Zieleniec, 2013-07-20

Wyniki końcowe AZS MTB CUP Mężczyźni U-23

Organizator: Active Group Adam Miedziński Dyrektor: Grzegorz Miedziński

MiejsceNrNazwisko / ImięKod UCIKlub AZSDrużyna/KlubMiejscowośćCzas sum.MiejscePunkty
Nie wystartowało 35 uczestników
DNS*62Adrjanowski KrzysztofPOL19941102PROLOG JABŁONNADNS*DNS*
DNS*29Bal TomaszPOL19940105KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaDNS*DNS*
DNS*175Baran JanKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinbrakDNS*DNS*
DNS*182Broda BartłomiejUNIQA LKKG BGŻ LublinDNS*DNS*
DNS*83Brzozowski MateuszKU AZS Uniwersytetu Warszawskiego WarszawabrakDNS*DNS*
DNS*66Burda JanPOL19930823KU AZS Politechniki Warszawskiej WarszawaWarszawski Klub KolarskiWarszawaDNS*DNS*
DNS*119Czapla MichałMTB Wieża Anna Szczawno - ZdrójSzczawno-ZdrójDNS*DNS*
DNS*72Demkowski BeniaminPOL19940326KS Sułek Sport BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICDNS*DNS*
DNS*197Grela MichałLSFR.ORGDNS*DNS*
DNS*120Grigory MedvedevCUBE RUSSIADNS*DNS*
DNS*93Grześkowiak SebastianSuperior MTB Energy TeamSolec WlkpDNS*DNS*
DNS*107Górniak MichałPOL19910110KU AZS Politechniki Poznańskiej PoznańRybczyński CityZen MTB TeamPiłaDNS*DNS*
DNS*183Góźdź RafałAuto Mik Team ŁęcznaDNS*DNS*
DNS*277Hruświcki TomaszPOL19941215Bejm Bike TeamWolsztynDNS*DNS*
DNS*248Jakubczak GrzegorzbrakChorzówDNS*DNS*
DNS*82Kaczmarczyk PatrykPOL19911004KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaDNS*DNS*
DNS*133Kaczmarczyk PatrykPOL19911004KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaSzklarska PorębaDNS*DNS*
DNS*11Kluz KamilKU AZS Politechniki Rzeszowskiej RzeszówbrakRzeszówDNS*DNS*
DNS*340Korajczyk DanielPOL19941018PROLOG JABŁONNADNS*DNS*
DNS*84Kozak ArturKU AZS Uniwersytetu Warszawskiego WarszawabrakDNS*DNS*
DNS*298Kurczab PiotrPOL19911229KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławSante BSA TourZabkowice SlaskieDNS*DNS*
DNS*98Łukasik KrzysztofPOL19931102KU AZS Politechniki Warszawskiej WarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*
DNS*47Mach TomaszPOL19910210KU AZS Politechniki Krakowskiej KrakówUKS PodwilkSpytkowiceDNS*DNS*
DNS*135Makowski MichałKU AZS Uniwersytetu Wrocławskiego WrocławMitanSKI Race TeamWolsztynDNS*DNS*
DNS*190Mrozik MarcinKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinBaran Cycling TeamLublinDNS*DNS*
DNS*27Pawłowski WojciechKS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*205Piróg MarekKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinKlub Kolarski RoztoczeDNS*DNS*
DNS*17Pruciak RafałFormula Axis Racing TeamPiekary ŚląskieDNS*DNS*
DNS*75Pyrek PrzemysławPOL19941106MTB Silesia RybnikOświęcimDNS*DNS*
DNS*234Pyrek PrzemysławPOL19941106MTB Silesia RybnikOświęcimDNS*DNS*
DNS*126Sherbakov IvanORIENTA SKI-ODNS*DNS*
DNS*216Skorupski JakubbrakDNS*DNS*
DNS*158Szczepański KamilbrakBiałobrzegi DNS*DNS*
DNS*152Szewczuk MateuszPOL 19911509brakzamośćDNS*DNS*
DNS*240Tchórz PatrykbrakZamoscDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował