Zaloguj się Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się tutaj

Adamów, 2013-09-22

Wyniki V Adamowska Dziesiątka

M-2

MscNumer startowyNazwiskoImięMiejscowośćKlubOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.Różnica
1135CemodanovAlexeyBelarusBIEGUSIEM.PL00:08:03 / 1 00:08:27 / 1 00:08:26 / 1 00:08:30 / 1 00:33:2600:00:00
2131MłodzikowskiPawełAdamówKB V-MAX ADAMÓW00:08:34 / 2 00:09:01 / 2 00:09:01 / 2 00:09:17 / 2 00:35:5400:02:27
344LipiecSebastianKłoczewBIEGUSIEM.PL00:09:18 / 3 00:09:26 / 3 00:09:34 / 3 00:09:30 / 3 00:37:4900:04:22
4137WąsikArkadiuszPrzykwaBIEGUSIEM.PL00:09:28 / 5 00:09:35 / 4 00:09:55 / 4 00:09:43 / 4 00:38:4300:05:16
54WilczyńskiMateuszSiedlceBRAK00:09:29 / 6 00:09:49 / 6 00:09:50 / 5 00:09:43 / 5 00:38:5300:05:27
68JagniontkowskiJarosławKrasnystawSTOWARZYSZENIE KRASNYSTAW BIEGA00:09:38 / 7 00:10:03 / 7 00:10:06 / 7 00:09:35 / 6 00:39:2300:05:56
7186CharniankouIlyaBiałoruś Baranovićbrak00:09:20 / 4 00:09:52 / 5 00:10:12 / 6 00:09:59 / 7 00:39:2400:05:57
8100WysockiJakubSiedlceKS AZS-AWF BIAŁA PODLASKA00:10:07 / 10 00:10:30 / 8 00:10:47 / 8 00:10:16 / 8 00:41:4100:08:14
953BanaszekAdamWarszawaBIEGUSIEM.PL00:10:24 / 13 00:10:35 / 11 00:10:46 / 9 00:10:39 / 9 00:42:2600:08:59
1043NiedziółkaŁukaszSiedlcebrak00:10:20 / 12 00:10:39 / 12 00:10:46 / 10 00:10:43 / 10 00:42:3000:09:03
1132SzmitkowskiSebastianSiedlceMESSERSZMITEK00:10:46 / 19 00:10:51 / 17 00:10:53 / 14 00:10:20 / 11 00:42:5200:09:25
1270OsypiukArturBiała podlaskaBIEGUSIEM.PL00:10:25 / 14 00:10:45 / 14 00:11:14 / 11 00:10:31 / 12 00:42:5600:09:29
1385WędaŁukaszStudziankaKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA00:10:00 / 8 00:10:51 / 10 00:11:32 / 12 00:10:41 / 13 00:43:0700:09:40
1423ZegadłoMateuszBrzezinyBRAK00:10:27 / 15 00:11:09 / 16 00:11:26 / 16 00:10:26 / 14 00:43:2900:10:02
1573MarciniewiczMarcinZamośćBRAK00:10:02 / 9 00:11:02 / 13 00:11:21 / 13 00:11:09 / 15 00:43:3500:10:09
1675KulikMarekBiała podlaskaSŁUŻBY MUNDUROWE AWF BIAŁA PODLASKA00:10:32 / 16 00:11:00 / 15 00:11:10 / 15 00:10:56 / 16 00:43:3900:10:12
1745NiedziółkaWojciechGrabianówKP Mrozy00:10:36 / 17 00:11:33 / 18 00:11:48 / 17 00:10:58 / 17 00:44:5700:11:30
18189ŁukasikŁukaszŁukówbrak00:10:41 / 18 00:11:45 / 19 00:12:06 / 19 00:11:35 / 18 00:46:0900:12:42
19148MituraMichałŁukówFIUKÓWKA.PL00:12:05 / 23 00:11:59 / 22 00:12:00 / 20 00:11:25 / 19 00:47:3100:14:04
20179NurzyńskiMaciejŁukówBiegacze Pomagacze00:11:02 / 20 00:12:27 / 21 00:12:45 / 21 00:12:48 / 20 00:49:0400:15:38
21129MłodzikowskiArekAdamówKB V-MAX ADAMÓW00:12:24 / 25 00:12:44 / 23 00:12:18 / 23 00:11:49 / 21 00:49:1600:15:49
2252GilTomaszSiedlceMC TEAM00:11:03 / 21 00:12:17 / 20 00:13:16 / 22 00:13:14 / 22 00:49:5200:16:25
2342MajsterekAdamDęblinbrak00:12:21 / 24 00:12:55 / 25 00:12:50 / 24 00:12:23 / 23 00:50:3000:17:03
24153KępkaRobertRykiBIEGUSIEM.PL00:12:29 / 27 00:12:58 / 27 00:13:05 / 25 00:12:46 / 24 00:51:2000:17:53
2584PawlakMariuszKałuszynKB V-MAX ADAMÓW00:11:59 / 22 00:13:12 / 24 00:13:29 / 26 00:12:42 / 25 00:51:2400:17:58
26171SyrokaRadosławLublinbrak00:12:38 / 28 00:13:20 / 28 00:13:35 / 29 00:11:57 / 26 00:51:3200:18:05
2725KozickiKamilDęblinBRAK00:12:26 / 26 00:13:00 / 26 00:13:22 / 27 00:13:17 / 27 00:52:0600:18:39
28190ChomiczMarcinSiedlceYULO RUN TEAM SIEDLCE00:12:56 / 29 00:13:10 / 29 00:13:21 / 28 00:12:44 / 28 00:52:1200:18:45
2994BanyPiotrRykiBIEGUSIEM.PL00:13:03 / 30 00:13:11 / 30 00:13:38 / 30 00:13:43 / 29 00:53:3600:20:09
3030WakułaPiotrSiedlceBRAK00:13:08 / 32 00:13:37 / 31 00:14:15 / 31 00:14:26 / 30 00:55:2700:22:01
3126WiadernyRadosławDęblinBRAK00:13:03 / 31 00:14:19 / 32 00:14:44 / 32 00:14:00 / 31 00:56:0800:22:41
32132MituraAdamZakalewGMINA KOCK00:10:15 / 11 00:10:30 / 9 00:13:43 / 18 00:34:29-1 okr.