Zieleniec, 2013-07-20

Wyniki końcowe AZS MTB CUP Masters

Organizator: Active Group Adam Miedziński Dyrektor: Grzegorz Miedziński

MiejsceNrNazwisko / ImięKod UCIDrużyna/KlubMiejscowośćCzas sum.MiejscePunkty
Nie wystartowało 44 uczestników
DNS*237Czok RobertbrakzabrzeDNS*DNS*
DNS*49Dziadkowiec BogusławPOL19620906KS Luboń Skomielna BiałaMyśleniceDNS*DNS*
DNS*241Frankiewicz RomanbrakZabrzeDNS*DNS*
DNS*193Garwoliński DariuszbrakDNS*DNS*
DNS*100Gryzowski ŁukaszGRych MTB team OpoleOpoleDNS*DNS*
DNS*148Górny KrzysztofbrakDNS*DNS*
DNS*24Herok JacekBytomDNS*DNS*
DNS*153Hiller JerzybrakLublinDNS*DNS*
DNS*113Jamro PawełPOL19790417Boblight Ataksport ŚwidnicaŚwidnicaDNS*DNS*
DNS*210Kisiel NorbertbrakDNS*DNS*
DNS*131Komender TadeuszbrakTarnowskie GóryDNS*DNS*
DNS*235Kostecki TomaszZVL SportivaGliwiceDNS*DNS*
DNS*184Koza Przemysławsklepmerida.plDNS*DNS*
DNS*169Kukuryka MariuszbrakLublinDNS*DNS*
DNS*227Lewandowski MichałbrakBytomDNS*DNS*
DNS*163Lipka JacekbrakLublinDNS*DNS*
DNS*19Łabędzki ArturRykiDNS*DNS*
DNS*61Łodej JanuszMillenium Hall Piaseco TeamRzeszówDNS*DNS*
DNS*64Łodej JanuszMillenium Hall Piaseco TeamRzeszówDNS*DNS*
DNS*242Mandowski MarekbrakzabrzeDNS*DNS*
DNS*109Mazur DanielChrześcijańska Grupa KolarskaBochniaDNS*DNS*
DNS*201Mazur JanuszOrzły Team LublinDNS*DNS*
DNS*156Mazurek ArturbrakNiemceDNS*DNS*
DNS*186Małasiewicz Tomaszsklepmerida.plDNS*DNS*
DNS*232Nandzik KrzysztofICE TEAM POLANDPławniowiceDNS*DNS*
DNS*121Nieć MaciejJ-Labs C67 Racing TeamMyśleniceDNS*DNS*
DNS*154Opolski ArkadiuszOrzły Team LublinLublinDNS*DNS*
DNS*195Orzeł GrzegorzLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*172Paszczyk DariuszMAYDAY Team START LublinLublinDNS*DNS*
DNS*177Pańko ŁukaszbrakLublinDNS*DNS*
DNS*118Pokrywka DominikSGR Srebrna GóraDNS*DNS*
DNS*181Sawa RobertAuto Mik Team ŁęcznaDNS*DNS*
DNS*164Siewierski TomaszLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*203Szczerbatko KonradbrakDNS*DNS*
DNS*233Szlendak JarosławRYKIDNS*DNS*
DNS*73Średnicki Marekwww.rowerowylublin.orgLublinDNS*DNS*
DNS*194Świątkowski RafałOrzły Team LublinDNS*DNS*
DNS*185Turak Robertsklepmerida.plDNS*DNS*
DNS*147Tylek TomaszbrakDNS*DNS*
DNS*230Wolny JacekKPP Tarnowskie GóryTarnowskie GóryDNS*DNS*
DNS*207Woźniak PrzemysławbrakDNS*DNS*
DNS*46Woźnica AndrzejGhostbikers MTB TeamSosnowiecDNS*DNS*
DNS*239Wójcik MirosławbrakKatowiceDNS*DNS*
DNS*68Zając PiotrPOL19730114KCP ELZAT REGAMET BIENIASZ TEAM GÓRSKIE ORŁY TARNÓWDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował