Goworowo 2016-06-05

V Bieg Uliczny o Puchar Wójta Gminy Goworowo

Wyniki K M 11-12

MiejsceNrNazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaKategoriaCzas sum.VśrRóżnica
Nie wystartowało 36 uczestników
DNS*126Botwina NataliaGoworowobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*199Chełstowska PatrycjaWojszebrakBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*129Chełstowski SzymonWojszebrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*1Ćwiek ArturWarszawaSkaryMakersi - Skaryszewskie CiachaBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*167Drężek KacperDrwęczSekcja biegowa Rzekunianka RzekuńK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*166Drężek MateuszDrwęczSekcja biegowa Rzekunianka RzekuńBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*112Drężek ZuzannaDrwęczSekcja biegowa Rzekunianka RzekuńK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12Dudziec PrzemekWólka BrzezińskabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*125Dąbkowska JuliagoworowobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*123Dąbkowska AlicjaGoworowobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*124Dąbkowska WiktoriaGoworowobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*151Gembiewski WojtekWółka BrzezińskabrakBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45Gołębiewski BartoszWólka BrzezińskabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*173Głażewska NikolaGoworowobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*196Głażewski MateuszGoworowobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Głażewski ErykGoworowoKS Orz GoworowoBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*175Kluczyk JakubŻabinbrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*95Korsak ZuzannaOstrołękaSzkoła podstawowa nr 2 w OstrołęceK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*105Kowalewski MateuszPokrzywnicabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*159Kędziora DawidSusk NowySekcja biegowa Rzekunianka RzekuńK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*143Łój BartoszSusk NowySekcja biegowa Rzekunianka RzekuńBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*76Mateusiak AnnaRóżanbrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*111Mierzejewska PatrycjaZapieczneSekcja biegowa Rzekunianka RzekuńK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*104Ostrowski OskarKaczkabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*80Pawłowska KlaudiaŻabinbrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*187Piaściński WiktorCzerniebrakBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*189Pieńkos SebastianWólka BrzezińskabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*165Sadłowski ŁukaszSusk Nowy Sekcja Biegowa Rzekunianka RzekuńK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*64Stworzjan KacperPokrzywicebrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*50Stworzjan KubaPokrzywicebrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*157Subzda KrystianCZERNIEbrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*190Świderski MarekBrzeźnobrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*192Tworkowski BartekGrodzisk MałybrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81Wilczewska Juliaponikiew dużabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*65Wilczewski Kacperponikiew dużabrakBrak – DNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*140Zalewski SzymonPokrzywnicabrakK M 11-12 – DNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował