Lublin, 2013-08-25

WYNIKI KOŃCOWE - MTB CUP 2013

Organizator Active Group

MiejsceNrNazwisko / ImięKod UCIDrużyna/KlubMiejscowośćKategoriaCzas sum.Miejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 31 uczestników
DNS*142Bajołek KlaudiaPOL19990927KS Luboń Skomielna BiałaMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39Bala DawidPOL20000821Skomielna BiałaMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Biedrończyk MaciejPOL20000331KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40Buksa BarbaraPOL20000710KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91Dmoch PatrykPOL20010111PROLOG JABŁONNAŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48Drobny SzymonPOL19990227UKS ZAWOJAKKojszówkaMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*145Dziewa JakubPOL20010720KTM Racing Team Złoty StokBardoŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*94Głogowski GabrielPOL20000419PROLOG JABŁONNAMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58Głogowski GabrielPOL20000419PROLOG JABŁONNAMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*160Kasperek JakubPOL20000130MAYDAY Team START LublinMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*174Kołtunik OlgierdbrakLublinŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173Kołtunik MikołajbrakLublinMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*42Latawiec MajaPOL20010806KS Luboń Skomielna BiałaSkawaŻaczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*168Makowski SzymonPOL20010110MAYDAY Team START LublinŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138Marcoń PiotrbrakBędzinMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41Marszałek ŁukaszPOL20010902KS Luboń Skomielna BiałaKrzeczówŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*162Matyjaszczyk FilipLKKG UNIQA BGŻ LUBLINMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Mikołajczyk AleksandraMTB LubawkaŻaczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Mikołajczyk WeronikaMTB LubawkaŻaczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167Pelica PiotrPOL19990506MAYDAY Team START LublinMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57Rysz KajaPOL19990410CWKS RESOVIA RZESZÓWRzeszówMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116Siarka OliwiaPOL20000516GKS Raba Wyżna - PodsarnieRaba WyżnaMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102Siarka KrystianPOL20020825GKS Raba Wyżna - PodsarnieRaba WyżnaŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45Syrek RobertKS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*224Szczecina OliwiabrakNowe ChechłoMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166Urban KatarzynaPOL19990515MAYDAY Team START LublinMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143Utnicka MagdalenabrakNiedzicaMłodziczka – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159Ułanowicz TomaszLKKG UNIQA BGŻ LUBLINMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96Zaczyk JakubbrakŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43Żaczek JakubPOL20020616Rokiciny PodhalańskieŻak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Żur JarosławPOL19990803KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaMłodzik – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował