Warszawa - Ursus 2016-06-04

IV edycja VEOLIA URSUSBIEGA 2016

Wyniki M 40-49 lat

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.Czas nettoVśrRóżnica
Nie wystartowało 68 uczestników
DNS*225Badysz ArturRegulybrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*166Bajena AdamPruszkówbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*72Bednarczyk PawełZąbkibrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*167Besser PiotrWarszawa rohacka.pl DNS*---DNS*DNS*
DNS*213Bitowt KrzysztofPiastówbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*55Błaszczyk JarosławWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*28Cieśla DariuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*73Domański ArkadiuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*58Fijałkowski MarekWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*31Florczak ArkadiuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*268Gaca MichałWarszawaPZU Sport TeamDNS*---DNS*DNS*
DNS*105Gajda SławomirWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*290Glapa GrzegorzMichałowiceOriflameDNS*---DNS*DNS*
DNS*228Glegoła DanielWarszawaPZU Sport TeamDNS*---DNS*DNS*
DNS*48Golec RafalWarszawaLeroy MerlinDNS*---DNS*DNS*
DNS*130Grochowski AndrzejPIASTÓWbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*91Groszyk JanWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*29Gutkowski JanuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*207Górnik ArturWarszawaKS UrsusDNS*---DNS*DNS*
DNS*17Jankowski MariuszMichałowiceElipsoidaDNS*---DNS*DNS*
DNS*163Kantorski ArkadiuszLatchorzewbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*106Kaźmierczak WojciechWarszawaPrivateDNS*---DNS*DNS*
DNS*27Kluska PiotrWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*80Kmieć MirosławWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*156Kopiec PawełKonstancinbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*279Kozłowski DariuszSZCZĘSNEDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIDNS*---DNS*DNS*
DNS*253Kościołowski ArturGRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIDNS*---DNS*DNS*
DNS*206Kruszyński GrzegorzPruszkówKruszon Team PruszkówDNS*---DNS*DNS*
DNS*98Kubacki GrzegorzWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*103Kubień RobertWarszawa/PolandbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*291Kucharczyk AndrzejWarszawaOriflameDNS*---DNS*DNS*
DNS*136Kwiatkowski MarekWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*11Maciejewski StanisławWarszawaWPRunningDNS*---DNS*DNS*
DNS*152Malczewski AdamWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*180Matuszewski WitoldJasłobrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*101Mijas MaciejwarszawaUrsusBiegaDNS*---DNS*DNS*
DNS*181Naskręt ArkadiuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*273Nowocień TomaszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*37Ostaszewski JakubWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*288Pekura JacekWarszawaOriflameDNS*---DNS*DNS*
DNS*107Piekut RobertWARSZAWAbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*120Pielak PiotrWarszawaKS UrsusDNS*---DNS*DNS*
DNS*278Pietruszka MichałWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*124Polewicz MarcinWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*7Pyza NorbertBrwinówbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*71Radziszewski GrzegorzPruszkówbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*231Rogólski ArturWarszawaPZU Sport TeamDNS*---DNS*DNS*
DNS*47Roziński ArkadiuszWarszawaUKS "4 Ursus"DNS*---DNS*DNS*
DNS*272Sobolewski BartoszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*178Sołowiej BartłomiejMichałowicebrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*63Szkwarek RafalPruszkowSmurfit Kappa Adventure Team POLANDDNS*---DNS*DNS*
DNS*121Szymański TomaszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*46Ślaski RobertWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*287Śmieciuch AndrzejWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*81Torzewski JanuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*240Tyburski PiotrWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*14Walkowski RobertWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*297Wierbiłowicz DariuszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*264Wierzchowski MarekWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*141Wilk ŁukaszWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*88Wojdas FryderykWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*59Zaborski AdamPruszkówbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*261Zagajewski MariuszWarszawaLajtowoDNS*---DNS*DNS*
DNS*67Zagrajek MarekMILANÓWEKbrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*68Zamiar MarcinRegułybrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*52Zawadzki PawełWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*224Zawierucha LeszekWarszawabrakDNS*---DNS*DNS*
DNS*96Żelazko Michałwarszawastary człowiek a możeDNS*---DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował