Bełchatów 2015-08-09

41 Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Memoriał Henryka Łasaka

Mistrzostwa woj. Łódzkiego LZS Juniorzy Młodsi

MiejsceNrNazwisko / ImięKOD UCIKlub/DrużynaCzas sum.VśrMiejsceRóżnica
Nie wystartowało 52 uczestników
DNS*71Bielas Konrad19990923UNIPOL CZĘSTOCHOWADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*466Budny Artur19990310ESKOM BSA Pro TourDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*57Bzdak Cezary20001026ULKS Tandem PajęcznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*91Czyszczewski Emil19990510KLTC KoninDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*458Domin Krzysztof20000619KS DOMIN SPORT WŁOSZCZOWADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*471Fort Jarosław19990816KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*482Frank Patryk20000411ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*478Frąckowiak Jakub20000629KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*127Gabrys Tadeusz19990318LKS ZIEMIA OPOLSKADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*47Hut Daniel19990202LUKS Dwójka Diesel Truck StrykówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*138Jachimiak Michał20000112KS Dazar Olimpic PiasecznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*96Jakubik Mateusz20000318BDC NOWY DWÓR MAZOWIECKIDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*491Kaczmarek Tomasz20000220KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*474Kaniewski Igor20001012KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*46Kapa Mateusz20001211LUKS Dwójka Diesel Truck StrykówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*467Kasperek Jakub20000130MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*489Konieczny Mikołaj19990616KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*487Kordus Kamil19990101KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*77Kostański Mateusz19990503KLTC KoninDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*447Kucharski Bartosz20000418GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*455Kwiatkowski Jan19990611GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*42Lewandowski Piotr20000321KLKS LIDER SZTUMDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*88Lorenc Adrian19990401KLTC KoninDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*39Lubowiecki Paweł19990601LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy RoweroweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*452Łazarczyk Adrian20000830ESKOM BSA Pro TourDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Łączkowski Cezary20000222TKK Pacyfik ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*51Maciejewski Michał19990105KK TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*89Majewski Konrad19991219KTC KOŁODNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*86Marciniak Jakub20000725KLTC KoninDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*38Marcoń Piotr20000503LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy RoweroweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*451Matuszczak Karol19990720GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*461Miazga Jan19991022ESKOM BSA Pro TourDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*108Michalski Mateusz19990514TKK Pacyfik ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*52Musielak Marcel19990127KK TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*109Mądrzejewski Damian19990320TKK Pacyfik ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*40Niewdana Szymon19990518KLKS LIDER SZTUMDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*459Noceń Adam19990831ESKOM BSA Pro TourDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*465Orymek Rafał19990214LUKS Trójka PiasecznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*27Podmajstrzy Bartosz19991202LKS Stomil BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*453Pomaski Mateusz19990216GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*92Przygoda Brian20000130UNIPOL CZĘSTOCHOWADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*68Rumiński Kamil19990415UKS Copernicus SMS ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*53Ruta Krystian19990314KK TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*36Ryłko Sebastian19990109LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy RoweroweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95Sosiński Konrad20000206KLTC KoninDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*55Śmieszek Norbert19990223KK TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*54Śmieszek Jakub20000617KK TARNOWIA TARNOWO PODGÓRNEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*454Wangin Jakub19990906GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111Wojtowicz Dawid20000610TKK Pacyfik ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*41Wróbel Michał20000815KLKS LIDER SZTUMDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*37Ziebura Maciej19990408LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy RoweroweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*49Żygadło Kacper20000116UKS Energetyk GryfinoDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował