Lublin, 2013-08-25

WYNIKI KOŃCOWE OPEN - MTB CUP 2013

Organizator Active Group

MiejsceNrNazwisko / ImięKod UCIKlub AZSDrużyna/KlubMiejscowośćKategoriaCzas sum.Miejsce w kat.RóżnicaPunkty
Nie wystartowało 100 uczestników
DNS*208Abramiuk JakubbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Adamczyk RafałPOL19900315MITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62Adrjanowski KrzysztofPOL19941102PROLOG JABŁONNAU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103Alchimowicz RafałPOL19860326KTM Racing Team Złoty StokZłoty StokElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*204Antoszak EugeniuszKlub Kolarski RoztoczeElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*29Bal TomaszPOL19940105KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111Bala TomaszErkado RT KraśnikPuławyElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175Baran JanKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinbrakU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*128Baran KrzysztofMKS Jedenastka PENCO Jelenia GóraElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*214Bigoraj MarcinbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*225Binkowski AndrzejbrakBytomElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196Bracławik HubertLSFR.ORGElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*182Broda BartłomiejUNIQA LKKG BGŻ LublinU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*206Brus BartłomiejLKKG UNIQA BGŻ LUBLINElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187Brygoła SebastianKlub Kolarski RoztoczeElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*69Brzozowski TomaszKS AZS Politechniki Śląskiej GliwiceGomola Trans AircoKatowiceElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83Brzozowski MateuszKU AZS Uniwersytetu Warszawskiego WarszawabrakU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66Burda JanPOL19930823KU AZS Politechniki Warszawskiej WarszawaWarszawski Klub KolarskiWarszawaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*137Bąk BartoszKU AZS Politechniki Rzeszowskiej RzeszówRKK MTBRzeszówElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*220Chyliński GrzegorzbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*130Cieślak MichałPOL19891222Klub Sportowy AZS WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81Cieślak MichałPOL19891222KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*119Czapla MichałMTB Wieża Anna Szczawno - ZdrójSzczawno-ZdrójU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16Danielski JakubPOL19861231OKULAR MTB TEAMJelenia GóraElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*72Demkowski BeniaminPOL19940326KS Sułek Sport BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165Dudek KamilbrakLublinElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*200Dziedzic KamilKS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99Dąbrowski Pawełverge teamWrocławElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36Gmerek MarcinBottle of lifestylebielsko-białaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*197Grela MichałLSFR.ORGU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*120Grigory MedvedevCUBE RUSSIAU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*67Grześ PiotrKU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego PoznańSwarzędzElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*93Grześkowiak SebastianSuperior MTB Energy TeamSolec WlkpU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107Górniak MichałPOL19910110KU AZS Politechniki Poznańskiej PoznańRybczyński CityZen MTB TeamPiłaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*183Góźdź RafałAuto Mik Team ŁęcznaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*87Głowa AlbertElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*218Helman GrzegorzbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*277Hruświcki TomaszPOL19941215Bejm Bike TeamWolsztynU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*217Iwaniak ArkadiuszbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*248Jakubczak GrzegorzbrakChorzówU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*133Kaczmarczyk PatrykPOL19911004KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaSzklarska PorębaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82Kaczmarczyk PatrykPOL19911004KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Kawalec MarcinPOL19901201KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławKTM Racing Team Złoty StokElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*178Kiszczak HubertLKKG UNIQA BGŻ LUBLINElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Klimaszewski ŁukaszPOL19890307KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11Kluz KamilKU AZS Politechniki Rzeszowskiej RzeszówbrakRzeszówU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*340Korajczyk DanielPOL19941018PROLOG JABŁONNAU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86Kowalczyk DamianPOL19900727KU AZS Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej LublinLKKG UNIQA BGŻ LUBLINElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*84Kozak ArturKU AZS Uniwersytetu Warszawskiego WarszawabrakU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*202Kozak RadosławbrakLublinElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54Kołakowski DariuszPOL19871123WarszawaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*229Kras MarekbrakZabrzeElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*191Krzyśko BartoszPOL19870907KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaPełczyceElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*336Krzyśko BartoszPOL19870907KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaPełczyceElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Król PawełPOL19870107Warszawski Klub KolarskiWarszawaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*215Kuczaba KamilPOL19900114KU AZS Politechniki Lubelskiej LublinLKKG UNIQA BGŻ LUBLINElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*298Kurczab PiotrPOL19911229KS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławSante BSA TourZabkowice SlaskieU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*98Łukasik KrzysztofPOL19931102KU AZS Politechniki Warszawskiej WarszawaWarszawski Klub KolarskiU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47Mach TomaszPOL19910210KU AZS Politechniki Krakowskiej KrakówUKS PodwilkSpytkowiceU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Makowski MichałKU AZS Uniwersytetu Wrocławskiego WrocławMitanSKI Race TeamWolsztynU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80Miazga ArturTRAIN WITH WATTSElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190Mrozik MarcinKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinBaran Cycling TeamLublinU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27Pawłowski WojciechKS AZS Politechniki Wrocławskiej WrocławMITUTOYO AZS Politechnika WrocławskaWrocławU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*205Piróg MarekKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinKlub Kolarski RoztoczeU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*223Podleś KamilbrakTarnowskie GóryElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*17Pruciak RafałFormula Axis Racing TeamPiekary ŚląskieU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75Pyrek PrzemysławPOL19941106MTB Silesia RybnikOświęcimU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*234Pyrek PrzemysławPOL19941106MTB Silesia RybnikOświęcimU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122Ruslan GritsanCUBE RUSSIAElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*79Rzeszutko AdrianMyśleniceElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*192Różalski KamilSklep Rowerowy BikeboysElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*339Sawicz TomaszPOL19831028UNIQA LKKG BGŻ LublinLublinElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Sherbakov IvanORIENTA SKI-OU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*269Sidło PawełSosnowiecElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*176Sitek TomaszbrakZwoleńElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*216Skorupski JakubbrakU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Skóra ArturRaszynElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65Sompoliński ŁukaszKU AZS Politechniki Łódzkiej ŁódźbrakŁódźElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*221Stańczak TomaszbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*219Stańczyk AndrzejbrakElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*28Surówka JakubPOL19880226KS Luboń Skomielna BiałaSkomielna BiałaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127Sułek PiotrPOL19830712Boblight Ataksport ŚwidnicaJaworzyna ŚląskaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*398Szala TomaszPOL19901214KU AZS Politechniki Warszawskiej WarszawaWarszawski Klub KolarskiElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*158Szczepański KamilbrakBiałobrzegi U-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*222Szczygieł DawidGold Bike ChełmiecNowy SączElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*152Szewczuk MateuszPOL 19911509brakzamośćU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Szkuć JarosławICE TEAM POLANDGliwice Elita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*240Tchórz PatrykbrakZamoscU-23 Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14Toczkowski PawełzabrzeElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157Trojak KrzysztofKU AZS Politechniki Lubelskiej LublinbrakPuławyElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88Wielgo MateuszKU AZS Uniwersytetu Przyrodniczego PoznańŻary MTB TeamŻaryElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*213Wieteska PawełKU AZS Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej LublinLKKG UNIQA BGŻ LUBLINElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*155Woch MarcinYour Lens LublinLublinElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151Wolański PiotrKU AZS Pomorskiej Akademii Medycznej SzczecinMedicycling TeamElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44Wolański PiotrKU AZS Pomorskiej Akademii Medycznej SzczecinBielsko-BiałaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*78Woronowski PawełJ-Labs C67 Racing TeamGliwiceElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*26Woźniak MateuszJasielskie Stowarzyszenie CyklistówOsobnicaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*33Woźny TomaszBIKEHEAD MTB TEAMRuda ŚląskaElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*212Węgier MikołajRowerowy LublinElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*149Żurawik MarcinmmBike Piekary ŚląskiePiekary ŚląskieElita Mężczyzn – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował