Zieleniec, 2013-07-20

Wyniki końcowe AZS MTB CUP Open Mężczyźn

Organizator: Active Group Adam Miedziński Dyrektor: Grzegorz Miedziński

MiejsceNrNazwisko / ImięKod UCIDrużyna/KlubMiejscowośćCzas sum.MiejscePunkty
Nie wystartowało 100 uczestników
DNS*208Abramiuk JakubbrakDNS*DNS*
DNS*132Adamczyk RafałPOL19900315MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*62Adrjanowski KrzysztofPOL19941102PROLOG JABŁONNADNS*DNS*
DNS*103Alchimowicz RafałPOL19860326KTM Racing Team Złoty StokZłoty StokDNS*DNS*
DNS*204Antoszak EugeniuszKlub Kolarski RoztoczeDNS*DNS*
DNS*29Bal TomaszPOL19940105KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaDNS*DNS*
DNS*111Bala TomaszErkado RT KraśnikPuławyDNS*DNS*
DNS*175Baran JanbrakDNS*DNS*
DNS*128Baran KrzysztofMKS Jedenastka PENCO Jelenia GóraDNS*DNS*
DNS*214Bigoraj MarcinbrakDNS*DNS*
DNS*225Binkowski AndrzejbrakBytomDNS*DNS*
DNS*196Bracławik HubertLSFR.ORGDNS*DNS*
DNS*182Broda BartłomiejUNIQA LKKG BGŻ LublinDNS*DNS*
DNS*206Brus BartłomiejLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*187Brygoła SebastianKlub Kolarski RoztoczeDNS*DNS*
DNS*69Brzozowski TomaszGomola Trans AircoKatowiceDNS*DNS*
DNS*83Brzozowski MateuszbrakDNS*DNS*
DNS*66Burda JanPOL19930823Warszawski Klub KolarskiWarszawaDNS*DNS*
DNS*137Bąk BartoszRKK MTBRzeszówDNS*DNS*
DNS*220Chyliński GrzegorzbrakDNS*DNS*
DNS*130Cieślak MichałPOL19891222MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*81Cieślak MichałPOL19891222MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*119Czapla MichałMTB Wieża Anna Szczawno - ZdrójSzczawno-ZdrójDNS*DNS*
DNS*16Danielski JakubPOL19861231OKULAR MTB TEAMJelenia GóraDNS*DNS*
DNS*72Demkowski BeniaminPOL19940326KS Sułek Sport BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICDNS*DNS*
DNS*165Dudek KamilbrakLublinDNS*DNS*
DNS*200Dziedzic KamilMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*99Dąbrowski Pawełverge teamWrocławDNS*DNS*
DNS*36Gmerek MarcinBottle of lifestylebielsko-białaDNS*DNS*
DNS*197Grela MichałLSFR.ORGDNS*DNS*
DNS*120Grigory MedvedevCUBE RUSSIADNS*DNS*
DNS*67Grześ PiotrSwarzędzDNS*DNS*
DNS*93Grześkowiak SebastianSuperior MTB Energy TeamSolec WlkpDNS*DNS*
DNS*107Górniak MichałPOL19910110Rybczyński CityZen MTB TeamPiłaDNS*DNS*
DNS*183Góźdź RafałAuto Mik Team ŁęcznaDNS*DNS*
DNS*87Głowa AlbertDNS*DNS*
DNS*218Helman GrzegorzbrakDNS*DNS*
DNS*277Hruświcki TomaszPOL19941215Bejm Bike TeamWolsztynDNS*DNS*
DNS*217Iwaniak ArkadiuszbrakDNS*DNS*
DNS*248Jakubczak GrzegorzbrakChorzówDNS*DNS*
DNS*133Kaczmarczyk PatrykPOL19911004MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaSzklarska PorębaDNS*DNS*
DNS*82Kaczmarczyk PatrykPOL19911004MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaDNS*DNS*
DNS*129Kawalec MarcinPOL19901201KTM Racing Team Złoty StokDNS*DNS*
DNS*178Kiszczak HubertLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*134Klimaszewski ŁukaszPOL19890307MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*11Kluz KamilbrakRzeszówDNS*DNS*
DNS*340Korajczyk DanielPOL19941018PROLOG JABŁONNADNS*DNS*
DNS*86Kowalczyk DamianPOL19900727LKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*84Kozak ArturbrakDNS*DNS*
DNS*202Kozak RadosławbrakLublinDNS*DNS*
DNS*54Kołakowski DariuszPOL19871123WarszawaDNS*DNS*
DNS*229Kras MarekbrakZabrzeDNS*DNS*
DNS*191Krzyśko BartoszPOL19870907MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaPełczyceDNS*DNS*
DNS*336Krzyśko BartoszPOL19870907MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaPełczyceDNS*DNS*
DNS*101Król PawełPOL19870107Warszawski Klub KolarskiWarszawaDNS*DNS*
DNS*215Kuczaba KamilPOL19900114LKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*298Kurczab PiotrPOL19911229Sante BSA TourZabkowice SlaskieDNS*DNS*
DNS*98Łukasik KrzysztofPOL19931102Warszawski Klub KolarskiDNS*DNS*
DNS*47Mach TomaszPOL19910210UKS PodwilkSpytkowiceDNS*DNS*
DNS*135Makowski MichałMitanSKI Race TeamWolsztynDNS*DNS*
DNS*80Miazga ArturTRAIN WITH WATTSDNS*DNS*
DNS*190Mrozik MarcinBaran Cycling TeamLublinDNS*DNS*
DNS*27Pawłowski WojciechMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławDNS*DNS*
DNS*205Piróg MarekKlub Kolarski RoztoczeDNS*DNS*
DNS*223Podleś KamilbrakTarnowskie GóryDNS*DNS*
DNS*17Pruciak RafałFormula Axis Racing TeamPiekary ŚląskieDNS*DNS*
DNS*75Pyrek PrzemysławPOL19941106MTB Silesia RybnikOświęcimDNS*DNS*
DNS*234Pyrek PrzemysławPOL19941106MTB Silesia RybnikOświęcimDNS*DNS*
DNS*122Ruslan GritsanCUBE RUSSIADNS*DNS*
DNS*79Rzeszutko AdrianMyśleniceDNS*DNS*
DNS*192Różalski KamilSklep Rowerowy BikeboysDNS*DNS*
DNS*339Sawicz TomaszPOL19831028UNIQA LKKG BGŻ LublinLublinDNS*DNS*
DNS*126Sherbakov IvanORIENTA SKI-ODNS*DNS*
DNS*269Sidło PawełSosnowiecDNS*DNS*
DNS*176Sitek TomaszbrakZwoleńDNS*DNS*
DNS*216Skorupski JakubbrakDNS*DNS*
DNS*13Skóra ArturRaszynDNS*DNS*
DNS*65Sompoliński ŁukaszbrakŁódźDNS*DNS*
DNS*221Stańczak TomaszbrakDNS*DNS*
DNS*219Stańczyk AndrzejbrakDNS*DNS*
DNS*28Surówka JakubPOL19880226KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaDNS*DNS*
DNS*127Sułek PiotrPOL19830712Boblight Ataksport ŚwidnicaJaworzyna ŚląskaDNS*DNS*
DNS*398Szala TomaszPOL19901214Warszawski Klub KolarskiDNS*DNS*
DNS*158Szczepański KamilbrakBiałobrzegi DNS*DNS*
DNS*222Szczygieł DawidGold Bike ChełmiecNowy SączDNS*DNS*
DNS*152Szewczuk MateuszPOL 19911509brakzamośćDNS*DNS*
DNS*108Szkuć JarosławICE TEAM POLANDGliwice DNS*DNS*
DNS*240Tchórz PatrykbrakZamoscDNS*DNS*
DNS*14Toczkowski PawełzabrzeDNS*DNS*
DNS*157Trojak KrzysztofbrakPuławyDNS*DNS*
DNS*88Wielgo MateuszŻary MTB TeamŻaryDNS*DNS*
DNS*213Wieteska PawełLKKG UNIQA BGŻ LUBLINDNS*DNS*
DNS*155Woch MarcinYour Lens LublinLublinDNS*DNS*
DNS*151Wolański PiotrMedicycling TeamDNS*DNS*
DNS*44Wolański PiotrBielsko-BiałaDNS*DNS*
DNS*78Woronowski PawełJ-Labs C67 Racing TeamGliwiceDNS*DNS*
DNS*26Woźniak MateuszJasielskie Stowarzyszenie CyklistówOsobnicaDNS*DNS*
DNS*33Woźny TomaszBIKEHEAD MTB TEAMRuda ŚląskaDNS*DNS*
DNS*212Węgier MikołajRowerowy LublinDNS*DNS*
DNS*149Żurawik MarcinmmBike Piekary ŚląskiePiekary ŚląskieDNS*DNS*

*DNS - nie wystartował