Marina Puławy,21-03-2015

Bieg Zielonych Sznurowadeł

Wyniki OPEN Półmaraton

MiejsceNrNazwisko / ImięNarodowośćMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.
Nie wystartowało 147 uczestników
DNS*215Kłało RobertPolskaLublinM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*331Banach KubaPolskaRadomBiegiem Radom!M 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*332Banach AndrzejPolskaGarbatka-LetniskoBiegiem Radom!M 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*218Bartnik GrzegorzPolskaRadomM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*318Bartoszek JarekPolskaKazimierz Dolnywww.kazimierzaktywnie.plM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*271Bednarz CezaryPolskaŚwidnikBiegający ŚwidnikM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298Bielak KrzysztofPolskaLublinFB/Biegowa PrzygodaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*299Bielak AnnaPOLSKALUBLINSTOWARZYSZENIE MARATON LUBELSKIK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*272Bienias KrzysztofpolskaGarbatka-LetniskoM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*285Bisek MarekPolskaLublinLW BogdankaM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*228Bogdanow AndrzejPOLSKALUBLINM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229Borkowski PawełPolskaGóra KalwariaNiezrzeszonyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*295Borkowski ŁukaszPolskaLublinTVP LublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*255Borkowski JerzyPolskaRadomBiegiem RadomM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*279Boruch ZbigniewPolskaŚwidnikInfinite TeamM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*338Brodacki WaldemarPolskaPuławyM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*334Brzezińska EmiliaPolskaLublinSklep Biegacza.plK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*303Budziński ArturPolskaRadomM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*309Całka MarcinPOLSKALUBLINKEREZA LUBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230Cegiełko PawełPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*333Choiński RobertPolskaŚwidnikBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*269Chojecki DariuszPOLSKALublinKEREZA LUBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*336Chruściel JacekPolskaMiedzyrzec PodlaskiKW MagnoliaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247Cywka KrzysztofpolskazwoleńZSR-T ZwoleńM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*274Czornik HenrykPolskaLublinLubelskie Stowarzyszenie BiegoweM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*323Czuryłowski SławomirPolskaChodelSygnał ChodelM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*267Dobek MarekPolskaPuławyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223Domonik SebatsianPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*321Drogoń ŁukaszPOLSKALublinDelegatura Wojskowej Ochrony Przeciwpożarowej w LublinieM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*335Drwal MarcinPolskaBiegusiem.plM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*270Filip PawełPOLSKALublinKEREZA LUBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*256Fudali MarcinPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*305Gałan TomaszPolskaLublinBiegać, skakać, latać, pływać...M 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*291Gałązka MałgorzataPolskaLublinK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*237Glinicki JarosławPolskaWarszawaTrucht Tarchomin TeamM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*344Gomczak LeonPolskaGryficeM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*253Grabiec-Cywka AgataPolskaZwoleńK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*307Grabowski WojciechPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245Grudniewski EdwardPOLSKAKozieniceNA ZDROWIE 'KOZIENICEM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*264Gruza PawełPolskaDęblinM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*345Grzegorz GomułaPolskaRadomM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*236Grzeszczyk KingaPolskaPuławyK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*308Grzybek PiotrPOLSKALUBLINKEREZA LUBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*216Haładyj PiotrPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*296Helak MarcinPolskaŚremWSOSP DęblinM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*316Jablonowski GrzegorzPolskaWarszawaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*263Jabłonowski KrzysztofPolskaWarszawa Sparta BiałołękaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*313Jagieło MichałPolskaLubieniaSport Medical RehabilitacjaM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249Jata MartaPolskaLublinK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*213Jonik MarcinPolskaLublinhttp://marcinjonik.prv.plM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*208Jóźwik MarekpolskaradomBIEGIEM RADOM !M 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*202Kardyka GrzegorzPolskaŚwidnikŚwidnikM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1Karolkiewicz DanielPolskaWarszawaENTRE.PL TeamM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204Kaźmierczak ErykPolskaRykiVege RunnersM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*205Kaźmierczak SylwiaPolskaRykiK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206Kaźmierczak KrzysztofPolskaRykiM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340Klisz AgnieszkaPolskaLublinSklep Biegacza LublinK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*287Kochaj WojciechPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339Komsta JarosławPolskaWielkieM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*278Kowalski DariuszPolskaPuławyM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*246Kozłowski TomaszPolskaPuławyM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*301Krasiński WojciechPolskaLipskoM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*209Kraska ArkadiuszPolskaPuławysklepmerida.plM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*242Kruk TomaszPolskaLublinLubelskie Stowarzyszenie BiegoweM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*289Kulik WojciechPolskaPiasecznoKultura biegaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*343Kurmłło GrzegorzPolskaPuławyM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*262Kurzyna KrzysztofPolskaKraśnikM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224Kępski DominikPolskaRadomUNIMAX S.A.M 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*286Kłos ZbyszekpolskaPIASTÓWTAK SOBIE BIEGAM - PIASTÓWM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*265Laska TomaszPolskaZawichostZawichost BiegaM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231Leziak WojciechPolskaWilkołazFŁT KraśnikM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*203Lubański WitoldPolskaWarszawaM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*317Łyjak TomaszPolskaPuławyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*207Malec BarbaraPolskaLublinSklep Biegacza LublinK 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232Masajada TomaszPolskaWąwolnicaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240Mazurek RyszardPOLSKATŁUSZCZBOBR TŁUSZCZM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*320Małek MariuszpolskaŻelechowbrakM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*325Mejsner BartoszPolskalublinsklep biegaczaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*266Mikos IreneuszPOLSKALUBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238Mirecka KatarzynaPolskaWarszawaK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*252Mirosław RafałpolskaWojciechówM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*312Mizak DariuszPolskaPuławyNOXY CHEMIKM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*329Morawski MirosławPolskaRadomBIEGIEM RADOM!M 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*259Myszkowski HenrykPolskaGóra KalwariaM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*315Neczaj-Raczyńska AnnaPolskaŁęcznaK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*304Nosek HubertPolskaKraśnikM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*306Nosowski RobertPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*322Olech ŁukaszPolskakraśnikGlebogrzmotyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*276Oleszkiewicz GrzegorzPolskaPuławyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234Opoka DawidPolskaLublinSklep Biegacza LublinM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227Ostapowicz BartekPolskaOpole LubelskieM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*281Ostaszewska ElizaPolskaAugustówNadaktywniK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*282Ostaszewski ArekPolskaBiałystokNadaktywniM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*292Padysz ArkadiuszPOLSKAWYSOKIEM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221Piasek KarolPolskaOżarów MazowieckiM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*220Porada MarcinPolskaJasionkaM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*201Prószyński RomualdPOLSKAPUŁAWYPUŁAWIANIN PUŁAWYM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*326Płecha GrzegorzPolskaChodelSygnał ChodelM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*328Rakoczy GrzegorzPolskaStarachowiceM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225Repczuk AgataPolskaPuławyK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235Reps AgnieszkaPolskaLublinK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*239Roehrych PawełPolskaWarszawaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*261Rybak PrzemysławPolskaPuławyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*290Ryciak MichałPOLSKADĘBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*268Ryniewski TomaszPOLSKALUBLINM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*284Rzedzicki ŁukaszPolskaŚwidnikM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243Sawa PiotrPolskaLublinSklep Biegacza TeamM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214Siedlaczek ZbigniewPolskaLublinM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*222Siegieda MichałPolskaWarszawaŻWM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*211Sikora MichałPolskaPuławyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*347Skocz TomaszPolskaPuławyTAK SOBIE BIEGAM - PIASTÓWM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*294Skocz TomaszPOLSKABOCHOTNICAM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*314Skoczek MichałPolskaNałęczówM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200Skoczeń GrzegorzPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*254Smołka TomaszPolskaLublinRavens LublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*277Sobieszek SylwiaPolskaZwoleńK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*217Sosik SebastianPOLSKAPUŁAWYM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*248Sot WeronikaPolskaPuławyFizjoactivK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243Sprawka MarcinPolskaLublinSklep Biegacza TeamM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*257Stasiewicz ŁukaszPolskaLublinTrinityClubM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*297Stefaniuk RomanPolskaSiedlce-M 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*288Stefaniuk MarcinPolskaWarszawaKultura BiegaM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226Stępień LeszekPolskaWołominBóbr TłuszczM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233Sulowski WładysławpolskamarysinbrakM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*258Szczepanik JacekPolskaŻyrardówM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*210Szewczyk GrzegorzPolskaKlementowiceM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*275Szocinski-Klein MarekPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*319Szydłowski MarekPolskaLublinM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*337Sójka PiotrPOLSKAMIĘDZYRZEC PODLASKIM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*302Sękowska DorotaPolskaLublinStowarzyszenie Maraton LubelskiK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*212Śniadkowski KonradPolskaPuławyM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*260Taber KonradPolskaBrwinówSTO-nogi MilanówekM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*293Tarabasz ElizaPolskaRadomRuda TeamK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*341Trykacz IzabelaPolskaPuławyK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*294Trzebiński PawełPolskaRadomRuda TeamM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*244Tylutki KamilPolskaPuławyM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*250Walerowicz RafałPolskaSkarżysko-KamiennaM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*273Warda JoannaPolskaLublinK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*311Wiechetek ŁukaszPolskaLublinbrakM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*283Wierzbicki MateuszPolskaPionkiKPB_PionkiM 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219Wiśniewski PiotrekPolskaRadzikówRumakiM 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*310Wojtaś MałgorzataPolskaLublinK 16-30 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*327Wojtuniak RafałPolskaMałęczyńBiegiem Radom!M 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*330Wrocławski Stanisławpolskachodell.w.bogdankaM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*241Wójcik SylwiaPolskaLublinSklep BiegaczaK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*324Wójcik RenataPolskaLublinK 31-50 Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*280Zegarłowicz PawełPolskaPiastówM 51 > Półmaraton – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował