 5km – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował