Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Braniewo 2015-10-14

Mistrzostwa 16 Dywizji Zmechanizowanej w Półmaratonie

Wyniki Kobiety Open

MscNrNazwiskoImięKlub/DrużynaKategoriaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrMiejsce w kat.Różnica
1139RaniszewskaMarzena2. ORelKobiety Open – 100:02:05 / 1 00:29:43 / 1 00:29:51 / 1 00:29:34 / 1 01:31:1513,8100:00:00
2192KoziarskaAnna16 Batalion DowodzeniaKobiety Open – 200:02:26 / 4 00:32:31 / 2 00:30:26 / 2 00:29:22 / 2 01:34:4613,3200:03:30
3193PuczyłowskaKatarzyna16 Batalion DowodzeniaKobiety Open – 300:02:26 / 3 00:32:36 / 5 00:31:53 / 3 00:31:37 / 3 01:38:3312,8300:07:18
4178Sołodowczuk - komorowskaKatarzyna9 pr Lidzbark WarmińskiKobiety Open – 400:02:30 / 5 00:32:30 / 4 00:31:55 / 4 00:33:20 / 4 01:40:1612,6400:09:01
566WielowiejskaDagmara15 BZ GiżyckoKobiety Open – 500:02:34 / 8 00:32:24 / 3 00:33:03 / 5 00:33:45 / 5 01:41:4712,4500:10:32
653PiontczakDorota15. pplot GołdapKobiety Open – 600:02:41 / 11 00:33:47 / 6 00:33:25 / 6 00:32:14 / 6 01:42:0912,3600:10:54
7160SkomarowskaBarbara2 Mazowiecki Pułk Saperów Kazuń NowyKobiety Open – 700:02:53 / 19 00:36:16 / 12 00:36:47 / 11 00:36:05 / 7 01:52:0211,2700:20:46
8241PietrzykowskaKatarzynaJW 1230 Warszawa WesołaKobiety Open – 800:02:51 / 17 00:36:07 / 10 00:36:57 / 10 00:36:30 / 8 01:52:2611,2800:21:10
952KowalikWeronika15. pplot GołdapKobiety Open – 900:02:43 / 12 00:35:08 / 8 00:36:14 / 7 00:39:11 / 9 01:53:1811,1900:22:02
1069GnapAnna15 BZ GiżyckoKobiety Open – 1000:02:34 / 6 00:34:38 / 7 00:37:23 / 8 00:39:23 / 10 01:53:5911,11000:22:44
11112ŻebrowskaIzabela9BBKPanc BraniewoKobiety Open – 1100:02:25 / 2 00:35:50 / 9 00:37:16 / 9 00:39:57 / 11 01:55:3010,91100:24:14
12148WoźniakowskaPaulina2. ORelKobiety Open – 1200:02:40 / 9 00:36:49 / 13 00:38:36 / 13 00:39:06 / 12 01:57:1210,71200:25:57
13138SzostSandra2. ORelKobiety Open – 1300:02:40 / 10 00:36:26 / 11 00:37:56 / 12 00:40:30 / 13 01:57:3410,71300:26:18
14125KwiatkowskaMonika4 pchem JW 3537 BRODNICAKobiety Open – 1400:02:58 / 26 00:38:14 / 17 00:38:08 / 15 00:40:04 / 14 01:59:2510,61400:28:10
1525GilMartyna20 BZ BartoszyceKobiety Open – 1500:02:48 / 15 00:36:53 / 14 00:39:32 / 14 00:41:56 / 15 02:01:1110,41500:29:55
1674HintzAnna11 PUŁK ARTYLERII WęgorzewoKobiety Open – 1600:02:49 / 16 00:38:45 / 18 00:39:48 / 18 00:40:26 / 16 02:01:5010,31600:30:34
17124ŻukowskaNatalia4 pchem JW 3537 BRODNICAKobiety Open – 1700:02:52 / 18 00:37:22 / 16 00:39:45 / 16 00:43:33 / 17 02:03:3410,21700:32:18
18246AdamskaJustynaJW 1230 Warszawa WesołaKobiety Open – 1800:02:54 / 20 00:37:01 / 15 00:40:28 / 17 00:45:06 / 18 02:05:31101800:34:16
1924GroszykAgata20 BZ BartoszyceKobiety Open – 1900:02:55 / 21 00:38:43 / 20 00:41:08 / 19 00:42:56 / 19 02:05:43101900:34:27
20248ZakrzewskaMałgorzataJW 1230 Warszawa WesołaKobiety Open – 2000:02:55 / 23 00:38:42 / 19 00:44:25 / 20 00:52:23 / 20 02:18:269,12000:47:11
21113JurgielewiczMartyna9BBKPanc BraniewoKobiety Open – 2100:03:08 / 27 00:44:25 / 23 00:45:58 / 23 00:49:42 / 21 02:23:158,82100:52:00
22132KrawczukAnna2.pr HRUBIESZÓWKobiety Open – 2200:02:47 / 13 00:41:36 / 22 00:47:17 / 22 00:56:50 / 22 02:28:328,52200:57:17
2340MatusiakEwelina18 PR BiałystokKobiety Open – 2300:02:56 / 25 00:39:30 / 21 00:49:00 / 21 00:58:22 / 23 02:29:498,42300:58:34
2441BuniakMarta18 PR BiałystokKobiety Open – 2400:03:17 / 28 00:54:00 / 25 00:56:08 / 25 00:58:32 / 24 02:51:587,32401:20:43
25179MilewskaIzabela9 pr Lidzbark WarmińskiKobiety Open – 2500:02:47 / 14 00:48:05 / 24 00:51:26 / 24 01:42:199,225-1 okr.
2667JakubowskaAleksandra15 BZ GiżyckoKobiety Open – 2600:02:34 / 7 02:13:23 / 26 02:15:584,626-2 okr.
2723StachyrakMarta20 BZ BartoszyceKobiety Open – 2700:02:55 / 22 00:02:55107,927-3 okr.
2822NawotkaEwelina20 BZ BartoszyceKobiety Open – 2800:02:56 / 24 00:02:56107,228-3 okr.