Wolsztyn 2015-05-02

Mistrzostwa Wolsztyna w kolarstwie szosowym O Puchar Burmistrza Wolsztyna

Wyniki Open

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 63 uczestników
DNS*24Adamkiewicz AdamPiaskiREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*458Adamski MikołajŚmigielbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*11Bartkowiak KrzysztofSepnobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*25Brychcy AdrianKargowabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*461Chlebosz MartynaPoznańJMTDNS*DNS*DNS*
DNS*46Chwirot SławomirOpalenicabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*41Dudziak ArturLubońGALIBIER - BIKEFUN TEAMDNS*DNS*DNS*
DNS*15Dziub MarcinPłotySEVEN Perceptus MTB TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*1Filipek KrzysztofMochybrakDNS*DNS*DNS*
DNS*47Flieger KarolOpalenicaMKTS OpalenicaDNS*DNS*DNS*
DNS*14Frydryszak RadosławGostyńajlajkmajbajkDNS*DNS*DNS*
DNS*33Godawa TomaszWolsztynbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*12Grześkowiak MichałGostyńO.S.T.R.E. KOŁO STELMASZYŃSKI GOSTYŃDNS*DNS*DNS*
DNS*462Gładysiak WładysławPoznańbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*51Hruświcki TomaszWolsztynbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*44Idzikowski JacekSątopyNKB Chyży Nowy TomyślDNS*DNS*DNS*
DNS*40Kaminiczny PiotrOpalenicabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*460Karolewski EugeniuszWolsztynbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*19Kasperska JustynaGrodzisk Wlkp.brakDNS*DNS*DNS*
DNS*4Kazubski ŁukaszRakoniewicebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*449Khitrykau AlekanderBuczbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*457Kisło ŁukaszLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*42Kokowski MateuszNowa SólUKS Peleton Nowa SólDNS*DNS*DNS*
DNS*7Komczyński JakubWolsztynKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*52Konieczny JarosławObraMisjonarze Oblaci Maryi NiepokalanejDNS*DNS*DNS*
DNS*27Kryś RobertLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*53Kubaś KrzysztofWolsztynSEVEN Perceptus MTB TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*8Kuśnierek MateuszLesznoEURO-ROWER.PLDNS*DNS*DNS*
DNS*30Laskowski LeopoldPoznańFTI Racing Team DNS*DNS*DNS*
DNS*22Łęszczak RobertGrodzisk Wlkp.brakDNS*DNS*DNS*
DNS*28Majewski PiotrGrodzisk Wlkp.brakDNS*DNS*DNS*
DNS*466Makowski MichałWolsztynMitanSKIDNS*DNS*DNS*
DNS*49Markowski LeszekOpalenicabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*37Masiowski ArkadiuszLUBIESZÓWUKS Peleton Nowa SólDNS*DNS*DNS*
DNS*45Matoszak PatrykŚrembrakDNS*DNS*DNS*
DNS*459Matysiak BartoszRakoniewicebrakDNS*DNS*DNS*
DNS*469Michalski MarekWolsztynKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*357Mikołajczak BartoszPrzemętKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*20Mizuro WojciechLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*13Musielak BogumiłWolsztynKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*470Nalewad PrzemysławLesznobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*9Nowak Adrian RobertWolsztynKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*39Pichowiak KazimierzObornikiOTC OBORNIKIDNS*DNS*DNS*
DNS*452Piesik JarosławRostarzewobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*48Pytlak MaciejKostrzynTempus Telecom TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*2Robakowski MarcinNowy TomyślKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*3Rościszewski MaciejNOWY TOMYŚLKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*16Ruszkiewicz MarcinSulechówSUGRODNS*DNS*DNS*
DNS*26Skrzypczak OskarBrennoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*468Stachowski MichałLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*467Stempin FilipwolsztynWolsztynNordanTeamDNS*DNS*DNS*
DNS*451Sworowska IzabelaWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYDNS*DNS*DNS*
DNS*450Sworowska JuliaWOLSZTYNbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*447Sworowski TomaszWolsztynKlub Kolarski Fala ParkDNS*DNS*DNS*
DNS*378Sworowski MaciejWOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYDNS*DNS*DNS*
DNS*23Syc RobertLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*43Toporek SzymonOpalenicaMKTS OpalenicaDNS*DNS*DNS*
DNS*38Urbański SławomirWągrowiecFTI Racing Team DNS*DNS*DNS*
DNS*6Wiśniewski TomaszObornikiOTC OBORNIKIDNS*DNS*DNS*
DNS*17Wojciechowski DamianLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*21Wojtak RomanNowa Sól UKS Peleton Nowa SólDNS*DNS*DNS*
DNS*32Wujczak BartoszLesznoREAL 64-stoDNS*DNS*DNS*
DNS*54Żmudzin RobertWolsztynbrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował