Silesia Ring 2024-06-29

Classic Auto Cup - Silesia Ring

Wyniki kategorii TRENING - wszyscy

00

00

00

MiejsceNrNazwisko / ImięMarkaModelKlasyfikacje dod.Klasa:KategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Okr. 5Okr. 6Okr. 7Czas sum.
124TWARDOWSKI RobertHonda Civic EGKGrupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 100:01:54.144 / 1 00:01:55.054 / 1 00:01:57.962 / 1 00:02:04.073 / 2 00:07:51.233
215KANIA PiotrMitsubishi EVO X GT3Grupa 6: Modern & OpenG6-3000+ – 100:01:54.691 / 2 00:01:55.407 / 2 00:01:58.359 / 2 00:01:58.505 / 1 00:07:46.962
3122BISKUPSKI JanekFerrari F430Puchar Włoskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-3000+ – 100:01:57.068 / 3 00:01:58.254 / 3 00:01:59.000 / 3 00:02:05.979 / 3 00:08:00.301
4101ZOWADE MichałHonda Civic EP3Puchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-2000 – 100:01:58.855 / 4 00:01:58.855
5102KROGULSKI MarekHyundai I30NGrupa 6: Modern & OpenG6-3000+ – 200:02:00.443 / 5 00:02:00.895 / 4 00:02:41.488 / 18 00:06:42.826
617ORCHOLSKI PiotrRenault Clio RS IVGrupa 6: Modern & OpenG6-3000 – 100:02:02.059 / 6 00:02:03.636 / 5 00:04:05.695
7135PUSZCZEWICZ RobertBMW E36 328BMW ClassicGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000+ – 100:02:04.337 / 7 00:02:05.242 / 6 00:02:09.168 / 5 00:02:22.484 / 7 00:08:41.231
8110SUŚ JanuszAudi Quattro A2Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-2000+ – 100:02:04.597 / 8 00:02:06.762 / 7 00:04:11.359
971GOŁEK MaciejBMW E36 328iRWD CupGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000+ – 200:02:05.647 / 9 00:02:06.438 / 8 00:02:06.535 / 4 00:02:08.163 / 4 00:08:26.783
10115GWIŻDŻ PawełMazda MX-5Grupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 200:02:06.165 / 10 00:02:07.192 / 9 00:02:07.994 / 6 00:02:14.243 / 5 00:08:35.594
11120NIEBRZYDOWSKI ZbigniewPorsche 911Grupa 6: Modern & OpenG6-3000+ – 300:02:06.405 / 11 00:02:10.756 / 10 00:04:17.161
12128KOCZUR PatrykMazda MX-5Grupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 300:02:07.477 / 12 00:02:13.535 / 16 00:02:14.035 / 13 00:06:35.047
13121HOŁUB ŁukaszHonda CivicPuchar JDMGrupa 4: Youngtimer SportG4-1600 – 100:02:07.656 / 13 00:02:19.336 / 24 00:04:26.992
14119COPIJA MichałNissan 350zPuchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-3000+ – 200:02:07.768 / 14 00:02:10.099 / 12 00:02:14.269 / 10 00:02:19.997 / 14 00:08:52.133
15108MOLDA SzymonBMW E46BMW ClassicGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 100:02:08.268 / 15 00:02:10.877 / 13 00:02:13.722 / 11 00:02:15.770 / 10 00:08:48.637
16130BARYŁA MarcinBMW E36BMW ClassicGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000+ – 300:02:08.508 / 16 00:02:08.981 / 11 00:02:09.929 / 7 00:02:10.542 / 6 00:08:37.960
17107ERNST JacekVolvo AmazonPuchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-2000+ – 200:02:08.708 / 17 00:02:12.475 / 17 00:02:12.790 / 12 00:02:13.298 / 9 00:08:47.271
18106KAMIŃSKI JarosławRenault Alpine A310v6Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-2000+ – 300:02:09.541 / 18 00:02:10.553 / 15 00:02:11.099 / 9 00:02:15.036 / 8 00:08:46.229
19153GODZWON PawełSubaru ImprezaPuchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-3000+ – 300:02:09.694 / 19 00:02:12.606 / 18 00:02:14.494 / 15 00:02:17.769 / 15 00:08:54.563
20132BUDEK ArturAudi RS4Grupa 6: Modern & OpenG6-3000+ – 400:02:09.786 / 20 00:02:09.821 / 14 00:02:11.231 / 8 00:02:20.547 / 13 00:08:51.385
2160KUŁAKOWSKI CezarySubaru BRZGrupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 400:02:10.671 / 21 00:02:13.095 / 20 00:02:14.128 / 16 00:02:17.357 / 16 00:08:55.251
22133GWIŻDŻ SzymonMazda MX-5Grupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 500:02:11.365 / 22 00:02:16.385 / 27 00:02:17.508 / 23 00:02:38.993 / 22 00:09:24.251
23143PAWELEC MaciejToyota CelicaPuchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-2000 – 200:02:11.369 / 23 00:02:15.550 / 23 00:02:21.817 / 25 00:06:48.736
24123KAŁUŻA BłażejChevrolet CorvettePuchar American CarGrupa 5: FreshtimerG5-3000+ – 400:02:11.429 / 24 00:02:11.990 / 19 00:02:12.111 / 14 00:02:14.355 / 11 00:08:49.885
25114BILSKI MichałToyota MR2Puchar JDMGrupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 100:02:11.845 / 25 00:02:13.359 / 22 00:04:25.204
26126TOPÓR PiotrMini Cooper SGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 200:02:12.391 / 26 00:02:12.755 / 21 00:02:12.755 / 17 00:02:13.247 / 12 00:08:51.148
27131WERYNOWSKI MarcinAudi TTGrupa 5: FreshtimerG5-3000+ – 500:02:12.684 / 27 00:02:15.690 / 29 00:02:16.645 / 21 00:02:22.670 / 20 00:09:07.689
28141KIEPURA DawidKadett C GTEPuchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-2000 – 100:02:12.916 / 28 00:02:14.719 / 26 00:02:16.611 / 19 00:02:20.389 / 18 00:02:22.685 / 1 00:02:22.943 / 1 00:42:52.118 / 1 00:56:42.381
29124ŻUGAJEWICZ MichałHyundai Kona NGrupa 6: Modern & OpenG6-3000+ – 500:02:12.977 / 29 00:02:14.609 / 25 00:04:27.586
30157DZIURDZIA MariuszRenault Clio 3 RSGrupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 600:02:13.553 / 30 00:02:15.405 / 30 00:02:16.236 / 22 00:06:45.194
31105ŻYGULSKI RafałPorsche 911Grupa 2 : Oldtimer SportG2-2000+ – 400:02:13.861 / 31 00:02:13.890 / 28 00:04:27.751
32125PAW JakubHyundai I30NGrupa 6: Modern & OpenG6-3000+ – 600:02:14.360 / 32 00:02:17.064 / 33 00:02:17.395 / 27 00:02:19.182 / 21 00:09:08.001
33164SZYMCZAK LukaszRenault ClioPuchar Francuskich KlasykówGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000 – 100:02:14.462 / 33 00:02:15.726 / 32 00:02:17.072 / 24 00:06:47.260
34116PTAK PatrykMitsubishi EclipsePuchar JDMGrupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 200:02:14.580 / 34 00:02:14.751 / 31 00:02:15.006 / 20 00:02:15.266 / 17 00:08:59.603
35118WYPYSKI BłażejMazda MX-5Puchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-2000 – 300:02:15.445 / 35 00:02:16.523 / 34 00:02:16.778 / 26 00:02:17.364 / 19 00:09:06.110
36112KARLEWSKI KrzysztofMini Cooper SGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 300:02:15.782 / 36 00:02:18.658 / 37 00:02:20.533 / 28 00:06:54.973
37129CIEPŁY JakubMini Cooper SGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 400:02:15.893 / 37 00:02:18.116 / 35 00:02:24.789 / 29 00:06:58.798
38160WIKTOROWICZ TomekFiat SeicentoPuchar Włoskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-1600 – 100:02:16.672 / 38 00:02:17.717 / 36 00:04:34.389
39162ANDRZEJAK GrzegorzChevrolet CorvettePuchar American CarGrupa 1: Oldtimer Classic G-1 2000+ – 100:02:17.641 / 39 00:02:22.425 / 40 00:02:26.017 / 34 00:07:06.083
40159BIEGOŃ JanToyota MR2Grupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 300:02:18.628 / 40 00:02:24.776 / 45 00:02:26.845 / 36 00:07:10.249
41150DUDKOWIAK PiotrAlfa Romeo GTVPuchar Włoskich KlasykówGrupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 400:02:19.278 / 41 00:02:19.627 / 38 00:02:22.921 / 30 00:02:28.360 / 23 00:09:30.186
42111KROSZKIN AleksanderAudi Quattro A2Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-2000+ – 500:02:19.484 / 42 00:02:19.797 / 39 00:02:23.460 / 31 00:07:02.741
43148GOŁDA GrzegorzCitroen C2Puchar Francuskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-1600 – 200:02:19.989 / 43 00:02:20.939 / 41 00:02:24.556 / 32 00:07:05.484
44147KULPIŃSKI RafałVolkswagen GolfGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1600 – 100:02:20.725 / 44 00:02:22.055 / 43 00:02:28.107 / 37 00:07:10.887
45134PIOTROWSKI MarcinMini Cooper SGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 500:02:20.927 / 45 00:02:21.935 / 44 00:04:42.862
4670URBANIAK AnnaMini Cooper SPuchar PańGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 600:02:21.302 / 46 00:02:21.463 / 42 00:02:23.009 / 33 00:02:25.423 / 24 00:09:31.197
47139TOŁKANOWICZ JacekMini CooperGrupa 6: Modern & OpenG6-2000 – 700:02:22.289 / 47 00:02:23.119 / 46 00:02:23.379 / 35 00:02:24.150 / 25 00:09:32.937
48109NADZIEJA KrzysztofBMW 325iBMW ClassicGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000+ – 400:02:23.262 / 48 00:02:24.142 / 47 00:02:26.082 / 38 00:02:28.928 / 26 00:09:42.414
49165GALIŃSKI BartoszRenault 5Puchar Francuskich KlasykówGrupa 1: Oldtimer Classic G1- 2000 – 100:02:23.753 / 49 00:02:26.445 / 49 00:02:28.169 / 39 00:07:18.367
50113KASSNER RafałMazda RX 8Puchar JDMGrupa 5: FreshtimerG5-3000 – 700:02:24.174 / 50 00:02:24.299 / 48 00:04:43.770 / 44 00:09:32.243
51151WOJTAL ŁukaszFiat 127pPuchar Włoskich Klasyków,Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1300 – 100:02:28.287 / 51 00:02:34.266 / 51 00:05:02.553
52144ŚLIWA GrzegorzPorsche 924Grupa 2 : Oldtimer SportG2-2000 – 200:02:28.580 / 52 00:02:28.935 / 50 00:02:56.337 / 42 00:07:53.852
53142DUDKOWIAK PrzemysławPorsche 924Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 1: Oldtimer Classic G1- 2000 – 200:02:29.517 / 53 00:02:42.298 / 55 00:05:11.815
54163RAFALSKI MarcinFiat SeicentoPuchar Włoskich KlasykówGrupa 5: FreshtimerG5-1600 – 300:02:30.496 / 54 00:02:39.238 / 54 00:05:09.734
55137RADZYŃSKI RobertBMW E30BMW ClassicGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000+ – 500:02:31.104 / 55 00:02:35.693 / 53 00:02:37.950 / 41 00:07:44.747
56158DUDKOWIAK DariuszFiat CoupePuchar Włoskich KlasykówGrupa 3: Youngtimer ClassicG3-2000 – 500:02:32.007 / 56 00:02:34.593 / 52 00:02:35.308 / 40 00:07:41.908
57156PROTAS JarosławBMW E30 isBMW ClassicGrupa 4: Youngtimer SportG4-2000 – 200:02:36.716 / 57 00:02:42.179 / 56 00:05:18.895
58146BRUŚ MarcinFiat 126p MMAPuchar 126 collection,Puchar Włoskich Klasyków,Puchar Legend Kronika RajdówGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1300 – 200:02:39.333 / 58 00:02:39.906 / 57 00:05:19.239
59154BOGDANOV DusanZastava 1100PGrupa 2 : Oldtimer SportG2-1300 – 300:02:44.741 / 59 00:02:45.764 / 58 00:02:48.127 / 43 00:08:18.632
60145ANDRASZYK MarcinPolski Fiat 126pPuchar 126 collectionGrupa 1: Oldtimer Classic G1- 1600 – 100:03:00.906 / 60 00:03:05.666 / 59 00:06:06.572