Zieleniec, 2013-07-20

Wyniki końcowe AZS MTB CUP Mężczyźni Elita

Organizator: Active Group Adam Miedziński Dyrektor: Grzegorz Miedziński

MiejsceNrNazwisko / ImięKod UCIKlub AZSDrużyna/KlubMiejscowośćCzas sum.MiejscePunkty
Nie wystartowało 65 uczestników
DNS*208Abramiuk JakubbrakDNS*DNS*
DNS*132Adamczyk RafałPOL19900315MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*103Alchimowicz RafałPOL19860326KTM Racing Team Złoty StokZłoty StokDNS*DNS*
DNS*204Antoszak EugeniuszKlub Kolarski RoztoczeDNS*DNS*
DNS*111Bala TomaszErkado RT KraśnikPuławyDNS*DNS*
DNS*128Baran KrzysztofMKS Jedenastka PENCO Jelenia GóraDNS*DNS*
DNS*214Bigoraj MarcinbrakDNS*DNS*
DNS*225Binkowski AndrzejbrakBytomDNS*DNS*
DNS*196Bracławik HubertLSFR.ORGDNS*DNS*
DNS*206Brus BartłomiejLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*187Brygoła SebastianKlub Kolarski RoztoczeDNS*DNS*
DNS*69Brzozowski TomaszKS AZS Politechniki Śląskiej GliwiceGomola Trans AircoKatowiceDNS*DNS*
DNS*137Bąk BartoszKU AZS Politechniki Rzeszowskiej RzeszówRKK MTBRzeszówDNS*DNS*
DNS*220Chyliński GrzegorzbrakDNS*DNS*
DNS*130Cieślak MichałPOL19891222Klub Sportowy AZS WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*81Cieślak MichałPOL19891222KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*16Danielski JakubPOL19861231OKULAR MTB TEAMJelenia GóraDNS*DNS*
DNS*165Dudek KamilbrakLublinDNS*DNS*
DNS*200Dziedzic KamilKS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*99Dąbrowski Pawełverge teamWrocławDNS*DNS*
DNS*36Gmerek MarcinBottle of lifestylebielsko-białaDNS*DNS*
DNS*67Grześ PiotrKU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego PoznańSwarzędzDNS*DNS*
DNS*87Głowa AlbertDNS*DNS*
DNS*218Helman GrzegorzbrakDNS*DNS*
DNS*217Iwaniak ArkadiuszbrakDNS*DNS*
DNS*129Kawalec MarcinPOL19901201KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławKTM Racing Team Złoty StokDNS*DNS*
DNS*178Kiszczak HubertLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*134Klimaszewski ŁukaszPOL19890307KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*86Kowalczyk DamianPOL19900727KU AZS Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej LublinLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*202Kozak RadosławbrakLublinDNS*DNS*
DNS*54Kołakowski DariuszPOL19871123WarszawaDNS*DNS*
DNS*229Kras MarekbrakZabrzeDNS*DNS*
DNS*336Krzyśko BartoszPOL19870907KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaPełczyceDNS*DNS*
DNS*191Krzyśko BartoszPOL19870907KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaPełczyceDNS*DNS*
DNS*101Król PawełPOL19870107Warszawski Klub KolarskiWarszawaDNS*DNS*
DNS*215Kuczaba KamilPOL19900114KU AZS Politechniki Lubelskiej LublinLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*80Miazga ArturTRAIN WITH WATTSDNS*DNS*
DNS*223Podleś KamilbrakTarnowskie GóryDNS*DNS*
DNS*122Ruslan GritsanCUBE RUSSIADNS*DNS*
DNS*79Rzeszutko AdrianMyśleniceDNS*DNS*
DNS*192Różalski KamilSklep Rowerowy BikeboysDNS*DNS*
DNS*339Sawicz TomaszPOL19831028UNIQA LKKG BGŻ LublinLublinDNS*DNS*
DNS*269Sidło PawełSosnowiecDNS*DNS*
DNS*176Sitek TomaszbrakZwoleńDNS*DNS*
DNS*13Skóra ArturRaszynDNS*DNS*
DNS*65Sompoliński ŁukaszKU AZS Politechniki Łódzkiej ŁódźbrakŁódźDNS*DNS*
DNS*221Stańczak TomaszbrakDNS*DNS*
DNS*219Stańczyk AndrzejbrakDNS*DNS*
DNS*28Surówka JakubPOL19880226KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaDNS*DNS*
DNS*127Sułek PiotrPOL19830712Boblight Ataksport ŚwidnicaJaworzyna ŚląskaDNS*DNS*
DNS*398Szala TomaszPOL19901214KU AZS Politechniki Warszawskiej WarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*
DNS*222Szczygieł DawidGold Bike ChełmiecNowy SączDNS*DNS*
DNS*108Szkuć JarosławICE TEAM POLANDGliwice DNS*DNS*
DNS*14Toczkowski PawełzabrzeDNS*DNS*
DNS*157Trojak KrzysztofKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinbrakPuławyDNS*DNS*
DNS*88Wielgo MateuszKU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego PoznańŻary MTB TeamŻaryDNS*DNS*
DNS*213Wieteska PawełKU AZS Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej LublinLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*155Woch MarcinYour Lens LublinLublinDNS*DNS*
DNS*44Wolański PiotrKU AZS Pomorskiej Akademii Medycznej SzczecinBielsko-BiałaDNS*DNS*
DNS*151Wolański PiotrKU AZS Pomorskiej Akademii Medycznej SzczecinMedicycling TeamDNS*DNS*
DNS*78Woronowski PawełJ-Labs C67 Racing TeamGliwiceDNS*DNS*
DNS*26Woźniak MateuszJasielskie Stowarzyszenie CyklistówOsobnicaDNS*DNS*
DNS*33Woźny TomaszBIKEHEAD MTB TEAMRuda ŚląskaDNS*DNS*
DNS*212Węgier MikołajRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*149Żurawik MarcinmmBike Piekary ŚląskiePiekary ŚląskieDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował