Silesia Ring 2024-06-29

Classic Auto Cup - Silesia Ring

Wyniki kategorii Grupa Zielona

00

00

00

MiejsceNrNazwisko / ImięMarkaModelKlasyfikacje dod.Klasa:KategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.
1143PAWELEC MaciejToyota CelicaPuchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-2000 – 100:02:11.369 / 1 00:02:15.550 / 1 00:02:21.817 / 3 00:06:48.736
2141KIEPURA DawidKadett C GTEPuchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-2000 – 100:02:12.916 / 2 00:02:14.719 / 2 00:02:16.611 / 1 00:02:20.389 / 1 00:02:22.685 / 1 00:02:22.943 / 1 00:42:52.118 / 1 00:56:42.381
3164SZYMCZAK LukaszRenault ClioPuchar Francuskich KlasykówGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000 – 100:02:14.462 / 3 00:02:15.726 / 3 00:02:17.072 / 2 00:06:47.260
4160WIKTOROWICZ TomekFiat SeicentoPuchar Włoskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-1600 – 100:02:16.672 / 4 00:02:17.717 / 4 00:04:34.389
5162ANDRZEJAK GrzegorzChevrolet CorvettePuchar American CarGrupa 1: Oldtimer Classic G-1 2000+ – 100:02:17.641 / 5 00:02:22.425 / 6 00:02:26.017 / 6 00:07:06.083
6159BIEGOŃ JanToyota MR2Grupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 100:02:18.628 / 6 00:02:24.776 / 9 00:02:26.845 / 7 00:07:10.249
7150DUDKOWIAK PiotrAlfa Romeo GTVPuchar Włoskich KlasykówGrupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 200:02:19.278 / 7 00:02:19.627 / 5 00:02:22.921 / 4 00:02:28.360 / 2 00:09:30.186
8148GOŁDA GrzegorzCitroen C2Puchar Francuskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-1600 – 200:02:19.989 / 8 00:02:20.939 / 7 00:02:24.556 / 5 00:07:05.484
9147KULPIŃSKI RafałVolkswagen GolfGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1600 – 100:02:20.725 / 9 00:02:22.055 / 8 00:02:28.107 / 8 00:07:10.887
10165GALIŃSKI BartoszRenault 5Puchar Francuskich KlasykówGrupa 1: Oldtimer Classic G1- 2000 – 100:02:23.753 / 10 00:02:26.445 / 10 00:02:28.169 / 9 00:07:18.367
11151WOJTAL ŁukaszFiat 127pPuchar Włoskich Klasyków,Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1300 – 100:02:28.287 / 11 00:02:34.266 / 12 00:05:02.553
12144ŚLIWA GrzegorzPorsche 924Grupa 2 : Oldtimer SportG2-2000 – 200:02:28.580 / 12 00:02:28.935 / 11 00:02:56.337 / 11 00:07:53.852
13142DUDKOWIAK PrzemysławPorsche 924Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 1: Oldtimer Classic G1- 2000 – 200:02:29.517 / 13 00:02:42.298 / 15 00:05:11.815
14163RAFALSKI MarcinFiat SeicentoPuchar Włoskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-1600 – 300:02:30.496 / 14 00:02:39.238 / 14 00:05:09.734
15158DUDKOWIAK DariuszFiat CoupePuchar Włoskich KlasykówGrupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 300:02:32.007 / 15 00:02:34.593 / 13 00:02:35.308 / 10 00:07:41.908
16156PROTAS JarosławBMW E30 isBMW ClassicGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000 – 200:02:36.716 / 16 00:02:42.179 / 16 00:05:18.895
17146BRUŚ MarcinFiat 126p MMAPuchar 126 collection,Puchar Włoskich Klasyków,Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1300 – 200:02:39.333 / 17 00:02:39.906 / 17 00:05:19.239
18154BOGDANOV DusanZastava 1100PGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1300 – 300:02:44.741 / 18 00:02:45.764 / 18 00:02:48.127 / 12 00:08:18.632
19145ANDRASZYK MarcinPolski Fiat 126pPuchar 126 collectionGrupa 1: Oldtimer Classic G1- 1600 – 100:03:00.906 / 19 00:03:05.666 / 19 00:06:06.572