Warszawa - Ursus 2016-06-04

IV edycja VEOLIA URSUSBIEGA 2016

Wyniki Mieszkaniec Ursusa

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 128 uczestników
DNS*173Adamczyk PiotrWarszawa12tri.plDNS*DNS*DNS*
DNS*122Bakon BartłomiejWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*196Bartosik DariuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*167Besser PiotrWarszawa rohacka.pl DNS*DNS*DNS*
DNS*22Brewczak WojciechWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*38Bąk JacekWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*55Błaszczyk JarosławWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*43Chmielecka UrszulaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*125Chmielewska SabinaWARSZAWAbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*28Cieśla DariuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*132Ciura RafałWarszawaAGDhome.pl biegamyDNS*DNS*DNS*
DNS*139Dejneko PiotrWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*212Doliński MarekWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*73Domański ArkadiuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*77Drabiński MichałWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*234Dróżka PiotrWarszawaLeroy MerlinDNS*DNS*DNS*
DNS*169Duch EmilWarszawaPZU Sport TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*58Fijałkowski MarekWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*31Florczak ArkadiuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*202Franaszczyk LechwarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*34Frankowski PiotrWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*104Gajda SylwanaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*105Gajda SławomirWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*100Gawkowski ArturWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*145Gniuchowski KrzysztofWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*48Golec RafalWarszawaLeroy MerlinDNS*DNS*DNS*
DNS*112Goławski RobertWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*50Gołaś AdamWarszawaDLLDNS*DNS*DNS*
DNS*29Gutkowski JanuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*207Górnik ArturWarszawaKS UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*158Jakubiak RafałWarszawaBiegamy z OchotąDNS*DNS*DNS*
DNS*102Kalinski PrzemyslawWarszawa-UrsusBiuro Ochrony RzaduDNS*DNS*DNS*
DNS*230Kamiński ŁukaszWarszawaPZU Sport TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*106Kaźmierczak WojciechWarszawaPrivateDNS*DNS*DNS*
DNS*1Kierzkowska UrszulaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*27Kluska PiotrWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*80Kmieć MirosławWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*79Kmieć AgnieszkaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*117Knyzio MarcinWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*23Kosno DorotaWarszawaBiegnę, żeby Bartek mógł biegaćDNS*DNS*DNS*
DNS*294Kraszewski MarcinWarszawaOriflameDNS*DNS*DNS*
DNS*2Krzemień WiesławWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*19Krzemień JoannaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*69Krzemińska MonikaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*103Kubień RobertWarszawa/PolandbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*64Kucharski RobertWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*94Kwieciński RadosławWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*26Lechański BartoszWARSZAWAbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*74Lewandowska AgataWarszawaAgataDNS*DNS*DNS*
DNS*66Lewkowski AleksanderWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*33Lula RadosławWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*150Łabudziński RadosławWarszawaAegonDNS*DNS*DNS*
DNS*203Łukawska AleksandraWarszawaPablo TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*11Maciejewski StanisławWarszawaWPRunningDNS*DNS*DNS*
DNS*245Maciesowicz AnnaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*51Markiewicz MarekWarszawaGrupa Biegowa UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*128Markowski MateuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*164Markowski BartoszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*70Masłowski MichałWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*180Matuszewski WitoldJasłobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*295Mielczarek MichałWarszawaOriflameDNS*DNS*DNS*
DNS*35Mielniczek MagdaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*289Mierzejewski MichałWarszawaOriflameDNS*DNS*DNS*
DNS*101Mijas MaciejwarszawaUrsusBiegaDNS*DNS*DNS*
DNS*15Mita SebastainwarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*97Morawski SzymonWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*147Myśliborska OlgaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*181Naskręt ArkadiuszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*208Niezgoda AgnieszkaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*273Nowocień TomaszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*95Olczak OskarWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*37Ostaszewski JakubWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*216Pajnowski RafałWarszawaKS UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*288Pekura JacekWarszawaOriflameDNS*DNS*DNS*
DNS*18Perzyna RafalwarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*115Piechocki WojciechWarszawaMercer Running ClubDNS*DNS*DNS*
DNS*107Piekut RobertWARSZAWAbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*278Pietruszka MichałWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*269Pietrzak AleksandraWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*292Piosik PawełWarszawaOriflameDNS*DNS*DNS*
DNS*124Polewicz MarcinWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*61Politowski MichalWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*7Pyza NorbertBrwinówbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*108Płochocki RyszardWarszawaGrupa Biegowa UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*32Płochocki JacekWarszawaGrupa Biegowa UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*170Radzimowski SylwesterWarszawaBiegnę, żeby Bartek mógł biegaćDNS*DNS*DNS*
DNS*71Radziszewski GrzegorzPruszkówbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*211Rojewski MaciejWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*47Roziński ArkadiuszWarszawaUKS "4 Ursus"DNS*DNS*DNS*
DNS*242Sienkiewicz GrzegorzRydzewobrakDNS*DNS*DNS*
DNS*187Skibicka DorotaWarszawa PZU Sport TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*274Skrobisz PawełWarszawaOXYGENDNS*DNS*DNS*
DNS*93Skrzek MarcinWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*252Snopek SylwiaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*109Sobiesiak KrzysztofWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*271Sobolewska MagdalenaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*272Sobolewski BartoszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*30Socha SylwiawarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*244Stachurski ErykargenteuilbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*265Stefaniak ŁukaszWarszawaLeroy MerlinDNS*DNS*DNS*
DNS*260Strobin MonikaWarszawaOXYGENDNS*DNS*DNS*
DNS*302Strzelczyk IwonaWarszawaOXYGENDNS*DNS*DNS*
DNS*263Strzelczyk PiotrWarszawaOXYGENDNS*DNS*DNS*
DNS*160Styczek MichałWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*171Szwed-Kawka KatarzynaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*121Szymański TomaszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*10Sączawa KrzysztofWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*46Ślaski RobertWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*287Śmieciuch AndrzejWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*53Tchorzewski AndrzejWarszawaGrupa Biegowa UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*45Topolski RomanWarszawaGrupa Biegowa UrsusDNS*DNS*DNS*
DNS*243Trojanowski TomaszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*214Tucharz NataliaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*240Tyburski PiotrWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*293Vasilevska IzabelaWarszawaOriflameDNS*DNS*DNS*
DNS*299Wakuluk BernardetaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*20Walczak TomaszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*40Wereski TomaszWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*264Wierzchowski MarekWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*24Wiśniewska BożenaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*89Wiśniewska AgnieszkaWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*88Wojdas FryderykWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*261Zagajewski MariuszWarszawaLajtowoDNS*DNS*DNS*
DNS*67Zagrajek MarekMILANÓWEKbrakDNS*DNS*DNS*
DNS*52Zawadzki PawełWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*224Zawierucha LeszekWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*8Zieliński MarcinWarszawabrakDNS*DNS*DNS*
DNS*218Ziemiński ArturWarszawabrakDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował