Bełchatów 2015-08-09

41 Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Memoriał Henryka Łasaka

Mistrzostwa woj. Łódzkiego LZS Juniorzy

MiejsceNrNazwisko / ImięKOD UCIKlub/DrużynaCzas sum.VśrMiejsceRóżnica
Nie wystartowało 46 uczestników
DNS*67Brzozowski Adrian19980222UKS Copernicus SMS ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Janicki Mateusz19970412LKS ZIEMIA OPOLSKADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*479Jankowski Dawid19980204KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*463Jurasz Jakub19980312GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*140Kabaciński Jakub19970510MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*511Karasiewicz Kamil19970409ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*460Kasprzak Bartłomiej19981128MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*136Kańczukowski Mateusz19981004MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*477Kordus Artur19981007KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*48Kowalski Konrad19970310KS ŚLĘŻĄ MAT SOBÓTKADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112Kołodziejczyk Cezary19970717UKS Copernicus SMS ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*139Krasiński Łukasz19970403MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*121Krawczyk Kacper19980729LSKK Lityński BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*134Krupa Adrian19970518MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Kubowicz Jakub19980705LKS ZIEMIA OPOLSKADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*106Łączkowski Sylwester19980102TKK Pacyfik ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*492Maksel Michał19980221ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*100Matusiak Sebastian19970411BDC NOWY DWÓR MAZOWIECKIDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*31Mendygrał Ryszard1998107LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy RoweroweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*508Michalski Piotr19980604ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Misztela Erwin19980711LSKK Lityński BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*103Molenda Bartosz19970601BDC NOWY DWÓR MAZOWIECKIDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*510Mrówka Adrian19970425ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65Ochocki Łukasz19980301UKS Copernicus SMS ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*503Okuniewski Sebastian19980415ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*70Osowski Bartosz19970505GK GliwiceDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*126Pauliński Dawid19980223LSKK Lityński BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*32Piechaczyk Kacper19980628LKUKS Pszczyna Dobre Sklepy RoweroweDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*102Ragus Krystian19971219BDC NOWY DWÓR MAZOWIECKIDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Ratajczyk Rafał19980414Zduńskie Towarzystwo CyklistówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*493Rudyk Bartosz19980918ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Sitarz Jakub19980707LMGKK Ziemia BrzeskaDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*509Skórka Kornel19882403MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*75Stefanek Michał19980124UNIPOL CZĘSTOCHOWADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*450Stępniewski Filip19971130GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*63Szymański Michał19980525UKS Copernicus SMS ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*505Szytniewski Cezary19980403ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*4Szóstka PawełPOL19980709LKS ATOM MAT DZIERŻONIÓWDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*135Tarasiuk Jacek19980218MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*107Treller Dominik19980701Zduńskie Towarzystwo CyklistówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*66Walecki Adrian19980212UKS Copernicus SMS ToruńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*469Woźniak Damian19970921GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*61Wsół Damian19970817DEK MEBLE CYCLO Korona KielceDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*504Zamolski Bartosz19880316ALKS Stal Ocetix GrudziądzDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*132Zaręba Maciej19980528KS Dazar Olimpic PiasecznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*448Zdun Karol19980619KKS GostyńDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował