Bielsk Podlaski 2015-06-14

IV Tur de Bielsk

Wyniki Open Maraton MTB

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 110 uczestników
DNS*248Andrejuk PiotrBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83Bil PawełBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95Bojarczak DawidŁapyUKS Wygoda Białystok ;DM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93Bojarczak MichałŁapyAGR PodlasieM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16Borowski MaciejBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*202Brzozowski ZbigniewBiałystokbrakM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*254Chilkiewicz DawidWidowobrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107Ciołko JarosławBIAŁYSTOKAGR PodlasieM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112Cyba ArturHajnówkabrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91Daniluk AndrzejBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74Dmitruk DariuszSakiAGR PodlasieM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98Dymczyk AnnaBielsk PodlaskiAGR PodlasieK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102Dziedzia ArkadiuszSiemiatyczeAGR PodlasieM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77Dąbrowski KubaBielsk Podlaski-----M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92Fiedoruk NataliaBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Filimoniuk SzymonBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219Fronc JarosławWasilkówbrakM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*231Frąckiewicz MarcinBiałystokbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48Galicki WieslawBielsk PodlasibrakM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*245Gawełko KatarzynaBielsk PodlaskibrakK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*172Gindorowicz WiktorWasilkówBLU Cersanit Team RefleksM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*247Gozdur JakubBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187Grzeszczuk PiotrBielsk PodlaskiBielska inicjatywa rowerowaM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114Haponiuk ŁukaszBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47Iwaniuk PawełKsiężynoIWANIUK MTB TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Iwaniuk AndrzejHołodyIWANIUK MTB TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49Iwaniuk JakubHołodyIWANIUK MTB TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40Iwaniuk MarcinProniewiczeIWANIUK MTB TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45Iwaniuk MichałKsiężynoIWANIUK MTB TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44Iwaniuk MarekKsiężynoIWANIUK MTB TEAMM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*177Jakoniuk MagdaBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183Jankowski DariuszBielsk PodlaskibrakM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Jurczak ŁukaszBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29Kalinowski RystianBiałystokAGR PodlasieM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175Kamiński JacekbiałystokKAMBET TeamM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62Karpiński PawełBiałystokTJ.BicycleM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23Kazmiruk ŁukaszBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88Kiczko RadosławBielsk PodlaskiTJ.BicycleM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58Kisielewski PatrykBiałystokTJ.BicycleM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*90Kiszko KamilBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182Klubowicz DanielBiałystokSALTOM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Koc TomaszBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*235Kordiukiewicz GrzegorzBiałystokbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Korejwo MichałBiałystokTJ.BicycleM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78Koziołkiewicz JakubBielsk Podlaski-----M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12Koziołkiewicz KacperBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1Kościelny PawełWarszawaClear Bike TeamM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54Krzywobłocki MaciekBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20Kupa BartoszHajnówkaKAMBET TeamM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*230Kurstak JakubBiałystokbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Kuszczak KamilBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89Lipiński EugeniuszBielsk podlaskibrakM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204Łapiński TomaszBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27Łapuć EdmundBiałystokEquipe de fouM-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221Łobasiuk KrzysztofBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*218Łopieński MarcinBiałystokbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*22Łubiński ŁukaszBiałystokGSZRM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*233Łubiński ŁukaszBiałystokbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*238Macinowski PrzemysławBiałystokbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*246Majstrowicz AgnieszkaBielsk PodlaskibrakK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*226Markowski KacperŁapybrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6Martynowicz MichałBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*60Martynowicz ErykBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17Matwiejczuk JakubBielsk Podlaski brakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*253Mdy JarosławBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24Mierzwiński RadosławBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*258Misiuk KamilBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26Monachowicz MarekBielsk podlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*257Mozolewski JakubBiałystokbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28Niedźwiecki SławomirBielsk PodlaskibrakM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*34Noskowicz MartaBielsk PodlaskibrakK-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167Noszczyński KamilBiałystokMTB STAG TEAMM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*227Nowosielski PawełCzarna BiałostockaAGR PodlasieM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*217Olszewski WojciechBielsk PodlaskibrakM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*215Olszewski MaciejBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*216Olszewski KrzysztofBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80Osmólski MarcinBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*259Ostapczuk TomaszBiałystokbrakBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*237Paciejuk GrzegorzBiałystokbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4Parfieniuk TomekBielsk PodlaskiAGR PodlasieM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157Paszko UrszulaBielsk Podlaski Piękna Siła Bielsk PodlaskiK-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87Piotrowski SzymonBielsk podlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*153Piszczatowski PawełBiałystokMTB STAG TEAMM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21Plewa MarcinHajnówkabrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*163Półtorak MarcinBiałystokbrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*180Radziszewska ElżbietaStudziankiOlympic Sport Romet TeamK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79Radziszewski JakubBielsk Podlaski-----M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234Radź BartekSupraślbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*249Samborski AndrzejBiałystokbrakM-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*236Samuk AndrzejBiałystokbrakM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*156Sawczuk KatarzynaCzeremcha-----K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39Sawicki ŁukaszBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57Selewońko RafałBiałystokTJ.BicycleM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30Siebiesiuk MironBielsk Podlaski MTB Stunt Bielsk PodlaskiM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*171Stasiewicz ArkadiuszHajnówkaKAMBET TeamM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86Stepańczuk JanBielsk PodlaskiMTB Stunt Bielsk PodlaskiBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53Szulc PrzemysławWarszawabrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*205Terebun MonikaBielsk PodlaskibrakK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*186Tomkiel WojciechUHOWObrakM-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*184Tomkiel RafałUHOWOUKS Wygoda Białystok ;DM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36Walendziak KacperBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166Warchoł KevinOrlabrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*7Wowtoniuk MariuszBielsk Podlaski brakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*243Wróblewski MichałBielsk PodlaskibrakM-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*203Wysocki TomaszFolwark NettobrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214Zagrodnik DanielBielsk PodlaskibrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*232Zawadzki MarcinBiałystokbrakM-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Zyskowska AnnaHajnówkabrakK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162Żakowicz AgnieszkaBiałystokAGR PodlasieK-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75Żukowski MarcelBielsk Podlaski-----M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował