Tatrzański Park Narodowy (Kościelisko) 2015-09-20

PERŁY MAŁOPOLSKI 2015 KOŚCIELISKO

Wyniki Open Bieg Średni

MiejsceNr StartowyNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
Nie wystartowało 227 uczestników
DNS*1119ADAMCZYK ANETALIMANOWABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1038ADAMOWSKI DASTINNOWY TARGKAME HOUSEBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1092AKSAMIT-SZUŁAKIEWICZ AGNIESZKADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKABieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1112AUCH BARTEKKRZEPTÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1016BAKA ELŻBIETAWARSZAWAFLY MEYSIBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1145BANASIEWICZ TOMASZGORENICE--------Bieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1081BARAN STEFANNOWY SĄCZBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1017BARAŃSKA WANDAKRAKÓWBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1018BARAŃSKI JAKUBKRAKÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1056BARCHANOWSKI WOJCIECHSOSNOWIECGRYF SOSNOWIECBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1065BEZKOROWAJNY JOANNASIEPRAWM&CBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1047BIGOS GRZEGORZJAWORZNOGRAMMIBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1124BOCHACZYK GRZEGORZPODWILKBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1146BOCZKOWSKA KAROLINAZAKOPANEBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1049BOCZKOWSKA JUSTYNAZAKOPANEBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1127BODURKA ZBIGNIEWZAKOPANEBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1072BODURKA ADAMZAKOPANEBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1148BOGUCKA MARTYNAWARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1093BORÓWKA AGNIESZKAMYŚLENICEMSG ZARABIEBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1885BRUDNICKA KAMILANOWY SĄCZNIEZRZESZONYBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6081Baranowski WaldemarSzczytnobrakBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6071Biedroń EwelinaLimanowabrakBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6080Biernat DanielChabówkabrakBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1002Bodurka KrzysztofNIELEPICECRACOVIA 196Bieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1039CABAN DOMINIKASZCZEKOCINYBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1054CHLEBEK ANDRZEJOCHOTNICA DOLNABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1163CIBOROWSKA GABRIELAJASŁOBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1009CISŁAK ANNASTARA IWICZNABECKHOFF TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1053CUPRYŚ DARIUSZKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6097Chopin - Stefańczyk ArturKrakówbrakBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6079Czajkowska AgnieszkaZakopanebrakBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24Czupkiewicz MichałOPOLERAJSPORT ACTIVE ANTON TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1876DOBOSZ PIOTRMYŚLENICEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1090DOBOSZ DARIUSZMYŚLENICEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1887DONIEC MARIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1006DUMNICKI ROBERTNARAMANARAMA RUNNER CLUBBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1893DWORNIK MACIEJKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1892DWORNIK MAŁGORZATAKRAKÓWTEAM JCETBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1013DZIEDZINIEWICZ WALDEMARKRAKÓWAMIGOSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1012DZIEDZINIEWICZ AGNIESZKAKRAKÓWAMIGOSBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1873DZIOBOŃ PIOTRNOWY TARGBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6074Dziurski MateuszKrakówbrakBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1139FIGIEL JAROSLAWZAKOPANEBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1872FIL PAULINASZCZECINEKRUN VEGAN TEAMBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1037FILICIAK MICHAŁKRAKÓWPACIFIC BEACH LA JOLLA SDBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1143FIREK PIOTRJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1097FIREK ALEKSANDRAJORDANÓWUKS DELTA JORDANÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1118FRĄCZEK STANISŁAWALASKOWABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6094Faron PiotrZalesiebrakBieg Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1888GAIK MICHAŁNOWY SĄCZNIEZRZESZONYBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1159GALICA-DORULA JOANNAPORONINSIOSTRYKBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1160GANCARCZYK DARIUSZZAWOJABieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1101GĄTKIEWICZ PAWEŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1057GIEROŃ BARBARAKRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1091GLINICKI JAROSŁAWWARSZAWATRUCHT TARCHOMIN TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1051GOLARA MARIUSZKRAKÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1089GUSKA RAFALKRAKOWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1884GUTOWSKI ŁUKASZSOŚNICOWICEBARAN ZE SZCZYRKUBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6014Gąsienica MałgorzataKOŚCIELISKObrakBieg Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6015Gąsienica StanisławKOSCIELISKObrakBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1087HEŁMECKI HENRYKCHEŁMIECBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1116HOŁÓWKA SŁAWOMIRKRAKÓWTTM TRIATHLON TEAM MIŁEKBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1150HRYŃ AGATAKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1131IWANIEC DANIELTARNÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1040IWAŃSKI JÓZEFKRAPKOWICEBieg Średni M-60 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6100Iskrowicz AleksandraBrzeg DolnybrakBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1880JACHIMEK MARCINTARNÓWCZŁOWIEŃ TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1113JAGLARZ JAROSŁAWBOBROWNIKIVILAMALIABieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1121JAGLARZ DANIELWIELICZKABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1164JAGLARZ MICHAŁKATOWICEBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1152JAMRÓZ KATARZYNAZAKOPANEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1046JANICZKO MACIEKKRAKÓWBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1132JANIK ARKADIUSZGIEBUŁTÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1899JANUSZKIEWICZ MICHAŁSOSNOWIECNIEZRZESZONYBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1034JURA - SUKNAROWSKA MAŁGORZATACHOCZNIAENDORFINY WADOWICEBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1033JURAS WOJCIECHKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1032JURAS ANIELAKRAKOWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1162KARBOWIAK SEBASTIANNOWA WIEŚVELMARBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1120KIEŁTYKA MARCINMODLNICAHUSARIA RACE TEAMBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6004KIJOWSKA MAŁGORZATAKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1042KNAPIŃSKI MICHAŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1024KORNAŚ ANDRZEJKRAKÓWKUKUCZSPORT.PLBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1107KOTULAK NATALIAJASŁOBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1141KOWALSKI MICHAŁCIEŚLINPERFECT E-LINE TEAMBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1059KOWNACKA JOANNAWARSZAWABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1102KOŹBIAŁ DANKAKRAKÓWESKADRA MASTERS / VEGE RUNNERSBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1085KRAWCZYK KAMILAKRAKOWKKB DYSTANSBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1891KRÓL ROBERTKIELCEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1147KRUSZKO GRZEGORZKOMORÓWVELMARBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1156KUCWAJ MICHAŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1023KUKUCZ-LEGIEŃ MICHAŁKRAKÓWKUKUCZSPORT.PLBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1022KUKUCZ-LEGIEŃ MAŁGORZATAKRAKÓWKUKUCZSPORT.PLBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1055KULIBERDA ROMANSTRZELINNIGHT RUNNERSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1069KUNZ TOMASZKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1129KURTYKA MAGDALENAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1877KWIATKOWSKI JAKUBKRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1025KWIECIEŃ MARCINCHRZANÓWW BIEGUBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6017Kowalczyk MałgorzataKościeliskobrakBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6072Kęsek AnnaPcimbrakBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1084ŁABNO RAFAŁTARNÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1083ŁABNO KATARZYNATARNÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1106ŁAPA MAREKMYŚLENICEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1099ŁYSEK ANDRZEJKRAKÓWWHISKYBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1011ŁYSIAK PIOTRWARSZAWABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1036MACIĄŻEK AGNIESZKANOWY TARGKSS HI FITNESSBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1151MALEC DAWIDKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1165MALEWSKI ERYKJASŁOBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1008MALINOWSKA IZABELANOWA IWICZNABieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1075MARECIK GRZEGORZLIPNICA MUROWANA--------Bieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1064MATOGA LUCYNASIEPRAWM&CBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1882MAZUR GRZEGORZSKAWICABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1154MICHALCZYK ELŻBIETADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1878MICHAŁEK JAROSŁAWKRAKÓWONE WAY TICKETBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1128MIERNICZAK BARTŁOMIEJSKAWINABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1895MIRECKI JANWARSZAWABieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1021MIROCHA MICHAŁKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1014MISZTAL RAFAŁCHRZANÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1071MŁOTEK ADRIANBIERÓWKAHAMMERS FAMILYBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1149MŁOTEK ARTURKRAKÓWHAMMERS FAMILYBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1897MŁYNARCZYK MARZENABIBICEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1044MOLONG URSZULAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1088MÓL EWALIMANOWABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1140MUŁKA TADEUSZKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1115MYJAK PATRYKNOWY TARGBieg Średni M-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1003NALEPKA PIOTRTARNÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1125NAWORYTA WOJCIECHKRAKÓWGONIĄCY KRÓLICZKABieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1881NĘDZA MARIAKOŚCIELISKOBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1004NOWACKI KRZYSZTOFKOŁOXXXBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6012Nędza - Kubiniec TadeuszKOŚCIELISKOBKS WP-KOSCIELISKOBieg Średni M-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1100OLEJNICZAK ANDRZEJPOZNAŃBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1122PACUŁA ZBIGNIEWPIASECZNOBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1110PAJĄK WOJCIECHBIEŃKÓWKABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1137PALEJ PIOTRJADOWNIKIBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1082PAŁUZEWICZ EWANOWY SĄCZBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1074PASIERBEK KLAUDIAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1070PAW MAREKBEŁCHATÓWTSIR JUPITERBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1060PAWLIKOWSKA ANNAWOLA FILIPOWSKABIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1153PAWŁOWSKI BARTŁOMIEJWARSZAWAWMTBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1103PĘKALSKA ANNANIEPORĘTSGS POLAND TEAMBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1078PIEKARCZYK DARIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1035PIERONKIEWICZ-KOWALSKA JADWIGAKRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1134PIETRUSZKA MARIUSZKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1874PIWOWARCZYK ANDRZEJKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1098PIWOWARCZYK JUSTYNAKRAKOWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1005PORC DAMIANDĄBROWA GÓRNICZABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1062PORĘBSKA DOROTAKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1890POTOCZNY ZBIGNIEWJASŁOBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1875PROKOPIK SLAWOMIRKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1142PYTEL JANUSZSOSNOWIECT.G. SOKÓŁ ZAKOPANEBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6099Pactwa PiotrWrocławbrakBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6018Ptak MagdalenaMYSZKÓWAMBITNI AMATORZYBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1043RADECKI PAWEŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6002RADOSZ EWAMYSZKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1108RAJTAR RENATAKRAKÓWRONTIL-MARETO- KRAKÓWBieg Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1063ROGOWSKI DAWIDDĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1001ROMANOWICZ EMILIASUPRAŚLBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1041SALSKI JAROSŁAWWRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZABieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1155SETKOWICZ JACEKKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1031SIUDA ALEKSANDRAKRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1879SKIBIŃSKI ROBERTPABIANICEBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1898SKRZYPCZAK MIROSŁAWKNURÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1105SKUTA PAWEŁKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1144SŁAWIŃSKI PIOTRJEDLNIA LETNISKOBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1026SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRAKRAKÓWBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1157SMOLIK ŻANETADĄBROWA TARNOWSKARUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1894SOBIESKA ALEKSANDRAWARSZAWABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1094SONTOWSKI MARCINTYCHYBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1073SOT LUCJANWETLINABieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1076SROKA IZABELAZAWOJABieg Średni K-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1126STANKOWICZ ZBIGNIEWPODŁĘŻEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1158STOCH-MICHNA ANNAKOŚCIELISKOSIOSTRYKBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1138STOJAK MARTAKRAKÓWTEAM JCETBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1010STRĄCZEK KAROLINAKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1086STROJNY JERZYTUCHÓWBRAKBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1136SUCHOJAD MARCINOSTRZESZÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1130SUROWIEC KARINAKRAKÓWHUSARIA RACE TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1886SUTOR ŁUKASZKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1870SZALA-WENTLAND DOMINIKAKRAKÓWNOWA HUTA TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1133SZCZEPARA ANNAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1871SZELEST ALICJAZAKRĘTRUN VEGAN TEAMBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1058SZEWCZYK ANETASZCZECINBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6087Sitko MałgorzataSzarkówkabrakBieg Średni K-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6088Sitko KrzysztofSzarkówkabrakBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6001Suchojda KrzysztofRychtalbrakBieg Średni M-50 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6011Szewajnos MarcinKOŚCIELISKOBKS WP-KOSCIELISKOBieg Średni M-J – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1896ŚLEBODA MAGDALENABOGUCICEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6084Świder RenataRabkabrakBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6082Świder AndrzejRabkabrakBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1104TOLALA WIKTORNOWY TARGKPP NOWY TARGBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1020TRYBUS ANNAWOLA FILIPOWSKABieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1015TRYSTUŁA DARIUSZKRAKÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1068TRZEBUNIA ALICJAZAKOPANEBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1096TYNUS GRZEGORZFRYDMANELTYNBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6075Temecki GrzegorzNowy TargbrakBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1007URA PRZEMYSŁAWWIELICZKABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1135WAKSMUNDZKA KINGAWAKSMUNDBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1889WASIL SZYMONWOJKOWICESOCIETYJEZUUFAMTOBIE.PLBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1050WINIARSKI ADAMCHOCHOŁÓWBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1045WINTER MAŁGORZATAOTWOCKBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1111WISNIEWSKI LESZEKMODLNICABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1109WIŚNIEWSKI ŁUKASZORCHOWOSIR MOGILNOBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1052WIŚNIEWSKI HUBERTWARSZAWABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1030WIŚNIOWSKA DOROTAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1028WITKOWSKA IGAZIELONKIBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1061WOJDYŁA PAWEŁKOŁACZYCECARPE DIEMBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1027WOJSA PIOTRWEGRZCE WIELKIEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1883WOLKE ANNASOŚNICOWICEBARAN ZE SZCZYRKUBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6003WÓJCIK BARTOSZSZCZAWNICABieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1095WÓJCIK KATARZYNAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1029WRONA DANIELGOLKOWICEBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1048WROTNIAK SYLWIARZĄŚNIABieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6086Wilk DariuszBędzinbrakBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6019Wojciechowski KrzysztofRadlinbrakBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6076Wojtaszek PrzemysławKościeliskobrakBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1067ZAMOJSKI BOGUMIŁKRAKÓWBEZET RUNNERSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1066ZAREMBA ADAMKRAKÓWBieg Średni M-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1114ZARĘBSKA EWAKRAKÓWBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1077ZATORSKA JOANNAWARSZAWAŻYWCEM ZABIEGANIBieg Średni K-30 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1080ZAWISZA JAROSŁAWKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1079ZAWISZA JOANNAKRAKÓWNIGHT RUNNERSBieg Średni K-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1161Zawada AndrzejWODNICAWYBRZEŻE OBJAZDABieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*985Zoń BarbaraLIMANOWAbrakBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6096Zydewicz RobertJasłobrakBieg Średni M-40 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1019ŻDANOW LENAOPOLEBIEGAM W OPOLUBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1869ŻMUDA MICHAŁKSIĄŻ WIELKIBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1123ŻYŁA MARCELINAOPATOWIECBieg Średni K-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*6095Żydorowicz MateuszJasłobrakBieg Średni M-20 – DNS*DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował